Pořadí

A

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
GJH17
127
16.
Adam Škrlec, Juraj Halabrin, Simona Veselá, Matúš Drgoň, Peter Ralbovský (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
2.
Kek
111
18.
Kryštof Kolář, Michal Reška, Jan Šorm, Ondřej Běhávka, Jan Dittrich (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
3.
Víťazi v Okamihu
104
24.
Juraj Májek, Juraj Bodík, Ivan Bednárik, Jaroslava Kokavcová, Matej Choma (5 × G Grösslingová, Bratislava )
4.
Hatalom
98
25.
Filip Bialas, Petr Jaroschy, Zuzana Johanovská, Jakub Suchánek, Daniel Běhal (5 × G Opatov, Praha )
5.
ACHILLOVA ŽELVA
97
26.
Lucien Šíma, Jana Řežábková, Jáchym Solecký, Jonáš Fuksa, Petr Jakubčík (5 × PORG, Praha )
6.
Gymtri
91
27.
Markéta Kubiková, Štěpán Stenchlák, Kamil Cinkraut, Jiří Mravec, Lukáš Supik (5 × G, Třinec )
7.
Kvadratura čtverce
88
31.
Pavel Kůs (G J. Š. Baara, Domažlice ) , Daniel Hausner, Ondřej Lomický, Dominik Fink, Vilém Šafařík (4 × G, Plasy )
8.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
87
32.
Ondřej Čepl, David Charvot, Vojtěch Nevřela, Petr Kopecký (4 × G, Olomouc-Hejčín ) , Adam Šumník (Konzervatoř Evangelické akademie )
9.
Stark,Watt,Anderson,Gross-SWAG
86
33.
Ondřej Camfrla, Ondřej Poláček, Jiří Chmel, Marek Hendrych, Kryštof Kedroň (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
10.
The five engineers
77
40.
Ladislav Ferov, Adam Hagara, Pavol Šimko, Pavol Hepner, Adam Hlaváč (5 × G V. Nedožerského, SR )
11.
prafopiz je na nyc
74
45.
Jakub Matěna, Jakub Löwit, Martin Pokorný, Václav Šraier, Marek Pavelec (5 × G, Českolipská, Praha )
12.
Pokus-omyl
71
50.
Tomáš Hrbek, Jakub Pilař, Jakub Štěpán, Tereza Koberová (4 × G J. Ressela, Chrudim )
13.
'); DROP DATABASE fyziklani; -
70
52.
Minh Tri Pham, Václav Krupička, Lukáš Černý, Hynek Peřina, Jakub Malý (5 × Nový PORG, Praha )
14.
Za Svinibrod!
66
59.
Bořivoj Kolář, Pavel Souček, František Zajíc, Lukáš Bastián, Marek Raja (5 × G, Nymburk )
15.
GJAK UB
62
65.
Tomáš Frenzl, Jozef Hollý, Václav Jančařík, Jiří Vozár, Vladimír Stuchlík (5 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
16.
Nugetky
60
69.
Petra Fridrichová, Lukáš Frankl, Anna Kučerová, Vít Pískovský, Monika Mikolajková (5 × G O. Havlové, Ostrava )
17.
Sprinteři 27
58
72.
Daniela Šimánková, Tomáš Novotný, Petr Miřátský, Martin Vejbora, Jan Joneš (5 × G, Pelhřimov )
18.
gjARMY
57
76.
Róbert Klučár, Katarína Šimková, Matej Repka, Jakub Jambrich, Samuel Novák (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
19.
CMYK
55
78.
Marek Rychetský, Josef Čech, Ladislav Štefka, Miroslav Matocha, Petr Kostka (5 × G, Jihlava )
20.
Slezský drýmtým
54
84.
David Hřebíček, Ondřej Valík, David Homola, Zdeněk Vyležich, Daniel Kopf (5 × Slezské G, Opava )
21.
I can't even Loupáci
51
90.
Simon Williams (SPŠ Masarykova, Liberec ) , Šimon Jelínek, Patrik Exner, Jaroslav Landa, Marek Kukučka (4 × G, Mostecká, Chomutov )
22.
Klingoni
45
109.
Dušan Janiš, Jan Hertl, Petr Kožušník, Jiří Petrus, Petr Dostál (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
23.
NÁBOJníci GJMG
39
118.
Marek Jaroš, Samuel Urban, Jaroslav Jaroš, Michal Jankovič, Roman Bujdák (5 × Gymnázium Janka Matúšku Galanta )
24.
#PhysikMachtUnsSpaß
35
125.
Václav Bočan, Lucie Charvátová, Tomáš Varga, Kristýna Výborná, Tiep Danh Luu (5 × Podkrušnohorské G, Most )
25.
Hrubá síla
34
130.
Anežka Vacková, Lucie Vencová, Jiří Dolejší, Hana Pelikánová, Tomáš Hrubý (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
26.
(K)Ensteini
33
132.
Matěj Procházka, Martin Procházka, Štěpán Machovský, Ondřej Kymla, Kryštof Feldstein (5 × G a SOŠE, Sedlčany )
27.
Sláva porazeným
29
147.
Rút Turzáková, Ľuboš Rybanský (2 × G D. Tatarku, Poprad )
28.
