Líbilo se vám Fyziklání Online? Přijeďte do Prahy 11. 2. na Fyziklani 2022.
Více informací

Týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C Kategorie Open
Kategorie

A

  1. ...(A)Schrödingers Mareike: Talia Ruhrberg Estévez, Wilhelm Stahn, Linus Kittan, Ole Clauss, Pascal Vestweber (5 × Werner-von-Siemens-G Germany )
  2. (J)elita z Dašáku: Jakub Ferenčík, Vojtěch Váňa, Petra Sankotová, Daniela Vašíčková, Marek Bílek (5 × G Dašická, Pardubice )
  3. (M+S)GO: Matyáš Svrček, Jaromír Koflák (2 × Slezské G, Opava ) , Adam Pavelka, Marek Chwistek, Martin Fof (3 × Mendelovo G, Opava )
  4. <2 Higgheest | 1 Lowwest>: Fardin Abrar Safi, Faiyaz Mahmud Nirob, Raima Nawal (3 × Presidency International School )
  5. 0^0 = 1: Matěj Sobotka, Martin Kysela, Viktorie Hulcová, František Dvořák, Filip Temiak (5 × G, Český Krumlov )
  6. 1/(fine structure constant): Peeter Aleksander Randla, Ants Kärner, Marten Rannut (3 × Tallinn SS of Science, Estonia )
  7. 4748 vi: Dušan Jovanović, Sara Mostarac, Aleksandar Petrović, Andrej Donev, Milan Mančić (5 × Sixth Belgrade GS )
  8. 5 Guys Still Getting Physical: James Hii, Jacques Bowkley, Ben Moore, James Zhong, Giordano Avondo (5 × Tonbridge School, England )
  9. 530 nm: Artur Wojtuszkiewicz, Ignacy Gębuś, Stanisław Wiśniewski, Karol Nowohoński, Michał Broda (5 × XIV Liceum Og. im. St. Staszica )
  10. 8>=4: Daniel Locker, Vincent Drtík, Ondřej Matějíček, Jiří Netík, Jan Stuchlík (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  11. Abingdon School 1: Alexandre Peuch, Ethan Chen, William Meng, Cameron Eilbeck, Nikita Rodin (5 × Abingdon School, England )
  12. Abingdon School 2: Caleb Maijeh, Isaac Mortiboy, Hugo Hewetson-Smith, Owen Shen (4 × Abingdon School, England )
  13. Absolutní nuly: Jakub Smolík, Klára Mutaková, Petr Valenta, Jakub Štepo, Matyáš Maroušek (5 × G nám. E. Beneše, Kladno )
  14. AC QUY (siêu sấu sa): Manh Phong Nguyen, Thanh Le, Thanh Dat Vu, Hoang Nam Ngo, Duc An Le (5 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  15. Amperoes: Adéla Pohanková, Valerie Sečkařová, Adela Kamradková, Hana Koloničná, Anna Psennerová (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  16. Angel Beats!: Taiki Itonaga, Koki Kusumoto, Toshiki Okayasu, Takahiro Yamada, Munenori Furushou (5 × Fusetsu High School, Japan )
  17. Another Cliche Team Name: Sharvil P (ALLEN Career Institute, India ) , Shruti G, Varshil N, Pranav Kochar, Debasish P (4 × Puna International School, India )
  18. Badnam Hai Ham: Devansh Gupta, Atharv Mahajan, Supriya Bansal, Ayushman Gupta, Soumitra Pharikal (5 × ALLEN Career Institute, India )
  19. Bae Ivan: Tsvetoslav Mavrodiev, Dimitar Pandev, Margulan Ismoldaev, Alexandar Prodanov (4 × HS of Math., Varna, Bulgaria ) , Teodora Marinova (American College Sofia )
  20. Bavlněné ponožky: Eva Michálková, Nikolas Pupakis, Karolína Mihulová, Daniel Kohut, Adleta Nerudová (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  21. Biology: Alex Gu, Jennifer Song (2 × Valley Christian HS, USA ) , Medha Venkatapathy (Redmond High School, USA ) , Samvit Das (William Mason High School ) , Dutta Ashmit (Langley High School )
  22. BohrUVki: Kamil Abendroth, Dominika Radaszewska, Witold Formański, Piotr Łukawski, Maciej Strzelecki (5 × Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL )
  23. Columbus' Seamen: Rishabh Jain, Aditya Mathur, Ansh Agrawal, Arnav Geet Verma, Yashu Agarwal (5 × Modern Delhi Public Sch, India )
  24. CommitOrDie.exe: Katrine Holm (Soroe Akademis Skoke, Denmark ) , Lea Varberg (Hansenberg Teknisk, Denmark ) , Daniel Schjoett (Roedovre Gymnasium, Denmark ) , Connor Honey (European School Copenhagen )
  25. ConbocuoiNBK: LÊ GIA BẢO, LƯU CHÍ VỸ, PHẠM QUANG THÀNH, TRẦN HOÀNG HUY, LƯ HỮU DANH (5 × Nguyen Binh Khiem HS )
  26. Craig Ranch Fitness & Spa: Eric Yang (Allen High School ) , Anthony Wang, Darren Xi (2 × St. Mark's School of Texas ) , Champers Fu, Sanat Kumar (2 × Lebanon Trail High School )
  27. Čekárníci: Martin Matocha, Jan Havlíček, Aleš Rektor, Natálie Hlavničková, Leona Kolmanová (5 × G, Mostecká, Chomutov )
  28. Demiurge Brawlers: Atharv Mahajan, Pratyush Agrawal, Eshaan Gaurav (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Aryan Sanghi, Akshat Shrivastava (2 × FIITJEE )
  29. Depflix: Oliwia Głowińska, Magdalena Pabisz, Adam Socha, Zuzanna Kania, Kacper Pelczarski (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  30. Derive to Survive: Alex Mann, Mia Williams, Ted Fussell, Jerry Meng, Jemima Waters (5 × Highgate School, London, UK )
  31. desmos bashers: Lawrence Bermudez, Joaquin Butial, Franco Cabral, Enrico Martinez, Ivan Tan (5 × Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  32. DMNSM: shrouq ashraf, Maryam Elgohary, Mariam Mohamed, Doha Hesham, Noura Ibrahim (5 × Obour STEM School )
  33. Draci Tajáci: Martin Kmeť, Peter Kochelka, Ľuboš Bariak (3 × G Tajovského, B. Bystrica ) , Šimon Kapusta, Filip Frgelec (2 × Gymnázium JGT )
  34. ĐÙA Teams: Van Dong Cao, Minh Tri Dam, Minh Son Tran, Duc Phong Nguyen, Tuan Minh Hoang (5 × HNUE High School, Vietnam )
  35. e = pi = sqrt(g)=3: Kristjan Erik Kahu (HTG, Estonia ) , Saskia Põldmaa, Ralf Joosep Kask, Marko Tsengov (3 × Tallinn SS of Science, Estonia ) , Uku Andreas Reigo (MHG, Estonia )
  36. e=pi=sqrt(g)=3: Aleš Opl (G a Hudební škola, Praha 3 ) , Adam Krška (G, Mikulov ) , Hynek Jakeš, Tomáš Patsch (2 × Slovanské G, Olomouc ) , Jiří Kohl (Biskupské G, Brno )
  37. Eat sleep Cheung repeat: Lorenza Valensise, Thomas Eyres, Casey Parnes, Zaki Hossain, Matthew Gregson (5 × Highgate School, London, UK )
  38. Eee, we needed a team name?: Lorenss Martinsons, Kristiāns Vinters, Roberts Darkevics, Oskars Putāns, Vladimirs Serovs (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  39. Einstein's Biblioklepts: Nirjar Patel, Darshil Patel, Rishit Jakharia, Amit Tiwari, Anup Savaliya (5 × ALLEN Career Institute, India )
  40. Epic Big Chungus Team: Suchet Gopal (PSBB Nungambakkam, India ) , Sukrit Sumant, Siddarth Thomas (2 × DAV Public Sch., India ) , Aron Koshy Cherian (Bala Vidya Mandir, India )
  41. Epimorfický inflexní bod: Filip Oliver Klimoszek, Barbora Čurdová, Lukáš Veškrna, Šimon Rada (4 × G Jana Keplera, Praha )
  42. Error 404: Omar Islam Laskar (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. ) , Shashwat Kasliwal (DPS Faridabad, India ) , Arnav Garg (MVN Sch., Aravali Hills, India ) , Humayun Mughal (Jamia Senior SS, India ) , Aayush Anand (Ajanta Public School, India )
  43. Error_404: Jan Fitřík, Sebastian Branný, Matěj Spurný, Jindřich Teper, Klára Nováčková (5 × SPŠ chemická, Ostrava )
  44. EZ: Arina Loseva, Anna-Marija Katuņina, Maksims Orlovs, Roberts-Kristofers Zveja, Aleksandrs Politika (5 × Riga Classical Gymnasium )
  45. Fazekas12B_HU: Bendegúz Takács, Milán Szabó, Ferenc Radvánszki, Vilmos Turányi, József Gurzó (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
  46. Filipko: Martin Kliment, Filip Brutovský, Matúš Vysoký, Adam Garafa, Ondrej Juhás (5 × G Poštová, Košice )
  47. Fine men: Parth Bhardwaj, Purvi Agarwal, Harsimar Singh Saluja, Gorang Mehrishi, Ekansh Agarwal (5 × Cambridge Court HS, India )
  48. Flookmaster: Siva Sai Charan Loukik Nandiraju (Narayana Junior College, India )
  49. Fourier Five: Amish Rai, Pranshul Arora (2 × FIITJEE ) , Piyush Singh (Brahma Shakti Public Sch., India ) , Akansh Khandelwal (Gurusharan Convent Sch., India ) , Aditya Raj (Trinity Global School, India )
  50. Fourier's Demon: Azimuddin Sheikh (Delhi Public Sch., India )
