Pořadí

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Hatalom
139
8.
Jakub Suchánek , Patrik Novotný , Filip Bialas , Jiří Ledvinka , Robert Černý (5 × Gymnázium Opatov )
2.
Perturbace druhého řádu
121
13.
Matěj Mezera , Jáchym Bártík , Jan Hlaváč , Matěj Coufal (4 × Gymnázium ), Vít Beran (Masarykovo gymnázium )
3.
Kepleráci ©
117
14.
Jan Preiss , Martin Štyks , David Vokrouhlický , Daniel Pajer , František Hurt (5 × Gymnázium J. Keplera )
4.
GJH A
105
24.
Juraj Halabrin , Matúš Drgoň , Peter Ralbovský , Filip Čermák , Martin Marek (5 × Gymnázium )
5.
Vombat
93
32.
Anna Musilová , Jakub Kašpar , Jáchym Solecký , Jaromír Šolc , Jonáš Fuksa (5 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
6.
Fyzici GVBN
80
41.
Ladislav Ferov , Pavol Šimko , Ivan Plachý , Pavol Hepner , Adam Hagara (5 × G V. B. Nedožerského )
7.
Š-kvarci
79
42.
Václav Mikeska , Kryštof Kadlec , Michal Žůrek , Jan Macháň , Daniel Kvita (5 × Gymnázium F. Palackého )
8.
MRGAITS
79
43.
Barbara Pulmannová , Sára Kuťková , Tomáš Sásik , Martin Čulen , Ján Letovanec (5 × Gymnázium )
9.
Jergym Ultimate
73
48.
Petr Hoffmann , Marek Hudec , Petr Horák , Matěj Pur , Matěj Štula (5 × Gymnázium a SOŠ pedagogická Liberec, Jeronýmova )
10.
0
69
56.
Jan Střeleček , Tomáš Konečný , Jan Koblížek , Iveta Koblížková , Lukáš Heriban (5 × Gymnázium J. V. Jirsíka )
11.
CO JÁ VÍM
67
59.
Matěj Rzehulka , Lukáš Kramný , Nathan Vishwanathan , David Rajský , Jakub Kožušník (5 × Wichterlovo G )
12.
GČL
63
64.
Jan Kytka , Petr Myslík , Tomáš Kytka , Marek Frauenberg , Milan Klimeš (5 × Gymnázium )
13.
Gympl Most
63
65.
Daniel Smetánka , Jiří Škuthan , Tomáš Slavík , Martin Trávníček , Šimon Šatra (5 × Gymnázium )
14.
DoGy
60
68.
Martin Vejvoda , Lada Tošovská , Vojtěch Remeš , Daniel Jaško , Vojtěch Rydlo (5 × Gymnázium )
15.
Zpaštěný maštiky
58
74.
Matěj Červený , Lukáš Červený , Anna Minaříková , Daniel Hrdinka , Jakub Vaniš (5 × Gymnázium )
16.
Never lucky
57
77.
Anežka Doležalová , Pavel Šklíba , Martin Bureš , Filip Kolman , Václav Luňák (5 × Gymnázium )
17.
Nějaké Název
57
78.
Petra Fridrichová , Filip Dráber , Vít Pískovský (3 × G O. Havlové ), Tomáš Dulava , Alexandr Jankov (2 × Gymnázium )
18.
Gorolowie z Trzynca
54
84.
Štěpán Stenchlák , Ondřej Sikora , Tomáš Svoboda , Dominik Cuber , Dominik Heczko (5 × Gymnázium )
19.
Tým Hrůzy
53
88.
Tomáš Hlavatý , Jan Hrůza , Veronika Roubínová , David Roubín (4 × Gymnázium )
20.
Klingoni
53
89.
Jaroslav Hrubý , Radek Zajíček , Jan Hertl , Jaromír Mielec , Roman Janků (5 × Gymnázium )
21.
Péťové
51
95.
David Němec (Gymnázium ), Petr Šimůnek , Tomáš Dvořák , Petr Kolovrátník , Tomáš Vrbata (4 × G, SOŠ, SOU a VOŠ )
22.
Švábíci
47
101.
Erik Borňás , Jiří Müller , Jakub Hejhal , Michaela Kučerová , Barbora Turková (5 × Gymnázium )
23.
Hm...
46
106.
Gabriel Janovský , Vojtěch Faruzel , Michaela Blaťáková , Tomáš Bílek , Valerie Kirchnerová (5 × SPŠCh akad. Heyrovského a G )
24.
Mach(a)ři
43
113.
Pavel Turinský , Jan Došek , Eva Kospachová , Marie Mrhalová , Jaroslav Janda (5 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
25.
fks_fks
42
116.
Dalibor Kafka , Matej Cisko , Miloslav Cisko , Jakub Soľus , Miroslav Plavec (5 × Gymnázium )
26.
Kratochvíle
42
117.
Jan Holásek , Ondřej Velínský , Michael Srb , Dominik Štark , Martin Klekar (5 × Gymnázium )
27.
Bylo nás šest
42
119.
Martina Šarmanová , Sebastian Franek , David Bayer , Jan Mikulenka , Vojtěch Ovčačík (5 × G O. Havlové )
28.
Mikulášský graviton
39
127.
Lukáš Vlček , Jakub Dobrý , Veronika Blovská , Veronika Hladíková , Vítek Vališ (5 × Gymnázium )
29.
Hanáci
36
137.
David Surma , Libor Výmola , Ondřej Kučera , Roman Kučera , Pavel Honkyš (5 × Gymnázium J. Wolkera )
30.
Muchy v kyseline
35
139.
Richard Ronec , Andrej Jaroš , Jakub Šušlík , Andrej Cabala (4 × Gymnázium )
31.
