Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C Zahraniční SŠ Kategorie Open
Kategorie

A

  1. Posse Rem Esse: Drahoslav Bednář, Jakub Volek, Tereza Matyasková (3 × VOŠ, G a SOŠ, Světlá n. Sáz. )
  2. Fialové hrnce: Matúš Berák, Samo Tomašec, Marek Koščo, Jakub Bahyl (4 × G Varšavská, Žilina ) , Zuzana Moravcová (Gymnázium bilingválne, Žilina )
  3. Gymik+Tonda: David Hruška, Michal Nožička, Martin Hora (3 × G Mikulášské n. 23, Plzeň ) , Anh Dung Le (G, Tachov )
  4. Mračno: Pavlína Niklová, Michaela Klečková, Pavla Bartoňová, Michaela Limberská (4 × G F. Palackého, Val. Mez. ) , Karel Klečka (SPŠ elektro., Rožnov p. R. )
  5. Nutella: Šárka Lýsková (G, Dukelská, Bruntál )
  6. ACDC: Matěj Horák, Tereza Kadlčíková, Josef Poul, Vojtěch Válka, Petr Vencelides (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
  7. Balistické střely: Phuong Anh, Karolína Mancová, Martin Joska, Klára Drhová, Barbora Schmidtová (5 × G, Písnická, Praha )
  8. All Star: Martin Bořil, Jakub Drahotský (2 × BG, Žďár nad Sázavou )
  9. GymKadaŇ: Rostislav Kaufman, Karolína Frimlová, Jan Havránek, Jan Kůta, Filip De Bolle (5 × G, Kadaň )
  10. Ups: Nikola Šotolová (G, Nová Paka )
  11. Andiho banda: Michal Kobák, Tomáš Jánoška, Rado Vančo, Kryštof Mózer, Hana Krakovská (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  12. Zkrocený kůň: Daniel Slezák, Jakub Karaffa, Kateřina Erlebachová, Viktor Masopust, Daniel Bernard (5 × Svobodná chebská škola )
  13. Gymtri3: Daniel Lysek, Markéta Zawadová, Vojtěch Kučírek, Vít Kučera, Roman Byrtus (5 × G, Třinec )
  14. Gymnázium Ústí nad Orlicí: Ladislav Kubišta, Jáchym Kopecký, Tomáš Kodytek, Matyáš Pinkas, František Filip (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  15. PuGy: Martin Trník, Viliam Cíbik, Michal Červeňák, Stanislav Ondruš, Zuzana Jelčicová (5 × G Púchov )
  16. Okarusov blesk: Lubomír Grund (G Christiana Dopplera, Praha ) , Michal Staruch (G a OA, Vrchlabí ) , Ján Ondráš (G Grösslingová, Bratislava ) , Patrik Turzák (G Poštová, Košice ) , Milan Pešta (G Konštantínova, Prešov )
  17. Gympláci: Jan Staněk, Daniela Prokešová, Petr Kafka, Daniel Čejchan, Jiří Valášek (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  18. GCL: Miroslav Hanzelka (G, Česká Lípa )
  19. Mňága: Michal Andrýsek, Petr Hloušek, Lukáš Velecký, Michal Buráň, Jakub Píška (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  20. Grupa Jedákov Horaliek: Dušan Kavický, Samuel Cibulka, Matej Badin, Michal Hledík, Milan Smolík (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  21. Like the πrates!: Jana Kvardová, Jaroslav Průcha, Linda Svobodová, Michaela Štěpánková, Michael Gabriel (5 × G, Strakonice )
  22. Hatalom: Martin Paclík, Jan Novák, Ondřej Benedikt, Jakub Sláma, Martin Matulík (5 × G Opatov, Praha )
  23. Stěrači: Tomáš Herman, Otakar Jašek, Michal Schorm, Simona Zahrádková, Ondřej Hanžl (5 × G, Brno-Řečkovice )