Nejvyšší oko
26
159.
Marta Nocarová, Magdaléna Böhmová (2 × Církevní G, Plzeň )
29.
GJJ
24
165.
Vojtěch Vodička, Anna Mouková, Kryštof Ženkl, Jakub Nademlejnský, Jaroslav Cibulka (5 × G J. Jungmanna, Litoměřice )
30.
Anonymní
22
172.
Peter Kubaščík, Michal Kubaščík, Artur Bestvina, Lucia Kapitánová, Zlatica Kalužná (5 × G, Kysucké Nové Mesto )
31.
Bramborový salát
20
178.
Milan Suk, Jakub Němec, Jakub Forgáč, Přemysl Lefler, Roman Ondráček (5 × G, Boskovice )
32.
Super duper nejlepsi fizycy
19
183.
Tadeusz Czapek, David Kwolek, Stanisław Orszulik, Jan Kowalczyk (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
33.
Marták
13
197.
Jakub Marták (G Golianova, Nitra )
34.
Strojaři
8
210.
Hana Stará, Jan Koros, Radek Sykáček, Michal Spilka, Lukáš Machalík (5 × SPŠ, Česká Lípa )
35.
Fyziklátoři
5
213.
Kryštof Bednár, David Švrček, Markéta Červená, Alžběta Turnovská, Tereza Turnovská (5 × G Jana Nerudy, Praha )
36.
Drým Tým
0
221.
Matěj Adamec, Václav Kučera, Petr Vorlíček, Daniel Šupík, Tomáš Kolár (5 × G V. Hlavatého, Louny )
37.
Maf_team
0
222.
Tomáš Šácha (SPŠ E. Beneše a OA Břeclav )

B

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
299792459m/s
108
21.
Pavel Bláha, Vojtěch Mervart, Martin Vašina, Timotej Mareš, Jan Bohadlo (5 × Jiráskovo G, Náchod )
2.
Kepleráci
105
23.
Martin Štyks, Jan Preiss, Daniel Demovič, David Vokrouhlický, Daniel Pajer (5 × G Jana Keplera, Praha )
3.
The name already exists.
90
28.
no info avaiable
4.
Cornuova spirála
82
35.
Adam Foldyna, Andrej Markovič, Filip Bartoš, Šimon Karch, Ondřej Krabec (5 × G Komenského, Havířov )
5.
CO JÁ VÍM
79
38.
Matěj Rzehulka, Lukáš Kramný, Nathan Vishwanathan, Jakub Kožušník, David Rajský (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
6.
GVN
76
42.
Václav Voráček, Libor Vojáček, Vít Voráček (3 × G Jindřichův Hradec )
7.
Jergym Ultimate
73
46.
Petr Hoffmann, Matěj Štula, Janis Romanopulos, Marek Hudec, Petr Horák (5 × G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec )
8.
Světci Václavovi
72
49.
Václav Kubíček, Martin Vláčil, Josef Kvapilík, Jiří David (4 × Arcibisk. G, Kroměříž ) , Vít Horáček (G L. Jaroše, Holešov )
9.
Mikulášský graviton
68
55.
Lukáš Vlček, Jakub Dobrý, Veronika Blovská, Veronika Hladíková, Jakub Novák (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
10.
Kongruentní Vektoři
68
57.
Petr Zelina, Ronald Luc, Jan Priessnitz, Ondřej Buček, Minh Tran Anh (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
11.
false;} var
66
60.
Pavol Drotár, Zoltán Hanesz, Jakub Mach, Martin Hrehor, Ádám Urbán (5 × G Poštová, Košice )
12.
Tachyony
65
61.
Alžběta Andrýsková, David Procházka, Tomáš Kalva, Pavel Turek, Jan Malý (5 × G, Olomouc-Hejčín )
13.
Na párek a dom
55
80.
Lenka Vincenová (G, Olomouc-Hejčín ) , Denisa Chytilová, Marian Poljak, Jan Šuta, Jana Pallová (4 × G J. Škody, Přerov )
14.
mix JGN
54
82.
Michal Matoulek, Tomáš Kubíček, Matěj Grohmann, Václav Šimon, Jiří Rýdl (5 × Jiráskovo G, Náchod )
15.
fks-2015
54
83.
Dalibor Kafka, Miroslav Plavec, Jakub Soľus, Matej Cisko, Miloslav Cisko (5 × Gymnázium Spišská Stará Ves )
16.
Švábíci
53
85.
Petr Borňás, Erik Borňás, Jiří Müller, Jakub Hejhal, Michaela Kučerová (5 × G, Roudnice nad Labem )
17.
Aluminium
52
86.
Václav Mikeska (G F. Palackého, Val. Mez. )
18.
Péťové
52
87.
David Němec (G, Tanvald ) , Petr Šimůnek, Petr Kolovrátník, Tomáš Dvořák, Patrik Procházka (4 × G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice )
19.
Když nevíš, dej c).
51
91.
Lucie Mihalčíková, Tomáš Hons, Lubomír Musil, Magdalena Parýzková, Daniel Skrbek (5 × G V. Hlavatého, Louny )
20.
GJH B
51
92.
Marek Murin, Andrea Tóthova, Patrik Drozdík, Tereza Prokopová, Jozef Číž (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
21.
