Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C Zahraniční SŠ Kategorie Open
Kategorie

A

  1. Via nox: Kateřina Charvátová, Vadim Kablukov, Petr Ježek, Jan Faltejsek, Dominik Havel (5 × G B. Němcové, HK )
  2. G̰̿y̰͘ô̻h̳͠á͜v̫̚l͓̊: Filip Dráber, Sotirios Pupakis, Sebastian Franek, David Bayer, Vít Pískovský (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  3. Klub plešatých alkoholiků: Lukáš Červený, Marek Cerman, Michal Minařík, Filip Holý, Jakub Rypan (5 × G, Trutnov )
  4. Gáďa a Alfa Samci: Jaromír Sladkovský, Jakub Čurda, Vít Gaďurek, Albert Polák, Filip Chudoba (5 × PORG, Praha )
  5. Svoboda: Dominik Cuber, Tomáš Svoboda, Ondřej Sikora, Filip Zogata, Tomáš Fargač (5 × G, Třinec )
  6. MRGAITS: Sára Kuťková, Barbara Pulmannová, Tomáš Sásik, Ján Letovanec, Daniil Zinoviev (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  7. Protoni 007: Richard Fleischhans, Jonáš Vlasák, Dominik Starý, František Helebrand (4 × G, Benešov )
  8. MIDAVLEX: Miroslava Masárová, Darina Gešková, Lea Rakšányiová, Vladimír Hlačina, Damián Sikorski (5 × Gymnázium M. Kukučína, Revúca )
  9. Goralia: Miroslav Sikora, Tomáš Kantor, Martin Novotný, Štěpán Stryja, Jaroslav Hus (5 × G, Třinec )
  10. Vypínači Hejčín: Jindřich Jelínek, Jáchym Bareš, Miroslav Hrabal, Martin Repčík, Jiří Loun (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  11. poslední Karvinská (J)elita: Martin Golasowski, Martin Tuháček, David Królikowski, Zuzana Kozielová, Vojtěch Fryz (5 × G, Karviná )
  12. Gymploidi 4.0: Jan Králíček, Lukáš Jiřiště, Veronika Švubová, Kristián Zeman, Tomáš Martínek (5 × G, Děčín )
  13. Sekta otlapkávačů: Oliver Šmakal, Denisa Průšová, Pavlína Kružíková, Pavel Němeček, Sofie Schwarzová (5 × Biskupské G, České Budějovice )
  14. Klub racionálního π: Jiří Gavenda, Ondřej Trnovec, William Solanský (3 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
  15. Landau's Apprentices: Viktor Rosman (G, Pelhřimov ) , Vít Beran, Miroslava Novoveská (2 × Masarykovo G, Plzeň ) , Karel Balej (G a SOŠ, Rokycany ) , Jakub Růžička (G, Nymburk )
  16. Mikulášský graviton: Lukáš Vlček, Jakub Dobrý, Vítek Vališ, Ondřej Komora, Radek Wágner (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  17. '); DROP TABLE Tymy;--: Lukáš Mikan, Tereza Novotná, Tereza Dobrovolná, Veronika Venclová, Šimon Kimák (5 × G J. Ressela, Chrudim )
  18. Fanatická pětka: Jakub Rajnštajn, Michal Jireš, Jan Vaník, Michael Píro, Maxmilián Kocourek (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  19. Vrijwilliger Regiment Presburg: Michal Nedeľka, Matej Šutý, Samuel Šitina, Michal Chrappa, Daniel Bobok (5 × G Matky Alexie Bratislava )
  20. Studenti GRK: Aneta Kunertová, Pavel Hejčl, Pavel Grebennikov, Natálie Faltová, Patrik Novák (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  21. Š-Kvarci: Filip Koňařík, Daniel Kvita, Leona Tomšíková, Denisa Syptáková (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  22. Stojí mi jedlička (na dvore): Miloslav Cisko, Miroslav Plavec, Jakub Soľus, Matúš Semančík, Jozef Sičár (5 × Gymnázium Spišská Stará Ves )
  23. Dopplerovy zebry: Zdeněk Legerský, Lucie Kunčarová, Jaroslav Hrubý, Vojtěch Jandásek, Radek Zajíček (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  24. Achtung Wurmloch!: Adam Dejl, Pavlína Slavníková, Pavel Hudec, Tadeáš Němec, Ondřej Dvořák (5 × G a ZŠ G. Jarkovského, Praha )
  25. Mimo a Riadne: Jakub Hluško, Paulína Smolárová, Jakub Pravda, Peter Onduš, Jozef Číž (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  26. Tobis: Jakub Dlouhý, Kamil Mudruňka, Tomáš Faikl, Jakub Jíra, Jakub Cach (5 × G Dašická, Pardubice )
  27. e^1/e: Veronika Roubínová, David Roubín, Vojtěch Müller (3 × G, Kadaň )
  28. Dlouháchvíle: Tomáš Valenta, Martin Klekar, Monika Hyláková, Zuzana Hejlová, Jiří Hájek (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  29. Wigym: Michal Matulík, Daniela Hrbáčová, Mariana Ochodková, Tomáš Deingruber, Anna Mařáková (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  30. The Scourge: Eva Kospachová, Filip Hruška, Jan Došek, Kateřina Hofschnaidrová (4 × G, Brandýs n. L. )
  31. Cyklopentanoperhydrofenanthren: Jana Pekařová, Michal Mikeska (2 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , Tomáš Dulava, Alexandr Jankov, Radan Vincenec (3 × Matiční G, Ostrava )
  32. Pozitróny: Matúš Kopunec, Róbert Jurčo, Marek Kadlečík, Martin Babača, Mikuláš Mikula (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  33. Katkastic: Sára Belejová, Katarína Dančejová, Katarína Skopalová, Kristián Šalata (4 × G, P. Horova, Michalovce ) , Katarína Častulíková (1. súkromné G v Bratislave )
