Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C Kategorie Open
Kategorie

A

  1. The Three Musketeers: Chinmay Mandave , Shreyas Phansalkar , Krushanu Patki (3 × MTES Jr. College, India )
  2. Paradoxical Enigma: Devansh Lohar (Nat. Institute Of Open Schooling )
  3. The Eigens: Parth Agrawal , Saksham Saharia , Sahil Pandey , Rachit Agarwal , Suyash Kapoor (5 × ALLEN Career Institute, India )
  4. Time to leave Earth: Tattwa Shiwani , Sidharth Singh , Ayan Goswami , Prabhav Khandelwal , Simar Narula (5 × ALLEN Career Institute, India )
  5. A.I.: Fatemeh Mahdieh (Farzanegan High School )
  6. The Imperium: Umang Badetia (ALLEN Career Institute, India )
  7. Typhoons: Harshit Agarwal , Rishika Garg (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Ribhu Hooja (St Xavier's School, India ) , Darsh Jain , Arjun Bhardwaj (2 × Cambridge Court HS, IN )
  8. Killua: Shalaka Mahi Mahi (ALLEN Career Institute, India )
  9. Abcd: Ojas Dubey , Gaurav Kabra , Soham Thorat , Advay Bapat , Siddhartha Bhattacharya (5 × IITian's PACE )
  10. Deltalapha: Pragun Pudukoli (NC for Excellence, India )
  11. João Paulo Araújo de Sousa: João Paulo Araújo de Sousa , Suellen Vieira da Silva (2 × EEEP R. Saraiva Coelho, Brazil )
  12. THE ILLUMINATI: Prateek Agarwal , Kartik Sarda , Parth Munjal , Ishaan Bahl (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Naman Singhal (St Xavier's School, India )
  13. UNO: Abdelrahman Ebrahim (Dakahlia STEM HS )
  14. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Michael Křivan , Jakub Hadač , Matěj Olič , Josef Kerner , Jakub Udržal (5 × G V. Hlavatého, Louny )
  15. Newton Fourth Law: Tiange Xu , Haochen Lei , Yiwei Liu , Xinyun Zheng (4 × Hwa Chong Int. Sch., Singapore )
  16. Bangladesh Titans: Md Osman Hossain Akib , M. Aribuzzaman (2 × Dhaka Residential M. C., BGD ) , Tasnimul Hassan , Riad Hasan Rayhan (2 × Dhaka College, Bangladesh )
  17. chicken 1st chuong my a: Mint Trần Nhật Minh , Simp Ngô Việt Hoàng , Wibu Dỗ Vũ Hải Đăng , Nguyễn Văn Huy Đen , Nguyễn Kim Thành Đạt Fat (5 × Chuong My A HS )
  18. Finemans: Khushank Verma , Utkarsh Raj , Pulkit Agrawal , Vaibhav Singh , Ayush Kumar (5 × ALLEN Career Institute, India )
  19. Die Hellseher: Taylan Algan (BG Schwechat ) , Benjamin Tonner (Gymnasium Zell am See ) , Vincent Willis (Bundesrealgymnasium Innsbruck ) , Elias Koschier (ERG Donaustadt ) , Lukas Gabriel (Albertus Magnus Gymnasium )
  20. Isaac a jeho Kokos: Anna Drobilová , Kateřina Prantlová (2 × G Jindřichův Hradec )
  21. The four penguins: Abdelrahman Hammam , Ahmed Yasser , Osama Tamer , Mohamed Moamen (4 × El-Fayoum STEM School, EGY )
  22. blöder piep: Akshat Kerni (Army Public School, India )
  23. BHSSciTech: Abdullah Alperen Sen , Kaan Dere , Emir Akdag , Mehmet Anıl İşkesen , Kayrahan Kaya (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  24. Space is Isotropic: Shivanshu Kumar Yadav (ALLEN Career Institute, India ) , Aritra Ambudh Dutta (Narayana e-techno school, India ) , Drish Menghani , Vaibhav Singh (2 × FIITJEE, Madhapur, India ) , Aaditya Agarwal (Unacademy )
  25. Never Gonna Give you Up: Purnendu , Shivam Mishra (2 × DPS Ranchi, India )
  26. Päradåx: Anton Lindbro , Spike Lopez Pedersen , Victor Hallberg , Linas Zigmantas , Milles Åhman (5 × Polhemskolan, Sweden )
  27. einzigartig: Hajar AboSamra , Hajer Zaki , Zeinab Hassan (3 × Alexandria STEM School, Egypt )
  28. Peaky Pointy Physicists: Elin Ekberg , Vega Åström , Xinyi Han , Tobias Jönsson , Erik Dellson (5 × Polhemskolan, Sweden )
  29. PHYSICS BOYZZ: Arjun Rathore , Shravan Agrawal , Tushar Jain , Toshit Jain , Ridham Patel (5 × Unacademy )
  30. GreenVerse: Lofty-John Anyanwu , Munachimso Henry , Osewuike Igue , Kenechukwu Okereke , Chikamjibiri Mbakwe (5 × Loyola Jesuit College )
  31. Schrödinger's 2.5 Kittens: Nirav Bhattad , Yash Palwe , Aryan Mahajan , Samarth Barve , Reeshabh Kotecha (5 × MP Intern. Sch. and Junior Col. )
  32. Quantum Divers: Basant Tarik (Dakahlia STEM HS )
  33. Kolding Kvante Klub: Rasmus Grau Bonde , Thomas Ellegaard Iversen , Anton Pham , Lukas Fabricius Abild , Lea Varberg (5 × Hansenberg Teknisk, Denmark )
  34. Blablos and the Ducks: Jacob Mittoo , Krishna Ramrakhani , Jonathan Ord , Joseph Jojoe , Morgan Taylor (5 × Peter Symonds College, UK )
  35. Its NOW or NEVER: Aadit Kumar Sahoo , Deshank Pratap Singh , Dnyanesh Hemendra Shinde , Krish Srivastava , Rajat Das (5 × ALLEN Career Institute, India )
  36. The Indiana Womacks: Ishaan Singh , Archit Kalra , Lily Shukla , Tanay Acharya , Lucca Mo (5 × Carmel HS, USA )
  37. Physics stars: Abdalrahman Ehab (Dakahlia STEM HS )
  38. Quarks: Mohanad Medhat , Youssef Ramy Samy , Ammar Yasser Abd-allah , Fares Mahmoud (4 × Obour STEM School )
  39. Avengers: AbdelRahman Emad (El-Sadat STEM school )
  40. Spartans: Seif El-Den Ashraf Abdullah , Mahmoud Adel Mohamed Amer , Ahmed Mohamed Ahmed Kamel , Yousef Fathi Ahmed El-Ghandour , Mahmmoud El-Yamany (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  41. physical.ly: Duy Nguyễn Thế , Minh Hoàng Đức , Hải Nguyễn , Khánh Mai Vĩnh , Duy Phạm Đức Duy (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  42. водка с утеха: Vladimir Milanov , Pavel Pisanov , Elitza Koukovska , Stefan Mutafov , Peter Goranov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  43. Merivale Marauders: Zhaoxiang (David) Gan , Zijin (Harry) Wang , Maxwell Lou , Abel Diress (4 × Merivale High School )
  44. Sigma záření: Tomáš Hrbáč , Tomáš Janoušek , Kateřina Peterková , Mikuláš Novotný , Dalibor Večeřa (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  45. The Unknown Quantities: Eppu Leinonen (Munkkiniemen yhteiskoulu ) , Aditya Datta (MP Birla Foundation HS School ) , Kevin Xiang (Northview HS ) , Puneeth A (HMR INTERNATIONAL SCHOOL ) , Prakhar Jain (Saraswathi Vidyanikethan S., IN )
  46. Fiz_Bots: Navansh Bansal , Archiit Srivastava , Sahil Akhtar , Sumedh S S (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Arinjay Singhal (FIITJEE, Madhapur, India )
  47. Albatrons: Yatharth Sharma , Meghav Singhal , Rishit Mathur , Sachit Kapoor , Pratul Koolwal (5 × ALLEN Career Institute, India )
  48. Friverous fives: Swain Sidhartha , Maity Sohan , Pratham Manchanda Pandu , Ashirvaad Ojha Bunty , Keshari Pratyush (5 × Unacademy )
  49. Ashgabat: Dovletgeldi Merdanov , Emir Garajayev , Lachyn Hydyrova (3 × 86th specialized school, TM ) , Aydogdy Bazarov , Hayrulla Babamyradov (2 × Specialized compr. b. sch, TKM )
  50. Logic breaks: Samar Yadav , Pranav Krishna , Aditya Prakhar , Chinmay Torvi (4 × ALLEN Career Institute, India )
  51. LULWXD: Šimon Skládaný , Matouš Pokorný , David Bárta , David Škrob , Denis Kučera (5 × SPŠ a VOŠT Brno )
  52. keplers's comets: Sejal Mandwe (Unacademy )
  53. The Progress: Mohamed Ayman Elsayed Fahim Rashid (STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt ) , Dina Ashraf Mahmoud Mohamed (Sharkya STEM School, Egypt )
  54. Orion's Third Leg: Evan Kim (Tesla STEM HS, USA ) , Collin Fan (Adlai E. Stevenson HS, USA ) , Justin Chen (Montgomery Blair HS, USA ) , Samuel Zhou (Mission San Jose HS ) , Samvit Das (William Mason High School )
  55. 2L Braničtí rytíři: Vít Mach , Tobiáš Růžička , Filip Taschner , Filip Vaidiš , Jan Telinger (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  56. JIS#1: Adriana Azman , Zeus Oliver , Nischal Gurung , Yahya Husain Ul Hasan , Kiefer Lim (5 × Jerudong International School )
  57. Jatka: Marek Plachý , Eliška Seilerová , Anna Havlatová (3 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  58. Fly_Space: Madina Karimova (TATU, Uzbekistan )
  59. Brain Damage!: Felix Hellborg , Erik Davidsson , Jonas Wester , Elias Wanek , Mostafa Kerim (5 × Polhemskolan, Sweden )
  60. DělámeToDobrovolně: Adam Roštejnský , Markéta Rydlová , Jan Homolka , Denisa Nývltová , Jan Ježek (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  61. Archimedova Vaňa: Viktor Imrišek , Martin Belluš , Matej Repa (3 × G Grösslingová, Bratislava ) , Adam Džavoronok (G Poštová, Košice ) , Ivo Novysedlák (G Jura Hronca, Bratislava )
  62. Vedant: Vedant Kawale (St Xavier's School, India )
  63. PaSKHal's five: Stavan Mehta , Kaushal Vijayvergiya , Parva Satodia , Harshul Suthar (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Ishaan Kathiriya (Puna International School, India )
  64. Not Even Wrong: Jiye Chen (Agape Christian School, USA )
  65. Uhhh...: Emilio Youssef , Melvin Storbacka , Alvin Palmgren , Ida Grimheden , Antoni Kowalik (5 × Norra Real gymnasium, Sweden )
  66. Sooza0101: Sumaiya Jahan Runa (Govt. Kumudini College, BD )
  67. The Kaldashians: Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania ) , Robert Stănescu , David Constantinescu , Vladimir George Necula , Miruna Neacşu (4 × ICHB, Liceul Teoretic Int. )
  68. Fesia: Omar Mohammed , Mustafa Elnahas , Ali elden Mohamed , Ammar Abo elfetouh , Youssef Mohamed (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  69. Emotionalismens Damage: Felix Wichert , Jarl Olsson , Harry Lanner Risenfors , Rebecka Axelsson , Leo Jonasson (5 × Polhemskolan, Sweden )
  70. KINGSMEN: Yug Dharajiya , Arnav Maiti , Jay Patel , Priyarajsinh Jhala , Bhavya Shah (5 × ALLEN Career Institute, India )
  71. Quantumplators: Gautam Singhvi , Arunav Sameer , Shresth Jha , Dev Arora , Kunj Bhesaniya (5 × ALLEN Career Institute, India )
  72. Lagrange's Learners: Mozeel Vanwani , Vraj Shah , Shlok Agrawal , Soham Panchal , Pratham Patel (5 × ALLEN Career Institute, India )
  73. Милчо Къртача: Zlatomir Zhelev (HS of M a N.S. Dobri Chintulov ) , Kalina Doseva , Iliya Nikov (2 × HS of M a N.S. Vassil Drumev ) , Konstantin Krastev , Georgi Kostadinov (2 × Prof. HS of M and NS N.Obreshkov )
  74. The Pussycat Angels: Faiyaz Mahmud Nirob , Adnan Bin Sharwar , Tousif Tanvir Alam , Raiyan Mohammed Shah , Fardin Abrar Safi (5 × Presidency International School )
  75. Gymlovo_A: Pavel Žáček , Petr Filip , Vojtěch Haslinger , Radim Krejbich , Miroslav Pokorný (5 × G, Lovosice )
  76. Fizyczne świrki Darka: Szymon Brzana , Piotr Gąska , Filip Strzelczyk (3 × Adama Mickiewicza, Kluczbork, PL )
  77. Stephen: Jay Shah (ALLEN Career Institute, India )
  78. triste lune: Katsiaryna Kireyeva , Ekaterina Kozhenova (2 × Gymnasium No.20 of Minsk, BY )
  79. Djoni's: Kenny Chandra , Steven Ricardo , Felix Salim , Marcello Edocia , Willson Gregorius (5 × Ignatius Global School )
  80. Velvet Motion: Quang Huy Lê , Vũ Nguyệt Minh Vương , Đức Mạnh Lê (3 × Tran Phu High School, Vietnam ) , Tuấn Dương Nguyễn (Tran Phu High School, Vietnam )
  81. PupinKovacica: Dusko Filipovic , Miroslav Mikulas , Nadja Lakicin (3 × Gim. "Mihajlo Pupin" Kovacica ) , Ivan Bokor (Zemunska Gim. )
  82. Đề chuẩn chưa anh: Quang Trung Nguyễn (HNUE High School, Vietnam ) , Minh Trúc Phan , Tuấn Minh Nguyễn , Minh Đức Bùi (3 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci ) , Xuân Bách Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  83. QuantumGuys: Bogdan Dumitru Bobei , Andrei Daniel Sterian , Andrei Adrian Răgman , Gheorghe Daniel Bîrsan , Andrei Valentin Ceausu (5 × NC Ecaterina Teodoroiu )
  84. CaminBaieti: Andrei-Darius Dragomir , Alexandru Momoiu , Razvan-Gabriel Marcu , Alexandru Iorga , Rares Theodor Marinescu (5 × ICHB, Liceul Teoretic Int. )
  85. Quantum Tunnelers: Nikoloz Zagaidze (Komarov Tbilisi School, Georgia ) , Arjun Nain (Mount Carmel School, India ) , Shalih Cantara Abyan (PJ Global School, Indonesia ) , Dzaky Rafiansyah (SMA Semesta ) , Michael Cai (Peachtree Ridge High School, USA )
  86. Immortal Kings: Ansh Singh , Aritra Sarkar (2 × FIITJEE, Madhapur, India ) , Dhruv Gupta (MGN Public School, India ) , Yashwardhan Singh (Unacademy ) , Anurag Sharma (AGDAV Centenary Public School )
  87. Chấn Bé Đù: Gia Tấn Khang Phan , Gia Hưng Thái , Đăng Khôi Từ , Tiến Đạt Nguyễn , Phúc Nguyên Đặng (5 × Lê Hồng Phong HS, Ho Chi Minh )
  88. NAFTA - netflix adaptation: Patrik Štencel (Mendelovo G, Opava ) , Maksymilian Iurchenko (G Jana Nerudy, Praha ) , Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ) , Barbora Růžičková (G, Moravská Třebová ) , Vojtěch Kysilka (G, Roudnice nad Labem )
  89. Quanta's: Raunak Chaudhary , Amaira Mittal , Arihant Patni , Sarthak Jain , Aditya Munot (5 × Jayshree Periwal I. Sch., India )
  90. Je to logický: Šimon Buriánek , Marek Kajzr , Eliška Rejchrtová , Sarah Křížová (4 × První souk. jaz. G )
  91. Quantum Demystifiers: Aniket Roy , Anuprovo Debnath (2 × St. Jude's HS ) , Roniket Roy (Sudhir Memorial Institute, India )
  92. He2+ Males: Aadi Sinha , Aditya Kamat , Anish Mangla , Jai Aakash Gopalakrishnan , Rayyan Simab (5 × Delhi Private School )
  93. SULTÁNISTÁN: Petr Piňos , Josef Hynšt , Šimon Genčur , Jana Veronika Kuchyňková , Vít Němeček (5 × Biskupské G, Brno )
  94. I_A-S: Ștefan-Alexandru Ișfan (Tudor Vladimirescu N Col,Romania )
  95. Error404: Andrej Bružeňák , Jakub Koňárek , Lukáš Kycl , Petr Slonek , Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  96. Perpetual Motion Squad: Vivek Upadhyay , Abhaas Aggarwal , Aditya Anand , Udit Sarkar (4 × FIITJEE, Madhapur, India ) , Neelkanth Mishra (Sanskriti School, India )
  97. GVATOM: Matúš Mikolaj , Denisa Michnáčová , Michal Rzeszoto , Nicolas Trojan (4 × G Varšavská, Žilina )
  98. Steven Hawking's Competitors: Salma Nabil , Nour Khaled (2 × Talaea Modern School, Egypt )
  99. it's just me: Soham Kalburgi (Suryadatta National Sch., India )
  100. Parth: Tanya Vats (Holy Mission High School, India )
  101. NEGRONI: LÊ GIA BẢO (Nguyen Binh Khiem HS ) , MAI HOÀNG QUÂN (THPT Chuyen Hung Vuong ) , ĐỖ ĐỨC THÀNH (THPT Chuyên Nguyễn Tất Thành, ) , MAI HỒ HUY (THPT Chuyên Bạc Liêu, Vietnam ) , PHẠM ĐÌNH DUY (HS ở Thành phố Lai Châu, Vietnam )
  102. AlgeBROS: Tomáš Macholda , Jan Mareš , Miroslav Zíka , Šimon Basík , David Mendl (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
  103. BNB fizix: Amish Choudhary (ALLEN Career Institute, India ) , Priyadarshan Narayanasamy , Saksham Jha (2 × D.A.V Public School ) , Ekagra Agarwal , Ayush Jain (2 × The Shri Ram School Aravali )
  104. AntiGravity: Hana Zaimović , Ajša Brka , Mirza Mejrić , Amel Husika , Elmir Kevilj (5 × G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
  105. Fyzikální beruška: Marek Přibyl , Lukáš Krejčí , Šimon Volák , Kryštof Humplík , Ondřej Kozel (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  106. pV=nRT: Simone Pellegrini , Giordano Sorrentino , Tommaso Riggio , Marco Targia , Federico Ventura (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  107. iFykis: Edoardo Gardin , Giovanni Favaro , Marco Borgo , Riccardo Fogarin , Alex Filaferro (5 × Galileo Galilei )
  108. Attack on Physics: Yousef Essam , Abdallah Saber , George Ehab , Yousef Mekky (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
  109. Pepper goes to CERN: Jed Lim Li Xin , Zehan Huang , Prannaya Gupta , Akhil Chandran Nair , Leemen Chan Chee Yong (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  110. Future IITians: Yash Sabale , Purab Agarwal , Sarthak Toshniwal , Nakul Nilange , Rushiraj Ralebhat (5 × ALLEN Career Institute, India )
  111. the defeaters: Mishthi Jain (FIITJEE, Madhapur, India ) , Aman Swar (Unacademy )
  112. Nela a Marie: Nela Němcová (G J. Heyrovského, Praha )
  113. 1234 Let's Do Physics: Kushagra Tiwari , Amritanshu Tiwari , Garvil Sethi , Satyam Sinoliya , Samyak Ajmera (5 × ALLEN Career Institute, India )
  114. The BOIS: Sriharisesh Jidugu , Arnav Thorat , Aditya Singh , Sanskar Vaishkhiyar , Prakhar Soni (5 × ALLEN Career Institute, India )
  115. The Böltzmann Brains: Mudil Goel , Raghav Goyal , Moulik Jindal (3 × Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Akul . (St. Peters Sch., India ) , Mehul Borad (Narayana Junior College, India )
  116. Osmičky: Rudolf Kubik , Vojtěch Přeček , Petr Martynek , Pavel Myrdacz , Vladimír Šnajdr (5 × G, Třinec )
  117. The Panoramix Couldron: Wit Fornalik , Weronika Wilk , Jan Pieczywok , Marek Rauchfleisz , Aleksander Barański (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  118. Vaše Matka gaming: Michal Portych , Ondřej Kulhánek , Václav Němeček , Vít Klouček , Ondřej Bureš (5 × Zeměd. akad. a Gymnázium Hořice )
  119. The Brogrammers: Donald Chui , Ming Chan , William Chittick , Max Mussavian , Catalin Botezat (5 × Tonbridge School, England )
  120. GOD: Quang Minh Nguyen , Tuan Phong Chu , Viet Phong Nguyen , Huu Dat Thanh , Quang Minh Trần (5 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  121. Ti Tim: Michael Anderson , Paweł Osmański , Hubert Pochłopień , Marek Malicki , Tymoteusz Żorański (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  122. Czech špek 4: Nový špek: Tomáš Toman , Štěpán Šípal , John Vít , Matěj Bureš , Ondřej Švihnos (5 × G, Děčín )