GCL
49
99.
Jakub Salavec, Lukáš Kolč, Jan Kytka, Petr Myslík, Dominik Izák Exner (5 × G, Česká Lípa )
22.
Heyroes
49
100.
Tomáš Fridrišek (G F. Hajdy, Ostrava ) , Jakub Lanča, Gabriel Janovský, Phuong Hoang, Zbyněk Hlavica (4 × SPŠ chemická, Ostrava )
23.
Dlouhá Chvíle
48
102.
Jiří John, Jan Kašpar, Jakub Peřina, Tomáš Olejár (4 × G, Ústí nad Orlicí )
24.
Mendlák
46
108.
Petr Sosna, David Wittek, Tomáš Vlček, Kryštof Bek (4 × Mendelovo G, Opava )
25.
Tobis
44
110.
Tomáš Kašpar, Jonáš Prokop, Jakub Dlouhý, Kamil Mudruňka, Šimon Sedláček (5 × G Dašická, Pardubice )
26.
Kratochvíle
44
111.
Adam Kraj, Jan Václavek, Filip Kubeš, Jan Holásek (4 × G, Ústí nad Orlicí )
27.
Never lucky
43
114.
Pavel Šklíba, Anežka Doležalová, Kateřina Stodolová, Jakub Jíra (4 × G Dašická, Pardubice )
28.
Smrekovce
40
115.
Katarína Skopalová, Katarína Dančejová, Kristián Šalata, Martina Podžubanová, Sára Belejová (5 × G, P. Horova, Michalovce )
29.
Locker s.r.o
40
116.
Dominik Černý, Tomáš Locker, Lucie Sedláčková, Petr Urbánek, Marie Vrbová (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
30.
Prokletí matematici
40
117.
Pavel Martinec, Marek Coufalík, Lukáš Halaška, Miroslav Březík, Marek Trávník (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
31.
Prokrasti...dopíšu zítra
38
119.
Martina Šarmanová, Sebastian Franek, David Bayer, Filip Dráber, Jan Mikulenka (5 × G O. Havlové, Ostrava )
32.
Hyperkrychle
35
126.
Jan Došek, Jaroslav Janda, Filip Hruška, Marie Mrhalová, Eva Kospachová (5 × G, Brandýs n. L. )
33.
Muchy v kyseline
35
127.
Richard Ronec, Andrej Jaroš, Jakub Šušlík, Andrej Cabala (4 × G, Považská Bystrica )
34.
Štěpánkový hoši
33
133.
Karolína Štěpánková, Patrik Novák, Kryštof Tejkl, Vojtěch Tlustý, Maxmilián Kocourek (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
35.
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko
32
134.
Vojtěch Chvojka, Vojtěch Pavliš, Michal Polívka (3 × G, Hlinsko )
36.
Souradovi
30
139.
Lukáš Sourada, Tomáš Sourada (2 × G, Žamberk )
37.
RHFaktor
30
140.
Tomáš Hlavatý, Jan Hrůza, David Roubín, Veronika Roubínová, Vojtěch Friml (5 × G, Kadaň )
38.
Básníci
30
142.
David Surma, Libor Výmola, Pavel Honkyš, Roman Kučera, Ondřej Kučera (5 × G J. Wolkera, Prostějov )
39.
Průměrně cvičení lachtani
29
144.
Jana Stejskalová, Lukáš Kindermann, Klára Kučerová, Petr Kotek, Adam Jeřábek (5 × G, Boskovice )
40.
RAJJO
28
151.
Radim Lipka, Jan Váša, Ondřej Jan Doležal, Josef Řetický, Anna Wasserbauerová (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
41.
JGN
27
153.
Jakub Suk, Martin Souček, Lukáš Ficek, Jana Možíšová, Markéta Lipovská (5 × Jiráskovo G, Náchod )
42.
3,1415926535897932384626433833
26
154.
Petr Dočekal, Zuzana Rezková, Sára Strakošová, Tomáš Kalina (4 × G B. Němcové, HK )
43.
Kyselinky
24
166.
Terezie Zelinová, Petr Lodňánek, Kamil Kurovský, Tomáš Bílek, Jan Blahut (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
44.
Vrut TEX (samovrtný)
21
175.
Vít Kožoušek, Dominik Zemánek, Zuzana Valentová (3 × G, Boskovice )
45.
Loupáci
19
179.
Michal Svoboda, Jakub Štěrba, Václav Štaffa, Jakub Dlouhý, Nikolas Denner (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
46.
Šatrovci
19
181.
Daniel Smetánka, Šimon Šatra, Tomáš Slavík, Oldřich Brožek, Daniel Černý (5 × Podkrušnohorské G, Most )
47.
Vítek
16
187.
Jan Juroška, Karolína Štěpánová, Denis Dimitrov, Marco Dušek, Erick Ontkóc (5 × ZŠ a G Komenského, Vítkov )
48.
Tým Čenda
9
207.
Jan Pokorný, Petr Chmel (2 × G, Kralupy )
49.
TheLabQuestMasters
3
219.
Nathaniel William Gonzales, Jessica Kazimírová, Michaela Hulmanová (3 × Súkr. G Galileo Sch., Bratislava )

C

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
MRGAITS
84
34.
