Pořadí

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Niesom si isty
177
7.
Jerguš Stručka , Martin Gažo (2 × ŠpMNDaG ), Eduard Batmendijn (G T. Vansovej ), Lam Bui Truc (Gymnázium ), Filip Ayazi (G Ľ Š )
2.
Qaterknan
148
11.
Štěpán Marek , Jiří Kučera , Martin Mach , Jiří Balhar , Jiří Zbytovský (5 × Gymnázium J. Keplera )
3.
INCONTROVERTIBLE FLAMBOYANCE
122
17.
Martin Murin , Zhen Ning David Liu , Ondrej Bohdal , Adam Škrlec , Juraj Halabrin (5 × Gymnázium )
4.
The Devils
105
22.
Dominika Kružíková , Vojtěch Rybka , Martin Krov , Matěj Konečný , Lukáš Honsa (5 × Gymnázium )
5.
SG1
101
24.
Pavel Blažek , Miloslav Staněk , Adam Matoušek , Martin Zahradníček , Ellen Zemanová (5 × G a ZUŠ )
6.
Ještě víc brutálnější drtiči
100
25.
Jakub Čaloud , Štěpán Šubík , Petr Skopal , Adam Greš , Martin Cagaš (5 × Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť )
7.
Budulínci
100
26.
Tomáš Kremel , Marian Poljak , Petr Vincena , Richard Stiskálek (4 × Gymnázium J. Škody ), Klára Stefanová (Gymnázium Boženy Němcové )
8.
Sprinteři 27
97
27.
Václav Miřátský , Marek Zmeškal , Daniela Šimánková , Tomáš Novotný , Martin Vejbora (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
9.
Hatalom
95
28.
Jakub Sláma , Roberta Bimbová , Martina Nováková , Lenka Hronová , Zuzana Johanovská (5 × Gymnázium Opatov )
10.
Ἐλεάται
89
30.
Adam Šumník , Vojtěch Daniš , Tomáš Michalec , Pavel Tříska , Vojtěch Kala (5 × Gymnázium )
11.
Neutrina
85
33.
Václav Skála , Tomáš Škraban , Martin Bejvl , Martin Dvořák , Jana Hrnčířová (5 × Gymnázium J. Vrchlického )
12.
Gymcl
84
34.
Radek Mahdal , Jan Kubát , Cedrik Horčička , Lukáš Kolč , Jakub Salavec (5 × Gymnázium )
13.
Ça va?
76
37.
Filip Blažek , Petr Sedlák , Hong Quan Tran , Adam Vyjídák (4 × Gymnázium )
14.
GJAK UB
67
42.
Tomáš Frenzl , Jozef Hollý , Václav Jančařík , Jiří Vozár , Jakub Píška (5 × Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola )
15.
Tým Josefa Balatky
59
51.
Jaroslav Grof , Zdeněk Devátý , Dominik Beck , Jaroslav Zeman (4 × Gymnázium Ivana Olbrachta )
16.
Gymlovo A
55
56.
Ondřej Zeman , Vojtěch Pail , Martin Horčička , Antonín Galle , Zdeněk Pinc (5 × Gymnázium )
17.
Graciózny Výrobcovia Ovocia
52
61.
Daniel Zvara , Filip Švábik , Daniel Dupkala (3 × Gymnázium )
18.
FASA
46
69.
Michael Jurek , Miroslav Tichavský , Jan Janiczak , Marek Štěpán , Prokop Tkáč (5 × Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky )
19.
Väljaheited
44
72.
Matěj Kalužík , Ivan Mohelský , Edie Kheir , Matěj Zemjan (4 × Gymnázium )
20.
Scientia est potentia
40
78.
Judita Kindlová , Zdeněk Scheer , Tomáš Jirman , Tomáš Vilím , Petra Hrubcová (5 × Gymnázium )
21.
Četa D
39
79.
Ondřej Broža , Josef Špaček , Anežka Vacková , Kamila Moriová , Josef Řetický (5 × Biskupské gymnázium )
22.
Perpetuálně Mobilní Skvadra
39
80.
Michal Martinek , Rudoslav Koběrský , Jan Hodermanský , Lukáš Kolek , Martin Melčák (5 × Gymnázium )
23.