  123. Halia dan roti ejaan: Daniel Kučera , Huy Dat Le , František Farda , Petr Vitko , Jakub Kraus (5 × G Teplice )
  124. Puddle: Miguel Simon Chin , Vishal Kannan , Yun Hui Tan , Luc Mazereeuw , Shanay Jindal (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  125. ppk´s boys: Rafael Beldarrain , Diego Stein Muro , Juan Alvarez Harguindey , Pablo Navarro de Castro , Javier Fernández Acín (5 × Col. Retamar, Spain )
  126. 413 Payload Too large: Guillermo Barquín Delgado , Alfredo Martínez Bargueño , Javier Rodriguez Cuenca , Antonio Velarde Olaizola (4 × Col. Retamar, Spain )
  127. Na medicínu!: Martin Petráš , Tomáš Pazderka , Pavlína Švestková , David Tichý , Daniel Valenta (5 × G Mozartova, Pardubice )
  128. pi^4+pi^5=e^6: Mohamed Hazem Hamdy , Youssef Hazem Hamdy , Ahmed Wael , Seifallah Adam , Mahmoud Esam El-Din (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  129. I FisiCati: Francesco Carlomagno , Jacopo Corsini , Giuseppe Lupo , Greta Pittau (4 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  130. Porč pane bože proč: Ondřej Vašátko , Martin Švanda , Jáchym Pomahač (3 × G Opatov, Praha )
  131. -273°K: Alexander Kornienko , Daniil Leontiev , Irina Rozevska , Andrej Lapchik , Artur Baltrashjun (5 × Riga Classical Gymnasium )
  132. Rolling High: Nityam Gupta , Aravind Ramana , Archisman Das , Nidhish Saini (4 × Unacademy )
  133. Danikoky: Nada Ayman (Assiut STEM School ) , Hassan Mohamed , Mohamed Nabil (2 × Bani Sweif STEM School, Egypt ) , Merna Mohsen (Al Zahraa helwan prep.,sec. sch. )
  134. unga bunga: Dmitriy Pautov , Benjamin Chen , Alex Lin , Soohwan Kim , Mark Matlin (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  135. SPOLE: Stanislavs Dubrovskis , Toms Ozoliņš (2 × Riga State Gym. No.1, Latvia ) , Lukass Kellijs , Ilya Reutin (2 × Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV )
  136. Chịu rồi: Huy Long Nguyen , Ho Min Jun (2 × THPT Le Quy Don, Danang ) , Phuc Hong , BeryL (SP) (2 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci ) , Minh Hoàng (Chu Van An Ha Noi highschool )
  137. STARDUST CRUSADERS: Nihhaal Bharath , Siva Shankar Loganath , Mahalakshmi K , Sukand V Murugan , Lakshadheepa Krishnasamy (5 × Amrita Vidyalayam, India )
  138. Marios Journey to Hong Kong: Herman Chow , Ryan Lum , Jeffrey Sze , Justin Lam , Matteo Bradshaw (5 × Tonbridge School, England )
  139. Zpackalův trojúhelník: Ladislav Vávra , Martin Holzer , Monika Drexlerová , David Něnička , Ondřej Kvapil (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
  140. Mistři chemie: Jan Hlaváček , Kateřina Hájková , Ondřej Sýkora , Petr Sacher (4 × G, Sokolov )
  141. The Maths Debaters: Leo Bezuidenhout , Teilo Williams , Damon McDevitt , Monty Nicholls , Alex Morcombe (5 × Tonbridge School, England )
  142. Gymlovo_B: Daniel Andrš , Jan Červenka , Adéla Dragounová , Matěj Ryšavý , Anna Škrdletová (5 × G, Lovosice )
  143. PhysicsBrawl 2022 Team: Christian Sim (Hwa Chong Institution, Singapore ) , Theofilus Steven Luisan , My Phuoc Tran , Ian Chua , Daniel Chua (4 × St Andrew's Junior College, SGP )
  144. Where is Chris: Oliver Whittal , Thomas Gardner , Hayden Lam , Hugh O'Donnell , Adrian Lam (5 × Tonbridge School, England )
  145. Awful at Team Names: Jonathan Yang , Grace Yang , Harry Zheng , Jordan Seigel (4 × Carmel HS, USA )
  146. FalkFlames: Aaryan Rajput (St Paul’s GS ) , Prakhar Asthana (St. Joseph's Convent HS, India ) , Manthan Jha (Army Public School, India ) , Sagar Modi (St. John's School ) , Vishal Kumar (DPS Ranchi, India )
  147. Phusis: Murad Ibrahimov , Omar Askerzade , Yelmar Farhadov (3 × Sumqayit "Istedad" lyceum )
  148. FishinAPool: Nguyen Tung Chi Fish , Phi Dinh Hung Pool (2 × Thach That Highschool, Viet Nam )
  149. jg diff: Václav Tichavský (G Jana Nerudy, Praha )
  150. Sunshine: Yasmina Ahmed Saad , Malak Wael Mamdouh , Jasmine Saeed , Viola Nasralla (4 × Bani Sweif STEM School, Egypt )
  151. Is Fleming Ambidextrous?: Ewan Gadd-Chapman , Henry Hilleard-Rees , Dave Currie , Henry Hird , Matthew Bull (5 × Tonbridge School, England )
  152. FF15 JG DIFF: Martin Matura , Petr Kužela , Nikita Zahranyčnyj , Matthew Novák , Daniel Borkovec (5 × OPEN GATE Říčany )
  153. Nietíslabí: Matúš Kúdela , Žofia Chrvalová , Erika Miklovičová , Oliver Srvček (4 × Gymnázium Angely Merici )
  154. GymKom-A: Petr Světnička , Bára Malysová , Vojtěch Cehlárik , Michal Mašek , Hana Válková (5 × G Komenského, Havířov )
  155. Team Rocket: Yew Qing Low , Runze Feng (2 × Yishun Town Secondary School ) , Zhe Khai Tew , Peiyuan Cao , John Tang (3 × Anglo-Chinese Junior College )
  156. Exupery Antimatter Squad: Vladislav Smirnov , Rehaf El Rekaby , Olita Zadorožnaja , Mariia Vasylets , Daniil Andriushchenko (5 × Exupéry Int. Sch., Latvia )
  157. Intelektualci: Affan Kaknjo (Prva gimnazija u Zenici, BiH ) , Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH ) , Adna Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ) , Kerim Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatić ) , Tarik Mujkić (Gimnazija Rizah Odžečkić, BA )
  158. Lovci mamutů: Hanuš Musel , Veronika Nečadová , Lukáš Rella , Matyáš Kadrnožka (4 × G, Dačice )
  159. Mozečky 3.0: Hynek Janáč , Tereza Kropidłowská , Marie Filgasová (3 × Masarykovo G, Vsetín )
  160. OGY: Martin Lang , Matěj Galovič , Ondřej Vainer , Jakub Nosek , Filip Wintr (5 × Masarykovo G, Plzeň )
  161. Pripečení tigri: Ondrej Juhás , Dávid Jopek , Viliam Geffert , Natália Čigašová , Damián Kalmár (5 × G Poštová, Košice )
  162. Bolesti: Bronislav Růžička , Šimon Láznička , Janek Contreras Kulle , František Josef Babuljak , Michal Královec (5 × G a SOŠ, Rokycany )
  163. Zlomci inteligence: Jan Kratochvíl , Petr Endrle , Markéta Olšovcová , Ondřej Budil (4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  164. Biology: Otomar Miskolczi , Adam Bradáč , Tereza Římalová , Nela Němcová , Marie Skalová (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  165. 0/0=1: Ahmed Samir , Youssef Ayman , Loay Medhat , Ahmed Al Sunbati , Moneer Ali (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  166. 221b baker street: Youssef Shaban Abdin Bakry , Mahmoud Abdullah Mahmoud Al-taher , Ahmed Walid Mohammed Hassan , Ahmed Sameh Abdelmoniem Mohamed Bassala , Ahmed Alaa Ahmed Abo Rokaya (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  167. Gymbos: Karel Kubín , Josef Soural , Radek Blažek , Anna Jílková , Adéla Šebková (5 × G, Boskovice )
  168. SULTÁNlSTÁN: Maxmilian Ladislav Skuda (G, Boskovice ) , Vojtěch Marek , Patrik Juřica , Vojtěch Vašík , Lukáš Lejdar (4 × Biskupské G, Brno )
  169. Gasoline: Đức Minh Đỗ , Đức Khoa Nguyễn , Duc Anh Ngo (3 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci ) , Thuỳ Mai Anh Lê (Ha Long High School, Vietnam ) , Tuấn Phong Nguyễn (Bac Ninh High School, Vietnam )
  170. Gangul Grigore Moisil: Razvan Gabriel Agafitei , Daniel Paul Rotariu (2 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Daniel Malanca (Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
  171. 84_HCMC-01: Mitsuhiro Tran Quang Khai (Trung Vuong SHS )
  172. Physics Geniuses: Aditi Singh , Devansh Gupta (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Samarth Patel (Aradhana Vidya Vihar, India )
  173. Radiant Op: Jayant Malvi , Yatharth Dangi , Tanish Porwal , Somil Pitliya , Harsh Suthar (5 × MDS Senior Secondary School, IND )
  174. Chrumkavý zajko v Afrike: Stanislav Barčák , Šimon Húdek , Marko Vríčan , Lukáš Klein , Samuel Neslušan (5 × G Veľká okružná, Žilina )
  175. BlackHole: Satwik Gupta , Vinayak Tripathi , Sarthak Khawle , Aryan Singh , Uttam Gandhi (5 × Resonance, India )
  176. Ppppp: Peter Deván , Filip Jay Doba (2 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , Barbora Čemanová (G Poštová, Košice ) , Miroslav Pajger (Bilingválne G, Sučany ) , Anamária Šutková (UWC Robert Bosch College, DE )
  177. Pekný: Bronislava Koristeková , Filip Siviček , Martin Svorad , Zina Dobrocká , Zuzana Malatincová (5 × G B. S. Timravy, Lučenec )
  178. K: Kaisa Talts (Pärnu Sütevaka HG, Estonia )
  179. Levý úhel: Jiří Polách , Jan Opěla , Martina Plevová , Vojtěch Blažek (4 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
  180. Tunnbrödet: Mika Holst Norin (Norra Real gymnasium, Sweden ) , Ellen Pelander (Celsiusskolan ) , Ellinor Åhlander (NTI-gymnasiet ) , Ivar Ängquist (P A Fogelströms gymnasium ) , Linn Nilsson (Franska skolan gymnasium )
  181. Fyzikální filutové: Jakub Vyškovský , Jan Tuhovčák , Eliška Vítková , Daniela Koňaříková (4 × Masarykovo G, Vsetín )
  182. ED ez: Quân Trương Hoàng , Vũ Bùi Huy (2 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. ) , Quân Nguyễn Hoàng Nguyễn , Hy Nguyễn Gia Nguyễn (2 × VNU-HCM HS for the Gifted, VNM )
  183. SCI-PIe: Mohammed Abdelbaset El-Shaarawy , Nour Eldin Sultan (2 × KFS STEM School )
  184. Russo's Barnyard: Joy Ren , Nikhil Mudumbi , Mark Suppiah , Maia Walzer , Brennan Lee (5 × Bergen County Academies, NJ, USA )
  185. m7adesh mohtam: Mohamed Ahmed , Mohamed Fahmy Abd El-Azzem , Abdullah El Batsh , Youssef Elsayed (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
  186. T Cube: Tasnim Ahmed Ibti , Tajrian Shams Sneha , Adrita Talukder (3 × Murari Chand College )
  187. 12 Lý TPC: Anh Nguyen (Tran Phu High School, Vietnam )
  188. da boizz: Ren Jie Tee , Hao Fang , XinRui Li , Darius Lee , Jaden Koa (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
  189. Bežična Struja: Đorđe Parojčić , Borislav Baroš , Petar Krstić , Janko Popović , Ognjen Janković (5 × Matematička Gimnazija Beograd )
  190. ISCP Main Campus Team #23: Kiersten Gene Calubaquib , Malks Mogen David , Caesar Lopez , Benjamin Jacob , Harold Scott Chua (5 × PSHS - Main Campus, Philippines )
  191. Frogwill Four: Milica Vidic , Kristina Nikolic , Lazar Topic , Katarina Popov (4 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  192. Diracovy důmyslné notace: Martin Hraba , Jakub Kos , Martin Dumský , Lucie Votrubová (4 × G, Benešov )
  193. Bhautik Shastra: Anish Lohani , Adit Lohani , Raymond Dhakal , Riwaj Adhikari , Samriddha Niraula (5 × Budhanilkantha School )
  194. Magnetic Monopoles: Sadig Sadikhzada , Murad Abdulkarim , Ali Huseynov , Yusif Yusifli , Rahman Aghazade (5 × FRITL Lyc. )
  195. HTDN: Pro Nguyễn Trường Sơn (THPT Le Quy Don, Danang ) , An Minh Tran (Ha Tinh H. S. for Gifted S., VNM )
  196. Marlborough U6 - alpha: Josh McRae , Max Del Mar , Henry Green , Sarthak Munjal , Loranzo Fluxa-Rodriguez (5 × Marlborough College, England )
  197. Illuminati crew: Lorenzo Berto , Andrea Coletta , Andrea Folchi , Angelo Michele Gallotti (4 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  198. Marlborough U6 - Alif: Charlotte Greenham , Jack Harper-Hill , Sam Brooks (3 × Marlborough College, England )
  199. The Arsycians: Roxana Maria Betea , Tudor Țig , Cristina Trifon (3 × National C. "Moise Nicoară", ROU )
  200. GPH slays: Matej Mika , Matej Rovder , Katarína Chromá , Juraj Pavolko , Peter Ondrik (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  201. Lambert High School Team A: Max Xu , Sam Chen , Mia Park , Pranav Batchu , Katherine Chang Chang (5 × Lambert High School, USA )
  202. Unlimited Physics: Megh Chhabda , Samyak Sanghvi , Cezan Damania (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Aminesh Gogia (DPS Faridabad, India )
  203. supernovae: Abdelrahman ELatroush , Ahmed Mokhtar , Kerillos Iskander , Abdelhameed Eldosoky , AbdElhady Husien (5 × Dakahlia STEM HS )
  204. Physics bro: Tianyi He , Lekuan Liu , Yike Fang , Dingning Zhang , Hengzhi Zhou (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
  205. ask coin: Vadim Ionaș (Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova ) , Paisie Rusu , Alexandru Condorache , Vasile Ursu , Cristian Savin (4 × LTR Aristotel )
  206. Good Good: William Liaw , Rich Wang , Aryan Arora , Arnan Bawa , Evan Zhang (5 × Clements High School, USA )
  207. sπch-: Jiří Jirásek , Lukáš Brož , Bobur Toshtemirov , Michal Kolínek , Pavla Sankotová (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  208. Slovaňáčtí tygři: Pavel Kučera , Tomáš Grünwald , Veronika Esterková , Elena Pumprlová , Veronika Navrátilová (5 × G, Slovanské náměstí, Brno )
  209. the iconic: Jean d Amour Niyokwizera , Ndayishimiye Fabrice , Jean Kwizera , Niyo Jean , Jean Bireme (5 × Ecole de Science de Musanze, RW )
  210. Wren: Tereza Hochmanová (G Chotěboř ) , Tereza Voltrová , Pavel Altmann , Jakub Kopčil , Dan Káčerek (4 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  211. qn_dekte_aisi: Golam Kibria Tarafder , Swadhin Roy Sunny (2 × Notre Dame College, Dhaka ) , M H (Govt. Ananda Mohan College )
  212. MAMBU: Mikołaj Kusiak , Franek Ungeheuer , Bartosz Kaszubski , Maciej Kmąk , Adaś Głowacki (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  213. Velký třesk: Zdeněk Mareš , Matěj Ságl , Matěj Venhoda , Štěpán Plass , Adéla Baráková (5 × G, Jihlava )
  214. Kirek Momsa: Matyáš Pik , Petr Kovář , Ondřej Klaban , Michal Mencl , Dalibor Očenášek (5 × G Uničov )
  215. Ammeter Physicists: Fran Trotter , Walter Liu , Thomas Wright , Tom Walters , Louis Trotter (5 × Abingdon School, England )
  216. Mobbyn: Michał Ginalski , Maksymilian Marek , Filip Łękawski , Patryk Michalski , Adam Przyprawa (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  217. Kubíčkovi mazáci revival: Bohumil Zíka , Vojtěch Dvořák , Antonín Morava , Matyáš Petrák , Jan Forejt (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
  218. Propain: Aditya Narware , Abhi Jain , Krish Gupta , Sameer Patil , Avani Agrawal (5 × ALLEN Career Institute, India )
  219. WeReachedOurLimes: Sara Ćostović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ) , Merisa Ogrić , Lejla Kurtic , Behija Omerbasic , Lamija Pridjevcic (4 × Gimnazija Musa Ćazim Ćatić )
  220. Shnucky Osculators: Kevin Song , Edward Xiong , Abram Chen , Andrew Xie , Vishal Setty (5 × WW-P HS South, Windsor )
  221. Lonly: Ahmed Aly (STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  222. 7even: Ayush Kumar (Unacademy )
  223. We Love Isaac Physics: Adrian Fernandes (St Joseph’s Catholic High School ) , Mia Stamatova (St Mary's Col, Voluntary Cath. A ) , Vinson Pang (Winchester College ) , Esme Somerside Gregory (James Allen’s Girls’ School, UK ) , Moosa Saghir (St. Olave's Grammar School, UK )
  224. Fourier Optimum Pride: Mattias Timm Rast , Laur Härm , Rainis Puusepp , Siim-Erik Viiding , Kert Lelov (5 × HTG, Estonia )
  225. Inquisitives: Omar Mohamed Salah , Anas Maged Ali , Omar Hesham Abdelsalam , Abdelrahman Gamal Sweify (4 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  226. PBG1: Esma Jakupović , Nejra Hajric , Iman Turković , Adin Frljak , Tarik Agić (5 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  227. The distinguished: Mohamed Ayman Elsayed , Mohammed Ashour Abd-El Salam , Abdelhady Ibrahim Mahrous (3 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  228. Maxwell's Đemons: Jonáš Dej (Wichterlovo G, Ostrava ) , Darius Rahimifard , Matthew Younger , Aidan Bonsall , Dawon Kim (4 × Loughborough Schools Foundation )
  229. UniversityHill Team 1: QiYuan Zhang , Jinglin Xu , Junsoo Kim , ZiXiang Liu , Emma Yao (5 × University Hill SS, Canada )
  230. UniversityHill Team 2: SiBo Zhang , Rain Yang , Serena Chen , Paul Lee , Alfredo Meza (5 × University Hill SS, Canada )
  231. we can change the world: Aya Fathi (Assiut STEM School )
  232. zeugma: Roberto Crepaldi Neto , Vanessa Nanami Furukawa Ohara , Pedro Pinheiro Tsuchie , Gabriel Mazili Pedroza (4 × Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
  233. Orthonormal BASIS: Sidhant Chaliha , Vishak Srikanth , Felix Liu , Geoffrey Qian , Ary Cheng (5 × BASIS Independent Silicon Valley )
  234. chop chop: Krishna Kabra , Preirana Meruga , Apurva Mahajan , Shreekar Mane , Anirudha Saraf (5 × SNBP IS Manjri )
  235. UHS "My brother did physics": James Shi , Ruiyang Luo , Oliver Zheng , Howard Ji , David Chen (5 × University Highschool, CA, USA )
  236. Gumkáči: Eduard Mrug , Martin Babala , Vladimír Drobný , Roland Vízner , Alexander Herceg (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  237. BrainFreeze: Fahad Alam , Towhidul Alam (2 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  238. Solo: Islam Touhidul (Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  239. AKS Deputies: Kaustubh Sharma , Anurag Agarwal , Altamash Zahid , Raunak Gupta , Ishan Khandelwal (5 × ALLEN Career Institute, India )
  240. Fyzikmates: Johanka Rédlová , Jan Kratochvíl , Kristýna Froňková (3 × G J. Heyrovského, Praha ) , Jiří Kubíček (G Nad Kavalírkou, Praha ) , Jan Kolář (G Jana Keplera, Praha )