  24. Skippy: Michael Field, Kristýna Gincelová (2 × G F. Živného, Bohumín )
  25. Chemici: Lenka Šimonová (Lepařovo G, Jičín ) , Stanislav Valtera (G Dobruška )
  26. !SVETLOM 2: Erik Hendrych (G J. Heyrovského, Praha ) , David Siegert (G, Klášterec n. O. )
  27. Bylináři: Kristýna Dánová (G Altis, Praha ) , Štěpán Kukla, Bohumil Nejedlý (2 × SPŠ, V Úžlabině, Praha )
  28. Bikonkavne piskoty: Karolína Šromeková, Michaela Šandalová, Kamila Součková (3 × ŠpMNDaG, Bratislava ) , Tomas Zato (G, Dolný Kubín ) , Jaroslav Petrucha (Gymnázium Metodova, Bratislava )
Kategorie

B

  1. Bohumír gang: Dominik Kučera, Tomáš Peltan, Libor Vondráček, Petra Neugebauerová, Nguyen Thi Hue An (5 × G Jindřichův Hradec )
  2. Okena s.r.o: Jana Čaháková, Kamila Moriová, Marek Páral, Natálie Burešová (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
  3. 007: Jan Pokorný, Filip Bartůněk, Martin Šturc (3 × G, Benešov )
  4. Cabbage: Ondřej Zelenka ( )
  5. Just Me: Pavel Seichter, Adam Čepička (2 × G, Olomouc-Hejčín )
  6. Gymtri2: Rostislav Cieslar, Jan Buzáš, Pavel Pilch, Jiří Mravec, Miroslav Mrajca (5 × G, Třinec )
  7. GangnamStyle: Martin Saip (G, Slovanské náměstí, Brno ) , Patrik Štefek, Michal Schnürch, Michal Novák, Jan Koniarik (4 × Matiční G, Ostrava )
  8. alea: Martin Adamec, Jozef Mutiš, Norbert Slivka, Anthony Fillo, Jakub Cimerman (5 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
  9. MiPeVi Team: Vít Valečka, Petr Šobáň, Miroslav Berka (3 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  10. Vektor: Petr Matějů, Vítek Plesník, Lukáš Hertl, Michal Belina, Lukáš Jagla (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  11. Vaflicky: Matouš Pechman, Anna Terynková, Jan Horáček, Ota Čapek, Tereza Kučerová (5 × G, Roudnice nad Labem )
  12. G: Filip Čonka, Jozef Ondriga, Jaroslav Valovčan (3 × G Ľ. Štúra, Zvolen )
  13. GymBos8: Jiří Čermák, Markéta Tesařová, Jakub Forgáč (3 × G, Boskovice )
  14. m.raszyk: Martin Raszyk (G, Karviná )
  15. Einsteinovi borci: Daniela Mižišinová, Martin Kozoň, Timea Hunčárová, Jakub Šofranko (4 × Evanjelická spoj. škola, Prešov )
  16. GIO: Lukáš Novotný, Jaroslav Zeman, Petr Müller, Jiří Lampa, Dominik Beck (5 × G, Semily )
  17. Rubikon: Michaela Mužátková, Martina Čejková, Marie Kosmáková, Zdena Pohanková (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
  18. Master Minds: Aleš Neoral, Vojtěch Daniš, Tomáš Michalec, Vojtěch Rudorfer, Filip Blažek (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  19. BigyTime: Filip Habán, Marie Doleželová, Petra Tomiczková, Jakub Mička, Klára Nevěčná (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
  20. Perpetuálně mobilní skvadra: Anna Juráňová, Adam Beran, Tomáš Soukal, Petr Morávek, Jakub Čaloud (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
  21. Atomové koule: Jakub Klement, Jan Marek, Vojtěch Močuba, Dominik Vinkler, Pavel Trávníček (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
