Pořadí

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Puddle
244
1.
Vishal Kannan , Wenkai Liu , Shanay Jindal , Luc Mazereeuw , Le Xi Ng (5 × NUS High School of Math and Science )
2.
DARIUSUS
235
2.
Ionut Gabriel Stan , Mendel Mendelsohn , Ioana Stanoiu , Andrei-Darius Dragomir , Ioan Alexandru Mirica (5 × ICHB, Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti )
3.
Enigma
235
4.
Jaiveer Singh , Rhythm Kedia , Aaditya Kumar , Rajdeep Mishra , Ved Lahoti (5 × ALLEN Career Institute, India )
4.
University HS A
212
6.
James Shi , Feodor Yevtushenko , Yufei Chen , Ruiyang Luo , Victoria Fang (5 × University Highschool, CA, USA )
5.
Five of Ten Geese
202
7.
Kartik Ramachandrula (Brookfield Central High School ), Shuoyan Chen (Troy High School, USA ), Zian Shi (Clovis North High School, CA, USA ), Brian Zhang (Northville High School, MI, USA ), Yehong Jiang (The Nueva School, CA, USA )
6.
Power Of Phi
188
10.
Tarpan Ghosh (ALLEN Career Institute, India ), Harshin Posina (FIITJEE, Madhapur, India ), Archit Hari , Aditya . , Jagrav Garg (3 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India )
7.
To Uranus and Back
188
11.
Harshit Somani , Dakshesh Mishra , Advait Gupta , Saurya Singh , Dhruv Agrawal (5 × ALLEN Career Institute, India )
8.
Mystery Molecules
176
13.
Anvesh Subham Pradhan , Rishit Aggarwal , Akshat Chaplot , Bismit Sahoo , Sumukh M G (5 × ALLEN Career Institute, India )
9.
JEEtards
170
14.
Bhavesh Ramakrishnan Karthik (Amity International School ), Akarsh Sahay (ALLEN Career Institute, India ), Arjav Jain (DAV Public School, Amritsar ), Amaan Khan (Delhi Public School Faridabad, India ), Bhavya Tiwari (FIITJEE East Delhi )
10.
Tangential Titans
168
15.
Mohammad Emaad Arif , Abhinav P J , Nakul Bansal , Tanay Kakliya , Anshul Goyal (5 × ALLEN Career Institute, India )
11.
hydrogen2oxygen
162
17.
Tudor Popescu , Rares Felix Tudose , Andrei Denis Milcomete , Rares Theodor Marinescu , Alexandru Momoiu (5 × ICHB, Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti )
12.
OlyFans
162
18.
Eric Yang , Anthony Xu , Zafir Nasim , Joshua Vigel (4 × Allen High School, USA ), Austin Geng (Benjamin Franklin High School, USA )
13.
m>>M
162
19.
Sainavaneet Mukund , Faraz Ahmed Siddiqui (2 × ALLEN Career Institute, India ), Medhansh Verma (IITian's PACE ), Teofil Voicu (Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Cluj-Napoca, Romania ), Matei Chirila (Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca, Romania )
14.
Biology Rocks
150
21.
Kanishk Sharma (ALLEN Career Institute, India ), Shaurya Agrawal (Vidya Valley International School, In ), Pranshul Bohra (Priyadarshini school, IND ), Varun Rajeev Marar (Bakliwal tutorials ), Aayush Kuthari (Mahaveer English Medium School and Junior College )
15.
Cownservation of Moomentum
148
22.
William Zhao (Dougherty Valley High School, USA ), Adi Soundalgekar , Aran Asokan (2 × Haderbashers’ Boys School ), Gautam Pradhan (Panther Creek High School ), Nathan Zhao (Edmonds Woodway High School )
16.
Morin's Morons
147
23.
Sahid Islam , Animesh Pradhan (2 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India ), Ayaan Maan , Pulkit Gupta , Snehansh Maharaj (3 × FIITJEE Dwarka, India )
17.
Cataclysmic Carbonyls
143
24.
Rachit Ahuja (Bhavan Vidyalaya Panchkula, India ), Avtansh Gargya , Siddhant Agrawal , Ayush Gangal Ayush , Vedant Saini (4 × Bhavan Vidyalaya Chandigarh, India )
18.
phytjee
141
26.
Tejas Kurian Sajith , Ritika Sahu , Fadeel Khan , Achuthan Thirumalai Madapusi , Pranav Prabhu Kumble (5 × FIITJEE, Bangalore, India )
19.
Oppenhomies
138
29.
Srivatsa Rao Nirikhi , Venkatesh Choudary , Sriyashas Kalluri , Praneet Singh Bhatia , Srikar JV (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
20.
Team India
126
36.
Abhimanyu Kumar , Dakshit Tanay , Yash Bughani , Raaj Asrieeth MR (4 × ALLEN Career Institute, India )
21.
Brawl
125
38.
Dway Min Hlaing , Samuel Tan , Akhil Nair , Joshua Cheong , NM Ananthakrishnan (5 × NUS High School of Math and Science )
22.
cheesy grin
124
40.
Justin Leung , Isaac King , Eden Cheung , Johnnie Averdieck , Nathan Tay (5 × Tonbridge School, England )
23.
truottotnghiep
123
41.
Đức Minh Đỗ , Tuệ Khang Nguyễn Vũ , Nhật Huy Nguyễn , Đình Quân Phạm , Minh Tri Nguyen Tran (5 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science )
24.
BASIS Peoria
121
44.
Russell Georgi , Adhitya Chandra (2 × BASIS Peoria )
25.
( U + IV ) LO
121
45.
Bartosz Łakomy , Mateusz Kwietniewski (2 × Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Poland ), Hubert Pochłopień , Hubert Zientara , Marek Malicki (3 × IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, Poland )
26.
The Thundertrons
117
50.
Aditya Adhana , Keshav Singhal , Hriday Verma , Keshav Kaushik , Tejasvi Shrivastava (5 × FIITJEE, South Delhi, India )
27.
huyền thoại 10
114
53.
Minh Nhat Nguyen , Minh Trúc Phan , Phan Thái An Annghean , Khoa Nguyen Duc , Hong Phuc Pham (5 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science )
28.
Metaphysical Brawlers
112
54.
Ambar Gogia , Garvit Bhutani , Navneet Kashyap , Parth Dhamija (4 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India )
29.
KOHINOORI
110
58.
Devansh Gupta , Manya Jain , Soham Gupta , Siddharth Aggarwal , Atharva Airen (5 × ALLEN Career Institute, India )
30.
Evrika
109
60.
Vlad Cărășel , Răzvan Chivu , Sebastian Manolache , Luxin Matasaru (4 × Tudor Vianu National College of CS ), Alexandra Curea (Liceul Teoretic National, RO )
31.
Die Hellseher
104
67.
Taylan Algan (BG Schwechat ), Benjamin Tonner (Gymnasium Zell am See ), Vincent Willis (BRG Innsbruck am Adolf-Pichler-Platz ), Elias Koschier (Evangelisches Realgymnasium Donaustadt ), Lukas Gabriel (Albertus Magnus Gymnasium )
32.
The Quantum-plators
103
68.
Aryan Prakash , Daksh Battula , Arish Maurya , Nisarg Salot , Karthikay Chandana (5 × Narayana IIT Academy )
33.
Alfa dalelės
102
69.
Augustas Rinkevičius , Rugilė Dzindzalietaitė , Julius Puodžiūnas , Kristijonas Bernatonis , Rusnė Mackevičiūtė (5 × Gymnázium )
34.
Montgomery Blair
102
70.
Dhruva Arun , Jason Youm , Yunyi Ling , Stephen Chen (4 × Montgomery Blair High School, USA )
35.
JoJo Reference Frame
101
71.
Ilja Niks Stoligvo , Ramona Poreitere (2 × Riga State Gymnasium No.1, Latvia ), Ilya Reutin (Riga Technical University Engineering School, Latvia ), Adriāns Piliksers (Engineering High School of RTU, Riga, Latvia )
36.
SMG23
101
72.
Bayan Gechev , Yunxin Hu , Lora Lukmanova , Stefan Spasov , Rumen Dimitrov (5 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
37.
Velký třesk
100
74.
Štěpán Plass , Adam Rychnovský , Lukáš Uher , David Štěcha (4 × Gymnázium )
38.
Dirty Rogues
99
75.
Ketan Reddy , Shaik Rehan , Praharsh Praharsh , Mohit Rathi (4 × Narayana Junior College, India )
39.
@_@ -_- ?_? +_+ Owo
96
77.
Arushi Kondaskar , Jay Dharwadkar , Kashvi Khurana , Malhar Ozarde , Shridhar Patil (5 × Bakliwal tutorials )
40.
Quantum Potathree
95
82.
Shaurya Agrawal , Kevin Shen , Ethan Zhang , Tyler Li , Aaroh Tak (5 × Adlai E. Stevenson High School, USA )
41.
Quantum Remnants
95
84.
Shalih Cantara Abyan (PJ Global School, Indonesia ), William Christian Gani (SMAK 1 Penabur, Jakarta, Indonesia ), Ahmad Nafi Ramadan (SMAS Al Kahfi, Indonesia ), Muhammad Dakita Arfa Alfaritsi (MAN 2 Kota Malang, Indonesia ), Muhammad Arif Khalfani Ismail (Fatih Bilingual School, Indonesia )
42.
Tachyon Tempest
94
86.
Rishabh Gupta , Visharad Srivastava , Shubham Rane , Abhikalp Shekhar , Parth Vaity (5 × ALLEN Career Institute, India )
43.
p=Tnk
94
87.
Duke Dao Long Duc , Minh Le Duc , Minh Duc Pham , Truong Hung Nguyen Phuc , Huy Luu Gia (5 × VNU-HCM High School for the Gifted, Vietnam )
44.
MN4U
94
92.
Adam Zich , Šimon Kováčik , Jozef Bachniček , Samuel Vargovčík , August Ferda (5 × ŠpMNDaG )
45.
Całkoholicy
93
93.
Norbert Dąbrowski , Szymon Ścibior , Jakub Balewicz , Paweł Chruściński , Mateusz Brauckhoff (5 × XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie )
46.
Axomiya Physicists
92
96.
Pradhiman Bora , Diptiman Bora , Jyotishman Saikia , Kaustav Prakash Sarma (4 × ALLEN Career Institute, India )
47.
SCI-TECH
92
97.
Zehra Alara Ürkmez , Kutay Kulbak , Belinay Su Kılınç , Eylül Şevin Karabulak , Lütfi Ilgaz Cengiz (5 × Bahcesehir High School for Science and Technology, Turkey )
48.
Mechonik ist Grundlage
92
98.
Mathis Höntsch , Nelly Oertel , Jannes Döge , Emil Schäfer , Johannes Kröcher (5 × Martin Andersen Nexö gymnasium Dresden Germany )
49.
ISCP Sun and Moon Campus
89
100.
Benjamin Jacob , Harold Scott Chua , Alysa Corinne Llantero , Ogden Michael Javier , Elaiah Asperin (5 × Philippine Science High School - Main Campus, Philippines )
50.
Quantum Tunnel Diggers
88
104.
Vinayak Srivastava , Lakshay Kumar , Bibaswan Biswas , Krishnatej G , Amar Sinha (5 × ALLEN Career Institute, India )
51.
Integrate Celebrate
87
105.
Arnav Dev , Akshat Dev , Shreyaan Sharma , Aditya Nair , Aniket Topey (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
52.
prvo mesto
87
107.
Ivan Nikolovski , Jan Stojanovski , Matej Gelev , Andrej Kang (4 × Yahya Kemal College ), Emilija Nikolovska (Mathematical-informatical gymnasium (MIG), North Macedonia )
53.
Gover7
86
108.
Sofiia Lipkevych (Radekhiv secondary school specializing in a foreign language, Ukraine ), Theodor Gabel (Kryvyi Rih Lyceum Kredo, Ukraine ), Oleksandr Prasolov (Chornomorsk Academic Lyceum named after Shevchenko, Ukraine ), Vladyslav Vlasenko (Kyiv Natural Science Lyceum no. 145 ), Danylo Pashuk (Lyceum "Naukova Zmina" )
54.
basrengg
85
109.
Kaitlyn Toniman (SMAK Penabur Gading Serpong, Indonesia ), Muh. Zaidan Naja , Arkaan Javier (2 × MAN 2 Kota Malang, Indonesia ), Jack Howard Wijaya (Darma Yudha Senior High School, Pekanbaru, Indonesia ), Elbert Tristan Lie (SMAS Pelita Bangsa, Bandar Lampung, Indonesia )
55.
GNS b
84
112.
Luke Huang , Aman Thawani , Jonathan Kogan , Leon Lian , Tiffany Zhang (5 × William A. Shine Great Neck South High School, USA )
56.
Brain Damage
83
115.
Erik Davidsson , Felix Hellborg , Jonas Wester , Elias Wanek , Jarl Olsson (5 × Polhemskolan, Sweden )
57.
u've gyatt to stop doing that
81
122.
Jeffrey Lu , Alexander Wang , Chinmay Bandapalli , Sylvie Kang , Timothy Bui (5 × Adlai E. Stevenson High School, USA )
58.
(vi-)těžké eMentélní reterdace
80
123.
Ondřej Sedláček , Eliška Koudelková , Michal Bernat , Jiří Cihelka , Matúš Púll (5 × Gymnázium Christiana Dopplera )
59.
LQDers-Zenith
80
124.
Huy Long Nguyen , Duc Phuoc Nguyen , Trong Tan Le , Ho Min Jun , Bùi Hoàng✓ (5 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Quang Tri, Viet Nam )
60.
pV=nRT
80
127.
Marco Targia , Federico Ventura , Matilde Fatica , Tommaso Riggio , Simone Pellegrini (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
61.
PhysicsBrawlers
79
128.
Shaheen Bhattacharya , Adarsh Rangayyan , Pavan Jayaraman , Raymond Qin (4 × West Windsor-Plainsboro High School South, Windsor, USA )
62.
Coppell Physics Team
79
129.
Jerry Wang , Jaideep Katoch , Aryan Bansal , Siddharth Vadyalam , Yugank Mishra (5 × Coppell High School, USA )
63.
Non-sense Physicists
79
131.
Chinmayi Ramasubramanian (ALLEN Career Institute, India ), Rhyin Mandal , Archisman Dhar (2 × FIITJEE, Madhapur, India ), Matthew Patkowski (Fulton Science Academy )
64.
Fourier Phys Fighters
79
132.
Krish Jain , Aditya Tripathy , Soham Bhanja , Raunak Kumar (4 × FIITJEE, Madhapur, India ), Mayank Anand (FIITJEE, South Delhi, India )
65.
the Minbad
78
134.
Thành Duy Nguyễn , Ngọc Thành Phát Dương , Đình Nhật Minh Phạm , Minh Tiến Nguyễn , Việt Dũng Đào (5 × THPT Chuyên Trần Phú , Việt Nam )
66.
átomos tem cebolas
77
140.
Gabriel Mazili Pedroza , André Senas , Arthur Jiun Wei Hwang , Pedro Pinheiro Tsuchie , Murilo de Andrade Porfirio (5 × Colégio Etapa, Brazil )
67.
Feynman's Army
76
141.
B Thanish Vardhan , Nideesh Ganta , Arjun Arunachalam , Kiran Kumar P , Madan Vijayaraghavan (5 × ALLEN Career Institute, India )
68.
CurieOus Generation
76
143.
Shatadrumi Dey , Cheryl Singla (2 × ALLEN Career Institute, India ), Mudil Goel (Bhavan Vidyalaya Panchkula, India ), Sidharth Valsan , Dhruv Gupta (2 × Vedantu Olympiad School, India )
69.
Singularity Syndicate
76
144.
Apratim Tewari (Amity International School ), Snehil Chatterjee , Arohi Gage (2 × International Indian School Dammam ), Tejas Penugonda (GEMS United Indian School, Abu Dhabi, United Arab Emirates ), Janani Rajesh Kumar (International Indian School, Al-Jubail (IISJ) )
70.
ĐCVL
76
145.
Gia Bảo Trương , Ron Tôn , Chinh Trương (3 × Quoc Hoc High School for the Gifted, Vietnam )
72.
Charming and Stable
74
148.
William Worth , Anshul Dani , Felipe Iza Kim , Ben Walton , Kingsley Wat (5 × Loughborough Schools Foundation, UK )
73.
Once Zeiss, always precise
74
149.
Cedric Fabien Schöppe , Jonte Schneider , Moritz Link , Maxim Konkin , Jannik Weber (5 × Carl-Zeiss-Gymnasium Jena, Germany )
74.
ISH Kshatriyas
74
150.
Martin Juhl Jensen , Arka Ghosh , Fedor Vitik , Rumyan Georgiev (4 × International School of Hellerup, Denmark )
75.
Qwertz
74
151.
Linus Müller , Elise Blumenroth , Erik Mayer , Jenz Lenz , Oleg von Hausheiden (5 × Friedrich-Wilhelm-Gymnasium Köln )
76.
tutankhamun
73
154.
Belal Bahaa , Hazem Abdel-Mughni , AbdElrahman Waleed , Mohamed Seif , Ahmed Sameh (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
77.
Rozbitý příklad
73
155.
Jindřich Novák , Karel Skalský , Zbyněk Kozmik , Vojtěch Mikula , Markéta Kalendová (5 × Arcibiskupské gymnázium )
78.
sqrt(-1)
72
156.
Lukáš Linhart , Magdaléna Jursová , Vojtěch Dvořák , Daniel Čech , Pavel Matušů (5 × G P. Bezruče )
79.
Dharmic Defenders
72
158.
Niteesh Putta , Venkata Saran Somisetty , Praval Jiddu , Krish Agarwal , Sai Vignesh Amirishetty (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
80.
Vectorious
72
161.
Harpuneet Singh (ALLEN Career Institute, India ), Archit Agarwal , Kartik Lolla (2 × FIITJEE, Madhapur, India ), Akshat Banzal , Parth Rathi (2 × Aakash Byju's Institute India(aesl) )
81.
micv
71
164.
Patrik Stercz , Matej Kundrík , Adam Harmanský , Erik Szmolniczky , Pavol Alexander Komloš (5 × Gymnázium )
82.
Team Bernard
71
167.
Alfonso Albano , Axel De Ocampo , Marcus Bernard Gonzales , Bert Jacob Tropicales , Erwyn Aenas Vibal (5 × Philippine Science High School - Main Campus, Philippines )
83.
The L.A.N.C.Es
70
170.
Noah Spinner , Cody Qiu , Andrew Sun , Leo Ting , Ezra Weldegabriel (5 × Mayo High School, Rochester, USA )
84.
The Powerhouse of the Cell
70
171.
Shaha Bhugra , Himanshu Jangid , Jack Cabay , Vamsi Challa (4 × Pleasant Valley High School, USA )
85.
Hari Seldon Team
68
182.
Jiří Sýkora , Dominik Padyšák , Jakub Endlicher (3 × Gymnázium ), Dan Káčerek (Gymnázium ), Vojtěch Fila (Gymnázium A. Jiráska )
86.
Cross Product
68
184.
Jakub Buzalka (Gymnázium ), Lujza Lea Lavriková (G P. Horova ), Martin Mičuch , Martin Marcinčák , Filip Findorák (3 × Gymnázium )
87.
17. Water Bottle
68
185.