5Masters
35
140.
Josef Řetický , Jan Váša , Filip Dlouhý , Petr Kvapil , Vojtěch Samek (5 × Biskupské gymnázium )
32.
Průměrně cvičení lachtani
33
146.
Jana Stejskalová , Klára Kučerová , Petr Kotek , Adam Jeřábek , Štěpán Horáček (5 × Gymnázium )
33.
Psyllobora vigintiduopunctata
33
148.
Lukáš Winkler , Matěj Vodrážka , Michal Seják , Michal Štejr , Michal Ptáček (5 × Gymnázium )
34.
Smrekovce
32
150.
Martina Podžubanová , Katarína Skopalová , Sára Belejová , Kristián Šalata , Katarína Dančejová (5 × G P. Horova )
35.
Konstanta
27
162.
Marie Vrbová , Lucie Sedláčková , Tomáš Macháček , Dominik Černý , Šimon Kunert (5 × G F. M. Pelcla )
36.
Retardini
14
209.
Andrea Kolibáčová , Michaela Horňáková , Zuzana Hrnčárková , Simona Walderová , Barbora Horáková (5 × G O. Havlové )
37.
Solokapr
0
247.
Tomáš Tesař (Gymnázium J. Keplera )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Cornuova spirála
125
10.
Šimon Karch , Ondřej Krabec , Filip Bartoš , Kateřina Bouchalová (4 × Gymnázium )
2.
Hyperofabula ugongi dugongi
110
20.
Alžběta Andrýsková , Miroslav Hrabal , Jáchym Bareš , Jindřich Jelínek , Klára Grohmannová (5 × Gymnázium )
3.
Zloději polštařků
100
25.
Natálie Gayová (Gymnázium ), David Žáček , Ondřej Knopp (2 × Gymnázium Christiana Dopplera ), Lukáš Kubacki (Gymnázium ), Jakub Růžička (Gymnázium )
4.
Fyčusové
73
47.
Josef Martínek , Jiří Procházka , Viktor Rosman , Tomáš Čížek , Pavel Hájek (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
5.
Kontrapunkt
72
50.
Miroslav Burýšek , Jindřich Dušek , Danil Koževnikov , Jan Petr , Ekaterina Yaroslavtseva (5 × Gymnázium J. Keplera )
6.
Mirkův tým
61
66.
Jiří Škrobánek , Martin Raška , Lukáš Mada , Eva Kramolišová , Daniela Hrbáčová (5 × Wichterlovo G )
7.
Platos
61
67.
Tomáš Locker , Michael Píro , Maxmilián Kocourek , Martin Hylas , Patrik Novák (5 × G F. M. Pelcla )
8.
Halaatchqowi bosoni
52
91.
Petr Jakubčík , Filip Chudoba (2 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
9.
GymŠpiťáci
51
94.
Jakub Vlášek , Jan Švrčina , Michal Koldinský , Vojtěch Žák , David Kománek (5 × Gymnázium )
10.
Heisenbergovy tachyony
50
97.
Martin Orság , Vojtěch Šišma , Luboš Bartík , Pavel Kinc , Oldřich Kupka (5 × Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická )
11.
Gymro
47
103.
Kateřina Čížková , Kateřina Škorvánková , Karel Balej , Matouš Marek (4 × Gymnázium a SOŠ )
12.
Pacičky
46
105.
Andy Bednaříková , Tomáš Jirsa , Josef Dobřemysl , Taylor Lei (4 × Gymnázium Na Pražačce )
13.
Tobis
45
107.
Jakub Dlouhý , Kamil Mudruňka , Tomáš Faikl , Vlastimil Horálek , Jakub Cach (5 × Gymnázium )
14.
NoTryhard kappa
45
108.
Kateřina Charvátová , Vadim Kablukov , Jan Faltejsek , Dominik Havel (4 × Gymnázium Boženy Němcové )
15.
FT Slovan Brno
44
110.
Alena Kalová , Zdeněk Toufar , Radek Peloušek , Anna Kučerová (4 × Gymnázium )
16.
Gymdac
43
111.
Tomáš Drobil , Viktor Soukup , Václav Steinhauser , Vojtěch Novák (4 × Gymnázium )
17.
Protoni 007
42
114.
Richard Fleischhans , Jonáš Vlasák , Dominik Starý , František Helebrand (4 × Gymnázium )
18.
Karvinská (J)elita
42
118.
Martin Golasowski , Martin Tuháček , David Królikowski , Vojtěch Fryz , Zuzana Kozielová (5 × Gymnázium )
19.
/0
40
123.
Tereza Novotná , Tereza Dobrovolná , Lukáš Mikan , Tereza Hamsová , Dominika Dobrovolná (5 × Gymnázium J. Ressela )
20.
Dlouhá chvíle
39
130.
Jakub Peřina , Tomáš Olejár , Kiet Nguyen Tuan , Adam Kraj , Šimon Tesař (5 × Gymnázium )
21.
-1/12
38
131.
Marie Hledíková , Veronika Deketová (2 × Gymnázium ), Petr Sedláček , Veronika Čírtková , David Loučka (3 × Gymnázium )
22.
Kouřimská SQUAD
38
133.
Jan Králíček , Kristián Zeman , Tomáš Martínek , Veronika Švubová , Lukáš Jiřiště (5 × Gymnázium )
23.
36
135.
Václav Šraier , Marek Pavelec , Jan Táborský , Hugo Daniš (4 × Gymnázium )
24.
299792459m/s
34
142.
Jan Bohadlo , Petr Semerák , Petr Kamarýt , Šimon Prudil , Vojtěch Mervart (5 × Gymnázium )
25.
Wigumáci
34
144.
