Pořadí

A

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
m.raszyk
88
5.
Martin Raszyk (G, Karviná )
2.
Gymji PRO Team 1337
84
7.
Jiří Guth Jarkovský, Ondřej Theiner, Tomáš Vaníček, Petr Houška, Petr Kepčija (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
3.
Spoza priehrady pri Istre
64
13.
Jakub Kvorka (G, Dubnica n. Váhom ) , Ján Ondráš (G Grösslingová, Bratislava ) , Patrik Turzák (G Poštová, Košice )
4.
Gustiózny Jedácy Horalyek
61
15.
Ondrej Bohdal, Mário Lipovský, Martin Murin, Matej Badin, Samuel Sučík (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
5.
Gymik
59
16.
Lukáš Bystřický, Jan Kopačka, Mikuláš Zindulka, Martin Hora, Jan Holeček (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
6.
Budulínci
53
19.
Petr Vincena, Tomáš Kremel, Jan Studený, Marian Poljak (4 × G J. Škody, Přerov ) , Lukáš Knob (G, Kojetín )
7.
Gjarkovci
50
22.
Jaroslav Hofierka, Šimon Midlik, Kristián Leško, Michal Ringer, Marek Biroš (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
8.
Borůvkový koláč s čučoriedkami
45
25.
Adéla Švarcová (ZŠ Poštovní, Karlovy Vary ) , Martin Gažo, Jerguš Stručka, Karolína Šromeková (3 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , Eduard Batmendijn (CG sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa )
9.
IQ v prášku
34
31.
Jan Marek, Petr Horvát, Tomáš Deutsch, Jiří Badal, Vojtěch Hamala (5 × G, Zábřeh )
10.
Jaroška
28
41.
Kristýna Bukvišová, Jan-Sebastian Fabík, Jana Ziková, Darek Cidlinský (4 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
11.
Ded moroz y snegurochky
27
43.
Daniel Zvara, Filip Švábik, Zuzana Hromcová, Daniel Dupkala (4 × G Veľká okružná, Žilina )
12.
Stěrači
25
49.
Ondřej Hanžl, Tomáš Herman, Radim Burda, Michal Schorm (4 × G, Brno-Řečkovice )
13.
Ozon
20
56.
Jiří Skala, Zuzana Vlasáková, Gleb Pokatilov (3 × G Rumburk )
14.
Vektor
20
57.
Lukáš Hertl, Lukáš Jagla, Petr Matějů, Michal Belina, Vítek Plesník (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
15.
e^i*pi
19
58.
Jan Kočur, Šimon Greško, Daniel Kolář, Jan Špaček, Jiří Jaskowiec (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
16.
Fyzika007
19
59.
Filip Januš, Jan Pokorný, Filip Bartůněk, Vendula Hovorková, Martin Šturc (5 × G, Benešov )
17.
dašák 7,7
18
61.
Matouš Paukovič, Adam Čala, Vlasta Dostálová, Kateřina Chybová (4 × G Dašická, Pardubice )
18.
Gymuo
18
62.
Matyáš Pinkas, Vítek Richter, Ladislav Kubišta, Jáchym Kopecký, Jan Václavek (5 × G, Ústí nad Orlicí )
19.
Plachťáci
17
64.
Andrej Výboch, Jiří Lampa, Jaroslav Zeman, Jaroslav Grof, Dominik Beck (5 × G, Semily )
20.
Mihule
16
66.
Roman Kula, Adam Bystroň, David Budina, Daniela Charwátová, Klára Varmužová (5 × G Komenského, Havířov )
21.
GyMy
13
78.
Ondrej Škopek, Matej Rajchl, Matej Pribiš (3 × G, Myjava )
22.
antiPoláci
13
80.
Stanislav Chvíla, Filip Malúš, Štěpán Smetana, Stanislav Bartoš, Jakub Píška (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
23.
Motherfunctions
12
84.
Petr Vácha, Kai Wangle, Eliška Šestáková, Hana Turčinová, Michal Hruška (5 × G J. Jungmanna, Litoměřice )
24.
Absolutní nuly
10
90.
Jan Benáček, Jakub Hruška (2 × G Masarykovo nám., Třebíč )
25.
GymStr
9
98.
