Pořadí

A

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Makaci
139
1.
Jakub Šafin (G, P. Horova, Michalovce ) , Roman Hudec (G, Nové Zámky ) , Samuel Horváth, Mark Daniel (2 × G Párovská, Nitra ) , Eduard Batmendijn (CG sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa )
2.
Okarusov blesk
108
3.
Lubomír Grund, Martin Rod (2 × G Christiana Dopplera, Praha ) , Tomáš Gonda, Ján Ondráš (2 × G Grösslingová, Bratislava ) , Patrik Turzák (G Poštová, Košice )
3.
Tým týmů
103
4.
Stanislav Fořt, Lucie Fořtová (2 × G P. de Coubertina, Tábor )
4.
Amazingní Starvace
95
5.
Filip Murár (G Masarykovo nám., Třebíč ) , Lukáš Timko (G P. de Coubertina, Tábor ) , Kristína Nešporová (G, Boskovice ) , Lukáš Fusek (G, Uherské Hradiště ) , Veronika Brumovská (G, Elgartova, Brno )
5.
Hexanitrohexahexol
91
6.
Daniel Gromada, Josef Koláčný, Marek Beran, Jakub Kubečka, Michal Máslík (5 × G, Nymburk )
6.
Šplechaři
81
7.
Miroslav Hanzelka (G, Česká Lípa ) , Tomáš Zahradník (Gymnázium Oty Pavla, Praha ) , Jakub Doležal (G, Špitálská, Praha ) , David Hruška, Michal Nožička (2 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
7.
ὅπερ ἔδει δεῖξαι
75
9.
Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný (2 × G Komenského, Havířov )
8.
FC Jaroska
70
10.
Jakub Vančura, Petr Zakopal, Libor Martínek, Jan Povolný, Oldřich Vlašic (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
9.
Hustodémonská Krutopřísnost
66
11.
Jaroslava Ryplová (Masarykovo G, Plzeň ) , Kateřina Zpěváková, Lukáš Velecký, Michal Buráň, Michal Andrýsek (4 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
10.
Army of ants
65
12.
Vladislav Wohlrath (G a SOŠ, Rokycany ) , Vojtěch Hamala (G, Zábřeh ) , Adam Přáda (G, Ostrov ) , Michal Staruch (G a OA, Vrchlabí ) , Martin Valošek (G F. Hajdy, Ostrava )
11.
Wowoni
64
13.
Jerguš Greššák (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Milan Pešta (G Konštantínova, Prešov ) , Tomáš Kello, Jaroslav Hofierka (2 × G J. A. Raymana, Prešov )
12.
H+H+K
60
14.
Jan Hrabovský, Radek Hůlka, Ondřej Koutný (3 × G J. Ressela, Chrudim ) , Alexandr Zaykov (G Teplice )
13.
m.raszyk
56
16.
Martin Raszyk (G, Karviná )
14.
Tancujúce paraboly (a iné zver
54
18.
Michaela Šandalová (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Milan Smolík (G Grösslingová, Bratislava ) , Juraj Surovčík (G, Dolný Kubín ) , Klára Ficková (G Poštová, Košice ) , Jaroslav Petrucha (Gymnázium Metodova, Bratislava )
15.
V.A8
50
19.
Tomáš Michalec, Vojtěch Daniš, Petr Sedlák, Pavel Tříska, Filip Blažek (5 × G, Olomouc-Hejčín )
16.
kiyosaki
46
20.
Aleš Neoral, Petr Laitoch (2 × G, Olomouc-Hejčín )
17.
Dragoon
44
21.
Jakub Černošek, Radek Šmarda (2 × Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí )
18.
Alea
35
22.
Vladimír Macko (G Ľ. Štúra, Zvolen ) , Matúš Halaj, Norbert Slivka, Jakub Cimerman, Martin Adamec (4 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
19.
Hanisovi loupáci
31
23.
Jan Zehnal, Vojtěch Kika, Jan Vysocký, Adam Vysocký, Daniel Woroň (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
20.
Gymnázium Ústí nad Orlicí
29
24.
Kubišta Ladislav, Kopecký Jáchym, Kodytek Tomáš, Filip František, Pinkas Matyáš (5 × G, Ústí nad Orlicí )
21.
Gympláci
26
26.
Petr Kafka, Daniela Prokešová, Daniel Čejchan (3 × Jiráskovo G, Náchod )
22.
GYBoni
25
27.
Lucie Valentová, Tomáš Axman, Karel Juřík, Markéta Tesařová, Oldřich Holcner (5 × G, Boskovice )
23.
5N
24
28.
Juda Kaleta, Nguyen Thi Tuyet Trang, Zdeněk Zeman, Tereza Hulcová, Václav Skála (5 × G J. Vrchlického, Klatovy )
24.
Pekna cesta
21
30.
Peter Dupej, Juraj Labant, Samuel Cibulka, Martin Opatovský, Samuel Sučík (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
25.
Lebečníci
18
31.
Tomáš Myslivec, Jaroslav Moravec, Jakub Malíř, Jaroslav Šindler, Ladislav Kršek (5 × G Botičská, Praha )
26.
Vosičky
13
32.