  22. Gymji PRO team 1337: Ondřej Theiner, Jiří Guth Jarkovský, Matěj Konečný, Petr Houška, Petr Kepčija (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
  23. Budulínci: Tomáš Kremel, Eva Miklušová, Pavel Měrka, Jan Studený (4 × G J. Škody, Přerov ) , Lukáš Knob (G, Kojetín )
  24. dašák: Vlasta Dostálová, Matouš Paukovič, Adam Čala, Kateřina Chybová (4 × G Dašická, Pardubice )
  25. GymBos: Oldřich Holcner, Lukáš Špidlík, Milan Suk, Přemysl Lefler, Lucie Valentová (5 × G, Boskovice )
  26. Béčkaři: Jakub Steiner, Kateřina Zágorová, Jan Otisk, Magdaléna Bílá, Matěj Křivoň (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  27. RaKuKaVoLi: Libor Mašát, Jakub Černošek, Kateřina Krušinová, Vojtěch Zimola, Radek Šmarda (5 × Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí )
  28. Tí najkrajší: Maroš Tima, Jozef Ivan, Ján Domanický, Ľuboš Lendáč, Tomáš Šoltinský (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  29. mAthVENGERS: Petr Jahůdka, Matěj Haupt, Jan Bayer, Radka Štefaníková (4 × G O. Havlové, Ostrava )
  30. Ešte ďalej: Vladimír Macko (G Ľ. Štúra, Zvolen ) , Jakub Šafin, Marek Bašista (2 × G, P. Horova, Michalovce ) , Eduard Batmendijn (CG sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa )
  31. Chyba Matrixu: Jan Drugda, Martin Novotný, Michal Kubánek (3 × G, Nový Bydžov )
Kategorie

C

  1. Ačkári: Marek Horňák, Michal Barilik, Ján Papinčák, Michal Paľo, Viliam Macenko (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  2. Gamča Chewers: Juraj Májek, Matej Choma, Ivan Bednárik, Juraj Kuhn, Trieu Nguyen Hai (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  3. MG - Plzeň: Karel Vlachovský, Štěpán Charvát (2 × Masarykovo G, Plzeň )
  4. 00101102: Ondřej Šveha, Václav Voráček, Jan Šebek, Jaroslav Kříž, Libor Vojáček (5 × G Jindřichův Hradec )
  5. Pařížská elita: Kamila Smetanová, Zlata Kolářová (2 × Obchodní akademie Ústí nad Labem )
  6. Hadi na kole: Jakub Dvořák, Ondřej Weigricht (2 × G Botičská, Praha )
  7. GUHTeam: Jan Šabata, Jakub Zemek, Adriana Turková, Adam Číž, Jiří Blaha (5 × G, Uherské Hradiště )
  8. Koalice flegmatických tyranosa: Anička Vilimová, Jiří Kubík, Tomáš Macháček, Tereza Bautkinová, Tetyana Kushnir (5 × G Botičská, Praha )
  9. Blinking Bulb: Monika Kotyková, Jakub Tegel, Marek Nádvorník, Karolína Nosková, Klára Kotyková (5 × G, Nová Paka )
  10. Ajťáci: Marek Bařinka, Martin Chrástek (2 × OA, VOŠ a Jazyková škola Uherské )
  11. Peťové: Tomáš Dvořák, Petr Kolovrátník, Petr Šimůnek (3 × G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice )
  12. Osmáci: Barbora Jedličková (ZŠ a MŠ Tasovice )
  13. Hyperaktivní lenochodi: Petr Kopecký, Jan Breburda, David Charvot, Jan Fluger, Lukáš Čapek (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  14. Hejčín 3,884: Jáchym Bareš, Hana Lounová, Miroslav Hrabal, Pavel Tříska, Martin Repčík (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  15. HBTeam: Adam Fezencz (ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod ) , Matěj Mezera (ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 ) , Matěj Coufal, Jan Hlaváč, Jáchym Bártík (3 × G, Havlíčkův Brod )