Los vidlákos
38
82.
Jakub Hledík , Jakub Pavliš , Tereza Čermáková , Kristýna Birínyiová , Rudolf Požár (5 × Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů )
24.
Pentakvark
37
83.
František Dráček , Marek Biely , Peter Štrbáň , Tomáš Paliesek , Richard Miček (5 × Gymnázium )
25.
Ωμέγα
32
87.
Sebastian Golat , Matěj Rzehulka , Tomáš Kirchner , Markéta Bosáková (4 × Wichterlovo G )
26.
Veřejné bruslení
25
96.
Dominika Jochcová , David Bednařík , Natálie Čurdová , Kateřina Šuchmová (4 × Wichterlovo G )
27.
gjARMY
24
100.
Marek Biroš , Miško Petrík , Róbert Klučár , Katarína Šimková , Martina Zánová (5 × Gymnázium )
28.
Démoni hou mlátičky gou
15
120.
Jan Uhlík , David Vydržel , Jan Fořt , Pavel Vondrášek , Michael Jobánek (5 × Gymnázium )
29.
Lucifer
11
132.
Tomáš Vaníček (Gymnázium )
30.
Kuřátka
11
134.
Dominik Gabrys , Ondřej Szymeczek , Ondřej Kura , Jakub Turoň , Eva Roiková (5 × Gymnázium )
31.
Růžoví poníci
8
144.
Jana Novotná , Dominik Bednář , Michal Moule , Michaela Kejřová , Kristýna Nepovímová (5 × Gymnázium )
32.
GOH Doktůrci
4
154.
Patrik Tokoš , Daniela Sečkařová , Lucie Přezvěcká , Eva Zapletalová (4 × G O. Havlové )
33.
Go Go Power Rangers!
3
158.
Anička Vilimová , Tereza Bautkinová (2 × Gymnázium )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Grupa Jedla a Horaliek
90
29.
Marek Murin , Tomas Bánhegyi , Matej Havlas , Dominika Ďurovčíková , Andrea Tóthova (5 × Gymnázium )
2.
Gymtri
87
31.
Lukáš Supik , Jiří Mravec , Štěpán Stenchlák , Kamil Cinkraut , Markéta Kubiková (5 × Gymnázium )
3.
Dream team
67
43.
Štěpán Štěpán , Michal Prokop , Magdaléna Juranová , Jiří Rýdl , Jan Bohadlo (5 × Gymnázium )
4.
Schrödinger's Pussies
61
48.
Ondřej Poláček , Ondřej Camfrla , Jiří Chmel , Robert Procházka , Šimon Skurka (5 × Gymnázium F. Palackého )
5.
vytautas
58
53.
Ľuboš Krnáč , Kristián Toldy (2 × Gymnázium A. H. Škultétyho )
6.
Kratochvíle
54
57.
Jan Václavek , Daniel Štancl , Jiří John , Jan Holásek , Jan Kašpar (5 × Gymnázium )
7.
Bramborový salát
53
59.
Milan Suk , Jana Stejskalová , Karel Juřík , Adam Jeřábek , Vít Kožoušek (5 × Gymnázium )
8.
Marťánci
53
60.
David Mikolajek , Tomáš Deingruber , Monika Mikolajková , Petra Fridrichová , Vít Pískovský (5 × G O. Havlové )
9.
Hurá!
49
64.
Marek Janka , Karel Hubáček , Adam Kubín , Jan Zdražil , Adam Uher (5 × Slovanské gymnázium )
10.
0xG
47
66.
Ondřej Čepl , Vojtěch Nevřela , David Charvot , Filip Vičar , Jiří Vrba (5 × Gymnázium )
11.
Gymmost
47
67.
Tiep Danh Luu , Václav Bočan , Tomáš Varga , Tomáš Lesniak , Oldřich Brožek (5 × Gymnázium )
12.
Pokus-omyl
47
68.
Tomáš Hrbek , Tereza Koberová , Jakub Pilař , Jakub Štěpán (4 × Gymnázium J. Ressela )
13.
Binomické koeficienty
46
70.
Andrej Farkaš , Ladislav Janiga , Anna Hadačová , Timotej Kamenský , Ján Kurimský (5 × Gymnázium svätej Moniky )
14.