  51. Frogwill Boyzzz: Luka Vuković, Neven Ilincic, Mladen Petric, Atanasije Temerinac, Bajić Uroš (5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  52. FT Zoufalci: Jan Ptáček, Tadeáš Tkadlec, Jiří Antoňů, Adam Šulc, Martin Mlejnecký (5 × G, Špitálská, Praha )
  53. Fyzikální fiesta II: Klaudie Tauchmanová, Lea Fleischmannová, David Blaheta, Filip Šlesinger, František Venkrbec (5 × G, Omská, Praha )
  54. Fyziklátiči: Jakub Pelc, Ondřej Dolejš, Stanislav Sadílek, Lukáš Jůza, Jonáš Vacek (5 × G, Benešov )
  55. Fyzikulišáci: Filip Engler, Dumitru Dutceac, Stanislav Vašina, Jan Vaněček, Jan Cuhra (5 × G Botičská, Praha )
  56. Fyzorožci: Aleš Manuel Papáček, Martin Havelka, Dana Krynická, Jan Prokeš, Terka Janečková (5 × G, Třeboň )
  57. Gemüsesalat: Lukáš Tomoszek, Anna Kantorová, Marek Bialožyt, Samuel Swienczyk, Jiří Marosz (5 × G, Třinec )
  58. Gigantická jedlá hruška: Karolína Jediná, Matej Gurňák, Eva Dingová, Martin Štěpánek, Jana Pešková (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  59. Gitchee Gitchee Goo: Nguyen Huu Phuoc Phan, Van Khanh Nguyen, Duc Hoang Pham, Van Ha Do, Nguyen Anh Phong Tran (5 × Nguyen Du HS )
  60. Grahames Watts: Christopher Bowring, Dan Cassidy, Henry Bourne, Dominic Macpherson, Freddie Piggott (5 × Tonbridge School, England )
  61. Greatness: Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed (Assiut STEM School ) , Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber (khadiga Yousef, Asyut, Egypt )
  62. Greek Team Alpha: Spyros Terlemes (AXION School, Xanthi, Greece ) , Menelaos Raptis (Fryganiotis School, Greece ) , Christos Koumtzis Christos Koumtzis (General High School of Pefka, GR )
  63. Gymji: Martin Červený, Ladislav Nagy, Jakub Kružberský, Václav Bauer, Lukáš Kotek (5 × G Jírovcova, České Budějovice )
  64. Gymnázium Pelhřimov: Duy Le, Tomáš Jaroš, Filip Havelka, Pavel Dvořák, Adam Kotrč (5 × G, Pelhřimov )
  65. Harambeho harém: Martin Helešic, Lukáš Foukal, Roman Tréšek, Karolína Celmanová, David Davis (5 × G a JŠ, Břeclav )
  66. HIGÓŠI: Daniel Babiš, Kamila Slezáková, Ondřej Sýkora, Žofie Lohrová, Jana Herdinová (5 × G, Benešov )
  67. HiVE: Mikk Rooden, Joosep Toom, Steven Florides, Matthias Loona (4 × MHG, Estonia )
  68. Holubovi Žáci: Ondřej Šádek, Matěj Novotný, Michal Portych, Ondřej Bureš, Václav Němeček (5 × Zemědělská akademie a Gymnázium )
  69. Hranatý strejda: Ondřej Vitula, Martin Novotný, Tomáš Kříž, Vojtěch Vařecha (4 × G Tišnov )
  70. HSC team 1: Zhaohan Sun, Zhaoyan Sun, Yuchen Jiang, Yanzhou Ding (4 × Hillfield Strathallan C, Canada )
  71. Chcípáci: Miroslav Rucker, Jan Škop, Martin Holubář (3 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  72. ibrahim and bashar: bashar ahmed, ibrahim atef (2 × Luxor STEM School, Egypt )
  73. Imgův fyzikální kroužek 2.0: Martin Holčák, Vít Kejhar, Ondřej Hlaváček, Štěpán Fárek, Jakub Doruška (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
  74. Indian Physics Force: Siddhesh Ayyathan (Dixit Rd. Jr. Col. of Sci, India ) , Harsh Sanjay Roniyar, Tec Narayan Brahmachari (2 × Poddar Brio Int. Sch., India ) , Chinmay Moorjani, Keshav Maheshwari (2 × Ryan International Sch., India )
  75. INSPians: Debraj Banerjee, Shresth Verma (2 × South Point H. S., India ) , Shrivardhan Kondekar (Cambridge Junior College, India ) , Abhinab Das (Bishnupur Sir Romesh Institution ) , Sahil Patel (Springer Public School, India )
  76. Intellectual Quasars: Nijval Chaudhari Nijval, Yashvardhan Rao Yash, Aditya Uttarwar Aditya, cZileen Patel cZileen, Samay Roy Samay (5 × ALLEN Career Institute, India )
  77. jared: Collin Fan, Jack Chen, Lillian You, Greycen Ren, Andrew Liu (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  78. KelTeam: Ahmet Bahadır Trabzon, Mevlana Yunus Uludağ (2 × Kabatas Erkek High School )
  79. Keplers: Yossef Eldershaby, Ahmed Metwally, Kareem Elrokh, Mohamed Ghalwash (4 × Gharbiya STEM HS )
  80. Konfučionisti: Marko Vucic, Jelena Jelicic, Staša Grabež, Marko Ninkovic (4 × Gimnazija Banja Luka, B&H ) , Nikola Jolović (Tehnička š. "M. Pupin" Bijeljina )
  81. Krotitelé Melounů: Samuel Kokoška, Petr Hladík, František Viták, Barbora Čejková, Matěj Mladý (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  82. Kšojmova chýše: Štěpán Tomek, Petr Kahan, Kryštof Kubín, Jakub Šimek, Šimon Dlask (5 × Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. )
  83. KVIP: Chindanai Trakantannarong, Natthakan Saeng-nil, Parthorn Ammawat, Nattapol Chanpaisit, Napat Tatiyakaroonwong (5 × Kamnoetvidya Science Academy )
  84. Kyselý žížalky: Matěj Gajdoš, Zuzana Hybnerová, Zuzana Hudská, Veronika Heide, Samuel Kubec (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  85. Lambert Team 1: Stan Lee, Monica Cho, Dean Kim, Daniel Kim, Sishnukeshav Balamurali (5 × Lambert High School, USA )
  86. last place %any: Martin Tendjov, Ivan Bichev, Yavor Kotsev, Slavcho Nedkov, Dimitar Dimitrov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  87. leftover soup: Justine Elveña, Gerard Ilagan, Uriel Orpilla, Darwin Tangonan, Paolo Torres (5 × Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  88. Legends: Khaled Atef (Luxor STEM School, Egypt )
  89. Lentilky: Dominika Koppová, David Mareš, František Hron, Anna Salavcová, Hana Salavcová (5 × G, Česká Lípa )
  90. LiceoRighiRoma: Lorenzo Ponzetta, Francesco Vertucci, Francesco Carlomagno, Jacopo Corsini, Giuseppe Lupo (5 × Liceo Sci. Augusto Righi, Italy )
  91. Lopatov: Marko Matoničkin, Tomáš Kovářík, Martin Šimša, Martina Moravcová, Matěj Přívratský (5 × G Opatov, Praha )
  92. Magic revenge: Tomáš Nejezchleb, Josef Lustig, Vít Brázda, Matěj Mocek, Pavel Provazník (5 × G Dašická, Pardubice )
  93. Marlborough U6: Archie Leask, Ollie Samuel, Zayaan Malik, Dom Threlfall, Ted Campbell (5 × Marlborough College, England )
  94. Midwest Cornstars: Akash Bhowmik, Colin Zou, Kevin Wang, Nick Jagelka (4 × Carmel HS, USA )
  95. Mithilesh: Mithilesh Gupta Konda (Narayana EI )
  96. name: Alexandar Roussev (First Language school, Bulgaria )
  97. Navier Stonks: Theo Lequy (Werner-von-Siemens-G Germany ) , Lasse Blum (Internatsschule Schloss Hansenbe ) , Tim Enders (Goethe-Gymnasium Ilmenau ) , Christian Vogel (Max Planck G. Groß-Umstad ) , Lukas Tyben (Gymnasium Nordhorn, Germany )
  98. Nerdless team: Aneta Piklová, Jan Lepič, Zdeněk Peleška, Miroslav Císař, Jakub Šimek (5 × G, Strakonice )
  99. Neutrina: Viola Kintrová, Pavlína Zavřelová (2 × Biskupské G, Brno ) , Vojtěch Stránský, Tomáš Nevrlka, Martin Dominik (3 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  100. NHSMS12: Yavor Yordanov, Ivo Lozanov, Mina Yordanova, Teodora Dimitrova, Martina Docheva (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  101. No name: Mandeep Singh Verma, Mandeep Junega, Yoyo Honey Singh (3 × FIITJEE East Delhi )
  102. Noobmaster69: Golam Ishtiak (Kushtia Gov. Col., Bangla )
  103. North River: Anna Ehrensberger, Anouk Biolley, Haruto Kitagawa (3 × Freies Gymnasium Zurich )
  104. Not great, not terrible: Jana Tyrpáková, Samuel Budziňák, Lucia Majerčáková, Dávid Rušin, Ivan Stolár (5 × Gymnázium Spišská Stará Ves )
  105. Nothing :): Md. Anisur Rahman (Notre Dame College, Dhaka ) , Tanjimul Siam (Nawab Habibullah Col, Bangladesh )
  106. Nothing_Is_Relative: Ojas Sharma, Manas Jhawar, Ayushya Joshi, Raghav Govind, Lovesh Mahar (5 × ALLEN Career Institute, India )
  107. Ohm Bohr Bhuva Swaha: Nitin G, Sarvesh Kumar John, Shan Rudra, Sumedh Chatterjee, Gautam B (5 × Chettinad Vidyashram )
  108. One to Infinity: Gonzalo Sastre Marcos, Alvaro Salazar Vega, Marcos Bautista Sánchez, Javier Sanz-Pastor González-Fierro, Manuel Martín-Oar (5 × Col. Retamar, Spain )