Lukáš Krmelín , Ondřej Švik , Petr Ševčík , David Richter , Eliška Petříková (5 × Wichterlovo G )
26.
Fyziklády
33
145.
Petra Krátká , Jan Klement , Marek Nečesal , Martin Dobrovolný , Lukáš Dobrovolný (5 × Biskupské gymnázium )
27.
SGO
32
149.
Jakub Smolka , Lenka Hájková , Jan Mikulík , Ondřej Valík , Zdeněk Vyležich (5 × Slezské gymnázium )
28.
Snad za to dostanu jedničku
29
156.
Filip Nácovský (Gymnázium )
29.
buřtíci
28
159.
Lada Doležalová , Viktorie Smítková , Anna Kubová , Anna Mlezivová , Jana Svobodová (5 × Gymnázium Pierra de Coubertina )
30.
Klub racionálního π
28
160.
Jiří Gavenda , Ondřej Trnovec , Andrea Chimenti , Vít Kulhánek , Julie Kadlčáková (5 × Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť )
31.
CHICKEN NUGGETS
28
161.
Samuel Šitina , Michal Nedeľka , Matej Šutý , Michal Chrappa , Matúš Botek (5 × G Matky Alexie )
32.
Divné to tvory
26
165.
Ivan Hudák (Evanjelická spojená škola ), Maximilián Molnár , Filip Geib (2 × Gymnázium M. M. Hodžu )
33.
Sedmikrásky
24
169.
Tereza Poláková , Michal Mrázek , Anna Skalická , Jáchym Hobza , Michal Štván (5 × Gymnázium )
34.
Blesky
23
172.
Petr Doubravský , Kateřina Boušková , Adam Herold , Milan Kočí (4 × Akademické gymnázium )
35.
Ti co zbyli JGN
23
174.
Josef Soukup , Markéta Lipovská , Štěpán Filip , Tomáš Hudcovic , Eliška Kavanová (5 × Gymnázium )
36.
Gymbos
22
180.
Aneta Němcová , Martin Chladil , Roman Ondráček , Andrea Dvořáčková (4 × Gymnázium )
37.
Septimáni
22
184.
Zdena Staňová , Vojtěch Rozehnal , Marek Soška (3 × Biskupské G )
38.
Mayhem
19
192.
Jakub Homola , Daniel Besta , Veronika Vondráková , Tereza Buršová , Anna Mařáková (5 × Wichterlovo G )
39.
Maďaři
19
195.
Vojtěch Jandásek , Matěj Švancer , Natálie Vladařová , Daniel Neuwirth , Thi Diem Nguyen (5 × Gymnázium )
40.
gjARMY
18
197.
Samuel Novák , Paulína Monková , Tatiana Vaľková , Veronika Gomulcová , Michal Pasierb (5 × Gymnázium )
41.
Frank's Kittens
8
221.
Nathaniel William Gonzales , Dávid Horváth , Filip Vlčan , Jessica Kazimírová , Michaela Hulmanová (5 × Súkromné gymnázium Galileo School )
42.
Over9K
4
231.
Matěj Chmel (Gymnázium )
43.
Aj múdrý schybí
4
234.
Pavel Růžička , Jáchym Dostál , Václav Voltr , Šimon Vojtíšek , Johan Remeš (5 × Gymnázium )
44.
MI(DA)²VLEX
2
239.
Miroslava Masárová , Lea Rakšányiová , Damián Sikorski , Vladimír Hlačina , Darina Gešková (5 × Gymnázium Martina Kukučína )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Gáďa a Alfa Samci
68
58.
Jaromír Sladkovský , Matěj Krátký , Jakub Čurda , Albert Polák , Vít Gaďurek (5 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
2.
Albertove dievčatá
60
69.
Dávid Mišiak , Monika Machalová , Jozef Číž , Bohdan Jóža , Pavol Kebis (5 × Gymnázium )
3.
Čo meno to pojem
59
71.
Jakub Pravda , Jakub Hluško , Miroslav Macko , Richard Hamerlik , Peter Onduš (5 × ŠpMNDaG )
4.
mcnadruhou
58
72.
Vít Neužil , Martin Bican , Jakub Linzmajer , Pavel Ludačka , Kateřina Karbusová (5 × Gymnázium )
5.
Fanatická pětka
52
90.
Jan Vaník , Michal Jireš , Jakub Rajnštajn , Vojtěch Netík , Jiří Kukla (5 × G F. M. Pelcla )
6.
Trzyniec
49
98.
Martin Dinh , Daniel Martynek , Štěpán Stryja , Tomáš Kantor , Aleš Di-Giusto (5 × Gymnázium )
7.
Půlkvark
49
99.
Kryštof Zamazal , Viktor Materna , Václav Zvoníček , Vilém Raška , Jan Bílek (5 × Gymnázium )
8.
BrainPower
47
104.
Michal Jůza , Vratislav Blažek , Kristián Matuštík , Přemysl Pilař , Jan Cháb (5 × Gymnázium )
9.
Název neuveden
42
115.
Ngoc Hung Hoang , Petr Zahradník , Hung Do , Jaroslav Frühauf , Michal Jireš (5 × G a SOŠ )
10.
xXx_MLGPower69_xXx
41
120.
Ondřej Daněk , Jan Uhlík , Jan Minařík , Vítek Soukup , Marek Vítek (5 × Gymnázium )
11.
TAPLL
40
121.
Matej Parada , Tereza Prokopová , Lucia Krajčoviechová , Marek Homola , Viktória Ralbovská (5 × Gymnázium )
12.
Sangrialovers
40
122.
Šimon Sukup , Jan Polišenský , Roman Konečný , Václav Kubíček (4 × Arcibiskupské gymnázium )
13.
Orbital
40
124.
