Pořadí

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Okarusov blesk
134
3.
Lubomír Grund (Gymnázium Christiana Dopplera ), Michal Staruch (Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí ), Ján Ondráš (Gymnázium ), Patrik Turzák (Gymnázium ), Milan Pešta (Gymnázium )
2.
Gympláci
86
8.
Jan Staněk , Daniela Prokešová , Petr Kafka , Daniel Čejchan , Jiří Valášek (5 × Gymnázium )
3.
Gymik+Tonda
84
9.
David Hruška , Michal Nožička , Martin Hora (3 × Gymnázium ), Anh Dung Le (Gymnázium )
4.
Grupa Jedákov Horaliek
61
17.
Dušan Kavický , Samuel Cibulka , Matej Badin , Michal Hledík , Milan Smolík (5 × Gymnázium )
5.
Zkrocený kůň
57
20.
Daniel Slezák , Jakub Karaffa , Kateřina Erlebachová , Viktor Masopust , Daniel Bernard (5 × Svobodná chebská škola, ZŠ a G )
6.
GCL
53
22.
Miroslav Hanzelka (Gymnázium )
7.
Bikonkavne piskoty
49
24.
Karolína Šromeková , Michaela Šandalová , Kamila Součková (3 × ŠpMNDaG ), Tomas Zato (Gymnázium ), Jaroslav Petrucha (Gymnázium )
8.
Mňága
46
27.
Michal Andrýsek , Petr Hloušek , Lukáš Velecký , Michal Buráň , Jakub Píška (5 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
9.
Balistické střely
35
34.
Phuong Anh , Karolína Mancová , Martin Joska , Klára Drhová , Barbora Schmidtová (5 × Gymnázium )
10.
Fialové hrnce
28
43.
Matúš Berák , Samo Tomašec , Marek Koščo , Jakub Bahyl (4 × Gymnázium ), Zuzana Moravcová (Gymnázium bilingválne )
11.
Gymnázium Ústí nad Orlicí
27
45.
Ladislav Kubišta , Jáchym Kopecký , Tomáš Kodytek , Matyáš Pinkas , František Filip (5 × Gymnázium )
12.
Gymtri3
27
46.
Daniel Lysek , Markéta Zawadová , Vojtěch Kučírek , Vít Kučera , Roman Byrtus (5 × Gymnázium )
13.
!SVETLOM 2
27
47.
Erik Hendrych (Gymnázium Jaroslava Heyrovského ), David Siegert (G a SOŠ )
14.
All Star
22
60.
Martin Bořil , Jakub Drahotský (2 × Biskupské gymnázium )
15.
Like the πrates!
20
65.
Jana Kvardová , Jaroslav Průcha , Linda Svobodová , Michaela Štěpánková , Michael Gabriel (5 × Gymnázium )
16.
Hatalom
20
66.
Martin Paclík , Jan Novák , Ondřej Benedikt , Jakub Sláma , Martin Matulík (5 × Gymnázium Opatov )
17.
Chemici
19
67.
Lenka Šimonová (Gymnázium ), Stanislav Valtera (Gymnázium )
18.
Stěrači
17
74.
Tomáš Herman , Otakar Jašek , Michal Schorm , Simona Zahrádková , Ondřej Hanžl (5 × Gymnázium )
19.
Posse Rem Esse
16
77.
Drahoslav Bednář , Jakub Volek , Tereza Matyasková (3 × Gymnázium a SOŠ uměleckoprůmyslová, VOŠ )
20.
PuGy
16
79.
Martin Trník , Viliam Cíbik , Michal Červeňák , Stanislav Ondruš , Zuzana Jelčicová (5 × Gymnázium )
21.
Mračno
16
80.
Pavlína Niklová , Michaela Klečková , Pavla Bartoňová , Michaela Limberská (4 × Gymnázium F. Palackého ), Karel Klečka (SŠ informatiky, elektrotechniky a řemesel )
22.
Andiho banda
11
93.
Michal Kobák , Tomáš Jánoška , Rado Vančo , Kryštof Mózer , Hana Krakovská (5 × Gymnázium )
23.
ACDC
11
94.