Myn Jae Tan , Kangyou Xu , Xinyang Li , Jethro Chai , Yijun Zhu (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
88.
A mess
68
189.
Sandijs Rakstiņš , Ernests Lazdāns , Aleksandrs Vjaters (3 × Engineering High School of RTU, Riga, Latvia )
89.
Pan u stolu
67
190.
Adam Zezulka , Jakub Šafařík , Filip Rada , Miroslav Slezák , Jan Holuša (5 × Wichterlovo G )
90.
Heavy drivers.
67
192.
Abhimanyu Gupta (Hope Hall Foundation School, New Delhi, India ), Anshit Goyal (Delhi Public School Faridabad, India ), Vivaan Goswami (Delhi Public School Noida, India ), Manya Kansal (Delhi Public School Greater Noida, India ), Priyesha Jha (Hansraj Model School, India )
91.
MAMS Team 1
66
194.
Alex Chen , Venkatraman Varatharajan , Luke Pepin (3 × Massachusetts Academy of Math and Science, USA )
92.
Complex New World
66
196.
Vladyslav Tkachuk , Iryna Svyrydenko , Yurii Fityo (3 × Lviv Physics and Mathematics Lyceum ), Danylo Sadovyy (Castlebrae Community Campus ), Illya Sanzharovskiy (IT Step School Lviv, Ukraine )
93.
Schrödinger's Serpents
66
197.
Neelansh Samanta , Praneeth Otthi , Haresh Muralidharan , Max Fang , Gautam Ramkumar (5 × North Allegheny Senior High School, USA )
94.
Higgsy Hooligans
64
208.
Bhaumik Mehta , Eric Wang (2 × West Windsor-Plainsboro High School North, New Jersey, USA ), Thomas Liu (Bergen County Technical High School Teterboro ), Eashan Iyer , Apurva Parasher (2 × The Academy for Mathematics, Science & Engineering )
95.
PH-SISC-Hyunkyu Song
64
209.
Hyunkyu Song (Southville International School and Colleges, Philippines )
96.
LAPLACE'S DEMONS
64
210.
Soumyadeep Das , Afrin Munshi , Rajdeep Roy , Shreaan Das , Rajanya Basak (5 × South Point High School (Kolkata,India) )
97.
Cosmic Brilliance
64
212.
Ayush Kumar , Soukarya Bhattacharya , Aryaan Basu , Yajat Mishra , Sourish Das (5 × Delhi Public School, India )
98.
STEMers-limit-exceeded
63
215.
Zeyad Ahmed , Youssef Abdelaal , Omar Waleed , Youssef Hassan , Marawan Mohamed (5 × Obour STEM School )
99.
If Optics, SOS
63
217.
Ziad Badleh , Anas Mayya (2 × Al Komait Bledi School for Superiors, Syria ), Mohamad Eid Alaktaa (Alsaada Private School, Syria ), Bahaa Melhem (Albasel School for Superior, Syria ), Mufeed Jalkhi (Al Maamoon, Syria )
100.
SUPERMAX_FINAL
63
219.
Tobias Škvor , František Nosek , Adéla Tauchmanová , Kryštof Vitvar , Matěj Choutka (5 × G a SOŠP )
101.
Kamenní fyzici
62
222.
Mikuláš Chaloupka , Jakub Týc , Sebastian Rataj , Matěj Štepo , Jiří Hanzl (5 × Gymnázium )
102.
Star Brawlers
62
226.
Moncef Slimani , Webb Wu , Jerry Chen , Louis Liu , Justin Leung (5 × Tonbridge School, England )
103.
abar_qn_dekte_aisi_but_eka
62
228.
M H (Govt. Ananda Mohan College, Mymensingh )
104.
Vectors
62
229.
Amelia Zielińska , Antoni Andreasik , Kajetan Gułaj , Mateusz Dróżdż , Wojciech Śródka (5 × Liceum Ogólnokształcące nr V, Wrocław, Poland )
105.
Latamito
61
230.
Tadeusz Zaremba , Krystian Wiśniewski , Dorota Dzierżak , Oliwia Gamańska , Michał Bartkiewicz (5 × IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, Poland )
106.
Physics enthusiasts
61
236.
Arkoprovo Goswami (South Point High School (Kolkata,India) ), Mainak Chandra , Broto Adhikary (2 × B. D. M. International, Kolkata, India ), Saket Singh (FIITJEE, South Kolkata, India ), Ankur Saha (Akrurmoni Coronation Institution Malda, India )
107.
PetrGlozar
61
237.
Adam Slavata , Petr Glozar , Richard Materna , Michal Dvořáček , Anežka Čechová (5 × Gymnázium )
108.
Exupery Antimatter Squad
60
240.
Mariia Vasylets , Aleksandre Kapanadze , Daniil Andriushchenko , Adilmurat Assanbayev , Aleksandrs Tihenko (5 × Exupéry International School, Latvia )
109.
Ralley's Rascals
60
241.
Isabelle Zeidler , Lucca Butler-Cassar , Alex Krentz , Matthew Coleman , Barnaby Maisey (5 × King’s College School Wimbledon, UK )
110.
"W"ifWe're>153rd
60
242.
Man Sum (Ryan) Ng , Lifu Yang , Krrishn Nawal , Christopher Robertson , Marcus Chow (5 × Tonbridge School, England )
112.
dragos port
60
245.
Constantin Babuc , Mihai Esanu , Anastasia Siman , Darius Batereanu (4 × Liceul Teoretic ”Orizont” ), Daniela Clipca (Liceul Teoretic Republican Aristotel )
113.
Walross
60
247.
Tomáš Scholz , Pavel Krbálek , Lukáš Křivský , Martin Jindra (4 × Gymnázium )
114.
Gravitational Gladiators
60
249.
Sameer Chaudhary (Delhi Public School Faridabad, India ), Ronit Biswal (Delhi Public School, Guargaon, India ), Devansh Arora (Modern Delhi International School, India ), Shreyas Moitra (Bluebells School International, India ), Ayush Raj (FIITJEE, South Delhi, India )
115.
BhOoTiYe
59
254.
Anushri Salunkhe , Yash Dube (2 × ALLEN Career Institute, India )
116.
Braun
59
261.
Aleksi Braun , Emil Kriegeskorte , Raphael Maichel (3 × Friedrich-Wilhelm-Gymnasium Köln )
117.
Marlborough L6 - A
58
265.
Ramsay Hutton , George Turner , Elliot Ransome , Arthur Braxton , Ryan Wong (5 × Marlborough College, England )
118.
Niva ve stavu beztíže
58
267.
Adam Špindler , Marie Šolínová , Lukáš Motlík , Barbora Lazorová , Vojtěch Kašpar (5 × Gymnázium )
119.
SXC DAAAD
58
269.
Asal Kc , Agraj Chapagain , David Thapa , Diwen Baniya , Ashmin Rijal (5 × St. Xavier's College )
120.
GFMP senioři
58
273.
Pavel Preclík , Veronika Plodková , Eduard Linhart , Tobiáš Špunar , Pavla Jirešová (5 × G F. M. Pelcla )
121.
jesiotry
58
274.
Klara Nina Bukrewicz , Mateusz Wdowiak , Jakub Mendel , Jan Lis , Jacek Obiała (5 × Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Poland )
122.
Ceresané
57
276.
Jakub Svobodník , Filip Neumann , Vít Říha , Vojtěch Výtisk , Jan Dedek (5 × Gymnázium )
123.
Highgate 1
57
277.
Ethan Cantor , Israar Clarke , Alessandro Newbold-Aguilar , Katya Warner , Anvay Tripathi (5 × Highgate School )
124.
Audacem fortuna iuvat
57
278.
Jan Klír , Aleš Toman , Matěj Zdvořilý , Vilém Brynych , Jan - Jakub Vonášek (5 × Gymnázium )
125.
Procopiu's revenge
57
280.
Antonia Balcu (Liceul Teoretic "Grigore Moisil", Romania ), Paul Burcă (CN Ștefan cel Mare, Romania ), Andrei Dumitru (Liceul Teoretic "Ionita Asan" )
126.
The Physicians
57
284.
Zach Gault , Dominick Corradino , Jaimiah Lewis , Graham Joonsar (4 × North Paulding High School )
127.
bigQ
56
288.
Caspar Thielmann , Laslo Hauschild , Hadi El Kaleh , Enric Breuer , Gero Ellsiepen (5 × CJD Königswinter, DE )
128.
Azbestos Dos
56
301.
David Theodor Nimrichtr , Martin Kavička , Dominik Wsól , Vojtěch Plecháček , Daniel Drábek (5 × Gymnázium )
129.
Force1
56
304.
Suraj Reddy , Jiayi Liu , Arthur Liu , Niyathi Kukkapalli , Shiv Gour (5 × Charter School of Wilmington, USA )
130.
Radley 6.2 Team A
55
305.
Hyunjo Kim , Somers Elworthy , Yiyang Xu , Jayden Yuen , Linhan Xiang (5 × Radley College )
131.
Followers of Jesus
54
309.
Vinícius Arcanjo (Colégio Ari de Sá Cavalcante, Brazil ), Joanna Ávila , Marcelo Tiino , Anne França , Murilo Acioli (4 × Colégio Núcleo, Brazil )
132.
Budai21
54
315.
Maxim Taran (IPLT "Spiru Haret", Moldova ), Ştefan Andon , Stepan Covanji , Marian Hariton , Oleg Sîrbu (4 × Liceul Teoretic Republican Aristotel )
133.
Masterminds
53
319.
Yoana Ilcheva , Teodora Daskalova , Lyudmila Kaneva , Nikoleta Stoynova , Kaloyan Dimitrov (5 × American College Sofia )
134.
Perfectly imperfect
53
321.
Vishwas Middha , Nish Sethi , Ekansh Rana , Khushal Bansal , Abhav Upneja (5 × Perfect Education, IN )
135.
Parallel Pathfinders
53
322.
Rishi Dwivedi , Shikhar Mathur , Aradhya Goel , Pratul Gupta , Ipsit Mittal (5 × Amity International School )
136.
Brighton
53
326.
Asher Anderson , Christian Merkley , Daisy Dastrup , Jonathan Dastrup (4 × Brighton High School, Cottonwood Heights, USA )
137.
Anihilators
52
330.
Vlad Enescu , Adriana Armaczki , Rareș Anghel , Mihai Ioan , Andrei Băzăvan (5 × Colegiul Național ”Mihai Viteazul” Ploiești, Romania )
138.
Tesla Trailblazers
52
331.
Diyaansh Kantareddy , Sai Abhinav Bhamidipati , Vikhyath Pattipaty , Taatvik Rath , Nitanshu Kaklavaram (5 × FIITJEE, Kukatpally, India )
139.
Chem Team
52
332.
Sean Galanza , Yanna Tenorio , Davis Magpantay (3 × Philippine Science High School - Main Campus, Philippines ), Anthony Moran (Ateneo de Manila University, Philippines )
140.
Superposition
52
333.
Wasurat Deedokmai , Tham Phosirikul , Pittawat Boongratoke , Pinnaraya Kantakanith , Preeyakorn Ekaschariyakul (5 × Rayongwittayakom school, Thailand )
141.
Mysteriöse Myonen
51
337.
Christoph Wandel , Alexander van Allen , Povilas Ivaskevicius , Jérémie Baum , Tristan Moritz (5 × CJD Königswinter, DE )
142.
De snurrande muggarna
51
341.
Mostafa Kerim (Polhemskolan, Sweden ), Lily Skelton Kockum (Södra Latin, Stockholm ), Gabriel Bergens (Blackebergs Gymnasium, Stockholm, Sweden )
143.
Táborníci
51
343.
Vojtěch Břečka , Vojtěch Kodad , Pavel Tesařík , Abdunazar Saidov , Karel Voborník (5 × Gymnázium Pierra de Coubertina )
144.
VietGangz
51
346.
Le Minh Duc Tran , Tai Duc Anh Nguyen , Gia Luong Vu , Hy Dong Ly , Kai Nguyen (5 × The National Mathematics and Science College, UK )
145.
Jožka Lukáš Petr Prokop Filip
51
347.
Filip Horňák , Josef Blažek , Prokop Valihrach , Lukáš Batrla , Petr Luža (5 × Klvaňovo gymnázium a SOŠ zdravotnická a sociální )
146.
The Brawl Stars
51
348.
Arnav Agarwal , Jonathan Li , Narayan Ramachandran , Albert Huang , Owen MacLennan (5 × Kingston Secondary School, Canada )
147.
Average Indians
51
350.
Tanishq Kothari , Aritro Shome , Pritam Jana , Srijit Yadav , Shoumya Jyoti Roy (5 × MP Birla Foundation HS School, India )
148.
Albert Einstein and Shri
51
351.
Shrivatsaa Kannan , Ashna Dagam , Marina Matson , Mateo Fernandez-Tyson , Rohan Gandhi (5 × Brookfield Academy, USA )
149.
JEJA
50
354.
Julia Fang , Ella Figliuzzi , Joanne Law , Alison Fang (4 × Presbyterian Ladies' College, Sydney, Australia )
150.
invisibli
50
356.
Dino D (High School for Gifted Students, Hanoi National University of Education, Vietnam )
151.
Eagles Physics
50
357.
Oliver Thor Begali , Daniel Bennett , Andrii Fii , Neal Kotval , John Richard Sorrell (5 × Milton High School, Georgia USA )
152.
Relatively Slow
50
358.
Ravi Kumar , Sarthak Kad (2 × ALLEN Career Institute, India ), Aditya Taggar (SGGS Collegiate Public School ), Tushar Dhingra , Atharav Saini (2 × Narayana IIT Academy )
153.
LHS Lil Einsteins
50
361.
Jeffrey Shen , Frank Lin , Samanyu Badam , Jiho Jun , Sam Chen (5 × Lambert High School, Georgia, USA )
154.
Wilhelmový učny
50
362.
Stanislav Barčák , Marko Vríčan , Šimon Devera , Peter Czimmermann , Zuzana Gintnerová (5 × Gymnázium )
155.
Smysl nedává život
50
363.
Lukáš Poul , Daniel Klimt , Nela Marková , Lukáš Hronovský , Jakub Hájek (5 × Gymnázium Boženy Němcové )
156.
Cornuova spirála
49
365.
Michal Mašek , Bára Malysová , Petr Světnička , Šimon Brožek , Vojtěch Cehlárik (5 × Gymnázium )
157.
The Quanta (but better?)
49
370.
Mostafa Salem , Mahmoud Attia , Mohamed Osama (3 × Obour STEM School ), Farouk Mohamed (Al-Tabary higaz highschool for boys, Egypt ), Omar Ashraf (Mostafa Kamel Secondary School For Boys )
158.
FC talarki
49
372.
Wiktor Nowicki , Gustaw Korecki , Michał Lubański , Tomasz Wirski , Kacper Zabojski (5 × IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, Poland )
159.
Team AM
48
379.
Aarav Mittal (New Horizon School, Muzaffarnagar )
160.
Ψ-entific modelers
48
380.
Anhad Kohli , Shreyan Khandelwal , Pranay Arora , Divvyam Arora , Anshul Yadav (5 × Delhi Public School, Guargaon, India )
161.
Z'dići
48
382.
Affan Kaknjo , Faruk Kurić , Elmas Ekinović , Kerim Fetić (4 × Prva gimnazija u Zenici, Bosnia and Herzegovina ), Kerim Mujkanović (Gimnazija "Musa Ćazim Ćatić", Tešanj, Bosnia and Herzegovina )
162.
Physics what?
48
388.
Vardaan Srivastava (Delhi Public School Harni )
163.
Trolada
47
389.
Vojtěch Štulík , Matyáš Cihelka , Vojtěch Holeček , Jonas Šimek , Michal Houba (5 × Gymnázium )
164.
Mad Scientists
47
393.
Abhinav Venkata Kota (FIITJEE, Madhapur, India ), Trishank Kukunoor , Akshith Kandagatla (2 × Narayana Junior College, India )
165.
Torique
47
395.
Ian Charles De Castro , Angel Lanna Laine Burgos , Caryl Angela Opulencia , Alexa Amaya Dimapilis , Lorenz Christen Gonzaga (5 × Philippine Science High School - Calabarzon Region Campus )
166.
Ae cây khế
47
397.
Khôi Phan Minh , Trung Nguyễn Kiên , Khôi Trần Phước Nguyên (3 × Tran Dai Nghia Specialised High School ), Nguyên Nguyễn Hoàng , Huy Trần Đức (2 × Nguyen Thuong Hien High School, Ho Chi Minh city, Vietnam )
167.
we windows
47
399.
Konrad Lichtenberg , Gero Heck , Hai Nguyen , Julia Slowik , Nick Stumpp (5 × CJD Königswinter, DE )
168.
Šamani
46
405.
Adina Lajčíková , Jiří Lednický , Adéla Kudlíková , Anežka Rucká , Kateřina Plonková (5 × G O. Havlové )
169.
Nightwalkers
46
408.
Ara Benedice Abrio , Joe Mark Aglolo , Aldred Alvarado , Ian Jed Sabiniano , Jan Michael Tauli (5 × Philippine Science High School - Cordillera Administrative Region Campus )
170.
Ploppenheimer
46
409.
Toby Stevens , Hugh O'Leary , Harry Leach , Alex Lander , Dan Tollit (5 × Tonbridge School, England )
171.
BBC Physics
45
410.
Ayush Jain , Ekagra Agarwal , Arjun Iyer , Ronak Sinha , Arjun Murthy (5 × The Shri Ram School Aravali )
172.
Velký Wienův filtr
45
411.
Martin Zuzek , Michal Friml , Štěpán Fröde , Benedikt Hlaváček (4 × Gymnázium )
173.
Coopiernik
45
414.
Krzysztof Kasperkowicz , Miłosz Zajdel , Franciszek Trzeciak , Filip Lenart , Weronika Ciołkosz (5 × 1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami dwujęzycznymi w Krośnie )
174.
Newton's Disciples
45
415.
Fabius Tan , Ziyan Zhu (2 × River Valley High School, Singapore ), Juan Belza Garcia (Taipei American School, Taiwan ), Lucian Mikush (Mt. Lebanon High School, USA )
175.
Ethnic Einsteins
45
418.
Gilad Smith , Kiran Ghosh , Ibrahim Khan , Cosmo Hammond , Aditya Subrahmanian (5 × Highgate School )
176.
Wolfram SIGMA
45
420.
Harry Lanner Risenfors , Hildur Jónsdóttir , Felix Wichert , Leo Jonasson , Rebecka Axelsson (5 × Polhemskolan, Sweden )
177.
Top G's
45
423.
Marios Zarogoulidis (Anatolia College, Greece ), Altar Kaan Moumin (AXION School, Xanthi, Greece ), Andreas Rasvanis (Ekpaideftiria Promitheas ), Giannis Galamatis (Experimental School of the University of Thessaloniki ), Stathis Exarchou (2nd General High School of Komotini )
178.
Grizzlers
44
424.
Dengqian (Ken) Zhang , Boxiong Guo , Thanh Khoa Pham , Volodymyr Kotelyak , Duc Anh Nguyen (5 × Cambridge Arts, Technology & Science Academy in Boston, USA )
179.
CTGPB
44
426.
Huy Tran , Giang Doan , Huu Phuc Minh Huynh (3 × Tien Giang High School for the Gifted )
180.