Richard Kuchejda , Robin Morawiec , Jan Wodecki , Jakub Dobeš , Daniel Hanslik (5 × Gymnázium )
14.
Mickeyho klubík
39
126.
Vojtěch Cuberek , Vojtěch Molin , Petr Slatinský , Pavel Kraus , Jan Vysloužil (5 × Gymnázium )
15.
Pravouhlý Edo
36
136.
Matej Berešík , Alexandra Behunčíková , Juliána Javorská , Jana Tutková (4 × G P. Horova )
16.
JAK?
36
138.
Kryštof Veřtát , Jakub Veřtát , Adam Dolejš , Jana Sýkorová (4 × Gymnázium a Obchodní akademie )
17.
Palo a spol
34
143.
Adam Chalúpek , Oliver Sihlovec , Lukáš Pleva , Peter Kravár , Pavol Kollár (5 × Gymnázium )
18.
Havelka a jeho učedníci
33
147.
Matouš Vondrášek , Jonáš Havelka , Tereza Mazalovská , Jakub Ambroz , Hong Anh Tranová (5 × Gymnázium )
19.
Nakadam
32
151.
Martina Lehká , Natália Kudrnová , Vojtěch Holásek , Adam Prchal , Klára Hortlíková (5 × Gymnázium )
20.
Odplata Brku Mopima
30
153.
Michal Matoulek , Jana Možíšová , Vojtěch Brejtr , Tomáš Kubíček , Jan Pikman (5 × Gymnázium )
21.
Gluóníci
29
154.
Martin Stárek , Daniela Opočenská (2 × Gymnázium F. X. Šaldy )
22.
Wormhole
29
155.
Jana Pekařová , Matěj Barč , Michal Mikeska , Jan Przezwiecki , Kristýna Sýkorová (5 × Gymnázium )
23.
25
168.
František Kmječ , Vojtěch Káně , Barbora Chmelová , Ondřej Gonzor , Tomáš Tollinger (5 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
24.
Thermos
24
170.
Viktor Novotný , Miroslav Boček , Šimon Růžička , Josef Miluška , Lukáš Jukl (5 × Biskupské gymnázium )
25.
Daj sebe kavej
23
173.
Martin Murga , Róbert Pirč , Adam Kostovčík , Marcel Polák (4 × G P. Horova )
26.
Dašák
22
178.
Matěj Prokop , Lukáš Nejezchleb , Petr Kučera , Petr Král , Petr Filip (5 × Gymnázium )
27.
Sluníčka
22
179.
Petra Plachá , Vít Vokroj , Jakub Bešta , Martin Hubata , Vojtěch Pšenák (5 × Gymnázium )
28.
Éčkaři z GFPVM
22
182.
Marek Černoch , Soňa Curylová , Pavel Jelínek , Daniela Kramolišová , Hana Bernhardová (5 × Gymnázium F. Palackého )
29.
Želvy
22
183.
Kristián Kalianko , Tomáš Vitámvás , Adam Siuda , Jan Urner , Daniel Morawiec (5 × Gymnázium )
30.
Buřti
21
186.
Miroslav Boštík , Štěpánka Beránková , Vojtěch Brandejs , Ondřej Fiala , Roman Vencl (5 × G F. M. Pelcla )
31.
EZ FYZIKA EZ LIFE
21
187.
Matej Pakán , Ján Smetana , Tomáš Ondo , Adrián Bindas , Dominika Jusková (5 × G P. Horova )
32.
Waffen FY
21
188.
Jan Licek , Matyáš Thér , Karel Lysý , Matěj Půlpán (4 × Gymnázium J. Ressela )
33.
Ilegálni díleri hmotných bodov
19
193.
Dávid Oravec , Martin Hostačný , Michal Klinka , Filip Ondráš , Andrej Rendek (5 × Gymnázium, Školská, Dubnica nad Váhom )
34.
No nazdar
19
194.
Jiří Boháček , Petr Dvořák , Tomáš Brázda , Lukáš Havelka (4 × Biskupské gymnázium )
35.
Abakus
19
196.
Pavlína Marková , Klára Kotyková , Monika Kotyková (3 × G a SOŠP )
36.
Kapacity z 1.C
18
200.
Kristína Coričová , Jana Mečiarová , Rudolf Mašlej , Paulína Paľová , Martina Pohlodková (5 × G P. Horova )
37.
Newton Angels
18
201.
Ester Mikolášová , Dominika Kopčeková , Pavlína Konečná , Eliška Posmyková , Laura Přečková (5 × Gymnázium )
38.
Paraphysics
17
203.
Václav Kotora , Martin Pich , Jakub Dúha , Eliáš El Frem , Oliver Kvapil (5 × G V. Hlavatého )
39.
Fantastická pětka řitířů
17
204.
Jindřich Jaroslav Doležal , Vítězslav Cupl , Matěj Podaný , Jan Koukal , Lukáš Zrzavý (5 × Biskupské gymnázium )
40.
Kahan
16
205.
Adam Karas , Jakub Dřevo , Martina Kesslová , Jana Schejbalová , Eliška Letová (5 × Gymnázium )
41.
Auťáci
16
206.
Václav Valenta , Vojtěch Špaček , Vojtěch Žíla , Adam Škvrna , Filip Tedenac (5 × Biskupské G )
42.
Stráňa & Ervin Team
15
208.
Ondřej Hajnyš , Šimon Prokop , André Huček , Martina Bauerová , Stella Králová (5 × Gymnázium )
43.
Satanovo družstvo
14
210.
Filip Drábek , Jaroslav Konečný , Jan Havel , Adam Wagner , Daniel Paál (5 × Gymnázium )
44.
MiKMa
13
213.
Miriam Diopová , Martina Hofmanová , Kristýna Loučková (3 × G J. Palacha )
45.