  109. OneBrainCell: Adrián Fázik, Natália Kubíková, Marián Tomčík, Matej Lang, Michaela Pompurová (5 × G Liptovský Hrádok )
  110. Os Carteadores: Alícia Duarte Silva, Caio Augusto Siqueira da Silva (2 × Col. Objetivo, Brazil ) , Lucas Takayasu, Bruno Makoto Tanabe de Lima, Ian Seo Takose (3 × Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
  111. Pátek: Jan Černohorský, David Pacák, Ondřej Machota, Soňa Černá, Richard Česnek (5 × G, Brandýs n. L. )
  112. peGASus: Barbora Hudáčková, Bianca Bozalková, Oliver Vlček, Barbora Ollerová, Adrian Harťanský (5 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
  113. Perpetual Motion Squad: Chinmay Ambasht, Hari Balaji, Pranjay Yelkotwar (3 × IITian's PACE ) , Yash Ashtekar (Cathedral Vidya School Lonavala )
  114. Phi(6)_cham(π)ons: Shreyash Dwivedi, Ashutosh Agarwal (2 × VOS, India )
  115. Photon Gas: The Vinh Nguyen, Long Hung Tran, Anh Danh Tran Phan, Duy Dao, Bao Nguyen (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  116. PhT Orava Power: Dávid Snovák, Pavol Volček, Soňa Vrábová, Ján Marlenga, Alžbeta Hrubjaková (5 × G Antona Bernoláka, SK )
  117. Physics Curieists: Saharsh Saxena (CMS Gomtinagar Campus I, India ) , Kanishk ., Suryansh ., Kaustubh Dwivedi (3 × CMS Gomtinagar Campus II, India )
  118. Physics Gang: Harry Cole, Rudy Stretton-cox, Noah Kinderman, Theo Cochrane, Adam Beardsmore (5 × Bishop Wordsworth's School )
  119. Physics Geniuses: Aditi Singh (ALLEN Career Institute, India ) , Pritesh Mehta, Manav Agrawal, Poojan Shah, Samarth Patel (4 × Aradhana Vidya Vihar, India )
  120. Physics is our passion: Soumya SKD, Nikunj NNG, Gupta JG, VOP VORZ, Kumar MK (5 × Jadavpur University )
  121. Physics OP: Physics lover Physics is universe (Unacademy )
  122. Physics Star: Nilav Prajapati, Vashit Vaishnav (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Aditya Gupta, Nisarg Pandya, Jash Jhatakia (3 × Puna International School, India )
  123. Physics Titans: Mahmoud Metwally (STEM High School, Egypt ) , Menna Wagdy, Malak Ayman, Alaa Magdy (3 × Maadi STEM HS ) , Abdelrahman Omar (Alexandria STEM School, Egypt )
  124. Physics Warriors: Ramin Gasimli (220. lyceum ) , Eshqin Alıyev, Cemil Cemaleddinli (2 × Zərifə Əliyeva lyceum )
  125. physicsonlineltt: An Dien Truong, Phuc Huy Tran Van (2 × Le Thanh Tong HS, Vietnam ) , Nguyen Nhat Le Nho, Phuc Tan Nguyen, Huy Nguyen Van (3 × Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam )
  126. PhyX: Tomáš Zatloukal, Denisa Zdvořilá, Nikola Sedláčková, Marek Ševčík, Martin Kolář (5 × G, Boskovice )
  127. Pimpjauši: Toms Janušs, Toms Laganovskis, Miķelis Bērziņš, Rūdolfs Striks, Kristaps Kušķis (5 × Āgenskalns State Gymn., Latvia )
  128. Pogi physics galaxy: Ammar Ahmad Ahmad (Tagore Int. Sch., New Delhi )
  129. Pohode: Michal Šrank, Lívia Plachetková, Benjamín Chrvala, Ján Jindra, Vladimír Štefunko (5 × Gymnázium Angely Merici )
  130. Pravdíci: Tobiáš Kuchař, Ondřej Walz, Aleš Tanglmajer, Nikola Kolínská, Lucie Bauerová (5 × G, Mostecká, Chomutov )
  131. print('Hello, world!'): Adam Jelínek, Aristotelis Ignatidis, Filip Šebek (3 × G Botičská, Praha )
  132. Professional Dumbasses: Paul Seow, Ariana Goh, Xing Yang Shen, Jun Wei Tan, Yun Hui Tan (5 × NUS HS Math&Science, Singapore )
  133. Psience: Zachary Nwogwugwu (Tonbridge School, England )
  134. PSYCHIK: Om Jaiswal, Vatsal Heda, Maadhav Patel, Shaury Patel (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Anushk Gupta (VOS, India )
  135. Pupin: Ognjen Skrbic (Mat. gymnázium, Bělehrad ) , Danilo Vlahovic, Filip Mitic (2 × Uros Predic HS ) , Duško Filipović (Gim. "Mihajlo Pupin" Kovacica ) , Jelena Cicvarić (Treća beogradska Gim., Serbia )
  136. QH's physics: Quoc Huy Le Van, Duc Minh Nguyen, Nhat Nam Tran, Tuan Anh Ngo Ngoc, Tai Loc Nguyen Minh (5 × Quoc Hoc High School )
  137. Quantum Limes: Daniel Skýpala, Ondřej Grohmann, Jiří Kvapil, Jonáš Vokal, Štěpán Filipčík (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  138. Quantum manipulators: Quang Trung Nguyễn (HNUE High School, Vietnam ) , Minh Đức Bùi, Tuấn Minh Nguyễn, Hoàng Vũ Lâm Dương (3 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN ) , Xuân Bách Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  139. Quantumplaters: Ranran Wei, Hana Iza Kim, Alex Kerr, Adithya Kunigiri, Alex Fowler (5 × Loughborough Schools Foundation )
  140. Radley 6.2: Felix Cripps, Henry Roskill, Edward Alder, Tiger Li, March Turnbull (5 × Radley College, UK )
  141. Rambling-Physicist: Abhinav Maurya (St Xavier's School, India ) , Mukul Sharma (Unacademy )
  142. Ramen noodles: Martin Beckovský, Jan Holuša, Vojtěch Smola, Hana Rusinová, Rostislav Vrána (5 × G Komenského, Havířov )
  143. Rashtriya Scientist Sangh: Aditya Kulkarni, Manas Sinha, Raj Chandak, Medhaj Pawde, Pratham Agarwal (5 × ALLEN Career Institute, India )
  144. Relativistic Zeemans: Bikash Thapa, Akshyat Shah, Anurag Dei (3 × St. Xavier's College, Nepal ) , Bishal Panthi (Kathmandu Model Secondary School )
  145. Relatívne dobrý tím: Damián Tancoš (G, Kukučínova, Poprad ) , Alexandra Grivalská, Sára Benková, Jozef Bizoň, Timotej Marhefka (4 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  146. Retarded potential: Mārtiņš Prokuratovs, Otomārs Gulbis, Ralfs Šuba, Matīss Bārdiņš, Valters Neļķe (5 × Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV )
  147. RPhC: Yuri Kuroda (Kitano high school, Japan )
  148. S7D Boarding School Gang: Robert Frederik Uy, Chenghao Yuan, Hongyi Lin, Zeyu Cui, Yitian Du (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
  149. Schrodinger's Kittens: Mahandeep Parida (LBS Academy, India ) , Soham Dahane (ALLEN Career Institute, India ) , Ayush Kumar, Aditya Mishra (2 × FIITJEE ) , Tejas Shende (IITian's PACE )
  150. Sigma team: Oskar Martiňák, Lukáš Výtisk, Sebastian Busch, Lukáš Staník, Kateřina Rubišarová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  151. Sinister 5: Mudit Mangal, Cherish Jain Cherish (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Arin Dhariwal, Divyam Agarwal (2 × Cambridge Court HS, India ) , Saiyam jain (MPS, India )
  152. SIPHON: Suraga Devraj (Bala Vidya Mandir, India )
  153. Sirius: Tita Tauziatul Farida, Ira Saira, Nur Mila, Najwa Annisa Salsabila, Wulan Wahyuni (5 × MA Putri PUI Talaga, Indonesia )
  154. slo sto: Maria Pańkowska, Ada Smuczyńska, Szymon Omieljaniuk, Michał Mańkowski, Miłosz Tyburczy (5 × I Społeczne Liceum )
  155. Solschi + Plitan's Army: Traian Rares Tus (CN Gheorghe Șincai, Romania ) , Cosmin Popan, Octavian Grigorut, Ioana Milea, Eduard Mihai (4 × CN Mihai Eminescu, Romania )
  156. Spiral: Anders Arnold Ilango (Maharishi Vidya Mandir, India )
  157. Společenstvo tabulek končí: Antonín Kubík, Vít Salava, Matyáš Tvrzník, Šimon Kala, Daniel Franc (5 × G, Roudnice nad Labem )
  158. Š-kvarci-A: Martin Garncarz, Tomáš Čajan, Jitka Ševčíková, Markéta Mandulová (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  159. Team Pond: Eric Sun, Serena Kim, Benson Wang, Andrew Park (4 × Loomis Chaffee School )
  160. Teddy Troopers: Vuk Hip, Nikola Lakic, Aleksa Sotirov, Igor Engi (4 × Mat. gymnázium, Bělehrad ) , Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH )
  161. The Boltzmann Brains: Ștefan-Alexandru Ișfan (Tudor Vladimirescu N Col,Romania ) , Ana-Maria Ailiesei, Ioan Leolea, Victor-Ioan Dumbravă (3 × Mircea cel Batran N Col, Romania )
  162. The Cosmos: Titiksha Yadav (St Paul’s GS ) , Sarthak Mishra (Krishna Public School, India ) , Ekamnoor Singh, Shreyansh Shreyansh (2 × Delhi Public Sch., India ) , Dev B (Ganga National Public School, In )