  241. Sudety Soldierzz: Jan Zátka , Martin Kaplánek , Jan Moravík , Tomáš Vomlela (4 × G, Česká Lípa )
  242. Radley 6.2 Rutherford: George Lu , Freddie Skrine , Sam Lynn , Edmund Hall , Oliver Judge (5 × Radley College, UK )
  243. Víťa je borec: Matěj Skalický , Rudolf Matoušek , Gašpar Rusňák , Radek Lácha , Lucie Boušková (5 × ČRG s.r.o., České Budějovice )
  244. perpetuum debyle: Michal Krupa , Daniel Toppisch , Albert Dřímal , Klára Fajtová , Markéta Moláčková (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  245. SzybkieJeże: Olga Janocha , Aleksandra Nycz , Karolina Bysiewicz , Krzysztof Marszałek (4 × Liceum Mikołaja Kopernika ) , Andrzej Hartman (1LO w Krośnie )
  246. The_Demon_King: Vishesh Sehrawat (FIITJEE, Madhapur, India )
  247. Zeros: Felopater Edwar , Abdullah Ali Abbas Abd El Wahed , Yousef Tamer , Bashar Ahmed , Mohamed Ahmed Allam (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  248. X-RAY NOOBOGRAPHY: Aryan Chaudhary , Ajitesh Joshi , Akshat Pandey , Anav Agrawal , Devam Shah (5 × IITian's PACE )
  249. PhysicsGuys: Prabhas Joshi , Yashwinder Rajput (2 × Bhupindra Int. PS, India ) , Ali Mahmudzade (288 №li tam orta məktəb )
  250. Anna: Anna-Liisa Jõgi , Henri Teemusk (2 × Nõo Gymnasium, Estonia )
  251. Abingdon 3: Alexander Pavlides , Dheeraj Kollanthotathil , Philip Grotjahn , Oliver Smith (4 × Abingdon School, England )
  252. GammaRays: Xenia Bröddén (ProCivitas Private Gymn., Sweden ) , Viggo Kraft (YBC Gymnasieskola Nacka, SE ) , Arian Chimenson (Täby Enskilda Gymnasium, SE )
  253. Báo_Physics: Huy Nguyễn Văn , Nhat Minh Nguyen Huu , Cong Dat Hua , Nguyen Duy Phuong Anh , Hoang Vi Nguyen Thi (5 × Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  254. The STRS Chemistry Department: Matthew Forbes , Robert Godsell , Finley Hitchings , Oliver Rudd (4 × Sir Thomas Rich’s School, UK )
  255. Somper's Stompers: Michael Somper , Savinu Weerasekera , Tom Evans , Joseph Bryce , Aidan Hughes (5 × Sir Thomas Rich’s School, UK )
  256. NQD: Dung DVincent (Hung Vuong HS, Vietnam )
  257. Quantumplaters: Ahitagni Das (Delhi Public Sch., India ) , Morgan Lin (St. Robert Catholic HS, Canada ) , Dhruv Sheth , Soham Gaonkar (2 × IITian's PACE )
  258. Emergency Meeting Attendees: Jan Hlaváček , Lukáš Staník , Šimon Černý , Tomáš Mynarčík , Matěj Kolář (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  259. Illuminating Science People: Nikola Stambolić (Aleksinačka gimnazija ) , Mihajlo Srećković (Gimnazija "Stojan Ljubić" ) , Tadija Jelesijević , Emilija Zdravković (2 × Gimnazija Kruševac ) , Luka Zrnić (Računarska gimnazija, Serbia )
  260. Flopping Physics: Junwoo Kwon (Torrey Pines HS )
  261. Arcane Celestials: Vedant Patel , Krish Kathiria (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Devansh Lodha (Puna International School, India ) , Jie Lerk Yoo (Sunway College, Malaysia ) , Yikai Liu (Naperville North HS, USA )
  262. Pátek 2: Mikuláš Fiala (G Botičská, Praha ) , Adam Jahoda (G Jana Keplera, Praha ) , Kateřina Doubková (G, Nad Alejí, Praha ) , Richard Česnek , Adam Kadeřávek (2 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. )
  263. The Physicians: Jemima Waters , Maxwell Myrtetus , Israar Clarke , Jerry Meng , Michael Liu (5 × Highgate School )
  264. Al-Hayaniya FC: Mustafa Moayed , Ahmed Firas , Hassanain Kadhim (3 × Al Frahedi )
  265. Lagrange>Newton: Yaseen Muhammed , Panshul Humad , Sidharth Sunil (3 × GEMS OO Indian Sch., Emirates )
  266. Pravidlo troch prstov: Jakub Konc , Adam Lopúch , Matej Bystrický , Matúš Tóth , Filip Horváth (5 × G Párovská, Nitra )
  267. It's Wednesday my dudes: Thomas Tang , Owen Cox , Ethan Poon , Esme James , Daniel Beck (5 × Highworth Grammar School, UK )
  268. Atmostas Baltija: Tomas Babelis (Vilniaus jezuitu gimnazija ) , Ander Pavlov , Kristjan Erik Kahu (2 × HTG, Estonia ) , Maivo Sirelbu (Nõo Gymnasium, Estonia ) , Saskia Põldmaa (Tallinna Reaalkool, Estonia )
  269. Awm Team: Mohab Fetiany , Ziad Daif , Youssef Abd Elaziz , Youssif Mohammed , Faris Essam (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  270. Last Minute Physics: Arnošt Dvořák , Zlata Vratišovská , Eva Haikerová , Lucie Tomíšková (4 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
  271. el sombrero: Filip Frgelec , Ján Jakub Tomášik , Eduard Bielik , Peter Hazlinger (4 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
  272. ZaseBezBaget: Maxim Neuvirt , Minh Hieu Vuong , Jiří Říha , Bohdan Habor (4 × G Teplice )
  273. Czwarte prawo Keplera: Krzysztof Król , Jakub Owsianowski , Weronika Bednarek , Maciej Matias , Piotr Dudziak (5 × XIII LO w Szczecinie, Poland )
  274. Relativističtí rytíři: Jakub Andrlík , Stanislav Grubhoffer , Kateřina Kotvová , David Findejs , Tomáš Kocanda (5 × G, Polička )
  275. Physics Calculator: Ammar Massoud (Shatha High School ) , Mahmoud Airoud (Sina School )
  276. Лелята на Каравасилев: Bayan Gechev , Ilia Svetlinov Petrov , Ivan Ivanov , Ivan Tagarev , Iliias Noman (5 × Sofia H. S. of Mathematics, BG )
  277. Krímeš: Diana Čačková , Tomáš Mihálik (2 × G, P. Horova, Michalovce ) , Branislav Bobik (SOŠ stavebná s VJM )
  278. Bohred quantumplators: Sassan Bhanji , Will Goacher , Luka Pivovarsky , Romee Tiffou , Ranesh Ratnesan (5 × King’s College School Wimbledon )
  279. Scherfstein: Abdullah Ali (Ismailia STEM HS, Egypt ) , Abdulrahman Gomaa , Abdelrahman Ali , Khaled Khamees Abdelaleem (3 × El-Fayoum STEM School, EGY )
  280. Complex: Abdelrahman Anwar , Hamza Otafy , Sief Ahmed , Sayed Ayman Sayed Ibrahim Ghazal (4 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  281. Ash Molnar-Evans: Ash Molnar-Evans (King’s College School Wimbledon )
  282. ItaliansDoItBetter 2.0: Guglielmo Di Grazia , Giovanni Menicucci (2 × Liceo Carlo Lorenzini, IT ) , Samuel Iorio (I. d'istruzione sup. F. De Sarlo )
  283. edju03: Edward Ju (St. John's School )
  284. liltune: Mark Le , Andy Tran Nhat Quang , Newgate Do Hoang Nguyen , Jack Pham Lieu Thanh Tung , Corn Ngo Tan Tai (5 × Gia Dinh HS, Vietnam )
  285. PsychoSapiens: Pranay Goyal , Harsh Kr Singh , Ayush Chauhan , Utsav Vardhana (4 × ALLEN Career Institute, India )
  286. X: Shiv Gour , Om Patel , Suraj Reddy , Shravan Balaji (4 × Charter Sch. of Wilmington, USA )
  287. Xquantum: Ayush Agrawal (DAV Public Sch., Amritsar )
  288. BARAKA: Walid Medhat Al-Esawy , Abdelrahman Alkerdawy , Ahmed Mohamady , Adham Abdelhamed (4 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  289. LEADING IT EXCELLENCE: Cho Blaise , Macroy Simen , Agetseh Ngoh (3 × Lycee Etougebe, CM )
  290. JWST Superfans: Caleb Dastrup (Poolesville HS, USA ) , Christy Li (Montgomery Blair HS, USA ) , Medha Venkatapathy (Redmond High School, USA ) , Manxi Shi (BASIS Independent Silicon Valley ) , Matthew Zhao (Scarsdale High School, USA )
  291. Ryzyk Fizyk: Jakub Wieliczko , Julia Demitraszek , Patryk Konieczny , Kacper Szczepanik (4 × II LO w Rzeszowie )
  292. Mensa A: Jan Strmiska , Zbyněk Vávra , Adam Celecký , Vojtěch Kadeřábek , David Černík (5 × Mensa G, Praha 6 )
  293. Can't think of a name: Will Ramsden , Will Hutchinson , Tommy Wilkins , Annsley Baleswaran , Jem Widdecombe (5 × Sir Thomas Rich’s School, UK )
  294. Wheetestone bridge: Abheek Arora , Srijan Mukhopadhyay , Vinay Hariharan , Tanuj Kumat , Arhan Vora (5 × Bakliwal tutorials )
  295. Pioneers of physics: Ali Tavakoli , Ilia Mohammadi , Hossein Bateghi , Shayan Mohammadi , Hossein Chopannejad (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  296. vlasaté opice: Ondřej Řehák , Štěpán Stoklasa , Vojtěch Nikl , Jan Materna , Jáchym Veselý (5 × G, Trutnov )
  297. Marlborough U6 - A: Monty Quinlan , Amberley Pereira , Ned Wolfe , Edward Fuller , Seb Hebblethwaite (5 × Marlborough College, England )
  298. eserovnamcnadruhou :): Adam Altner , Tereza Nosková , Michaela Křečková , David Palyza , Jan Šváb (5 × G Botičská, Praha )
  299. Utopia: Anshu Mittal (IITian's PACE )
  300. Brawling Physicists: Soham Kejriwal , Khushi Khandelwal , Khush Maheshwari , Nikhil Khandelwal (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Sarthak Garg (Jayshree Periwal Global School )
  301. Updesh in disguise: Updesh Dua (Delhi City School, IN )
  302. impostoři z jižní moravy: Jan Kočařík , Šimon Skramuský , Vít Širůčka (3 × Klvaňovo G Kyjov ) , Jan Engler (G, Hodonín )
  303. Positron: Kasparas Savickis , Matas Garbaravičius , Jorūnė Budriūnaitė , Augustas Rinkevičius , Gileta Aliulytė (5 × Vilniaus jezuitu gimnazija )
  304. Aztech: Məryam Bağırova , Əli Məmmədov , Elcan Cavadzadə , Fidan Cabbarlı (4 × Ankara School-Lyceum ) , Rauf Suleymanov (Secondary school number 27 )
  305. Fyznada: Michal Katrlík , Peter Steltenpohl , Patrik Halamka (3 × SG CENADA, Bratislava )
  306. Pənc Gənc: Vaqif Gyulakhmedov , Rahil Nəzərov , Mirhəmid Əsgərov , Murad Məlikov , Rüfət Əhədov (5 × Secondary school number 149 )
  307. Brontosauři: Vít Brázda , Rudolf Samuel Mašek , Daniel Starý , Tomáš Nejezchleb , Josef Lustig (5 × G Dašická, Pardubice )
  308. Burgir: Julie Křimská , Vít Hanika , Samuel Rosiar (3 × G Jana Keplera, Praha )
  309. Gənc Fiziklər: Leyla Manaflı , Fatimə Suleymanova , Yasəmən Qurban , İlahə Ələkpərova , Müşfiq Cəbizadə (5 × R. Nasraddinov S. s. n. 39, AZN )
  310. Ozzoteam: Patrik Křupal , Emil Nikola , Josef Lezna , Karol Križan (4 × G dr. K. Polesného., Znojmo )
  311. Phychemma: Aryan Khanna (DPS Ranchi, India )
  312. Transdutores: Victor Yghor Simões dos Santos , Rafael Sales Ripardo , Tomé da Costa Lima , Tiago Souza Garcia de Lima Filho (4 × Colégio GGE )
  313. BRAWL STARS 2: Dhruv Chatterjee (ALLEN Career Institute, India )
  314. Gumy: Miroslav Císař , Jakub Šimek , Jan Lepič , Adrián Zámečník (4 × G, Strakonice )
  315. Stars of physics: Ahmed Negm (STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt ) , Mariam Walid (Bani Sweif STEM School, Egypt )
  316. BohredAlready: Johannes Gundy , Sammy Bouchebaba , Elliot Ayliffe , Lauren Russell , Orestis Sabetai (5 × Highgate School )
Kategorie

B

  1. Pipi třebovští jednorožci: Viktor Adámek , Václav Novotný , Josef Blažek , Martin Kalista , Bartoloměj Osoha (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  2. Naĝyz: Ramazan Amanzhol , Sultanbek Mukashev , Nursultan Iskaliyev , Ruslan Kochetov , Dauren Kontaev (5 × Nazarbayev Int. (KZ) )
  3. file"Physics"not found retry..: Sebastián Olšavský , Jiří Hrešan , Matej Janoško , Vladimír Sklenár , Dávid Hajduk (5 × G T. Vansovej, Stará Ľubovňa )
  4. Šerif nemá odpoledne čas: Tomáš Patsch (Slovanské G, Olomouc ) , Lukáš Linhart (G P. Bezruče, Frýdek-Místek ) , Jakub Radim Zbončák (G, Křenová, Brno ) , Anežka Čechová , Richard Materna (2 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  5. Visení: Jiří Cihelka , Ondřej Sedláček , Matúš Púll , Eliška Koudelková , Michal Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  6. Hvězdárna Zlín: Kristýna Bělušová (G J. Pivečky, Slavičín ) , Lukáš Hrdý , Ondřej Kopeček (2 × G, Lesní čtvrť, Zlín ) , Nikola Kadlečková (G, nám. TGM, Zlín ) , Vojtěch Kočár (G Masarykovo nám., Kroměříž )
  7. JaK HuMorné: Jakub Savula , Kateřina Kozáková , Hubert Štěpánek , Jáchym Předota , Vojtěch Jan Schreib (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
  8. Physics War: K.M. Raihan - Ul - Afnan (Adamjee Cantonment Col., BGD )
  9. Konohagakure: Ivan Marenkov (Gymnasium 5 of Vitebsk, BY )
  10. Heisenberg: Deepnil Ray (DAV Public Sch., Amritsar )
  11. CHV on top: Thanh Dat Tran , Jade Spades (2 × Hung Vuong HS, Vietnam )
  12. CHV best: Anh Tu Dang , Trong Viet Nguyen , Do Phuong Linh Trieu (3 × Hung Vuong HS, Vietnam )
  13. VTL champion: Tung Lam Vu (Hung Vuong HS, Vietnam )
  14. Citadel of Ricks: Anhad Kohli , Shreyan Khandelwal , Manan Aggarwal , Mrigank Singh , Pranay Arora (5 × Delhi Public School )
  15. LA3Physics: Thanh Long Giang Nguyen , Ngoc Diep Nguyen , Nguyen Thuy Dung Ho , Tien Dung Lam , Vi Bao Ly (5 × THPT Le Quy Don, Danang )
  16. Cranium Krusherz: Abhyudita Tripathi , Advait Gupta , Dakshesh Mishra , Dhruv Agrawal , Harshit Somani (5 × ALLEN Career Institute, India )
  17. Rick Astley: Darsh Kedia , Krishnan R , Chinmayi Ramasubramanian , Aaditya Kumar , Sainavaneet Mukund (5 × ALLEN Career Institute, India )
  18. Całkoholicy: Norbert Dąbrowski , Szymon Ścibior , Jakub Balewicz , Paweł Chruściński , Mateusz Brauckhoff (5 × XIII LO w Szczecinie, Poland )
  19. Lovin' Lullaby: Huy Chương Nguyễn , Hoàng Giáp Nguyễn , Ngọc Duy Nguyễn , Anh Khôi Bùi (4 × Nguyen Tat Thanh gifted HS )
  20. The Quantum-plator: Noureldin Shaban Farhana (Sharkya STEM School, Egypt )
  21. Khệnh Khạng Gang: Minh Tri Nguyen Tran , Minh Nhat Nguyen , Manh Dung Do , Hong Phuc Pham , Phan Thái An Annghean (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci )
  22. One Piece: Syalom Padang , Hengki Simanungkalit , Sonni Simanjuntak (3 × SMA Unggul DEL )
  23. Solitary Knight: Dipayan Dasgupta (ALLEN Career Institute, India )
  24. Quack Quack: Dino D , Nhat Minh Ma (2 × HNUE High School, Vietnam ) , Pham Nguyen Hang Dinh , Pham Minh Dung Duong (2 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  25. FO2SH: Mohamed Fouad (Ismailia STEM HS, Egypt )
  26. Apollo: Mostafa Abd Elltif (El-Fayoum STEM School, EGY )
  27. Amir: Amir Ashraf (Assiut STEM School )
  28. Phy slayers: Omar Mohamed AbdElghfar , Mohamed Ashraf Eldeeb , Mahmoud Mohamed , Youssef Amin , Alaa Nasr (5 × El-Sadat STEM school )
  29. phy slayers 2: Karim Essam Yehia , Abdelrahman Al Shershaby , Islam Walid , Ahmed Mohamed (4 × El-Sadat STEM school )
  30. Hawking's Radiation: Tanishq Mandhane , Tanishq Goel (2 × VOS, India ) , Akshay Anand , Amritanshu Singh , Anoop Singh (3 × Aakash Byju's Institute )
  31. Al-Haytham's Sons: Ahmed Sameh , Mina Ashraf , Mohamed Seif , Mostafa Mohamed , Hazem ghobashy (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  32. Eagle Eye: Ibrahim Abdelnasser , Marwan Abu-Saty , Adham Yasser , Hamza Mohamed , Amr Mohamed (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  33. Calcum X: Abdallah Ali , AbdElrahman Waleed , Belal Bahaa , Hazem Abdel-Mughni , Youssef Barakat (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  34. physico: Hendawy Darwish , Mazen Ashraf , Mohamed Baseem , Mazen Aymen , Youssef Omar (5 × El-Sadat STEM school )
  35. ILYEM: Thomas Liu (Bergen County Academies, NJ, USA )
  36. Uncertain Heisenbugs: Sambhav Singh (Cambridge Court HS, IN )
  37. Ceresané: Jakub Svobodník , Vít Říha , Filip Neumann , Vojtěch Výtisk , Jan Dedek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  38. Graviton ArmyX: Sambhav Singh , Sachin Bansal , Harshvardhan Sharma , Jaideep Rankawat , Anshuman . (5 × ALLEN Career Institute, India )
  39. Lubor is Stayin' Alive: Michal Stroff (G, Budějovická, Praha ) , Daniel Čtvrtečka (G Christiana Dopplera, Praha ) , Vladimíra Jiříčková (G J. Vrchlického, Klatovy ) , Pavel Provazník (G Dašická, Pardubice ) , David Bálek (G Legionářů, Příbram )
  40. Physics Advisers: Mohamed Ehab , Kareem Magdy (2 × Obour STEM School )
  41. SpaceX: Ahmed Ashraf Abdelfattah Elsayed Abdellah Abdellah , Ziad Salah Abdul Aziz Elgohary , Amr Ahmed Ramadan Seeada Seada , Fathy Reda Fathy Anbar Anbar , Mohamed Aboelmakarem Gaafer Aboelmakarem Aboelmakarem (5 × El-Sadat STEM school )
  42. Sherlock Ohms: Rishabh Gupta (ALLEN Career Institute, India )
  43. quantum boys: Ahmed Mohamed , Abdelrahman Mohamed , Mohamed Yasser Ibrahim , Mustapha Ahmed , Ahmed Haitham (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  44. The Quantum-plators: Ahnaf Ibne Tarik Arko (Cantonment School Momenshahi )
  45. Šamani: Adina Lajčíková , Jiří Lednický , Adéla Kudlíková , Kateřina Plonková , Anežka Rucká (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  46. Apples: Omar El-Wakeel , Ammar Abdulkawi , Mohamed Sallam , Abdallah El-Sersy , Ahmed Ali (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  47. Inertia: Tessa Lim , Jingxuan Fan , Zhi Jian Kwek (3 × Hwa Chong Int. Sch., Singapore )
  48. Boolean Dumbos: Mridunja Raman , Rhyin Mandal , Annway Samal , Archisman Dhar (4 × FIITJEE, Madhapur, India )
  49. Kyrgyz Physics: Syimyk Zhusubaliev (Chyngyz Aitmatov HS, Kyrgyzstan )
  50. Excited Electrons: Faraz Ahmed Siddiqui , Rajdeep . (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Medhansh Verma (IITian's PACE ) , Arnob Datta (Eton College )
  51. ia_chay: Cong Huy Nguyen Dinh , The Khai Nguyen , Van Luan Tran , Ngoc Anh Nguyen (4 × THPT Thuan Thanh so 1, Vietnam )
  52. Tretí pilier: Ladislav Antoži , Dávid Kepič , Jakub Blišťan , Adrián Mikolaj , Jakub Müller (5 × G Alejová, Košice )