Indus-Ural Inertia
44
431.
Samik Krishnan , Ariba Syed , Maksim Liashch (3 × Dwight Global School ), Prithwiraj Purkait (DPS-Modern Indian School, Doha-Qatar )
181.
Quantan Titans
44
433.
Priyansh Patel , Jils Shah , Shlok Radadia , Samyak Patel (4 × ALLEN Career Institute, India )
182.
Reaalikad
44
434.
Siim Ilison , Liisa Pata , Henrik Johan Kitt , Arthur Harri Jaakko Antila , Mia Marleen Rahe (5 × Tallinna Reaalkool, Estonia )
183.
MAMS Team 2
43
436.
Rianna Santra , Sumanth Sura , Abhinav Sharma (3 × Massachusetts Academy of Math and Science, USA )
184.
Naĝyz
43
438.
Ramazan Amanzhol , Nursultan Iskaliyev , Ruslan Kochetov , Dauren Kontaev , Sultanbek Mukashev (5 × Nazarbayev Intellectual School )
185.
AZUR3
43
444.
Chí Thạch Trần , Quốc Phong Biện , Nhật Khanh Vũ , Lê Huy Nguyễn , Đức Anh Nguyễn (5 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Danang, Viet Nam )
186.
Komplexně sdružená odmocnina
43
445.
Helena Boušová , Lenka Weisová , Tadeáš Jirák , Anežka Hozáková , Klára Válková (5 × Gymnázium )
187.
O-TEAM
43
447.
Stanley King Saavedra , Marco Angelou Balhon , Dezel Van Mabini , Yuan Miguel Rubio , Josh Emmanuel Yu (5 × Philippine Science High School - Central Mindanao Campus, Philippines )
188.
Nejlepší nakonec
43
449.
Václav Vinkler , Jakub Šnajdr , Julie Válková , Julie Křížková , Matěj Rufer (5 × Wichterlovo G )
189.
1 ks
42
452.
Hoang Anh Vu , Matthias Dippold , Martin Boltvan , Alena Gorčíková , Jakub Babič (5 × Gymnázium a Jazyková škola )
190.
Sisig Squad
42
455.
Alexander Cristobal , Krixian Skye Del Rosario , Diogn Lei Mortera , Ethan Anilov Norcio , Angelo Clark Tongco (5 × Philippine Science High School - Main Campus, Philippines )
191.
Radley College B
41
461.
Henry Ainscough , Gaya Zhou , Tom Kenyon , Julien Yuen , Saeed Baransi (5 × Radley College )
192.
Kochi Physicists
41
462.
Nafis Al Zahid , Rahul Paul (2 × Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Khandoker Naeemul Haque (Dhaka College, Bangladesh ), Shafiee Al Ehtesham (Birshreshtha Noor Mohammad Public College, BD ), Parthib Mojumder (Jalalabad Cantonment Public School and College, Bangladesh )
193.
LA3Physics
41
463.
Tien Dung Lam , Bach Dang , Anh Ngo (3 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Danang, Viet Nam )
194.
Janyho legendy
41
467.
David Novák , Marek Pučejdl , Ondřej Kočka , Matouš Pavlovský-Fiala , Václav Štekl (5 × Gymnázium J. V. Jirsíka )
195.
Hardy-Ramanujan Paradox
41
472.
Arjun Agarwal , Himanshu Kumar , Priyanshu Kumar (3 × The New Tulip International School )
196.
Tuyet
40
478.
Minh Tran Binh (THPT Chuyên Nguyễn Huệ, Vietnam )
197.
Mayveylər
40
479.
Adam Isayev , Firuz Murtuzov , Amil Ismayılzada , Shaig Shikar (4 × Fizika-Riyaziyyat və İnformatika Təmayüllü Lisey )
198.
hihihaha
40
484.
Phu Hoang Ngoc , Quang Minh Nguyễn (2 × VNU-HCM High School for the Gifted, Vietnam )
199.
Matveyler
39
491.
Qaraş Qaraşlı , Nihat Tərişli , Əli Qasımov , Elmir Abbaszadə , Raiq Babazade (5 × Fizika-Riyaziyyat və İnformatika Təmayüllü Lisey )
200.
The Guardians of Aleph
39
492.
Pragyaan Gaur , Abhinav Kumar (2 × Dr. B. R. Ambedkar School Of Specialised Excellence STEM Civil Lines )
201.
Schrödinger's Quintuplets
39
500.
Harsh Mishra (Delhi Public School Faridabad, India ), Amrit Parashar (Mamta Modern Sr. Sec. School ), Harshwardhan Ahlawat , Abhishil Prasad , Abhiraj Ratna (3 × FIITJEE, South Delhi, India )
202.
Pipi třebovští jednorožci
39
501.
Viktor Adámek , Václav Novotný , Martin Kalista , Josef Blažek , Monika Filipová (5 × Gymnázium )
203.
Newtonian Novices
39
502.
Shahadat Hossain (Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Sarah Tasfia Alam , Zaara Tasnuva Alam (2 × Engineering University School and College ), Md. Nowaisir Kabir , Tahsin Anwar (2 × Sabujbagh Govt. College, Dhaka (SGCD), Bangladesh )
204.
Gymnchod
38
503.
Matěj Šimůnek , Matěj Uhlíř , Jaroslav Kačerovský , David Bátrla , Alena Kyselová (5 × Gymnázium )
205.
Quantum squad
38
504.
Subash Rijal , Sonu Sah , Sujal Bhurtyal , Sujata Thakur , Suhana Chaulagain (5 × St. Xavier's College )
206.
MUT
38
506.
Hazem Ibrahim , Mohamed Sallam , Abdallah El-Sersy , Adham Ahmed Mohamed Fouad , Fady Osama (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
207.
Čtvrťáci PSJG (mix)
38
509.
Denisa Zdeňka Horáková , Vojtěch Belada , Michal Madurkay , Štěpán Boudyš (4 × První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové )
208.
9ede5945a6d03827e6bc3e94f9ffff
38
512.
David Pacák , Michail Kornilov , Marek Černý , Richard Česnek , Adam Pospíšil (5 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
209.
Quantum-entanglement
38
513.
Mohammad Shaan (Bhavan's Gangabux Kanoria Vidyamandir, India )
210.
Strange and unstable
38
515.
Piya Patel , Prisha Kadakia , Karan Mann , Amandha Bandulasena , Olivia Pau (5 × Loughborough Schools Foundation, UK )
211.
πerogi
37
521.
Agnieszka Pacek , Zygmunt Baranowski , Mikołaj Marek , Tomasz Gąsiorowski , Jakub Walentukiewicz (5 × V Liceum Ogólnokształcące im. Stefan Żermoskiego, Pl )
212.
Tesla
37
528.
Yousef Ayman Atia Mahmoud , Mohamed Tamer Elsayed , Mohamed Tarek (3 × Sharkya STEM School, Egypt )
213.
Catalysts
37
532.
Eric Bastola , Anmol Pratap Sen , Krish Yadav , Abhinav Yadav (4 × St. Xavier's College ), Aayush KC (Trinity International College, Nepal )
214.
Watt? Exactly.
37
533.
Natalie Estereicher , Paul Zielinski , Caden Wille , Ashley Mckinley , Carson Seeker (5 × Millennium High School, Arizona, USA )
215.
Fleming Hot Cheetos
36
537.
Rhys Stevenson , Vir Mirchandani , Oliver Jamison , Dominic Fulton , James Flint (5 × Tonbridge School, England )
216.
Troy High D
36
539.
Sara Zachariah , Yuhan Li , Sohum Kapoor (3 × Troy High School, USA )
217.
I Ragazzi di C.so Montevecchio
36
542.
Francesco Enrico Clames , Carlo Alberto Riva , Carlo Intini , David-Leonardo Antal , Amedeo Ettore Lombardo (5 × Liceo Scientifico Galileo Ferraris )
218.
Smontoš 0.3
36
543.
Petra Navrátilová , Šimon Růžička , Zdeněk Chlup , Beata Skoumalová , Jiří Železný (5 × Gymnázium a SŠ pedagogická, OA a Jazyková škola )
219.
Geo(Gebra)thermic powerhouse
36
544.
Gabriele Caporuscio , Filippo Rosa , Giulio De Angelis , Simone Mezzabarba , Maurizio Polverari (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
220.
MechaSwin
35
562.
Ibrahim Emad El-Serwy , Anas Al-Azab , Hazem Nasr , Ahmed Hossam , Youssef Khaled (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
221.
Fyzidivošky
35
567.
Lucie Vičarová , Ráchel Hrnčířová , Tereza Krejčí , Sabina Skoupá (4 × Gymnázium )
222.
Disused
35
571.
Clarence Ng , Terry Teh , Wei Jing Teh (3 × Sunway College, Malaysia )
223.
Čampióni
34
575.
Jakub Hajduk , Juraj Šuhaj , Daniel Kolcun , Adela Kučerová (4 × Gymnázium sv. Tomáša Akvinského KOŠICE )
224.
Marlborough L6 - A - 23
33
587.
Maria-Julia Rubinelli , Jemima Pugh , Phillip Monaghan , Matthew Hardyment , Catriona McCoig (5 × Marlborough College, England )
225.
Sheenie-Gang
33
590.
Ambrose James Torreon , Christian Benedict Ramirez , Karl Tristan Salino , Jose Manuel Romero , Oscar Luigi Bazylewich (5 × Philippine Science High School - Caraga Region Campus )
226.
Χαλεπά τα καλά
32
598.
Diego Stein Muro , Javier Rodriguez Cuenca , Alfredo Martínez Bargueño , Rafael Beldarrain , Guillermo Barquín Delgado (5 × Colegio Retamar )
227.
Tonbridge 8th V
32
602.
Abhay Menon , Tom Charlesworth , Sam Healing , Virgil Patricot , Toby Lumb (5 × Tonbridge School, England )
228.
PBG1
32
604.
Azra Kurić , Ahmed Zaimović , Damir Pudaric , Kerim Poturak , Tarik Agić (5 × Prva bošnjačka gimnazija )
229.
Grilovačka ve stylu
32
610.
Ema Nermuťová , Matouš Kubín , Dominik Marks , Filip Hejzlar , Tomáš Havel (5 × Gymnázium )
230.
IIT ASPIRANTS
32
612.
Shreyas RG , Rithvik Macha , Shiva Parthiv , Naithik Reddy , Vishnu VVSS (5 × Trividyaa Junior College, India )
231.
Lagrange's Demons
32
614.
Pratyush Prakash , Anshul Anand , Abhishek Kumar , Akshat Singh , Ayush Shukla (5 × Unacademy )
232.
UPhC
32
616.
Niyati Singh , Sophie Peel , Nell Wheeler , Freya Stanley , Dharini Mohanakrishnan (5 × Altrincham Grammar School for Girls )
233.
doppelGANGER
31
622.
Shrey Dhorajiya (Aakash Byju's Institute India(aesl) )
234.
Fraganus
31
625.
Ozodbek Ravshanov , Nurbek Rayimov , Abdulloh Mamaniyozov , Ibrohim Salomov (4 × Mirzo Ulughbeg Specialized Boarding School, Uzbekistan ), Javohir Sadullaev (Presidential School in Nukus )
235.
Vanguards Of Physics
31
627.
Oluwatobiloba Adejumo , Emmanuel Angelo-Hyuwa , Alanuloluwa Ogunleye , Christopher Abraham , Henry Onuigbo (5 × The Ambassadors Schools, Nigeria )
236.
Růžoví poníci
31
630.
Jan Kousek , Lukáš Vymyslický , Daniel Juriček , Šimon Peroutka , Nhat Minh Duong (5 × Gymnázium )
237.
Malvern Physicists
31
633.
Shuaichu Pan , Isabelle Wilson , Isabel Cascorbi , Selena Rao (4 × Malvern College, UK )
238.
Růžovky a Šašci
30
640.
Pavel Prchal , Jakub Čekal , Anna Hostičková , Natálie Hrdoušková (4 × Gymnázium a Obchodní akademie )
239.
PBG2
30
643.
Hana Matric , Sukejna Hodžić , Ibrahim Muraspahić-Kokor , Hamza Hajric (4 × Prva bošnjačka gimnazija )
240.
Happy Sisyphus
30
646.
Darshan Kalita , Arghyo Sarkar , Vaibhav Poddar , Prashant Sinha (4 × Maria's Public School, India ), Harsh Patel (Kendriya Vidyalaya NTPC, India )
241.
TH School
30
647.
Dang Khoi Dinh , Shaurya Shah , Vien Nhu Nguyen , Jongwon Lee , Phuong Vu Hieu (5 × TH School, Hanoi )
242.
Hvězdičky
30
652.
Tereza Koudelkova , Klára De Stefanis , Adéla Fojtíková , Tomáš Jakubec , Klára Bocianová (5 × Gymnázium )
243.
Working Wizards
30
658.
Andria Giorgadze , Samuel Angelov , Kydyrov Atai (3 × Franklin Delano Roosevelt High School, USA )
244.
Brawl Stars
29
659.
Roshan Gyawali , Saimon Kunwar , Ujjawal Chapagai , Ayush Gautam , Ujjwal Jha (5 × St. Xavier's College )
245.
Millikans Öltröpfchen
29
667.
Gabriel Reuter , Lukas Rumpf , Rahel Krummeich , Adam Mierzejewski , Ilias Chantit (5 × Gymnasium Zum Altenforst )
246.
Four Plus One
29
672.
Zihua Yue , Tanmay Iyer , Max Gossner , Fanyuanhang Zhang , Iylada Keekarjai (5 × International school on the Rhein )
247.
2M2K1A
28
675.
Kareem Abdellatif , Mohamed Salah , Mahmould Elmalhy , Ahmed Alaa , Kareim Wessam (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
248.
Armada de Clayton 3.0
28
688.
Sofia de Almeida , Ramon Brison , Ana Caroline Parnaíba , Natália Nadur , Melissa Bruno (5 × Colégio Anglo Jacareí, Brazil )
249.
Cosmic Rayggies
28
690.
Precious Mary Kyla Edquilane , Ulyracel Cañaveral , Denzel Matthew Nacorda , Jhian Brian Serna , Khaire Arkhin Baldago (5 × Regional Science High School III, Philippines )
250.
Antimony
27
693.
Prashant Sapkota , Pramish Chand , Kapil Chandra Sigdel , Anurag Shahi (4 × St. Xavier's College ), Prince K.C (Kathmandu Model Secondary School, Nepal )
251.
QuantumCrackers
27
694.
Prabesh Poudel , Rahul Bhujel , Kushal Thapa , Nabin Paudel , Niyam Uprety (5 × St. Xavier's College )
252.
AKD Crew
27
696.
Yashveer Tomar , Pratibh Kalita , Shiv Dewari , Divyanshu Priyadarshi (4 × Shalom Hills International School )
253.
Gharbiyans
27
697.
Masoud Reda , Adham Mohamed , Basel Islam , Eyad Kandeel , Hossam El-wakeel (5 × STEM Gharbiya, Egypt )
254.
π-ráti
27
698.
Ondřej Kučera , David Moškoř , Dalibor Englisch , Matěj Neckář (4 × SPŠEI )
255.
Q PEEPS
27
702.
Amir Mahyar Teimoori , Mahdi Mohammadi , Omid Raeisi Filabadi , Mohammad Mahdi Montazeri , Hossein Anvari (5 × Shahid Hojjati Student Research Center PSDNJ )
256.
University Hill Sec. A
27
705.
Edson Cheung , Eric Wei , Minglang Chen , Philip Son , Eric Zhou (5 × University Hill Secondary School )
257.
Salynation
26
715.
Hadiya Andoy , Angel Nicole Iniego , Claire Quines , Kurt Xyrus Roldan , John Christopher Bangad (5 × Philippine Science High School Cagayan Valley Campus )
258.
Gamáci
26
718.
Ján Jindra , Matej Šeliga , Marek Richnák , Peter Ganz , Gabriela Kotúčová (5 × Gymnázium Angely Merici )
259.
Virtual Reality
26
720.
Vivek Thakur , Rohan Sah (2 × St. Xavier's College )
260.
Quantamanians
26
721.
Vivek Thakur (St. Xavier's College )
261.
Gujurly Physics Team
26
722.
Davut Alybayev , Jumadurdy Nuryyev , Dovlet Sultanov , Nurgeldi Annagurdov , Arslan Jumayev (5 × Specialized comprehensive boarding school named after Saparmyrat Turkmenbashy, Turkmenistan )
262.
Just a shot
26
730.
Chetna Sharma , Bhumija Singh (2 × St. Xavier's College )
263.
Room A+
26
731.
Youssef Shehta , Seif Shehta , Khaled Elkhawaja (3 × Sharkya STEM School, Egypt )
264.
Me doing physics
25
735.
Hardik Bisht (FIITJEE, South Delhi, India )
265.
Say My Name
25
740.
Ashmaan Sohail , Jack Ambrose , London Platz , Kolsen Shunk , Jack Tang (5 × Kingston Secondary School, Canada )
266.
ŠpecialGAS
25
741.
Samuel Pančík , Lucia Koštialová , Adam Vida , Martin Szemrád , Ján Šnyr (5 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
267.
Marlborough U6 - B - 23
25
745.
Sam Cooper , Thomas WIlson , Will Snooks , Rupert Quinton , Ben England (5 × Marlborough College, England )
268.
Phizboys
25
754.
Ádám Bege , Zsombor Tímár , Vilmos Blahna , Tibor Karátsony , András Simon (5 × Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum, Hungary )
269.
Strut
24
760.
Raghav Dubey , Ansh Agrawal , Shiv Chhiroliya , Aditya Agarwal (4 × ALLEN Career Institute, India )
270.
Shukla Shores
24
766.
Shantanu Shukla , Pradhit Gaddameedi , Steven Cui , Derek Qin , Ethan Lai (5 × Conestoga High School, USA )
271.
Fellowship of the String
24
768.
Kateřina Šmídová , David Daniel Šlapal , Jan Šimáček , Terezie Jurtíková , Kristýna Dubová (5 × Gymnázium )
272.
Band of Brothers
23
779.
Russell Lorenz Beduya Beduya , Dominic Marco Osorio , Bernard Ino Durano , John Prince Alonte , Bethel Chris Salvador (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
273.
Rivulets
23
784.
Alabhya Pahari (St. Xavier's College ), Shital Khanal , Sanchit Baral (2 × SOS Hermann Gmeiner Gandaki, Nepal ), Anjan Poudel , Safal Gurung (2 × Prativa Secondary School, Pokhara, Nepal )
274.
Phy6
23
789.
Nafi Hawk (Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Abdullah Quraish (Chittagong College, Bangladesh )
275.
Klub příznivců přírodních věd
23
792.
Linda Lovětínská (Gymnázium prof. Jana Patočky ), Petr Mádlík , Tomáš Janda , Jan Morávek (3 × G a SOŠP )
276.
Phyziko Heist
22
796.
Shri Patil (ALLEN Career Institute, India )
277.
Physics Master
22
798.
Siddhartha Yadav , Srishant Dhakal , Saugat Dhakal , Shubham Mishra , Sarin Lamichhane (5 × St. Xavier's College )
278.
Dopplerův jev
22
806.
Jakub Švarc , Vojtěch Dušánek , Jiří Skála , Matěj Voksa , Petr Hedvík (5 × Gymnázium )
279.
Cranium Krusherz
22
808.