3,5 TEAM
44
73.
Viktor Rosman , Petr Miřátský , Kamil Bednář , Jan Joneš , Josef Martínek (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
15.
CMYK
43
74.
Josef Čech , Miroslav Matocha , Ladislav Štefka , Marek Rychetský , Petr Kostka (5 × Gymnázium )
16.
Loupáci
42
77.
Šimon Jelínek , Patrik Exner , Marek Kukučka , Dominik Kouba , Jaroslav Landa (5 × Gymnázium )
17.
JGN
32
86.
Jakub Suk , Milena Vaňková , Martin Souček , Marek Vlček , Antonín Falta (5 × Gymnázium )
18.
Wigumáci
32
89.
Albert Bašniar , Michal Kolář , František Koubek (3 × Wichterlovo G )
19.
Menom tohto teamu
32
90.
P. P. Arthur Petráš , Peter Ralbovský , Paulína Smolárová (3 × ŠpMNDaG ), Michal Šturc , Jaroslava Kokavcová (2 × Gymnázium )
20.
Bratrstvo koňohlavců
30
93.
Václav Pekala , Lam Truong , Dušan Figala , Alexandr Nikitin , Nam Nguyen Tien (5 × Wichterlovo G )
21.
JGN 2
27
95.
Pavel Bláha , Michal Matyska , Rudolf Malina , Vojtěch Hruša , Štěpán Jirman (5 × Gymnázium )
22.
Kvadratura čtverce
25
97.
Václav Houdek , Daniel Hausner , Veronika Zelená , Ondřej Lomický , Dominik Fink (5 × Gymnázium a SOŠ )
23.
Permutation=1
23
103.
Simona Veselá (Gymnázium )
24.
Klingoni
22
109.
Jaromír Mielec , Lenka Hýlová , Dušan Janiš , Jaroslav Hrubý (4 × Gymnázium )
25.
Stechiometrické koeficienty
20
114.
Juraj Májek , Matej Parada , Matej Choma , Juraj Bodík (4 × Gymnázium ), Dagmar Bošková (Gymnázium )
26.
DreamTeam!
19
116.
Tomáš Kolár , Václav Kučera , Daniel Šupík , Dominika Šiková , Petr Vorlíček (5 × G V. Hlavatého )
27.
Putinove deti
16
119.
Michal Paľo , Michal Barilik , Diana Kaňuchová , Michal Petrovský (4 × G P. Horova ), Daniel Šipoš (Gymnázium )
28.
Vítek
14
124.
Denis Dimitrov (Gymnázium )
29.
GJJ
12
129.
Anna Mouková , Jan Nejtek , Jakub Nademlejnský , Kryštof Ženkl , Vojtěch Vodička (5 × G J. Jungmanna )
30.
PSJG
11
133.
Jiří Zeman (První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové )
31.
duhovky
10
139.
Anežka Svěchová , Michaela Drgová , Petra Müllerová , Jan Blahut , Phuong Hoang (5 × SPŠCh akad. Heyrovského a G )
32.
My nie sme ackari
8
140.
Ester Tomajková , Miroslav Kulifaj , Tara Stefanyi (3 × Gymnázium )
33.
Marták
6
148.
Jakub Marták (Gymnázium )
34.
SGJO
4
153.
Eliška Lokajová , Vasile Vlas (2 × Gymnázium J. Ortena )
35.
chemist.setBehaviour("crazy");
3
156.
Radek Chmelař (SPŠCh )
36.
9Pf3q47W
2
160.
Iveta Rákosníková , Anna Chalupová , Jan Horyna , Petr Větrovský , Michaela Valentová (5 × Gymnázium )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Kepleráci
149
10.
Martin Štyks , David Vokrouhlický , František Hurt , Daniel Demovič (4 × Gymnázium J. Keplera ), Jan Preiss (Gymnázium )
2.
Jdeme si zahrát
58
52.
Libor Vojáček , Václav Voráček , Vít Voráček (3 × Gymnázium V. Nováka )
3.
P ^ 2 * M ^ 3
51
62.
Petr Hoffmann , Petr Horák , Michal Pajerský , Marek Hudec , Matěj Štula (5 × Gymnázium a SOŠ pedagogická Liberec, Jeronýmova )
4.