  34. Vysokotatranská inteligencia: Ivan Hudák (ESŠ, Lip. Mikuláš ) , Maximilián Molnár, Filip Geib (2 × G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš )
  35. DreamTeam: Tomáš Červeň, Juraj Vasek (2 × G V. P. Tótha, Martin ) , Šimon Pajger (G Veľká okružná, Žilina ) , Jonáš Dujava (SPŠ elektrotechnická, Prešov ) , Marek Jankola (G M. Hattalu, Trstená )
  36. Discoverers: Martina Úreková, Erik Zelenčík, Benjamín Toporka (3 × G Ľ. Štúra, Zvolen )
  37. Šťouralové: Aneta Němcová, Andrea Dvořáčková, Martin Chladil, Roman Ondráček (4 × G, Boskovice )
  38. tygříci: Radek Peloušek, Zdeněk Toufar, Marek Krejčiřík, Kateřina Buchtová, Anna Kučerová (5 × G, Slovanské náměstí, Brno )
  39. Cornuova spirála: Šimon Karch, Ondřej Krabec, Josef Štefl, Filip Bartoš, Kateřina Bouchalová (5 × G Komenského, Havířov )
  40. Higgsovi bosoni: Jakub Suchánek (G Opatov, Praha ) , Jindřich Dušek, Ondřej Tkaczyszyn (2 × G Jana Keplera, Praha ) , Jiří Löffelmann (G, Litoměřická, Praha ) , Ondřej Buček (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  41. Kafeťáci: Jakub Domes (Mendelovo G, Opava ) , Jaroslav Paidar (SPŠ Masarykova, Liberec ) , Soňa Burešová (G J. Heyrovského, Praha ) , Anežka Trojanová, Adéla Foglarová (2 × G, Špitálská, Praha )
  42. GJH A: Filip Čermák, Dávid Mišiak, Pavol Kebis, Veronika Rečková, Matej Parada (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  43. Lední medvěd na poušti: David Slavíček, Eliška Freibergerová, Tomáš Novotný, Jakub Šťastný, Tereza Polanská (5 × G, Brno-Řečkovice )
Kategorie

B

  1. Hawkingovo záření: Viktor Materna, Václav Zvoníček, Jiří Vala, Josef Minařík, Lubor Čech (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  2. CasioCrew: Lucie Habiňáková, Pavel Mikan, Kristýna Nepovímová, Ondřej Černohorský, Veronika Dibelková (5 × G J. Ressela, Chrudim )
  3. Team 42: Ondřej Bašanda, David Šilhán, Jan Němec, Ota Michálek, Kateřina Kopecká (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  4. Název neuveden: Petr Zahradník, Hung Do, Ngoc Hung Hoang, Zdeněk Vostřel, Jaroslav Frühauf (5 × G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. )
  5. Želvy: Daniel Morawiec, Kristián Kalianko, Adam Siuda, Tomáš Vitámvás, Jan Urner (5 × G, Karviná )
  6. SATANOVO DRUŽSTVO: Filip Drábek, Jan Havel, Jaroslav Konečný, Adam Wagner, Lukáš Kubík (5 × G, Čelákovice )
  7. Canés Vénantés: Michael Foltýn, Jakub Urban, Štěpán Pikna, Václav Škarda, Jan Kulhánek (5 × Biskupské G, Brno )
  8. Waffen FY: Jan Licek, Karel Lysý, Petr Linhart, Veronika Nováková, Hynek Steinmetz (5 × G J. Ressela, Chrudim )
  9. Eta Delphini: Daniela Opočenská, Martin Stárek, Jaroslav Hořák (3 × G F. X. Šaldy, Liberec )
  10. Temná složka síly: Ladislav Trnka, Petr Tomášek, Ivana Horáčková, Tomáš Růžek, Josef Kutlvašr (5 × G, Havlíčkův Brod )
  11. Babiš je zloděj: Pavel Ludačka, Kateřina Karbusová, Vít Neužil, Martin Bican, Jakub Linzmajer (5 × G, Prachatice )
  12. sin(x)=x: Jiří Zelenka, Borek Požár, Radek Jirásek, Dominik Bém (4 × G Z. Wintra, Rakovník )
  13. SGO: Jakub Smolka, Jan Mikulík, Lenka Hájková, David Stankoci, Milan Tichavský (5 × Slezské G, Opava )
  14. Paraphysics: Václav Kotora, Eliáš El Frem, Jakub Dúha, Martin Pich, Oliver Kvapil (5 × G V. Hlavatého, Louny )
  15. Omikron: Omar Al Oukla, Martin Nechvátal, Vojta Chochola, Štěpán Kočárek, Václav Klouda (5 × G Botičská, Praha )
  16. extra chromosome power: Ondřej Daněk, Jan Uhlík, Marek Vítek, Jan Minařík (4 × G Botičská, Praha )
  17. Mickeyho klubík: Jindřich Bělka, Vojtěch Molin, Petr Slatinský, Vojtěch Cuberek, Jan Vysloužil (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  18. Na párek a dom: Denisa Chytilová, Jana Pallová, Vítek Horčička, Jaroslav Hradil (4 × G J. Škody, Přerov )
  19. Myški: Vojtěch Breník, Adam Hlas, Adam Blažek, Josef Hladil, Vojtěch Nováček (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  20. つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ: Martin Orság, Pavel Kinc, Luboš Bartík, Vojtěch Drábek, Pavel Oujeský (5 × G a SOŠZE, Vyškov )
  21. Rozkręceni fizycy: Martin Buzek, Sebastian Holesz, Jakub Cieslar, Jakub Michalski (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
  22. Züoo!: Petr Lisník, Gabriela Diasová, Daniel Pindur, Daniel Fišer, Rostislav Berezjuk (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  23. GČL2: Anna Kučerová, Andrea Bínová, Dominik Izák Exner, Petr Kaiser, Jan Plíhal (5 × G, Česká Lípa )
  24. Ňáký cool název: Tomáš Drobil, Václav Steinhauser, Viktor Soukup, Vojtěch Novák, Jan Klivan (5 × G, Dačice )