  163. The Dyslexic Psychics: Cameron Dymond, Yury Balabin, Winner Sotthivej, Alikhan Murat, Kenneth Lee (5 × Tonbridge School, England )
  164. The Martians: Balázs Makrai-Kis, Árpád Blázsik, Gergely Czehlár, Botond Szendrei, Gergely Szépvölgyi (5 × Veres Péter Gimnázium )
  165. The Quantum-plators: Abhiram Reddy Yanampally (Narayana Junior College, India )
  166. The Ultraviolet Catastrophe: Aaryan ., Akshar ., Anish ., Prabhav ., Shreyas . (5 × TLC PU Col., India )
  167. The VSA Physics Nerds: Calvin Rubingh, Jackson O'Neil, Sean Brindle (3 × Veritas Press )
  168. There Is Such People: Dimitar Netzov, Georgi Zlatinov, Milko Bakalov, Boris Vasilev, Andon Todorov (5 × Sofia H. S. of Mathematics, BG )
  169. thptchuyenluongthevinh: My Quyen Tran, Duc Nguyen Le Thanh, Quang Bao Nguyen, Hoang Minh Tran, Tan Minh Ong (5 × Lương Thế Vinh HS, Vietnam )
  170. Totoro: Daniel Kim, Tony Ryu, Sergio Lu, Tomas Perez (4 × Int. school Nido de Aguilas )
  171. Trùm đất cảng: Kien ZincMutation, Minh Pham, Ngu The Khoidam, Dung Cong Ngo, Nam Dang Phuong (5 × Tran Phu High School, Vietnam )
  172. Tvoje Máma: Petr Dosedla, Matouš Šafránek, Petr Šícho, Nikita Ustinov, Vojtěch Votruba (5 × G Jana Keplera, Praha )
  173. Tým Tyle: Jan Hlavnička, Antonín Šimák, Vít Jevčák, Dominik Polanský (4 × G, Písek )
  174. TýmMírnéhoPokrokuVMezíchFyziky: Tomáš Brablec, Dominik Havelka, Jakub Kratochvíl (3 × G, Boskovice )
  175. UHI11 ECC: Junwen Jiang, Jinglin Xu, QiYuan Zhang, Junsoo Kim, Elan Li (5 × University Hill SS, Canada )
  176. UHill ECC: ZiXiang Liu, Serena Chen, Steven Liu, Brian Ryu, Louise Zhou (5 × University Hill SS, Canada )
  177. ULO Bees: Franciszek Białkowski, Adam Kubiak, Michał Wojtkowiak, Jakub Krawulski, Wojciech Malecha (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  178. University High School A: Rishauv Kar-Roy, Yuchan Yang, David Song, Howard Ji, James Shi (5 × University Highschool, CA, USA )
  179. Varcholovci a Horvátovci: Pavol Pivko, Jozef Mičáň, Viktor Balan, Samuel Stanek, Filip Makara (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  180. VPU Physics Team: Adam Novák, Ondřej Pipek, Tereza Fejfarová, Kateřina Koberová, Eso Vrukávu (5 × G Dašická, Pardubice )
  181. Výběrová jelita národa českého: Ondřej Piroutek, Matouš Fiala, Jiří Kruchina, Jia Xiang Ji, Jakub Beneš (5 × G, Českolipská, Praha )
  182. Vyomgami Indians: Divyansh Pandey, Gurbhit Chaurakoti (2 × KV Sangathan, India )
  183. WhateverTeam: Michael Anderson, Hubert Pochłopień, Jakub Szumiński, Michał Krajewski, Szymon Araszewicz (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  184. Witch Crew: Adam Tvrz, Antonín Masopust, Hai Phong Nguyen, Veronika Martinková (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  185. xineF: Mikołaj Czarnecki (XXXIII Liceum Dw. Mik. Kopernika ) , Alessandra Jabłonowska, Jan Turczynowicz, Maciej Dąbkowski (3 × XIV Liceum Og. im. St. Staszica ) , Igor Kumela (V Liceum Og. J. Poniatowskiego )
  186. Yeah Pirates: Edward Xiong, Alexander Huang, Andrew Van Dusen, Mason Wang, Suraj Oruganti (5 × WW-P HS South, Windsor )
  187. Young spirit: Raiyan Ahmad Raiyan (FIITJEE )
  188. Ztracené iluze: Adéla Popelková, Ondřej Pěchula, Jindřich Szurman, Gabriela Trojková (4 × G O. Havlové, Ostrava )
  189. Θ Violeta | PBG Sarajevo: Tarik Agić, Esma Jakupović, Adin Frljak, Bakir Ganić, Fatih Žgalj (5 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
  190. π^tlik: Jiří Jirásek, Lukáš Brož, Bobur Toshtemirov, Šimon Pekár, Jan Kotrlík (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
Kategorie

B

  1. ?: Michaela Valtrová, Jiří Rypl, Vít Pfleger, Jan Petkov, Jan Trubka (5 × Mendelovo G, Opava )
  2. <Physics Gang>: Maram Abd-El Wanis, Mariam Tharwat, Malak Afifi, Malak Abd-El Baset, Doha Deia (5 × Obour STEM School )
  3. <script>alert("bug");</script>: Otomar Miskolczi, Jan Telinger, Vít Mach, Filip Taschner, Filip Vaidiš (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  4. $\dfrac{di}{dt}= ï$: Tomas Babelis (Vilniaus jezuitu gimnazija ) , Benas Raišutis, Simas Zalatorius (2 × Vilnius lyceum ) , Jokūbas Viršilas, Tomas Žadvydas (2 × Klaipėdos licėjus, Lithuania )
  5. 11th wasters: mk Sourav Mukhopadhay, Lamp Arya gupta, Akk Pompom Bose (3 × South Point H. S., India ) , Prajwal Prajwal Avhad (ALLEN Career Institute, India ) , Grosly Meerkat Ghosal (Allen High School )
  6. 221b baker street: Youssef shaban abdin Bakry, Mahmoud Abdullah mahmoud Al-Taher, Ammar ibrahim youssef Zahran, Ahmed Walid Hassan, Ahmed Alaa Ahmed Hassan (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  7. 23 Marbles on a Xylophone: Kiersten Gene Calubaquib, Malks Mogen David, Caesar Lopez, Sebastien Lucian Reyes, Filbert Joseph Ubanos (5 × Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  8. 3/5: Amálie Anna Kulhánková, Sára Nováková, Sofie Popova (3 × OPEN GATE Říčany )
  9. 3Fyzici: Adam Šajch, Tobiáš Pavelka, Jan Ujházy (3 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  10. 5>1: Dev Arora (St. Anns School, India )
  11. ABACADABRA: Evan Kim (Tesla STEM HS, USA ) , Rushil Shah (Dulles High School, USA )
  12. Abberation: Iliya Kyosev (PPMG "Nikola Obreshkov" ) , Zlatomir Zhelev (HS of M a N.S. Dobri Chintulov ) , Kalina Doseva (HS of M a N.S. Vassil Drumev ) , Georgi Kostadinov, Konstantin Krastev (2 × Prof. HS of M and NS N.Obreshkov )
  13. Adlai E. Stevenson High School: Simon Sikora, Benjamin Chen, Youran Zhu, James Tan, Michael Movmyga (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  14. Agosto: Hana Mahmoud Ahmed Kotb (Ismailia STEM HS, Egypt ) , Deyaa Mohamed Emam (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  15. Akatsuky: Raghd Metwally, Shahd Metwally Mohammed, Hadeer Mahmoud Ghoneim, Shadwa Amir Ahmed, Jihan Ali Ali (5 × Abou Tesht SS for Girls )
  16. AlabaTrappp: Tuấn Dương Nguyễn, Đức Mạnh Lê, Vũ Nguyệt Minh Vương, Đức Phi Long Nguyễn, Quang Huy Lê (5 × Tran Phu High School, Vietnam )
  17. Anténa: Jakub Kraus, Daniel Kučera, František Farda, Huy Dat Le, Jiří Jána (5 × G Teplice )
  18. Antigravity Pomelos: Vojtěch Pluskal, Alex Doležal, Kamila Krupičková, Milan Steklý (4 × G, Olomouc-Hejčín )
  19. Arctic_Wolf: Mahmoud Adel Mohamed Amer, Kerolos Medhat Malakhy Nakhnokh, Yousef Fathi Ahmed El-Ghandour, Seif El-Den Ashraf Abdullah, Mohamed Ayman Mohamed Hussien (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  20. Archimedova Vaňa: Viktor Imrišek, Matej Repa, Martin Belluš (3 × G Grösslingová, Bratislava ) , Adam Džavoronok (G Poštová, Košice ) , Ivo Novysedlák (G Jura Hronca, Bratislava )
  21. Armada de Clayton 2.0: Matheus Araujo Teixeira, Ramon Brison, Sofia de Almeida (3 × Colégio Anglo Jacareí )
  22. AVENGERS: Sanchit Garg (Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Lavanya bansal, Sohom Sarkar, Neel Basak (3 × St. Peter's Sr. Sec.school ) , Tanvi Gupta (Saint Fateh Singh Convent School )
  23. Big Brain Physics: Lukass Kellijs, Kristaps Jukša, Daniils Soško, Arvīds Gills, Bogdans Grebņevs (5 × Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV )
  24. Binary Bandits: Himanshu Garg Himanshu Garg (ALLEN Career Institute, India ) , Akshat Kerni Akshat Kerni (Army Public School, India )
  25. Boltzmann's "Brains": Ilja Niks Stoligvo, Ramona Poreitere, Stanislavs Dubrovskis (3 × Riga State Gym. No.1, Latvia ) , Daniils Kargins (Riga Sec. Sch. No. 10, Latvia ) , Mārtiņš Čaune (Riga Tech. Univ. Engin. HS, LV )
  26. Bráník Clique: David Bálek, Jiří Hrubant, Vojtěch Kozel, Vladimír Palko, Vladimír Švastal (5 × G Legionářů, Příbram )