  53. jesiotry: Jakub Dzierżanowski , Jakub Mendel , Jacek Obiała , Jan Lis , Mateusz Wdowiak (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  54. SUPERMAX4: Matěj Choutka , Tobias Škvor , Tomáš Typlt , Adéla Tauchmanová , Kryštof Vitvar (5 × G, Nová Paka )
  55. Physics Eagles: Omar Mohamed Nagiub , Marawan Ali Hussein , Mazen Adel (3 × Sharkya STEM School, Egypt )
  56. PIRL BETA: Đức Anh Nguyễn , Chí Thạch Trần , Minh Khang Nguyễn , Tuấn Kiệt Lê (4 × THPT Le Quy Don, Danang ) , Cao Khiêm Trần (Phan Chau Trinh High School, VN )
  57. 10 điểm: Lê Anh Huy Phan , Quang Minh Trí Hồ , Quốc Đạt Trần , Tuấn Khôi Phạm , Lê Huy Nguyễn (5 × THPT Le Quy Don, Danang )
  58. micv: Matej Kundrík , Patrik Stercz , Pavol Alexander Komloš , Erik Szmolniczky , Adam Harmanský (5 × G Poštová, Košice )
  59. Krásný invariant: Barbora Klusáková , Matouš Pokorný , Kryštof Kuča , Kateřina Dohnalová , Jaroslav Picek (5 × Biskupské G, Hradec Králové )
  60. PetrGlozar: Adam Slavata , David Peterka , Michal Dvořáček , Petr Glozar , Albert Pátík (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  61. poggers: Nikhil Sk , Nidhin Sk (2 × SCOLE Kerala, India )
  62. Hellevator: Yunning Chen , Yiqing Du , Danny Choi , Yuying Gao , Jiachen Wu (5 × Hwa Chong Int. Sch., Singapore )
  63. Vectorious: Devesh Bhaiya , Rajdeep Mishra , Vasu Vijay , Banibrata Majee , Avaneesh Bansal (5 × ALLEN Career Institute, India )
  64. Fermiho paradox: Sára Herianová (G a SOŠP, Čáslav ) , Martin Zuzek , Michal Friml , Julie Matulová , Štěpán Fröde (4 × G Dobruška )
  65. Schrödinger's Army: Sidharth Valsan , Dhruv Gupta , Md.Arman Hussain , Pranav Choudhary , Arnav Nigam (5 × VOS, India )
  66. Ongod Bhatia: Chinmay Bandapalli , Alexander Wang , Jeffrey Lu , Sylvie Kang , Samarth Bhat (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  67. Inexorable: Mohamed Hesham , Yamen Samer (2 × Obour STEM School )
  68. Sigma Males: Ahmed Ibrahim , Youssef Ahmed , Yousef Mohamed , Ammar Abdelmawgoud , Yousef Mahmoud (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  69. Quantum Potatwo: Shaurya Agrawal , Kevin Shen , Tyler Li , Ethan Zhang , Aaroh Tak (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  70. SpringWater: Lê Diên Hiếu , Việt Minh Cấn , Thế Công Đỗ , Thái Long Lại , Sơn Lâm Nguyễn (5 × HNUE High School, Vietnam )
  71. Physics Challengers: Abdelrahman Talha , Nour Eldeen Eid , Ahmed Ghazal (3 × El-Fayoum STEM School, EGY )
  72. fizz: Rishabh Jain (Modern Delhi Public Sch, India )
  73. Jumping Jupiters: Adnan Bin Alamgir (Dhaka Residential M. C., BGD ) , Hritom Sarker Oyon (Adamjee Cantonment P. Sch., BGD ) , Sumaiya Tahsin (Viqarunnisa Noon S. and C., BGD )
  74. Zákon zachování hlouposti: Petr Brettschneider (G, Dukelská, Bruntál ) , Radek Truhlář , Alfred Khynych , Miroslava Plevná , Veronika Plevná (4 × G, Cheb )
  75. Physicsimp: Phúc Khải Nguyễn , Yến Nhi Văn Vũ (2 × Lê Hồng Phong HS, Ho Chi Minh ) , Đăng Khôi Nguyễn , Phú Quí Phạm , Quốc An Lê Nguyễn (3 × VNU-HCM HS for the Gifted, VNM )
  76. Pluto Space Wizards: Prerna Kashyap (Eklavya Public School ) , Gurnoor Gujral (Boys High School )
  77. sqrt(-1): Martin Habrnál , Magdaléna Jursová , Jakub Zajíc , Vojtěch Dvořák , Adam Lorenc (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  78. Spacetime Cryptographers: Abhinav P J , Anvesh Subham Pradhan , Tanay Kakliya , Nakul Bansal , Bismit Sahoo (5 × ALLEN Career Institute, India )
  79. OurBelovedAutumn: Dinh Quan Pham , Nhat Huy Nguyen , Ngoc Dung Tran , Quang Minh Duong , Minh Dung Dang (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci )
  80. NC: Jinwoo Chun , Sehun Jeong , Joo Hyun Kim , Jinyeong Oh , Jaeyoon Kim (5 × NLCS Jeju )
  81. Einstein Descendents: Maryam Ameer , Shahd Sameh , Farah Salah , Maryam Serag , Yasmin Mohamed (5 × Obour STEM School )
  82. Chao ui, quá sức tệ!: Phu Hoang Ngoc , Hung Nguyen Phuc Truong , Minh Le Duc , Huy Luu Gia , Duke Dao Long Duc (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  83. Giganti: Denisa Zdeňka Horáková , František Vízner , Nela Jelínková , Barbora Šubová (4 × První souk. jaz. G )
  84. Differentiated Potatoes: Abdullah Mohamed Shaker Mohamed , Youssef Gamal Abd El-Nasser , Ahmed Mohamed Shalaby Mohamed , Mohamed Osama Wardany (4 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  85. the outcasts: Phạm Khôi Nguyên (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. ) , Nguyễn Tuấn Minh Trần , Quang Minh Nguyễn , Minh Hoàng Nguyễn , Hữu Anh Khoa Huỳnh (4 × VNU-HCM HS for the Gifted, VNM )
  86. öss matematik konu anlatımlı: Belinay Su Kılınç , Kutay Kulbak , Lütfi Ilgaz Cengiz , Zehra Alara Ürkmez , Eylül Şevin Karabulak (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  87. Physicians: Hussien Ahmed , Abdelrhman Elziat , Ahmed Mostafa , Mohamed Ezzat , Hazem Mohamed (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  88. 3natel El physics: Zyad Ahmed , Moataz Billah Ramadan , Mostafa Sabry , Poula Alfons , Khaled Waleed (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  89. Physicso: Fatema Sadik (E. A. A. H. M. M. O. L. S., EGY )
  90. Bhautik Shastris: Jaiveer Singh , Rhythm Kedia , Archit Rahul Patil , Ishaan Gupta (4 × ALLEN Career Institute, India )
  91. Engineer's Induction: Rachit Ahuja (Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Avtansh Gargya , Siddhant Agrawal , Vaasu Kansal , Rudr Ahuja (4 × Sri Chaitanya Institute, India )
  92. MG: Malak Elzwawy (Hisham Barakat HS, Egypt )
  93. Newton and the four apples: Seif Abdelhamid , Mohamed Bayoumy , Marwan Khalel , Ahmed Elsaeed , Ahmed Lasheen (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  94. Power Of Phi: Harshin Posina (FIITJEE, Madhapur, India ) , Tarpan Ghosh , Archit Hari , Aditya . , Animesh Pradhan (4 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India )
  95. Alphanso: Tarak Alapati (IIT Bombay )
  96. Polygon: Sreetoma Nath (Cantonment English Sch. & Col. )
  97. les miserables de physique: Václav Vinkler , Václav Skalský , Matěj Bubeník , Jakub Šnajdr , Matěj Rufer (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  98. Naughtius Maximus: Matěj Šicner , Martin Doušek , Oliver Klimeš , Vít Černý , Petr Geršl (5 × Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
  99. Šustkův paradox: David Novák , Ondřej Kočka , Marek Pučejdl , Roman Němec , Jiří Tušek (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
  100. Kicikici: Tymoteusz Pytko , Maja Sznaj , Michał Pater , Kacper Wronski , Julian Piela (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
  101. General proof of PIE: Soham Dange , Shoubhit Wandile , Nitanshu Bhutada , Muhammed Sufiyan , Akarsh Sahay (5 × ALLEN Career Institute, India )
  102. JNFP: Ihsanul Mabud Junaid , Fakid Ehsan Tigma Tigma , Fakid Ehsan (3 × RUMC, Dhaka, Bangladesh )
  103. Family Joules: Ahmed Elshafey , Malak Atia , Ebram Hezkial , Youssef Khattab , Hossam Adam (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  104. Bosonics: Bibaswan Biswas (ALLEN Career Institute, India ) , Soumyadeep Dutta , Shubhradeep Shubhradeep , Shubhayu Basak , Mohammad Shaan (4 × FIITJEE, Madhapur, India )
  105. Egypt Physicists: Seif Shehta , Youssef Shehta , Omar Mohamed (3 × Sharkya STEM School, Egypt )
  106. Pegasus: Mário Fleury , Arthur Silveira , Roberto Nonato , Artur Silva (4 × Centro Ensino Médio Setor Oeste )
  107. Pan u stolu: Miroslav Slezák , Adam Zezulka , Jakub Šafařík , Jan Holuša , Adam Walder (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  108. Electrofurious: Enam Abesh (RUMC, Dhaka, Bangladesh ) , Sazida Hossain Zara (Viqarunnisa Noon S. and C., BGD ) , Israt Jahan Borsha (Panchagarh Government Girl's HS ) , Sakib Al Hasan (Mirpur Cantonment Pub. S. & Col. )
  109. MN4U: Adam Zich , Martin Bekeč , Šimon Kováčik , Jakub Nagy , Jozef Bachniček (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  110. Nuclear Minds: Arwa Ahmed , Azza Essam , Yomna Hussein , Esraa Mohamed , Shahd Hossam (5 × Assiut STEM School )
  111. SGP: Lai Bâng , Trần Tuấn Kiệt kietkhtn (2 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci )
  112. Pi(e): Pragyaan Gaur (S.O.S.E. STEM )
  113. Pravoúhlý triangl: Zuzana Bojková , Šimon Lipus , Martin Urban , Jakub Sutor , Lenka Ostruszková (5 × G, Třinec )
  114. Interstellar Explorers: Veena Mittal , Chetanya Singh , Krishna Mansinghka , Garv Jain , Ahaana Goswami (5 × Jayshree Periwal I. Sch., India )
  115. MYA Eagles: Mohamed Adel Mohamed Elzahery , Mostafa Nohad , Abdelazem Amr , Yousef Samer (4 × SSSPC, Egypt )
  116. BASIS Peoria: Russell Georgi , Adhitya Chandra (2 × BASIS Peoria )
  117. Newton and His Light Benders: Yosef Mostafa Abdeljalil , Adham Emam Ali , Kevin Atef , Fady Osama , Ziad Ahmed (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  118. SMH in SHM: Justin Leung , Isaac King , Eden Cheung , Webb Wu , Nathan Tay (5 × Tonbridge School, England )
  119. Bohring: Gurnoor Sohal (Sri Chaitanya Institute, India )
  120. Luminiferous Boys: Jung Uk , Tausif Fuad , Eram Farhan , Mariful Hasib , Nadim Al Wazid (5 × RUMC, Dhaka, Bangladesh )
  121. Mistři fyziky: Milan Hlaváček , Matěj Tvrz , Adam Kratěna , Kateřina Vrbová , Lukáš Rada (5 × G, Sokolov )
  122. fisucks masters: Alex Fan , Kevin Zhu (2 × Lexington High School, USA ) , Eric Yang , Anthony Xu (2 × Allen High School ) , Austin Geng (Benjamin Franklin H. S., USA )
  123. To neni fake, to je fyzika: Jakub Švarc , Vojtěch Vacek , Jiří Skála , Vojtěch Ponrt , Vojtěch Dušánek (5 × G, Benešov )
  124. Powerpuff Boys: Bishoy Tadrous (STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt ) , Abdelrahman Saleh (Bani Sweif STEM School, Egypt ) , Kirolos Zekry (El-Fayoum STEM School, EGY )
  125. spinny fly: Kegan Lin , Jun Xin Khoo , Ishan Sharma , Hu Jianing , Akshat Vijoy (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  126. Danse Macabre: Nouran Salah Mahmoud (Bani Mazar Sec. Sch. For Girls )
  127. Differential Integrators: Abhiram Chandra , Ashrith Edukulla , Niteesh Putta , Sriyashas Kalluri , Venkata Saran Somisetty (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
  128. Klix babes: Emina Hasanbegovic , Ilma Čeljo , Naida Gavranović , Asja Ćatić , Ahmed Spahić (5 × Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  129. pointed pentagon: Amaan Khan , Bhavya Tiwari , Keshav Singhal , Aditya Adhana , Hriday Verma (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
  130. The absolute bohring heroes: Saint-Michael Nyamali , Alex Lander , Jerry Chen , Johnnie Averdieck , Moncef Slimani (5 × Tonbridge School, England )
  131. The NATO of Physics: Filip Rásó , Natália Banasová , Adam Gramblička , Aros Azeez , Oliver Nagy (5 × Leaf Academy )
  132. The LeGGEnds: Victor Lins , Eduardo Barbosa , Letícia Ramos , Arley Kahuê , Pedro Magnata (5 × Colégio GGE )
  133. Biology Rocks: Aayush Kuthari (Delhi Public School ) , Shaurya Agrawal (Vidya Valley International Sch. ) , Aayush Jhawar (Arham Junior College, In ) , Pranshul Bohra (Priyadarshini school, IND ) , Varun Rajeev Marar (SPG International School, In )
  134. Well make it: Oliver German , David Kršík , Daniel Gardian , Adam Deák (4 × G, Považská Bystrica )
  135. Anubis: Elsayed Mohamed , Mohamed Elshafey , Mohamed Amr , Youssef Ehab , Abdallah Mohamed (5 × El-Sadat STEM school )
  136. CTGPB: Huu Phuc Minh Huynh , Huy Tran , Giang Doan (3 × Tien Giang High School )
  137. L.A.J.K.K.: Kristína Valkovičová , Aneta Žužová , Karolína Bazsóová , Stela Diliková , Bianka Fečiková (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  138. Physics Players NMC: Tommaso Ciullo , Giovanni De Vito , Filippo Massi Benedetti , Luca Mazzeo , Maurizio Polverari (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  139. Lite: Ahmed Tarek , Mohamed Othman , Mohamed Wessam , Omar Nasr , Abdelrahman Ayman (5 × El-Sadat STEM school )
  140. "W"ifWe'reNotLast: Man Sum (Ryan) Ng , Lifu Yang , Krrishn Nawal , Rushil Shukla , Christopher Robertson (5 × Tonbridge School, England )
  141. Newton Nation: James Fry , Harry Leach , Hugh O'Leary , William Kerr , Christopher Cheok (5 × Tonbridge School, England )
  142. CROMB: Yousef Abdelaziz , Marwan Hassan , Mohammed Attia , Mohamed Mossad , Omar Wadie (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  143. Physics Phantoms: Nabiha Moin Nisma , Tahsina Tannaz , Fardiyah Islam , Zahra Noor , Sibha . (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  144. Jai Shree Krishna: Priyansh Patel , Shlok Radadia , Devarsh Patel , Jils Shah (4 × ALLEN Career Institute, India )
  145. Armada de Clayton 2.022: Sofia de Almeida , Ramon Brison , Matheus Araujo Teixeira , Ana Amélia dos Santos Nascimento , Hannah Villela Miura (5 × Colégio Anglo Jacareí )
  146. FSA Math-Physics Team: Matthew Patkowski , Athiwat Ackaramongkolrotn , Yujun Kim , Kevin Yuan , Eric Yu (5 × Fulton Science Academy )
  147. πerogi: Małgorzata Kwaśniewska , Zygmunt Baranowski , Agnieszka Pacek , Katarzyna Kuzora , Hanna Sowa (5 × V Lic. Og. im. S. Żermoskiego )
  148. Písmenková polévka MV: Filip Rada , Jaromír Čudek , Julie Křížková , Julie Válková , Antonín Thomanek (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  149. PPW "Physics problem warriors": Fathy Ahmed , Abdallah Shaaban , Ahmed Khairy , Hassan Boghdad , Ahmed Rafek (5 × STEM Qena HS, Egypt )
  150. Team Schrodingers: Jainam Modi , Rishabh Shah , Siddharth Sinha , Yogesh Krishna (4 × ALLEN Career Institute, India )
  151. The Galaxy Blasters: Samyak Patel , Dhyanam Patel , Het Patel , Varun Chaudhary , Pranamya Sanghvi (5 × ALLEN Career Institute, India )
  152. Teslaics_4pi: Jiya Padhariya , Guni Mishra , Jahnvi Mittal , Sreshtha Lahiri (4 × ALLEN Career Institute, India )
  153. The red moustached Mexicans: Shlok Jhunjhunwalla , Vikram Unnikrishnan , Nikhil Tole-Trivedi (3 × Bombay International school ) , Kashyan Damani , Aakash Datwani (2 × BD Somani International School )
  154. IP-hO relaxing beats: Ilja Niks Stoligvo , Ramona Poreitere (2 × Riga State Gym. No.1, Latvia ) , Adriāns Piliksers , Sandijs Rakstiņš (2 × Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV ) , Ansis Gustavs Andersons (Druva Secondary School, Latvia )
  155. The Universe is Flat: Tobiáš Borsík , Ján Mederly (2 × G Andreja Vrábla, Levice ) , Adam Kuny , Jakub Nemček , Zuzana Funková (3 × G Jura Hronca, Bratislava )
  156. Sherlock Ohmz: Tibor Karátsony , Ádám Bege , Vilmos Blahna , András Simon , Zsombor Tímár (5 × Illyés Gyula G., Szakg. és Tech. )
  157. 3,1415926535: Matúš Bagin , Marek Majerik , Jana Fľaková , Dávid Drobný , Jakub Lubušký (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  158. Einstein's Lift: Rui Siang Lim , Brian Loo , Tianyin Li , An Yi Yang (4 × Hwa Chong Institution, Singapore ) , Yuexi Ma (Nanyang Girls' High School )
  159. a^3: Patrik Košík , Oleksandr Humeniuk , Ján Macháček , Lukáš Koštialik , Jakub Lóška (5 × G B. S. Timravy, Lučenec )
  160. Sdružení Genetických Omylů: Mikuláš Vlčan (SPŠ, Třebíč ) , Veronika Bartáková , Hana Žitňanská , Ivana Ferbasová (3 × Slovanské G, Olomouc ) , Lukáš Létal (G J. Škody, Přerov )
  161. Budai21: Maxim Taran , Stefan Anton , Flavio Ostap , Vladislav Lungu , Nicolae Boistean (5 × IPLT "Spiru Haret", Moldova )
  162. FRİTL Team: Raiq Babazade , Elmir Abbaszadə , Qaraş Qaraşlı , Ağahəmid Həmidov , Adəm İsayev (5 × FRITL Lyc. )
  163. ISH Monkeys: Fedor Vitik , Arka Ghosh , Rumyan Georgiev , Martin Juhl Jensen , Advait Sakhare (5 × I. Sch. of Hellerup, DK )
  164. Superposition: Wasurat Deedokmai , Tham Phosirikul , Preeyakorn Ekaschariyakul , Pinnaraya Kantakanith , Pittawat Boongratoke (5 × Rayongwittayakom school, Th )
  165. Ninja Turtles: Farawla Molto (Assiut STEM School ) , Youssef Samir Radad , Abbdullah Emara , Maher Magdy , Mostafa Gopashy (4 × El-Sadat STEM school )
  166. air conditioner: Alexander Chen , Yaduo Hong (2 × BASIS Chandler, USA )
  167. Fizika Fəhlələri: Amil İsmayılzadə , Nihat Tərişli (2 × FRITL Lyc. ) , Murad İsmayılov (Quba FRITL Lyc. ) , Rəvan Nəcəfli (Ankara School-Lyceum ) , Atilla Muradlı (School no.20 )
  168. VAJM_GAM: Vladimír Štefunko , Ján Jindra , Matej Jánoška , Adam Táčovský , Matej Šeliga (5 × Gymnázium Angely Merici )
  169. THE ATOMIC FIREBALLS: Ashwary Verma , Hitarth Baldha , Romil Kaushik Patel , Prayag Mayurbhai Bhalodia , Aditya Thakur (5 × ALLEN Career Institute, India )
  170. Marlborough L6 - A: Thomas WIlson , Matthew Hardyment , Ted Walker , Rupert Quinton , Catriona McCoig (5 × Marlborough College, England )
  171. The first time: Daniel Vũ (THPT Le Quy Don, Danang )
  172. Marlborough L6 - Alpha: Ramsay Hutton , George Turner , Arthur Braxton , Phillip Monaghan , Ryan Wong (5 × Marlborough College, England )
  173. 15BodikůDoFyziky: Tomáš Nachtigal , Adam Ryška , Tobias Lemeer , Vítek Horák , Matěj Dolana (5 × PSG jazykové, HK )