KVINTA POH
12
214.
Tatiana Pavolková , Ester Hudecová , Simona Kúdelčíková , Bruno Baňas , Jaroslav Prílepok (5 × Gymnázium )
46.
Sirius Flek
12
215.
Štěpán Pikna , Michael Foltýn , Jakub Urban , Jan Kulhánek , Václav Škarda (5 × Biskupské G )
47.
Seriózní zkrat
11
216.
Vojtěch Kundera , Filip Zeman , Jakub Holuša , Dominik Brázdil , Přemysl Pachl (5 × Biskupské G )
48.
QB BiGy
10
218.
Marek Duchaň , Eva Vochozková , Adam Janík , Tomáš Bargel (4 × Biskupské G )
49.
Proeletroni
10
219.
Tereza Hendrychová , Jiří Macháň , Tereza Šimsová , Ondřej Pospíšil , Martin Strážnický (5 × Gymnázium F. Palackého )
50.
Polonium
9
220.
Omar Al Oukla , Martin Nechvátal , Štěpán Kočárek , Vojta Chochola , Vojta Kovařík (5 × Gymnázium )
51.
Tim Tým
8
222.
Thao Tranová , Václav Svoboda , Jan Svoboda , Tim Anderle , Frank Bartoš (5 × Gymnázium J.Š.Baara )
52.
Wolframgroup
7
224.
Václav Řezáč , Štěpán Jedlan , Dominika Slámová (3 × Gymnázium )
53.
1. EČKA NE ŠMECE
7
225.
Michal Bálint , Viktória Popovičova , Lukáš Beraznanin , Nikola Fiľková (4 × G P. Horova )
54.
Kvinta s.r.o.
7
226.
Marek Šiller , Pavel-Jakub Novotný , Dominik Verner , Tomáš Melichar , Adam Ondroušek (5 × Biskupské gymnázium )
55.
42 6f 72 69 6e 67
6
227.
Viliam Vadocz , Dominik Zeman , Adrian Jakubcik (3 × Súkromné gymnázium Galileo School )
56.
Čtverec
6
228.
Kateřina Řehová , Zuzana Gajdičiárová , Dominik Žurek , David Sechra (4 × Gymnázium )
57.
Pelualda
6
229.
Lukáš Kubík , Petr Jahoda , Dana Ryndychová , Karolína Goliášová (4 × Gymnázium )
58.
Sinep team
5
230.
Daniel Iwan , Adam Krček , Milan Závada , Martin Kašperlík , Mikuláš Skalík (5 × Wichterlovo G )
59.
GCHD-2.M
4
232.
Samuel Gawlik , Tomáš Suchánek , Ondřej Mrázek , Nikolas Stoulil (4 × Gymnázium Christiana Dopplera )
60.
PětNaGauči
4
233.
Jan Laubacher , Michal Šraitr , Vojtěch Klikar , Antonín Herzig , Vojtěch Vyskočil (5 × Gymnázium )
61.
Déčko
3
237.
Jakub Danyś , Samuel Klus , Jakub Lasota , Kristýna Lasotová , Kristýna Klusová (5 × Gymnázium )
62.
MaTer
1
240.
Martin Bencko , Tereza Bencková (2 × Gymnázium E. Krásnohorské )
63.
Imriškovci
1
241.
Magdaléna Sejkorová , Veronika Vacková , Kateřina Smolková , Jiří Kamarád , Klára Rosecká (5 × Biskupské gymnázium )
64.
GlobalElite
0
242.
Adam Radikovský , Tomáš Studnička , Jan Pijálek , Max Pehr (4 × Gymnázium )
65.
Matěj Schäfer
-2
243.
Matěj Schäfer (Gymnázium F. Palackého )
66.
Voko
-7
244.
Ondřej Brdečko , Vojtěch Bureš (2 × Biskupské G )
67.
E=MC2
-7
245.
Pavel Jandejsek (Gymnázium Opatov )
68.
Fyzici
0
248.
Miroslav Lukášek (ZŠ )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Immolated Marmosets
115
16.
Anthony Ou , Rithwik Palivela , Nathan Fei , Satvik Kumar , Parker Jou (5 × Carmel High School )
2.
Jungle King
109
21.
Siddharth Tiwary (Lakshmipat Singhania Academy )
3.
:(){:|:&};:
88
35.
Jagan Prem , Justin Park , Sreya Vangara , Mitchell Fream , Aman Jaiman (5 × Poolesville High School )
4.
Branes
87
37.
Sidharth Veetil , Matthew Chia , Benjamin Chia (3 × NUS High School of Math and Science )
5.
Resonance
85
38.
Martin Ristovski , Aleksandar Ivanov , Trajce Bojadziev (3 × Yahya Kemal College )
6.
The Plancks
81
39.
Isaac Martins Pontes , Nicolas Meira Sinott Lopes , Regis Miller Almeida da Costa , Luca de Souza Pires , João Victor Rodrigues Menezes (5 × Colégio Ari de Sá Cavalcante, Brazil )
7.
Modus Tollens
74
46.
Arvid Steen , Johanna Lidholm , Gustav Klotz , Daniel Carlström Schad , Axel Lokrantz (5 × Polhemskolan, Sweden )
8.
King James and Four Dukes
68
57.
Zihao Qi , Jonah Simpson , David FitzPatrick , James Hu , Matthew Kwok (5 × Brighton High School (Rochester, New York) )
9.
Sila Nebeska
65
62.
Arman Dupanović , Dinno Koluh , Toni Sarađan (3 × Unsko-Sanski Koledž, Bihać )
10.
Better than :(){:|:&};:
63
63.
Vincent Bian , Parth Oza , Kevin Su , Bryan Foo , Daniel Li (5 × Poolesville High School )
11.