Jiří Čech, Daniel Kodýdek, Dalibor Zeman, Filip Šmíd, Jan Knížek (5 × G, Strakonice )

B

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Qaterknan
53
17.
Jirka Balhar, Hynek Fencl, Štěpán Paulík, Martin Mach, Štěpán Marek (5 × G Jana Keplera, Praha )
2.
GČL
49
24.
Tomáš Novotný, Radek Mahdal, Jan Kytka, Jan Kubát, Cedrik Horčička (5 × G, Česká Lípa )
3.
Hatalom
34
32.
Lenka Hronová, Martina Nováková, David Sochor, Jakub Sláma, Filip Bialas (5 × G Opatov, Praha )
4.
GJK 1
33
33.
Daniel Demovič, Viktor Adam Koropecký, Šimon Pavlín, František Hurt, Jiří Kučera (5 × G Jana Keplera, Praha )
5.
Sprinteři 27
32
34.
Daniela Šimánková, Václav Miřátský, Tomáš Novotný, Martin Vejbora, Marek Zmeškal (5 × G, Pelhřimov )
6.
Koalice flegmatických hadů
31
36.
Tereza Bautkinová, Jiří Kubík, Jakub Dvořák (3 × G Botičská, Praha ) , František Zajíc (G, Nymburk ) , Viktor Skoupý (G, Moravská Třebová )
7.
Černá síla
30
38.
Tomáš Michalec, Petr Baláš, Vojtěch Daniš, Adam Šumník, Filip Blažek (5 × G, Olomouc-Hejčín )
8.
Tvoje Mama
28
42.
Ondřej Valík, Daniel Kunz, Jan Čmelík, Václav Borýsek, David Hřebíček (5 × Slezské G, Opava )
9.
Gympláci1
25
48.
Václav Šimon, Daniel Čejchan, Vojta Hruša, Štěpán Štěpán, Pavel Bláha (5 × Jiráskovo G, Náchod )
10.
Vytautas
25
51.
Ľuboš Krnáč (G A. H. Škultétyho, V. Krtíš )
11.
Abero
23
53.
Patrik Tokoš, David Mikolajek, Tomáš Deingruber, Vít Pískovský (4 × G O. Havlové, Ostrava )
12.
BUČETO
21
55.
Jiří Bureš, Marek Toufar, Marek Černý (3 × G J. Ressela, Chrudim ) , Jakub Hledík (G SŘMR, Skuteč )
13.
Nejbrutálnější drtiči
18
60.
Jakub Čaloud, Bára , Adam Beran, Petr Skopal, Anna Juráňová (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
14.
částice
14
72.
Jana Stejskalová, Marek Hebelka, Lucie Valentová, Martin Klusáček, Karel Juřík (5 × G, Boskovice )
15.
Wigym fyzici
14
73.
Dušan Richtár, Kateřina Šuchmová, Dominika Jochcová, Tomáš Jančar, Natálie Čurdová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
16.
Neutrina
12
82.
Václav Skála, Jana Hrnčířová, Tomáš Škraban, Martin Dvořák, Martin Bejvl (5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
17.
Gymtri 4
12
85.
Vojtěch Czempka, Dominik Heczko, Petr Kaszperydes, Dominik Sedlařík, Daniel Bialožyt (5 × G, Třinec )
18.
GYMLOVO
10
91.
Nikola Karlíková, Antonín Galle, Vojtěch Pail, Ondřej Zeman, Zdeněk Pinc (5 × G, Lovosice )
19.
MR.KRAB
10
93.
Let, Tiep Danh Luu, Raboch, Lukáš Zhang, Stela Chvojková (5 × Podkrušnohorské G, Most )
20.
Wigymos
9
94.
Jana Schwarzerová, Tereza Tkáčová, Ondřej Divina, Aleš Koubík, Vendula Teuchnerová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
21.
Vítek
9
95.
Roman Nguyen, Csemi Gergely, Lenka Bílková, Jiří Solař (4 × ZŠ a G Komenského, Vítkov ) , Denis Dimitrov (Gymnázium Vítkov )
22.
Jsme 0!
9
96.
Barbora Plevová, Sebastian Golat, Tomáš Kirchner, Alice Moocová (4 × Wichterlovo G, Ostrava )
23.
Le Vol
9
97.