  174. Just Gaussing: Pragvansh Bhatt , Aryaman Allam , Jamie Baker , Yuv Saxena , Anis Manuchehri-Ramirez (5 × Aylesbury Grammar School, UK )
  175. Physischool: Mahmoud Nasr (STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  176. Lucian stole my bike -_-: Vojtěch Belada , Agáta Trlidová , Štěpán Boudyš , Jakub Zimmer , Jakub Podzimek (5 × PSG jazykové, HK )
  177. The (d³x/dt³)s: Sarvesh Joshi , Shridhar Patil , Arushi Kondaskar , Jay Dharwadkar , Aarav Singh (5 × Bakliwal tutorials )
  178. Clowns: Omar Sayed , Ziad Aboud , Abd El-Rahman Abd El-Ghaffar , Mohamed Hashem , Anas Al-Azab (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  179. Fivestein: Dragoș Sîrghi , Maria Popa , Matei Tomniuc , Felix Florea , Paul Burcă (5 × CN Ștefan cel Mare )
  180. The Quanta: Omar Ashraf , Mostafa Salem , Mohamed Osama , Omar Hisham (4 × Obour STEM School ) , Farouk Mohamed (Al-Tabary higaz HS for boys, EG )
  181. STEMers-limit-exceeded: Youssef Abdelaal , Zeyad Ahmed , Youssef Hassan , Marawan Mohamed , Omar Waleed (5 × Obour STEM School )
  182. A team full of noobs: Dai Duong Nguyen (Nguyễn Huệ HS ) , Hoang Minh Do , Anh Duc Tran , Trung Kien Tran (3 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ) , Thai Son Pham (Quoc Hoc HS for the Gifted )
  183. The Sharma Boys: Aaditya Sharma , Shlok Sharma (2 × K.R Mangalam World School )
  184. We can't do anything: Subhrajit Mukherjee , Agnibho Guru , Sayan Dewan (3 × FIITJEE, Madhapur, India ) , Ranindram Dutta (Kalyani Central Model School ) , Archisman Dandapat (Salt Lake School )
  185. Trolada: Vojtěch Štulík , Jonas Šimek , Michal Houba , Matyáš Cihelka , Vojtěch Holeček (5 × G Botičská, Praha )
  186. Krankenhaus 2.01: Tadeáš Pastorek , Samuel Segľa , Karol Marinica , Tamara Kucháriková , Ján Kračinovský (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
  187. Vypusduši: Jiří Sýkora , Tadeáš Janeček , Dominik Padyšák , Barbora Malinková , Jakub Endlicher (5 × G, Trhové Sviny )
  188. Heisenberg Poprad: Andrea Gavurová , Martin Lazarák , Zuzana Kallová , Soňa Hanáková , Pavol Mihál (5 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  189. NMKAB: Nomin Batsuuri , Munguntuul Erdenebaatar , Khishigbuyan Bolorchuluun , Bilguun Enkhtur , Azjargal Binderya (5 × Hobby School of Ulaanbaatar )
  190. Sir d'UCHYTIL, le best tíčr: Ludmila Šírová , Klára Futejová , Viacheslav Nikiforov , Martin Truksa , Max Jarský (5 × Mensa G, Praha 6 )
  191. Smysl nemá život: Dominik Šádek , Lukáš Poul , Adrian Svoboda , Daniel Klimt , Petr Podolský (5 × G B. Němcové, HK )
  192. Bosons: Adham Ahmed Mohamed Fouad , Abdullah Khaled Mohamed Seif , Ziad Bahaa Eldin Albakry , Abdelrahman Atia , Yossef Khaled Gomaa (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  193. Newton's Apples: Malak Sameh , Sara Hany , Fatma Ehab , Marium Hany (4 × Maadi STEM HS )
  194. ggwp: Kien Ho Phuc (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  195. Fares: Fares Osama Abd El-Hameed Elsayed Metwally Elkenawy (Talkha Distinguished L. S., EGY )
  196. Quark GP: Rushil Saraswat (Cambridge Court World School, IN )
  197. PerfectlySimple: Alexandru Gabriel Stefan , Radu Ionut Bolborea , Laurentiu Mihai Garnita , Gabriel Alexandru Patrascu (4 × CN Ion Minulescu, Romania ) , Andrei Dumitru (Col. Național "Ioniță Asan", ROU )
  198. Absolutní nuly: Jakub Štepo , Albert Bůžek , Tomáš Kratochvíl , Mikuláš Chaloupka , Tung Anh Nguyen (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
  199. mccphy: Sejla Sisic (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ) , Lucija Mandić , Vedad Halilović , Sajra Subasic , Iman Smailbegovic (4 × Gimnazija Musa Ćazim Ćatić )
  200. PBG3: Hanan Zulum , Rabija Serdarevic , Iman Dzaferovic , Uma Hasanovic (4 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  201. PBG4: Damir Pudaric , Kerim Poturak , Ahmed Zaimović (3 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  202. PBG5: Hamza Hajric , Hana Matric , Ibrahim Muraspahić-Kokor , Ibrahim Lopo , Sukejna Hodžić (5 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  203. Strange & Unstable: Amanda Hapuhettige Don , Olivia Pau , Prisha Kadakia , Piya Patel , Kate Dyson (5 × Loughborough Schools Foundation )
  204. Illuminati: Dan Ferraro , William Worth , Anshul Dani , Felipe Iza Kim , Ben Walton (5 × Loughborough Schools Foundation )
  205. Dos Pueblos Team: Joy Xie , Liam Avolio , Alok Thakrar , Luca De Angelis (4 × Dos Pueblos High School, USA )
  206. Crimson: Haruya Hamanoue , Elaine Zhou (2 × Crimson Global Academy (CGA) ) , Edward Wu (Pittsford high school, USA )
  207. University High School Team B: Victor Li , Timi Fang , Victoria Fang , Om Kamat , Michael Li (5 × University Highschool, CA, USA )
  208. University High School Team C: Ishan Vannadil , Nethra Iyer , Hongyu Shi , Tejasvi Aynor , Sudarsh Kunnavakkam (5 × University Highschool, CA, USA )
  209. Coates: Henry Ding , Danny Yoon , David Wang (3 × Choate Rosemary Hall, UK )
  210. Ahis_AlevelG1: Sumehra Marjana , Jannatul Mawa , Salma Fariha , Rema Ismail , Umme Fathema (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  211. Y.K`: Yousef Khedr (Dakahlia STEM HS )
  212. Fanoušci Boltzmanna: Krystian Wiśniewski , Tadeusz Zaremba , Dorota Dzierżak , Wiktor Nowicki , Hubert Zientara (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  213. Ahis_AlevelG2: Sirajum Munira , Samia Muslim , Laiba . , Naairah Alam , Rahela Hoque (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  214. GČL1: Marie Šolínová , Lukáš Motlík , Rudolf Mahdal , Jakub Němec , Tomáš Kmeť (5 × G, Česká Lípa )
  215. Fallinresigster: Phan Minh Đức Phú (THPT Le Quy Don, Phan Rang )
  216. Illegal bug fighter: Batbayar Ganbaatar (British Sch. of Ulaanbaatar, MNG )
  217. GČL4: Adam Mareš , Jan Schreiner , Barbora Lazorová , Jan Měrka , Vojtěch Kašpar (5 × G, Česká Lípa )
  218. Pozitróny: Patrik Bašo , Adam Kudláček , Andrej Škoviera , Michal Hrotko , Igor Vargovič (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  219. Radley 6.1: Hyunjo Kim , Somers Elworthy , Yiyang Xu , Yikai Zhou , Brayden Lee (5 × Radley College, UK )
  220. Budulínci: Miroslav Stýskala , Jan Boháč , Ondřej Cieplý , Jiří Kadlec , Jan Kubiczek (5 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
  221. Fani Serafina: Filip Jurczyk , Miłosz Zajdel , Julia Tyburcy , Kornelia Saj , Krzysztof Kasperkowicz (5 × 1LO w Krośnie )
  222. Azbest: David Theodor Nimrichtr , Jakub Kučera , Martin Kavička , Dominik Wsól , Daniel Klein (5 × G Dašická, Pardubice )
  223. Šutráci: Jakub Šnajdr , Radovan Lev (2 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  224. Axomiya Physicists: Pradhiman Bora , Diptiman Bora , Kaustav Prakash Sarma , Jyotishman Saikia (4 × ALLEN Career Institute, India )
  225. Starquake: Siim Ilison , Liisa Pata , Henrik Johan Kitt , Monika Siim , Arthur Harri Jaakko Antila (5 × Tallinna Reaalkool, Estonia )
  226. Mesh Han7el Wala So2al: Ibrahim Emad El-Serwy , Ahmed Hossam Elkheshen , Youssef Hamdy Abdellatif , Ahmed Jamal Abdelmoniem , Abdulrahman Jamal Elsharqawi (5 × STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  227. DontIgnoreFriction: Theodora Argint , Luxin Matasaru , Andreea Chivu , Radu Negovan , Andrei Ciobanu (5 × CNI Tudor Vianu, Romania )
  228. Physics Panthers: Srivatsa Rao Nirikhi , Venkatesh Choudary , Sai Vignesh Amirishetty (3 × FIITJEE, Madhapur, India ) , Rohan Sachdeva (Saffron City School, India ) , Prapti Sharma (Indore Public School, IN )
  229. Azure: Sarah Sarah (FIITJEE, Madhapur, India )
  230. Perfectians: Vishwas Middha , Nish Sethi , Kanika Garg , Riya Gajra , Gursimran Kaur (5 × Perfect Education, IN )
  231. james Team: James Sayed (El-Fayoum STEM School, EGY )
  232. "chaos": Həlimə Qaçabəyova (FRITL Lyc. )
  233. Intel: Mariam Gamal (Luxor STEM School, Egypt )
  234. cyclopentanes: Toms Ķivelīts , Milana Timoņina , Nils Žuravļovs , Gustavs Eduards Ernestsons , Rūdolfs Žihars (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  235. The Akatsuki: Mohamed Ahmed Sami Mahlies , Ebrahim Khalid Fekry El-kholy , Abd El Rahman Waheed Saber El Hageen , Seif Mohamed Saber Abo Seeda , Abdelrahman Hamdy Hamed (5 × The martyr Ismail al-Tanti )
  236. Evrika: Răzvan Chivu , Vlad Cărășel , Alexandru Strâmbei , Sebastian Manolache (4 × CNI Tudor Vianu, Romania ) , Alexandra Curea (Liceul Teoretic National, RO )
  237. Fatoum foak: Abdelrhman Weal , Mohamed Yasien , Ali Tamer , Adam Abdalaleem , Mohamed Ayman (5 × El-Fayoum STEM School, EGY )
  238. EektroTeamBiH: Dalila Majetić , Sajra Malkić , Danis Delić , Tarik Huzejrović (4 × JU Gimnazija Bihać, BiH )
  239. bigQ: Yannick Thiele , Laslo Hauschild , Alexander van Allen , Povilas Ivaskevicius , Caspar Thielmann (5 × CJD Königswinter, DE )
  240. TGA from Chuyen Nguyen Hue: Quy Le , Hung Dinh (2 × Nguyễn Huệ HS )
  241. Fizyklaunky: Milan Polák (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Lucia Poláková (SPŠSG )
  242. Natipovanô :D: Ľudovít Veľas , Nikola Beňaková , Jakub Vinc , Dominika Dubrovčáková , Martin Ondila (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  243. WhoYouBall: Rumen Dimitrov , Viktor Mihaylov (2 × Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Bojidar Bozov (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG ) , Margulan Ismoldaev (HS of Math., Varna, Bulgaria ) , Kaloyan Todorov (MG Geo Milev Pleven, Bulgaria )
  244. Nikola Tesla: Sara Shamaei , Safura Shamaei , Sayed Arian Ayat , Mohammad Jafar Barati , Ali Imanian (5 × Shahid Hojjati Student Res. Cen. )
  245. dodecahedron: Robert Klimt (G K. Čapka, Dobříš )
  246. ŁyseGwiazdy: Dominika Pik (IV LO im. T. Kościuszki, Poland ) , Franciszek Badziak (2SLO ) , Zofia Lamęcka , Hubert Baranowski (2 × 3LO w Gdyni ) , Kamil Rabiej (1LO w Przemyślu )
  247. GPHRX8: Gabriel Kuriľak , Damián Bigaň , Frederik Csery , Jakub Šarik , Norbert Riebesam (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  248. Jimmery: Michaela Maťašová , Milan Maťaš , Natália Čisárová , Nina Kalaninová , Kristína Mihaľková (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  249. Top G's: Marios Zarogoulidis (Anatolia College, Greece ) , Altar Kaan Moumin (AXION School, Xanthi, Greece ) , Andreas Rasvanis (Ekpaideftiria Promitheas ) , Giannis Galamatis (Exp. School of Thessaloniki ) , Stathis Exarchou (2nd General HS of Komotini )
  250. Valiant: Arhana Mor (Ryan International School, India )
  251. Psí: Jaroslav Skokan , Šimon Kilian , Marek Hlaváček , Václav Svoboda , Michael Kraus (5 × G Nad Štolou, Praha )
  252. Posterity: Sofiia Lipkevych (Radekhiv s. s., Ukraine ) , Elina Tkachuk , Sviatoslav Kovalchuk (2 × Specialized school №252, Ukraine ) , Anastasia Bets’ (Kyiv State Lyceum, Ukraine )
  253. Physics for life: Mohamed Ragab (Luxor STEM School, Egypt )
  254. Dukátová kampaň -1+2: Cyril Vojtek , Daniel Mareta , Teodor Kořínek , Aneta Grueberová , Matyáš Svrček (5 × Slezské G, Opava )
  255. Z: Petra Mrázková (G, Omská, Praha )
  256. 3antol: Hero Salah (Maadi STEM HS )
  257. Quantum: Eyad Ashraf , Mohamed Ahmed , Hossam Elwakil , Basel Ezz Elarab , Masoud Reda (5 × STEM Gharbiya, Egypt )
  258. PVGŠ: Ondřej Šedivý , Lukáš Vacek , Alice Schimmerová , Matěj Blažek , Petr Vopršálek (5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
  259. Team Euler-Lagrange: Lucca Butler-Cassar , Matthew Coleman , Isabelle Zeidler , Barnaby Maisey , Alex Krentz (5 × King’s College School Wimbledon )
  260. QED: Jonathan Martin , Vanya Shestakov (2 × King’s College School Wimbledon )
  261. EPS: Abdelrahman Ayman Abonhas (El-Sadat STEM school ) , Menna Allah Fysal Ahmed , Malk El-morsy Abo Elabass , Basmala Mahmoud Hamed (3 × Sohag STEM School ) , Abdelrahman Mostafa EL-Helw (El-Sayeda Khadija Language Of. S )
  262. (F = -kx)rs: Kartik Ramachandrula (Brookfield Central High School ) , Aatmodhee Goswami (Dharitri Homeschool, USA ) , Roger Yang (Glenbrook North High School, USA ) , Eugenie Cha (Palo Alto High School ) , Aadarsh Govada (Centennial High School, USA )
  263. Nasus: Alem Karić , Davud Ćuprija , Hamza Kadrić (3 × Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  264. Phalcons Physics: Milo Stammers , Veronica Wang , Daisy Dastrup , Andrew Yuan , Sumedh Vangara (5 × Poolesville HS, USA )
  265. Feynman's Army: B Thanish Vardhan , Nideesh Ganta , Arjun Arunachalam , Srihari Madhavan (4 × ALLEN Career Institute, India )
  266. Magnetic Field: Rares-Vasile Nita , Alexandru Hossu , Albert Andres Aizic , Ruxandra Tutunaru , Tudor Nicorescu (5 × CNI Tudor Vianu, Romania )
  267. Plasmonic: Paul Trần Phước Minh Khôi (HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. ) , Tim Phan Đình Bách (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ) , Jack Hoàng Gia Khôi , Mike Nguyễn Văn Tuấn Anh (2 × Bac Ninh High School, Vietnam )
  268. Black Summoner: Abhinav Venkata Kota (FIITJEE, Madhapur, India )
  269. Hoodciho svěřenci: Matěj Bernat , Šimon Šťastný , Michaela Kočová , Matěj Hušek , Yahor Herashchanka (5 × G, Turnov )
  270. Konstantní Géniové: Jan Král , Daniela Bazalová , Jan Pecha , Kryštof Podlešák (4 × Katolické gymnázium Třebíč )
  271. "Dəmir Yumruq": Həlimə Qaçabeyova , Tural Mirzəzadə , Nəzrin İsmayılova , Fərəh Nemətzadə , Nizami Həsənov (5 × FRITL Lyc. )
  272. mlatici: Jakub Buzalka , František Gardian , Bruno Osrman , Daniel Gero , Nikola Hajná (5 × G, Považská Bystrica )
  273. Sudeep sir Fanclub: Shreyansh Dhawan , Kapidhwaj Soni (2 × ALLEN Career Institute, India )
  274. WO0F: Samuel Vargovčík , Filip Koiš , Oliver Šoltys , Daniel Molnár , Vladimír Bochnička (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  275. The Outcasts 2006: Quang Hùng Vũ (VNU-HCM HS for the Gifted, VNM )
  276. Destructive Dipole: Veerish Leekha (ALLEN Career Institute, India )
  277. Destructive Dipoles: Dipayan Dasgupta , Veerish Leekha (2 × ALLEN Career Institute, India )
  278. Romania: Antonia Balcu , Fabian Plavat , Cosmin Rusalin Murariu (3 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Mihai Costache , Mihai Pătru (2 × Colegiul National "Carol I", RO )
  279. This Hertz: Martin Koh , Le Xi Ng , Mahir Shah , Kabir Jain , Kirthivardhan Rajasekar (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  280. Clash Bomber: Ashman Singh (Perfect Education, IN )
  281. Divide by zero: Ondřej Kučera , Dalibor Englisch , David Moškoř (3 × SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  282. M&M&M: Miroslava Pokorná , Martin Sojka , Mária Ostertágová (3 × G Grösslingová, Bratislava )
  283. GulFua.: Mezahir Abdulayev , Suleyman Qasimov , Leyla Huseynova , Teymur Aghayev , Alisa Orexova (5 × Baku European Lyceum )
  284. Smontoš <3: Petra Navrátilová , Šimon Růžička , Beata Skoumalová , Zdeněk Chlup , Aneta Badinková (5 × G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo )
  285. 100πakovci: Laura Jakábová , Lara Puzderová , Boris Sninský , Filip Tomáš , Patrik Stopiak (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  286. SF9: Ramy Zahran (El Nasr Boys' School ) , Zyad Ramadan (Omar Ibn Al-Khattab School, EGY ) , Memo El Ramousy (Shaheed El Salam high sch., EGY )
  287. the ideal gas: Viktor Hlom , Anna Dvořáková , Jan Lis , Veronika Kršková , Jakub Čekal (5 × G a Obch. ak., Pelhřimov )
  288. A1: Mohammed Fahimuzzaman (Cumilla Cadet College, BGD )
  289. Existenční krize: Richard Šebek , Jakub Feichtinger , Vojtěch Silber , Tomáš Novotný , Daniel Chytil (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  290. III.F ako Fyzika: Matej Miša , Lívia Sekeráková , Damián Kozma , Branislav Parchovjansky , Matej Repka (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  291. Lukáš Jožka Filip Petr Prokop: Filip Horňák , Lukáš Batrla , Petr Luža , Josef Blažek , Prokop Valihrach (5 × Klvaňovo G Kyjov )
  292. Idioti: Emīls Skujenieks , Rasa Stūrmane , Emīls Dimiņš , Rūta Demitere (4 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  293. Fourier Fizz Fighters: Tejasvi Shrivastava , Mayank Anand (2 × FIITJEE, Madhapur, India )
  294. Sharkians: Samar Mohamed , Yoaana Raafat , Maram Mohamed , Fatma Ahmed , Toqa Mamdouh (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  295. Univerzální ptakopysk: Jakub Turner , Lenka Drudíková , Vojtěch Kříž (3 × G J. Vrchlického, Klatovy ) , Tobiáš Květon (VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň )
  296. NOVÁ PAKA ???: Petr Mádlík , Tomáš Janda (2 × G, Nová Paka )
  297. Master Oogway's physics: Marwan Eisa (STEM S for Boys 6 of Oct. Egypt )
  298. Ádík Píša: František Jakub Sklář , Richard Konzal , Adam Větrovský , Vlastimil Hošek (4 × G, Česká, České Budějovice )