  16. Bobríci: Ondrej Bilý, Simona Ihnátová, Peter Jevčák, Antónia Ihnátová, Juraj Polačok (5 × G L. Svobodu, Humenné )
  17. Sirloin steak: Daniel Kounek, Zuzana Bayramová, Lukáš Smrkovský, Duy Mai Van, Karolína Labská (5 × G F. X. Šaldy, Liberec )
  18. Gočovskí Junáci z Hôr: Samuel Sučík, Dávid Kostka, Martin Vozár, Matej Králik, Martin Murin (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  19. Gymtri1: Markéta Kubiková, Dominik Sedlařík, Kamil Cinkraut, Lucie Pejšková, Lukáš Supik (5 × G, Třinec )
  20. Športovci bez chyby: Samuel Sarik, Jakub Rynik, Mária Čornejová, Jozef Kepič, Viktor Lukáč (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  21. Radek Chmelař: Radek Chmelař (G Masarykovo nám., Třebíč )
  22. Gymlovo: Zdeněk Pinc, Nikola Karlíková, Aleš Kubíček, Ondřej Zeman, Vojtěch Pail (5 × G, Lovosice )
  23. PrimeNumbers: A.K. (G M. Koperníka, Bílovec )
  24. HD: Tomáš Martínek, Jiří Křesák (2 × ZŠ a ZUŠ Horažďovice )
  25. Nutcase team: Tereza Rambousková, Jan Ondruš, Ondřej Krátký, Oldřich Šimek (4 × G, Ostrov )
  26. Chytří z Vodňan: Josef Pekař, Marek Bejtic, Václav Smrž, Matěj Bejtic, Tomáš Linhart (5 × ZŠ a G Vodňany )
  27. Tým: Pavel (G a SOŠE, Sedlčany )
  28. Ne*TU!sIm: Daniel Zvara, Filip Švábik, Daniel Dupkala (3 × G Veľká okružná, Žilina )
  29. Gečkári: Dávid Petrík, Henrieta Hricovová, Anna Koprdová, Dominika Falisová, Marcel Paľovčík (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  30. E-lita gph: Bibiána Šupinská, Samuel Gedera, Simona Čigášová, Terézia Paulovčáková (4 × G, P. Horova, Michalovce )
  31. wigymos: Jana Schwarzerová, Aleš Koubík, Tereza Tkáčová, Ondřej Divina, Vendula Teuchnerová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  32. Kráťovy děcka: Michal Hofman, Michaela Hájková, Anežka Klustová, Diana Páblová, Petr Kaiser (5 × G J. K. Tyla, Hradec Králové )
  33. Zachyho buchtičky: Eliška Macíčková, Natálie Mrlinová, Daniela Krejsová, Lucie Kolečková, Veronika Janišová (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  34. Patková- Sekunda: Irena Pulcová, Terezie Patková (2 × G, Nová Paka )
  35. Broňovi mazánci: Jaroslav Čižmář, Radomír Hrňa, Jiří Adámek, Aleš Přibyla, Jiří Kadla (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  36. GPH A-čka: Martin Vaško, Ján Žolna (2 × G, P. Horova, Michalovce )
  37. Schrödingerova koťátka: Veronika Andrisová, Ondřej Poláček, Veronika Vachovcová, Robert Procházka, Filip Ondřej (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  38. ZŠ Dělnická: Marek Božoň (G, Karviná )
  39. E = mc²: Josef Špaček, Jiří Dolejší, Hana Krátká, Ondřej Broža, Tomáš Čejka (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