Matěj Horák , Tereza Kadlčíková , Josef Poul , Vojtěch Válka , Petr Vencelides (5 × Biskupské gymnázium )
24.
Skippy
5
110.
Michael Field , Kristýna Gincelová (2 × G F. Živného )
25.
GymKadaŇ
2
121.
Rostislav Kaufman , Karolína Frimlová , Jan Havránek , Jan Kůta , Filip De Bolle (5 × Gymnázium )
26.
Bylináři
-1
150.
Kristýna Dánová (Gymnázium ALTIS ), Štěpán Kukla , Bohumil Nejedlý (2 × SPŠ eletrotechnická )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Ešte ďalej
78
13.
Vladimír Macko (G Ľ. Štúra ), Jakub Šafin , Marek Bašista (2 × G P. Horova ), Eduard Batmendijn (Církevné gymnázium sv. Mikuláša )
2.
Gymji PRO team 1337
57
19.
Ondřej Theiner , Jiří Guth Jarkovský , Matěj Konečný , Petr Houška , Petr Kepčija (5 × Gymnázium )
3.
alea
47
26.
Martin Adamec , Jozef Mutiš , Norbert Slivka , Anthony Fillo , Jakub Cimerman (5 × Gymnázium J. G. Tajovského )
4.
Budulínci
41
30.
Eva Miklušová , Tomáš Kremel , Pavel Měrka , Jan Studený (4 × Gymnázium J. Škody ), Lukáš Knob (Gymnázium )
5.
Master Minds
34
35.
Aleš Neoral , Vojtěch Daniš , Tomáš Michalec , Vojtěch Rudorfer , Filip Blažek (5 × Gymnázium )
6.
Perpetuálně mobilní skvadra
34
36.
Anna Juráňová , Adam Beran , Tomáš Soukal , Petr Morávek , Jakub Čaloud (5 × Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť )
7.
G
29
42.
Filip Čonka , Jozef Ondriga , Jaroslav Valovčan (3 × G Ľ. Štúra )
8.
GymBos8
24
55.
Jiří Čermák , Markéta Tesařová , Jakub Forgáč (3 × Gymnázium )
9.
dašák
23
58.
Vlasta Dostálová , Matouš Paukovič , Adam Čala , Kateřina Chybová (4 × Gymnázium )
10.
007
18
70.
Jan Pokorný , Filip Bartůněk , Martin Šturc (3 × Gymnázium )
11.
Bohumír gang
17
73.
Dominik Kučera , Tomáš Peltan , Libor Vondráček , Petra Neugebauerová , Nguyen Thi Hue An (5 × Gymnázium V. Nováka )
12.
Vaflicky
17
75.
Matouš Pechman , Anna Terynková , Jan Horáček , Ota Čapek , Tereza Kučerová (5 × Gymnázium )
13.
GIO
16
78.
Lukáš Novotný , Jaroslav Zeman , Petr Müller , Jiří Lampa , Dominik Beck (5 × Gymnázium Ivana Olbrachta )
14.
Tí najkrajší
16
81.
Maroš Tima , Jozef Ivan , Ján Domanický , Ľuboš Lendáč , Tomáš Šoltinský (5 × G P. Horova )
15.
Okena s.r.o
15
82.
Jana Čaháková , Kamila Moriová , Marek Páral , Natálie Burešová (4 × Biskupské gymnázium )
16.
Vektor
15
83.
Petr Matějů , Vítek Plesník , Lukáš Hertl , Michal Belina , Lukáš Jagla (5 × Gymnázium )
17.
GangnamStyle
14
86.
Martin Saip (Gymnázium ), Patrik Štefek , Michal Schnürch , Michal Novák , Jan Koniarik (4 × Gymnázium )
18.
Gymtri2
14
87.
Rostislav Cieslar , Jan Buzáš , Pavel Pilch , Jiří Mravec , Miroslav Mrajca (5 × Gymnázium )
19.
MiPeVi Team
14
88.
Vít Valečka , Petr Šobáň , Miroslav Berka (3 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
20.
Just Me
10
97.
Pavel Seichter , Adam Čepička (2 × Gymnázium )
21.
GymBos
6
107.