Sára Kuťková, Matej Parada, Barbara Pulmannová, Tomáš Sásik, Nina Raganová (5 × G Grösslingová, Bratislava )
2.
Župan
77
41.
Ondřej Knopp (G, Třeboň ) , David Žáček (G Christiana Dopplera, Praha ) , Jiří Kuthan (G Mensa, Praha )
3.
GJH C
71
51.
Martin Marek, Dávid Mišiak, Monika Machalová, Magdaléna Bečková, Marek Homola (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
4.
Ichbinich
70
53.
Jáchym Bareš, Miroslav Hrabal, Martin Repčík, Jindřich Jelínek (4 × G, Olomouc-Hejčín )
5.
Wigym1
65
62.
Jiří Škrobánek, Daniela Hrbáčová, Eva Kramolišová, Lukáš Mada, Martin Raška (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
6.
Fanatická Pětka
58
73.
Jiří Kukla, Šárka Kopecká, Michal Jireš, Jakub Rajnštajn, Martin Hylas (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
7.
Expedice Mars 2015
57
74.
Vít Janda (G P. de Coubertina, Tábor ) , Jakub Janoušek (G Jaroslava Seiferta, Praha ) , Michal Koldinský (G, Špitálská, Praha ) , Tomáš Faikl (G Dašická, Pardubice ) , Eliška Synková (G, Kralupy )
8.
JD VP JD VL
55
79.
Ladislav Nagy, Martin Orság, Oldřich Kupka, Luboš Bartík, Vojtěch Šišma (5 × G a SOŠZE, Vyškov )
9.
Fyčusové
51
88.
Viktor Rosman, Josef Martínek, Jiří Procházka, Martina Petráková, Gabriela Mikešová (5 × G, Pelhřimov )
10.
Kaito Students
50
93.
Kiet Nguyen Tuan, Lukáš Paukert, Petr Ludvík, Jakub Musil (4 × G, Ústí nad Orlicí )
11.
Měrný odpor
50
94.
Jakub Kašpar, Jaromír Šolc, Vojtěch Staněk, Anežka Zemanová, Nikola Schlöglová (5 × PORG, Praha )
12.
Gymploidi 2.0
49
98.
Jan Králíček, Lukáš Jiřiště, Kristián Zeman, Veronika Švubová, Tomáš Martínek (5 × G, Děčín )
13.
Protoni007
47
104.
Richard Fleischhans, Dominik Starý, Jonáš Vlasák, František Helebrand (4 × G, Benešov )
14.
GymŠpiťáci
46
107.
David Kománek, Petr Stávek, Jan Švrčina, Jakub Vlášek, Vojtěch Žák (5 × G, Špitálská, Praha )
15.
LeagueOfJustice
43
113.
Jiří Blaha, Jakub Zemek, Jakub Komárek (3 × G, Uherské Hradiště )
16.
JeštěSeUvidí
37
121.
Veronika Sedláková, Petr Sedláček, Veronika Čírtková, Rostislav Huňa (4 × G Masarykovo nám., Kroměříž )
17.
GBN
37
122.
Tomáš Drobil, Václav Steinhauser, Viktor Soukup (3 × G, Dačice )
18.
Kamzíky v Plášťoch
37
123.
Ivan Hudák, Maximilián Molnár (2 × ESŠ, Lip. Mikuláš )
19.
Klub racionálního π
36
124.
Ondřej Trnovec, Andrea Chimenti, Jiří Gavenda (3 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
20.
Mickeyho klubík
34
129.
Vojtěch Cuberek, Vojtěch Molin, Pavel Kraus, Petr Slatinský, Jan Vysloužil (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
21.
Rudí draci
31
135.
Vojtěch Drška, Jakub Růžička, Lukáš Hora, Jáchym Uhlíř, Josef Hrdlička (5 × G, Nymburk )
22.
Peta tým
31
136.
Petr Zákravský, Josef Soukup, Antonín Falta, Marek Vlček, David Továrek (5 × Jiráskovo G, Náchod )
23.
Perseidy
31
137.
Daniel Martynek, Ondřej Sikora, Martin Dinh, Tomáš Svoboda, Štěpán Stryja (5 × G, Třinec )
24.
Hm...
31
138.
Vojtěch Faruzel, Tereza Kalíšková, Pavel Kryl, Markéta Šimková, Kristián Hadwiger (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
25.
Drsní fyzici ✌
30
141.
Sofia Minichová, Katarína Častulíková, Tatiana Poláková, Silvia Mokráňová, Oliver Arnold (5 × 1. súkromné G v Bratislave )
26.
Fyzika007
29
145.
Michal Jůza, Vratislav Blažek, Kristián Matuštík, Přemysl Pilař, Vojtěch Pokorný (5 × G, Benešov )
27.
Hotentoti
29
146.
Viktorie Smítková, Jana Svobodová, Anna Kubová, Anna Mlezivová, Lada Doležalová (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
28.
Vyhrajeme i bez názvu
26
155.
Monika Machalová, Simona Górová, Jakub Dostál, Barbora Kuchaříiková (4 × Slovanské G, Olomouc )
29.
GPH-Crew
26
157.