  25. Fyčusové: Josef Martínek, Kryštof Veřtát, Tomáš Čížek, Marek Bedřich, Martin Pinkas (5 × G, Pelhřimov )
  26. Posledníchvíle: Šimon Tesař, Adam Kraj, Vojtěch Velínský (3 × G, Ústí nad Orlicí )
  27. Abakus: Klára Kotyková, Monika Kotyková, Pavlína Marková (3 × G, Nová Paka )
  28. Jana a 4 Líní Septimáni: Michal Matoulek, Jana Možíšová, Tomáš Kubíček, Vojtěch Brejtr, David Lukášek (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  29. Havíři: Jiří Boháček, Tomáš Brázda, Lukáš Havelka (3 × BG, Žďár nad Sázavou )
  30. White hole: Marie Princová, Vratislav Besta, Martin Kolář, Josef Kořenek, Jana Kvapilová (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  31. Left as an exercise: Vojtěch Klimeš (G, Třeboň )
  32. Princezné: Adam Zeman, Pavol Margitfalvi, Michaela Jurkovičová, Michal Mráz, Samuel Škoda (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  33. Wibbly Wobbly Teamey Wimey: Alexandra Behunčíková, Matej Berešík, Juliána Javorská, Jana Tutková (4 × G, P. Horova, Michalovce )
  34. Šamani: Filip Novotný (G, Jihlava ) , Samuel Amrich, Jakub Pohly, Maroš Bratko, Richard Ciglanský (4 × G Poštová, Košice )
  35. Kaštani: Tomáš Sourada, Filip Hrdina, Tomáš Strnad, Anna Motlová, David Beneš (5 × G, Žamberk )
  36. Mikuláši: Tim Anderle, Frank Bartoš (2 × G J. Š. Baara, Domažlice ) , Martin Hubata, Petra Plachá, Vít Vokroj (3 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  37. BrainPower: Michal Jůza, Kristián Matuštík, Jan Cháb, Patrik Polach (4 × G, Benešov ) , Přemysl Pilař (G, Přípotoční, Praha )
  38. GJH B: Adam Šánta, Bohdan Jóža, Patrik Drozdík, Tereza Prokopová (4 × G Jura Hronca, Bratislava )
  39. Čáslaváci: Daniel Pitoňák, Michal Holec, Michael Šulc (3 × G a SOŠP, Čáslav )
  40. !Drago: Martin Melicher, Michaela Bobeničová, Dávid Šatala, Timotej Župina, Dominik Kopčak (5 × G Poštová, Košice )
Kategorie

C

  1. Holub pitomý: Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ) , Kateřina Rosická (G J. Ortena, Kutná Hora ) , Pavla Rudolfová (G, Vídeňská, Brno ) , Martina Daňková (Gymnázium Brno-Bystrc ) , Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
  2. Fabule: Vít Šebestík, Kateřina Procházková, Renata Mařáková, Karolína Bartošová, Dung Ngoc Tran (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  3. Garfield: Jan Pijálek, Tomáš Studnička, Adam Radikovský, Max Pehr, Barbora Dobiášová (5 × G, Čelákovice )
  4. EDÍQ TEAM: Eduard Pitka, Martina Nohejlová, Karolína Drmotová, Jiří Chroust, Filip Bartoš (5 × G, Čelákovice )
  5. LA gvoz: Lucie Smyčková, Alice Mrázková (2 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  6. Elita národa: Adrian Oliva, Jakub Charvot, Adam Gabzdyl (3 × G, Karviná )
  7. pozitron: Lukáš Wendzel (ZŠ nám. T.G.M., Frýdlant n. Ost. )
  8. Trzyniec: Martin Dinh, Tomáš Laba, Lukáš Míra, Daniel Martynek, Lukáš Tomoszek (5 × G, Třinec )
  9. Déčkoví: Samuel Klus, Ben Nathanael Klus, Jan Ježek, Kristýna Lasotová, Jakub Lasota (5 × G, Třinec )
  10. Vel(k)ocity: Martin Koňařík, Vít Ulehla, Tadeáš Böhm, Darian Poljak, Amálie Dostalíková (5 × G J. Škody, Přerov )
  11. SxB BiGy: Eva Vochozková, Marek Duchaň, Tomáš Bargel, Adam Janík (4 × Biskupské G, Brno )
  12. Mohykáni: Ondřej Kubánek, Petr Tůma, Kryštof Popela (3 × G, Benešov )
  13. Chupacabras: Matyáš Brandstetter, Ondřej Batůšek, Dominik Brázdil, Přemysl Pachl, Filip Zeman (5 × Biskupské G, Brno )
  14. 183 cm 203 IQ 23 cm: Václav Valenta, Vojtěch Špaček, Adam Škvrna, Vojtěch Žíla, Filip Tedenac (5 × Biskupské G, Brno )
  15. Hyperkrychle: Klára Předotová (G Botičská, Praha ) , František Kmječ, Vojtěch Káně, Tomáš Tollinger, Ondřej Gonzor (4 × G, Brandýs n. L. )
  16. TRTMH: Tomáš Salavec, Radovan Picek, Tomáš Pokorný, Jan Pospíšil, Michael Uiberlay (5 × BG B. Balbína, Hradec Králové )
  17. #To je na vás. :]》: Richard Veselý, Jiří Janoušek, Vojtěch Brož, Anna Chvojková, Matouš Blažek (5 × G, Budějovická, Praha )
  18. Tým UVD: Miroslav Boštík, Vojtěch Brandejs, Ondřej Fiala, Roman Vencl, Štěpánka Beránková (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  19. GROPL: Jonáš Stoilov, Veronika Šritterová, Filip Miškařík, Anna Musilová (4 × PORG, Praha )
  20. Kratochvíle: Vojtěch Holásek (ZŠ T. G. Masaryka Klášterec nad ) , Klára Hortlíková, Martina Lehká, Jakub Marek, Damián Přibil (4 × G, Ústí nad Orlicí )
  21. Gymnázium Karviná: Jiří Szotkowski, Sylva Friedlová, Adam Mahdal, Jakub Walica, Karel Široký (5 × G, Karviná )