The Goopshlippys
58
75.
Daniel Swartz , Eric Kim , Daniel Kim , Kevin Chen , Maryia Oreshko (5 × Cherry Hill High School East )
12.
Maxwell's Demons
57
76.
Nicholas Yale , Artur Akoev , Isaac Dai , Andrew Lee , Adam Pattenden (5 × Shrewsbury School )
13.
Schrödinger's Hounds
56
80.
Admir Papic , Medina Dugonjic (2 × International School of Sarajevo ), Edo Fejzic , Kenan Selman , Imran Adilovic (3 × Sarajevo koledž - Ilidža kampus, Sarajevo, Bosna i Hercegovina )
14.
Radley College Team A
55
82.
James Maitland , Johnny Dewhurst , Jiwang Chen , Josh Bex , Johnny Hilditch (5 × Radley College )
15.
Here for Beer
54
87.
Dimitar Tomov , Emil Indzhev , Simona Todorova (3 × 'Baba Tonka' High School of Mathematics, Ruse, Bulgaria )
16.
Winglo and Co.
52
92.
Arjun Jagjivan , Vinh-Kha Le , Dale Yu , Yash Nair , Liam Connelley (5 × Conard High School, USA )
17.
Bombe '90
51
93.
Šemso Fejzić , Ajla Karisik , Tarik Čorbo , Aida Milisic , Eldira Sesto (5 × International School of Sarajevo )
18.
Physics Ke Baap
51
96.
Rajdeep Singh Dhingra (Delhi Public School, Mathura Road, New Delhi ), Gaurang Dev (Shiv Jyoti Convent Senior Secondary School ), Archit Boobna (Amity International School ), Ayushmann Tripathy , Nishant Abhangi (2 × Disha Delphi Public School, India )
19.
Lelq ti
48
100.
Ivan Dimitrov , Radoslav Dimitrov , Iliya Manolov , Atanas Stefanov , Yoan Salambashev (5 × Математическа гимназия Пловдив )
20.
Cat's Schrödinger
47
102.
Aaron Bae , Raunak Vijayakar , Sung-Wan Huh , Jiaheng He , John Dempsey (5 × Breck School )
21.
Liberally Graded
44
109.
Esther In , Darren Corapcioglu , Devin Hoover , Kevin Chen , Brian Kee (5 × Poolesville High School )
22.
LVC-AoP-VN
39
128.
Minh Quan Do , Trần Tố Nữ Bùi , Thành Minh Nguyễn , Thị Trúc Mai Nguyễn (4 × Lương Văn Chánh High School for the gifted, Vietnam )
23.
XX LO Squad
38
132.
Kacper Kubara , Krzysztof Kondratowicz , Szymon Kasak (3 × XX LO im. Zbigniewa Herberta, Dobrowolskiego 6, 80-287, Gdańsk )
24.
The Absolute Zeros
37
134.
Slobodanka Smilkova , Kostadin Eftimov , Gjorgi Vitanov , Kostadinka Kjoseva , Magdalena Zlatanova (5 × Yahya Kemal College )
25.
S.Lab
35
141.
Xingzhi Dong , Kun Xiao , Zheng Zeng , Ziyi Yan , Zehua Lai (5 × Shenzhen (Nanshan) Concord College of Sino Canada )
26.
EMISers!
30
152.
Natália Bajnoková , Ivan Liu , Galya Stern , Beniamin Strzelecki , Yoav Eshel (5 × Eastern Mediterranean International School )
27.
Radley 6.1s
28
158.
Thomas Foster-Brown , Benedict Yorston , Isaac Turner , Ben Broughton , Bill Davis (5 × Radley College )
28.
Dielectrics
27
163.
Dimitar Stefanov , Filip Getov , Kostadin Getov , Aneta Velkova , Nebojsha Knezevic (5 × Yahya Kemal College )
29.
Les Poneys En Lasagne
27
164.
Samuel Odeberg , My Celander , Anton Lindberg (3 × Polhemskolan, Sweden )
30.
Ladies First
26
166.
Nola Šegalo , Hana Šegalo (2 × International School of Sarajevo ), Lamija Grabus (Prva bošnjačka gimnazija ), Emina Smajlović (Druga gimnazija Sarajevo )
31.
I <3 Physics
25
167.
Aditya Gupta (Bandel Vidyamandir High School, India )
32.
Hatysa
23
175.
Jaime Prado , Javier González , Pablo Bernat , Iñigo Ríos , Borja Diaz-Guardamino (5 × Colegio Retamar )
33.
HomsMade
23
176.
Samir Droubi , Khaled Kalaleb , Manar Helwani (3 × Al-Bassel High School for Outstanding Students )
34.
King of Horse
23
177.
Haitong Xu , Junchen Zhao , Yuan Tian , Xiheng Ren , Yifei Xu (5 × Xinghai Experimental Middle School )
35.
flyingcircusofphysics
21
185.
Yovan Carvalho , Bruno Machado , Luan Pena , Gabriel Alonso , Julio Lamartine Bastos de Araujo Hayne de Oliveira (5 × ESFCEX, R. Território do Amapá 455, Salvador, Brazil )
36.
Polhem lag A
21
189.
Martin Löfström , Måns Hemberg , Paulina Ibek , Raffay Abrar , Dillion Nilsson (5 × Polhemskolan, Sweden )
37.
Einstein's kids
20
191.
Kristina Mitreska , Aleksandar Stefanov , Marija Bikova , Mimi Filova , Marija Pavloska (5 × Josif Josifovski High School )
38.
Just remember that you're Stan
18
198.
Joel Bäcker , Carl Seck , Jesper Nilsson , Emma Engdahl , Theo Winbladh (5 × Polhemskolan, Sweden )
39.