  299. 39.2: Ondřej Genčur , Tomáš Genčur (2 × ZŠ T. G. Masaryka Brno ) , Filip Genčur (Biskupské G, Brno ) , Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno ) , Matěj Genčur (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
  300. skull candy: Wolz Zyzy (KV Sangathan, India )
  301. Lumíci: Jonáš Venc , Martin Kosprd , Rostislav Prášek , Ondřej Harvalík (4 × G, Havlíčkův Brod )
  302. The young physicists: Tassnem Atef (Al Obour Preparatory SS ) , Esraa Elhadad (Mahalet Diyi high school, EG ) , Rawan Mohamed (Ahmed Haider OLS, EGY ) , Amany Aiman (Martyr Osama Ahmed Mohamed, EGY )
Kategorie

C

  1. DA VINCI: Maher Ali Rusho , Rudro Rudro , Abrar Ali Tusho (3 × Monipur HS & Col. )
  2. The Comers: Tuấn Anh Bùi (HS for Gifted,Hanoi U of Sci ) , Công Long Trần , Trọng Minh Trần , Bá Đạt Đỗ (3 × Lương Thế Vinh HS, Vietnam )
  3. Physics world: Srikar Bhamidipati (Unacademy )
  4. PIL: Jomana Gamil (Red Sea STEM Sch., Egypt )
  5. Kings: Khaled Atef (Luxor STEM School, Egypt )
  6. Quanta: Moulik Bose (Garalgacha High School, India )
  7. Toxický Móron: Klára Kozáková , Jakub Ďurčo , Kristýna Hyklová , Jan Svoboda , Klaudie Hanušová (5 × G Opatov, Praha )
  8. The legends: Mohamed Hesham Mohamed Abdelrahman , Mohamed Tamer Elsayed , Mohammed Walid Mohammed Abdullah , Anas Mohammed Mohammed Ali , Yousef Ayman Atia Mahmoud (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  9. Spidey 2.0: Aritra Sarkar Sarkar (Calcutta Boys' School, India )
  10. Skopová Křidélka: Albert Bakoč , Petr Šišlák , Mikuláš Jandík , Kryštof Nondek , Matyš Hendrich (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  11. intelligent: Mohmed El-Tara , Ebram Michael , Belal Mohamed , Abdelrahman Mohamed (4 × El-Sadat STEM school )
  12. The Gigachads: Youseef Afia , Marwan Abd El Fattah , Ahmed Awad , Ahmed Hebiesh , Fares El Sherif (5 × El-Sadat STEM school )
  13. STEMERS: Mahmoud Salah El-Khashab , Marwan Yasser , Youssef Hassan , Salman Ashraf , Abdelrahmen Mohamed (5 × El-Sadat STEM school )
  14. STEMers Nerds: Ahmed Haythem Mohamed Shawky , Omar Bahaa El Sayed , Saeed Magdy Teama (3 × El-Sadat STEM school )
  15. Dark: Kareem Abd elGouad (El-Sadat STEM school )
  16. Eye opener: Ketan Kumar (FIITJEE, Madhapur, India )
  17. Sexta: Pavla Kastnerová , Magdalena Hybnerová , Michal Polák , Daniela Strnadová , Nella Čvančarová (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  18. Krūmiņas Dievinātāji: Chuhan Li , Eliāna Meiere , Edgars Malnačs , Anna Ugaine , Maksims Hodosevičs (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  19. FEMINEM: Mohamed Tamer , Mohamed Awad , Essam Mohamed , Fares Sameh , Nour Eldeen Elhassan (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  20. Aliens: Yousef Hussien , Belal Nagy , Mohamed Ayman Abdelhakim , Shehab Ayman , Hazem atef Abdelhakim (5 × El-Sadat STEM school )
  21. Ostré šipky: Radim Gabriel , Martin Doležal , Ondřej Tabášek , Eva Knápková , Daniel Chmel (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  22. STRDLICE: Tadeáš Těhan , Ondřej Skála , Stela Srpová , Lada Srpová , Matěj Hošek (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  23. Kdo maže, ten jede: Jakub Korec , Petr Pliska , David Košata , Jakub Škaloud , Kryštof Břeský (5 × G Opatov, Praha )
  24. Phyphile: Md Aadil Rizwan Rizwan (Gyan Bharti Senior Sec. School )
  25. Bosco Warriors: Arrni . , Endha Neel . , Divyanshu Divyanshu , Diptanshu Diptanshu (4 × Don Bosco School, India )
  26. PIRL GAMMA: Hoàn Nguyên Nguyễn , Quang Lê , Gánh Team Nguyễn Minh Thịnh , Vĩ Bảo Lý , Tuấn Minh (5 × THPT Le Quy Don, Danang )
  27. Klub Přátel Inženýra Zachrdly: Pavel Kučera , Nikolas Kubín , Daniel Sváček , Tobiáš Pupík , Barbora Machová (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  28. 402 Team: Yousef Ayman mohamed , Omar Mostafa , Mohammed hany sayed (3 × Sharkya STEM School, Egypt )
  29. Hyper Nova: Rudrapriya Biswas , Sanmit Banerjee , Pratyay Bhattacharya , Saptashwa Thakur , Oushnik Pal (5 × St.Claret School, India )
  30. Future: Mariem Mohamed (Hamza Ibn Abd El-Mottaleb l.o.s. )
  31. -_-: Adam Svoboda , Markéta Zemanová , Jindřich Vala , Dorota Lennerová , Václav Jasanský (5 × Biskupské G, Brno )
  32. Slovanští fyzikové: Alexander Spálený , Martin Otyepka , David Alex Čech , Patrik Fiala , Tomáš Ferbas (5 × Slovanské G, Olomouc )
  33. Fyziklání: Vojtěch Novosád (G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec )
  34. Technologický šrot: Matěj Pěnička , Sabina Mihulová , Filip Černý , David Hromádka , Šimon Hájek (5 × G, Nad Alejí, Praha )
  35. PHYSICO FUMES: Sri Sai Shanmukh Raj Malireddi , Laxmi Sri Charan Melam , Yaswanth Valeti , Chaitanya Sai Teja Ganipa , kartikeya polisetty (5 × IIT Madras, India )
  36. Vitamin Protein: Arittra Malhotra , Saranya Malhotra (2 × FIITJEE, Madhapur, India )
  37. Momentum Maxima: Md Faiyaz Siddiquee (DPS STS School Dhaka )
  38. Exploring physics: Arunava Kundu (FIITJEE, Madhapur, India )
  39. SAT: Suchetan Majhi (KKDMS )
  40. Schrodinger's Cats: Rajit Gupta , Aksh Gogi , Praket Thakur , Hari Sheth , Sai Anish Reddy Vennapusa (5 × ALLEN Career Institute, India )
  41. AnhKhongAnMung: Tuan Anh Nguyen (HNUE High School, Vietnam ) , Ba Trung Kien Le (HS for Gifted,Hanoi U of Sci ) , Quang Minh Luu , Ba Linh Nguyen (2 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ) , Hung Minh Mai (Chu Van An Ha Noi highschool )
  42. League of DHTNT: Tojikato Ta Nguyen Bao Ngan , Ha Quoc Tran , Do Duc Hoang , Nguyen Anh Duc , Chi Thanh (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci )
  43. Astute Acutes: Adeeb Ali Islam , Idhant Panwar , Chinmay Pandey , Amartya Mishra , Tuhin Mishra Tuhin Mishra (5 × SA Jaipuria School )
  44. 5 Unicorns: Tuệ Khang Nguyễn Vũ , Nam Khanh Luc , Nam Khánh Lê , Tuấn Kiệt Phạm (4 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. ) , Tường Vy Khổng (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  45. Maxwell's Demons: Aagam Shah (ALLEN Career Institute, India ) , Atharva Sharma , Tamizhinian Senthil , Devansh Reddy (3 × FIITJEE, Madhapur, India )
  46. TalentyKovacica: Milica Zivojnovic , Ivan Stvorec (2 × Gim. "Mihajlo Pupin" Kovacica ) , Andrej Groza (Osnovna škola "Sveti Georgije" ) , Daniel Krasko (Osnovna škola "Maršal Tito" ) , Luka Stojkovic (Osnovna škola "Mlada pokolenja" )
  47. Math4Life2020: Feodor Yevtushenko (University Highschool, CA, USA )
  48. Betta team: Matouš Mišta , Jan Flajšar , Nikolas Pippal , David Alois Bureš (4 × G, Olomouc-Hejčín ) , Jakub Drábek (Slovanské G, Olomouc )
  49. The only one: Joula Ahmad (Sohiel Abo Al-Shamlat, Syria )
  50. Bářiny brzdy: Vojtěch Mikeš , Michala Malá , Barbora Pohnerová , Michala Malá (4 × První souk. jaz. G )
  51. Prváci PSJG: Kristýna Kalenská , Vojtěch Vrba , Antonín Vízner , Kristýna Zelená (4 × První souk. jaz. G )
  52. MaFyN s Květákem: Antonín Vinkler , Michael Blažek , Jonáš Poustka , Matěj Šedý , Jan Vacek (5 × G, Havlíčkův Brod )
  53. Former Ynteligence: Denis Peťka , Ondřej Zapadlo , Nicol Plšková , Matěj Harašta , Kryštof Olša (5 × G J. Škody, Přerov )
  54. Kochi Physicists: Khandoker Naeemul Haque (Notre Dame College, Dhaka ) , Nafis Al Zahid (Ideal Sch. and Col., Bangladesh ) , Rahul Paul (Chattogram Collegiate School ) , Shafiee Al Ehtesham (Dhaka College, Bangladesh ) , Parthib Mojumder (Murari Chand College )
  55. Team Udaipur: Adi Adi (FIITJEE, Madhapur, India )
  56. Jizzakh PS: Doston Ergashev , Samandar Mo'minov , Dovud Abduqodirov , Gulshan Tursunboyeva , Javohir O'ralov (5 × Presidential School in Jizzakh )
  57. MACHři: Klára Nabiová , Lenka Konopová , Šimon Závěrka , Jan Novotný , Jan Waldemar Löbel (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  58. JadranClub: Petr Novák , Lukáš Veselý , Matyáš Čouza , Ondřej Brož , David Metelec (5 × G, Česká, České Budějovice )
  59. ALLSTARS: Ayush Gangal Ayush (Bhavan Vidyalaya Panchkula )
  60. Micutza ChiKuray: Ionut Gabriel Stan , Tudor Popescu , Mendel Mendelsohn , Rares Felix Tudose , Ioana Stanoiu (5 × ICHB, Liceul Teoretic Int. )
  61. Lapáci: Martin Černý , Tomáš Lapský , Vít Kupecký , Karel Mareš , Magdalena Svítková (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  62. Svíčková: Marie Steinhauserová (ZŠ Strmilov ) , Bartoloměj Vaníček (ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja ) , Veronika Menšíková (Arcibiskupské G, Praha ) , Helena Muchová (G Jana Keplera, Praha ) , Daniel Kašpárek (G Nad Štolou, Praha )
  63. SyntaxError: Hana Kalábová , Matej Bachniček , Martin Zich , Andrej Kristián Šimo , Pavol Pajtík (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  64. Búšiči: Peter Siebert , Timotej Bezák , Martin Lipka , Adam Kišac , Eliáš Môcik (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  65. hrncirik: Marieanna Mezníková , Andrej Kuchmak , Jiří Guriča , Jan Hrňa , Tobiáš Václavek (5 × Masarykovo G, Vsetín )
  66. i gattini di Schrödinger: Giulio Vertucci , Gabriel Baesu , Leonardo Basso , Gabriele Savarese La Rosa , Lorenzo Borri (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  67. 4 Křeni: Eliška Pokorná , Anna Janíková , Klára Gebhardtová , Lucie Šumanová (4 × G, Křenová, Brno )
  68. The Heisenberg Brawlers: Arnob Datta (H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG ) , Akshat Pandey (ALLEN Career Institute, India ) , Thrayambhakesh H (Nat. Institute Of Open Schooling ) , Matías Páez (E.E.S N°6 ) , Krishna Saluja (Bal Vikas School, India )
  69. Xians: Krishna Agarwal (Narayana School Howrah, India ) , Arman Singh (St. Gabriel's Senior Sec. S., IN ) , Jayanth Mummana (Geetanjali Olympiad School, In ) , Rohan Roy (Kendriya vidyalaya, Keshavpuram ) , Aadya Jha (R. D. International Sch., India )
  70. Jungle diff: Jan Theodor Hrdý , Lubomír Habarta , Petr Kroča , Matěj Trtek , Michaela Kadlčková (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  71. Schrödinger's Legion: Pradish Gandhi , Sankaranarayanan Gopalakrishnan , Kanishk Jain , Sanidhya Saraf (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Yashashwi Kumar (VOS, India )
  72. Fyzicrew: Luboš Vlásek , Jindřich Havránek , Adéla Finková , Vojta Černý , Jan Maňhal (5 × G a SOŠE, Sedlčany )
  73. Sal: Jia Quan Teo (Kuen Cheng High School, Malaysia )
  74. 204 No Content: Alejandro García Almeida , Samuel Cubells Mocholí , Santiago de Areilza Salgado , Luis Torre de Silva Valera , Fernando Rodas Chiclana (5 × Col. Retamar, Spain )
  75. GAH Boskovice: Tereza Šabrňáková , Sára Hartlová , Lucie Fadrná , Simona Pešková , Klára Plchová (5 × G, Boskovice )
  76. Radioactive pomegranates: Pavel Selingr (ZŠ a MŠ Opava ) , Karel Vaněk (G, Olomouc-Hejčín ) , Matěj Ševčík , Oliver Misiarz (2 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , Viktor Komárek (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  77. Smażóny sznycel: Marek Szymeczek , Filip Böhm , Bořek Pniok (3 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov )
  78. 1+1=2: Eliška Poláková , Tereza Kyselová (2 × G, Nová Paka )
  79. Dexterity: Aryan Sinha , Mitansh Agarwal (2 × Birla High School, India ) , Chundru Aditya (Niraj public school, India ) , Shlok Ippala (Legacy School Bangalore, India ) , Aditya Raj (St. Xavier's HS Bettiah )
  80. Supravodič: Eliška Doleželová , Klára Metelková , Laura Pavlíčková , Valerie Hoňková , Veronika Izraelová (5 × Slezské G, Opava )
  81. 206 Partial Content: Juan Sanchez-Bonilla Martinez , Mateo Rodríguez Castelló , Iñaki Ambres Garrido , Ricardo García Almeida , Ignacio Bravo Marqueño (5 × Col. Retamar, Spain )
  82. Dristhi: Jayanth Mummana (Geetanjali Olympiad School, In )
  83. MKJJP: Magdalena Adamcová , Kateřina Mohačová , Jakub Molenda , Jan Řeha , Petra Žáčková (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  84. The_Unknown_Quantities: Yashvardhan Choudhary , Daksh Tayalia , Ketan Hegde , Farhaan Altaf , Maulik Jain (5 × VOS, India )
  85. Brainscortchers: Jiří Polis , Petr Bodlák , Jiří Kolář , Oliver Vaverka (4 × G, Olomouc-Hejčín )
  86. Walkie-talkie: Filip Vrátný , Aneta Mikudová , Viktorie Strakošová , Ondřej Kamas , Marek Křesťan (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
  87. Brawl Stars: Hyunwoong Kim , Malhar Bhide , Nitin Bright , Temurbek Salomov (4 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  88. Bonky Monkys: Richard Xu , Jonathan He , Andrew Xie , Lucas Niu , Lawrence Ge (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  89. DZ: Anamika Pradeep (GEMS OO Indian Sch., Emirates )
  90. Fantaszia: Saif Eldeen Ahmed (Alexandria STEM School, Egypt )
  91. Sultan: Wafaa Sultan (Maadi STEM HS )
  92. Girthy Glizzy Gobblers: Tina Meng , Erik Ji , Emilian Lipnevich , Anica Desai (4 × WW-P HS South, Windsor )
  93. g = 10: Jan Křivský , Zbyněk Makovský , Tereza Nejezchlebová , Martin Vlček , Radek Roub (5 × G Dašická, Pardubice )
  94. Fyzíci: Eva Bijoková , Tomáš Nikel , Mikuláš Kuchař , Melánie Gráfová , Ondřej Wojtovič (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  95. Gama_áci1: Ondrej Haršány , Marek Richnák , Jakub Hittrich , Peter Ganz , Dorotka Rajská (5 × Gymnázium Angely Merici )
  96. INSP: Rishabh Gupta , Nitin Kumar , Divayam Sharma (3 × Unacademy )
  97. TheRedPill: František Kollár , Nina Janíková , Dominik Jindra , Marcel Farbula , Matej Kurbel (5 × Gymnázium Angely Merici )
  98. GymKom-1: Šimon Brožek , Arsenij Kosarchuk , Petr Bocek , Valérie Ministrová , Natálie Díková (5 × G Komenského, Havířov )
  99. Jsme tu omylem: Jindřich Kašparec , Štěpán Třaskoš , Matěj Moravec , Tereza Bernardová , Karolína Matlerová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  100. Alpha: Laksh Singhal , Shozab Shozab (2 × FIITJEE, Madhapur, India )
  101. Pikoriešky: Šimon Borovský , Zuzana Škerliková (2 × G Grösslingová, Bratislava ) , Katarína Gersová , Michal Tomaga , Dominik Rigász (3 × G Jura Hronca, Bratislava )
  102. Majstri Svetla: Lukáš Kocman , Štefan Jankovič , Veronika Hamajová , Martin Kuťka , Alžbeta Nagyová (5 × G A. Bernoláka, Senec )
  103. Nedorobky: Eduard Marák , Nicolette Danielle Malčeková , Elisabeth Drenková , Matúš Kružliak , Martin Dzúr (5 × G B. S. Timravy, Lučenec )
  104. Šikulkové: Petr Rustler , Jonáš Juřínek , Filip Schneider , Štěpán Vrána , Jakub Šafarik (5 × Masarykovo G, Vsetín )
  105. HSfG: Le Dang Khoa Nguyen , Ngoc Hoang Long Nguyen , Thanh Huy Nguyen , Cong Truc Phan (4 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  106. Uctívači MV: Petr Němec , Filip Jarolím , Vít Kaděra , Marco Kormaník , Michal Matoušek (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  107. beypazari_addicts: Eyüp Efe Şimşek , Mustafa Efe Aslan , Güneş Yıldırım , Ahmet Cemal Usta , Egemen Hekim (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  108. RASE: Shahd Elgouhary , Arwa Yahia (2 × Shubrakhit High school, Egypt )
  109. KATIONTKY: Daniel Rýpar , Tomáš Řezníček , Valérie Matulová , Tomáš Šmíd , Martin Sladčík (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
  110. HM, ZKUSÍME...: Alexandr Hradský , Tereza Martincová , Filip Štůrala , Lukáš Kočvara , Matyáš Faruzel (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
  111. Magic-Logic: Ishan Khandelwal Ishan (ALLEN Career Institute, India )
  112. Sleeping Dogs: František Štěpánek , Anna Marie Purmenská , Jan Kodeš , Tomáš Bourek , Jan Marek (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  113. Kangiarmastajad: Alex Henri Paugus , Karl-Erik Volberg , Joosep Pilve , Andri Hall , Andreas Simson (5 × Pärnu Sütevaka HG, Estonia )
  114. Fysicks Gang: Shreshtha Jindal (NUS HS Math&Science, Singapore ) , Sujith Selvendran (Raffles Institution, Singapore ) , Aadvik Mohta , Hariesh Subramaniam Sathappan (2 × Ngee Ann Secondary School, Sg ) , Abhiraj Saxena (Victoria School, Singapore )
  115. (Ri+ghi)²=Ri²+2Righi+ghi²: Roberto Franchin , Yilun Liu , Alberto Quondam , Giacomo Charles Rouse , Giulia Lombardo (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  116. Segfault: Vladimír Slanina , Tomáš Kubrický , Lukáš Jacko , Adam Ilčík , Filip Krokavec (5 × G Poštová, Košice )
  117. Sci-Tech jr: Berra Yüksel , Emre Beat Keser , Kerem Berru Koç , Sukeyna Yıldız (4 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  118. FII.AT: Jakub Kvačka , Patrik Prítrský , Samuel Kvačka , Mária Mederlyová , Veronika Duchajová (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  119. Jelita Národa: Adam Šablatura , Josef Janalík , Matyáš Borák , Patrick Železný , Adam Boďa (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  120. 10!: Adam Šintal , Ondřej Dušek , Matyáš Zvěřina , Jan Vokněr , Jindřich Urban (5 × G, Benešov )
  121. The_amateur: Mansi Ranjan (Unacademy )
  122. I fratm di Higgs: Gabriele Caporuscio , Filippo Rosa , Niccolò D'Agostino , Emanuele Amelia , Simone Mezzabarba (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  123. Physics Hertz: Naina Enock , Diyansha Singh , Neel Iyer , Luke Shao (4 × WW-P HS South, Windsor )