Tomáš Locker, Kristýna Kučerová, Vojtěch Hájek, Jan Novotný, Filip Vitha (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
24.
KuPeJoMi
9
99.
Nguyen Ngoc Trieu, Michal Ščupák, Jakub Krejčí, Jonáš Ženatý (4 × Wichterlovo G, Ostrava )
25.
IT crowd
8
105.
Martin Vastl, Václav Švec, Jan Harvalík, František Pártl, Michal Hošna (5 × SPŠ a VOŠ, Písek )
26.
Gympláci2
8
107.
Jan Staněk, Martin Souček, Daniela Prokešová, Jakub Suk, Ficek Lukáš (5 × Jiráskovo G, Náchod )
27.
Páni Času
8
108.
Petr Vejmělka, Dominik Zámyslický, František Brož (3 × G Opatov, Praha )
28.
Gymtri3
7
110.
Debora Zubková, Jiří Měrka, Tomáš Kyzek, Pavel Pilch, Jan Buzáš (5 × G, Třinec )
29.
Loupáci
7
114.
Šimon Jelínek, František Szilvási, Eliška Vydarená, Jakub Novotný (4 × G, Mostecká, Chomutov )
30.
Gymtri2
6
120.
Pavel Šimovec, Eva Roiková, Rostislav Cieslar, Tomáš Sikora, Robin Oczko (5 × G, Třinec )
31.
GymHol
6
122.
Tomáš Fiala (G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. ) , Radek Přívara, Vít Horáček, Libor Drozdek (3 × G L. Jaroše, Holešov )
32.
Limitováni k nekonečnu!
5
125.
Jiří Jeřábek, Tomáš Hendrych, Jiří Horyna, Lukáš Hendrych (4 × G, Kralupy )
33.
gymnázium, Český Krumlov
5
127.
Lukáš Wimmer, Patricie Klosse, Michal Matyáš, Andrea Kučerová, Tereza Duspivová (5 × G, Český Krumlov )
34.
Bouráci
4
131.
Jan Havránek, Karolína Frimlová, Jan Kůta, Nhat Minh Dinh Huy, Vojtěch Friml (5 × G, Kadaň )
35.
ČAG
3
135.
Míček Tomáš, Tržil Miroslav, Jáchym Tomáš (3 × Čes.-ang. G, České Budějovice )
36.
Štoláci
3
137.
Barbora Kosová, Tomáš Chvátal, Tomáš Batěk (3 × G Nad Štolou, Praha )
37.
ONI
3
138.
Zbyněk Plachý, Tomáš Kučera, Veronika Crhová (3 × G, Litovel )
38.
Jablíčkář
3
139.
Marek Tomaštík (G F. Živného, Bohumín )
39.
Hamarik
1
146.
Branislav Šandor, Daniel Hamarik, Peter Lehotay, Marcel Paľovčík (4 × G, P. Horova, Michalovce )
40.
GJKT
1
147.
Eliška Štumrová, Matěj Urban, Anežka Klustová, Michal Hofman, Petr Kaiser (5 × G J. K. Tyla, Hradec Králové )
41.
Brachtlova
1
150.
Lucie Přibylová, Kateřina Brachtlová (2 × G, Šumperk )
42.
Lyceáři
-1
161.
Nikola Dlouhá, Anna Pšeničková (2 × SZŠ a VOŠZ Příbram I )

C

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
60letGymtri
30
39.
Štěpán Stenchlák, Lukáš Supik, Jiří Mravec, Markéta Kubiková, Kamil Cinkraut (5 × G, Třinec )
2.
Gratulujeme, jste 999999 návšt
26
47.
Matěj Coufal, Jáchym Bártík, Matěj Mezera, Jan Hlaváč, Adam Fezencz (5 × G, Havlíčkův Brod )
3.
Gymlovo Masters
23
52.
Martin Štyks (G Jana Keplera, Praha ) , Jan Preiss, Milan Němeček, Šimon Malý, Gabriela Štyksová (4 × G, Lovosice )
4.
Hodor
14
75.
Jiří Chmel, Robert Procházka, Ondřej Poláček, Richard Boček, Veronika Andrisová (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
5.
Nový Jiřík
14
76.
Milan Suk, Vít Kožoušek, Miloslav Štěpán, Oldřich Holcner, Jurdič Viktor (5 × G, Boskovice )
6.