Md Osman Hossain Akib , Arib Zaman (2 × Dhaka Residential Model College, Bangladesh )
280.
Siddeeq school team
22
810.
Muhammad Saad Bilal , Ramessa Khurram , Muhammad Abdullah , Nabia Faisal , Syeda Wajeeha Zahra (5 × Siddeeq Public School and College, Pakistan )
281.
QuarkGP
22
812.
Rohan Gupta , Sasanka Sekhar Satapathy , Rushil Saraswat , Tanmay Rawat , Dev Dev (5 × Cambridge Court World School, IN )
282.
Schrodinger's Dads
21
817.
Nimesh Sitoula , Karun Lamsal , Nirdesh Joshi , Nikhil Kumar Verma , Prashant Sharma (5 × St. Xavier's College )
283.
Josephite Panthers
21
819.
K.M. Raihan - Ul - Afnan , Rafin Mahfuz , Mirazul Islam Shifan (3 × St. Joseph Higher Secondary School, Bangladesh )
284.
Nuclear Noodle
21
822.
Subhan Salman , Wai Sun Mak , Joshua Peace Edgell , Amanda Hapuhettige Don , Kate Dyson (5 × Loughborough Schools Foundation, UK )
285.
Krásný invariant
21
828.
Kryštof Kuča , Barbora Klusáková , Jan Beránek (3 × Biskupské gymnázium Hradec Králové )
286.
NYAS FELLOWS
20
829.
Tejaswini Samanta (Army Public School, India ), Golam Yasin (Dhaka Residential Model College, Bangladesh ), Nadira Nayamat (Viqarunnisa Noon School and College, Bangladesh ), Aadi Mahajan (William B. Travis High School, USA )
287.
Mitochondrions
20
836.
Omar Mostafa , Youssef Abd El-samad , Zeyad Mosa (3 × Alexandria STEM School, Egypt ), yassin bassem , ahmed abd-Elkader (2 × STEM Gharbiya, Egypt )
288.
ANDELITAS
20
839.
Gonzalo Roldán , Alejandro Martínez , Miguel Torres , Daniel Angulo , Miguel Perez (5 × ANDEL centro educatiovo, Spain )
289.
No problem
20
840.
Camilla Collini , Christian Grimaldi , Michele Di Stasio , Guglielmo Mazzetti , Francesco Marino (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
290.
The Inevitable 5
19
844.
Muhammad Faizan Ul Haq , Abdul Mutaal Mir , Ahmed Sudais Malik , Abdul Ahad Abbasi (4 × Siddeeq Public School and College, Pakistan ), Haqan Khaliq (Punjab College Pakistan, Islamabad, Pakistan )
291.
jutarnja
19
845.
Hamza Kadrić , Alem Karić (2 × Druga gimnazija Sarajevo )
292.
Die Golfer
19
849.
Yannick Thiele , Konrad Haus , Stefanie Zens , Linn Kuekenthal , Karl Sliwka (5 × CJD Königswinter, DE )
293.
Theoretically Physicists
19
857.
Dilshan Jayagoda , Nahya Mohammed , Adam Hasan , Andrei Florescu , Peter Palotas (5 × Bishopshalt School, London, UK )
294.
rozhodně ne hranolky
18
870.
Jakub Zajíc , Pavel Vítek , Anežka Lepíková (3 × G P. Bezruče )
295.
Feynman's Angels
18
875.
Fatima Masood (KIPS Academy, Pakistan ), Niranjan Kumar Sharma (Bhagat Public Secondary School )
296.
Název jsme nestihli vymyslet
18
877.
Damián Mejsnar , Adam Kolert , Matyáš Hřebík , Rudolf Mahdal , Jakub Němec (5 × Gymnázium )
297.
The Thunder Quarks
17
879.
Ahnaf Ibne Tarik (Cantonment Public School and College Momenshahi )
298.
Tryin' out
17
880.
Dhipin Krishna (M.S Dhoni Global School, Hosur, India )
299.
galaksii
17
881.
Verity verity (ALLEN Career Institute, India )
300.
Physics major
17
882.
Ahnaf Dibbo Syed (Govt. Michael Madhusudan College, Bangladesh )
301.
Anatolian Leopards
17
886.
Melike Tezel (Ito Gungoren Girls Anatolian Imam Hatip High School, Istanbul, Turkey ), Dora Saylıkoğlu (TEV Inanc Türkeş Highschool, Turkey ), Çınar Kağan Gülce (Ankara Ataturk High School, Turkey )
302.
Waffel-LK
17
889.
Leonhard Trinter , Tim Nikoleisen , Timo Rochner , David Grosse Onnebrink (4 × Europaschule Bornheim, Germany )
303.
Kepler's Comets
17
891.
Nipun Sai Krishnamaneni , Revanth Reddy Lingala , Viswas Badri , Noel Nikhil Bandaru , Sai Shivanand Boorgu (5 × Trividyaa Junior College, India )
304.
Vpetzacnem
17
892.
Vojta Silber , Daniel Chytil , Kristýna Kupková , Lucie Jiřičková , Tomáš Novotný (5 × G O. Havlové )
305.
Gaia BH1
16
895.
Rhythm Koirala (St. Xavier's College )
306.
Physical Physicists
16
897.
Pranav Balasubramaniam (Pasir Ris Crest Secondary School, Singapore )
307.
Buravchiki
16
903.
Anna Marija Dudnika , Anastasija Sokolova , Anna Zdancuka , Oskar Maksim Puto , Jegors Lebedevs (5 × Riga Secondary School No. 88 )
308.
Team Squasher
16
905.
Arham Akhyar , Samiul Islam , Shahadat Hossain , Shakilur Sujon , Tashrif Mahmud (5 × Shibganj Govt. Model High School, Bangladesh )
309.
FyzikIátiči
15
918.
Kajetán Suk , Ondřej Cogan , Viktor Čechotovský , Martin Plecháč , Jakub Soviar (5 × G a SOŠP )
310.
Selected Electromagnets
15
920.
Ayan Janjua , Subhan Munir , Ali Sarim , Abdul Wahab , Sabih Ahmed (5 × Siddeeq Public School and College, Pakistan )
311.
Starlight wanderers
15
921.
Adnan Bin Alamgir (Dhaka Residential Model College, Bangladesh ), Adiba Amira Siddiqa (Mastermind English Medium School, Bangladesh )
312.
Potjera
15
922.
Majda Mušić , Lamija Halilović , Alma Harbaš , Sajra Malkić , Benjamin Mehić (5 × JU Gimnazija "Bihać", Bosnia and Herzegovina )
313.
New Frogwill
15
925.
Uroš Bajić , Lazar Petković , Mladen Milankov , Sanja Mrđen , Arsenije Temerinac (5 × Srednja škola "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
314.
Čtvrťáci PSJG (holky)
15
926.
Nela Jelínková , Kateřina Veselá , Tereza Krouželová , Klára Svobodová (4 × První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové )
315.
Cívky prdelky mucq
13
940.
Josef Pešek , Vítek Slabihoud , Ondřej Suchánek , Agáta Kopecká , Jakub Šoma (5 × Gymnázium )
316.
The FineMen
12
949.
Souham Tekriwal , Arihant Patni , Chetanya Singh , Veena Mittal , Krishnam Jhalani (5 × Jayshree Periwal International School, India )
317.
JUST ME
12
953.
Reetika Singh (ALLEN Career Institute, India )
318.
WinRAR
12
956.
Ice Alvarez , Alrescha Gabriana , Roxen Lucea (3 × Philippine Science High School - Cordillera Administrative Region Campus )
319.
SSTE_FUSION
11
958.
Adam Wojda , Phuong Anh tranová , Bang Pham (3 × SŠTE )
320.
POSUVNÉ MERADLO
11
963.
Ján Balkovský , Martin Svorad , Dominika Burisová , Eva Hricova , Lukáš Koštialik (5 × G )
321.
only one singularity
11
965.
VIVEK YADAV (FIITJEE, Madhapur, India ), KESHAV KUMAR , MANISHA JHA (2 × Unacademy )
322.
Voyager
11
966.
Pranav Patil (IITian's PACE )
323.
The second time
10
968.
Daniel Vũ (THPT Chuyên Nguyễn Tất Thành, Yên Thịnh, Vietnam )
324.
P
10
970.
Paula Rommersbach (Halepaghen-Schule, Germany )
325.
MK
8
996.
Jaden Li , Devin Liang , Kyle Nghiem (3 × Mark Keppel High School, California, USA )
326.
idkcrap
7
1004.
Geetika Pachauri (FIITJEE, Kukatpally, India )
327.
Double-t one
3
1032.
MAI VU , DUC THINH DO , MINH GIA TUAN BUI , QUANG HUY TA (4 × An Lao High School, Viet Nam )
328.
Penaldo constant[18/12/22]
2
1038.
Ritwik Aditya Agarwal (Delhi Public School Noida, India )
329.
Hung Vuong 2023 2024
0
1047.
Đăng Lê , Đại Trần , Phúc Mai , Hiệp Nguyễn , Long Thái (5 × THPT Chuyen Hung Vuong )
330.
Cathedral Alpha Physica
0
1048.
Pramit Rao (Pace Jr. Science College ), Shikhar Sehgal , Krish Seth , Ishaan Iyer , Jaivardhan Jain (4 × The Cathedral and John Connon School )
331.
Winnerforsure
0
1056.
Fady Kaiser , Abanoub Osama (2 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
DNQ
Bohring Quantumplator
Dipayan Dasgupta (ALLEN Career Institute, India )
DNQ
Otap
Henry Yap , Cianter Rica , Sofia Kaamino , Marybel Montejo , Thomas Kitamura (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
DNQ
Pho Noodles
Mikaela Danielle Cahambing , Zack Kenshin Camello , Ia Nikka Alyanna Paclibar , Andrei Nicolei Uy , Bill Anakin Zamora (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
DNQ
Ravenclaw
Najat Fateha Zaheen , Humaeid Tahsin Haque (2 × Cantonment Public School and College Momenshahi )
DNQ
Was-Savart law
Ivan Mitrović , Mihailo Jančević , Filip Marković , Kosta Milošević , Jovan Milićev (5 × Matematička Gimnazija Beograd, Serbia )
DNQ
Gauss Starogradsky
Stevan Radivojević , Vukašin Babić , Uglješa Kuzmanov , Đorđe Tomić , Jovan Nikolić (5 × Matematička Gimnazija Beograd, Serbia )
DNQ
Gauss who's back, back again
Pragvansh Bhatt , Yuv Saxena , Aaron D'Souza , Anis Manuchehri-Ramirez , Tymon Mante (5 × Aylesbury Grammar School, UK )
DNQ
Physics haters
Emir Garajayev , Mekan Myradov , Lachyn Hydyrova , Ogulbagt Annaniyazova , Hatyja Mamiyeva (5 × 86th specialized school, TM )
DNQ
Relatively Genius
Thomas Young , Neil Pandit , Vasikaran Ravigaran (3 × Aylesbury Grammar School, UK )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Half-spin Heroes
177
12.
Pranav Raj (Amity International School ), Hari Sheth , Samudra Sarkar (2 × Disha Delphi Public School, India ), Rajit Gupta (Maa Bharti Senior Secondary School, Kota ), Panini Panini (Lakshya International Academy )
2.
Bežična Struja
134
32.
Ognjen Janković , Janko Popović , Mihailo Radovanović , Vuk Dimitrijević , Vukašin Ostojić (5 × Matematička Gimnazija Beograd, Serbia )
3.
Potato Chips
124
39.
Vera Puah , E-Jie Tan , Hieu Thy Trinh , Shreshtha Jindal (4 × NUS High School of Math and Science ), Max Peng (Cambridge Court High School, IN )
4.
kingsricebowl
121
43.
Caleb Chia , Leonard Tan , Mohamed Arshath , Niteesh Harshavardhana (4 × Anglo-Chinese School (Independent), Singapore )
5.
Phalcons Physics
111
55.
Veronica Wang , Milo Stammers , Alex Wang , Bryan Yung , Sumedh Vangara (5 × Poolesville High School )
6.
Non-Zero Vector Sum
106
61.
Daksh Tayalia , Ketan Hegde , Vedant Sakre , Pranjal Jha , Prabhudutta Prusti (5 × Vedantu Olympiad School, India )
7.
spherical cows in a vacuum
105
63.
Jacqueline Huang (The Harker School, USA ), Joy Xie , Elaine Hu (2 × Dos Pueblos High School, USA ), Brandon Qi (Davis Senior High School, CA, USA ), Rockwell Li (Ocean Lakes High School, VA, USA )
8.
Cool Guys
104
65.
Sun-Jae Kim (Korea Science Academy of KAIST ), Dong-Joo Suh , Hyeong-Joe Chu , Gaon Kim , Min-Jae Ko (4 × Seoul Science High School, Korea )
9.
OsMeletes
96
78.
João Victor Evers Cordeiro , Arthur Barroso Uchoa , João Marcelo Camurça Fernandes Nasaré , Arthur Gomes Gurjão , Arthur Queiroz Araújo (5 × Colégio Ari de Sá Cavalcante, Brazil )
10.
University HS B
95
81.
Michael Li , Virat Varada , Timothy Chen , Aly Eltalawy , Sudarsh Kunnavakkam (5 × University Highschool, CA, USA )
11.
Lions
95
83.
Daniel Wang , Rohan Dhillon , Vishnu Mangipudi , Agastya Vangala , Alex Zhao (5 × Lakeside School, USA )
12.
Hustlers
94
85.
Arin Mo , Jasmine Kang , Vamsi Kothapalli , Pawel Zabinski , Kazumasa Miura (5 × Westminster School )
13.
Team Estonia
94
89.
Ralf Robert Paabo , Mattias Jõgi , Violeta Jürgens (3 × Hugo Treffner Gymnasium, Estonia ), Saskia Põldmaa , Mihkel Rannut (2 × Tallinn Secondary School of Science, Estonia )
14.
Hi Hungry! I'm Dad.
94
90.
Siraphat Jaemmee , Huy Tran , Boonyakorn Thanpanit , Qiuyue Wu , John Chen (5 × Kimball Union Academy, USA )
15.
Svačím koně k snídani ;)
92
94.
Albert Bakoč , Petr Šišlák , Kryštof Nondek , Mikuláš Jandík , Ondřej Jurčík (5 × Gymnázium Christiana Dopplera )
16.
HSfG
92
95.
Le Dang Khoa Nguyen , Thanh Huy Nguyen , Hao Phuc Huynh , Ngoc Hoang Long Nguyen , Mai Quốc Tâm (5 × High School for the Gifted - Vietnam National University )
17.
Epsilon delta gymnastika
88
103.
Ivan Žemlička (Gymnázium ), Filip Cihlář , Jan Herzig (2 × Gymnázium J.Š.Baara ), Daniel Theiss (Gymnázium ), Jakub Kubica (Gymnázium )
18.
Thu Minh đã đến
87
106.
Tuan Anh Nguyen (High School for Gifted Students, Hanoi National University of Education, Vietnam ), Ba Linh Nguyen , Quang Minh Luu , Thu Minh Nguyen Thi , Duy Khang Nguyen (4 × Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam )
19.
Sodium Hypobromite
85
110.
Daniel Zuyuan Lu (Interlake High School, USA ), Jonathan Xufeng Hu , Ethan Yi-Tang Li , Hans Sihan Zhu , Alyna Xinxia Tang (4 × Shanghai High School International Division, CN )
20.
The High Five
84
113.
Pradish Gandhi (FIITJEE, Madhapur, India ), Yashvardhan Pattanashetti , Mithul R , Sunay Yadav , Sankaranarayanan Gopalakrishnan (4 × Narayana IIT Academy )
21.
Ideal black street boys
83
118.
Mihkel Tali (Hugo Treffner Gymnasium, Estonia ), August Jakobson , Rudolf Kivi , Kaarel Toomet (3 × Nõo Gymnasium, Estonia ), Ranno Valk (Jõgevamaa Gymnasium, Estonia )
22.
Kdo maže, ten jede
80
125.
Jakub Korec , Petr Pliska , David Košata , Jakub Škaloud , Hana Malečková (5 × Gymnázium Opatov )
23.
Segfault
80
126.
Vladimír Slanina , Tomáš Kubrický , Lukáš Jacko , Lucia Kleščová (4 × Gymnázium )
24.
Lẫy Lừng Phong Con
79
130.
Thiện Hữu Trát , Quang Trung Tạ , Gia Thành Quách , Gia Phảo Nguyễn , Đức Huy Hồ (5 × Lê Hồng Phong High School for the Gifted, Ho Chi Minh City, Viet Nam )
25.
Unstable Equilibrium
79
133.
Shrey Gupta , Nandagovind Anurag , Raghav Jaggi , Saikrish Kailash , Shiv Velnad (5 × ALLEN Career Institute, India )
26.
Công Nghệ Hextech
78
135.
Gia Khoa Quach , Tuan Hung Dang , Duc Dung Truong (3 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science ), Quang Tuan Doan (Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam ), Minh Hung Le (Le Quy Don High School for the Gifted Students, Binh Dinh, Viet Nam )
27.
Banda fyzikov
78
137.
Michal Iľkovič (Gymnázium svätej Moniky ), Patrik Bukovský (Gymnázium ), Tadeáš Pastorek , Marek Ištok , Marek Jambrich (3 × Gymnázium )
28.
Tonbridge School
78
138.
Jayden Wong , Ryan Ho , Ralph Edmondson , Sam Zang , Damon Yam (5 × Tonbridge School, England )
29.
Sagacious
77
139.
Lixing (Oneal) Wang , Katelyn Gan , Justin Kline , Sophia Chen , Alen Zhang (5 × Sage Hill School )
30.
BettaTeam
76
142.
Matouš Mišta , Jan Flajšar , Nikolas Pippal , David Alois Bureš (4 × Gymnázium ), Jakub Drábek (Slovanské gymnázium )
31.
TOPS
74
152.
Maulik Jain , Mohammad Anas , Mohammad Owais , Mohammad Ibrahim , Shayan Hassan (5 × ALLEN Career Institute, India )
32.
Power Rangers
73
153.
Chuhan Li , Edgars Malnačs , Maksims Hodosevičs , Uvis Šolmanis , Anna Ugaine (5 × Riga State Gymnasium No.1, Latvia )
33.
Carmel Pluhs
72
157.
Rohan Bhosale , Kevin Cao , Arjun Purohit , Akshat Kannan , Adam Madni (5 × Carmel High School )
34.
Medveď
72
159.
Peter Siebert , Adam Kišac , Timotej Bezák , Martin Lipka , Timur Kotulič (5 × ŠpMNDaG )
35.
BatteriesNotIncluded
72
160.
Darsh Kedia (ALLEN Career Institute, India ), Atharva Sharma , Utkarsh Shandliya (2 × FIITJEE Dwarka, India )
36.
I gattini di Schrödinger
71
165.
Giulio Vertucci , Gabriel Baesu , Leonardo Basso , Lorenzo Borri , Gabriele Savarese La Rosa (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
37.
Tryumf Grandyjożny
70
168.
Václav Verner , Jan Vabroušek , Patrik Jásek , Sofie Vévodová , Rebeka Zábranská (5 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
38.
Energy PaCKeTS
70
169.