  124. Genius: Nour Shady (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Rawan Zain , Ehdaa Yasser , Ghofran Nour , Jana Hesham (4 × El-Sayeda Khadija HS for girls )
  125. Guglielmo e Gaia: Gaia Spirito , Guglielmo Mazzetti (2 × Liceo Sci. Augusto Righi, Roma )
  126. Answer is E: Suvanth Erranki , Jason Mak , Darsh Srivastava , Dhairya Mathur , Abhinav Anand (5 × WW-P HS South, Windsor )
  127. online physics brawl group: Ruhan Tanseem Shafa , Simu Yu , Nanda Chandranshu , Farhat Mohammad , Darren Alisantoso (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  128. Team Sigma-2: Takiya Tabassum (Monipur HS & Col. ) , Samad Bin Monjur Rafid (Noakhali Zilla School, Banglades ) , Junaed Labeeb Al Waasi (Birshreshtha M. A. R. P. C., BGD ) , Sarah Tasfia Alam (Engineering US&C ) , Mustasfia Jannat Aurora (Bogra Govt. Girls' High School )
  129. The Heisenbugs: Ayush Kumar (ALLEN Career Institute, India )
  130. GYMBOS I.C: Adam Kubín , Jonáš Filouš , Matěj Kakáč , Marek Hock (4 × G, Boskovice )
  131. New Einstein: Prateek Sinha (Academy of Technology, India )
  132. Mezihvězdný prach: Jan Kasal , Adam Váša , Petr Kudláček , Martin Žváček (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
  133. Smells Like Team Spirit: Lígia Fernandes , Manuela Camargo , Luiz Guilherme Reis , Pietra Trindade , Heloá Pimentel (5 × Colégio Anglo Jacareí )
  134. KV Physics: Isuru Liyanawaduge (D.S.Senanayake College ) , Kaveesha Madhushani Dhoni (Sri Guru Teg Bahadur Khalsa Col. )
  135. Mensa: Vojtěch Procházka , Jan Slíva , Jan Hataš , Petr Hataš , Richard Dobíšek (5 × Mensa G, Praha 6 )
  136. Lambert High School Team B: Jeffrey Shen , Shivam Gupta , Frank Lin , Pranav Srambikkal , Samanyu Badam (5 × Lambert High School, USA )
  137. Fiziks_ka_Nasha_Insp_IND: Anshul Eskey (ALLEN Career Institute, India )
  138. Sagacious: Lixing (Oneal) Wang , Sophia Lin , Haley Li , Aaron Dong , Katelyn Gan (5 × Sage Hill School )
  139. PIVaři: Filip Obadal , Martin Smažík , Adina Holanová , Matyáš Vachek , Johanna Tietjenová (5 × G, Na Zatlance, Praha )
  140. Gravity Gang India: Mridul Garg (Chandigarh Baptist School, India ) , Abhigyan Soni (Gandhi Inter College ) , Navonil Das (Kaligram High School ) , Emiway Bantai (Mother RD Secondary School )
  141. Green world: Moaz Eltayeb (STEM Qena HS, Egypt )
  142. Cow Clan: Bibi Fatema Tuz Zahra Yousuf (Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  143. Moje máma: Vojtěch Szczerba , Patrik Wiszczor , Milan Holotňák , Petr Widnic , Tomáš Vicherek (5 × G, Třinec )
  144. Mattiase jüngrid: Mattias Jõgi , Violeta Jürgens , Ralf Robert Paabo , Mihkel Tali , Viktoria Misnik (5 × HTG, Estonia )
  145. Chemiklání tým: Václav Verner , Rebeka Zábranská , Patrik Jásek , Sofie Vévodová , Jan Vabroušek (5 × PORG, Praha )
  146. Physics Kids: Akshith Ram Karuvaje (TLC PU Col., India )
  147. Frogwill Boys: Uroš Bajić , Lazar Petković , Miloš Radoja , Aleksandar Milić (4 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia ) , Danilo Dovedan (Jovan Jovanovic Zmaj GS )
  148. NANNEN: Gavin Lim , Jaythaneal Sutrisno , David Setiawan , William Tan , Marco Hartono (5 × Jakarta Intercultural )
  149. Honoušovi fysikáři: Filip Černý (G F. X. Šaldy, Liberec )
  150. Physicaholics: Raiyan Ahmad (FIITJEE, Madhapur, India )
  151. Bez práce nejsou koláče: Matěj Petlach , Michal Hurník , Matěj Břeský , Jakub Laštovka , Lukáš Tichý (5 × G Opatov, Praha )
  152. Oslodraky: Mária Malčeková , Barbora Sivičeková , Adrián Andrášik , Bianka Komárová , Bianka Hrdinová (5 × G B. S. Timravy, Lučenec )
  153. GTA: Adam Smatana , Michal Suchý (2 × G sv.Tomáša Akv. KE )
  154. Odyho dievčatá: Linda Kašická , Kristína Katarína Mravová , Nikola Dluhá , Júlia Cehuľová (4 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  155. Challenger: Junil Park (Tonbridge School, England )
  156. GTA2: Tatiana Kullová , Karin Klohnová , Michaela Hurková (3 × G sv.Tomáša Akv. KE )
  157. Alpha Team: Martin Metelka , František Habarta , Magdalena Šáchová , Agáta Forchová , Hugo Zaigla (5 × G, Na Zatlance, Praha )
  158. Slovanské párky: Kryštof Krynský , Ondřej Jůza , Petra Jahodová , Matyáš Karel Stoch , Adam Broda (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  159. Mix AB: Edita Meierová , Ester Koščová , Petr Zlesák , Oliver Varšavík (4 × G Nad Štolou, Praha )
  160. AdAstra: Simon Fajkus (G Na Pražačce, Praha )
  161. Alooo: Sadiat Nawar , Atia Ibant , Kairin Zaraf , Sowjan Mohammed , Raia Mahaseen (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  162. Zen'in Clan: Afsheen Chowdhury (Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  163. Neon: Jakub Ježek , Nathan Kužela , Martin Kramoliš , Sara Bauerová , Denisa Malínková (5 × G Nad Štolou, Praha )
  164. KOCHI: Vít Stružka , Vit Vycudilik , Ondřej Sedláček , Václav Jiřišta , Oleksandr Loskot (5 × Gymnázium Oty Pavla, Praha )
  165. GLN GAMČA Collab: Jakub Kovaľ (G Grösslingová, Bratislava ) , Daniel Križan , Viliam Zbyňovský , Matúš Červeň (3 × Gymnázium Ladislava Novomeského )
  166. uwu: Amelia Ciecierska , Mateusz Fatz , Mateusz Kwietniewski , Roch Dmuchowski , Bartosz Łakomy (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  167. Ticiho babky: Matúš Běčák , Marek Hromada , Teo Višňovský , Samuel Dulik , Hana Siebertová (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  168. BaLu: Adéla Ondřejková , Sára Zončová , Martin Obšil , Jonáš Tomešek , David Orlík (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  169. PBG2: Imran Tabakovic , Bilal Avdibasic , Annur Mešić , Nadja Hadziabdic (4 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  170. ALFA: Prokop Holý , Anna Kozmová , Michaela Pražáková , Klára Bublíková (4 × G Nad Štolou, Praha )
  171. HINDU Physicists: Chaitanya Bramhapurikar (Unacademy ) , Varad Malakolikar (Aakash Byju's Institute ) , Prasad Nawale (Baliram Patil School, IN ) , Vishwas Kulkarni (Mukul Mandir School, IN )
  172. Tien Vu The Tien: Minh Tiến Nguyễn , Thành Duy Nguyễn , Việt Dũng Đào , Ngọc Sơn Vũ (4 × Tran Phu High School, Vietnam )
  173. sinθ=θ: Daniel Zuyuan Lu (Interlake HS, USA ) , Jonathan Xufeng Hu , Ethan Yi-Tang Li (2 × Shanghai HS Intern. Division, CN ) , Vishnu Mangipudi , Rohan Dhillon (2 × Lakeside School, USA )
  174. DEBRECÍNKA: Adam Filip , Adam Eichler , Max Petrnoušek , Adam Kolert , Viktor Slovák (5 × G, Česká Lípa )
  175. GČL3: Patrik Jan Exner , Jan Kaplánek , Pavel Turek , Filip Sichrovský , Věra Neumannová (5 × G, Česká Lípa )
  176. Ahis_Class9B1: Mahfuj Hasan , Zarif Rashid , Jazman Moin Nasif , Ayman Mahmud (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  177. GPH náboje: Richard Čornej , Sára Cenknerová , Valentín Mazur , Jakub Lajčák , Zuzana Kačkošová (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  178. Meristém: Lenka Prokešová , Daniela Beníšková , Viola Tlačilová , Jan Bartoloměj Chytil , Tomáš Janeček (5 × G, Třeboň )
  179. Fenomén: Slávka Ščuroková , Michal Grbálik , Tomáš Grbálik , Matúš Tylka , František Škoviera (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  180. Oganesson: Matej Pučko , Tomáš Otrubčák , Lukáš Anderle , Martin Šamaj , Jakub Večeřa (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  181. Fyzika je hoax: Viktor Slašťan , Samuel Guľvaš , Tomáš Tarcsi , Matej Bujňák , Dominik Haluška (5 × G A. Bernoláka, Námestovo )
  182. Ahis_OlevelG1: Samiha Salim , Shamaila Binte Ishtiaque , Rubaiya Mahmood , Adiba Rahman (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  183. Ahis_OlevelG2: Sameera Tareq , Farnaz Jisha , Tasnia Noor Shahed , Talbia Amreen (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  184. Ahis_Class9G1: Maisha Samiha , Naila Nawar , Tarannum Naila , Nisa Habib Shefa (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  185. Ahis_Class9G2: Zeba Raisa , Mariam Islam Tabasum , Afrah Noor , Rukaiya Mahmood , Latefa . (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  186. PopeKopeBUK: Klára Pechová , Tereza Bauerová , Jan Utíkal , Filip Popelka , Matěj Kopeček (5 × G, Dačice )
  187. Ahis_Class9G3: Afnan Chowdhury , . Shayma , Humayra Binte Yakub , Mymuna Safika Ourpa (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  188. Pátek 1: David Pacák , Lukáš Podávka , Jan Pecka , Jakub Kutscherauer , Ondřej Novák (5 × G. J. S. Machara, Brandýs n. L. )
  189. Ulmanlaiku atjaunosana: Andrejs Freibergs , Tomass Kerus , Juris Jaunzemis , Olivers Ligers , Lina Osite (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  190. Katakomby: Patrik Pataky , Nina Šulganová , Melisa Handzušová , Hana Droppová , Timotej Dikant (5 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  191. Čierne vrany: Ema Lapšanská , Sofia Fiľakovská , Natália Pajerchinová , Patrik Mornár , Oleksandra Pozniakova (5 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  192. Supernova: Teerth Dudhagara , Mann Patel , Vansh Shah , Shaurya Jayswal , Tanay Patel (5 × ALLEN Career Institute, India )
  193. Priťahovaní gravitáciou: Rudolf Veselý , Matúš Reis , Samuel Kišš , Michal Čarnogurský , Tomáš Krajčovič (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  194. Ankit: Ankit Agrawal (DAV Public Sch., Amritsar )
  195. Ahis_Class8B1: Ariq Jabbar , Shahidullah . , Jaber Mahin , Md. Saqif Sharif (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  196. Ahis_Class8B2: Amir Mohammad , Ibrahim Khan , Md. Alhasab Kamal Rihan , Taki Tahmid (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  197. Ahis_Class8G1: Tasnia Jamal , Marufa Khanam , Jannatul Mawa , Samaira Jabed (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  198. Ahis_Class9B2: Nabil Bin Ismail , Aaraf Shariyar Ahmed , Jawad Bin Taslim , Abdullah al Mahadi Ayan (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  199. Ahis_Class8G2: Nasrifa Jarin , Ayesha Akter , Raiyan Adiyadth Ramsha , Subaita An Noor (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  200. Ahis_Class9B3: S M Jahin Abdullah , Hasin Faiyaz , Abu Mohammad Riyad Ahasan , Ayaat Bin Alam (4 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  201. Ahis_OlevelB1: Zihad Anwar Sharafi , Ammar Ahmed , Muntasir Ahammad Chowdhury , Tabeed Hasan , Hisham Hamdan Chowdhury (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  202. Ahis_OlevelB2: Md Samiir Ali , Mohammed Naser , Mohammed Ahimon , Tanzid Ahamed , Zayed Abdullah (5 × Al-hidaayah Int. Sch., BGD )
  203. ph1sa: Ana Petcu , Karina Dumitrescu , Bianca Ciobanu , Daria Stoian , Ecaterina Ștefănescu (5 × CNI Tudor Vianu, Romania )
  204. Tým Cihla: Gabriela Volková , Žofie Fiľová , Vojtěch Vyroubal (3 × Masarykovo G, Vsetín ) , David Surý (Střední škola Valašské Meziříčí )
  205. to sa zvladne: Lucia Kleščová (G Poštová, Košice ) , Soňa Vasiľová , Katarína Kšenzakovičová (2 × G, Kukučínova, Poprad ) , Veronika Vodičková (G Alejová, Košice )
  206. Gimnazija Bosanska Krupa: Lejla Balkić (Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
  207. Hội người già: Mai Quốc Tâm , Hồ Thị Minh Anh , Trần Minh Ngọc (3 × VNU-HCM HS for the Gifted, VNM )
  208. Bruhhhh: Srijan Kumar Jee (ALLEN Career Institute, India )
  209. Dispela buk: Dana Mašterová , Marie Škulinová , Petr Vágner , Ivan Mišustin , Antonín Pech (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
  210. Host: Mustafa Yusifli , Fərəc Maliki , Murad Əliyev , Mirhüseyn Ələsgərov , Sübhan Dünyamalıyev (5 × FRITL Lyc. )
  211. SJG: Orsolya Keserű , Csillag Virág Csémi , Izabella Sárai , András Benes , István Czibor (5 × G. H. Selyeho Komárno )
  212. EPi3: Vea Zein (Ahlcon Public School, India )
  213. Equilibrium: Akhil Rao , Sridaa Kavuri , Akhil V Vuttanur , Ronith Mood (4 × Trio World School, IN )
  214. Wizards of Wizards: Kratagya Jain , Aayush Chaudhari , Parth Marathe , Ekansh Ahuja (4 × Bakliwal tutorials )
  215. Quasar: Youssef Hassan (STEM Gharbiya, Egypt )
  216. (a+b)² se nerovná a² + b²: Karel Kubeš , Veronika Jirčíková , Anna Zapletalová , Zuzana Horálková , Adam Černý (5 × G, Písek )
  217. Physics Psychics: Praneshvar Ranjithkumar , Adhulan Rajkamal , Pranav I , Abinav Thangaraju Sethupathy , Jefrin Jabez Christian (5 × CS Academy, Erode )
  218. Aaa, Eee, Hmm, Ask Jaan.: Daniel Grents , Loore Lumisalu , Tuuli Talts , Jaan Raudsepp (4 × Pärnu Sütevaka HG, Estonia )
  219. Faded Hero: Trishit Samanta (FIITJEE, Madhapur, India )
  220. The Physics Squad: Romil Kaushik , Hitarth Baldha , Prayag Bhalodia , Ashwary Verma , Aditya Thakor (5 × ALLEN Career Institute, India )
  221. 73: Samuel Šandor , Tomáš Talárovič , Filip Sluk , Matej Válek , Filip Minarik (5 × G Poštová, Košice )
  222. Team Nova: Pranjal Prateek , Tanvi Jain (2 × Delhi Public Sch., India ) , Sarthak Arora , Harsh Jilendra , Palak Jain (3 × Unacademy )
  223. Team: Tarik Dacić (OŠ "Pofalići", BA )
  224. FORC3D: Lejla Beširević , Lamija Ramić , Nedim Beganović , Tarik Ramić , Emir Salkić (5 × Gimnazija Cazin )
  225. Mongolscy przemytnicy rzeżuchy: Mateusz Fałat , Miłosz Borda-Sieczkowski , Katarzyna Uliasz , Aleksander Małomużew , Filip Pawlik (5 × 1LO w Krośnie )
  226. ωlul: Lukáš Franta , Daniel Švaňa , Petr Smejkal , Jindřich Heissiger , Jan Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  227. Scientists from Copernicus: John Cymerman , Klaudiusz Orzechowski , Szymon Kwolek , Filip Kuczaj , Filip Środa (5 × 1LO w Krośnie )
  228. Room 1: Khaled Atef , Abdelhameed Youssef , Ibrahim Atef , Abdelrahman Hamed , Mohammed Bahaa (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  229. Fandové zákona Gay-Lussacova: Radek Juřica , Radovan Holčík , Adam Růžička (3 × G J. Heyrovského, Praha )
  230. Illuminati Vianu: Ruxandra Marmandiu (CNI Tudor Vianu, Romania )
  231. Kletnáři: Antonín Hrnčíř , Sylvie Troubilová , Daniel Kubík , Jindřich Sedláček (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
  232. relatively lovers: Ahmed Samer , Amr Mahmoud (2 × Dakahlia STEM HS ) , Laila Elsisi , Aya Ali (2 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  233. GeoZebra: Ondřej Vočka , Tomáš Murin , Štěpán Šprincl (3 × G Jana Nerudy, Praha )
  234. BrasilHexa: Gianluca Polignano , Cauã Araújo De Lima , Vítor Souza , Kevin Yoseph Bernardes (4 × Colégio Anglo Jacareí )
  235. Chemists: Daniel Mathew , Alex Wang (2 × Poolesville HS, USA )
  236. Lone Wolf: Prateek Dixit PD (Unacademy )
  237. STARGAZERS: Swarit Thakkar , Vraj Mangukia , Khilan Bhensdadia , Yug Patel , Archit Bhalodiya (5 × ALLEN Career Institute, India )
  238. Qarabağ 2022: Həmzə Qurbanzadə , Fidan Ağazadə , Vüsal Əliyev , Yusif Yaqubov , Tərxan Paşazadə (5 × FRITL Lyc. )
  239. včielka: Dávid Novák , Filip Prokopič , Matúš Janko , Marco Peter Valek , Samuel Maslák (5 × SOŠ elektrotechnická, SK )
  240. Atlas One: Ilinca Micu (CNI Tudor Vianu, Romania )
  241. Fünfte Grundkraft: Ines Jozić , Amina Devedžija , Abdullah Fehratbegović , Sabrina Haljevac , Isa Švrakić (5 × Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  242. Error404namenotfound: Mark Joly , Filip Růžička , Adam Mikulič , Jiří Kotlas , Šimon Mach (5 × G, Havlíčkův Brod )
  243. kořenová zelenina: Pavlína Skalská , Vojtěch Štěpán , Kristýna Krupová , Jaroslav Svárovský , Ondřej Kuras (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  244. bruh: Stanislav Růžička , Adam Buonocore , Benjamin Hejda (3 × G a SOŠ, Rokycany )
  245. Broumováci: Jana Bartoňová , Martin Hašek , Klára Dostálová , Václav Špůr , Petr Jirásek (5 × G, Broumov )
  246. Vectory: Nedim Begović , Tajra Dedajić , Ajla Katana , Danis Fejzić , Vedad Kozica (5 × Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  247. Míšovi Géniové: Jan Sniegon , Tobiáš Louda , Jakub Kubín , Antonín Lai , Vojtěch Pokorný (5 × OPEN GATE Říčany )
  248. Bobo: Emir Khoury , Šimon Kapička (2 × Nový PORG, Praha )
  249. iran alfa: Mohammadamin Mohebi , Amirhossein Ayoubian , Mahdi Mohammadi , Mohammed Adelnia , Mohsen Naderinejad (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  250. Solo Yolo: Martin Pavlík (G J. Škody, Přerov )
  251. Benákovci: Jan Josef (G, Na Zatlance, Praha )
  252. GulFua: Mazahir Abdulayev (DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. )
  253. Physics Heroes: Aarya Bhatt , Rudra Arya , Hriday Kalavadia , Vivaan Shahane (4 × ALLEN Career Institute, India )
  254. Rajvosa: Adrian Mišić , Sajra Salić , Lamija Šahat , Merjema Ljubović , Asad Šabaredžović (5 × Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  255. Bakalářská 5°: Jakub Učík , Zdeněk Kos , Adam Bretšnajder , Oliver Kodyš , Metoděj Svoboda (5 × G Z. Wintra, Rakovník )
  256. Ječňáci: Michal Havel , Michael Šír (2 × SPŠ, Ječná, Praha )