Team Sopher
18
199.
Lucas Sopher , Matthew Moffat , Edward Newall , Henry Day , William Batchelor (5 × Radley College )
40.
polhem lag 1
18
202.
Simon Ljungbeck , Saga Hansson , Kewin Wiik , Oskar Bolinder , Emelie Sandved (5 × Polhemskolan, Sweden )
41.
Ultracold
14
211.
Kemal Kochekov , Muhammetmyrat Yarmatov , Kerim Kochekov , Resul Hangeldiyew , Gural Nuriyew (5 × 57th Specialized Secondary School )
42.
Fantastic Kemalci
14
212.
Denis Rajhl , Sofija Jancheska , Bojana Stefanoska , Filip Bendevski , Joakim Jakovleski (5 × Yahya Kemal College )
43.
Polhem alfa
11
217.
Joakim Dworak , Victor Sundahl , Linn Enroth , Cedrik Vendel , Eric Kull (5 × Polhemskolan, Sweden )
44.
Kepler musketeers
8
223.
Abdulmalik Adeolu Molumo , Abdulrasheed Ayomide Olubuade , Usman Oluwafemi Usman , Abubakre Olakunle Abdul-Qahhar , Assy'ah Faderera Ibrahim (5 × Heritage Homeschool )
45.
Fantastic five
3
235.
Cleminte Clara , Bogos Florin , Marin Nicusor , Mihai Gabriel , Chiritoiu Malina (5 × Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" )
46.
Galaxy warriors
3
236.
Rayyan Opeyemi Shobowale , Firdaus Moyosore Yisau , Al-Amin Tomiwa Bello , Abdul-Raheem Adedayo Thanni , Zulfah Modupeoluwa Onifade (5 × Heritage Homeschool )
47.
Gravity breakers
2
238.
Toyib Alade Rufai , Fatimah Olufunlola Otukoya , Fatimah Omobukola Oladigbolu , Mazeedat Oluwafikunayomi Olabisi , Abdulhamid Adeyinka Abdurrahman (5 × Heritage Homeschool )
48.
PhysicsLover
0
246.
Ali Elshal (Korea Advanced Institute of Science and Technology )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Castrambe
192
1.
Mikail Khona , Karan Jain , Basuhi Ravi , Sandesh Kalantre , Pavan Hebbar (5 × Indian Institute of Technology )
2.
FtáKopySk - fks.sk
189
2.
Dušan Kavický , Matej Badin , Kubo Bahyl (3 × FMFI UK ), Jakub Cimerman (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ), Michal Hledík (Institute of Science and Technology )
3.
PMF
166
3.
Nudžeim Selimović , Adnan Glamočić , Maximilian Jelačić , Arman Korajac , Emir Karadza (5 × Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu )
4.
Smoluchowski's team
162
4.
Wojciech Tarnowski , Adam Wyrzykowski , Filip Ficek , Konrad Szymański (4 × Jagiellonian University ), Artur Miroszewski (Narodowe Centrum Badań Jądrowych )
5.
Fizzy wizzies
152
5.
Michal Buráň , Adam Přáda , Peter Vanya (3 × University of Cambridge )
6.
Bažanti
151
6.
Lukáš Supik , Lukáš Honsa , Adam Greš (3 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
7.
LAFCINE
151
7.
Selver Pepić (ETH Zürich ), Admir Greljo , a a (2 × Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu ), Alija Bevrnja (TU Darmstadt ), Bahrudin Trbalić (Amity International School )
8.
MIT Engineers
131
9.
Ahaan Rungta , Michael Winer , Robert Jones , Saranesh Prembabu , Jacob Gurev (5 × Massachusetts Institute of Technology )
9.
Physics_Enthumaxx
125
11.
Archit Bhatnagar , Reebhu Bhattacharya , Rakshit Jain , Anish Kulkarni (4 × Indian Institute of Technology )
10.
Pentaquark
124
12.
Aditya Malusare , Arkya Chatterjee , Rittick Roy , Sankalp Gaur , Vedant Basu (5 × Indian Institute of Technology )
11.
JMJ
115
15.
Martin Gažo , Ján Ondráš , Vasilije Perovic (3 × University of Cambridge ), Jerguš Stručka (Imperial College London )
12.
Magic
112
17.
Vladimír Vícha , Pavel Kycl , Jana Herudková , Jan Koupil (4 × Gymnázium )
13.
Nekompaktná plachetnica
110
18.
Beáta Feilhauerová , Juraj Feilhauer (2 × FMFI UK ), Jana Klaudíniová , Ondrej Budáč (2 × not a student), Michal Takács (Univerzita Mateja Bela )
14.
Susskind's boys
110
19.
Stanislav Fořt , George Panagopoulos , Ronen Kroeze (3 × Stanford University )
15.
Vat ly
108
22.
Vũ Phan , Thông Nguyễn , Trung Hồ (3 × University of Science ), Huy Nguyễn (Vietnamese-German University ), Nam Cao (University of Technology )
16.
Vyzývací tým gFMP
107
23.
Jan Fátor , František Štěpánek , Karolína Štěpánková , Pavla Šmídová (4 × G F. M. Pelcla )
17.
theteam123
100
26.
Edwin Saji Uthuppan , Georgi Joseph Boby , Kartik Patekar , Kinjal Saxena , Abhisek Sahu (5 × Indian Institute of Technology )
18.
Cerebral vacuum
98
27.
Marek Scholz , Tomáš Bárta , Katya Berestneva (3 × Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Michal Koutný (not a student)
19.
The Mancunian Matrix
97
28.
Martin Murin , Edoardo Altamura , Sam Markovic , Iuliana Nitu , Thomas Kite (5 × University of Manchester )
20.
The Explainables
97
29.