Adrián Bobola, Kristian Marcinčák (2 × G, P. Horova, Michalovce )
30.
Neutrino
26
158.
Ekaterina Yaroslavtseva (G Jana Keplera, Praha ) , Andrej Zymin (SŠ při velvyslanectví RF v ČR )
31.
T.E.X.A.S.
25
160.
Petra Krátká, Marek Nečesal, Martin Dobrovolný, Lukáš Dobrovolný, Jan Klement (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
32.
+++ Press Reset +++
25
161.
Karel Šmahela (G, Křenová, Brno ) , Marika Kaňová (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
33.
Zetkovci
25
163.
Marek Černoch, Pavel Jelínek, Soňa Curylová, Hana Bernhardová (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
34.
To dáš!
24
164.
Michaela Blaťáková, Vojtěch Zelina, Jakub Ondřej, Jan Bednář, Karolína Nováková (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
35.
Mach(a)ři
24
167.
Pavel Turinský, František Kmječ, Vojtěch Káně, Petr Varga, Jiří Schindler (5 × G, Brandýs n. L. )
36.
Monoteam
24
168.
Lukáš Jícha (G a JŠ, Břeclav )
37.
Carbon squad
23
169.
Jan Uhlík, Ondřej Daněk, Jan Minařík, Václav Řezáč, Vítek Soukup (5 × G Botičská, Praha )
38.
SGO
21
173.
Jan Kolarčík, Vít Vlašánek, Jakub Šetka, Jakub Smolka, Tomáš Gacek (5 × Slezské G, Opava )
39.
Stráňa´s crew
20
176.
Filip Nácovský, Ondřej Hajnyš (2 × G, Dvůr Králové n. L. )
40.
Karvinská (J)elita
19
180.
Martin Golasowski, Martin Tuháček, David Królikowski, Vojtěch Fryz, Zuzana Kozielová (5 × G, Karviná )
41.
Šach mat
19
182.
Terezie Juránková, Marie Doležalová, Terezie Tulisová, Pavla Polnická (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
42.
Brko Team :)
17
185.
Richard Romančák, Michaela Rauchová, Katarína Krasij, Daniel Gajdoš, Radoslav Kalanin (5 × G, P. Horova, Michalovce )
43.
Šneci
15
189.
František Novosad, Soňa Burešová, Zbyněk Tomiška, Jakub Nedvěd, Tomáš Vondráček (5 × G J. Heyrovského, Praha )
44.
Error 404 Name Not Found
15
190.
Martin Novotný, Hynek Hodulík, Martin Havel, Markéta Baklíková (4 × Slovanské G, Olomouc )
45.
Závodníci
14
191.
Alžběta Poštulková, Sára Svobodová (2 × G Botičská, Praha ) , Patrik Poupě (G Na Vítězné pláni, Praha ) , Daša Novysedláková (Bilingválne G, Sučany )
46.
C8H11NO2
14
192.
Pavlína Kružíková, Denisa Průšová, Sofie Schwarzová (3 × Biskupské G, České Budějovice )
47.
Gimpel Ia
13
193.
Sebastian Holesz, Dawid Lysek, Jakub Cieslar, Martin Buzek, Jakub Zogata (5 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
48.
Ypsilon
13
195.
Tomáš Bláha, Jan Koukal, Libor Havlík, Jindřich Jaroslav Doležal (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
49.
Melouni
11
199.
Vítězslav Cupl, Kateřina Mužátková, Matěj Podaný, Kateřina Roušarová, Michaela Havlíková (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
50.
Termos
11
200.
Lukáš Jukl, Josef Miluška, Šimon Růžička, Miroslav Boček, Viktor Novotný (5 × BG, Žďár nad Sázavou )
51.
Vektoři
11
201.
Anna Rozmarinová, Adam Pluháček, Lukáš Havelka, Tomáš Brázda (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
52.
Monoun
10
202.
Anna Jandová (G Legionářů, Příbram )
53.
Dream team
10
203.
Natálie Gayová, Katarína Handlovičová, Petr Coufal, Veronika Praská, Julia Kozuň (5 × G Botičská, Praha )
54.
cGPH
10
205.
Tomáš Čačko, Miriam Jakubocová, Miroslav Kozma, Nikola Vasiľová, Martin Ľoch (5 × G, P. Horova, Michalovce )
55.
MIDAVLEX
9
206.
Darina Gešková, Damián Sikorski, Miroslava Masárová, Vladimír Hlačina, Lea Rakšányiová (5 × Gymnázium M. Kukučína, Revúca )
56.
Maniaci
8
208.
Vašek Klouda, Vojta Chochola, Vojta Kovařík, Dominika Slámová, Vilém Koubek (5 × G Botičská, Praha )
57.
Vemoa
8
209.
Václav Kotora, Oliver Kvapil, Eliáš El Frem, Alena Krpcová, Martin Pich (5 × G V. Hlavatého, Louny )
58.
Amazonské anakondy
8
211.
Eliška Pešková, Magdaléna Legerská, Monika Nedělková, Monika Straková (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
59.
GYMPL :D
6
212.
Adam Karas, Jakub Dřevo, Kateřina Nováková, Zbyněk Peták, Eliška Kubová (5 × G Legionářů, Příbram )
60.