  40. Loupáci: Patrik Exner, Šimon Jelínek, Dominik Kouba, Marek Kukučka (4 × G, Mostecká, Chomutov )
  41. Kameni: Věra Roušarová, Bára Vokounová, Michaela Prokešová, Veronika Kafková (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
  42. Frantíci: Markéta Pastrnková, Patricie Plesníková, Zuzana Machačová, Veronika Květoňová, Eva Večeřová (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  43. NoobCakes: Jiří Vozár, Václav Jančařík, Jozef Hollý (3 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  44. Syntax Error: Marek Hendrych, Richard Boček, Jakub Donič, Jiří Chmel (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  45. Ledk(G)y: Tomáš Fiala (G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. )
  46. HaTeBaSiMo: Monika Machalová, Barbora Kuchaříiková, Simona Górová, Hana Schubertová, Tereza Cigánková (5 × Slovanské G, Olomouc )
  47. Hejčín4: informace o členech týmu nejsou dostupné
  48. Procira: Petr Bečvář (ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové ) , Jiří Kotal, Filip Sobotka (2 × G, Písek )
  49. Exodus: Kateřina Nekovářová, Jan Poštulka, Markéta Hábová, Pavlína Kratochvílová (4 × G Botičská, Praha )
Kategorie

Zahraniční SŠ

  1. Kit Química 500: Rita Gomes Teixeira, Bernardo da Silva Alves, João Luís Sousa Janela (3 × Sec. S Inf. Dona Maria, Portugal )
  2. Ts team: Jean Carlo Estrada Gamboa, Manuel Vilcarromero Díaz, Carlos Rosas Hinostroza, Gerardo Requena Cerna, José Augusto Estrada Gamboa (5 × Trilce school Salaverry, Perú )
  3. Action Reaction: Daniele Cristofani Carvalho (Col. Objetivo, Brazil )
  4. Fizikai: Erika Jasaitė, Laurynas Lečas, Paulius Kupetis, Mantas Pocius, Gediminas Gečas (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio G, LT )
  5. Entropia Zero: Matheus Saraiva Valente Rosado, Lucas Cawai Pereira Julião, Victor Matheo de Souza Fernandes (3 × Col. Farias Brito, Brazil )
  6. HIVAK: Ivelin Rachev, Hristian Hristov, Aleksandrina Pencheva (3 × 'Baba Tonka' School, Bulgaria ) , Valeria Staneva, Kaloyan Darmonev (2 × HS of Math., Varna, Bulgaria )
  7. MehboobSultana: Iqra Ahmed (Roots Col. Internat., Pakistan )
  8. NSAMF-BiH: Nudžeim Selimović, Senad Isakovic (2 × International School of Sarajevo ) , Muaz Kasumović, Fadil Žilić, Abdulah Jašarević (3 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
  9. IME/ITA: Caio Teixeira Bastone ( )
  10. Hobbit: Letícia Pereira de Souza (Col. Objetivo, Brazil )
  11. Electrostatic: Edvinas Radinis, Lukas Paškauskas, Justas Žemgulys, Borusevičius Dovydas (4 × Klaipėdos Ąžuolyno G, Lithuania ) , Rokas Žemaitis (Klaipėdos Vytauto Didžiojo G, LT )
  12. O&M: Mohammed Alwakeel, Omar Alkahtani (2 × Manarat Alriyadh Schools, SA )
  13. rio_de_janeiro: Hugo Concolato de Oliveira Freitas ( )
  14. Darth Newton: Morta Plyčiuraitytė-Plyčiūtė, Juozapas Priičinas, Mantas Masalskas, Mantė Abaravičiūtė, Miglė Stankaitytė (5 × Vilniaus jezuitu gimnazija )