Stechiometricke koeficienty
13
77.
Ivan Bednárik, Juraj Bodík, Juraj Májek, Matej Choma, Trieu Nguyen Hai (5 × G Grösslingová, Bratislava )
7.
Wigumáci
12
81.
František Koubek, Michal Kolář, Albert Bašniar, Martin Vavera, Eliška Chrástecká (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
8.
JUNG_FLINTE
12
86.
Kristýna Výborná, Daniel Pešek, Tomáš Varga, Václav Bočan, Ondřej Volejník (5 × Podkrušnohorské G, Most )
9.
The Unexpectables
11
88.
Tomáš Hořenín, Erik Borňás, Beáta Lysáčková, Jakub Hejhal (4 × G, Roudnice nad Labem )
10.
theEmpireStrikesBack
10
89.
Petr Hrubý (G, Polička )
11.
Klingoni
10
92.
Jan Hertl, Jaromír Mielec, Lenka Hýlová, Dušan Janiš, Roman Janků (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
12.
chemist.setBehaviour(crazy);
9
100.
Petr Novotný, Radek Chmelař (2 × SPŠCh Brno )
13.
Pokus-omyl
8
101.
Tomáš Hrbek, Tereza Koberová (2 × G J. Ressela, Chrudim )
14.
Hejčín 1
8
102.
David Charvot, Martin Repčík, Vojtěch Kala, Miroslav Hrabal, Ondřej Čepl (5 × G, Olomouc-Hejčín )
15.
Péťové
8
103.
Petr Šimůnek, Petr Kolovrátník (2 × G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice )
16.
NooBCakes
8
104.
Tomáš Frenzl, Jozef Hollý, Jiří Zdražil, Václav Jančařík (4 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
17.
SPONGEBOB
7
112.
Karolína Müllerová, Král, Tomáš Lesniak, Bartošová, Oldřich Brožek (5 × Podkrušnohorské G, Most )
18.
Jasokyjba
7
113.
Matěj Jakubec, Jiří Kyjovský, Michal Sova, Josef Knotek, Petr Balnar (5 × ZŠ a G Komenského, Vítkov )
19.
LeagueOfJustice
6
119.
Jakub Zemek, Jiří Blaha, Jan Šabata, Jakub Komárek (4 × G, Uherské Hradiště )
20.
Protoni
6
121.
Richard Fleischhans, František Helebrand, Dominik Starý, Jonáš Vlasák (4 × G, Benešov )
21.
KraHlupáci
6
123.
Veronika Michalíková, Vojtěch Juříček, Filip Rys, Adriana Paluková (4 × G, Kralupy )
22.
STARGATE
6
124.
Tomáš Jurek, Michael Jurek (2 × G, Frenštát pod Radhoštěm )
23.
CMYK
5
126.
Miroslav Matocha, Ladislav Štefka, Petr Kostka, Marek Rychetský, Josef Čech (5 × G, Jihlava )
24.
Planck
5
128.
Václav Harrandt (G Teplice )
25.
Nejnekvazidiagonalizovávatelně
5
129.
Jan Pokorný, Jan Vochomůrka, Petr Chmel (3 × G, Kralupy )
26.
FAM
4
130.
Ondřej Seďa (Klvaňovo G Kyjov )
27.
Jakub
4
133.
Jakub Marták (G Golianova, Nitra )
28.
Asociace Autonomních Alkoholik
3
134.
Jan Vlk, Petr Šmejkal, Jan Němeček, Petr Kalkuš (4 × G Jírovcova, České Budějovice )
29.
superspiderninjasultravololose
3
140.
Michal Petrovský, Michal Paľo, Michal Barilik, Viliam Macenko (4 × G, P. Horova, Michalovce )
30.
Mentalisti
2
141.
Patrik Exner, Jan Vořechovský, Dominik Kouba, Jarda Landa (4 × G, Mostecká, Chomutov )
31.
Čepice
1
145.
Michal Jarůněk, Jiří Řípa (2 × G J. Ortena, Kutná Hora )
32.
PastaFariani
1
149.
Martin Melčák, Marek Chovanec, Tomáš Přeček, Jan Stark, Michal Nemčok (5 × G, Studentská, Havířov )
33.
BKB
0
154.