Lukáš Konečný , Márius Kádek , Zuzana Kučerová , Ľuboš Bičian , Fridrich Valach (5 × FMFI UK )
21.
Physics @ IIT-B
96
30.
Dhruv Shah , Chinmay Talegaonkar , Sheshansh Agrawal , Aditya Mutha (4 × Indian Institute of Technology )
22.
physx_iitb
95
31.
Anant Joshi , Bhavesh Thakkar , Dhanvi Sreenivasan , Yash Karnik , Varunesh Goyal (5 × Indian Institute of Technology )
23.
San Ignacio
93
33.
Daniel Fajardo , Santiago Morales , Daniel Sierra , Esteban Velásquez , Miguel Vasquez (5 × Colegio San Ignacio de Loyola )
24.
live and let live
89
34.
Arjav Shah , Sumit Chaturvedi , Prasham Agrawal , Dhruv Singh , Pranil Jain (5 × Indian Institute of Technology )
25.
Return of The Atomic Fireballs
87
36.
Mihail Penkov , Hristo Venev , Kaloyan Nikolov , Teodosi Georgiev , Svetlin Totev (5 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
26.
4WillDo
80
40.
Peter Dupej , Jakub Bělín , Matěj Žídek , Sara Motaghian , Dominykas Senkus (5 × The University of Glasgow )
27.
Physics
77
44.
Dvij Mankad , Jay Desai , Aman Mehta , Pulkit Goyal (4 × Indian Institute of Technology )
28.
g=10m/s^2
77
45.
Christos Kourris , Ethan Van Woerkom , Mike Hadjittofi , Sutejas Chari (4 × The University of Edinburgh )
29.
JAIL
73
49.
Dino Mustafić , Fadil Žilić , Tarik Ibrahimpašić , Aldin Kovačević , Lejla Imširović (5 × Internacionalni Burč Univerzitet )
30.
Czech your privilege
72
51.
Sarunas Jurgilas , Selwyn Simsek , Alex Paige , Ruth Ayers , Adam Collison (5 × Imperial College London )
31.
Nemáme fyzičku
71
52.
Jakub Svoboda , David Hruška , Anh Dung Le (3 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
32.
Leibniz didn't invent Calculus
70
53.
Ioannis Koutalios , Ioannis Kallimanis , Antonios Valmas , Ioannis Vogiatzis (4 × Aristotle University of Thessaloniki ), Georgios Papachatzakis (University of Manchester )
33.
ETFovci
70
54.
Emir Baručija , Amra Mujčinović (2 × Elektrotehnički fakultet Sarajevo )
34.
ASGAP Team
69
55.
Kirill Karpov , Arseny Sorokin , Sergey Ilichev (3 × Университет Лобачевского )
35.
Bohr's Wingmen
67
60.
Suyash Mahar , Nikhil Kaushik , Samriddh Bhalla , Nipun Pruthi (4 × Indian Institute of Technology )
36.
15116023
66
61.
Harshil Mittal (Indian Institute of Technology )
37.
AA (Asocials anonymous)
59
70.
Filip Novotný (Gymnázium ), Simon Williams (SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ ), Lucie Sladká (VOŠ, SPŠ a JZ ), Šimon Jelínek (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská )
38.
Výkvět lemplů z JGN
58
73.
Vojta Hruša , Jakub Suk , Barbora Balcarová (3 × Gymnázium ), Martin Vašina (Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Pavel Bláha (Fakulta strojního inženýrství VUT )
39.
Marvakov's famous equation
56
79.
Nikola Pulev , Dilyan Hristov , Aleksander Kratinov (3 × University of Cambridge ), Alexander Ivanov (Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria )
40.
Moin moin
56
81.
Vojtěch Witzany , Michael Fennen , Dennis Phillip , Kris Schroven (4 × Universität Bremen )
41.
Tesla coils
55
83.
Arush Gupta , Suraj Bishnoi , Aditya Biniwale , Anita Puri , Ishank Juneja (5 × Indian Institute of Technology )
42.
Trihedron
54
85.
Adam Škrlec , Simona Veselá , Peter Súkeník , Marek Murin , Jaroslava Kokavcová (5 × FMFI UK )
43.
Shiny stick wot be on fire
54
86.
Charlotte Hillebrand , Brandon Viljoen (2 × University of Cape Town ), Darien Hillebrand , Jenny Hillebrand , Pippa Hillebrand (3 × not a student)
44.
Vatlyvietnam
43
112.
Nhat Dang , Thu Tran (2 × Far Eastern Federal University )
45.
Synapse
39
125.
Shubham Dhal , Utkarsh Raj , Nilesh Paliwal , Aman Goyal , Chinmoy Samant (5 × Indian Institute of Technology )
46.
GRAVITONS
39
129.
Kuldeep Kumar , Abhishek Sinha , Baibhaw Kumar Singh , Subodh Rai , Atul Gupta (5 × Indian Institute of Technology )
47.
The KGP Approximation
28
157.
Aravindh Swaminathan , Saloni Priya , Tulja Varun Kondra , Prince Kamboj (4 × Indian Institute of Technology )
48.
Vectorpes
24
171.
Sofia Rodriguez Pita (Escuela Técnica Superior de Ingenieros Industriales UPM ), Pilar Rodriguez , Jaime Jimenez (2 × Colegio San Jose de Cluny )
49.
Creationists
22
181.
Marek Rychetský , Declan Morbey , Rafał Gajewski , Max Gisborne (4 × Swansea University )
50.
opb
20
190.
Gurbir Singh (Indian Institute of Technology )
51.
AlBeruni
15
207.
Shamsiddin Normamatov , Nasrullo Fayzullayev (2 × Toshkent axborot texnologiyalari universiteti )