Sarthak Dhole (St. Paul School, Hudkeshwar Road, Nagpur ), Krishnamurty Shiwal (R.L.T College Of Science, Akola, India ), Trishanjit Doloi (Purv International School, India ), Prabal Bhattacharyya (Shiv Jyoti International School, Kota, India ), Chayanika Mandal (Kendriya Vidyalaya No. 1 Jaipur, India )
39.
(/= 3=)/professional dumbasses
70
174.
Jia Ray Tung (Victoria School, Singapore ), Zijun Yang (Greendale Secondary School, Singapore ), Pranav Sundar Jawaharlal (Victoria Junior College, Singapore ), Jun Yan Phoon (Beatty Secondary School, Singapore ), Mohammad Farhan Alam (International Hope School Bangladesh, Dhaka )
40.
5heads
69
175.
Saptak Das , Rishi Kumar , Ryan Smith , Ishaan Baheti , Ojas Wani (5 × Downingtown STEM Academy, PA, USA )
41.
Gigawatt Gurus
69
177.
Rohan Pilli , Ryan Li , Mihit Puvvula , Justin Ely , Kevin Zhou (5 × BASIS Independent Fremont, USA )
42.
Mean drift speedsters
69
179.
Shreyas Mone , Anshul Nema , Joel Swedensky , Koustuv Bhowmick , Harik Sodhi (5 × Queen Elizabeth's School, Barnet )
43.
FIII.AT
69
181.
Ján Lakota , Samuel Kvačka , Jakub Kvačka , Patrik Prítrský , Mária Mederlyová (5 × Gymnázium )
44.
Irkutsk International Team
68
183.
Zhu Wang , Daniil Shvaiko , Mikhail Norkin , Mikhail Slavin , Junjie Tang (5 × The National Mathematics and Science College, UK )
45.
]e[ - [π] = 0
68
188.
Martin Kudrna , Metoděj Dvořák , Adam Řežábek , Filip Majer , Rebeka Heřmanová (5 × Gymnázium J. Keplera )
46.
University Hill Sec. B
66
195.
Tom Qin , Frank Fang , Frank Liu , Bohan Zhang , Maksim Fu (5 × University Hill Secondary School )
47.
Category B
65
201.
Soumik Ghosh (Shiv Jyoti International School, Kota, India )
48.
Jungle diff
65
202.
Jan Theodor Hrdý , Lubomír Habarta , Matěj Trtek , Petr Kroča , Jiří Preč (5 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
49.
Galaxy Busters 3546
64
204.
Chayan Aggarwal , Kartik Gupta , Vishal Gill , Rishit Chhikara , Yashas Gupta (5 × FIITJEE, Punjabi Bagh, India )
50.
The Spinning Chairs
64
205.
Alexander Fernandez , Ethan Kiernan , Aryan Arora , Yale Zhang , Ryan Soliman (5 × Clements High School, USA )
51.
Sbohem spánku FYKOREA 4ever!
64
206.
Petr Brettschneider (Všeobecné a sportovní gymnázium ), Markéta Gašová (Gymnázium ), Radek Truhlář , Veronika Plevná (2 × Gymnázium ), Ludmila Šírová (Mensa gymnázium, Praha 6 )
52.
Šutráci
64
207.
Jakub Šnajdr , Radovan Lev , Pavel Kučera , Renata Danišová , Vit Zetek (5 × Gymnázium F. Palackého )
53.
Troy High A
63
214.
Anthony Li , Benjamin Sheng , David He , Olivia Xu , Ryan Wang (5 × Troy High School, USA )
54.
Akcie v továrnách na kečup
63
216.
Jáchym Předota (Gymnázium ), Matěj Pěnička , Sabina Mihulová , Filip Černý , Šimon Hájek (4 × Gymnázium )
55.
yaay phsycis
63
220.
Saveer Jain , Douglas Lin , Sohan Sen , Anirudh Iyengar , Farhan Sheikh (5 × duPont Manual High School, USA )
56.
Jericho Physics Club 1
63
221.
Vishrut Goyal , Henry Zhang , Ryan Wang (3 × Jericho High School )
57.
Figūrzāģerīši
62
224.
Andrejs Freibergs , Tomass Kerus , Juris Jaunzemis , Olivers Ligers , Hugo Gundars (5 × Riga State Gymnasium No.1, Latvia )
58.
Jericho Physics Club 2
61
234.
Vincent Yang , Jun Chen , Vincent Wang (3 × Jericho High School )
59.
Sleeping dogs
60
239.
Jan Kodeš , František Štěpánek , Tomáš Bourek , Zuzana Kosová , Radek Juřica (5 × Gymnázium Jaroslava Heyrovského )
60.
the5electrons
60
244.
Radu Tudose , Albert Andres Aizic , Ruxandra Tutunaru , Andreea Chivu , Daria Stoian (5 × Tudor Vianu National College of CS )
61.
GNS c
60
246.
Erin Wong (William A. Shine Great Neck South High School, USA )
62.
Insert_name
60
248.
Siim Saarse , Aaron Unt , Günther Andreas Vaaro , Uku Kütt (4 × Pärnu Koidula High School, Estonia )
63.
Physics Bros
59
251.
Philipp Bogdan , Mehdi Nikopour , Jingyu Wang , Vadym Votintsev , Kamila Bereket (5 × The National Mathematics and Science College, UK )
64.
Physics Fighters
59
252.
Dhruba Jyoti Panja (St. Stephen's School, Kolkata )
65.
Studenti Malostranští
59
255.
Ondřej Vočka , Jáchym Buben , Tomáš Murin , Štěpán Šprincl (4 × Gymnázium Jana Nerudy )
66.
Kde sa skrýva Ununennium?
59
260.
Tomáš Otrubčák , Igor Vargovič , Adam Kudláček , Michal Hrotko , Michal Čarnogurský (5 × G Ľ Š )
67.
11L2
58
266.
Minh Nguyen Duc , Quang Nguyen Minh , Kien Trinh Anh , Minh Chu Binh , An Nguyen Quang (5 × Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam )
68.
raiders of the lost arctan
58
270.
Nicholas Biega , Raphael Esquivel , Ryan Eto , Sola Murakami (4 × ‘Iolani School )
69.
Ohm Sweet Ohm
58
271.
Joven Sekhon , Ethan Lim , Desmond Zee , Ankit Mukherjee , Maximillian Rivaldi (5 × King’s College School Wimbledon, UK )
70.
Parkian Constants
57
281.
Alexander Fu , David Ng , Aaron Lee , Toby Gu , Martin Xu (5 × Tonbridge School, England )
71.
Weil Apfelbaum
57
286.
Simon Borissevitch , Silas Kalkofen , Elias Dahmen , Benjamin Adleff , Linus Zimmermann (5 × CJD Königswinter, DE )
72.
GNS a
56
289.
Ruiqi Liu (William A. Shine Great Neck South High School, USA )
73.
Aenambacdeuchung1nha
56
292.
Trong Phuc Dang , Quang Minh Duong , Hoang Minh Nguyen , Duc Anh Dinh , Nguyen Hien Minh Tran (5 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science )
74.
Force2
56
293.
Miles Zhang , Ameet Rao , Yanming (Luca) Huang , Sai Kamila , Dhruv Yadav (5 × Charter School of Wilmington, USA )
75.
πramidové schéma
56
294.
Jan Martin Macháček , Jakub Mršťák , Jan Gregor Brückmann , Štěpán Hořenek , Kateřina Skálová (5 × Wichterlovo G )
76.
may the ma be with you
56
299.
Bryan Lai (King’s College School Wimbledon, UK )
77.
Flying Jupiters
55
306.
Prateet Narayan Rath , Suryansh Verma , Harmanjot Singh , Piusa Das (4 × Narayana e-techno school, India )
78.
Nₐ=24!
55
308.
Maxmilian Ladislav Skuda , Vojtěch Ochmanský , Linda Tománková , Jan Bradáč (4 × Gymnázium ), David Něnička (Gymnázium )
79.
Boson Bosos
54
310.
Ishaan Puri (Singapore American School ), Luke Wang (United World College of South East Asia, Singapore ), Sum Yuet Keisha Kwok (The Sacred Heart Language College, UK ), Fedor Avdeev (GBOU Lyceum "Second School", Moscow, Russia ), Agustina Restelli (Northlands School, Argentina )
80.
Psychopaths
54
311.
Mohamed Ahmed , Aslam Abdelfattah , Belal Abdlnabi , Khaled Khafaga , Moustafa El Agamy (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
81.
The Coldplayers
53
317.
Shresth Suraiya , Chitresh Ranjan , Ayush Srivastava , Aaitijhya Goswami , Ananmay Chauhan (5 × ALLEN Career Institute, India )
82.
Maestro
53
320.
Harshit Dhandia , Hemish Madala , Idhant Mittal , Raajvir Vijay , Naman Jain (5 × The International School Bangalore )
83.
mountain,midki,coastal,chinese
53
324.
Nam Khanh Luc , Trung Kien Dang , Duc Thinh Vu , Trong Dung Dang (4 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science )
84.
Lorem ipsum
52
327.
Dominik Doležel , Šimon Lopour (2 × Gymnázium )
85.
Absolutní nuly
52
328.
Eduard Červinka , Dominik Lončák , Michal Branda , Zdeno Sekerák , Adam Mezera (5 × Gymnázium )
86.
Wizards of Wizards
52
335.
Parth Marathe , Kratagya Jain , Ekansh Ahuja , Aayush Chaudhari , Anuj Pagar (5 × Bakliwal tutorials )
87.
Berounská Fyzikální Síla
52
336.
Václav Gärtner , Cyril Šebek , Adam Denko , Vojtěch Chaloupka , Adam Pavol Kmiť (5 × Gymnázium J. Barranda )
88.
Die Glockenspiele
51
340.
Thomas Carruthers , Jonathan Lai , Calvin Ho , Aidan Lam , Marco Calcagnini (5 × Tonbridge School, England )
89.
Kubíčci
51
344.
Veronika Zukalová , Matyáš Beran , Václav Kotyza , Radek Černý (4 × Gymnázium dr. A. Hrdličky )
90.
NANNEN
50
353.
Gavin Lim , William Tan , David Setiawan , Marco Hartono , Jaythaneal Sutrisno (5 × Jakarta Intercultural School )
91.
Nootnoot
50
355.
Khoa Trần (Lê Hồng Phong High School for the Gifted, Ho Chi Minh City, Viet Nam )
92.
JEEwitched
50
359.
Achyut Bharathkumar , Atharva Sen , Aahaan Sachin , Rohan Bohra , Shreyas Kansal (5 × Shri Ram Global School, India )
93.
Fivepackeinstein
49
364.
Rui Siang Lim , Brian Loo , An Yi Yang , Tengjun Yu (4 × Hwa Chong Institution, Singapore ), Yuexi Ma (Nanyang Girls' High School )
94.
PhySick
49
366.
Phúc An Phan Nguyễn , Khánh Đăng Trần Thanh , Ngọc Minh Phan , Quang Minh Trần (4 × Lê Hồng Phong High School for the Gifted, Ho Chi Minh City, Viet Nam ), Hoàng Đăng Vũ (Gia Dinh High School, Vietnam )
95.
kto_napise_vzorak a misko
49
368.
Soňa Vasiľová (Gymnázium ), Šimon Borovský , Katarína Gersová , Michal Tomaga (3 × Gymnázium ), Miroslav Pajger (Bilingválne gymnázium Milana Hodžu )
96.
Neutróny
49
371.
Jakub Večeřa , Lukáš Anderle , Martin Šamaj , Matej Pučko (4 × G Ľ Š )
97.
Fyzika>biologie
48
375.
Jakub Mynář , Vilém Pernica , Jakub Šrámek , Radim Klíma , Marek Loub (5 × Gymnázium )
98.
Atomic Avengers
48
377.
Atanas Nikolov , Pavel Jordanov , Mitko Germanov , Kalin Donkov , Dimitar Petrov (5 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
99.
Idk I just got here
48
381.
Abdelhakim Mohamed-Fahmy , Seif Mohammed , Ahmed Abo-Al-Ola , Ahmed Elkhatib , Omar Hassan (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
100.
The Unknown Quantities
48
383.
Rudr Ahuja , Ranveer Singh , Eivaksh Aggarwal , Tanav Gupta , Kush Aggarwal (5 × Sri Chaitanya Institute, India )
101.
The All-in-one Hamiltonian
48
384.
Deeksha Chitale (ALLEN Career Institute, India ), Akshat Srivastava (St. Peter's Academy ), Məhəmməd Cəfərli (Technical Humanitarian Lyceum ), Karthik Veeramallu (Obra D. Tompkins High School, Texas, USA )
102.
Team UngaBunga
48
387.
Suvasish Halder , Taslima Tasnim , Serazus Salekin Samin (3 × Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Sabil Islam (Dhaka Residential Model College, Bangladesh ), Monamy Zaman (Viqarunnisa Noon School and College, Bangladesh )
103.
Kinetic-Vector-Science Sages
47
391.
Nithilan Ravikumar (Delhi Public School East, Bengaluru, India ), Nikesh Balakumar , Divyansh Agrawal (2 × Narayana Co-Kaveri Bhavan, India )
104.
Team Name
47
392.
Nathan Nementzik , Elkan Ozigbu , Vadim Chichikalyuk , Paul Vincent-Bezzina (4 × The National Mathematics and Science College, UK )
105.
MaFyN s Květákem
47
396.
Antonín Vinkler , Rostislav Prášek , Matěj Šedý , Jan Vacek , Jonáš Poustka (5 × Gymnázium )
106.
IndianGeniuses
46
400.
Filip Böhm , Marek Szymeczek , Bořek Pniok , Mikołaj Białoń (4 × Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego ), Vojtěch Lisztwan (SPŠE )
107.
The Five Knights
46
401.
Chuqiao Zhou , Amey Gupta , Qihan Chai , Yiwen Shu (4 × Westminster School )
108.
The Penrose Pentagons
46
403.
Ashraful Islam Mahi (Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Shaikh Taassuk Ahmed , Mohammad Tahmid Rahman (2 × Dinajpur Zilla School, Bangladesh ), Samiul Marjan (Cumilla Zilla School, Bangladesh ), Tasnim Masud (Holy Cross College, Bangladesh )
109.
Šíravské Šťuky
46
404.
Matej Mika , Peter Ondrik , Miriam Kidalová , Katarína Chromá , Viktor Dankanin (5 × G P. Horova )
110.
Spacetime Travelers
46
406.
Reha Tas (Kabatas Erkek High School, Turkey ), Aybuke Saygin , Mehmet Selim Sagnak (2 × Erbakir Science High School, Turkey ), Kaan Say (The American Robert College of Istanbul, Turkey )
111.
VECTOR
45
413.
Irina Ternovaja , Jegors Ahmedovs , Timofejs Maksimovs , Deniss Pantelejevs , Arturs Kurme (5 × Riga Classical Gymnasium )
112.
Astute Acutes
45
417.
Idhant Panwar , Aditya Sharma , Preet Bansal (3 × FIITJEE, South Delhi, India )
113.
Nenisis
45
421.
Rishaan Nalwar , Aarush Mane , Sid Sandeep , Aryan Gaur , Ria Sharma (5 × Robbinsville High School, NJ, USA )
114.
El Mazareta
45
422.
Abdelrhman Mahmoud , Eyad Ahmed , Mohamed Matter , Omar Ghareeb , Abdelrhman Essa (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
115.
CRG
44
425.
Lucie Boušková (České reálné gymnázium s.r.o., České Budějovice )
116.
Westminster Team
44
427.
Alex Pilz , Aarav Mangla , Alisha Vyas , Sebastiano Rebonato-Scott , Ivan Rakity (5 × Westminster School )
117.
V@mps
44
428.
Jefrin Jabez Christian , Nivandathi Venkatesh , Pranav Karthi , Devesh Singhal , Abinav Thangaraju Sethupathy (5 × CS Academy, Erode )
118.
Hanoi Lone Wolves
44
430.
The Phong Le , Dinh Quang Huy Le , Quang Huy Vu (3 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science ), Hoang Minh Do , Son Tung Tran (2 × Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam )
119.
Vector fe physics elly t7ty
43
439.
Adam Lotfalla , Eyad Saleh , Mohamed Saadoun , Ahmed Abulimon , Adham Khater (5 × STEM Gharbiya, Egypt )
120.
The Superconductors
43
441.
Asher Gardner , Preston Choi , Ethan Glucina , Owen Lien , Arjun Kshirsagar (5 × Tonbridge School, England )
121.
The Gen1uses
43
448.
James Jin , Steven Wang (2 × Radley College )
122.
Šmoulí vesnice
42
453.
Šimon Kolář , Filip Šplíchal , Marek Klimas , Gregor Kalický , Ema Josková (5 × Gymnázium )
123.
Newtonovy vesmírné koule
42
456.
Jan Machotka , Antonín Trnka , Kuba Dvořák , Tonda Zíka , Vojtěch Vacke (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
124.
Quantum Quintessence
42
457.
Pucongyi Liu , Freddie Symonds , Maëlo Moulin-Garrigues , Wenzhen Guan , Lucas Mueller-Quintino (5 × Abingdon School, England )
125.
Hestia Familia
41
465.
Mannat Kathuria (ALLEN Career Institute, India ), Karan Rajput (Narayana e-techno school, India ), Gautam Garg (Sanawar Institute For Children, India )
126.
Koňský salám
41
466.
Max Petrnoušek , Bohdan Komkov , Vojtěch Bogar , Adam Filip , Jan Kaplánek (5 × Gymnázium )
127.
PESH Physics
41
469.
Tanooj Kanike , Aaron Foo , Samuel Ngo , Sreenayan Eadha (4 × Plano East Senior High )
128.
brawl stars real
41
470.
Aashman Kumar , Arya Sharma , Jawad Uddin , Aryaa Saravanakumar , Kirollos Mankaruis (5 × St. Olave's Grammar School, UK )
129.
Madhusudan's DrumChowk Phygang
40
475.
Arhaan Singh , Rishabh Bains (2 × Ram Lal Bassien Public School, Ludhiana, India ), Manraj Singh (Spring Valley Public Senior Secondary School, Barnala, India ), Tanish Takkar , Bhavya Sagar (2 × D.A.V. Public School, Ludhiana, India )
130.
The Fellowship of Intelligence
40
482.
Kateřina Nepeřená (Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU ), Václav Peleška , Patrik Kadlec , Theodor Havlíček , Lea Jandová (4 × První české gymnázium )
131.
Schrödinger's Cats
40
486.
Rhea Jeanne Padilla , Geraldine Tangpos , Zyrelle John Precilla , Jana Sofia Hupp , Dominic Rhowel Embate (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
132.
AGRESYWNE ADIABATY
40
489.
Dominik Krok , Dominika Pabisz , Dawid Tomasik , Miłosz Borda-Sieczkowski , John Cymerman (5 × 1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami dwujęzycznymi w Krośnie )
133.
Thiếu Niên Nhi Đồng
39
493.
Pham Quang Chinh , Pham Tien Dung , Vuong Chi Dzung , Nguyen Duc Tu , Luu Tuan Dzung (5 × THPT Chuyên Nguyễn Huệ, Vietnam )
134.
Gymkáči
39
494.
Matej Karpáč , Filip Krempaský , Ján Dutka , Tomáš Sukeľ , Kalista Semancová (5 × G L. Svobodu )
135.
BaLu
39
496.