  22. (j)elita z gymplu: Petra Čermáková, Filip Novák, Veronika Šklíbová, Martin Buločkin, Tomáš Krsek (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  23. Spooky 4: Tatiana Pavolková, Jaroslav Prílepok, Róbert Zvara, Miroslava Povalová (4 × G, Dolný Kubín )
  24. Já bytí absolutno: Adam Karas, Jakub Dřevo, Vít Gardoň, Karel Kraus, Václav Bašus (5 × G Legionářů, Příbram )
  25. ZeptejSeAnety: Jakub Ježek, Jiří Moc, Aneta Vacková, Matyáš Háze, Benjamin Sichrovský (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  26. GČL1: Jan Rychtera, Libor Šabaka, Jan Kováč, Richard Šulc, Matěj Lang (5 × G, Česká Lípa )
  27. Dašák: Matěj Formánek, Petr Král, Petr Filip, Matěj Prokop, Lukáš Nejezchleb (5 × G Dašická, Pardubice )
  28. Kvinty: Ondřej Štorek, Štěpán Hortlík, Petr Kavička, Karel Mudruňka, Mikuláš Sedlák (5 × G Dašická, Pardubice )
  29. SDMR: Soňa Curylová, Daniela Kramolišová, Martin Vozák, Radek Novosad (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  30. JGN 1: Štěpán Filip, Radek Jansa, Kamila Šimková, Jan Pikman, Martin Uždil (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  31. Schrödingerové mačky: Paulína Paľová, Tomáš Čigáš, Kristína Coričová, Jana Mečiarová, Samuel Kozák (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  32. Slniečkari: Martin Murga, Adam Kostovčík, Marcel Polák, Róbert Pirč (4 × G, P. Horova, Michalovce )
  33. Koeficient 0,8: Jakub Kliment, Tomáš Hulla, Peter Kochelka, Ján Plachý, Adam Benjamín Plšek (5 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
  34. Jsme jen čtyři: Ondřej Fanta, Štěpán Svatý, Jan Kaifer, Viktor Fukala (4 × G Jana Keplera, Praha )
  35. Prirodovedci: Lucia Gajdošová, Lukáš Lechman, Samuel Mikloš, Viktoria Doliničová, Lenka Urbanová (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  36. Limitne k úspechu: Tomáš Ondo, Marián Kravec, Dominika Jusková, Matúš Jurko, Marek Ihnát (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  37. CPU Guardians: Adrián Bindas, Michal Kornúc, Lukáš Bátora, Martin Pavelka, Krištof Koško (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  38. Voko: Ondřej Brdečko (Biskupské G, Brno )
  39. Sem napište název: Daniel Staník, Jan Poštulka, Karolína Melovská, Vrzal Vojtěch, Josef Antes (5 × G Uničov )
  40. Gymšpiťácká elita: Vojtěch Žák, David Kománek, Lucie Vomelová, Jan Piroutek, Patrik Chajda (5 × G, Špitálská, Praha )
  41. Pomaranče: Maroš Studenič, Radovan Vaško, Vladimir Vozár, Filip Bartek (4 × G Jura Hronca, Bratislava )
  42. LAMB SAUCE: Filip Jagos, Lubomír Pár, Vaclav Kucera (3 × Biskupské G, Brno )
  43. Havelkovo učni: Jonáš Havelka, Matouš Vondrášek, Jakub Ambroz, Tereza Mazalovská, Adam Jirák (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
  44. GJH C: Lucia Krajčoviechová, Adrian Beňo, Richard Rippel, Karin Demková, Katarína Osvaldová (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  45. humanitne vedy nie su vedy: Adam Chalúpek, Lukáš Pleva, Peter Kravár, Matej Urban, Matúš Zelko (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  46. P ≠ NP: Marko Čechovič, Valter Cingel, David Belobrad, Michal Farnbauer, Oliver Sihlovec (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  47. Gymádci: Ondřej Haluza, Jakub Petrášek, Martina Němcová, Lukáš Zámečník, Karel Černý (5 × G, Děčín )
  48. Jazyčníci z 1.C: Lucia Širochmanová, Antónia Stretavská, Alexandra Semjanová, Oliver Šandor, Frederik Daňko (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  49. 1.A: Martin Bucko, Radka Bírová, Matúš Papšo, Jozef Csipes (4 × G Grösslingová, Bratislava )
Kategorie

Zahraniční SŠ

  1. Jungle King: Siddharth Tiwary (Lakshmipat Singhania Academy, IN )
  2. Resonance: Martin Ristovski, Aleksandar Ivanov, Trajce Bojadziev, Angela Tosheska, Stefani Petrova (5 × Yahya Kemal College, Macedonia )
  3. Young Physicist: Ariel Estanek (Colégio Naval, Brazil )
  4. SuperPentaPhosphate: Samar Jain, Harshavardhan Baheti, Ashay Veer, Yash Shah, Niranjan Herwadkar (5 × Ratanbai Walbai Jr Col of Sc, IN )
  5. team 1: Tuấn Anh Trần (HNUE High School, Vietnam )
  6. KroNko1808: Tien Nhu (HNUE High School, Vietnam )
  7. 10KC5: Khanh Nam Tra, Minh Triet Ha, Ngoc Thien Phuc Nguyen, Tai Tue Nguyen (4 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  8. ORIZONT: Vladimir Purice, Victor Purice, Frija Marius, Mocreac Valerian, Telescu Marcel (5 × Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova )
  9. princezarzees5075@gmail.com: Zarzees Zarzees (Notre Dame College, Dhaka )
  10. PhysTeam: Sidhant Rastogi (Morris Hills High School, USA )
  11. FisixIsFun: William Guo (BASIS Tucson North, USA )
  12. DogsRGreat: Kevin Jiang, Billy Joe (2 × ESFCEX, Brazil )