Oldřich Holcner , Lukáš Špidlík , Milan Suk , Přemysl Lefler , Lucie Valentová (5 × Gymnázium )
22.
Atomové koule
1
124.
Jakub Klement , Jan Marek , Vojtěch Močuba , Dominik Vinkler , Pavel Trávníček (5 × Biskupské gymnázium )
23.
Béčkaři
1
125.
Jakub Steiner , Kateřina Zágorová , Jan Otisk , Magdaléna Bílá , Matěj Křivoň (5 × Wichterlovo G )
24.
Rubikon
1
126.
Michaela Mužátková , Martina Čejková , Marie Kosmáková , Zdena Pohanková (4 × Biskupské gymnázium )
25.
BigyTime
0
132.
Filip Habán , Marie Doleželová , Petra Tomiczková , Jakub Mička , Klára Nevěčná (5 × Biskupské gymnázium )
26.
Einsteinovi borci
0
133.
Daniela Mižišinová , Martin Kozoň , Timea Hunčárová , Jakub Šofranko (4 × Evanjelická spojená škola )
27.
Chyba Matrixu
0
134.
Jan Drugda , Martin Novotný , Michal Kubánek (3 × Gymnázium )
28.
mAthVENGERS
-1
151.
Petr Jahůdka , Matěj Haupt , Jan Bayer , Radka Štefaníková (4 × G O. Havlové )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Gymtri1
29
41.
Markéta Kubiková , Dominik Sedlařík , Kamil Cinkraut , Lucie Pejšková , Lukáš Supik (5 × Gymnázium )
2.
Hejčín 3,884
25
53.
Jáchym Bareš , Hana Lounová , Miroslav Hrabal , Pavel Tříska , Martin Repčík (5 × Gymnázium )
3.
Gočovskí Junáci z Hôr
23
59.
Samuel Sučík , Dávid Kostka , Martin Vozár , Matej Králik , Martin Murin (5 × Gymnázium )
4.
Radek Chmelař
18
69.
Radek Chmelař (Gymnázium )
5.
Gamča Chewers
18
71.
Juraj Májek , Matej Choma , Ivan Bednárik , Juraj Kuhn , Trieu Nguyen Hai (5 × Gymnázium )
6.
Ne*TU!sIm
18
72.
Daniel Zvara , Filip Švábik , Daniel Dupkala (3 × Gymnázium )
7.
wigymos
15
85.
Jana Schwarzerová , Aleš Koubík , Tereza Tkáčová , Ondřej Divina , Vendula Teuchnerová (5 × Wichterlovo G )
8.
Gečkári
14
89.
Dávid Petrík , Henrieta Hricovová , Anna Koprdová , Dominika Falisová , Marcel Paľovčík (5 × G P. Horova )
9.
Gymlovo
13
91.
Zdeněk Pinc , Nikola Karlíková , Aleš Kubíček , Ondřej Zeman , Vojtěch Pail (5 × Gymnázium )
10.
E-lita gph
12
92.
Bibiána Šupinská , Samuel Gedera , Simona Čigášová , Terézia Paulovčáková (4 × G P. Horova )
11.
Koalice flegmatických tyranosa
11
95.
Anička Vilimová , Jiří Kubík , Tomáš Macháček , Tereza Bautkinová , Tetyana Kushnir (5 × Gymnázium )
12.
Schrödingerova koťátka
10
96.
Veronika Andrisová , Ondřej Poláček , Veronika Vachovcová , Robert Procházka , Filip Ondřej (5 × Gymnázium F. Palackého )
13.
Loupáci
9
98.
Patrik Exner , Šimon Jelínek , Dominik Kouba , Marek Kukučka (4 × Gymnázium )
14.
HBTeam
8
99.
Adam Fezencz (ZŠ ), Matěj Mezera (ZŠ ), Matěj Coufal , Jan Hlaváč , Jáchym Bártík (3 × Gymnázium )
15.
Exodus
7
102.
Kateřina Nekovářová , Jan Poštulka , Markéta Hábová , Pavlína Kratochvílová (4 × Gymnázium )
16.
Športovci bez chyby
7
103.