  27. CaminBaieti: Alexandru Iorga, Razvan-Gabriel Marcu, Mihnea Butiurca, Andrei Darius Dragomir, Alexandru Momoiu (5 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  28. Clube do Clayton: Gabriel Simi, Lucas Borges Ferreira da Rocha, Danilo Abbade Diniz, Melissa Marenghi, João Vitor da Silva Lino (5 × Col. A Cas Ricardo - SJC, Brazil )
  29. Coat: Henry Ding, Danny Yoon, Ryan Yang, Max Zhang, Praj Chirathivat (5 × Choate Rosemary Hall, UK )
  30. Combiuence: Pranay Tiwari Pranay (ALLEN Career Institute, India )
  31. Comrades: Aastik Pathak, Ayush Agrawal, Sashakt Keshri (3 × DAV Public Sch., India )
  32. Contactus Alpha: Mark Le Nguyen Ngoc Minh, Jack Pham Lieu Thanh Tung, Corn Ngo Tan Tai, Andy Tran Nhat Quang, Newgate Do Hoang Nguyen (5 × Gia Dinh HS, Vietnam )
  33. Crackers: Momen Aslan, May Elsayed, Shaimaa Ramadan, Mohamed Fathy, Esraa Hassan (5 × KFS STEM School )
  34. Czech Špek 2: electric bogaloo: Tomáš Toman, Matěj Bureš, Ondřej Švihnos, John Vít, Štěpán Šípal (5 × G, Děčín )
  35. Ded: Alexander Stoyanov (91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" )
  36. Descendants of Newton: Radwa Mustafa Hassan Ewida, Yasmeen Abdelsalam (2 × Obour STEM School ) , sayed ayman sayed ibrahim ghazal (6 October SS ) , Fatma Ali Gharieb Ali Ali (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Ahmed Bedeir Mohammed Aboyosef Aboyosef (Luxor STEM School, Egypt )
  37. dirac_sea_travelers: Arthur Carlos Jacobina Pires Filho, Carlos Eduardo, Gabriel Veríssimo Girão, Leonardo Torres Silva, Renan Ferreira Rodrigues (5 × Col Ari de Sá Cavalcante, Brazil )
  38. Diracovy důmyslné notace: Vojtěch Štěpán, Jindřich Dvořáček, Jakub Kos, Martin Hraba, Matyáš Pořízka (5 × G, Benešov )
  39. Discombobulated: Alexander Kornienko, Mihail Vitvinov, Anna Visnivecka, Irina Rozevska, Daniil Leontiev (5 × Riga Classical Gymnasium )
  40. DJ Soc Nhi+: Quang Minh Le (Lê Hồng Phong HS, Vietnam ) , Phan Tien Minh Thuy, Hoang Yen Linh Phan, Ly Man Nguyen (3 × Tran Dai Nghia Specialised HS )
  41. DNksVCPzTImPMT: Ján Plachý, Adam Benjamín Plšek, Timotej Vida, Viera Glevitzká, Juraj Petráš (5 × G V. Nedožerského, SR )
  42. E=MC Hammer: Kalash Bhaiya, Avani Agrawal, Himanshi Agrawal, Jigyasa Chauhan (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Tanya Pattnaik (FIITJEE )
  43. edju03: Edward Ju (St. John's School )
  44. Egg Roll Fridays: Joseph Zhang, Canis Li, Jamin Xie, Roshan Bellary (4 × Valley Christian HS, USA )
  45. EgyptGeeks: Abdelrhman Elbrens, Ahmed Alaa Aldeen, Yousef Elshafei, Fahd Hassan (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
  46. Echo: Swaraj Singh (ALLEN Career Institute, India )
  47. Einsteinium PSDNJ: Fatemeh Habibollahi, Haniyeh Abbasi, Vania Savadkouhi, Forough Yazdanian, Kousar Sadat Mousavi (5 × Shahid Hojjati Student Res. Cen. )
  48. EL-πρηe: Ahmed Mohamed Ahmed Kamel, Ahmed Mohamed Ahmed Mohamed, Ahmed Madeh talaat Ibrahim, Adham Ahmed Fawzy Farag, Khaled Ahmed Elsayed Ahmed (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  49. Elec-trics: sama emad, mennat allah altonbry, malak abd-elsalam (3 × KFS STEM School )
  50. Elektrisiert: Lars Wichmann, Alexander Schneider, Dominik Pietzuch (3 × Albert-Einstein-Schule )
  51. Elon Musk: Ali Diaa Eldyn Ali (Ismailia STEM HS, Egypt )
  52. Error404: Jakub Koňárek, Lukáš Kycl, Andrej Bružeňák, Petr Slonek, Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  53. Excited Tachyons: Faraz Ahmed Siddiqui, Mehul Borad, Abhiram Cherukupalli (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Kartik Arora (FIITJEE ) , Medhansh Verma (IITian's PACE )
  54. Exupery Antimatter Squad: Olita Zadorožnaja, Vladislav Smirnov, Lev Erlikh, Areti Tsagkouli, Daniil Andriushchenko (5 × Exupéry Int. Sch., Latvia )
  55. F=ma: Phan Thanh Quang Huy, Phạm Đăng Hoàng, Đặng Ngọc Hải Triều, Phạm Gia Huy, Nguyễn Đức Phương (5 × Nguyen Chi Thanh Gifted HS )
  56. FearfulOctopus38: Milana Komisarova, Vasilisa Vlasenko, Julija Vaikute, Nestors Starostins, Sebastians Zudie (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  57. FF15 JG Diff V2.0: Nikita Zahranyčnyj, Martin Matura, Petr Kužela, Michal Kubala (4 × OPEN GATE Říčany )
  58. Fighters: Ahmed Mokhtar Hassan Ashry, Ahmed Samir Ibrahim (2 × El-Sadat STEM school ) , Salma Mohamed Abdel El-Latif (Al Ibrahimia Language School ) , Yasmina Ahmed Nagah (Ashraf Jawish School ) , Waad Ahmed Omar (El hawamadia sec. s. for girls )
  59. Filozofové od Baráčku: Martin Satranský, Jan Cogan, Erik Pfeifer, Jakub Svoboda, Nicolas Lubinsky (5 × G, Nová Paka )
  60. Fizikers: Srijan Tiwari Srijan Tiwari, Priyanshu Bharadwaj Priyanshu Bharadwaj (2 × FIITJEE ) , Soham Shaw, Shrey Shrey, Kapidhwaj Soni (3 × Unacademy )
  61. fiziks paramsatya: yashwardhan singh yashwardhan (DAV Public Sch., India ) , Marut garg marut (Unacademy ) , Anurag anurag (AGDAV Centenary Public School ) , Arman barik arman (Kharar Sri Aurobindo Vidyamandir ) , Ayush lohia ayush (Suryabali Singh Public School )
  62. Fizyczne Urwisy Dariusza: Filip Strzelczyk, Michał Rewienko, Natalia Jendrek, Szymon Brzana, Piotr Gąska (5 × Adama Mickiewicza, Kluczbork, PL )
  63. Fourier Optimum Pride: Mattias Timm Rast, Ander Pavlov, Rainis Puusepp, Siim-Erik Viiding, Laur Härm (5 × HTG, Estonia )
  64. Fyzikální filutové: Jakub Vyškovský, Jan Tuhovčák, Zuzana Houdková, Eliška Vítková, Daniela Koňaříková (5 × Masarykovo G, Vsetín )
  65. Fyzikální zrna: Adam Dobiáš, Lukáš Mikulecký, Tereza Římalová, Tomáš Čarvaš (4 × G J. Heyrovského, Praha )
  66. Fyzikáři: Tomáš Skála, Jan Křístek, Vojtěch Kuras, Tereza Kurasová, Daniel Chrenko (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  67. g = (20±40) m/s^2: Martina Lauerová, Pavel Dědek, Vojtěch Jandus, Julie Nováková, Kryštof Píštěk (5 × Nový PORG, Praha )
  68. G(J+TR): Zdeněk Mareš, Matěj Ságl, Matěj Venhoda, Štěpán Taláček (4 × G, Jihlava ) , Filip Brada (G Masarykovo nám., Třebíč )
  69. Gangul Grigore Moisil: Razvan Gabriel Agafitei, Cosmin Rusalin Murariu, Daniel Paul Rotariu, Laura Maria Sarbu (4 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Daniel Malanca (Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
  70. GASprom team: Vratko Pravotiak, Adam Púchovský, Ján Šnyr, Lucia Koštialová, Andrej Štelcl (5 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
  71. Genius: Farnoush Pourshaban (Ejei High School, Isfahan, Iran )
  72. GFV: Quân Trương Hoàng, Duy Phạm Đức Duy, Quân Nguyễn Hoàng Quân, Thành Phạm Quang Tiến Thành, Khánh Mai Vĩnh Khánh (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  73. Ghostofcma: Mint Trần Nhật Minh, Hatori Nguyễn Hữu Thắng, Fubuki Ngô Việt Hoàng, Đỗ Xuân Tài (4 × Chuong My A HS )
  74. GOATs: Ramy Mohamed, Yusuf Yasser, Yousre Ramadan, Kareem Tantawy, Abdelrahman Anwar (5 × STEM High School, Egypt )
  75. GPM: Samuel Slosiarik, Ivo Rusinko, Michal Almáši, Lucia Ploščicová, Jakub Lukáč (5 × G, Park mládeže, Košice )
  76. grinders: Adrian Lam, Tsz Yeung Ryan Lum, Jeffrey Sze, Hugh O'Donnell, Herman Chow (5 × Tonbridge School, England )
  77. Gumkáči: Jozef Kyčina, Eduard Mrug, Tomáš Chrenko, Vladimír Drobný, Martin Babala (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  78. GVATOM: Matúš Mikolaj, Denisa Michnáčová, Michal Rzeszoto (3 × G Varšavská, Žilina )
  79. Heimerdinger: Matúš Kúdela, Oliver Srvček, Žofia Chrvalová, Juraj Heriban, Ivan Bako (5 × Gymnázium Angely Merici )
  80. Herlock Ohms: Sofia Faleiros Romero, Ana Amélia dos Santos Nascimento, Milena Kaufmann Fonseca (3 × Colégio Anglo Jacareí )
  81. High students: David Pastor, Rudolf Raab, Marek Serafin, Jakub Petrov, Rostislav Sliž (5 × G, Třinec )