Perpetuum mobile
4
215.
Denisa Vodičková, Radka Sobotková, Lucie Kalábová, Natálie Černá (4 × BG, Žďár nad Sázavou )
61.
Kamikadze
4
216.
Tereza Bencková (ZŠ Na Planině, Praha 4 - Krč ) , Martin Bencko (G, Ohradní, Praha-Michle )
62.
Bezmozci
4
217.
Štěpán Kočárek, Martin Nechvátal, Omar Al Oukla, Nicolas Šec, Hana Protivová (5 × G Botičská, Praha )
63.
Iluminates
4
218.
Jana Krenželoková, Gabriela Bošňáková, Jakub Lhotský (3 × Wichterlovo G, Ostrava )
64.
PětNaGauči
2
220.
Antonín Herzig, Jan Laubacher, Jakub Divišek, Vojtěch Klikar, Vojtěch Vyskočil (5 × Jiráskovo G, Náchod )
65.
Neko:3
0
223.
Kateřina Parchanská (G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
66.
Allons-y!
-1
224.
Petr Doubravský, Daniel Valchář (2 × ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St )
67.
7. třída, ZŠ Strýčice
-3
225.
Marie Vondrášková (ZŠ Strýčice, Hluboká nad Vltavou )
68.
Sinep
-3
226.
Adam Krček, Mikuláš Skalík, Martin Kašperlík, Daniel Iwan, Milan Závada (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
69.
Želvy
-7
229.
Kristián Kalianko, Adam Siuda, Daniel Morawiec, Tomáš Vitámvás, Jan Urner (5 × G, Karviná )

F

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
The Atomic Fireballs
111
19.
Teodor Totev, Svetlin Totev, Hristo Venev, Mihail Penkov (4 × Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Nadezhda Dimitrova (128 SOU, Sofia, BG )
2.
Radley College 6.2
80
37.
Henry Rees, Benjamin Cobbold, Edward Day, Charles Betton, Louis Wood (5 × Radley College, UK )
3.
Razbit dobitak
79
39.
Kalina Stoimenova, Teodor Aleksiev, Alexander Ivanov, Nikola Pulev, Alexander Shtedritski (5 × Sofia H. S. of Mathematics, BG )
4.
GIHPMMG33
74
44.
Dejan Maksimovski (Yahya Kemal College, Macedonia )
5.
Winglo and Co.
73
47.
Yash Nair, Pavlo Lyalyutskyy, Arjun Jagjivan, Ajay Jagjivan, Vinh-Kha Le (5 × Conard High School, USA )
6.
MADDDz
70
54.
Merima Ibraković, Anida Šehanović, Dalida Čanić, Dino Mustafić (4 × International Sch. of Tuzla, BA ) , Dženan Devedžić (G Dr. Mustafa Kamarić, BiH )
7.
Keywords
67
58.
Ajla Karisik, Aida Milisic, Eldira Sesto, Tarik Čorbo, Šemso Fejzić (5 × International School of Sarajevo )
8.
Swimmers of Dirac Sea
65
63.
Zihao Qi, David FitzPatrick, Jonah Simpson, Owen Shriver, James Hu (5 × Brighton HS, Rochester, NY, USA )
9.
Lawrenceville Team #2
65
64.
Ricky Williams, Maitreyee Dasgupta, Xuan Qin, Aadil Bhore, Adam Li (5 × Lawrenceville School, USA )
10.
The Royal Pepe Institute
60
68.
Charlie Solomons-Tuke, Jacob Chevalier-Drori, Joseph O'neil, Marjolaine Briscoe, Marcus Beadle (5 × Highgate School, London, UK )
11.
Resonance
58
71.
Trajce Bojadziev, Martin Ristovski, Dusan Terzic, Aleksandar Ivanov (4 × Yahya Kemal College, Macedonia )
12.
Delbarton
55
77.
Charltonlu Lu, Peter Chan, Arul Elango, Greg Suczewski, Austin Stover (5 × Delbarton HS, Morristown, NJ,USA )
13.
I <3 Physics
51
89.
Aditya Gupta (Bandel V. High School, India )
14.
SAIE
50
96.
Hao Luan, Jianming Zhang, Shangqi Wang, Shiru Liu, Xiaotian Cao (5 × SAIE, Shenzhen, China )
15.
Radley College 6.1s
47
105.
Johnny Hilditch, Johnny Dewhurst, Cezar Prodan, Jiwang Chen, Josh Bex (5 × Radley College, UK )
16.
SPECULATRUM SPATIALE
47
106.
Alfonso Mateo Aguarón, Fernando Herce Peña, Javier González, Pablo Bernat (4 × Col. Retamar, Spain )
17.
IME
43
112.
Medina Dugonjic, Admir Papic, Edvin Đapo, Lejla Hrustemovic, Ajdin Arnautovic (5 × International School of Sarajevo )
18.
The Kepler Hounds
38
120.
Edo Fejzic, Kenan Selman (2 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
19.
LVC-AoP-VN
29
143.
Minh Quan Do, Trần Tố Nữ Bùi, Thành Minh Nguyễn, Quốc Hiếu Lê, Thị Trúc Mai Nguyễn (5 × Lương Văn Chánh HS, Vietnam )
20.