Samuel Sarik , Jakub Rynik , Mária Čornejová , Jozef Kepič , Viktor Lukáč (5 × G P. Horova )
17.
Bobríci
7
105.
Ondrej Bilý , Simona Ihnátová , Peter Jevčák , Antónia Ihnátová , Juraj Polačok (5 × G L. Svobodu )
18.
GUHTeam
5
108.
Jan Šabata , Jakub Zemek , Adriana Turková , Adam Číž , Jiří Blaha (5 × Gymnázium )
19.
Hyperaktivní lenochodi
5
111.
Petr Kopecký , Jan Breburda , David Charvot , Jan Fluger , Lukáš Čapek (5 × Gymnázium )
20.
Ledk(G)y
4
112.
Tomáš Fiala (Gymnázium, SOŠ a VOŠ )
21.
NoobCakes
3
113.
Jiří Vozár , Václav Jančařík , Jozef Hollý (3 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
22.
Pařížská elita
3
115.
Kamila Smetanová , Zlata Kolářová (2 × Obchodní akademie )
23.
MG - Plzeň
3
116.
Karel Vlachovský , Štěpán Charvát (2 × Masarykovo gymnázium )
24.
Syntax Error
3
117.
Marek Hendrych , Richard Boček , Jakub Donič , Jiří Chmel (4 × Gymnázium F. Palackého )
25.
E = mc²
3
118.
Josef Špaček , Jiří Dolejší , Hana Krátká , Ondřej Broža , Tomáš Čejka (5 × Biskupské gymnázium )
26.
Hejčín4
2
119.
informace o členech týmu nejsou dostupné
27.
Hadi na kole
2
122.
Jakub Dvořák , Ondřej Weigricht (2 × Gymnázium )
28.
Ačkári
0
135.
Marek Horňák , Michal Barilik , Ján Papinčák , Michal Paľo , Viliam Macenko (5 × G P. Horova )
29.
Ajťáci
0
136.
Marek Bařinka , Martin Chrástek (2 × OA, VOŠ a Jazyková škola )
30.
Broňovi mazánci
0
137.
Jaroslav Čižmář , Radomír Hrňa , Jiří Adámek , Aleš Přibyla , Jiří Kadla (5 × Gymnázium F. Palackého )
31.
Frantíci
0
138.
Markéta Pastrnková , Patricie Plesníková , Zuzana Machačová , Veronika Květoňová , Eva Večeřová (5 × Gymnázium F. Palackého )
32.
GPH A-čka
0
139.
Martin Vaško , Ján Žolna (2 × G P. Horova )
33.
HD
0
140.
Tomáš Martínek , Jiří Křesák (2 × ZŠ a ZUŠ )
34.
Chytří z Vodňan
0
141.
Josef Pekař , Marek Bejtic , Václav Smrž , Matěj Bejtic , Tomáš Linhart (5 × ZŠ a Gymnázium Vodňany )
35.
Kameni
0
142.
Věra Roušarová , Bára Vokounová , Michaela Prokešová , Veronika Kafková (4 × Biskupské gymnázium )
36.
Kráťovy děcka
0
143.
Michal Hofman , Michaela Hájková , Anežka Klustová , Diana Páblová , Petr Kaiser (5 × G J. K. Tyla )
37.
Patková- Sekunda
0
144.
Irena Pulcová , Terezie Patková (2 × G a SOŠP )
38.
PrimeNumbers
0
145.
A.K. (Gymnázium Mikuláše Koperníka )
39.
Sirloin steak
0
146.
Daniel Kounek , Zuzana Bayramová , Lukáš Smrkovský , Duy Mai Van , Karolína Labská (5 × Gymnázium F. X. Šaldy )
40.
Zachyho buchtičky
0
147.
Eliška Macíčková , Natálie Mrlinová , Daniela Krejsová , Lucie Kolečková , Veronika Janišová (5 × Gymnázium F. Palackého )
41.
00101102
-1
149.
Ondřej Šveha , Václav Voráček , Jan Šebek , Jaroslav Kříž , Libor Vojáček (5 × Gymnázium V. Nováka )
42.
Blinking Bulb
-3
152.