  82. Hmề Chmúa: Phuong Anh Tran, Gia Nhat Minh Bui, Minh Quang Tran, Quang Minh Nguyen, Tuan Phong Chu (5 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  83. Hot spicy physicist: Štěpánka Samková, David Liška, Marie Pávová, Damia Veselá, Ondřej Mikula (5 × Gymnázium Přírodní škola )
  84. HSC Team 2: Yufei Wan, Abigail Au, Andrew Kang, Minghao Chen (4 × Hillfield Strathallan C, Canada )
  85. Hwite Bread: Sarthak Agrawal, Shohom Chakraborty, Keon Abedi, Harish Premkumar (4 × Mira Loma High School, USA )
  86. ChadPandus: Nirav Bhattad, Yash Palwe, Reeshabh Kotecha, Samarth Barve, Aryan Mahajan (5 × MP Intern. Sch. and Junior Col. )
  87. Chicken Minds: Jim Phan Nhat Nam, Tristan Nguyen Quoc Dung, Thomas Bruce Nguyen Vu Thanh Lam, Marco Truong Gia Ky Nam (4 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam ) , Daniel Tran Quang Khai (Trung Vuong SHS )
  88. import tensorflow as tf: David Meleg (S/PŠ Jedovnice ) , David Škrob, David Bárta, Tomaš Názler (3 × SPŠ a VOŠT Brno ) , Nicola Škardová (G a OA, Říčany )
  89. Ineffable Aurora: Soumendu Jana (Lakshmikundu R.N.R. HS, India )
  90. Innovators: Kirollos Fady, Mahmoud Esam El-Din, Ahmed Wael elmarsafy, Ziad Elbadry, Amonios Atef (5 × STEM High School, Egypt )
  91. Interstellar: Ahmed Ragab, Atheer Ismail, Mennallah Gamal, Abdalrahman Khaled, Ali Nagy (5 × Obour STEM School )
  92. Isaac a jeho Kokos: Anna Drobilová, Kateřina Prantlová (2 × G Jindřichův Hradec )
  93. jabko: Zuzana Lisztwanová, Wiktor Macura, Marek Szymeczek, Filip Böhm (4 × G J. Słowackiego, Český Těšín ) , Vojtěch Lisztwan (SPŠ elektrotechnická, Havířov )
  94. JTY2: Jana Ahmed Zahran, Tasneem El Sayed, Yara Tamer, Yara Etman (4 × KFS STEM School )
  95. Kepler's Fourth Law: Pragun Pudukoli (NC for Excellence, India )
  96. Kepler's wall: Denitsa Vasileva, Lora Lukmanova, Bayan Gechev, Enislav Nikolov, Dimitar Sotirov (5 × Sofia H. S. of Mathematics, BG )
  97. KIM: Ondřej Pavlas, Josef Malý, Matouš Kočí, Michal Novák, Jan Kotovský (5 × G, Písnická, Praha )
  98. Kosata na Karavasilev: Petar Zhotev, Martin Georgiev, Lyuba Apostolova, Manol Atanasov, Radost Tsvetkova (5 × Sofia H. S. of Mathematics, BG )
  99. Krímeš: Diana Čačková, Tomáš Mihálik, Svätoslav Holonič, Peter Frena (4 × G, P. Horova, Michalovce )
  100. Kulíšci: David Halmazňa, Martin Dvořák, Justýna Střelecká, Magdaléna Chromčáková (4 × Masarykovo G, Vsetín )
  101. Lambert Team 2: Katherine Chang Chang, Jessica Shin, Srirag Tatavarti, Vineeth Sendilraj Vineeth Sendilraj (4 × Lambert High School, USA )
  102. Lambert Team 3: Pranav Batchu, Rohan Venkatdas Rohan Venkatdas, Mia Park, Justin Wang Wang (4 × Lambert High School, USA )
  103. Lambert Team 4: Rohan Kansal, Max Xu, Priya Jani, Sam Chen (4 × Lambert High School, USA )
  104. Laplace's Demons 2: Ayush Anand Ayush Anand (Disha Delphi Public Sch., India ) , Mann Allen (ALLEN Career Institute, India ) , Yehyun Choi (Westlake HS ) , Garvit Sobti (Mount Carmel School, India ) , Benjamin Wang-Tie (Johns Creek High School, USA )
  105. Levý úhel: Jiří Polách, Martina Plevová, Petr David Lanča, Vojtěch Blažek, Jan Opěla (5 × G, Frýdlant nad Ostravicí )
  106. Liceo di Dolo: Marco Borgo, Edoardo Gardin, Riccardo Fogarin, Giovanni Favaro, Alex Filaferro (5 × Galileo Galilei, Italia )
  107. Mac Jones MVP: Heran Yang, Shiv Gour, Suraj Reddy, Jack Wu (4 × Charter Sch. of Wilmington, USA )
  108. MAMBO: Mikołaj Kusiak, Franek Ungeheuer, Oliwier Strzępek, Maciej Kmąk, Bartosz Kaszubski (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  109. Man patiks: Kasparas Savickis, Matas Garbaravičius, Jurgis Kemeklis, Bernadeta Savicka, Kristijonas Bernatonis (5 × Vilniaus jezuitu gimnazija )
  110. Manergy: Mazen Mohamed, Youssef Abbas, Ammar Yasser Abd-allah, Omar Elhady, Mohamed Yamany (5 × Obour STEM School )
  111. Manga²: Ahmed Esmail, Abdelrahman Ehab, Abdelrahman Elsayed, Yousef Mekky (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
  112. Marlborough L6 - 1: Max Del Mar, Henry Green, Loranzo Fluxa-Rodriguez, Josh McRae, Sarthak Munjal (5 × Marlborough College, England )
  113. Marlborough L6 - 2: Sam Brooks, Jack Harper-Hill, Charlotte Greenham, Amberley Pereira, Isla Brown (5 × Marlborough College, England )
  114. Marlborough L6 - 3: Ned Wolfe, Seb Hebblethwaite, Rory Chang, Monty Quinlan, Marco Cheung (5 × Marlborough College, England )
  115. Marlborough L6 - 4: Joe Baldock, James Roberts, Edward Fuller, Edward Tan, Zack Bell (5 × Marlborough College, England )
  116. Maxwell's Demons: Abdelrhman Elsayed, Mohamed Shaban (2 × STEM High School, Egypt ) , Rahma Mohamed, Hannah Walid, Salwa Ebrahim (3 × Sharkya STEM School, Egypt )
  117. Maxwellians: Aditya Narware, Pranav Krishna, Aditya Prakhar, Ritvij Gopal (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Omjee R Giri (Trinity Global School, India )
  118. mech-teck: Fatemeh Mahdieh (Farzanegan High School )
  119. Mental thinking: Moaz Sayed, Mohamed Ezzat, Mohamed Ibrahim, Abdelrhman Hassan, Kyrillos Saied (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  120. MMIM: Tereza Bugajová, Kateřina Hyrniková, Zuzana Kučová, Veronika Sarah Wapieniková (4 × G, Třinec )
  121. Mobbyn: Michał Ginalski, Patryk Michalski, Maksymilian Marek, Filip Łękawski, Adam Przyprawa (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  122. Mozečky 2.0: Hynek Janáč, Marie Filgasová, Tereza Kropidłowská (3 × Masarykovo G, Vsetín )
  123. Mr India: Mozeel Vanwani (ALLEN Career Institute, India )
  124. Mustaka na Gesha: Rumen Dimitrov, Samuil Petkov, Ilia Svetlinov Petrov, Viktor Mihaylov, Ivan Ivanov (5 × Sofia H. S. of Mathematics, BG )
  125. mymensingh platoon: Abu Bakar Siddik Alif, Sadman Sakib Arnob (2 × Mymensingh Eng. Col., Bangladesh ) , Golam Kibria Tarafder (Mymensingh Zilla School, BGD )
  126. Na medicínu!: Martin Petráš, Tomáš Pazderka, Pavlína Švestková, David Tichý, Daniel Valenta (5 × G Mozartova, Pardubice )
  127. neBILsin(alfa): Martin Švanda, Petr Drobílek, Zdeněk Bambas, Ondřej Vašátko (4 × G Opatov, Praha )
  128. Nevíme nic: Kateřina Jabůrková, Tereza Válková (2 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  129. New Brain: Nourhan Samy (KFS STEM School ) , yaser hassan, Habiba Mohamed, Fatma Nasr (3 × STEM Qena HS, Egypt ) , Shahd El behery (Zayed SS For Girls )
  130. New Frogwill: Lazar Topic, Milica Vidic, Katarina Popov, Kristina Nikolic (4 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  131. Newtonian Creatures: Samar Yadav (ALLEN Career Institute, India ) , Yaseen Muhammed (GEMS OO Indian Sch., Emirates ) , Rachit Ahuja (Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Aayush Anand, Navansh Bansal (2 × FIITJEE )
  132. Newtonki: Olga Janocha, Aleksandra Nycz, Karolina Bysiewicz, Krzysztof Marszałek, Daria Zabawa (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  133. Newtons Disciples: Vikas V Patil, Ayush Ranjan, Aditya Ghotiya, Amrit Raj Anmol, Santak Panda (5 × ALLEN Career Institute, India )
  134. Ninja lang Ly: Nguyen Nhat Nam, Nguyen Thanh Vinh, Tran Hai Nam, Vu Duc Anh Bill Vu, Le Gia Huy (5 × Chu Van An Ha Noi highschool )
  135. non-simps: youssif mohamed, ahmed samir (2 × STEM High School, Egypt )
  136. Obour icons: Shahd Boshra, Aya Rada, Mariam Waly, Mariem Elkashef, Maryam Mounir (5 × Obour STEM School )
  137. OCRR: David Constantinescu, Robert Stanescu, Miruna Neacsu, Vladimir George Necula (4 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO ) , Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania )
  138. Omega: ahmed fouad (Bani Sweif STEM School, Egypt )
  139. Omek: Keyaan Kartikeya Rajesh (Maharishi Vidya Mandir, India )
  140. optimum pride: Hanz Isaac Arnaldo, Dirk Erwin Tardecilla, Hedelito Dollison, Anton Marie Vinluan (4 × Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  141. Orion Hunters: Aadi Sinha, Jai Aakash Gopalakrishnan, Ahmad Shaeel Akhtar, Rayyan Simab, Aditya Kamat (5 × Delhi Private School )
  142. ORZED SOULS: arpan kumar arpan, Abhinav Jha Abhinav, sidhartha swain sid, Aritra Sarkar ARI, sohan maity sohan (5 × ALLEN Career Institute, India )
  143. Os Capota Corsa: Everton Albuquerque de Oliveira, Gustavo Esteche Araújo, Antônio Miguel Gonçalves Bezerra Júnior, Seong Hwan Kang, Rafael Moreno Ribeiro (5 × Col Ari de Sá Cavalcante, Brazil )
  144. Osmičky: Petr Martynek, Bára Kajzarová, Vladimír Šnajdr, Michaela Holotňáková, Pavel Myrdacz (5 × G, Třinec )
  145. P. P. P. P. P.: Matyáš Petrák, Bohumil Zíka, Zlata Vratišovská, Vojtěch Dvořák, Jan Forejt (5 × G, Pelhřimov )
  146. PAPRIKA_V: Ivan Tagarev (Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Martin Lozanov, Ivan Gyulev, Viktor Velichkov (3 × American College Sofia ) , Krum Aleksandrov (MG Geo Milev Pleven, Bulgaria )
  147. Párek z bufetu 1% masa: Martin Kaplánek, Tomáš Vomlela, Jan Moravík, Tomáš Motlík, Viktor Baloun (5 × G, Česká Lípa )
  148. pasumci električtí v represi: Michal Krupa, David Roušar, Albert Dřímal, Adam Kvičera, Daniel Toppisch (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  149. Pentaquark ULO Team: Jan Pieczywok, Weronika Wilk, Marek Rauchfleisz, Wit Fornalik, Aleksander Barański (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  150. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Jakub Hadač, Michael Křivan, Matěj Olič, Jakub Udržal, Josef Kerner (5 × G V. Hlavatého, Louny )
  151. PHYind: Preeth Bera, Manas Agnihotri, Aman qp, Aayush Dwivedi, Vaibhav Porwal (5 × Unacademy )
  152. Physicists: omar Ibrahim, Ahmed Swelam, Abdelrhman Abdelaziz, Mohanad Adel, Amr Hendawy (5 × Obour STEM School )
  153. Physics 6.1 B: Luke Loveland, William Hartigan, Leo Mekic, Ksai Lee, Freddie Skrine (5 × Radley College, UK )
  154. Physics BROS: Abdelrahman ELatroush, Abdelhameed Eldosoky, AbdElhady Husien, Ahmed Mokhtar, Mohamed Anan (5 × Dakahlia STEM HS )
  155. Physics Calculator: Ammar Massoud (Shatha High School ) , Mahmoud Airoud (Sina School )
  156. Physics Helix (PSDNJ): Zahra Sharifi (Shahid Hojjati Student Res. Cen. )
  157. PHYSICS1: AGAM Roy AGAM ROY, Nishant Singh Nishant Singh, Prakhar Jain Prakhar Jain, Sonit Patil, Achintya Gupta Achintya Gupta (5 × FIITJEE )
  158. Pi * g=30: Abdelrahman Mohammed, Moneer Ali, Ahmed Moussa, Youssef Nabil, Zyad Hamed (5 × STEM High School, Egypt )
  159. Pioneers: Rashad Abdeltawab, Ahmed El-Sheikh, Karim El Sedfy, Omar Mohamed, Ali Barakat (5 × 6 October SS )
  160. Pole "Název týmu" je vyžadován: Ondřej Jamelský, Zuzana Krutinová, Phuong Uyen Le, Veronika Plevná, Miroslava Plevná (5 × G, Cheb )
  161. Pozitróny: Patrik Bašo, Michal Kišš, Michal Krulich, Igor Vargovič, Roman Magula (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  162. Pure_Rollers: archishman das, madhavendra Mishra (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Abhyudaya Aulakh, nityam gupta, arinjay singhal (3 × FIITJEE )
  163. PVGŠ: Adam Kozubek, Karolína Zemene, Jenda Kohout, Lukáš Vacek, Ondřej Šedivý (5 × G a ZUŠ, Šlapanice )
  164. Quantum: Moemen Wael Metwally, Karim Mohamed Hemdan Abdelnabi, Ahmed Sameh, Mohamed Khaled Gamal El Din, Ahmed Sameh Gouda (5 × Red Sea STEM Sch., Egypt )
  165. Quantum Brain Decay: Purnendu . (DPS Ranchi, India )
  166. Radim XD: Tomáš Janoušek, Tomáš Hrbáč, Dalibor Večeřa, Kateřina Peterková, Mikuláš Novotný (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  167. Radley 6.1 A Team: Gareth Ng, Roger Peng, Matthew Zhang, Chengjie Lu, Aleksandre Khundzakishvili (5 × Radley College, UK )
  168. Random Team V3: Paweł Osmański, Dominika Pik, Ewa Przybył, Jan Neumann, Dorota Dzierżak (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  169. Relativistic Squad: Hoang Duong Vu Ngo, Hoang Hai Vo, Dung Nguyen Viet, Duc Anh Ngo, Minh Hoang Le (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  170. relativity AKWS: Walid Medhat Al-Esawy, Abdelrahman Majed Alkerdawy, Kareem Ahmed El-Nashar, shehab sherif Abd-alsttar Abdalaziz (4 × STEM High School, Egypt )
  171. REPELTRON: HARSH PRATAP SINGH _ (Army Public School, India )
  172. Rồng Da Trắng: Gia Hưng Thái, Gia Tấn Khang Phan, Nhã Vy Tô, Phúc Nguyên Đặng, Tiến Đạt Nguyễn (5 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  173. Royal penguins: Karolin Laud, Karmen Laud, Patrick Mauer, Karl Andreas Parts, Henri Peterson (5 × Tallinn SS of Science, Estonia )
  174. Rustark: Vít Orlický, Matej Petz, Karol Marinica, Tomáš Barica, Richard Miščík (5 × G J. A. Raymana, Prešov )
  175. Ryby Wód Batypelegialnych: Radosław Iskra, Arkadiusz Sobczak, Jakub Skarbek, Michał Kołodziej, Jan Rozmund (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
  176. Rytíři z Lovosic: Vojtěch Haslinger, Pavel Žáček, Petr Filip, Miroslav Pokorný, Jan Červenka (5 × G, Lovosice )
  177. Salted Peanuts: Jana Kvapilová, Agáta Coufalová, Marta Coufalová (3 × G, Olomouc-Hejčín )
  178. SCI-TECH: Abdullah Alperen Sen, Mehmet Anıl İşkesen, Emir Akdag, Kaan Dere, Kayrahan Kaya (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  179. Sherlock Ohms: Kim Balharek, Clara Janssen, Rebecca Schmitt, Marvin Gönner, Lucas Meyer zu Drewer (5 × Albert-Einstein-Schule )
  180. Schrödinger's Cat Fight Club: Alissa Sherbatov, Mark Suppiah, Maia Walzer, Nikhil Mudumbi, Joy Ren (5 × Bergen County Academies, NJ, USA )
  181. Schrödinger's Twats: Damien Lagler, Léonor Pascal Joseph Knecht (2 × Alte Kantonsschule Aarau )
  182. SImpESTA: Duy Nguyễn Thế, Hải Nguyễn Khắc Hồng, Vũ Bùi Huy, Minh Hoàng Đức, Đạt Phạm Nguyễn Thành (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  183. Square Squid physics: Aryan Tiwari, Pulkit upadhyay pulkit, Ayush Srivastava ayush, Dream Yadav Dream (4 × Ganga National Public School, In )
  184. Stem october: Mostafa Ismail, Abdelrahman Alghamry (2 × STEM High School, Egypt )
  185. Stratené Turingove deti: Katarína Chromá, Matej Rovder, Matúš Jakuboc, Juraj Pavolko, Lujza Lea Lavriková (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  186. Suicide squad: David Zlámal, Mia Holíková, Monika Poláková, Ján Izák (4 × GJP, BA )
  187. SULTÁNISTÁN: Vojtěch Marek, Petr Piňos, Patrik Juřica, Lukáš Lejdar, Josef Hynšt (5 × Biskupské G, Brno )
  188. Teslstien: Amr Reffat Mohammed, Mohammed Raafat, Mohanad Medhat, Youssef Ramy Samy, Alaa Eldeen Aly Mohammed (5 × Obour STEM School )
  189. The Alphas: Fares Mahmoud, Yahia El-abasery, Yousouf Walid, Abdelrahman Hassan, Adham Eid (5 × Obour STEM School )
  190. The Clashers: Keeyan Mukherjee, Akshat Sethi, Arkin Kachroo (3 × The British Sch, New Delhi,India )
  191. the earth is a sine wave ~~~: XinRui Li, Hao Fang, Jie Xu Liu, Ren Jie Tee, Tianyi He (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
  192. The Champions and Hamdy: Ahmed Samir, Mohammed Hany, Youssef Ayman, Loay Medhat, Mohammed Hamdy (5 × STEM High School, Egypt )
  193. The Indiana Womacks: Archit Kalra, Canaan He, Ishaan Singh, Lily Shukla, Lucca Mo (5 × Carmel HS, USA )
  194. The Panthers: Armaan Suden, Paarth Arora, Arjun Shringi (3 × The British Sch, New Delhi,India )
  195. The Premier Limit: Dnyanesh Hemendra Shinde, Hrishabh Ayush, Krish Srivastava, Rajat Das, Taes Padhihary (5 × ALLEN Career Institute, India )