Martin Komínek, Karel Pelikán, Tadeáš Sádecký, David Kříž, Tadeáš Jůza (5 × ZŠ a MŠ Milénova, Brno )
34.
Frikulíni
0
155.
Tereza Vojtíková, Veronika Vyoralová, Gabriela Pačková, Simona Kotačková (4 × G, Uherské Hradiště )
35.
Kolín X
0
156.
Jana Šimurdová, Jan Šimurda (2 × G, Kolín )
36.
Koumácí
0
157.
Sára Unucková, Karel Koch, Ondřej Prokop, David Fedor, Kristýna Prokopová (5 × G Frýdecká, Český Těšín )
37.
ziky
0
158.
Vojtěch Zíka (HŠ, OA a SPŠ Teplice )
38.
GéČKo
0
160.
Michal Dolanský, Roman Lebeda, Karolína Kučerová (3 × G, Český Krumlov )
39.
Samotář
-2
162.
Martin Kučera (G, Polička )

F

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Yognau(gh)ts
63
14.
Vilda Kornelija Markevičiūtė, Gintautas Kamuntavičius (2 × Vilnius lyceum )
2.
Bošnjaci
50
21.
Nudžeim Selimović (International School of Sarajevo ) , Muaz Kasumović, Fadil Žilić, Maximilian Jelačić (3 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
3.
breguenights
43
26.
Augusto Damschi Bernardi, Beatriz Silveira de Arruda, Fabio Kenji Arai, Daniel Mitsutani (4 × Colégio Etapa, São Paulo, Brazil ) , Luis Fernando Machado Poletti Vale (Col Mater Amabilis, Guarulhos,BR )
4.
Magical 5
37
29.
Naida Dedić (Gimnazija Visoko, BA ) , Amra Mujčinović, Vedad Šehanović, Ajdin Palavrić, Emir Baručija (4 × Prva gimnazija u Zenici, BiH )
5.
dindar
27
44.
Ali Shirali (Ejei High School, Isfahan, Iran )
6.
Radley College
26
46.
Alex Budd, Ed Rees, Sam Ringer, Berite Brown, Jake Sopher (5 × Radley College, UK )
7.
Ωmega
18
63.
André Luís de Alcântara Ramos, Samuel Venzi Lima Monteiro de Oliveira, Eric Toshio Endo Soares, Juliana Rios Chen, Leonardo Gomes Gonçalves (5 × Col. Militar de Brasília, Brazil )
8.
BiH-Zmajevi
16
65.
a a (Sunny Can. International Sch. ) , Kenan Saracevic, Mustafa Grabus, Haris Popovac (3 × International School of Sarajevo ) , Sakib Ademović (Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
9.
BRoton
15
69.
Yu Hao Wang Xia, Vítor Daniel Gonzaga de Freitas, Artur Corassa Martins, João Henrique Rocha Oliveira, Luiz Fernando Monteiro de Barros da Silva Néto (5 × Col. Militar de Brasília, Brazil )
10.
Gaussian warriors
14
74.
Borja de Olazabal, Álvaro Fragua, Javier Peña, Luis Sanchez, Jorge Poveda (5 × Col. Retamar, Spain )
11.
Backstreet Boys
12
83.
Luis Atuncar Ramos, Ricardo Rodriguez Carlos, César Rodriguez Tasayco, Sergio Moya Lagos, Lidia Espinoza Rivadeneira (5 × Colegio PROLOG, Peru )
12.
retapower
11
87.
José María Orejana Martín, José María Rodríguez Cano, Juan Luis Ruiz-Tagle Oriol, Jaime Alesanco (4 × Col. Retamar, Spain )
13.
Los Suporters
8
106.
Jorge Gómez, Luis Palacios, Bernal Yago Atienza, Jaime Fernández de Santaella, Alfredo Lafita (5 × Col. Retamar, Spain )
14.
Sanerji9
7
111.
Santanu Banerjee (St.Joan's School, India )
15.
NAVI
7
115.
Diego Armando Quispe Cangalaya, Arantxa Noelia Sánchez Boluarte, Jesus Anthony Quijano Ortiz, Alexis Muñoz Huamaní (4 ×  )
16.
Pica of Galaxies
7
116.