Monika Kotyková , Jakub Tegel , Marek Nádvorník , Karolína Nosková , Klára Kotyková (5 × G a SOŠP )
43.
Peťové
-3
153.
Tomáš Dvořák , Petr Kolovrátník , Petr Šimůnek (3 × G, SOŠ, SOU a VOŠ )
44.
HaTeBaSiMo
-7
154.
Monika Machalová , Barbora Kuchaříiková , Simona Górová , Hana Schubertová , Tereza Cigánková (5 × Slovanské gymnázium )
45.
Procira
-24
155.
Petr Bečvář (Základní škola ), Jiří Kotal , Filip Sobotka (2 × Gymnázium )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
bieber
94
6.
Ryan Kartiko , Justian Harkho (2 × Santu Petrus High School, Indonesia ), Kristo Nugraha Lian , Josephine Monica (2 × SMAK Penabur Gading Serpong, Indonesia )
2.
terserah
81
11.
Aryani Paramita (SMAK 3 Penabur Jakarta, Indonesia ), Andramica Priastyo (SMA Taruna Nusantara Magelang, Indonesia ), Fidya Maulida (SMA Negeri 1 Pamekasan, Indonesia ), Himawan Wicaksono Winarto (SMA Katolik Santo Albertus Malang, Indonesia )
3.
NSAMF-BiH
80
12.
Nudžeim Selimović , Adnan Glamočić (2 × International School of Sarajevo ), Muaz Kasumović , Fadil Žilić , Maximilian Jelačić (3 × Sarajevo koledž - Ilidža kampus, Sarajevo, Bosna i Hercegovina )
4.
TALENTOS SABROSONES
60
18.
Montalvo Alvarez Jesús , Montalban Guillen Giancarlo Jair , Beteta Chuquiyauri Diomer Beteta , Castro Alvis Luigi César , Vargas Cano Ronaldinho Junior (5 × )
5.
Electrostatic
42
28.
Edvinas Radinis , Lukas Paškauskas , Justas Žemgulys , Borusevičius Dovydas (4 × Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, Lithuania ), Rokas Žemaitis (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija, Lithuania )
6.
LOS DOTEROS
41
29.
Mariano Leo Salcedo Yanapa , Héctor Llactahuamán Martínez , Pedro Soto Mellishu , Santiago Alvarez Tejeda , Alexis Muñoz Huamaní (5 × )
7.
Yognauts
38
31.
Vilda Kornelija Markevičiūtė , Gintautas Kamuntavičius (2 × Vilnius lyceum )
8.
Passion for life
31
37.
Stanislav Cherepanov , Bogdan Yaparov (2 × )
9.
Uniformiter Disformis
31
38.
Jaime Cernuda , Carlos Tamames , Luis Sanchez , Jorge Poveda , Nacho Martinez (5 × Colegio Retamar )
10.
Magical 5
28
44.
Emir Baručija , Ajdin Palavrić , Vedad Šehanović , Amra Mujčinović , Amila Husremović (5 × Prva gimnazija u Zenici, Bosnia and Herzegovina )
11.
Fisicatimbó
26
50.
Vítor Castelo Branco , Eric Gomes , Hugo Abreu , Diego Enrriqe Saldanha Bautista (4 × )
12.
Caixa de Schrödinger
25
51.
Fernnando Hanna Guimarães Dib , João dos Reis Junior (2 × Colégio Del Rey, Brazil ), Luiz Albérico da Silva Lima (Escola SENAI - Mariano Ferraz, Brazil ), Jose Francisco dos Santos Junior , João Paulo Santos Mendes (2 × Colégio Sagrado Coração de Caruaru, Brazil )
13.
Siddharth Mohan
24
56.
Siddharth Mohan (Aggarsain Public School, India )
14.
0 Kelvin
23
57.
Murillo Henrique Arruda (Colégio Farias Brito, Brazil ), Bruno Lerner (Colégio Pensi, Brazil ), Matheus Bertolino (Colégio Estadual Polivalente de Goioerê, Brazil ), Murilo Tarosso (Colégio Anglo Integral, Brazil ), Gabriel Doria (SEB COC - Unit Lafaiete, Brazil )
15.
Kit Química 500
22
62.
