Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie Open
Kategorie

A

  1. 2D: David Hás, Dominik Kantor, David Dvořák (3 × G, Kojetín )
  2. 56: Ondřej Kohout, Tomáš Tichý, Zdeněk Plášil, Jan Nutil (4 × G, Kolín )
  3. 5N: Juda Kaleta, Nguyen Thi Tuyet Trang, Zdeněk Zeman, Tereza Hulcová, Václav Skála (5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
  4. Alea: Vladimír Macko (G Ľ. Štúra, Zvolen ) , Matúš Halaj, Norbert Slivka, Jakub Cimerman, Martin Adamec (4 × G Tajovského, B. Bystrica )
  5. Amazingní Starvace: Filip Murár (G Masarykovo nám., Třebíč ) , Lukáš Timko (G P. de Coubertina, Tábor ) , Kristína Nešporová (G, Boskovice ) , Lukáš Fusek (G, Uherské Hradiště ) , Veronika Brumovská (G, Elgartova, Brno )
  6. Army of ants: Vladislav Wohlrath (G a SOŠ, Rokycany ) , Vojtěch Hamala (G, Zábřeh ) , Adam Přáda (G, Ostrov ) , Michal Staruch (G a OA, Vrchlabí ) , Martin Valošek (G F. Hajdy, Ostrava )
  7. Asd: David Šícha, Kristýna Beňová, Anežka Škabradová, Josef Hlinka, Luboš Korbelář (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  8. DaMeo: Jan Soukal (G J. Ressela, Chrudim )
  9. Dragoon: Jakub Černošek, Radek Šmarda (2 × Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí )
  10. Dynamické Trio: Markéta Škodová, Zuzana Karlová, Pavel Němeček (3 × G J. Heyrovského, Praha )
  11. Ergodická skupina: Vladimír Růžička, Lukáš Nevařil, Martin Šindelář (3 × G, Moravské Budějovice )
  12. Exitus: Markéta Horská, Pavlína Kratochvílová, Jan Poštulka, Markéta Hábová, Kamila Herková (5 × G Botičská, Praha )
  13. FC Jaroska: Jakub Vančura, Petr Zakopal, Libor Martínek, Jan Povolný, Oldřich Vlašic (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  14. Fyziklády: Filip Magdálek, Eduard Hanych, Jindřich Hájek, Martin Opatrný, Dominik Kastner (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  15. GKJ: Radek Vitík, Daniela Hostašová, Michael Chochel, Štěpán Staněk, Ondřej Adámek (5 × G, Kojetín )
  16. GLIT: Petr Klička, Jiří Sokol, Zuzana Klímová, Jiří Komínek, Ondřej Vacek (5 × G, Litomyšl )
  17. GYBoni: Lucie Valentová, Tomáš Axman, Karel Juřík, Markéta Tesařová, Oldřich Holcner (5 × G, Boskovice )
  18. GYMIK: Martin Kihoulou, Vít Hubálek, Jiří Pubrdle, David Černý, Jiří Helus (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  19. Gymnázium Ústí nad Orlicí: Kubišta Ladislav, Kopecký Jáchym, Kodytek Tomáš, Filip František, Pinkas Matyáš (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  20. Gympláci: Petr Kafka, Daniela Prokešová, Daniel Čejchan (3 × Jiráskovo G, Náchod )
  21. H+H+K: Jan Hrabovský, Radek Hůlka, Ondřej Koutný (3 × G J. Ressela, Chrudim ) , Alexandr Zaykov (G Teplice )
  22. Hanisovi loupáci: Jan Zehnal, Vojtěch Kika, Jan Vysocký, Adam Vysocký, Daniel Woroň (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  23. Hexanitrohexahexol: Daniel Gromada, Josef Koláčný, Marek Beran, Jakub Kubečka, Michal Máslík (5 × G, Nymburk )
  24. Hustodémonská Krutopřísnost: Jaroslava Ryplová (Masarykovo G, Plzeň ) , Kateřina Zpěváková, Lukáš Velecký, Michal Buráň, Michal Andrýsek (4 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  25. Chuck: Adolf Středa, Jakub Vaith (2 × Čes.-ang. G, České Budějovice )
  26. Jirka nas potaha: Jiří Havránek, Jan Cvrček, Jan Suchara, Marek Nechanský, Jakub Valerián (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  27. Kaktus: Lukáš Vozák (SŠ elektrotechnická Lipník nad B )
  28. kiyosaki: Aleš Neoral, Petr Laitoch (2 × G, Olomouc-Hejčín )
  29. KR+MI: Michala Kohoutková (G J. Ressela, Chrudim )
  30. Kvantum: Marek Zákopčaník, Štěpán Korecký, Jakub Dvořák (3 × G Botičská, Praha )
  31. Lebečníci: Tomáš Myslivec, Jaroslav Moravec, Jakub Malíř, Jaroslav Šindler, Ladislav Kršek (5 × G Botičská, Praha )
  32. m.raszyk: Martin Raszyk (G, Karviná )
  33. Makaci: Jakub Šafin (G, P. Horova, Michalovce ) , Roman Hudec (G, Nové Zámky ) , Samuel Horváth, Mark Daniel (2 × G Párovská, Nitra ) , Eduard Batmendijn (CG sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa )
  34. Marvan: Andrea Phamová, Markéta Vaňková, Radka Čechová (3 × G, Lovosice )
  35. Mendláci: informace o členech týmu nejsou dostupné