Jonáš Tomešek , David Orlík , Martin Obšil , Adéla Ondřejková , Sára Zončová (5 × Wichterlovo G )
136.
Balkan Fizika
39
497.
Stefani Naydenova , Hristo Kisev , Mario Berov (3 × American College Sofia )
137.
bob
39
499.
Kelvin Angel Ramos , Errol Augosto Bayubay , Ramon Marual , Rica Elaine Minguez , Andrei Vincent Boringot (5 × Philippine Science High School - Main Campus, Philippines )
138.
Ang Mga Nabilin
38
505.
John Joshua Eboa , Curt Kevin Solon , Christian Melle Galapon , Prince Kyle Aedam Tape , Elias III Ortiz (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
139.
Planck's offsprings
38
507.
Nađa Kaluđerović , Milena Milanović , Aleksa Jocković , Vladimir Branković , Anja Vukmirović (5 × Matematička Gimnazija Beograd, Serbia )
140.
Odboj Miroslava Jílka
38
508.
Jáchym Chadima , Anna Andrlíková , Vojtěch Jílek , Tomáš Pospíšil , Martin Chalupník (5 × Gymnázium )
141.
WS Brawl Stars
38
510.
Haroon Tharammal Kodappana , Giulio Sotti , Alexandre Assant , Matvey Nikitichev , William Vestergaard-Poulsen (5 × Westminster School )
142.
Hugo smells
38
511.
Daniel Axentiev , Hari narendranath , Hugo Carter , Sophie Kalckstein (4 × King’s College School Wimbledon, UK )
143.
Ninja physics
38
514.
Zyad Elgnainy , Yousef Sallam , Abdelrahman Ragheb , Mohamed ebaid , Adam Aldaly (5 × Gharbiya STEM School )
144.
Thermodynamy
38
516.
Thai Thanh Trung Tran , Le Phuc Lam Nguyen , Huu Phat Nguyen , Anh Hao Nguyen (4 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Danang, Viet Nam ), Tuấn Khôi Phạm (Phan Chau Trinh High School, VN )
145.
Budulínci
38
519.
Miroslav Stýskala , Jiří Kadlec , Ondřej Cieplý , Jan Boháč , Petr Šimeček (5 × Gymnázium )
146.
Fun Physics
37
522.
Sathvik Athreya (Westminster School )
147.
Lagrangian minions
37
523.
Hanush Siddabattula , Nirukt Agrawal , Dhruv Kale , Daksh Surana , Laksh Mahajan (5 × Aylesbury Grammar School, UK )
148.
Undiscovered
37
524.
Fady Soleiman , Abdelrahman Mohamed , Ebram Gadelrab , Mazen Mahdy , Anas Khalafallah (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
149.
Troy High B
37
525.
Edison Lin , Rohith Pramod , Jaesung Kim , Sourav Sadhneni , Arin Barman (5 × Troy High School, USA )
150.
Vlajicí šunky
37
526.
Jan Polívka , Martin Skýpala , Radim Krška , Lenka Poljaková , Lucian Poljak (5 × Gymnázium J. Škody )
151.
String Theorists
37
527.
Deepnil Ray (DAV Public School, Amritsar ), Shaunak Thakur (Delhi Public School, Guargaon, India ), Ananya Noronha (Pace Jr. Science College )
152.
The Deep Thinkers
37
530.
Oenmar Deus Ofianga , Bhomel Racoma , Czar Kenzo Caintic , Rebb Jorenz Nasibog , John Powell Cosido (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
153.
PAAJR
37
531.
Priyansh Khare , Joshua Gupta , Adi Singh , Agastya Singh , Roudra Bhattacharyya (5 × Billabong High International School )
154.
LHS Lil Newtons
37
534.
Pranav Srambikkal , Shivam Gupta , Neha Nataraj , Nithilan Nadarajan (4 × Lambert High School, Georgia, USA )
155.
World Cup Warriors
37
535.
Maanas Katwala , Joshua Sharma (2 × ALLEN Career Institute, India ), Anay Gupta , Pragun Damani (2 × Witty International School, Pawan Baug, Malad, Mumbai, India )
156.
The cooperpairs
36
536.
Mahika Prasad (DAV Public School, Amritsar ), Hritom Sarker Oyon (Adamjee Cantonment College, Bangladesh )
157.
KYSelinky
36
538.
Valérie Matulová , Martin Vicher , Tomáš Řezníček , Martin Sladčík , Daniel Rýpar (5 × SPŠCh akad. Heyrovského a G )
158.
delulu is the trulalu solulu
36
546.
Arielle Victoria Encarnacion , Gadriel Symone Dalangin , John Denver Bechayda , Zac Malto , Reuben Joseph Felix (5 × Philippine Science High School - Calabarzon Region Campus )
159.
Dr Jaw
36
547.
Alfie Whyte , David Stepania , William Amery , Ruichen Wang , Jan Lopich (5 × Loughborough Schools Foundation, UK )
160.
Pinoy BOy-lovers
36
548.
Shawn Catacutan , Angelo Phillip Bautista , Jayson Suan , Sebastian Luis de Guzman , Isidro Manuel Sontousidad (5 × Philippine Science High School - Central Visayas Campus )
161.
10!
36
549.
Matyáš Zvěřina , Ondřej Dušek , Adam Šintal , Jindřich Urban , Jan Vokněr (5 × Gymnázium )
162.
Klotoida
36
551.
Natálie Díková , Valérie Ministrová , Petr Bocek , Arsenij Kosarchuk , Jan Vánský (5 × Gymnázium )
163.
JAMPZ
36
557.
Zuzana Grycová , Anna Beranová , Michal Mužík , Jan Kisiel , Petra Sedláčková (5 × Gymnázium )
164.
the krishnas
35
558.
Reshabh Chakrabarty , Ethan Lance , Arya Soppannavar , Brandon You (4 × Rick Reedy High School, TX, USA )
165.
Simmetrie
35
559.
Silvia Floris , Claudio Di Cesare , Pietro Marchetti , Leonardo Cribari , Annalisa Sole (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
166.
Place Holder
35
560.
Antonín Piňos , Pavel Hradil , Vojtěch Zámorský , Štěpán Pospíšil , Jindřich Kukla (5 × Gymnázium J. Škody )
167.
Mezihvězdný prach
35
563.
Jan Kasal , Adam Váša , Petr Kudláček , Martin Žváček , Marek Nedoma (5 × Biskupské gymnázium )
168.
Tonbridge Team
35
564.
Robin Cox , zuriel nwongwugwu , sam nash , charlie hinds , austin lane (5 × Tonbridge School, England )
169.
kapibary
35
568.
Katarzyna Uliasz , Aleksandra Moskal , Filip Kuczaj , Szymon Kwolek , Filip Środa (5 × 1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami dwujęzycznymi w Krośnie )
170.
A4 - WAO
35
569.
Phước Khiêm Nguyễn , Huy Hưng Huỳnh , Phương Thanh Nguyễn , Tuấn Kiệt Nguyễn Nhật , Xuân Dũng Hồ (5 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Danang, Viet Nam )
171.
Indukční katapult
35
570.
Cyril Vojtek , Teodor Kořínek , Valerie Hoňková , Veronika Izraelová (4 × Slezské gymnázium )
172.
Physics Clowns
35
573.
Md Raihan Biswas , Sakib Al Hasan , Junaed Labeeb Al Waasi (3 × Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Takiya Tabassum (Holy Cross College, Bangladesh ), Samad Bin Monjur Rafid (Tongi Govt. College, Bangladesh )
173.
KlubPřátelBronislavaZachrdly
34
576.
Jakub Vacula , Barbora Machová , Tobiáš Pupík , Nikolas Kubín , Daniel Sváček (5 × Gymnázium F. Palackého )
174.
Anarchistická fora
34
577.
Klára Kozáková , Jakub Ďurčo , Kristýna Hyklová , Jan Svoboda , Klaudie Hanušová (5 × Gymnázium Opatov )
175.
Zweistein
34
578.
Gabriel Barek , Ivan Butyrskyi , Lev Leontiev , Laurenz Dobra , Jan-Luca Wördemann (5 × CJD Königswinter, DE )
176.
The Great beans of China
34
579.
Amr Saboon , Ahmed Elsharkawi , Mazen Elsayed , Mazen Abdelsttar , Omar Shalaby (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
177.
Troy High C
34
582.
Arjun Korrakuti , Arnav Sinha , Shamanth Shastry , Abhradeep Shil (4 × Troy High School, USA )
178.
W=Qt
34
584.
Alfred Hong (Westminster School ), Daniel Hughes , William Holmes , Shreyas Pasarkar (3 × Royal Grammar School, Guildford, UK )
179.
The Brainiacs
34
585.
Gileta Aliulytė , Kornelija Savickė , Giedrė Vasiliauskaitė , Elzė Grinevičiūtė , Kotryna Mieldažytė (5 × Gymnázium )
180.
Genshin Impact
33
586.
Qihang Luo , Siting Tao , Tianyao Shi , Lini Zheng , Rencheng Zeng (5 × The National Mathematics and Science College, UK )
181.
Los lerdenses
33
591.
Santiago de Areilza Salgado , Ricardo García Almeida , Alejandro García Almeida , Mateo Rodríguez Castelló , Iñaki Ambres Garrido (5 × Colegio Retamar )
182.
TheWhiteHole
33
594.
Ahmed Ashraf El shorbagy , Mazen Hany Abdelhamid , Omar Saad El-dien , Ahmed Fathalla (4 × STEM Gharbiya, Egypt )
183.
GYMLOVO
32
597.
Anna Škrdletová , Matouš Bohumil Marjanko , Ondřej Paatz , Matěj Vilím (4 × Gymnázium )
184.
Fyzicrew
32
599.
Luboš Vlásek , Vojta Černý , Jindřich Havránek , Jan Maňhal , Adéla Finková (5 × G a SOŠE )
185.
HeisenBerG
32
601.
Levi Ems , Till Becker , Florian Röhrig , Lennard Klarner , John-Luca Pletschen (5 × Heinrich-Böll-Gymnasium Troisdorf )
186.
TryHards
32
603.
Tharan Tejas Rajagopalan Saravanakkumar , Shanay Sadhani , Haripratik Arunkumar Malarkodi , Ruday Dharmesh Gandhi (4 × International School of Belgium )
187.
Tunas Muda Physics
32
606.
Justin Yuwono , Joel Japardi , Marcell Suryanto , Philip Winata , Ray Tjandradjaja (5 × Tunas Muda, Indonesia )
188.
Feynmen
32
607.
Rory Beare , Ismael Afaf , Max Bandler , Tristan Cubillo , James Forman (5 × Tonbridge School, England )
189.
Týmus
32
608.
Vít Stružka , Vit Vycudilik , Vilém Hurt , Jan Schmidt , Dominik Zborovjan (5 × Gymnázium Oty Pavla )
190.
Summit Education
32
609.
Gia Nguyen Pham (Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam ), Anh Minh To (Reigate Grammar School Vietnam ), Ngoc Kien Tran (Vinschool The Harmony Middle & High School )
191.
Perpetual Penta
32
613.
Vojtěch Vlček , Polina Ryzhova , Veronika Navrátilová , Karolína Faronová (4 × Gymnázium ), Jakub Hlavenka (Gymnázium )
192.
Nepalese Quark
32
615.
Sailesh Acharya , Hardik Batash , Nirajan Dwariya , Sabigya Adhikari , Mahendra Sharma (5 × St. Xavier's College )
193.
Benákův pes
32
617.
Agáta Forchová , Martin Metelka , Magdalena Šáchová , Luka Králík , Hugo Žaigla (5 × Gymnázium )
194.
NAME
32
620.
Omar El Desoki , Mohamed Sameh Ahmed , Eyad Al Jabaly , Mohamed Khaled , Adam Saeed (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
195.
Bohrner
31
624.
Samyak Sambuddha (Disha Delphi Public School, India )
196.
Entropy Eclipsers
31
628.
Sharar Mohammad Jarraf , Raiyan Kawsar , Sheikh Hasin Abrar , Sheikh Fahim Mahmud , Ahmed Anonay Adib (5 × Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh )
197.
Cyklopentan
31
632.
Radim Gabriel , Ondřej Tabášek , Eva Knápková , Martin Doležal , Adam Strážnický (5 × Gymnázium )
198.
Quantum Questers
30
638.
Zhansaya Balykbay , Ayaru Abdimalik , Kanat Serikbay , Nurdana Oralova (4 × Nazarbayev Intellectual School )
199.
Rat Pack
30
641.
Ngọc Nguyễn , Minh Trần , Băng Đặng , Minh Bùi (4 × Alfred Nobel School, Viet Nam ), Manas Joshi (Rockwoods International School, Udajpur, India )
200.
Pigeons
30
642.
Moulik Tandon , Ankit Agrawal , Harsh Yadav , Mohammad Taban , Nihit Chhabra (5 × Unacademy )
201.
Elzorbee7
30
644.
Ahmed Dokhan , Ahmed Hosny , Ahmed Ehab , Mohamed Azab , Mazen Mohamed (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
202.
Fachani
30
649.
Antonín Hrnčíř , Sylvie Troubilová , Daniel Kubík , Jindřich Sedláček (4 × Biskupské gymnázium )
203.
gnü
30
650.
Orsolya Keserű , Boglárka Žigo , Csillag Virág Csémi , András Benes , István Czibor (5 × Gymnázium H. Selyeho )
204.
Bez práce nejsou koláče
30
651.
Lukáš Tichý , Matěj Petlach , Michal Hurník , Jakub Laštovka , Matěj Břeský (5 × Gymnázium Opatov )
205.
Spark
29
660.
Alex Balutin , Stefan Barth , Igor Karlik (3 × GBOU "Presidential Physics and Mathematics Lyceum No. 239" )
206.
ALLEN
29
661.
Siddharth Soni , Nakshatra Sihotiya , Himanshu Thalor (3 × ALLEN Career Institute, India )
207.
Fisica-menti
29
663.
Elena Forte , Rebecca Ricotti , Marta Fratini , Giulia Lombardo , Maia Mastantuoni (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
208.
Mr. Dobecki knights
29
664.
Stanislaw Kordek , Tomasz Filipek , Wiktor Sowanski , Jakub Chlosta , Igor Sobaszek (5 × XX LO im. Zbigniewa Herberta, Dobrowolskiego 6, 80-287, Gdańsk )
209.
Gymnchod7A
29
665.
Laura Bohatová , Julie Ohanková , Matěj Havlík , Marek Miladinović , Gabriela Krýzová (5 × Gymnázium )
210.
Gymnázium Pelhřimov
29
671.
Radim Švec , Daniel Švec (2 × Gymnázium a Obchodní akademie )
211.
surprised capacitors
28
676.
Victoria Bopp , Fynn Schult , Aaron Terrahe , Jascha Weiss , Janick Rolff (5 × Heinrich-Böll-Gymnasium Troisdorf )
212.
Stuck in grandfather paradox
28
683.
Priyanshu Debnath (Mahesh Sri Ramakrishna Ashram Vidyalaya, India ), Saptashwa Mukhopadhyay (Raghunath Bari Ram Tarak High School, India )
213.
Đệ Cô Trang
28
684.
Hoàng Nguyễn Hữu , Hoàng Long Trần , Hưng Hào Phạm Nguyễn , Thiên Bảo Hồ Đắc , Thanh Tuấn Lê Văn (5 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Danang, Viet Nam )
214.
Fizziks is Phun
28
685.
William Davies , Olivia Chong , Oscar Aung (3 × The British International School of Houston, TX, USA )
215.
AstroPiggies
28
686.
Maksim Kolesnikov , Kamila Kudrjavceva , Ksenija Rogova , Veronika Tarane , Ksenija Pavlane (5 × Riga Classical Gymnasium )
216.
A4Homies
28
689.
Minh Khang Nguyễn , Tuấn Kiệt Lê , Hồ Khoa Văn Đoàn , Ngọc Trác Huỳnh , Hữu Dũng Nguyễn (5 × Le Quy Don High School for the Gifted Students, Danang, Viet Nam )
217.
LIETAJÚCE ŠERBLE
28
692.
Martin Dzúr , Matúš Kružliak , Adam Jančkár , Matej Čeman , Ján Nosáľ (5 × G )
218.
Dexterity
27
695.
Aryan Sinha , Mitansh Agarwal (2 × Delhi Public School, Guargaon, India ), Aryan Agarwal , Hardik Sanwalka (2 × Birla High School, India ), Arnav Sinha (Sharda Global School, India )
219.
Maňasova sekta reunited
27
700.
Jakub Vávra , Lukáš Navara , Vilém Charbut , Martin Pfeifer , David Ševčík (5 × Gymnázium )
220.
Ggggravitace
27
701.
Šimon Bartoš , Vojtěch Psík , Matyáš Ondrůšek , Ivo Kužela , Jiří Lorenc (5 × Gymnázium )
221.
xero in two (0×)
27
703.
Zabir Abdullah Yousuf , Ishtiak Rafid (2 × Dhaka Residential Model College, Bangladesh )
222.
superkalifragilisticexpeliadoc
27
706.
Avigya Belbase , Ayusha Shakya , Asmi Aryal (3 × St. Xavier's College )
223.
Bronzi team
26
714.
Adam Rechtorovič , Tomáš Holčák , Jáchym Frydrych , Matěj Krutilek (4 × Gymnázium F. Palackého )
224.
zenedavero
26
717.
Nedim Begović , Alan Dale , Roko Damiani (3 × United World College ), Vedad Kozica , Danis Fejzić (2 × Druga gimnazija Sarajevo )
225.
Fyzicrew GJŠ
26
719.
Josef Školoud , Martin Nezdařilík , Radim Dolák , Jan Ondrůšek (4 × Gymnázium J. Škody )
226.
PBG5
26
725.
Latif Abazi , Tarik Lokmić , Haris Cocalić , Imran Šeta (4 × Prva bošnjačka gimnazija )
227.
Atom fighters
26
726.
Hanna Serafin , Martyna Piesch , Jakub Turczynski , Filip Sygut , Kajetan Garbicz (5 × Liceum Ogólnokształcące nr V, Wrocław, Poland )
228.
Falcons1
26
732.
Logan Van Pelt , Matthew Choulas (2 × Poolesville High School )
229.
succhonhauxem
25
734.
Tuấn Anh Bùi (High School for Gifted Students, Hanoi University of Science ), Trọng Minh Trần , Bá Đạt Đỗ , Quốc Hoàng Trần (3 × Lương Thế Vinh High School for the Gifted, Vietnam )
230.
STEMers
25
737.
Youssef Hassan , Mohamed Ayman Abdelhakim , Marwan Yasser , abdelmon3em mohamed , Youssef Elsayed (5 × El-Sadat STEM school, Egypt )
231.
ÌV
25
744.
Quang Huy Nguyen , Khanh Linh Nguyen , Chi Hieu Nguyen , Thanh Binh Tran Thai , Gia Huy Huynh (5 × THPT Chuyen Le Thanh Tong, Vietnam )
232.
hrncirik
25
746.
Tobiáš Václavek , Jan Hrňa , Julián Alexandr Kaňát , Andrej Kuchmak , Jiří Guriča (5 × Masarykovo gymnázium a Jazyková škola )
233.
Pro Physics Obourians
25
747.
Omar Essam , Ahmed Ashraf , Ahmed Afifi , Hesham Abdellatif , Ahmed Mohsen (5 × Obour STEM School )
234.