Rita Gomes Teixeira , Bernardo da Silva Alves , João Luís Sousa Janela (3 × Secondary school Infanta Dona Maria, Portugal )
16.
HIVAK
22
64.
Ivelin Rachev , Hristian Hristov , Aleksandrina Pencheva (3 × 'Baba Tonka' High School of Mathematics, Ruse, Bulgaria ), Valeria Staneva , Kaloyan Darmonev (2 × High School of Mathematics "Dr Petar Beron" )
17.
Lord of physics
19
68.
Ibrahem Mohammed Alnami , Asem Alqasem , Abdulmohsen Alowayed , Fysal AlKhayyal (4 × Manarat Al Riyadh International School, Riyadh )
18.
RESERVA 5-A
15
84.
Anthony Carlos Quispe Pérez , Arantxa Noelia Sánchez Boluarte , Anthony Quijano Ortiz , Luis Angel Chambergo Huancachoque , Diego Armando Quispe Cangalaya (5 × )
19.
AUTOBOTS
13
90.
Ricardo Mayron Rodriguez Carlos , Jimmy Acel Espinoza Palacios , César Daniel Rodríguez Tasayco , Lidia Stefanie Espinoza Rivadeneira (4 × Colegio PROLOG, Peru )
20.
protons
7
101.
Dailidonis Paulius , Kolodzeiskis Laurynas , Berulis Tautvydas , Gudaitis Mantas , Česonis Evaldas (5 × Alytaus Jotvingių gimnazija, Lithuania )
21.
Fizikai
6
106.
Erika Jasaitė , Laurynas Lečas , Paulius Kupetis , Mantas Pocius , Gediminas Gečas (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Lithuania )
22.
Rietavas
5
109.
Aurelijus Bernotas , Aurimas Vainilaitis , Tadas Andriuška , Darius Stančiukas , Orestas Mažeika (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Lithuania )
23.
Enginers
0
127.
Vytautas Pankūnas , Greta Michalkevičiūtė , Monika Galinytė , Viktorija Pleskevičiūtė (4 × Alytaus Jotvingių gimnazija, Lithuania )
24.
Fire
0
128.
Ugnė Bielytė (Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, Lithuania )
25.
Linksmučiai
0
129.
Šarūnas Pečiulis , Dovydas Balčiūnas , Tomas Šmiauka , Regimantas Komža , Julius Šadvilas (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Lithuania )
26.
Mission
0
130.
Marius Kurbakovas , Austėja Lingytė , Rugilė Ivoškaitė , Laurynas Visockis , Greta Staselytė (5 × Alytaus Jotvingių gimnazija, Lithuania )
27.
SJBísica
0
131.
Carlos Díaz Taipe , Victor Mayta Díaz , Jose Choque Paredes , Gabriel Chacón Téllez , Jamie Carpio Oviedo (5 × S.I. San Juan Bautista de la Salle, Peru )
28.
Darth Newton
-1
148.
Morta Plyčiuraitytė-Plyčiūtė , Juozapas Priičinas , Mantas Masalskas , Mantė Abaravičiūtė , Miglė Stankaitytė (5 × Gymnázium )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
kTP^2/(MJ) = MaKaJ ToPře
159
1.
Karel Houfek , Tomáš Ledvinka , Martin Čížek , Jiří Eliášek , Přemysl Kolorenč (5 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
2.
Veterani
139
2.
Amer Ajanovic Arman Kohnic , Selver Pepić (2 × Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu ), Alija Bevrnja (Mašinski fakultet u Sarajevu ), Admir Greljo (University of Ljubljana ), Sladjan Veselinovic (International Burch University, Bosnia and Herzegovina )
3.
ὅπερ ἔδει δεῖξαι
115
4.
Ondřej Bartoš , Lukáš Folwarczný , Michal Opler , Ondřej Bouchala , Robert Navrátil (5 × )
4.
Čučoriedie rozmanité
101
5.
Juraj Feilhauer , Beáta Hergelová (2 × FMFI UK ), Jana Klaudíniová (not a student), Michal Takács (Univerzita Mateja Bela )
5.
Sinergy
90
7.