Error 404. Team not found!
46
71.
Matěj Mezera , Matěj Coufal , Jan Hlaváč , Adam Fezencz , Jáchym Bártík (5 × Gymnázium )
5.
Gymhol
42
76.
Vít Horáček , Radek Přívara (2 × Gymnázium L. Jaroše )
6.
GKH-JO-ŠI
35
84.
Šimon Karch , Josef Štefl , Kamil Kretek , Filip Bartoš (4 × Gymnázium )
7.
...hm
35
85.
Tereza Kalíšková , Vojtěch Faruzel , Jakub Lanča , David Adamus , Jan Huvar (5 × SPŠCh akad. Heyrovského a G )
8.
Null
31
91.
Petr Chmel , Jan Pokorný , Michal Knězů , Michaela Juříčková (4 × G a SOŠE )
9.
Gympos Chrabromil
28
94.
Ádám Urbán , Zoltán Hanesz , Martin Hrehor , Jakub Mach , Pavol Drotár (5 × Gymnázium )
10.
Mach(a)ři
24
98.
Pavel Turinský , Jan Došek , Eva Kospachová , Filip Hruška , Marie Mrhalová (5 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
11.
Protoni007
24
99.
Richard Fleischhans , Dominik Starý , Jonáš Vlasák , František Helebrand (4 × Gymnázium )
12.
Gymploidi
24
101.
Jan Králíček , Kristián Zeman , Lukáš Jiřiště , Veronika Švubová , Tomáš Martínek (5 × Gymnázium )
13.
fks-2014
23
102.
Dalibor Kafka , Matej Cisko , Miloslav Cisko , Jakub Soľus , Miroslav Plavec (5 × Gymnázium )
14.
kyselinky
23
105.
Michaela Blaťáková , Gabriel Janovský , Petr Lodňánek , Terezie Zelinová , Tomáš Bílek (5 × SPŠCh akad. Heyrovského a G )
15.
Péťové
23
106.
Petr Šimůnek , Petr Kolovrátník (2 × G, SOŠ, SOU a VOŠ )
16.
42
22
108.
Tomáš Hons , Eva Bendová , Lucie Mihalčíková , Magdalena Parýzková (4 × G V. Hlavatého )
17.
Švábíci
21
112.
Erik Borňás , Ondřej Kotal , Jakub Hejhal , Michaela Kučerová (4 × Gymnázium )
18.
Aluminium
14
123.
Václav Mikeska (Gymnázium F. Palackého )
19.
(J)elita
14
125.
Martin Golasowski , Vojtěch Fryz , David Królikowski , Martin Tuháček , Zuzana Koziolová (5 × Gymnázium )
20.
Nápověda
14
126.
Barbora Kuchaříiková , Simona Górová , Monika Machalová , Jakub Dostál , Martin Novotný (5 × Slovanské gymnázium )
21.
Passy Riot
14
127.
Ondřej Laurin , Adam Štorek , Andrea Husseiniová , Barbora Davidová (4 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. ), Petr Jeníček (PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
22.
LeagueOfJustice
13
128.
Jiří Blaha , Jakub Zemek , Jakub Komárek (3 × Gymnázium )
23.
Korejský kečup
11
135.
Martina Šarmanová , Jan Mikulenka , David Bayer , Sebastian Franek , Filip Dráber (5 × G O. Havlové )
24.
1.InfAckaGPH
10
137.
Katarína Dančejová , Adrián Bobola , Martin Gargalovič , Anton Žolna , Miriam Balintová (5 × G P. Horova )
25.
Mickeyho klubík
8
141.
Vojtěch Cuberek , Vojtěch Molin , Pavel Kraus , Jan Vysloužil , Petr Slatinský (5 × Gymnázium )
26.
Atomíci
8
143.
Ondřej Chloupek , Patrik Tietz (2 × Gymnázium )
27.
Dedo Elektrikár
7
145.
Juraj Trappl , Daniel Koľ , Dominik Vranay , Rajmund Hruška (4 × Gymnázium )
28.
No name
6
146.
Stela Šurkalová , Kamila Dudová , Kristýna Kubíková , Klára Bittnerová (4 × Gymnázium )
29.