Inert Gas
25
755.
Shaurya Kapur (Bhavan Vidyalaya Chandigarh, India )
235.
Nepoklatimi
24
756.
Teodor Stoianov , Lacho Georgiev , A B , Aa Bb (4 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
236.
5 MHz
24
757.
Celina Urschel , Wilma Giannacidis , Yujing He , Anna Gasch , Josephine Wilmer (5 × CJD Königswinter, DE )
237.
Revengers
24
759.
Johana Klementová , Klára Bukáčková , Veronika Jurková (3 × Biskupské gymnázium )
238.
Špunty na vodě
24
764.
Matyáš Závodný , Ondřej Brož , Vítězslav Musálek (3 × G O. Havlové )
239.
Radley 6.1 'B'
24
770.
Theodore Cripps , Johnny Andrewes , Marco Sit , Nico Martin , Mac Ngernanek (5 × Radley College )
240.
tuzlanski kanton
24
774.
Maša Mlinarević , Lamija Dzafić , Abaz Babić , Haris Torlak , Neira Drljević (5 × Druga gimnazija Sarajevo )
241.
rising STAR
23
778.
hazem atef , salman ashraf (2 × El-Sadat STEM school, Egypt )
242.
Obour strikers
23
782.
Amr Mohamed , Ammar Wael (2 × Obour STEM School )
243.
SuperGAS
23
783.
Andrej Melko , Richard Boroš , Katarína Hudáčková , Kristína Krnáčová , Diana Berková (5 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
244.
The Challenged
23
785.
Leo Duan , Brian Jeong , Kshirja Rajput , William Yan , Ouwen Huang (5 × New Westminster Secondary School )
245.
Quantum Stress Cat
23
786.
Sabrina Haljevac (Druga gimnazija Sarajevo )
246.
I Teletubbies
23
787.
Federico Frezza , Mario D’Elia , Carola Urbani , Michelangelo Malinici , Martina Mimi (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
247.
QBL2K
23
788.
Lan Nguyễn Thị Ngọc , Khoa Trần Công Anh , Bình Thái Văn , Quân Nguyễn Hồng , Lộc Nguyễn Hữu (5 × THPT Chuyen Le Thanh Tong, Vietnam )
248.
Vector Varriors
23
790.
Ritvik Sharma , Ruhan Roy , Kartikey Singh , Arav Chopra (4 × Delhi Public School, Guargaon, India )
249.
BOMBY
23
791.
Magdalena Adamcová , Jan Řeha , Filip Urban , Alena Volná , Petra Žáčková (5 × G P. Bezruče )
250.
Quantum Questmasters
23
794.
Karim Atef , Abdelrahman Nawar , Marwan Fadel , Mohamed Nasser (4 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
251.
Kamszoty
22
801.
Mateusz Fałat , Filip Pawlik , Bartosz Woźniak , Wiktor Landorf , Klaudiusz Orzechowski (5 × 1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami dwujęzycznymi w Krośnie )
252.
Něco vtipného a relevantního
22
805.
Anna Janíková , Lucie Šumanová , Jan Maňoušek , Filip Häring (4 × Gymnázium )
253.
Třeťáci PSJG
22
811.
Michala Malá , Michala Malá , Barbora Pohnerová , Adam Beran (4 × První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové )
254.
DSTEM Physics Olympiad :)
22
813.
Heinrich Rutenkroger (Downingtown STEM Academy, PA, USA )
255.
PBG6
22
814.
Selina Bošnjaković , Bilal Hećimović , Zehra Kazazić , Merjem Ćatić , Ibrahim Lopo (5 × Prva bošnjačka gimnazija )
256.
STEMPH
21
816.
Mohamed Essam Abdelhalem , Mohab Mohamed Sobhi , Mahmoud Adham Habeb , Saif-Aleslam Hussein Ali , Elbadry Mohamed Ibrahim (5 × Obour STEM School )
257.
JadranClub
21
823.
Petr Novák , David Metelec , Ondřej Brož , Matěj Mejzlík , Vítek Hošek (5 × Gymnázium )
258.
Quantum Quakers
21
825.
Nesreen Mohamed , Hager Saeed , Malak Ahmed , Malak Khaled , Nervana Samir (5 × Menofia STEM School, Egypt )
259.
Skiblet
21
826.
Mouhenned Chebira , Xuejin Zou , Ralph El Massih , Ramil Ganiev , Zhangir Meirbek (5 × Universal American School of Dubai )
260.
The QuadraQuest Team
21
827.
Anwer Khaled , Yehia Ibrahim , George Polis , Alhassan Emad (4 × Obour STEM School )
261.
G.E.
20
830.
Giordano Perna Perna , Filippo Cucculelli , Daniele Lancellotta , Corrado Spadavecchia (4 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy ), Davide Lo Savio (Liceo Scientifico Augusto Righi in Cesena )
262.
Excellers
20
831.
Saksham Adhikari , Rochak KC , Bipul Kharel , Prashraya Ghimire , Prakrit Devkota (5 × St. Xavier's College )
263.
The Falling Physicians
20
834.
Siya Kumar , Selina Zhou , Erin Yang , Alex Splinter , Claire Allen (5 × Kingston Secondary School, Canada )
264.
Joghurťáci
20
841.
Jiří Klier , Václav Hudský , Karel Jedlička , Simeon Borovanský , Petr Oblricht (5 × G a SOŠ )
265.
STEM Genius
19
846.
Hady El-barhimy (El-Sadat STEM school, Egypt )
266.
Relativity Rangers
19
850.
Eduarda Paoliello Nascimento , Cainã Chagas Arreguy , Clarice Sanches , Maria Clara Diniz Guimarães , Eduardo Sincorá Gomes (5 × Colégio Magnum Agostiniano Cidade Nova, Brazil )
267.
333
19
853.
Tereza Kyselová , Eliška Poláková , Veronika Janků (3 × G a SOŠP )
268.
Final Aguas, et al., 2023
19
858.
Jorence Segovia , Ethan Manuel Vidal , Van Peter Allan Dayag , Ralph Marcus Aguas , Mary Pearl Liwanag (5 × Philippine Science High School Cagayan Valley Campus )
269.
Marlborough L6 - B - 23
18
864.
Ben Armitage , Cristina Sanguino-Ming , George Plaistowe , Freddie Wilson , Finn Chan (5 × Marlborough College, England )
270.
Paul G Blazer
18
868.
Nathan Woolery , Bonham Buchanon , Zack Dillon (3 × Paul G Blazer High School, USA )
271.
The Dark Physicians
18
873.
Omar Elgaar , Mohammad Nabil , Ammar Hodeb , Omar El-Shayeb , Omar Saad (5 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
272.
Wezzies
17
878.
Giacomo Laureri , Rohan Dasgupta , Lola Raghavan , Indraneel Bhat , Rohil Bhattad (5 × Westminster School )
273.
_HydroCarbonara_
17
885.
Shamaila Binte Ishtiaque , Adiba Rahman , Talbia Amreen , Taskia Jamal (4 × Al-hidaayah International School, Bangladesh )
274.
Force4
17
887.
Bryce Chen , Amogh Dattatri (2 × Charter School of Wilmington, USA )
275.
Enta shayef kda y3ny?
16
894.
Mohamed Abo Elnour (STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
276.
GAH Boskovice
16
898.
Tereza Šabrňáková , Lucie Fadrná , Klára Plchová , Simona Pešková , Sára Hartlová (5 × Gymnázium )
277.
Odyho dievčatá
16
901.
Júlia Cehuľová , Kristína Katarína Mravová , Ema Bulavová , Mária Klingová (4 × Gymnázium )
278.
Nuclear Ninjas
16
902.
Samageet Dutta , Soham Roy Choudhury , Anirudh Iyer (3 × Maharishi Vidya Mandir, India )
279.
University of Fried Chicken
16
907.
Diaa Al-Naggar , Ahmed Abdelhameid , Seif Aldin Atwaa , Adham Othman (4 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
280.
Gravity Gurus
16
908.
Antonina Kwiatkowska , Antonina Szeferowicz , Stanislav Myshlennik , Stanislaw Dibriwski , Ivan Domanov (5 × Liceum Ogólnokształcące nr V, Wrocław, Poland )
281.
Watt Warriors
16
909.
Yassin Bassem (STEM Gharbiya, Egypt )
282.
PBG4
16
912.
Ema Klapuh , Azra Planja , Emira Imamović , Belma Granilo , Mia Lončarević (5 × Prva bošnjačka gimnazija )
283.
FyziKÁŘI
15
914.
Tomáš Dytrt , Vojtech Červinka , Martin Krobot , Dominik Lingr , Aleš Zezulka (5 × VOŠ a SPŠ )
284.
I FISICATI
15
916.
Fabio Trevisani , Gabriele Falaschetti , Elisabetta Maria Barile , Lorenzo Coppari , Edoardo Lucidi (5 × Liceo Innocenzo XII, Italy )
285.
Scotland
15
924.
Grayson Hatton , Matthew Kabin , Trina Tran , Charlotte Strong , Ethan Tian (5 × Kingston Secondary School, Canada )
286.
Mariam&mariam&Aliaa
15
927.
Mariam Elmaghraby , Maryam Abdelhamid (2 × Sohag STEM School ), Aliaa Mohamed (Bahr Motawased Secondary School, Egypt )
287.
Alisin odred
14
931.
Asja Karavdić , Afan Belkić , Namik Hadžimuratović , Imran Hajlovac , Matea Popović (5 × Druga gimnazija Sarajevo )
288.
FiTOHAFR
14
933.
Florian Finn Keuren , Hanna Viola Nilgen , Tom Alwyn Harrison , Frida Katharina Müller (4 × CJD Königswinter, DE )
289.
MozartAcí
14
935.
Matěj Bureš , Matěj Kaňka , Radim Kopiště , Veronika Fučíková , Michal Čapek (5 × Gymnázium )
290.
Minions
13
937.
Abdelrahmen Mohamed , Seif Yasser , Shehab Ayman , Ahmed Sokar , Youssef Nour (5 × El-Sadat STEM school, Egypt )
291.
AB
13
941.
Bianca Ciobanu , Alexandru Hossu (2 × Tudor Vianu National College of CS )
292.
Heisenbug
13
945.
Aanya Srivastava (Pioneer Convent Senior Secondary School, India )
293.
MM Obour STEM
13
947.
Marco Atef , Mazen Khaled (2 × Obour STEM School )
294.
Rs
12
950.
Raas Khan (RAJUK Uttara Model College )
295.
Shahad
12
954.
Shahad Alnaqbi (Aishah Bint Abi Baker School )
296.
Scooby-Doo: Nespoutané příšery
12
955.
Michaela Pastorková , Karla Šrubařová , Eliška Adámková , Barbora Havlíková , Daniel Chmel (5 × Gymnázium )
297.
Physics geek
11
960.
Farah Kamer (Integrated Distinct Governmental Language school, EG )
298.
Marlborough L6 - C - 23
10
969.
Lottie Jordan , Adam Skordis , Katie Miller (3 × Marlborough College, England )
299.
GirlzinMotion
10
972.
Fayrouz Selima , Menna Tallah Ahmed , Nejar Mohamed (3 × Menofia STEM School, Egypt ), Sarah Moslem (Bani Sweif STEM School, Egypt ), Menna Ahmed (El-Sayeda Khadija Language Official School, EG )
300.
Physicians
10
974.
Ahmed Hebiesh , Youssef Afya , Ebram Michael (3 × El-Sadat STEM school, Egypt )
301.
N's Team
9
977.
Nada Reda Abdelaty Mohamed (Sharkya STEM School, Egypt )
302.
Delta
9
981.
Aakriti Nagarkoti , Erica Prajapati , Aarya KC (3 × St. Xavier's College )
303.
TEA-REX
9
985.
Farah Khater , Youmna Hassan (2 × Maadi STEM School )
304.
OSLODRAKY 2.0
8
989.
Barbora Sivičeková , Tereza Kyzúrová , Bianka Komárová , Bianka Hrdinová , Adrián Andrášik (5 × G )
305.
ExtraGAS
8
994.
Tobias Kálus , Olívia Bilíková , Miroslav Pisch , Zuzana Hudáčková , Emma Kóňová (5 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
306.
Arza1725
8
995.
Arthas Mohammed Ismail (Narayana e-techno school, India )
307.
Mixed up Brats
7
998.
Shabab Arham (Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Mahruf Mahruf , Arefin Rafid , Ziyad Mohammad (3 × St. Joseph Higher Secondary School, Bangladesh ), Tapantor Das (Khilgaon Govt. High School, Khilgaon, Dhaka, Bangladesh )
308.
(a+b)² se nerovná a² + b²
7
1001.
Karel Kubeš , Veronika Jirčíková , Zuzana Horálková , Klára Nováková (4 × Gymnázium )
309.
Uga buga
6
1006.
Vasil Angelov , Mihail Kovachev , Vladko Vladimirov , Kristian Nikolov , Svetozar Hristov (5 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
310.
Better Than T2
6
1016.
Aaron Dong , Aidan Zhang , Tay Kim , Andy Jiang , Catherine Zhang (5 × Sage Hill School )
311.
Ely t7ty msh ragl
5
1019.
Fathy Elziny , Mohamed Ramadan , Mazen Wael , Zaid Manaa (4 × STEM School for Boys 6 of Oct Egypt )
312.
Professional Mistakes
5
1020.
Amarnath Kunnummal , Alan Krishna , Pranav Baburaj (3 × Silver Hills Higher Secondary School (CBSE), India ), Parthiv Madhusoodanan , Aman PT (2 × Gokulam Public School (Xylem Integrated), India )
313.
LOBOTÓMIA
5
1021.
Oliver Novák , Samuel Tkáč , Mária Malčeková , Dávid Urban (4 × G )
314.
Physics invaders
5
1022.
Habiba Elnhas , Asmaa Abdelhadii , Habiba Ayman , Zeinab Yasser , Basma Magdy (5 × Maadi STEM School )
315.
elgazar
5
1025.
Ahmed Rabie (Alexandria STEM School, Egypt )
316.
Physical therapists
4
1026.
Mark Wael , Mostafa Ahmed , Ali Saber , Belal Mohamed (4 × El-Sadat STEM school, Egypt )
317.
Kb
4
1028.
Malte Wilhelmi , Boran Tahtaci , Anton Platte , Mohammed Darwish , Yassin Aroub (5 × CJD Königswinter, DE )
318.
Palestine
3
1033.
Roh alfoad Ali (El Giza Secondary Technical Industrial School For Girls, Egypt )
319.
Perfectians
3
1037.
Moksh Balana , Prajjwal Mehta (2 × Perfect Education, IN )
320.
Pika
0
1046.
Yiu Sing Lee (CCC Heep Woh College )
321.
Quahogs
0
1055.
Senique Wilson , Nova Smith , Elliott Stead , Sebastian Garcia , Anthony Smith (5 × Martha's Vineyard Regional High School, USA )
322.
Traveller
0
1057.
Anil Kumar Sah (St. Xavier's College )
323.
Monti team
-6
1059.
Dario Cimato , Nathan Perera , Tommaso Andriolo Tommaso Andriolo , Artur Thomas Cojocaru (4 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
DNQ
Obouriansman
Ahmed Tolba (Obour STEM School )
DNQ
Obourians
Mohamed Waled , Ahmed Essam , Marwan Khaled , Mohamed Ahmed , Ahmed Tolba (5 × Obour STEM School )
DNQ
Bohring
Aagam Shah , Shlok Thakkar , Kunal Baid , Vinayak Gupta , Moksh Bhatt (5 × ALLEN Career Institute, India )
DNQ
Physics ninja
Ahmed Badawy , Ahmed Abdallah , Mohamed Amr (3 × El-Sadat STEM school, Egypt )
DNQ
BYK
Yousef Ragab , Belal Nagy , Khaled Abdelnaser (3 × El-Sadat STEM school, Egypt )
DNQ
RPS Nerminovci
Muhamed Numanović , Adnan Šehanović , Faris Dinarević , Mak Šipraga (4 × Richmond Park International School of Tuzla )
DNQ
RPS 3
Senada Zaketović , Sumejja Jahić , Iman Škrebo , Lejla Fatušić , Džana Džajić (5 × Richmond Park International School of Tuzla )
DNQ
Fyzíci 1
Eva Bijoková , Václav Otisk , Mikuláš Kuchař , Michal Strachota , Aurelie Čápová (5 × G O. Havlové )
DNQ
Fyzíci 2
Ondřej Wojtovič , Melánie Gráfová , Tomáš Nikel , Kateřina Mikulková , Šimon Vlček (5 × G O. Havlové )
DNQ
Kohinoor
Alan Jacob (Rahul International School )
DNQ
Physics Brawlers
Rakesh Detail (ALLEN Career Institute, India )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
WBosons
118
49.
Abir Goswami , Kuchi Sandeep , Satwik Patnaik , Kanishk Jain , Soham Pednekar (5 × Narayana e-techno school, India )
2.
PFRL- Fysic 4 riel lai
114
52.
Minh Hiếu Nguyễn (High School for Gifted Students, Hanoi National University of Education, Vietnam ), Nguyễn Bảo Hùng Lê , Quang Anh Nguyễn , Như Nam Sơn Đỗ , Hoàng Việt Trần (4 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science )
3.
Si děláš..., Feynmane!
94
88.
Michal Stroff , Vojtěch Kubrycht (2 × Gymnázium ), Lukáš Franta (Gymnázium Christiana Dopplera ), Kamilo Tomáš , Vojtěch Černý (2 × Gymnázium J. Keplera )
4.
IDEal GAS
90
99.
Jovan Kulezić , Anđela Nestorović , Andrej Drobnjaković , Nikola Stefanović , Strahinja Jugović (5 × Matematička Gimnazija Beograd, Serbia )
5.
Absolute Cool on Kelvin Scale
89
101.
Daksh Parmar , Nimay Purohit , Aditya Kaneria , Arnav Gautam , Rudra Pethani (5 × ALLEN Career Institute, India )
6.
albert
88
102.
Alexandru Condrea , Andrei Vila , Albert Octavian Lupu , Teodor Bichir , Bogdan Mihai Ciocârlan (5 × ICHB, Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti )
7.
Legends in Specs
83
117.
Dishit Agarwal , Shiva Mantha , Skanda Udupa , Kushal Paruchuru , Srithvik Nutakki (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
8.
Illuminati Vianu
81
120.
Andrei Dragu , Ruxandra Marmandiu , Mircea Rebengiuc , Tudor Stefan Grecu , Natalia Rat (5 × Tudor Vianu National College of CS )
9.
Kopernikarze na budżecie
75
146.
Filip Ćwięka , Antoni Gazda , Adam Ben Saad , Dawid Penar , Bartosz Węgrzyn (5 × 1 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami dwujęzycznymi w Krośnie )
10.
BeyondTheChandrashekharLimit
69
176.
Purushottam Jha (Patrachar Vidyalaya, India ), Anant Singh (The Millennium School, Lucknow, India ), Miheer Kulkarni (B. M. Rote Jr College Kolhapur, Maharashtra, India ), Shubham Dev (B. R. International School, India ), Prathamesh Kukade (Shri Dawale JR College Mothi Umri Akola, India )
11.
Aspirants
69
180.
Arpan Goel , Anuj Ruhal , Abhimanyu . , Vikram Aditiya (4 × SGGS Collegiate Public School )
12.