  257. b^2-4ac: František Strouhal , Jan Hrabovský , Yehor Vasylevskyi , Kryštof Kalousek , Šimon Klousek (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  258. Xarı Bülbül: Cabir Cəfərov , Toğrul Memmedli , Farid Agaverdiyev , Jamila Faracova , Azad İsmayılbəyli (5 × Azerbaijan British College )
  259. physics gang: Vipin . (Saint Edward’s School, FL, USA ) , Girdhan Singh , Krishnakant . (2 × FIITJEE, Madhapur, India )
  260. π = e = 3: Jan Martin Macháček , Vít Černík , Jan Gregor Brückmann , Štěpán Hořenek , Radovan Szymik (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  261. Vektory: Jakub Pavlica , Dominka Cabáková , Hynek Lajšner , Marie Martinátová , Sára Fojtášková (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
  262. Tesla: Nada Wagdy , Manar Amer , Mariam Khaled , Nadia Adel , Hanan Waleed (5 × STEM Qena HS, Egypt )
  263. professional cavemen: Karlis Suvi , Kent Clark Valge , Mia Marleen Rahe , Mihkel Rannut , Rain Alar Laurimaa (5 × Tallinna Reaalkool, Estonia )
  264. chaos.: Jahangir Mammadli (Baku European Lyceum ) , Ughur Hajizada (Nizami Gancjavi S. sch. n. 2 ) , Fakhri Maharramli (Classical gymnasium n. 160 ) , Elton Guliyev (Secondary school number 8 ) , Faig Haji (Secondary school Number 18 )
  265. Fyzikánla5: Hana Janošková , Viktor Dankanin , Matej Karpáč , Ján Holman , Gabriel Dobranský (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  266. Yoooo2: Aarsh Sanghavi (Shiv Jyoti CSSS )
  267. Ggang: Matouš Vondrák , David Stranava , Danila Anikin (3 × G Christiana Dopplera, Praha )
  268. Gemov: Jonáš Dvořák , Petr Halla , Martin Matoušek , Jan Halla , Vojtěch Brůj (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  269. PhysicsBrawler: Prabhudutta Prusti (VOS, India )
  270. Fyzicrew GJŠ: Jan Ondrůšek (G J. Škody, Přerov )
  271. Newtonianum: Ritwik Khanna (Raffles Institution, Singapore ) , Karthikeya Sakhamuri , Prithviraj Madhavan (2 × Ngee Ann Secondary School, Sg ) , Alston Roy (Tamasek Secondary School )
Kategorie

Open

  1. Physics problems: Sarthak Panda Ritul (IIT Delhi, India )
  2. претпоследњавоља: Miodrag Petrovic (PMF UNNS, Serbia )
  3. PhysicsPhile: Bishnu Gupta Teli (Pandit Deendayal Energy Univ. )
  4. CvRaMaNfromInDia: Soham Rastogi , Akshat Tripathi , Prince Raj , Aditya Siwach , Dhruv Gaud (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
  5. Malíček: Jan Popelek (not a student)
  6. Fyziklátiči: Ondřej Dolejš , Jonáš Vacek (2 × FJFI ČVUT ) , Jakub Pelc , Stanislav Sadílek , Lukáš Jůza (3 × FEL ČVUT )
  7. D&A: Mỹ Anh Trần Nguyễn (not a student)
  8. Betelgeuse: Pankaj Pawar , Vinay Bharambe , Shiv Prakash Mishra (3 × University of Delhi, India )
  9. rankstartscountingbelowthis: Minh Hoang Le (not a student) , Duong Vu , Hoang Hai Vo (2 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci ) , Nam Nguyen Hoang (Duke University, USA ) , Cong Minh Trang Dao (Hong Kong University of S&T )
  10. Huygenaissance: Nafisa Nawrin Labonno (Maple Leaf International S., BGD )
  11. Sciencastic: Mohammed Osama (not a student)
  12. One Man Army: Dakshansh Chawda (not a student)
  13. PhysMath: Luis Daniel Fernández Quintana (Universidad de Oriente )
  14. (-_(-_(-_-)_-)_-): Drone Dangwal , Raadhes Chandaluru , Sainaga Pranav Shivva , Yash Aggarwal , Sahil Asawa (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
  15. No Name: Tyler Huynh (not a student)
  16. Kshitij: Kshitij Singla , Harsh Lega , Aaditya Dutta , Anmol Bajwa (4 × not a student)
  17. Physicist & Engineer: Noora AL-Mter (not a student)
  18. NEWTON KE KHACCHAR: Prathmesh Singh Prathmesh (Delhi Model Public School )
  19. FIITJEE SOUTH DELHI: Laksh Singhal (FIITJEE, Madhapur, India )
  20. physics_gawd: Aarav Kapoor (Polhemskolan, Sweden )
  21. Black Hole: Ali Diaa Eldyn Ali , Abdulrahman Gamal (2 × not a student)
  22. Amsslayer: Kien Trung Pham (not a student) , Quy Chi Tran , Gia Khoa Quach , Trung Kien Dang , Trong Phuc Dang (4 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci )
  23. Sven Vet Bäst: Erik Bryland , Isak Fleig , Alve Lindell , David Mörtberg , Joel Westerling (5 × Polhemskolan, Sweden )
  24. Five Ugly Faces: Ziyou Lu , Leo Tan , Dylan Toh , McVey Srirajan , Shengyang Lim (5 × U of Cambridge )
  25. High-Strikers: SK Zaheen , Bibhabasu Mandal , Supratim Das , Ayush Mandal , Saptashwa Baisya (5 × Indian Statistical Institute )
  26. THE BITSian Gang: Debdatta Dey , Salman Faris , Govind Malpani , Aditya Singh , Anshuman Mahapatra (5 × Birla Inst. of Tech. and Science )
  27. The Invisible: Sabarno Saha Sabarno Saha (not a student)
  28. Vojta Varchar: Jakub Voženílek (G, Vídeňská, Brno ) , Josef Macků (not a student) , Martin Novotný (PřF MU Brno ) , Vojtěch Vařecha (FIT VUT ) , Ondřej Vitula (FEKT VUT )
  29. chainsaw man: Canis Li , Jamin Xie , Rohan Sachdeva , Minghao Zou Minghao Zou (4 × Valley Christian HS, USA ) , Joseph Zhang (Cornell University )
  30. BUET_Quaternions: Sohaib Sohaib , Mehbubul Hasan Al Quvi Mehbubul Hasan Al Quvi , Aszadur Rahman Rakin Aszadur Rahman Rakin , Tanjeem Azwad Zaman Tanjeem Azwad Zaman , Abtahi Majeed Abtahi Majeed (5 × BUET )
  31. at the speed of light: Алина Гатаулина (not a student)
  32. Entropy_Inverters: Yeswanth Narayana , Snehadeep Gayen , Aadyot Bhardwaj , Rishabh Singh Gaharwar , Shankar Balajee Sambasivam (5 × IIT Madras, India )
  33. TestRun: Shashvat Jain , Ankur Kumar , Harsh Saxena , Yash Vardhan , Brahmanand Mishra (5 × University of Delhi, India )
  34. Vyzývací tým GFMP: Martin Locker , Tomáš Locker , Jan Fátor , Veronika Šklíbová (4 × not a student) , Daniel Locker (FSv ČVUT )
  35. Bolo de rolo é top: Lucas Saorin , Giovanna Zanardi Tavares Andrade Oliveira , Maria Luiza de Sá Barros Gomes (3 × not a student)
  36. Everything_is_relative: Anilesh Bansal , Arhaan Ahmad (2 × IIT Bombay ) , Chahel Singh (IIT Madras, India ) , Suren . , Dhruv Ahlawat (2 × IIT Delhi, India )
  37. Venca spí: Kateřina Koubková (not a student)
  38. SILVER CATALYST: Jun Hui Ryan Wong (U of Cambridge ) , Thien Tran (Nanyang Techn. Uni. (SG) ) , Zizai Cui (University of Chicago, USA ) , Yulong Guo , Hexiang Chang (2 × National University of Singapore )
  39. Hadron: No Name (Banaras Hindu University )
  40. Kala para na kaka: Rashedul Islam (MIT, USA ) , Golam Ishtiak (Kushtia Gov. Col., Bangla ) , Imtiaz Tanweer Rahim (IUT, Bangladesh ) , Absur Khan Siam (KAIST, Republic of Korea ) , Rubayat Jalal (Reed College )
  41. важното е да сме живи и здрави: Stefan Ivanov (U of Cambridge ) , Aleksandar Iliev (TU Munich ) , Alexandar Prodanov , Georgi Aleksandrov (2 × Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Lyubomir Shoylev (U of Oxford )
  42. Buồn ngủ: Quang Bôn Phạm , Anh Khoa Vu Nguyen (2 × Hung Vuong HS, Vietnam )
  43. The Martians: Árpád Blázsik , Gergely Szépvölgyi , Balázs Makrai-Kis (3 × Eötvös Loránd Univ., Budapest ) , Gergely Czehlár (Veres Péter Gimnázium ) , Botond Szendrei (Utrecht University )
  44. Einstein's Paradox: Eli Louise , Nasir Yousufi , Fahim M A , Isaac Coleman , Bohdan Glisevic (5 × University College London )
  45. Team Sigma: Muhammod Mahfuzur Rahman Rahat , Md Mehedi Hasan Khan (2 × BUET, Bangladesh ) , Junaid Jain (IUT, Bangladesh )
  46. Exilar: Azamat Topham (TRLBS "H. and P.V.", Tajikistan ) , Manyin Cheung (Hong Kong University of S&T ) , Baiyu Zhu (California High School ) , Ong Zhi Zheng (Chung Ling High School ) , Sannidhya Singh (Star International School )
  47. Es zehro: Chow Chee Bai , Noah Aidia , Pablo Buendía , Tiansahuv Phobohavlov , Chow Nima (5 × not a student)
  48. Výběrová jelita národa českého: Jiří Kruchina (MFF UK ) , Jia Xiang Ji , Ondřej Piroutek , Jakub Beneš (3 × FJFI ČVUT ) , Matouš Fiala (FSV UK )
  49. Meni je svejedno: Kemal Pozderac , Abdulah Jašarević (2 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Kristijan Kavazović (Druga gimnazija Sarajevo, B&H ) , Maximilian Jelačić , Filip Krištić (2 × KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH )
  50. Bransden Boys: Alex Anthony , Roy Schumacher , Sam McVeigh (3 × not a student) , Junaid Afzal (Durham University )
  51. Seriózní zkrat: Přemysl Pachl , Vladislav Dvořák , Martin Hájek , Vojtěch Šrámek , Filip Zeman (5 × FSI VUT )
  52. PFIEV-K18: Minh Quan Do , Phuoc Thinh Nguyen , Thi Ngoc Trinh Nguyen , Tran Hung Do , Tran Thai Binh Le (5 × HCMUT, Vietnam )
  53. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala , Lukáš Folwarczný (2 × MFF UK )
  54. Physics sith: Mukul Goyal , Manas Anmol , Anargha Mondal , Keshav Kothari , Devanshu Gajjar (5 × IISER Pune, India )
  55. phys_brawl_comp: Riddhiman Biswas , Shinjini Mondal , Bihan Bhowmick , Ahona Mukherjee (4 × IISER Pune, India )
  56. Say my name: Tsvetoslav Mavrodiev (TU Munich )
  57. Stará garda: Vojtěch Chalupa , Jitka Piskačová , Marek Henc , Martina Obdrzalkova , Jiří Vondra (5 × not a student)
  58. Terminator: Aditya Aditya , Vishal Vishal (2 × ALLEN Career Institute, India )
  59. Blue bird: Manisha Sheoran (University of Delhi, India )
  60. Quantaphys01: Suraga Devraj (Bala Vidya Mandir, India )
  61. Relativistic Zeemans: Bikash Thapa (St. Xavier's College )
  62. Bingchillinggg: Hoa Phan Nguyen , Vuong Khanh Tran , Thanh Tan Bui , Tien Thanh Nguyen , Xuan Ngoc Nguyen (5 × HUST )
  63. Zelenáči z Dejvic: Jiří Kolář (FJFI ČVUT ) , Aleš Jílek (FSv ČVUT ) , Michal Mrkos , Martin Mlejnecký , Jakub Lorenc (3 × FEL ČVUT )
  64. Long and friends: Nhat Long Le (not a student)
  65. Füüsik :): Erkki Tempel (not a student)
  66. Liên minh tạch môn: Huy Phan Thanh Quang , Duy Tran Vu Anh (2 × HCMUT, Vietnam ) , Thanh Dinh Nguyen Hoang (Hung Vuong HS, Vietnam ) , Ha Do Van (Nguyen Du HS ) , Chien Bui Khac (HUST )
  67. ALEA: Martin Adamec (MFF UK ) , Jakub Cimerman (FJFI ČVUT )
  68. Elec-tricks: Sondos Tarek Mohamed Abdel-Gawad (Helwan University ) , Kariman Ahmed Mohamed Elsayed (Nile university, Egypt ) , Mariam Mohamed Abdelhady El Nabawy , Mohamed Mostafa Abdelfattah Elsafany (2 × King Salman Int. University, Eg )
  69. Sheldon's AA: Tarang Vashisht , Jyotiraditya Singh (2 × Indian Institute of Sci., India ) , Gautam Gopal (IISER Pune, India ) , Suhas Adiga , Samarth Jain (2 × Sri Guru Teg Bahadur Khalsa Col. )
  70. Nothing else to do: Peter Ramhud (Durham University )
  71. Constellation: Akash Roy (Khulna University, Bangladesh )
  72. Lagrangians: Anders Arnold Ilango (IIT (ISM) Dhanbad )
  73. Veterani: Nermedin Džeković (not a student) , Nudžeim Selimović (U of Zürich, Switzerland ) , Bahrudin Trbalić (Stanford University, USA ) , Suad Krilašević (TU Delft, Netherlands ) , Selver Pepić (Heidelberg University, Germany )
  74. Momo: Quang Huy Đào , Minh Quân Chu , Tiến Dũng Nguyễn , Đức Mạnh Đỗ , Minh Hiệp Phùng (5 × HUST )
  75. U*I-Rangers: Max Mittl , Alina Scheuermann , Jonas Nebl , Maximilian Danner (4 × TU Munich ) , Markus Fuhrmann (not a student)
  76. Frogwill: Snežana Kozarev , Milivoj Radonić , Anita Barna , Vasa Vucurevic , Tamara Ranisovic (5 × not a student)
  77. Marlborough Staff: Chris Wheatland , Simon Flatres , Ian Thorp (3 × Marlborough College, England )
  78. The Illumaniti: Khaled Ahmed Bdeir Shaban (King Salman Int. University, Eg )
  79. Plancktons: Danis Bradarić , Naida Ustavdić (2 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Benjamin Uzunović , Azra Alagić (2 × ETF UNSA, Sarajevo )
  80. KelvinKeplerKurchatov: Vladimirs Scigolevs , Roberts Gordins , Arturs Maslenkovs , Nika Kutuzova (4 × Riga Classical Gymnasium ) , Aleksandre Kapanadze (Exupéry Int. Sch., Latvia )
  81. Cor Caroli: Tim Enders , Moritz Kunze (2 × not a student) , Lasse Blum , Gioia Bannier (2 × Schloss Hansenberg ) , Christian Vogel (Max Planck G. Groß-Umstad )
  82. Chcípáci: Martin Holubář , Jan Škop , Miroslav Rucker (3 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  83. Malak Dexters: K. Prabhath Srinivas (Sathyabama IST ) , Medha Aparna Sivalenka (Visvesvaraya NIT Nagpur ) , Krishnansh Srivastava (Sant Longowal IET ) , Vivek Vardhan Reddy Kotha (CMR College Of Eng. & Tech. ) , Sudeepthi Kalisapudi (GNITS )
  84. Nefyzici: David Hruška , Michal Nožička , Michal Buran , Alexander Slávik (4 × not a student)
  85. Time is a bit uncomfortable: Enrico Campagna , Sebastiano Schillaci (2 × not a student)
  86. Pátek OPEN 1: Vojtěch Káně , František Kmječ , Jan Černohorský (3 × MFF UK )
  87. Hundelund has tix soes: Lukáš Konečný , Márius Kádek (2 × FMFI UK Bratislava ) , Jakub Kocák (ETH Zürich ) , Ján Pulmann (U of Edinburgh ) , Fridrich Valach (Imperial College London )
  88. SCYMplicity: Srivathsan Ram , Chong How , Yanlin Chen , Malcolm Sow (4 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  89. Parkinson 2000: Ondrej Kapusta (not a student)
  90. Komisijski nadzor: Isnar Tinjić (not a student)
  91. Oldies but Goldies: Oskar Bolinder , Simon Ljungbeck , Martin Löfström , Måns Hemberg , Adam Anderholm Hansson (5 × not a student)
  92. desmos basher(s): Enrico Martinez (U of Oxford )
  93. NoobPhysicists: Dipankar Mitra , Azmain Mottaqi (2 × BUET, Bangladesh )
  94. Pentagonal Supersymmetry: Chirag Falor , Vincent Bian , Sanjay Raman , Leo Yao , Xinghong Fu (5 × MIT, USA )
  95. 7british: Rizqullah Rasyiddin , Jiakai Chen , Lucas Ng , Joash Poh , Long Xuan Sun (5 × not a student)
  96. IUT FIS: Raian E Rabbani , Mohsina Tabassum , Aftab Nazim , Rubaiat Rehman , Shabab Zulkar Nayn (5 × IUT, Bangladesh )
  97. Gemüsesalat: Samuel Swienczyk , Marek Bialožyt (2 × FJFI ČVUT ) , Marcel Lačík (PřF MU Brno ) , Jiří Marosz (FMT VŠB-TUO ) , Lukáš Tomoszek (Fakulta informatiky, MUNI )
  98. FM#: Isak Kallini , Joel Bergstrand , Felix Sondhauss , Johan Alm (4 × Polhemskolan, Sweden )
  99. Strma Ravan: Tahira Ibrišević , Dženan Čurt , Emina Džafo , Ajla Bukva , Alma Sarač (5 × Gimnazija Visoko, BA )
  100. Pátek OPEN 2: Šimon Šustek , David Klement , Pavel Turinský (3 × MFF UK )
  101. poljaši: Dragan Marković , Marija Krstić , Stefan Katić , Aleksandar Stanojčić , Luka Bulaja (5 × Faculty of Physics, Serbia )
  102. Limited: Howard Chow (not a student)
  103. Košickobrno: Matej Almáši (FSI VUT ) , Michal Almáši , Filip Farkaš (2 × G, Park mládeže, Košice ) , Pavol Almáši (TUKE )
  104. TODO(kážem): Aleš Opl , Ondřej Škrna , Matěj Dvořák (3 × MFF UK ) , Hynek Jakeš (U of Cambridge ) , Marko Tsengov (University of Tartu, EE )
  105. Singlet: Yu Fung Wong (Heidelberg Grad. S. for Physics )
  106. Vypínači Hejčín: Jáchym Bareš , Miroslav Hrabal , Radek Zajíček (3 × MFF UK ) , Michal Koutný (Univerzita Palackého ) , Martin Repčík (CESA VUT )
  107. Dyslexic Psychics Return: Alikhan Murat , Mateo Tabernero Fuentes , Isaac Melamud (3 × U of Oxford ) , Kenneth Lee (Imperial College London ) , Yury Balabin (University College London )
  108. Physical Phenoms: Arya Roychowdhury (not a student) , Samriddha Ganguly (IISER Bhopal, IN ) , Aditya Paul (IIIT Kalyani ) , Sarthak Ray (VIT Vellore )
  109. colosseo: Valerio Masini , Pietro Mosca (2 × not a student)
  110. Inteligência relativa: André Senas , Matheus Roselli (2 × Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
  111. Pyroelectric 76ers: Kaiyuan C , Jason Wang , Adil Ravi , Zijian N , Sai P (5 × not a student)
  112. S.I.M.P.S.: Đức Huy Trần (not a student) , Eddie Chen , Quan Nguyen , Tung Tran , Zhening Li (4 × MIT, USA )
  113. IITB SHAMM: Mahit Gadhiwala , Harsh Jakhar , Abhijeet Anand , Satyankar Chandra , Mrinal Garg (5 × IIT Bombay )
  114. pavlo: Tomas Pavlovic (not a student)
  115. CauchyChod: Raghav Govind , Sankalp Mittal , Mohd Sufyan , Mufeed Amir (4 × IIT Kanpur, India )
  116. 12k: Aman GV (not a student) , Mayank Gupta , Arush Upadhyaya (2 × IIT Kanpur, India )
  117. IUT FIS Expanded: Menal Sheikh (CUET, Bangladesh ) , Md Nur Nabi (St. Gregory's HS&Col, Bangladesh ) , Md Mahmudul Hasan Bappy (KUET, Bangladesh ) , Md. Shithil Islam , Tahmid Hasan Muttaky (2 × IUT, Bangladesh )
  118. SPITI: Ambey Gupta (not a student)
  119. glizz up: Jamie Wright , Avi Gupta , Harvey Allen , Miles Gilroy , James Barrett (5 × Abingdon School, England )
  120. Ein Eisbär in der Wüste: Tomáš Novotný , Hanna Bormuth , Touyen Nguyenová , Judith Bennertz (4 × not a student)
  121. EmiliaPuck2077: Marcin Welter , Antoni Grabowski (2 × not a student)
  122. PhyzWizBvn: Rushabh Kanadiya , Harshil Kanadiya (2 × not a student)
  123. H(z)-/t/: Jakub Charvot , Marek Večeřa (2 × FEKT VUT )
  124. Physicist: Soheyl Kazemi , Mohammad Esmaili (2 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  125. KSD: Kwashik Das (not a student)
  126. Patado: Jan Zehnal (G Volgogradská 6a, Ostrava )
  127. Math > Physics: Petr Hladík (G Mikulášské n. 23, Plzeň ) , Benedikt Bareš (G Dobruška ) , Martin Fof , Michal Pecho , Matouš Šafránek (3 × MFF UK )