Jose Menoci Neto ( ) , Igor Bragaia (Colégio Anglo Integral, Brazil ) , l de Souza Plácido Teixeira, Ramon Pereira Saraiva Sena (2 × Colégio Santo Antônio, Brazil ) , Luis Rodrigo Torres Neves (EE Maestro Villa Lobos, Brazil )
17.
ISS2
6
118.
Crna Djevojka, Faris Mulahasonovic, Edina Razanica, Selen Covic (4 × International School of Sarajevo ) , Aida Skamo (Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
18.
Pontes
4
132.
Gabriel Silva Garcia ( ) , Ítalo Alves (Escola Marcelo Candia ) , Gabriel Oliveira Lefundes (Col. Estadual Anísio Teixeira,BR ) , Matheus Henrique França Laranja (Col. UNIFEV, Votuporanga, Brazil ) , Davi Marciano Costa Barros (Colégio Contato, Maceió, Brazil )
19.
Gauss
3
136.
Julia Apolonio de Amorim, Alexandre Homrich, Aloysio Galvão Lopes (3 × SEB Maceió, Brazil )
20.
ParaguayTeam
2
142.
Carlos Martín Encina Jiménez, Williams Ismael Bobadilla Torres, Angel Estigarribia, Lucas Vera (4 × Colegio San José, Paraguay )
21.
fisicopatas46
2
143.
Anderson Miguel Clemente Santos ( ) , Bruno Yuki Rios Kawaguchi (Colégio Alcance, Brazil ) , Jogi Suda Neto (Piconzé Centro Educ., Brazil ) , Matheus Azevedo Silva Pessôa (Colégio Eduardo Gomes, Brazil )
22.
men in quarks
2
144.
Kauan Vega, Pedro Casalotti Farhat, Leticia Giuliani Yashiki, Gabriel Madeira Bisordi, Vitor Matheus Rodrigues Ruano (5 × Col. Arbos, Santo André, Brazil )
23.
brazucas
0
152.
Matheus Cardoso Ferreira (Colégio Álvaro de Melo, Brazil )
24.
Fisicopatas
0
153.
João Pedro Dutra Pietricovsky de Oliveira, Giovanne Pinto (2 × Sigma Centro Edu., Braz. ) , Willie Zhi Jie Zhang (Colégio Pensi, Brazil ) , Gabriel Silva Soares De Moura (Colégio Protágoras, Brazil ) , Maicon Fernando Santos Silva (Colegio Expressão, Brazil )
25.
corbotarik
-6
163.
Tarik Čorbo (International Burch Uni, BiH )
26.
Área 51
-25
164.
Lucas Schulze, Gabriel Elias Hernandez, Hygor Bello da Silva, Fernando Lapa, Leandro Jun Kimura (5 × IFSC Joinville, Brazil )

O

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Veterani
124
1.
Selver Pepić (PMF UNSA, Sarajevo ) , Alija Bevrnja (MEF UNSA, Sarajevo ) , Admir Greljo (U of Ljubljana, Slovenia ) , Sladjan Veselinovic (International Burch Uni, BiH ) , Amer Ajanović (Middle East Technical U, Turkey )
2.
The Mathefficent Gaussketeers
111
2.
Stanislav Hlubocký, Jan Balas, Ondřej Bartoš, Ondřej Bouchala (4 ×  )
3.
Smoluchowski's team
108
3.
Filip Ficek, Adam Wyrzykowski, Artur Miroszewski, Konrad Szymański, Wojciech Tarnowski (5 × Jagiellonian University )
4.
FtáKopySk
100
4.
Dušan Kavický, Márius Kádek, Michal Hledík, Lukáš Konečný (4 × FMFI UK Bratislava )
5.
p5
86
6.
Peter Berta, Tomáš Husek, Tomáš Sýkora, Jiří Novotný (4 × MFF UK )
6.
proFO team
77
8.
Jakub Cimerman, Eva Pospíšilová, Jakub Bahyl, László Mázik (4 × FMFI UK Bratislava ) , László Ürge (Budapest U of Tech. and Econ. )
7.
BobcatBKNUS
71
9.
Khoi Tuan Nguyen (Bates College (US) ) , Quang Trung Ha (NUS HS Math&Science, Singapore ) , Bui Dang Tung, Dinh Ngoc Hai, Xuan Hien Bui (3 × National University of Singapore )
8.
GU Kelvins
68
10.