  15. Lord of physics: Ibrahem Mohammed Alnami, Asem Alqasem (2 ×  ) , Abdulmohsen Alowayed, Fysal AlKhayyal (2 × Manarat Alriyadh Schools, SA )
  16. Yognauts: Vilda Kornelija Markevičiūtė, Gintautas Kamuntavičius (2 × Vilnius lyceum )
  17. Schrodinger's Laureates: Fawad Ahmad Khan, Shehzad Ahamd (2 × Fazlehaq Col., Mardan, Pakistan ) , Isra Iftikhar (Army Pub. S, Peshawar, Pakistan )
  18. SJBísica: Carlos Díaz Taipe, Victor Mayta Díaz, Jose Choque Paredes, Gabriel Chacón Téllez, Jamie Carpio Oviedo (5 × SI San J. Baut. de la Salle,Peru )
  19. terserah: Aryani Paramita (SMAK3 Penabur Jakarta, Indonesia ) , Andramica Priastyo (SMA Taruna Nusantara Magelang,ID ) , Fidya Maulida (SMA Negeri1 Pamekasan, Indonesia ) , Himawan Wicaksono Winarto (SMAK St. Albertus Malang, ID )
  20. 0 Kelvin: Murillo Henrique Arruda (Col. Farias Brito, Brazil ) , Bruno Lerner (Colégio Pensi, Brazil ) , Matheus Bertolino (Col. Estad. Poliv. de Goioerê,BR ) , Murilo Tarosso (Colégio Anglo Integral, Brazil ) , Gabriel Doria (SEB COC, Ribeirão Preto, Brazil )
  21. Caixa de Schrödinger: Fernnando Hanna Guimarães Dib ( ) , João dos Reis Junior (Colégio Del Rey, Brazil ) , Luiz Albérico da Silva Lima (SENAI - Mariano Ferraz S, Brazil ) , Jose Francisco dos Santos Junior, João Paulo Santos Mendes (2 × Col Sagrado Coração, Caruaru, BR )
  22. Siddharth Mohan: Siddharth Mohan (Aggarsain Public School, India )
  23. RESERVA 5-A: Anthony Carlos Quispe Pérez, Arantxa Noelia Sánchez Boluarte, Anthony Quijano Ortiz, Luis Angel Chambergo Huancachoque, Diego Armando Quispe Cangalaya (5 ×  )
  24. Fisicatimbó: Vítor Castelo Branco, Eric Gomes, Hugo Abreu, Diego Enrriqe Saldanha Bautista (4 ×  )
  25. bla: a a (International School of Sarajevo )
  26. protons: Dailidonis Paulius, Kolodzeiskis Laurynas, Berulis Tautvydas, Gudaitis Mantas, Česonis Evaldas (5 × Alytaus Jotvingių G, Lithuania )
  27. Magical 5: Emir Baručija, Ajdin Palavrić, Vedad Šehanović, Amra Mujčinović, Amila Husremović (5 × Prva gimnazija u Zenici, BiH )
  28. Hadron: Uzair Akbar ( ) , Abdul Rehman Raza (F. G. Sir Syed Col,Rawalpindi,PK )
  29. Bonde do Obina: Daniel Crisóstomo Wainstock (Colégio Pensi, Brazil )
  30. Fire: Ugnė Bielytė (Klaipėdos Ąžuolyno G, Lithuania )
  31. A: Abhishek Anand ( )
  32. LOS DOTEROS: Mariano Leo Salcedo Yanapa, Héctor Llactahuamán Martínez, Pedro Soto Mellishu, Santiago Alvarez Tejeda, Alexis Muñoz Huamaní (5 ×  )
  33. eigen vector: Anish Hedaoo (Shivaji Science College, India )
  34. TALENTOS SABROSONES: Montalvo Alvarez Jesús, Montalban Guillen Giancarlo Jair, Beteta Chuquiyauri Diomer Beteta, Castro Alvis Luigi César, Vargas Cano Ronaldinho Junior (5 ×  )
  35. Passion for life: Stanislav Cherepanov, Bogdan Yaparov (2 ×  )
  36. Rietavas: Aurelijus Bernotas, Aurimas Vainilaitis, Tadas Andriuška, Darius Stančiukas, Orestas Mažeika (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio G, LT )