  13. Resistance is futile: Milena Dile, Anna Maculevica, Pavels Scurovsky, Zlata Potilicina, Aleksandrs Mirolubovs (5 × Riga Classical Gymnasium )
  14. GAFL: Yuju Park, Youngmoo Kim, Hyunjin Jang, Sangwon Kim, Hyeonhak Lee (5 × GAFL, South Korea )
  15. ELEET1337: Akims Parahins, Ignats Gorodnijs, Jevgeņijs Kostrickis, Aleksandrs Kurtišs, Aleksandrs Atamaņenko (5 × Riga Sec. Sch. No. 13, Latvia )
  16. Cold Fusion: Roberts Andžāns, Igors Riekstiņš, Kristers Kokars, Mārtiņš Klevs, Emīls Liedskalniņš (5 × Aizkraukles vidusskola, Latvia )
  17. Pt Au: Nikita Tolochkov, Dmitrijs Denisovs, Marija Malinovska, Aleksejs Naumovs, Harijs Bass (5 × Riga Sec. Sch. No. 13, Latvia )
  18. the CATALYST: Zizai Cui, Yulong Guo, Jun Hui, Ryan Wong, Hexiang Chang, Shuwei Wang (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
  19. Maxwell’s Demons: Sreya Vangara, Mitchell Fream, Vincent Bian, Devin Hoover, Darren Corapcioglu (5 × Poolesville HS, USA )
  20. WWP South: Tai Wai Hu, David Xiong, Vishal Raman, Shannon Weng, Daniel Cheng (5 × WW-P HS South, Windsor )
  21. ROCKET: Hieu Nguyen Minh, Tung Le Duong, Phong Dang Quoc, Ha Hoang Son, Duyen Tran Ngoc Mai (5 × Son Tay High School, Vietnam )
  22. iloveassaf: Anthony Li, Subhash Kantemneni, Johnathan Hung, Michael Cevallos, Yuru Niu (5 × Suncoast Community School, USA )
  23. the basket weavers: Aditya Rao, Amelia Adcroft, Atharv Oak, Colman Yan (4 × WW-P HS South, Windsor )
  24. ThrockMeNewton: Saikat Das, Nishaad Khedkar, Joshua Sodicoff, Carol Hou, Jonathan Szeto (5 × Cherry Hill HS East, USA )
  25. 10A1 Physics: Sơn Vũ Nam, Định Đặng, Trí Trần, Trung Hiếu Nguyễn, Bình Trương (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  26. Spiny Spider Crab: Iñigo Ríos, Jose Antonio Guzman Funck, Jaime de la Peña, Jacobo Vila, Alejandro Zapata (5 × Col. Retamar, Spain )
  27. 3Ment: Otilia Don, Sabina Tontici, Daniel Siretanu (3 × Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova )
  28. Physics Corner: Rhys Duggan, Tom Andrews, Mark Etman, Tim Hoving, Fernando Almansa (5 × Tonbridge School, England )
  29. Exactly Five Newtons of Force: Matěj Krátký (PORG, Praha ) , Eden Li, Margaret Broyles, Alex Zhou, Ivana Kramarevsky (4 × Breck School, USA )
  30. Destroyers: Veronika Putrenkova, Tīna Zoldnere, Viesturs Gedvils, Ralfs Grickevičs, Estere Stūre (5 × Jelgavas Spīdolas ģim., Latvia )
  31. AoP-VN 1: Trần Tố Nữ Bùi, Thành Võ Hiệp, Trúc Mai Nguyễn Thị (3 × Lương Văn Chánh HS, Vietnam )
  32. CRLS Physics: Talia Spitz, Jim Howe, Ted Heitzmann, Shuvom Sadhuka, Alyssa Filerman (5 × Cam. Rindge and Latin Sch., USA )
  33. AoP-VN 2: Minh Quan Do, Thành Minh Nguyễn (2 × Lương Văn Chánh HS, Vietnam ) , Linh Anh Đặng (Le Trung Kien, Vietnam )
  34. The Quintuplets: Katherine Lang, Chris Jackson, Thomas Baker, Anna Zhao, Jimmy Zhu (5 × Lambert High School, USA )
  35. nerdherd: Olga Kurilova, Fangyi Zhou (2 × Headington School, Oxford )
  36. Traffic Jam: Anete Valnere, Edgars Gaisiņš, Agate Elza Popēna, Gustavs Mežciems, Anne Kāknēna (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  37. Carmel CornSUPERSTARs 玉米超級明星: Anthony Ou, Satvik Kumar, Parker Jou, Rithwik Palivela, Joseph Heerens (5 × Carmel HS, USA )
  38. SupportOurChairmanDu: Jerry Wang, Akio Fujita, James Yin, Jimmy Liu, Christopher Zou (5 × Carmel HS, USA )
  39. La Casta ™: Marco Ambrosini (Liceo Plinio Seniore, Italy ) , Filippo Bigi (A. Zanelli institute, Italia ) , Alessandro Seccarelli (Liceo Alessi, Italia ) , Flavio Salvati (IIS Leonardo da Vinci, Italia ) , Matteo Dell'Acqua (Galileo Galilei, Italia )
  40. Polhem NA17Lurv: Haldo Ryberg, Gustav Sjövall, Adriel Kajic, Joel Wall, Hilding Frännhag (5 × Polhemskolan, Sweden )
  41. desjatkateam: Aleksejs Rogožņikovs, Ņikita Katilis (2 × Riga Sec. Sch. No. 13, Latvia ) , Dmitrijs Jekimovs, Darja Fiļipova, Ņikita Gaļilejevs (3 × Riga Sec. Sch. No. 10, Latvia )
  42. %usernames'%: Igor Litvinenko, Andrey Demkin, Egor Razumilov, Artom Ezhikeev, Nikita Tetenkov (5 × Liceum N1, Russia )
  43. Modus Tollens: Johanna Lidholm, Axel Lokrantz, Gustav Klotz, Arvid Steen, Daniel Carlström Schad (5 × Polhemskolan, Sweden )
  44. H+: Kabir Kumar (SJP Catholic School )
  45. Bridge Physicists: Henry Weston, Jonathan Lee, Ernest Wong, John Jung, Cody Mok (5 × Tonbridge School, England )
  46. Psychopath: Zhiting Mei (Hangzhou Foreign Lang. S., China )
  47. Dok Sjever przi Popa izdrzi: Admir Papic, Lejla Hrustemovic, Medina Dugonjic (3 × International School of Sarajevo ) , Edo Fejzic, Imran Adilovic (2 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