Lucas Antonio Silva , Vitor Ramos de Paula , Mateus Gonçalves , André Luiz de Mesquita Melo , Caio Rocha Dottori Gaspar (5 × Colégio Pensi, Brazil )
6.
najebongo_wężowniki
84
10.
Wojciech Tarnowski (Jagiellonian University ), Adam Kuźniar , Paweł Bielecki , Jagoda Tabaczek , Seweryn Mokrzycki (4 × Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Poland )
7.
I want to be the part of it
77
14.
Tomas Rybar , Juraj Tekel , Jan Smrek (3 × FMFI UK )
8.
symmetrysoul
74
15.
Teoh Yee Seng (Nanyang Technological University ), Koay Hui Wen , Ng Fei Chong (2 × University of Science, Malaysia ), Kam Eu Siang (Nagoya University, Japan )
9.
Hustá podmnožina
62
16.
Pavol Štefko , Miroslav Rapčák , Lukáš Chlad , Lukáš Fajt , Tomáš Kadavý (5 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
10.
Corpus omne perseverare in sta
56
21.
Tomáš Žemlička , Daniel Gromada , Tereza Velká , Peter Švihra , Patrik Urban (5 × Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská )
11.
p3
52
23.
Radek Žlebčík , Peter Berta , Tomáš Sýkora (3 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
12.
Krávu za vocas
48
25.
Zdeněk Vochcalpádlo (Matematicko-fyzikální fakulta UK )
13.
Casimir Squid Force
38
32.
Charlotte Hillebrand , Brandon Viljoen , Philippa Hillebrand (3 × University of KwaZulu-Natal, South Africa )
14.
Kobliha
37
33.
Tomáš Báča , Tomáš Novák , Lenka Caletková , Petr Váňa , Tomáš Grubhoffer (5 × Fakulta elektrotechnická )
15.
BBW
31
39.
Pedro Manuel Trocado Vianez , João Carlos Carneiro Guerra , Pedro Miguel Reis Bento Paredes , Manuel Maria Pacheco do Vale Pereira Cabral , Simão Meneses João (5 × University of Porto, Portugal )
16.
NU physics team
30
40.
Kaisar Kalibekov , Azamat Zhaksylykov , Temirlan Zharkynbek (3 × Nazarbayev University, Kazakhstan )
17.
Zelený elektron
26
48.
Štěpán Poláček ()
18.
Wolfici
26
49.
Jan Vraštil , Radek Kříček , Michal Zajaček , Václav Pavlík , Jana Nemravová (5 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
19.
Fisica un
25
52.
Santiago Poveda , Juan Sebastián Valbuena Bermúdez , Federico Serrano (3 × )
20.
e=mc2
24
54.
Felix Aucallanchi , Orlando Ramirez , Max Soto (3 × Trilce school Salaverry, Perú ), Walter Perez (Universidad Nacional Mayor de San Marcos, Perú )
21.
Wow
22
61.
informace o členech týmu nejsou dostupné
22.
Tal.4Ever
22
63.
Miguel Angel Sarmiento Cárdenas , Elmer Huapaya (2 × Pontificia Universidad Católica del Perú ), Miguel Fernando Regalado Zapata (Universidad Nacional de Ingeniería, Perú )
23.
Relatividade Geral
17
76.
Guilherme de Sousa (Colégio Técnico de Lorena, Brazil ), Luís Filipe Calazans de Brito (Colégio Motivo, Brazil )
24.
Elektronai
8
100.
Kristina Kupaitė , Gytis Jurkus , Raminta Mineikaitė , Ieva Skužinskaitė , Donatas Pakalniškis (5 × Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Lithuania )
25.
Arabian Falcons
7
104.
Faour Al-Faour , Ziyad Al-Harbi , Mohammed khalid , Mohammed Alwothainani (4 × Manarat Al Riyadh International School, Riyadh )
26.
Vlk samotář
3
114.
Marek Basovník ()
27.
Grupo MYO
2
120.
Enrique Carlos , Roberto Jose (2 × )
28.
The Cantemir's
2
123.
Darabana Bianca , Casu Laura , Tuca Elvira , Carp Vlad , Anitoae Liliana (5 × Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" )