  37. bieber: Ryan Kartiko ( ) , Justian Harkho (Santu Petrus HS Pontianak, ID ) , Kristo Nugraha Lian, Josephine Monica (2 × SMAK Penabur Gading Serpong, ID )
  38. Uniformiter Disformis: Jaime Cernuda, Carlos Tamames, Luis Sanchez, Jorge Poveda, Nacho Martinez (5 × Col. Retamar, Spain )
  39. Linksmučiai: Šarūnas Pečiulis, Dovydas Balčiūnas, Tomas Šmiauka, Regimantas Komža, Julius Šadvilas (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio G, LT )
  40. Quanta: Antonio Tito Filho (Inst. Dom Barreto, Brazil ) , Thiago Bersch (SENAI - Mariano Ferraz S, Brazil ) , Fernando Filho (Colégio Anglo Integral, Brazil ) , Luckeciano Melo (Lettera Empreendimentos Edu., BR ) , Junior Barros (Inst. Fed. de Pernambuco, Brazil )
  41. Murback: Victor Henrique Murback dos Reis (Col. Objetivo, Brazil )
  42. AUTOBOTS: Ricardo Mayron Rodriguez Carlos, Jimmy Acel Espinoza Palacios, César Daniel Rodríguez Tasayco, Lidia Stefanie Espinoza Rivadeneira (4 × Colegio PROLOG, Peru )
  43. Physics Elites: Chang Yi Hua (St Joseph's College, Hong Kong )
  44. Enginers: Vytautas Pankūnas, Greta Michalkevičiūtė, Monika Galinytė, Viktorija Pleskevičiūtė (4 × Alytaus Jotvingių G, Lithuania )
  45. Mission: Marius Kurbakovas, Austėja Lingytė, Rugilė Ivoškaitė, Laurynas Visockis, Greta Staselytė (5 × Alytaus Jotvingių G, Lithuania )
Kategorie

Open

  1. p3: Radek Žlebčík, Peter Berta, Tomáš Sýkora (3 × MFF UK )
  2. The Cyrcle: Emersson Baltazar Aguilar Huaman, Nehider Jaime Munguia Garcia, Pamela Rojas Huamanlazo, Emersson Samuel Aguilar Huaman, Cristhian Arturo Jaramillo Huaman (5 × Col Mayor Sec. Pres. del Perú )
  3. Arabian Falcons: Faour Al-Faour ( ) , Ziyad Al-Harbi, Mohammed khalid, Mohammed Alwothainani (3 × Manarat Alriyadh Schools, SA )
  4. Islamians: Abdullah (Islamia Col., Peshawar, Pakistan )
  5. Vlk samotář: Marek Basovník ( )
  6. Science Rock: Giang Le (Lincoln Lutheran HS, USA ) , Ngoc Le (Pius X High School, Lincoln, USA )
  7. Elektronai: Kristina Kupaitė, Gytis Jurkus, Raminta Mineikaitė, Ieva Skužinskaitė, Donatas Pakalniškis (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio G, LT )
  8. Čučoriedie rozmanité: Juraj Feilhauer ( ) , Beáta Hergelová (FMFI UK Bratislava ) , Jana Klaudíniová (not a student) , Michal Takács (UMB, Banská Bystrica )
  9. The Cantemir's: Darabana Bianca, Casu Laura, Tuca Elvira, Carp Vlad, Anitoae Liliana (5 × Colegiul Agricol "D. C.", RO )
  10. Krávu za vocas: Zdeněk Vochcalpádlo (MFF UK )
  11. Veterani: Amer Ajanovic Arman Kohnic ( ) , Selver Pepić (PMF UNSA, Sarajevo ) , Alija Bevrnja (MEF UNSA, Sarajevo ) , Admir Greljo (U of Ljubljana, Slovenia ) , Sladjan Veselinovic (International Burch Uni, BiH )
  12. Física y yo: Hugo Luyo Rojas ( )
  13. Calculus: Mahin Roddur (SFX Green Herald Inter. S, BD )
  14. JFM: Joaquim de Fontes Marques ( )
  15. najebongo_wężowniki: Wojciech Tarnowski (Jagiellonian University ) , Adam Kuźniar, Paweł Bielecki, Jagoda Tabaczek, Seweryn Mokrzycki (4 × AGH U of Technology, Poland )
