Minulé ročníky

listopad 2016

  • výsledkovka kategorií, podrobná výsledkovka a statistiky úloh
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci A: Hatalom Filip Bialas, Patrik Novotny, Jakub Suchánek, Robert Černý, Jiří Ledvinka
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci B: Cornuova spirála Ondřej Krabec, Šimon Karch, Kateřina Bouchalová, Filip Bartoš
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci C: Gáďa a Alfa Samci Vít Gaďurek, Albert Polák, Jakub Čurda, Matěj Krátký, Jaromír Sladkovský
  • Vítězové v kategorii Zahraniční SŠ: Immolated Marmosets Parker Jou, Satvik Kumar, Nathan Fei, Rithwik Palivela, Anthony Ou
  • Vítězové v kategorii Open: Castrambe Pavan Hebbar, Sandesh Kalantre, Basuhi Ravi, Karan Jain, Mikail Khona

Z tohoto ročníku si můžete stáhnout zadání a řešení všech úloh.

Stáhnout si můžete také certifikát o počtu účastníků a týmů.

prosinec 2015

  • ohlasy účastníků, výsledkovka kategorií, podrobná výsledkovka a statistiky úloh
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci A: GJH17 Juraj Halabrin, Simona Veselá, Matúš Drgoň, Adam Škrlec, Peter Ralbovský
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci B: 299792459m/s Mareš Timotej, Vojtěch Mervart, Martin Vašina, Jan Bohadlo, Pavel Bláha
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci C: MRGAITS Barbara Pulmannová, Sára Kuťková, Matej Parada, Tomáš Sásik, Nina Raganová
  • Vítězové v kategorii Zahraniční SŠ: The Atomic Fireballs Nadezhda Dimitrova, Hristo Venev, Svetlin Totev, Mihail Penkov, Teodor Totev
  • Vítězové v kategorii Open: Smoluchowski's team Artur Miroszewski, Wojciech Tarnowski, Filip Ficek, Adam Wyrzykowski, Konrad Szymański

Z tohoto ročníku si můžete stáhnout zadání a řešení všech úloh.

Stáhnout si můžete také certifikát o počtu účastníků a týmů.

prosinec 2014

  • výsledkovka kategorií, podrobná výsledkovka a statistiky úloh
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci A: Niesom si isty Martin Gažo, Jerguš Stručka, Eduard Batmendijn, Lam Bui Truc, Filip Ayazi
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci B: Grupa Jedla a Horaliek Matej Havlas, Dominika Ďurovčíková, Tomas Banhegyi, Marek Murin, Andrea Tóthova
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci C: Kepleráci David Vokrouhlický, Martin Štyks, František Hurt, Daniel Demovič, Jan Preiss
  • Vítězové v kategorii Zahraniční SŠ: The Resistors are Back Ahaan Rungta, Cody Johnson, Henry Li, Clive Chan, Videh Seksaria
  • Vítězové v kategorii Open: Smoluchowski's team Artur Miroszewski, Wojciech Tarnowski, Filip Ficek, Adam Wyrzykowski, Konrad Szymański

Z tohoto ročníku si můžete stáhnout zadání a řešení všech úloh.

Stáhnout si můžete také certifikát o počtu účastníků a týmů.

prosinec 2013

  • výsledkovka kategorií, podrobná výsledkovka a statistiky úloh
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci A: m.raszyk Martin Raszyk
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci B: Qaterknan Jirka Balhar, Štěpán Paulík, Martin Mach, Hynek Fencl, Štěpán Marek
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci C: 60letGymtri Lukáš Supik, Jiří Mravec, Markéta Kubiková, Kamil Cinkraut, Štěpán Stenchlák
  • Vítězové v kategorii Zahraniční SŠ: Yognau(gh)ts Vilda Kornelija Markevičiūtė, Gintautas Kamuntavičius
  • Vítězové v kategorii Open: Veterani Selver Pepić, Admir Greljo, Alija Bevrnja, Sladjan Veselinović, Amer Ajanović

Z tohoto ročníku si můžete stáhnout zadání a řešení všech úloh.

Stáhnout si můžete také certifikát o počtu účastníků a týmů.

prosinec 2012

  • výsledkovka kategorií, podrobná výsledkovka a statistiky úloh
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci A: Okarusov Bleck Patrik Turzák, Lubomír Grund, Ján Ondráš, Milan Pešta, Michal Staruch
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci B: Ešte ďalej Marek Bašista, Jakub Šafin, Vladimír Macko, Eduard Batmendijn
  • Vítězové v kategorii Středoškoláci C: Gymtri1 Kamil Cinkraut, Markéta Kubiková, Lucie Pejšková, Dominik Sedlařík, Lukáš Supik
  • Vítězové v kategorii Zahraniční SŠ: bieber Ryan Kartiko, Justian Harkho, Kristo Nugraha Lian, Josephine Monica
  • Vítězové v kategorii Open: kTP^2/(MJ) = MaKaJ ToPře Martin Čížek, Jiří Eliášek, Přemysl Kolorenč, Karel Houfek, Tomáš Ledvinka

Z tohoto ročníku si můžete stáhnout zadání a řešení všech úloh.

květen 2012

  • výsledkovka kategorií, podrobná výsledkovka a statistiky úloh
  • Vítězové v kategorii středoškoláků: Makaci Eduard Batmendijn, Jakub Šafin, Mark Daniel, Roman Hudec, Samuel Horváth
  • Vítězové v kategorii open: modré elektróny Fridrich Valach, Lukáš Konečný, Mária Kieferová, Márius Kádek, Samuel Kováčik

Z tohoto ročníku si můžete stáhnout zadání a řešení všech úloh.

Naše celkové hodnocení Fyziklání online je jen a jen pozitivní. Byla to opět skvělá příležitost vyzkoušet si i jiné typy příkladů, než jaké se vyskytují v učebnicích nebo olympiádě a zároveň poměřit své schopnosti v řešení fyzikálních úloh s ostatními.

Fyziklání pro nás představovalo příjemně strávené pozdní odpoledne ve společnosti skvělých lidí a fyziky. I když členové našeho týmu jsou roztroušeni po celé republice, velmi se vyplatilo osobně se sejít na jednom místě, ne jen kvůli atmosféře, ale hlavně kvůli efektivnější komunikaci.

K samotnému průběhu soutěže nemáme moc co dodat. Organizace byla perfektní, vyskytlo se pouze pár menších technických problému, které ovšem byly brzy vyřešeny. Stejně tak nápad na jiné strukturování příkladů (hurry-up série), než jaké je u tradičního Fyziklání, se u nás setkal jen s kladnými ohlasy.

I když prezenční forma Fyziklání je ve všech směrech přece jen lepší, tato online obdoba měla také své kouzlo. Každému bychom účast jen doporučili, rozhodně to stojí za to. Těšíme se na další ročník!

Za tým Amazingní Starvace Veronika Dočkalová