  48. Liepājas fiziķi: Eduards Spāģis, Lūkass Teofils Valcis, Valts Urbanovičs (3 × Liepājas valsts 1.ģim., Latvia )
  49. 4BD1: Andrew Ng, Max Lambert, Zurab Charkviani, Justin Leung, Matthew Barker (5 × Tonbridge School, England )
  50. Radley College 61 2nd Team: Dominic Woolf, Oliver Skelley, John Fu, Christoph Wallendahl, Sangyeon Kim (5 × Radley College, UK )
  51. Radley College 61 1st Team: Ollie Brown, Usman Ladan, James O'Leary, Sheppard Li, Matija Conic (5 × Radley College, UK )
  52. Kaktus: Dawid Lentka, Nina Ulicka, Małgorzata Karło, Paulina Rudzińska, Marta Hrycyna (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  53. 3F2S: Karol Sawicki, Paweł Religa, Jakub Naskręski, Grzegorz Selewski (4 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  54. Physics Destroyers: Anastasia Guenova (133 HS Alexandar A. S. P., Bulga )
  55. Das Klo: Tsvetoslav Mavrodiev, Margulan Ismoldaev (2 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  56. Radley College 62 2nd Team: Will Batchelor, Yang Yi Hew, Henry McCoy, Bill Davis, Allen Cheng (5 × Radley College, UK )
  57. Tesla: Vedantha Venkatapathy, Rashida Hakim, Kevin Zhang, Yury Sudzilouski (4 × Tesla STEM HS, USA )
  58. SCI-TECH: Yunus Emre Parmaksız, Alkin Kaz, Artun Bayer, Cem Arda Tepe, Öykü Sıla Güner (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  59. McFeasy: Anna Wardowska, Michał Andrysiak, Mateusz Czapski, Jakub Sumionka, Krzysztof Rydel (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  60. @Valmiera_2: Aleksandrs Madijarovs, Anastasija Mamedbekova, Arturs Pushko, Edvards Kovalenko, Deniss Zeicmanis (5 × Valmiera SS No. 2, Lithuania )
  61. Zagro z Fizyki: Wojtek Adrych, Kacper Patoka, Gabi Zemlis, Aniela Brzezińska, Agata Wilde (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  62. LSTS: Thuan Than, Khoi Nguyen, Long Doan, Hoa Nguyen, Hieu Le (5 × Lawrence S. Ting Sch., Vietnam )
  63. LSTS 2: Quang Nguyen, Qui Cau (2 × Lawrence S. Ting Sch., Vietnam )
  64. Bežigrad: Zala Potočnik, Luka Školč, Natan Dominko Kobilca, Andraž Jelinčič, Marko Čmrlec (5 × Gimnazija Bežigrad, Slovenia )
  65. Lipczaki P.J.D.I.A: Dominik Belgrau, Łalid El-Ali, Filip Szpilewski, Julia Liszewska, Paweł Śliwiński (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  66. Rainbow Unicorns <3: Bogna Gondek, Natalia Brzózka, Hubert Barski, Maciej Tyszka, Łukasz Panikowski (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  67. Bardo shquad: Weronika Grybek, Zuzanna Dagiel, Aleksandra Okrój, Agnieszka Witkowska, Dorota Kiżewska (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  68. Hugo wraca do polsatu: Adam Furche, Krzysztof Kotłowski, Kacper Goździelewski, Konrad tremielewski, Jerzy Wąsikowski (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  69. Street Soldiers: Jędrzej Szymaniak, Dawid Siarczyński, Staś Okoński, Stanisław Kozłowski, Dominik Mikołajczewski (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  70. Dzikie węże: Jędrzej Koralewski, Michał Januszkiewicz, Jakub Prusaczyk, Mateusz Turzyński, Adrian Raulin (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  71. Isaac Fewton: Maciej Marko, Marcel Bieniek, Szymon Witkowski, Jacek Łyskawa (4 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  72. The (trig) Identity Thieves: Gianmarco Luppi, Damon Falck, Leon Galli, Austin Harris, Thalia Seale (5 × Highgate School, London, UK )
  73. Vrli Zeničani: Adis Panjević, Ahmed Čalkić (2 × Prva gimnazija u Zenici, BiH ) , Abdullah Dizdarević, Mirza Mešić, Lamija Biogradlija (3 × International HS of Zenica, BiH )
  74. Fizika bar Arđelini: Muhamed Sokolović, Nola Šegalo, Haris Popovac (3 × International School of Sarajevo ) , Davor Bokan (Treća G Sarajevo, BiH ) , Irfan Durmić (KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH )
  75. 11 Mechanic CADC: Mangu Paul, Maftei Alin, Tartacuta Bengi, Radu Petrica, Serban Adrian (5 × Colegiul Agricol "D. C.", RO )
  76. Międzywymiarowa Funkcja K: informace o členech týmu nejsou dostupné
  77. Dobytek a čtyři pastýři: Luka Govedič, Urban Duh, Nino Cajnkar, Vid Homšak, Ana Časar (5 × II. gimnazija Maribor, Slovenia )
  78. CTG Paradox: Saadman Sakib (Notre Dame College, Dhaka ) , Md. Ijtihad Abtahi (Chittagong College, Bangladesh )
  79. "Adam Sandler Movie": David Ivaniš, Lamija Ibrahimpašić, Ema Selimović, Farah Nafi Hesham, Rijalda Crnkić (5 × JU Gimnazija Bihać, BiH )
  80. ASGAP vs the Forces of SI: Kirill Karpov, Arseny Sorokin, Dmitry Yasnov, Nikolay Kalinin, Anton Kutlin (5 × UNN, Russia )