Holly Waller, Peter Dupej, Augustinas Malinauskas (3 × U of Glasgow )
9.
Čučoriedie rozmanité
67
11.
Beata Hergelova, Juraj Feilhauer, Jana Klaudíniová (3 × not a student) , Michal Takács (UMB, Banská Bystrica ) , Peter Peresini (EPFL, Switzerland )
10.
AAAAA
66
12.
Stanislav Skoupý, Daniel Gromada, Filip Nechanský, Patrik Urban, Jakub Krásenský (5 × FJFI ČVUT )
11.
Hruskovica
53
18.
Eugen Hruška (U of Regensburg, Germany )
12.
978-963-279-079-4
50
20.
Milán Janosov, Attila Buzás, András Gilyén, Zoltán Kórádi, István Kaposvári (5 × Eötvös Loránd Univ., Budapest )
13.
omama
49
23.
Tomáš Bzdušek (ETH Zürich )
14.
Principia
39
27.
Wonsuk Yang, Daehun Koh, Jaehee Lee (3 × Cheongshim Inter. Academy, Korea )
15.
BBBBB
39
28.
Andrej Vnuk, Martin Kocmánek, Juraj Páterek, Peter Švihra, Marek Rost (5 × FJFI ČVUT )
16.
The Resistors
35
30.
Ahaan Rungta (Rungta Homeschool, USA ) , Cody Johnson (Staples High School, USA ) , Sreejato Bhattacharya (Bandel V. High School, India ) , Sayan Mukherjee (Indian Statistical Institute ) , Sotiri Komissopoulos (University of Chicago, USA )
17.
Tým týmů
31
35.
Lucie Fořtová (G P. de Coubertina, Tábor ) , Stanislav Fořt (U of Cambridge )
18.
Laser Cooling Group
30
37.
Michela Venturelli, Raffaele, Albert Dow, Sarunas Jurgilas, Arne Wickenbrock (5 × University College London )
19.
Take the derivative!
28
40.
Gregory Giotopoulos, Tomáš Gonda, Tymek Woronko, Willem De Muinck Keizer, Finlay McIntyre (5 × U of Edinburgh )
20.
The Stationary Action
27
45.
Jose Francisco dos Santos Junior ( ) , João dos Reis Junior (Colégio Del Rey, Brazil ) , Rodrigo Pires Ferreira (Colégio Pensi, Brazil ) , Lucas Lugão Guimarães (Col Bernoulli, Belo Horizonte,BR ) , Victor Domene Ribeiro dos Santos (Colégio Bandeirantes, Brazil )
21.
Xenon
25
50.
Pranav Arora ( )
22.
Soustava jednotné díry
22
54.
Vojtěch Schánilec, Viola Křižáková, Michal Andrýsek (3 × FSI VUT ) , Michal Buráň (U of Cambridge ) , Lukáš Velecký (FIT VUT )
23.
Meneze's
16
67.
Caio Vitor, Fernando Filho, Luckeciano Melo, Gusthavo Miranda, Pedro Lucas (5 × Colégio Anglo Integral, Brazil )
24.
TRINEC
15
68.
Vojtěch Kučírek (FEKT VUT )
25.
My Narcis I
15
70.
Radim Kusák (G, Kralupy )
26.
UNAL Bogotá
15
71.
Santiago Poveda Peñuela, Federico Serrano Morales, Juan Sebastián Valbuena Bermúdez, Jeyson de Jesús Támara Isaza (4 × Universidad Nacional de Colombia )
27.
slimags
13
79.
Samuel Elich (ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6 ) , Sára Elichová (G Jana Keplera, Praha ) , Libor Kábrt, Gabriela Elichová, Martin Elich (3 × not a student)
28.
spdf
8
109.
Orlando Ramirez ( )
29.
Red Dwarf
6
117.
David Majer (FAST VUT )
30.
Protons
1
148.
Daniel Maisner, Ondřej Wojewoda, Milan Švancara, Jan Kyjonka (4 × G, Karviná )
31.
d(apocalypse)/dx=0
0
151.
Aleksandra Ziolkowska, Nicolas Angelides, Joep Ten Wolde (3 × U of Edinburgh )
32.
roja
0
159.
Jaro Podzimek (SPŠ elektrotech. a VOŠ Pardubice )