SibalovciGPH
6
147.
Laura Lörincová , Marcela Uhrinová , Lenka Magurová , Radoslav Smaržík , Erika Kočišková (5 × G P. Horova )
30.
Team Kožich
5
150.
Ondřej Knopp (Gymnázium )
31.
SuperEfkaGPHDS
4
152.
Richard Romančák , Lenka Holubová , Karin Bačíková , Katarína Krasij , Daniel Gajdoš (5 × G P. Horova )
32.
12345 - Frikulíni jsou zpět!
3
157.
Simona Kotačková , Johana Hoffmannová , Tereza Vojtíková , Veronika Vyoralová , Gabriela Pačková (5 × Gymnázium )
33.
cečkaris-1.C
1
161.
Kristián Šalata , Miroslav Kozma , Kristína Balážova , Michaela Peťová (4 × G P. Horova )
34.
Gymlovo Starter
0
163.
Dominik Vrba , Šimon Malý , Milan Němeček (3 × Gymnázium )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
The Resistors are Back
118
18.
Ahaan Rungta (Rungta Homeschool, Cambridge, USA ), Cody Johnson (Staples High School, USA ), Henry Li , Videh Seksaria , Clive Chan (3 × Lexington High School, USA )
2.
Bosna i Hercegovina
110
21.
a a , Mustafa Grabus , Haris Popovac , Tarik Čorbo (4 × International School of Sarajevo ), Bahrudin Trbalić (Richmond Park International School of Tuzla )
3.
QEGS Wakefield
80
36.
Jack Hodkinson , James Bowler , Ben Sykes , Harold Myerscough , Luke Buxton (5 × Queen Elizabeth Grammar School )
4.
One Man Army
72
39.
Gintautas Kamuntavičius (Vilnius lyceum )
5.
Atm do zé
70
41.
Jose Menoci Neto , Pedro Henrique de Oliveira Alves , Iuri Grangeiro Carvalho (3 × Colégio Ari de Sá Cavalcante, Brazil ), Felipe Vieira Coimbra (Instituto Dom Barreto, Brazil ), Gabriel Oliveira Lefundes (Colégio Helyos, Brazil )
6.
Razbit dobitak
67
44.
Kalina Stoimenova , Teodor Aleksiev , Alexander Ivanov , Nikola Pulev (4 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria ), Dilyan Hristov (National High School of Mathematics and Natural Science "acad. Lyubomir Chakalov", Bulgaria )
7.
Mi malo naletili
63
45.
Emir Baručija , Ajdin Palavrić (2 × Prva gimnazija u Zenici, Bosnia and Herzegovina )
8.
saudies
60
49.
Faisal Alsaif (Al Rowad International School, Riyadh ), Ziyad Al-Harbi (Manarat Al Riyadh International School, Riyadh ), Faour Al-Faour , Mohammed Alwothainani (2 × Al Riyadh Schools, Riyadh )
9.
Radley College 61
58
54.
Henry Rees , Edward Day , Benjamin Cobbold , Charles Betton , Louis Wood (5 × Radley College )
10.
Zodiac
54
58.
Zihui Liu , Haozheng Du , Zichen Wang (3 × The Experimental High School Attached to Beijing Normal University, China )
11.
strong name
51
63.
Selen Covic , Dunja Radic , Faris Mulahasonovic , Edina Razanica (4 × International School of Sarajevo )
12.
Radley College 62
48
65.
Luke Wild , Tom Graham , Oliver Padovan , Tarquin Stephenson , Mungo Fawcett (5 × Radley College )
13.
unresistant resistances
43
75.
Matteo Pisano (Liceo Scientifico San Giuseppe Calasanzio )
14.
m1itafb
31
92.
Rubens Miguel , Cleiton Carvalho , Gabriel Maia , Fábio Borella , Juan Gabriel (5 × Colégio Farias Brito, Brazil )
15.
Rijad Logo - "Teorija Vremena"
23
104.
Šemso Fejzić , Ajla Karisik , Aida Milisic , Eldira Sesto , Kenan Saracevic (5 × International School of Sarajevo )
16.
HU3BR
22
107.