Bonky Monkys
68
186.
Richard Xu , Lucas Niu , Lawrence Ge , Andrew Xie , Jonathan He (5 × Adlai E. Stevenson High School, USA )
13.
Carmel Chins
66
198.
Allen Qian , Michael Qian , Edward Chen , Jacky Cai , Brandon Li (5 × Carmel High School )
14.
Dementors
64
211.
Hriday Kalavadia , Vivaan Shahane , Raghukul Bhushan (3 × Cosmos Castle International School Green Campus, India )
15.
Quantum Masters
62
223.
Arkadip De , Baijayanta Nag , Ipshit Paul (3 × Salt Lake School )
16.
Syntax Error
62
227.
Martin Zich , Pavol Pajtík , Hana Kalábová , Matej Bachniček , Andrej Kristián Šimo (5 × ŠpMNDaG )
17.
Cooler Than Absolute Zero
61
231.
Abhigyan Soni , Dipyaman Mukherjee (2 × Unacademy ), Mridul Garg (Chandigarh Baptist School, India ), Navonil Das (Kaligram High School ), Swayam Sankalp Behera INJSO (Narayana IIT Academy )
18.
Uctívači MV
61
232.
Petr Němec , Marco Kormaník , Michal Matoušek , Vít Kaděra , Filip Jarolím (5 × Wichterlovo G )
19.
Jericho Physics Club #3
61
235.
Michael Jiao , Helen Wang , Sanya Tarique (3 × Jericho High School )
20.
SMG-10
61
238.
Hristo Hristov , Atanas Gochev , Vasil Tsikalov , Maxim Derijan , Mihail Gochev (5 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
21.
73
60
250.
Samuel Šandor , Lukáš Mešter , Filip Sluk , Filip Krokavec , Adam Ilčík (5 × Gymnázium )
22.
Mixue44NguyenChanh
59
257.
Quang Nguyễn Phú , Anh Nguyễn Minh Kỳ (2 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science ), Minh Võ Đình , Hiếu Đỗ Xuân Chí , Bách Tạ Xuân (3 × Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam )
23.
Quantum Quotients
59
258.
Derek Zuo , Adrian Zhang , Albert Xing , Arshaun Oshideri , Allen Tang (5 × Sage Hill School )
24.
Orły
59
259.
Jakub Rakoca , Alex Rymarski , Jan Nasieniewski , Kornelia Kaczmarek , Artur Ziółkowski (5 × Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Poland )
25.
tinyurl.com/5x2bcwjy
58
263.
Jan Křivský , Zbyněk Makovský , Tereza Nejezchlebová , Martin Vlček , Radek Roub (5 × Gymnázium )
26.
Directionless Vectors
58
264.
Matías Páez (Escuela de Educación Secundaria N°6 ), Aarav Kansal (Woodlawn High School ), Kabirkhan Gori (Cosmos Castle International School Green Campus, India ), Shivansh Jha (Capital Public School, India ), Meet Fadia (Rankers International School, India )
27.
Млъкни и хамали
58
268.
Nikolay Hranov , Krum Stoimenov , Alexander Kimenov , Damyan Petrov , Alexander Nenov (5 × National High School of Mathematics and Natural Science "acad. Lyubomir Chakalov", Bulgaria )
29.
STRDLICE
56
290.
Matěj Hošek , Tadeáš Těhan , Stela Srpová , Lada Srpová , Ondřej Skála (5 × Gymnázium )
30.
THE BOYZ
56
295.
Krishna Agarwal (Narayana School Howrah ), Arman Singh (St. Gabriel's Senior Secondary School, Jabalpur, India ), Jayanth Mummana (Geetanjali Olympiad School, India ), Rohan Roy (Kendriya vidyalaya, Keshavpuram ), Lakshya Kumar (Ann Mary school )
31.
quang anh 100% sm
56
297.
Son Nguyen Tung , Anh Nguyen Quang , Mist Toad Vu Xuan , Kien Nguyen Mai , Khang Nguyen Phuc (5 × Tran Phu High School for the gifted, Vietnam )
32.
PATRONLAR KONSEYI
56
298.
Ahmet Cemal Usta , Kerem Berru Koç , Güneş Yıldırım , Eyüp Efe Şimşek , Emre Beat Keser (5 × Bahcesehir High School for Science and Technology, Turkey )
33.
CUCUMBER
56
302.
Chetan Malviya , Darshita Malviya (2 × ALLEN Career Institute, India )
34.
The Wee Lads
56
303.
Jasper Vähk , Ralf Maapalu , Rasmus Kogerma , Tau Sebastian Mölder (4 × Tallinna Reaalkool, Estonia ), Marten Suits (Ääsmäe kool, Estonia )
35.
NEWTON TITANS
55
307.
Mahroof Ahmed Khan , Masroor Ahmed Khan (2 × ALLEN Career Institute, India )
36.
Pegasus Pacers
54
313.
Vladislav Smochina (Liceul Teoretic ”Orizont” ), Aarush Mishra , Amrit Raj (2 × Maa Bharti Senior Secondary School, Kota ), Dionisis Koustoumpardis (Syghrona Ekpaideytiria Kotroni, Greece ), Mingyou Zuo (The Affiliated High School of South China Normal University )
37.
Mates Forever
54
316.
Muntasir Ahammad Chowdhury , Ammar Ahmed , Tabeed Hasan , Zihad Anwar Sharafi , Hisham Hamdan Chowdhury (5 × Al-hidaayah International School, Bangladesh )
38.
Mainile de calcul
53
318.
Andrei Gagea , Luca Zamfir , Stefan Matei , Andrei Calarasu , Vlad Dimulescu (5 × Tudor Vianu National College of CS )
39.
HUS Nation
52
334.
Alexandru Gabriel Stefan , Laurentiu Mihai Garnita , Ana-Maria Vizonie , Claudiu-Ionuț Peia (4 × Centrul Judetean de Excelenta Olt, Romania )
40.
Sadavuna
51
339.
Jayanta Das , Tasdik Ahmed , Md. Sifat Shahoria Mahi , Sham-Un Muhebbo Sajid , Fayez Ahmad (5 × Govt. Laboratory High School, Rajshahi )
41.
Mighty Nucleons
51
342.
Divyansh Agrawal , Tanisha Gupta , Divyansh Gupta , Saumyaa Gupta , Ananya Dhakar (5 × ALLEN Career Institute, India )
42.
this is me trying
51
345.
Sylvia Yu , Kylie Zhang , Alyssa Yu (3 × Poolesville High School )
43.
Research at the McGuire Group
51
349.
Jason Mak , Sanjay Oruganti , Dhairya Mathur , Bhavesh Dicholkar , Arav Maheria (5 × West Windsor-Plainsboro High School South, Windsor, USA )
44.
Arcig
51
352.
Veronika Menšíková , Alžběta Musilová , Marie Horáková , Vojtěch Stluka , Kateřina Menšíková (5 × Arcibiskupské gymnázium )
45.
Momentum Maxima
50
360.
Md Faiyaz Siddiquee (DPS STS School Dhaka )
46.
Boltzmann brains
49
369.
Tyler Andrew Natorca , Mark Shirokii , Dmitrijs Latishenko (3 × Riga State Gymnasium No.1, Latvia ), Daniils Koselevs , Abdulrahman Khalil (2 × Campbell College )
47.
Phylims
48
373.
Subhajit Bhattacharya (Ramakrishna Mission Vidyalaya, Narendrapur, Kolkata ), Nimay Gupta (Shiv Nadar School, India )
48.
4269
48
374.
Elena Yordanova ('Baba Tonka' High School of Mathematics, Ruse, Bulgaria ), Petar Popov (PMG "Yane Sandanski", Gotse Delchev, Bulgaria ), Atanas Mitrev (EG Hristo Botev, Kardzhali, Bulgaria )
49.
Bídníci
48
385.
Dominik Kaňka , Tadeáš Berný , Jan Hajský , Adam Kovář , Jakub Dlabola (5 × Gymnázium )
50.
P2
48
386.
Matyáš Karel Stoch , Petra Jahodová , Adam Broda , Kryštof Krynský , Ondřej Jůza (5 × Wichterlovo G )
51.
e=3=pi
47
394.
Sujith Selvendran (Raffles Institution, Singapore ), Joshua Alexster , Aadvik Mohta , Yeoh Ler Bin , Hariesh Subramaniam Sathappan (4 × Ngee Ann Secondary School, Singapore )
52.
Hanoi Gangsta's Paradise
47
398.
Chi Bao Hoang , Tuan Dung Tran , Phuc Minh Trinh (3 × High School for Gifted Students, Hanoi University of Science ), Quang Hung Doan , Quang Vu Pham (2 × Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam )
53.
Fyziklauni
46
407.
Tomáš Matkovič , Tomáš Bujdák , Matej Bednárik , Simona Krošláková , Nina Zuzulová (5 × Gymnázium )
54.
The physics team of LTT
45
416.
Thanh Vo , Dat Nguyen , Khoa Truong , Anh Nguyen , Danh Ha (5 × THPT Chuyen Le Thanh Tong, Vietnam )
55.
Amoeba Brothers
45
419.
Lukáš Michalik , Vojtěch Hoffman , Heorhii Nesterov (3 × OPEN GATE )
56.
bing chilling
44
429.
Ondřej Sedláček , Václav Jiřišta , Ondřej Voplakal , Matěj Jaroš , Oleksandr Loskot (5 × Gymnázium Oty Pavla )
57.
KDVLFT
43
437.
Lukáš Korec , Vojtěch Nádvorník , Filip Fiala , David Laušman , Lukáš Komín (5 × Gymnázium Opatov )
58.
Fractal Chaos
43
440.
Karthikeya Naidu Kodavali , Akhil Pulla , Bhargav Mende , Krithin Raj Thodupunoori , Kartikeya Mokirala (5 × DD Colony Sri Chaitanya, India )
59.
ANS(x)=42
43
442.
Matěj Vnouček , Jiří Šimon , Jiří Vokál , Jakub Kačer , Jakub Fanta (5 × Gymnázium )
60.
Pozitróniky
43
443.
Sofia Baleková , Patrik Slezák , Gabrielle Koníčková , Lukáš Kirka , Petra Brezanová (5 × G Ľ Š )
61.
Pavilon Hroc-hů
43
446.
Filip Gašparín , Mikuláš Hořenek , Václav Holuša , Matyáš Měch , Matouš Kulhánek (5 × Wichterlovo G )
62.
UNACADEMY STAR
43
450.
Piyush Falke , Tanmay Sharma , Ankit Raj , Srinja Mallik , Ronit Serva (5 × Unacademy )
63.
Magic Mushrooms
42
451.
Richard Zhao , Jonathan Song , Jerry Zhang , Vinsson Li , Luke Tang (5 × Harrow School, UK )
64.
Země je placatá
42
454.
Vojtěch Jan Schreib (Gymnázium ), Karel Švejda , Marek Rosenfelder , Filip Maroš (3 × Gymnázium )
65.
Physic Power
42
458.
Piotr Kruk , Grzegorz Przytuła , Nikodem Adel , Szymon Gross , Hubert Kowalewski (5 × V Liceum Ogólnokształcące im. Stefan Żermoskiego, Pl )
66.
Vortex
41
460.
Creation Duwal , Darshan Subedi , Deekshit Gharti Cheetri , Pratyush Shrestha , Bimin Kiran Koju (5 × St. Xavier's College )
67.
Sexta GHB
41
464.
Mark Joly , Jiří Kotlas , Šimon Mach , Filip Růžička , Adam Mikulič (5 × Gymnázium )
68.
Bierzesz_Podstawiasz_i_Masz
41
471.
Veronika Sliusarenko , Jakub Snochowski , Szymon Klarkowski , Malwina Boniecka , Jabłoński Mateusz (5 × IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, Poland )
69.
Force3
40
473.
Elaine Zuo , Cindy Tran , Everson Ramirez , Sai Ramineni (4 × Charter School of Wilmington, USA )
70.
Radioactive pomegranates
40
474.
Karel Vaněk (Gymnázium ), Matěj Ševčík , Oliver Misiarz , Ondřej Seibert (3 × Gymnázium ), Viktor Komárek (Colégio Divino Mestre )
71.
Pacu Ryba, život, síla!
40
476.
Martin Vagner , Petr Karlík , Michal Staněk , Václav Bouda , Michal Glasnák (5 × Gymnázium )
72.
DDALBAE UNITED
40
477.
Jiaqi Chen , Alex Hong (2 × Skyline High School ), Sunjae Choi , Sejin (Ryan) Park , Junseok (Jayden) Lee (3 × NLCS Jeju )
73.
CDP
40
480.
Vlad Chirita , Maria Ciutea , Razvan Tincu , Stefan Vanghelicescu , Laura Moldovan (5 × Tudor Vianu National College of CS )
74.
He Zhunzhun Fanclub
40
481.
Zhunzhun He , Hai De Yan , Jinxuan Zhong (3 × Raffles Institution, Singapore )
75.
vinamilk vị chuối
40
483.
Minh Huy Trần , Quang Tuấn Hoàng , Chí Viễn Lê (3 × Lê Hồng Phong High School for the Gifted, Ho Chi Minh City, Viet Nam ), Gia Đăng Hoàng (Phổ Thông Năng Khiếu ), Bảo Ngọc Nguyễn Trần (VNU-HCM High School for the Gifted, Vietnam )
76.
Higgs bosons
40
485.
Ilinca Micu , Mihai-Dinu Ciungradi , Matei-Alexandru Mortici , Denisa Elena Dragomir , Rares-Serban Feraru (5 × Tudor Vianu National College of CS )
77.
Wolves
40
487.
Javohir Aknazarov , Shohjahon Jo'rayev , Faxriddin Raximov (3 × Mirzo Ulughbeg Specialized Boarding School, Uzbekistan )
78.
Einstein's Goats
40
488.
Roberto Franchin , Viola Masini , Alberto Quondam , Yilun Liu , Giacomo Charles Rouse (5 × Liceo Scientifico Augusto Righi, Roma, Italy )
79.
Cukříci
39
495.
Matěj Zahrádka , David Kraus , Vendula Voltrová , Jan Nevečeřal , Matěj Hromada (5 × Gymnázium )
80.
V6.A
39
498.
Vojtěch Mišičko , Martin Antoško , David Nedvěd , Martin Balej (4 × Gymnázium )
81.
Majstri Svetla
38
517.
Veronika Hamajová , Štefan Jankovič , Lukáš Kocman , Alžbeta Nagyová , Martin Kuťka (5 × Gymnázium A. Bernoláka )
82.
HSGS cs2
36
540.
Le Anh Hoang , Nguyen Tuan Minh Dao , Tan Hoang An Nguyen , Minh Dat Vo (4 × Tran Dai Nghia Specialised High School )
83.
Nigma flavescens
36
545.
Antonín Pech , Dana Mašterová , Ivan Mišustin , Marie Škulinová , Vít Sokol (5 × Gymnázium Pierra de Coubertina )
84.
Noodles Net
36
552.
Tran Le Minh Triet , Nguyen Minh Quan , Dang Vu Hoang , Tran Trong Nghia , Nguyen Ngoc Huu (5 × VNU-HCM High School for the Gifted, Vietnam )
85.
Quantum Queens
36
556.
Palak Bandhu (Gwalior Glory High School, India ), Aadya Jha (R. D. International School, India ), Anushka Dixit (Kendriya Vidyalaya Air Force Station Ojhar, India ), Bhoomi Bulchandani (Shri Vijaya Maharani International Academy, India )
86.
VCL
35
572.
Le Hoang Khang Nguyen , Ho Gia Huy Le , Huynh Thien Nhan Le , Duy Khiem Tran , Nhat Thanh Tran (5 × Lê Hồng Phong High School for the Gifted, Ho Chi Minh City, Viet Nam )
87.
Bed Breakers
34
580.
Kaan Güngör , İhsan Yağız Kara , Mert Andaç Karan , Mehmet Batu Parlak (4 × Bahcesehir High School for Science and Technology, Turkey )
88.
gg-bot
34
581.
Bartoloměj Vaníček , Kryštof Hněvkovský , David Herman , Aziz Jahić (4 × Gymnázium )
89.
PentaPhotons
34
583.
Ayush Agrawal , Kulveer Singh , Aditya Verma , Hridyansh Sharma , Tej Thepade (5 × Bakliwal tutorials )
90.
Quantum Brawlers
33
589.
Isacco Riccardi , Riccardo Di Cicco , Filippo Degioia , Andrea Del Dottore (4 × Liceo Scientifico Galileo Ferraris )
91.
33
592.
Emma Podpierová , Martin Rehak , Klára Hurníková , Ondřej Šverma , Tereza Vávrová (5 × Gymnázium )
92.
Incel gorilla group inc.
33
593.
Matúš Tylka , František Škoviera , Samuel Samák , Dávid Kosa , Michal Grbálik (5 × G Ľ Š )
93.
GYMTRI
33
595.
Vojtěch Zielina , Daniel Hubáček , Pavel Lysek , Adam Krupa , Martin Demel (5 × Gymnázium )
94.
Gottwaldovci
33
596.
Adam Svoboda , Ben Dědič , Adam Spěváček , Jakub Kapusta , Tomáš Kudláček (5 × Gymnázium )
95.
Astera
32
600.
Matěj Šebesta , Jiří Kubica , Matouš Trefil , Julie Pazdírková , Tibor Petrůj (5 × Masarykovo gymnázium a Jazyková škola )
96.
Lycans
32
605.
Mourya Lycan , Abhirup Inguva (2 × FIITJEE, Madhapur, India )
97.
Eesti
32
611.
Uku Raasik (Miina Härma Gymnasium, Estonia ), Raul Pata , Hannes Vaabel , Oliver Aavik , Randel Rannamägi (4 × Gustav Adolf Grammarschool, Tallinn, Estonia )
98.
MŠDDV
32
618.
David Kuhn , Matěj Čentík , Vojtěch Popelek , David Felzmann , Štěpán Hajdík (5 × G O. Havlové )
99.
One is enough
32
621.
Bosuk Choi (Saigon South International School, Vietnam )
100.
Team Lagrange
31
626.
Kanad Bhattacharya (Bishop Cotton Boys' School, India )
101.
soup boys
31
629.
Daksh Dangwal , Sid Neelgund , Akshaj Reddy , Hrishikesh Kalidindi , Neelesh Lokireddy (5 × FIITJEE, Madhapur, India )
102.
Šredyngerova koťata
31
631.
Barbora Zachová , Zuzana Nováková , Barbora Tittlova , Lukáš Přenosil , Hnat Hryhoriev (5 × Gymnázium )
103.
Imagine Losing
31
634.
Levente Bödők , Viktor Zauko , Zsofia Polo , Šimon Matyó , Adrián Hriňa (5 × Gymnázium H. Selyeho )
104.
QuantumReach
31
635.
Abhaya Ranjan , Shivam Patel , Ayush Kumar , Ashutosh Kumar Patel , Tushar Shekhar (5 × Karl Huber School, India )
105.
Gujurly Physics Team 2
30
636.
Shageldi Charyyev , Eziz Babayev , Arzuv Bahtyyarova , Salyh Rejepov , Leyli Mametamanova (5 × Specialized comprehensive boarding school named after Saparmyrat Turkmenbashy, Turkmenistan )
106.
Čitatel