Lawrenceville Team #1
29
148.
Bradford Lin, Saraswati Dasgupta, Neel Ajjarapu, Jay Yalamanchili (4 × Lawrenceville School, USA )
21.
BASIS Brawlers
28
149.
Kendall Yu, Ruturaj Patil, Reeshad Arian, Saba Zereta, Catherine Kiela (5 × BASIS Tucson North, USA )
22.
YKC
28
150.
Denis Rajhl, Matej Golubovik, Joakim Jakovleski, Sofija Jancheska, Petar Kasapinov (5 × Yahya Kemal College, Macedonia )
23.
Einstein's kids
28
152.
Marija Bikova, Mimi Filova, Tanja Dimova, Aleksandar Stefanov, Slobodanka Smilkova (5 × Josif Josifovski HS, Macedonia )
24.
NOOBS
26
156.
Yan Poliakov, Yunfei Ma (2 × Skyline HS, Oakland, USA )
25.
FARANIGHT
23
170.
Antonio González, Felipe Rojas, Jaime Prado, Gonzalo Estrán Buyo (4 × Col. Retamar, Spain )
26.
The Physical
21
174.
Marcos Vinícius (Escola Motiva, Brasil )
27.
Fabulous Killjoys
20
177.
Matina Najafi, Yasamin Panahi, Fatemeh Taghayor (3 × Farzanegan 1, Mashhad, Iran )
28.
Rockwall High School
16
186.
Yige Wang, Jena Alstatt, Sage Spencer, Emily Green (4 × Rockwall High School, USA )
29.
meha
16
188.
Amina Kolar, Mirza Niksic, Harun Comor, Erna Preljevic (4 × International School of Sarajevo )
30.
hns2
10
204.
Pouya Sadri, Pouyan Madani, human save, Ali Memandi (4 × Hashemi Nejad HS, Iran )
31.
Endless Wisdom
4
214.
Việt Thắng Lê, Minh Quang Lê (2 × Lương Văn Chánh HS, Vietnam )

O

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Smoluchowski's team
247
1.
Filip Ficek, Artur Miroszewski, Konrad Szymański, Wojciech Tarnowski, Adam Wyrzykowski (5 × Jagiellonian University )
2.
FtáKopySk
224
2.
Matej Badin, Kubo Bahyl, Jakub Cimerman, Michal Hledík, Dušan Kavický (5 × FMFI UK Bratislava )
3.
Fizzy Wizzies
221
3.
Jakub Vošmera, Stanislav Fořt, Adam Přáda, Michal Buráň, Dominik Miketa (5 × U of Cambridge )
4.
Matfyz/ETHZ PRO TEAM 1337
210
4.
Jiří Guth Jarkovský, Ondřej Theiner, Jakub Kvorka, Ondřej Zelenka (4 × MFF UK ) , Martin Raszyk (ETH Zürich )
5.
Deccan Chargers
207
5.
Kumar Ayush, Sandesh Kalantre, Alankar Kotwal (3 × IIT Bombay ) , Anoop Gavankar, Manikanta Reddy (2 × IIT Kanpur, India )
6.
Otpisani
189
6.
Selver Pepić, Admir Greljo (2 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Alija Bevrnja (TU Darmstadt, Germany )
7.
The Knights Who Say Ni
187
7.
Milan Pešta, Jaroslav Hofierka (2 × MFF UK ) , Patrik Turzák, Nina del Ser, Vasilije Perovic (3 × U of Cambridge )
8.
Physics_Spirit
186
8.
Ngoc Hai Dinh, Quang Trung Ha (2 × Nanyang Techn. Uni. (SG) ) , Khoi Tuan Nguyen (Bates College (US) ) , Huy Hong Quan Dinh, Thanh Trung Pham (2 × École Polytechnique (FR) )
9.
SolitarySolitons
172
9.
Reebhu Bhattacharya, Archit Bhatnagar, Mikail Khona, Rakshit Jain, Karan Jain (5 × IIT Bombay )
10.
Niesom si isty
167
10.
Martin Gažo (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Eduard Batmendijn (FMFI UK Bratislava ) , Samuel Sučík (U of Edinburgh ) , Jerguš Stručka (Imperial College London ) , Andrej Vlček (U of Regensburg, Germany )
11.
QEFD
151
11.
Stephen Hodgson, Adam Weller, Tejal Shanbag, Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim III, James Clarke (5 × U of Cambridge )
12.
Longitudinal ghosts
147
12.
Matěj Hudec, Jiří Ryzner, Jiří Veselý, Dávid Hvizdoš, Daniel Duda (5 × MFF UK )
13.
PraSe.org
141
13.
David Hruška, Matěj Konečný, Václav Rozhoň, Anh Dung Le, Tomáš Novotný (5 × MFF UK )
14.
Život není krásný
136
14.
David Jiříček, Ondřej Skácel, Petr Kouba, Jan Jerhot, Petr Kepčija (5 × MFF UK )
15.
Fantazmagori
129
15.
Lukáš Konečný, Márius Kádek, Andrej Babič, Fridrich Valach, Stanislav Komorovsky (5 × FMFI UK Bratislava )
16.