Sadi Kneipp Neto (Colégio Farias Brito, Brazil )
17.
Lone Bolt
22
110.
Neel Ghosh (South Point High School (Kolkata,India) )
18.
čtvrthrst
22
111.
Saranesh Prembabu (Dougherty Valley High School, USA )
19.
pioneers
21
113.
Tianyuan Lu , Jason Wu (2 × Illinois Mathematics and Science Academy )
20.
Quinteto Fantástico
18
118.
Fernando Lapa , Gabriella Deyna , Lucas L. Mentz , Alan Zelaquett Hoffmann , Nathan Damann (5 × Instituto Federal Santa Catarina - Campus Joinville, Brazil )
21.
Jonnie
14
122.
Joana Ilarionova ('Baba Tonka' High School of Mathematics, Ruse, Bulgaria )
22.
Ublehe
12
130.
Muamer Brka , Ahmed Salkanovic , Edib Cajdin , Kenan Selman (4 × International School of Sarajevo )
23.
sman1 sumbar
12
131.
Khairil Muaddib Adib , Ilhamid Daris , Muhammad Shohibul Ulum , Rifqi Fairuz Zuhdi , Hidayattul Rahman (5 × SMAN 1 Sumatera Barat )
24.
Brasil
10
136.
Jefersson de Campos (Faculdade de Educação, Administração e Tecnologia do Ibaiti ), Bruno Vasconcelos (Colégio Deoclécio Ferro ), João Borher (Escola Preparatória de Cadetes do Ar, Brazil ), Ben-Hur Cardoso (Colégio La Salle Caxias )
25.
Noray
10
138.
Francisco Rodriguez Cuenca , Gonzalo Pastor Carrascosa , Fernando Herce Peña , Alfonso Mateo Aguarón , Gonzalo Estrán Buyo (5 × Colegio Retamar )
26.
O.L.E.
8
142.
Jorge James Hunter , Enrique Álvarez de Toledo , Felipe Rojas , Santiago Rodriguez , Pablo Rios (5 × Colegio Retamar )
27.
Urania
5
149.
Andreea-Alexandra Varasteanu (Tudor Vianu National College of CS )
28.
the physical
4
151.
Marcos Vinícius (Escola Motiva, Cidade Campina Grande )
29.
PSP
4
155.
Gabriel Oliveira Alves , Rodolfo Costa Raimundo (2 × Instituto Federal de Educação, Ciência e Tecnologia de São Paulo )
30.
SMAN 1 SUMBAR
3
159.
Aisyah Fadila , Litany Granitia , Aribah Baroroh , Raisya Diana Elhaq , Nurfitriana Muharami (5 × SMAN 1 Sumatera Barat )
31.
Physics Brasil
0
162.
Pedro Natali (De Angeles Colégio, Araçatuba, Brazil )
32.
pukanka
-35
164.
Dimitar Tomov , Simona Todorova , Simona Hristova , Emil Indzhev (4 × 'Baba Tonka' High School of Mathematics, Ruse, Bulgaria )
.
one + two = me
.
Abdalaziz Aldorgam (Manarat Al Riyadh International School, Riyadh )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Smoluchowski's team
254
1.
Wojciech Tarnowski , Artur Miroszewski , Adam Wyrzykowski , Filip Ficek , Konrad Szymański (5 × Jagiellonian University )
2.
pySkoFtáK
244
2.
Kubo Bahyl , Jakub Cimerman , Michal Hledík , Matej Badin , Filip Kubina (5 × FMFI UK )
3.
physics_spirit
224
3.
Ngoc Hai Dinh , Xuan Hien Bui (2 × Nanyang Technological University ), Khoi Tuan Nguyen (Bates College ), Huy Hong Quan Dinh (Institut polytechnique de Grenoble ), Thanh Trung Pham (École Polytechnique )
4.
SIMPAN
216
4.
Selver Pepić , Nudžeim Selimović , Adnan Glamočić , Maximilian Jelačić (4 × Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu ), Alija Bevrnja (Mašinski fakultet u Sarajevu )
5.
omama
205
5.
Tomáš Gonda (Gymnázium ), Juraj Tekel (FMFI UK ), Tomáš Bzdušek (ETH Zürich ), Peter Dupej (The University of Glasgow ), Peter Vanya (University of Cambridge )
6.