Monika Besedová, Hana Ježdíková, Kirill Juran, Jan Staněk, Karolína Pěčková (5 × Jiráskovo G, Náchod )
27.
Zelenáči
13
33.
Markéta Kubiková, Lukáš Supik (2 × ZŠ Bystřice )
28.
Fyziklády
13
34.
Filip Magdálek, Eduard Hanych, Jindřich Hájek, Martin Opatrný, Dominik Kastner (5 × G, Olomouc-Hejčín )
29.
PuGy
12
35.
Michal Červeňák, Tomáš Skokňa, Matúš Uríček, Viliam Cíbik, Andrej Zbín (5 × G Púchov )
30.
Šarmantné asistentky
12
36.
Matej Oravec, Jakub Bahyl, Marek Koščo, Samuel Tomašec, Adam Hložný (5 × G Varšavská, Žilina )
31.
Panda
11
37.
Jan Tajovský, Petra Továrková, Denisa Zatloukalová, Daniela Alexová, Anna Popková (5 × G, Boskovice )
32.
Wolowizards
10
38.
no info avaiable
33.
GKJ
9
39.
Radek Vitík, Daniela Hostašová, Michael Chochel, Štěpán Staněk, Ondřej Adámek (5 × G, Kojetín )
34.
Exitus
9
40.
Markéta Horská, Pavlína Kratochvílová, Jan Poštulka, Markéta Hábová, Kamila Herková (5 × G Botičská, Praha )
35.
Dynamické Trio
9
41.
Markéta Škodová, Zuzana Karlová, Pavel Němeček (3 × G J. Heyrovského, Praha )
36.
Trotl Kopf
8
42.
Petr Koberle, Jan Dvořák, Martin Přibyl, Jakub Slížek, Adam Mrkvička (5 × G, Děčín )
37.
Chuck
7
43.
Adolf Středa, Jakub Vaith (2 × Čes.-ang. G, České Budějovice )
38.
56
6
44.
Ondřej Kohout, Tomáš Tichý, Zdeněk Plášil, Jan Nutil (4 × G, Kolín )
39.
Špunti
6
45.
Martin Rosa, Pavlína Tajnerová, Alena Luongová, Tereza Schmiedlová, Aneta Procházková (5 × G, Lovosice )
40.
GYMIK
6
46.
Martin Kihoulou, Vít Hubálek, Jiří Pubrdle, David Černý, Jiří Helus (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
41.
GLIT
5
47.
Petr Klička, Jiří Sokol, Zuzana Klímová, Jiří Komínek, Ondřej Vacek (5 × G, Litomyšl )
42.
Perpetuálně-mobilní skvadra
5
48.
Jiří Tuháček, Karel Vlachovský, Petr Hladík (3 × Masarykovo G, Plzeň )
43.
Přikrylovy děti
4
49.
Marian Sedlář, Martin Šafránek, Kamila Kozáková, Alexandra Hájková (4 × G, Kojetín )
44.
PQS
4
50.
Ondřej Groborz (G P. Bezruče, Frýdek-Místek ) , Martin Šotola, Adam Šefránek, Vojtěch Šotola (3 × SPŠ Karviná - Hranice )
45.
MKD
2
51.
Kateřina Brachtlová, Dominika Smržová, Markéta Hrehorová (3 × G, Šumperk )
46.
Kvantum
2
52.
Marek Zákopčaník, Štěpán Korecký, Jakub Dvořák (3 × G Botičská, Praha )
47.
2D
0
53.
David Hás, Dominik Kantor, David Dvořák (3 × G, Kojetín )
48.
Asd
0
54.
David Šícha, Kristýna Beňová, Anežka Škabradová, Josef Hlinka, Luboš Korbelář (5 × G J. Heyrovského, Praha )
49.
DaMeo
0
55.
Jan Soukal (G J. Ressela, Chrudim )
50.
Mihask
0
56.
Jiří Klouček, Lukáš Novotný, Radek Bartyzal, Martin Vrážel, Michaela Hásková (5 × G Dašická, Pardubice )
51.
0
57.
Jakub Štolhof (G J. Ressela, Chrudim )
52.
SG-0!
0
58.
Josefína Konečná, Jan Masopust, Tereza Bautkinová, Jiří Kubík, Anna Vilimová (5 × G Botičská, Praha )
53.
Marvan
-1
59.
Andrea Phamová, Markéta Vaňková, Radka Čechová (3 × G, Lovosice )
54.
Pucifokr
-2
60.
Kristýna Čiháková, Kateřina Půlpánová, Tereza Krištofová, Alice Foltýnová (4 × G J. Heyrovského, Praha )
55.
Jirka nas potaha
-4
61.
Jiří Havránek, Jan Cvrček, Jan Suchara, Marek Nechanský, Jakub Valerián (5 × G J. Heyrovského, Praha )
56.
Vektor
-4
62.
Kateřina Jabůrková, Michaela Nováková, Andrea Žižková, Anna Bobysudová, Marcela Nouzová (5 × G J. Heyrovského, Praha )
57.
MGO2008
-5
63.
Dušan Svoboda, Jaroslav Kroutil, Pavel Hub, Michael Kotzur, Ondřej Pavelka (5 × Mendelovo G, Opava )

O

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
modré elektróny
130
2.
Fridrich Valach, Mária Kieferová, Samuel Kováčik, Lukáš Konečný, Márius Kádek (5 × FMFI UK Bratislava )
2.
Egar a spol.
80
8.
Ondřej Poláček (ZŠ, Žerotínova ) , Karin Poláčková, Miroslav Poláček (2 × not a student) , Štěpán Poláček (FJFI ČVUT )
3.
Bystrické čučoriedie
60
15.
Jana Klaudíniová (not a student) , Michal Takács (UMB, Banská Bystrica )
4.
Blbec z Xeenemünde
54
17.
no info avaiable
5.
Googlič
27
25.
Michal Richter (FEL ČVUT )
6.
Kobliha
22
29.
no info avaiable