  81. Miedzywymiarowa F. Kwadratowa: Jan Adamski, Weronika Pierścionek, Szczepan Chojnowski, Tomasz Paprocki, Anna Pastuszko (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  82. Industry Chicken: Thắm Bùi Thị, Quý Võ Ming, Long Nguyễn Ngọc, Huy Lò Tuấn, Đức Phạm Anh (5 × Lam Ha High School, Vietnam )
  83. Noob: Huy Tran Duc, Tung Tran, Huy Nguyen To Vinh, Nhan Nguyen Tien, Thanh Tran Quang (5 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  84. alphathetaepsilon: Egemen Bostan (The Koç School, Turkey )
  85. α: Emīls Vīgants, Ivars Bleidelis, Mārtiņš Robežnieks, Kārlis Valainis, Gatis Suliņš (5 × Jelgavas Spīdolas ģim., Latvia )
  86. Autsajderi: Amer Bešo, Maida Štulanović, Muhamed Sinanović, Nedim Balihodžić, Sara-Medina Šehović (5 × Sarajevo kol. – Ilidža k., BiH )
  87. Quantum Mysticism: Karīna Čerņika, Dmitrijs Ciruks, Daniels Ļannijs, Anastasija Kikase, Alina Bondarenko (5 × Riga Sec. Sch. No. 10, Latvia )
  88. HMN: Mai Nguyễn (Son Tay High School, Vietnam ) , Hưng Lê (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  89. exy PeopleS: Kristiāns Križmanis, Aleksejs Jekimovs, Agnis Salmiņš, Artem Ubaidullaev, Ivars Dille (5 × Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV )
  90. Ferrum: Miłosz Kasak (XX LO im. Z. Herberta, PL )
  91. Unsalted: Minh Trần Quang (Lương Văn Chánh HS, Vietnam ) , Thiện Nguyễn Ngọc, Quang Anh Nguyễn (2 × Le Quy Don Gifted HS, Vietnam ) , Tuấn Phong Ôn (Lê Hồng Phong HS, Vietnam ) , Công Phạm Xuân (Kiến An HS, Hải Phòng, Vietnam )
  92. Eli The Paziz: Ziv Kohn, Raz Ashboren, Maor Gigi, Daniel Nukrai, Yonatan Eyal (5 × HEMDA, Israel )
  93. Pink Unicorns: Leila Charchafche, Freja Johansson, Daria Martynova, Sixten Rosager (4 × Polhemskolan, Sweden )
  94. Super Nova: Martin Persson, Lucas Ulvinius (2 × Polhemskolan, Sweden )
  95. CAPARA: Hassoun Yonatan, Rovnick Liad, Gliksman Yael, Beiruti Maor (4 × HEMDA, Israel )
  96. Calcium: Arkadiusz Baranowski, Jakub Borowski, Krzysztof Hajderek, Mikołaj Flis, Kaja Górska (5 × XX LO im. Z. Herberta, PL )
  97. JWJ Greenwood: Won Jun Jang (Greenwood Laboratory School, USA ) , Joon Choi (Singapore American School, SG )
  98. Turnips: Kevin Chen, Dhruv Maniktala, Benjamin Molnar, Mani Pabba, Samuel Zhou (5 × Poolesville HS, USA )
  99. Radley College 62 1st Team: Isaac Turner, Benedict Yorston, Lucas Sopher, Matthew Moffat, Thomas Foster-Brown (5 × Radley College, UK )
  100. Polhem A: Raffay Abrar, Måns Hemberg, Paulina Ibek, Martin Löfström, Elvira Moberg (5 × Polhemskolan, Sweden )
  101. Polhem 1: Emelie Sandved, Linnea Mork, Saga Hansson, Simon Ljungbeck, Linnea Olsson (5 × Polhemskolan, Sweden )
  102. Polhem alpha: Oskar Bolinder, Victor Sundahl, Linn Enroth, Eric Kull, Joakim Dworak (5 × Polhemskolan, Sweden )
  103. Watt Power: Hemit Shah, Aradhya Bansal, Jai Somaiya, Rahul Duggi, Brian Choi (5 × Henry Wise Wood HS, Canada )
Kategorie

Open

  1. L1F3L3$$ M3M3R$: Abrar Faiyaz Chowdhury, Md. Sayed Rahman, Redwan Islam, Wasim Kamal Emon, Rakibul Islam (5 × Shahjalal Uni. of Sci&Tech, BD )
  2. Shut Up and Calculate: Jonah Simpson (University of Toronto ) , Junkai Dong (Cornell University ) , David FitzPatrick (Princeton University ) , Zihao Qi, Yantian Zhang (2 × Caltech, USA )
  3. Lenny Susskind's crew: Stanislav Fořt, Yihui Quek (2 × Stanford University, USA )
  4. Švábíci: Michaela Kučerová (G, Roudnice nad Labem ) , Erik Borňás, Jakub Hejhal, Jiří Müller (3 × MFF UK )
  5. NotParticipating: Monty Panesar (not a student)
  6. Magic: Vladimír Vícha, Pavel Kycl, Jana Herudková, Jan Koupil, Anežka Doležalová (5 × G Dašická, Pardubice )
  7. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný, Ondřej Zelenka (3 × MFF UK )
  8. KHTN LEGEND: Ha Phan, Linh Tran, Cuong Le, Dat Nguyen, Ky Nguyen (5 × HCMUS, Vietnam )
  9. VNNES: Tuấn Kiều, Thông Lê, Vy Nguyễn, Trung Hồ, Duy Phạm (5 × HCMUS, Vietnam )
  10. VNNES BLUE NUCLEAR: Ngọc Thiện Hoàng Vương, Tình Nguyễn Văn, Thanh Tuyền Thái Thị, Tiến Thái hoàng, Quỳnh Như Đinh Thị (5 × HCMUS, Vietnam )
  11. Ljuti Krajišnici & Tuzlook: Dinno Koluh (ETF UNSA, Sarajevo ) , Tarik Ibrahimpašić, Dino Mustafić (2 × Internacionalni Burč Uni., B&H )
  12. VNNES_FANCY: Anh Tran, Vinh Nguyen, Hien Nguyen, Phung Nguyen, Dang Nguyen (5 × HCMUS, Vietnam )
  13. FtáKopySk -fks.sk: Dušan Kavický, Filip Kubina, Matej Badin (3 × FMFI UK Bratislava ) , Jakub Cimerman (FJFI ČVUT ) , Michal Hledík (IST, Austria )
  14. Aimee's team: Rafał Gajewski, Declan Morbey, Marek Rychetský, Max Gisborne, Laurence Bowes (5 × Swansea University, UK )
  15. Delta Force: Samanway Sadhu, Subhrajeet Panda, Siddharth Das, Rakesh Bal, Vinit Singh (5 × IIT Kharagpur, India )