LenJedenMathmo
183
6.
Michal Buráň , Ján Ondráš , Vasilije Perovic , Patrik Turzák , Diandian Wang (5 × University of Cambridge )
7.
The Martians
173
8.
Milán Janosov , István Kaposvári , Zoltán Kórádi , Márton Lájer (4 × Eötvös Loránd University, Budapest )
8.
Mistři Fyzikálních Fíglů
171
9.
Patrik Švančara , Lukáš Fusek , Martin Statelov , Jaroslav Hofierka , Milan Pešta (5 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
9.
Banda tupých hláv
144
12.
Lukáš Konečný , Tomáš Dado , Ľuboš Bičian , Márius Kádek , Fridrich Valach (5 × FMFI UK )
10.
Pemgineers
143
13.
Siddharth Gupta , Laurence Cochrane , Bianca Bilovolschi , Julian Ting , Manesh Patel (5 × University of Cambridge )
11.
QEFD
138
14.
Stephen Hodgson , Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim III , Tejal Shanbag , Adam Weller , Sergey Blakunov (5 × University of Cambridge )
12.
The Mathefficent Gaussketeers
131
15.
Ondřej Bouchala , Lukáš Folwarczný , Michal Opler , Ondřej Bartoš , Jakub Rondoš (5 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
13.
Výběr z oveček
123
16.
Matěj Hudec , Jiří Ryzner , Jan Brandejs , Veronika Ludmila Kozáková (4 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
14.
Freisenberger
118
19.
Sandesh Kalantre , Kumar Ayush , Keshav Srinivasan , Anuj Shetty , Reebhu Bhattacharya (5 × Indian Institute of Technology )
15.
Nepovím
112
20.
Michal Andrýsek , Vojtěch Schánilec , Štěpán Kovařík , Pavel Gallina , Gabriela Olivíková (5 × Fakulta strojního inženýrství VUT )
16.
Klub přátel kladných konstant
103
23.
Ondřej Skácel , David Jiříček , Josef Koláčný , Petr Kouba (4 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
17.
Corpus Physicists
86
32.
Vandan Parmar , Tim Ekeh , Ben Seddon , Ben Hanson , Andrea Filip (5 × University of Cambridge )
18.
Quantum Brazil
82
35.
Cassio dos Santos Sousa (University of Illinois at Urbana-Champaign, USA ), Ana Figueiredo de Jesus , Leonardo Henrique Martins Florentino , Giovani Hidalgo Ceotto (3 × Colegio Integrado Objetivo, Brazil )
19.
Team Natsci
73
38.
Tom Surrall , Neil Grant , Henry Kerrison , Matt Harrison , Davendra Dhoru (5 × University of Cambridge )
20.
Hlavy
70
40.
Martin Chudjak , Martin Baláž , Kamila Štyráková , Samuel Cibulka , Filip Michlík (5 × FMFI UK )
21.
CGI@uu
62
46.
Tomáš Husek (Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Stefan Leupold , Umberto Borla (2 × Uppsala University, Sweden )
22.
Squirrel
61
47.
Cyril Tang (University of Sydney )
23.
Výkvět fakulty sociálních věd
59
50.
Lukáš Knob , Martin Jurček , Tomáš Sodomka (3 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
24.
The cake is a smooth manifold.
56
55.
Charlotte Hillebrand , Brandon Viljoen , Brent Harrison (3 × University of Cape Town )
26.
none
32
88.
Cudna Djevojka , Cudni Momak , spajdermen spajdi , plava djevojka , Crna Djevojka (5 × Manarat Al Riyadh International School, Riyadh )
27.
Flamingsword
20
115.
Jenny Hillebrand , Grant Hillebrand , Pippa Hillebrand , Darien Hillebrand (4 × not a student)
28.
the newmind
19
117.
Ernie Colca , Alberto Einstein Flores (2 × Colegio Cramer, Peru )
29.
Sacred Swords
15
121.
Shahryar Khan , Kamran Zeb (2 × Institute of Space Technology )
.
Podtatranskí junáci
.
Peter Hojnoš (Gymnázium ), Martin Šípka (Gymnázium P. O. Hviezdoslava )