  36. MGO2008: Dušan Svoboda, Jaroslav Kroutil, Pavel Hub, Michael Kotzur, Ondřej Pavelka (5 × Mendelovo G, Opava )
  37. Mihask: Jiří Klouček, Lukáš Novotný, Radek Bartyzal, Martin Vrážel, Michaela Hásková (5 × G Dašická, Pardubice )
  38. MKD: Kateřina Brachtlová, Dominika Smržová, Markéta Hrehorová (3 × G, Šumperk )
  39. Okarusov blesk: Lubomír Grund, Martin Rod (2 × G Christiana Dopplera, Praha ) , Tomáš Gonda, Ján Ondráš (2 × G Grösslingová, Bratislava ) , Patrik Turzák (G Poštová, Košice )
  40. Panda: Jan Tajovský, Petra Továrková, Denisa Zatloukalová, Daniela Alexová, Anna Popková (5 × G, Boskovice )
  41. Pekna cesta: Peter Dupej, Juraj Labant, Samuel Cibulka, Martin Opatovský, Samuel Sučík (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  42. Perpetuálně-mobilní skvadra: Jiří Tuháček, Karel Vlachovský, Petr Hladík (3 × Masarykovo G, Plzeň )
  43. : Jakub Štolhof (G J. Ressela, Chrudim )
  44. PQS: Ondřej Groborz (G P. Bezruče, Frýdek-Místek ) , Martin Šotola, Adam Šefránek, Vojtěch Šotola (3 × SPŠ Karviná - Hranice )
  45. Přikrylovy děti: Marian Sedlář, Martin Šafránek, Kamila Kozáková, Alexandra Hájková (4 × G, Kojetín )
  46. Pucifokr: Kristýna Čiháková, Kateřina Půlpánová, Tereza Krištofová, Alice Foltýnová (4 × G J. Heyrovského, Praha )
  47. PuGy: Michal Červeňák, Tomáš Skokňa, Matúš Uríček, Viliam Cíbik, Andrej Zbín (5 × G Púchov )
  48. Rosťa tým: Adam Goga, Oldřich Kmosčák, Michael Koutný (3 × G J. Wolkera, Prostějov )
  49. SG-0!: Josefína Konečná, Jan Masopust, Tereza Bautkinová, Jiří Kubík, Anna Vilimová (5 × G Botičská, Praha )
  50. Šarmantné asistentky: Matej Oravec, Jakub Bahyl, Marek Koščo, Samuel Tomašec, Adam Hložný (5 × G Varšavská, Žilina )
  51. Šikulové: Pavel Kůs (G J. Š. Baara, Domažlice )
  52. Šplechaři: Miroslav Hanzelka (G, Česká Lípa ) , Tomáš Zahradník (Gymnázium Oty Pavla, Praha ) , Jakub Doležal (G, Špitálská, Praha ) , David Hruška, Michal Nožička (2 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  53. Špunti: Martin Rosa, Pavlína Tajnerová, Alena Luongová, Tereza Schmiedlová, Aneta Procházková (5 × G, Lovosice )
  54. Tancujúce paraboly (a iné zver: Michaela Šandalová (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Milan Smolík (G Grösslingová, Bratislava ) , Juraj Surovčík (G, Dolný Kubín ) , Klára Ficková (G Poštová, Košice ) , Jaroslav Petrucha (Gymnázium Metodova, Bratislava )
  55. Trotl Kopf: Petr Koberle, Jan Dvořák, Martin Přibyl, Jakub Slížek, Adam Mrkvička (5 × G, Děčín )
  56. Tým týmů: Stanislav Fořt, Lucie Fořtová (2 × G P. de Coubertina, Tábor )
  57. V.A8: Tomáš Michalec, Vojtěch Daniš, Petr Sedlák, Pavel Tříska, Filip Blažek (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  58. Vektor: Kateřina Jabůrková, Michaela Nováková, Andrea Žižková, Anna Bobysudová, Marcela Nouzová (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  59. Vosičky: Monika Besedová, Hana Ježdíková, Kirill Juran, Jan Staněk, Karolína Pěčková (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  60. Wolowizards: informace o členech týmu nejsou dostupné
  61. Wowoni: Jerguš Greššák (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Milan Pešta (G Konštantínova, Prešov ) , Tomáš Kello, Jaroslav Hofierka (2 × G J. A. Raymana, Prešov )
  62. Zelenáči: Markéta Kubiková, Lukáš Supik (2 × ZŠ Bystřice )
  63. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný (2 × G Komenského, Havířov )
Kategorie

Open

  1. 999matej999: Matej Pončák (CZŠ sv. Gorazda, Prešov )
  2. Blbec z Xeenemünde: informace o členech týmu nejsou dostupné
  3. Bystrické čučoriedie: Jana Klaudíniová (not a student) , Michal Takács (UMB, Banská Bystrica )
  4. Egar a spol.: Ondřej Poláček (ZŠ, Žerotínova ) , Karin Poláčková, Miroslav Poláček (2 × not a student) , Štěpán Poláček (FJFI ČVUT )
  5. Emcenadruhu: Michal Rozsa (ZŠ Ostredková, Bratislava )
  6. Googlič: Michal Richter (FEL ČVUT )
  7. Kobliha: informace o členech týmu nejsou dostupné
  8. lolec borec: Ondřej Svoboda (ZŠ Na Smetance, Praha 2 )
  9. modré elektróny: Fridrich Valach, Mária Kieferová, Samuel Kováčik, Lukáš Konečný, Márius Kádek (5 × FMFI UK Bratislava )
  10. Odchylka: Ekaterina Berestneva (ÚJOP UK )
  11. z-z-z: Jan Novák (ZŠ , Rosice )