Bosna i Hercegovina
125
17.
a a, Haris Popovac, Kenan Saracevic (3 × International School of Sarajevo ) , Bahrudin Trbalić (International Sch. of Tuzla, BA ) , Nudžeim Selimović (PMF UNSA, Sarajevo )
17.
Cox's surprise
109
20.
Martin Murin, Brijesh Patel, Daniel Seal, Sam Markovic, Iuliana Nitu (5 × U of Manchester, UK )
18.
PMFSA
106
22.
Abdulah Jašarević, Senad Isakovic, Ajdin Palavrić, Emir Karadza, Arman Korajac (5 × PMF UNSA, Sarajevo )
19.
#faded
90
29.
Natalia Ruzickova, Samo Tomašec, Samuel Cibulka, František Dráček, Irena Bačinská (5 × FMFI UK Bratislava )
20.
Quantum
89
30.
Ana Figueiredo de Jesus, Leonardo Henrique Martins Florentino (2 × Col. Objetivo, Brazil ) , Cassio dos Santos Sousa (ITA, Brazil ) , Giovani Hidalgo Ceotto (USP, Brazil )
21.
Blitzkrieg
80
36.
Anik Halder, Gautam Rai, Maximilian Schallwig, Sven Wasmus (4 × Jacobs University Bremen )
22.
Fyzingové
75
43.
Kristýna Bukvišová, Jiří Jaskowiec, Jakub Urbiš, Radek Holeňák, Jan Staněk (5 × FSI VUT )
23.
San Ignacio
73
48.
Daniel Fajardo, Miguel Vasquez, Santiago Morales, Daniel Sierra (4 × Col. San Ignacio de Loyola, CO )
24.
newton's nyctophiliacs
68
56.
Ioannis Koutalios (U of Thessaloniki, Greece ) , Georgios Papachatzakis (Mantoulidis High School, Greece ) , Ioannis Kallimanis (41st HS of Athens, Greece ) , Antonios Valmas (Experim. HS of Anavryta, Greece ) , Ioannis Vogiatzis (1st HS of Koufalia, Greece )
25.
katarze klystýrem
62
66.
Marek Scholz (MFF UK )
26.
Free radical
60
67.
Michal Koutný (not a student)
27.
Uncharged condenser
59
70.
Matteo Pisano (not a student)
28.
Casimir Squid Force
57
75.
Charlotte Hillebrand, Brandon Viljoen (2 × University of Cape Town (ZA) ) , Jenny Hillebrand, Pippa Hillebrand, Darien Hillebrand (3 × not a student)
29.
Moin
54
81.
Vojtěch Witzany (not a student)
30.
Hurá!
50
95.
Marek Janka, Jiří Růžička, Adam Uher, Jan Zdražil, Karel Hubáček (5 × Slovanské G, Olomouc )
31.
IHS Veterani
49
97.
Selen C, Dunja R (2 × International School of Sarajevo ) , Faris M, Edina R (2 × ETF UNSA, Sarajevo )
32.
Neutrina
48
101.
Jana Hrnčířová (G J. Vrchlického, Klatovy ) , Václav Skála, Tomáš Škraban, Martin Dvořák, Alžbeta Pudíková (4 × MFF UK )
33.
Gényjusové
48
103.
no info avaiable
34.
Schrödingerův beton
34
128.
Pavel Horák, Linda Kukolová, Jan Ludvík, Jakub Kalenda, František Brož (5 × FSv ČVUT )
35.
Indusbrawl
33
131.
Jorge James Hunter, Sofia Rodriguez Pita, Francisco Rivas Barrera, Fernando Soria Alvarez, Jaime Blasco (5 × UPM ETSII, Madrid, Spain )
36.
Referenční hodnota
25
162.
Daniel Burda (PřF MU Brno )
37.
The Nepalese Candor
23
171.
Bindesh Tripathi, Keshav Kandel, Bidur Bidur, Sushant Sharma, Aaditya Aaditya (5 × St. Xavier's College, Nepal )
38.
5Flies
18
184.
Tien Vo Van, Nhat Dang, Xuan Le Anh, Ngoc Nguyen Dac, Huy Le Dang (5 × Far Eastern Federal University )
39.
The Erasers
13
194.
Kamran Zeb (Inst. of Space Tech., Islamabad ) , Shahryar Khan (Quaid-i-Azam Univ., Pakistan )
40.
the newmind
13
196.
Alberto Einstein Flores, Ernie Colca (2 × Colegio Cramer, Peru )
41.
Phy.NeeD a Name
12
198.
Vo Thanh Viet Nguyen (HNUE High School, Vietnam ) , Kim Huan Tran (Edmonds Community College, USA ) , Quang Minh Tran (U of Tech. of Compiègne, France ) , Minh Nghia Duong, Quang Khai Luu (2 × Le Quy Don Gifted HS, Vietnam )
42.
Physiguys
-6
227.
Lucas Silva Farias, Nathalia Duarte, Victor Hugo Petry Guimarães, Edgar Sampaio, Cleverson Messias (5 × CEM 09, Brasília, Brazil )
43.
winner
-7
228.
Warda Al saidi, Marwa Alkhoudouri, hajar Alrahbi, Ruqaiya Al habsi (4 × Sultan Qaboos U, Oman )