  16. deden solo: Zdeněk Svindrych ( )
  17. Kobliha: Tomáš Báča, Tomáš Novák, Lenka Caletková, Petr Váňa, Tomáš Grubhoffer (5 × FEL ČVUT )
  18. Blbec z Xeenemünde: Bruno ( )
  19. Tým týmů: Lucie Fořtová (G P. de Coubertina, Tábor ) , Stanislav Fořt (U of Cambridge )
  20. I want to be the part of it: Tomas Rybar, Juraj Tekel, Jan Smrek (3 × FMFI UK Bratislava )
  21. symmetrysoul: Teoh Yee Seng (Nanyang Techn. Uni. (SG) ) , Koay Hui Wen, Ng Fei Chong (2 × University of Science, Malaysia ) , Kam Eu Siang (Nagoya University, Japan )
  22. THE BEST*: Jhonatan Antonio Urquia Musayon, Cristhian Piscoya Perez (2 × Col. Juan Manuel Iturregui, Peru )
  23. BBW: Pedro Manuel Trocado Vianez, João Carlos Carneiro Guerra, Pedro Miguel Reis Bento Paredes, Manuel Maria Pacheco do Vale Pereira Cabral, Simão Meneses João (5 × University of Porto, Portugal )
  24. Corpus omne perseverare in sta: Tomáš Žemlička, Daniel Gromada, Tereza Velká, Peter Švihra, Patrik Urban (5 × FJFI ČVUT )
  25. Yiyiphysics: informace o členech týmu nejsou dostupné
  26. kTP^2/(MJ) = MaKaJ ToPře: Karel Houfek, Tomáš Ledvinka, Martin Čížek, Jiří Eliášek, Přemysl Kolorenč (5 × MFF UK )
  27. Wow: informace o členech týmu nejsou dostupné
  28. Sinergy: Lucas Antonio Silva, Vitor Ramos de Paula, Mateus Gonçalves, André Luiz de Mesquita Melo, Caio Rocha Dottori Gaspar (5 × Colégio Pensi, Brazil )
  29. team93: Andres Alejandro Navarro ( ) , Jose Javier Coronel (U Popular del Cesar, Colombia )
  30. Wolfici: Jan Vraštil, Radek Kříček, Michal Zajaček, Václav Pavlík, Jana Nemravová (5 × MFF UK )
  31. physics matters: Syed Osama Ali ( )
  32. Hustá podmnožina: Pavol Štefko, Miroslav Rapčák, Lukáš Chlad, Lukáš Fajt, Tomáš Kadavý (5 × MFF UK )
  33. Relatividade Geral: Guilherme de Sousa (Col. Técnico de Lorena, Brazil ) , Luís Filipe Calazans de Brito (Colégio Motivo, Brazil )
  34. NU physics team: Kaisar Kalibekov, Azamat Zhaksylykov, Temirlan Zharkynbek (3 × Nazarbayev Univ., Kazakhstan )
  35. Grupo MYO: Enrique Carlos, Roberto Jose (2 ×  )
  36. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bartoš, Lukáš Folwarczný, Michal Opler, Ondřej Bouchala, Robert Navrátil (5 ×  )
  37. Fisica un: Santiago Poveda, Juan Sebastián Valbuena Bermúdez, Federico Serrano (3 ×  )
  38. knowledge: Viviane Silva Rodrigues (U Fed. do Rio de Janeiro, Brazil ) , Bruno da Costa Rodrigues (Mig. Couto HS,Duque de Caxias,BR )
  39. Tal.4Ever: Miguel Angel Sarmiento Cárdenas, Elmer Huapaya (2 × Pontificia U Católica del Perú ) , Miguel Fernando Regalado Zapata (U Nacional de Ingeniería, Perú )
  40. e=mc2: Felix Aucallanchi, Orlando Ramirez (2 ×  ) , Max Soto (Trilce school Salaverry, Perú ) , Walter Perez (U Nac. Mayor de San Marcos, Perú )
  41. Casimir Squid Force: Charlotte Hillebrand, Brandon Viljoen, Philippa Hillebrand (3 × U of KwaZulu-Natal, South Africa )
  42. Zelený elektron: Štěpán Poláček ( )