  16. Vyzývací tým GFMP: Jan Fátor, František Štěpánek, Pavla Šmídová (3 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ) , Karolína Štěpánková (UHK )
  17. Quick Maths: Jan Priessnitz (G Brno, tř. Kpt. Jaroše ) , Filip Bialas, Martin Štyks, David Vokrouhlický (3 × MFF UK ) , Daniel Pajer (Imperial College London )
  18. Os Táquions de Lattes: Giuliano Pantarotto Semente, Lucas Malacrida Dias, Kevin Felipe Kühl Oliveira, Leonardo Henrique Martins Florentino, Luis Rodrigo Torres Neves (5 × USP, Brazil )
  19. Džaba sam se prijavio: Emir Baručija (ETF UNSA, Sarajevo )
  20. Societas Ivi: Ivo Vinklárek, Tomáš Bárta (2 × MFF UK ) , Michal Koutný, Marek Scholz (2 × not a student)
  21. Veterani: Selver Pepić (ETH Zürich ) , a a (PMF UNSA, Sarajevo ) , Suad Krilašević (ETF UNSA, Sarajevo ) , Alija Bevrnja (TU Darmstadt, Germany ) , Bahrudin Trbalić (MIT, USA )
  22. HCMUS_LP: Lâm Huỳnh, Phụng Nguyễn (2 × HCMUS, Vietnam )
  23. KelvinKeplerKurchatov: Vladimirs Scigolevs, Robert Gordin, Margarita Pashnina, Arturs Maslenkovs, Nika Kutuzova (5 × Riga Classical Gymnasium )
  24. CU Physicist: Nea Jaw Rakhine, Sobhana Sifty, Md. Mehedy Hasan Tanvir, Mustofa Khalid Ovi, Nur Mohammad Imran (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  25. Maxwell's Demons: Md. Mahamudul Hasan, Sagar Karmakar, Abdullah Al Shams, Md. Minhaz Hossain, Noor Mohammed Rasel (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  26. Test: xx xx (II Liceum Gdańsk, Poland )
  27. Flat earthers: Ioannis Koutalios, Antonios Valmas, Ioannis Kallimanis, Ioannis Vogiatzis (4 × U of Thessaloniki, Greece ) , Georgios Papachatzakis (U of Manchester, UK )
  28. The Famous Five: Sofia Rodriguez Pita (UPM ETSII, Madrid, Spain ) , Pilar Rodriguez, Daniel Peña Lopez, Diana Peña Castillo (3 × UPM ETSIT, Spain ) , Diego Peña Castillo (UPM ETSIAE, Spain )
  29. Pirates of the cosmos: Viraj Karambelkar, Hrishikesh Iyer, Harikrishnan KP, Nitin Srirang M (4 × IIT Bombay )
  30. Penta Quark: Sakibul Islam Shishir, Shafayet Islam Rahat, Md Syful Islam Akash, Syed Navid Reza Navid, Pavel Shahriar Kabir (5 × Shahjalal Uni. of Sci&Tech, BD )
  31. Padmaja: Padmaja Chavan (BIT Mesra, India )
  32. Red: Nhat Dang (Obninsk Inst. for NPE, Russia )
  33. koustav: Koustav Jana (IIT Bombay )
  34. Pentaquark: Sankalp Gaur, Arkya Chatterjee, Rittick Roy, Vedant Basu, Aditya Malusare (5 × IIT Bombay )
  35. hassium: Chitrank Gupta (IIT Bombay )
  36. ex2210: Sladjana Smiljanic, Bojana Popov, Tamara Ranisovic (3 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia ) , Snežana Kozarev, Anita Barna (2 × PMF UNNS, Serbia )
  37. Ajinkiya: Akshat Swaroop (IIT Roorkee, India )
  38. Life is Stern and Earnest: Kai Yen Jee, Amogh Anakru, Andrija Rasovic, Daniel Longenecker, Nathaniel Bannister (5 × Cornell University )
  39. ffbfbcfbcfgbc: gssg sgsgg (U of Sydney )
  40. PMF: Nudžeim Selimović, Emir Karadza, Senad Isakovic, Arman Korajac, Abdulah Jašarević (5 × PMF UNSA, Sarajevo )
  41. E=mc²: Mohandeep Singh, Prabhleen Kaur (2 × IIT Roorkee, India )
  42. Horizon: Rachana Yajur, Shoy Ouseph, Sunil Simha, Manish Manish, Arithra Kumar Gon (5 × IIT Madras, India )
  43. Loupáci: Šimon Jelínek (FJFI ČVUT )
  44. Army Ants: Dvij Mankad, Pulkit Goyal, Jay Desai, Aman Mehta (4 × IIT Roorkee, India )
  45. Fyzingové: Jakub Urbiš, Kristýna Bukvišová, Jiří Jaskowiec, Juraj Bobek (4 × FSI VUT )
  46. Machauzz: Ayush Agarwal, Ritik Kumar, Ashutosh Chaubey, Prateek Mali, Piyush Makwana (5 × IIT Roorkee, India )
  47. EVŽENTÝM: Jan Škvára, František Zajíc, Lukáš Vik, Dominika Tanglová, Jakub Dvořák (5 × MFF UK )
  48. The Laplace Army: Rishabh Mehta, Jay Rashamiya, Narendra Patel, Asit Srivastava, Shreyansh Jain (5 × IIT Roorkee, India )
  49. FiSix: Tejasva Soni, Utkarsh Saha, Ujjwal Gautam (3 × IIT Roorkee, India )
  50. Ďiďiďi!: Pavel Kůs, Lukáš Honsa, Juraj Májek, Jakub Cehula (4 × MFF UK )
  51. Edinburgh JCMBeasts: Christos Kourris, Ethan Van Woerkom, Mike Hadjittofi, Marios Giannakou, Pablo Lauret Martinez de Rituerto (5 × U of Edinburgh )
  52. google-fu: Diana Krupová, Patrik Šnauko, David Gančarčík (3 × FJFI ČVUT )
  53. Bujačina: Adam Škrlec, Marek Murin, Simona Veselá, Peter Súkeník (4 × FMFI UK Bratislava ) , Martin Murin (U of California, Los Angeles )
  54. PMS: Laksh Arora, Mandeep Shahi, Himanshu Chaudhary (3 × IIT Roorkee, India )
  55. Lundehund has six toes: Ján Pulmann, Jakub Kocák (2 × MFF UK ) , Lukáš Konečný, Márius Kádek, Fridrich Valach (3 × FMFI UK Bratislava )
  56. JBG: Arush Gupta (IIT Bombay )