  196. The Sherlock Ohms: Suyash Kapoor (ALLEN Career Institute, India ) , Shardul Joshi (Sharada Vidyalaya, India ) , Mudil Goel (Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Sidharth Valsan, Dhruv Gupta (2 × VOS, India )
  197. The sirius: Omar Abdul-Rahman, Bishoy Hany (2 × Obour STEM School ) , Maria Makram, Nour Selim, Shahinaze Mohammed (3 × Maadi STEM HS )
  198. Tonbridge: Ewan Gadd-Chapman, Donald Chui, Henry Hilleard-Rees, Dave Currie, Justin Lam (5 × Tonbridge School, England )
  199. Tractors: Omid Raeisi Filabadi, ALi Mohammdi, Mohammad Mahdi Montazeri, Mohsen Ahmadian, Amir Mahyar Teymuri (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  200. Trenghe18: Broken heart Trenghe18 (Tran Phu High School, Vietnam )
  201. tým se odhlásil: Václav Maštera, Matěj Volf, Šimon Basík, Petr Abazid, Klára Hubenková (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
  202. Tým Tyle 2: Ondřej Härtel, Sára Vaňáčová, Stanislav Dědič (3 × G, Písek )
  203. Ultra Plus++: Mohammed Elsayed, Mahmoud Ashraf, Adham El-Rouby, Ahmed Hatem, Mohamed Bakr (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  204. Universaly Chalenged: William Chittick, Sam Ou, Damon McDevitt, Ming Chan, James Moore (5 × Tonbridge School, England )
  205. VeleHořák: Matěj Dvořák, Markéta Velková, Ondřej Holčák (3 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  206. Velocity Raptors: Aditya Datta (MP Birla Foundation HS School ) , Tian Xie (Semiahmoo Secondary School, CAN )
  207. VIPRENIUM: Lauren Pharran, Ipek Hocalar, Virgile Goldberg (3 × Institute Le Rosey )
  208. Vůdci narvalů: Jan Rohla, Adam Jahoda, Julie Křimská, Ondřej Kanzelsberger (4 × G Jana Keplera, Praha )
  209. Where is Karl?: Catalin Botezat, Thomas Gardner, Oliver Whittal, Hayden Lam, Christopher Sneddon (5 × Tonbridge School, England )
  210. wm small bang: Ivan Ge, Neal Carpino, Michael Melikyan, Rithik Sogal (4 × Ward Melville High School, USA )
  211. Ye-zies: Edward Yan, Deven Reddy, Alvin Goh, Bishal Sarker, Austin Lu (5 × Old Scona Academic, Canada )
  212. Zlomci inteligence: Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, Ondřej Budil (4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  213. Zmajevi: Harun Ibrahimagić, Tarik Mujanović, Hatidža Awad (3 × Prva gimnazija u Zenici, BiH )
  214. Zpackalův trojúhelník: Martin Holzer, David Něnička, Ladislav Vávra, Monika Drexlerová, Ondřej Kvapil (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
  215. ΛLLγ_ΦƑ_ωĤιZZιφηZ: Tattwa Shiwani, Prabhav Khandelwal, Aadit Kumar Sahoo, Ayan Goswami, Sidharth Singh (5 × ALLEN Career Institute, India )
  216. зайо байо с лук: Vladimir Milanov, Peter Goranov, Viktor Gerasimov, Vivian Stefanova, Elitza Koukovska (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  217. Физики 1581: Philippov George, Ermolaev Mark, Kutyanova Maria, Bocharov Yuri, Egor Kozyrev (5 × Moscow Engineering School 1581 )
Kategorie

C

  1. 10b1 G10: Ibrahim Abdel Nasser Abdel nabi, Marwan Hossam Abu-Saty, Amr Mohamed, Adham yasser Ahmed, mohamed tarek abdelalem (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  2. 4 for four: Minh Nhat Nguyen (HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN ) , Nam Tran Nguyen, Duc Anh Nguyen, Khai Nguyen Vu Phan (3 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  3. 5 people, 1 team: Rares Marinescu, Alex Ioan Mirica, Thea Lungu, Luca Mihai Rascarachi, Rares Avadanei (5 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  4. 57,2958Degosť: Daniel Medveczky, Alica Dományová, Jakub Lubušky, Filip Prutkay, Peter Kumančík (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  5. A3 and the Adventures: Hoàn Nguyên Nguyễn, Đức Anh Nguyễn, Công Hiệp Phan, Hoang Bach Pham (4 × Le Quy Don Gifted HS, Vietnam )
  6. ACA PHYSICIAN: Favour Chukwuemeka, Emmanuel Oluwapobmile, Chibueze Collins, God'stime Goroti, Marcus Adelegan (5 × St.Thomas Aquinas coll. Akure )
  7. ACMI & Co .: Calin Puscalau, Mendel Mendelsohn, Alex Untesu, Ioana Stanoiu, Andrei Milcomete (5 × International Comp HS, Romania )
  8. Áčkarský POWER: Karin Jakubcová, Miroslava Pokorná, Mária Ostertágová, Martin Sojka, Daniel Karas (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  9. Adlerka GLN collab: Jakub Koval, Daniel Križan, Matúš Červeň, Viliam Zbyňovský (4 × Gymnázium Ladislava Novomeského ) , Marianna Slobodová (SPŠ elektrotechnická K. Adlera )
  10. air conditioner: Alexander Chen (BASIS Chandler, USA )
  11. Alone: Pro Nguyễn Trường Sơn (Le Quy Don Gifted HS, Vietnam )
  12. AMH5: Mostafa Mahmoud, Abdelrahman Hesham, Mohamed Ahmed, Hazem Mohamed, Ahmed Mostafa (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  13. Angel of Physics PSDNJ: Haniyeh Rassafi, Zahra Ghayour, Niloofar Zamani, Shakiba Atoufi, Azin Abbasi (5 × Shahid Hojjati Student Res. Cen. )
  14. Antifyzikári: Karin Petruňová, Michaela Maťašová, Milan Maťaš, Natália Čisárová, Margaréta Hajduková (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  15. Antihmotný bod: Zuzana Kačkošová, Richard Čornej, Jakub Lajčák, Valentín Mazur, Matej Mika (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  16. AZRAEL: Norbert Riebesam, Peter Ondrik, Adela Šaffova, Peter Šimko, Tomáš Tankovčík (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  17. Bali go: Bojidar Bozov (MG Plovdiv, BG ) , Kaloyan Todorov (MG Geo Milev Pleven, Bulgaria ) , Iliya Nikov (HS of M a N.S. Vassil Drumev )
  18. Bare Minimum: Milo Stammers, Sumedh Vangara, Daniel Mathew Daniel Mathew (3 × Poolesville HS, USA )
  19. Betta Team: Matouš Mišta, Jan Flajšar, David Bureš, Nikolas Pippal (4 × G, Olomouc-Hejčín ) , Jakub Drábek (Slovanské G, Olomouc )
  20. Bez práce nejsou koláče.: Michal Hurník, Lukáš Tichý, Jakub Laštovka, Matěj Petlach, Šimon Paroubek (5 × G Opatov, Praha )
  21. BOHR-ING QUANTUM-PLATORS: DIPAYAN DASGUPTA, Mrigaank Jain, RISHABH GUPTA (3 × FIITJEE )
  22. boing: Zehra Alara Ürkmez, Kutay Kulbak, Ilgaz Cengiz, Belinay Su Kılınç, Eylül Şevin Karabulak (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  23. Bosanska Krupa Gimnazija: Azra Nuhić (Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
  24. Bosanska Krupa High School: Adna Dekanović (Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
  25. Budulínci: Ambra Liv Conrad, Laura Gillarová, Daniel Theiss, Alfred Khynych, Martin Sudimac (5 × G, Cheb )
  26. Cãňvăs.päck(): Stanislav Barčák, Marko Vríčan, Peter Czimmermann, Šimon Devera, Zuzana Gintnerová (5 × G Veľká okružná, Žilina )
  27. Ceresané: Jakub Svobodník, Vít Říha, Filip Neumann, Vojtěch Výtisk (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  28. Čumáčci: Matěj Šicner, Petr Geršl, Oliver Klimeš, Vít Černý, Šimon Hanák (5 × Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
  29. Dašáci: David Theodor Nimrichtr, Martin Kavička, Dominik Wsól, Daniel Klein (4 × G Dašická, Pardubice )
  30. DIST: Filip-Dimitri Dolejan, Tudor Dan Popescu, Ionut Gabriel Stan, Rares Felix Tudose (4 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  31. Divočáci: Tomáš David Pranda, Matúš Senárik, Ľuboš Macháček, Miroslav Hladký, Alexander Petrík (5 × GJP, BA )
  32. DKD(Đ)A(À)M: Quang Minh Nguyễn, Đặng Trung Kiên Nguyễn, Đức Anh Dương, Anh Duy Đỗ, Tấn Danh Ngô (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  33. DMitrij MandleJeM: Matúš Bagin, Jana Fľaková, Dávid Drobný, Michal Bachratý, Marek Majerik (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  34. EGYPIONEERS: Kareem Elramly (Alexandria STEM School, Egypt )
  35. Einstein's Blunder: Mohammad Farhan Alam (International Hope School BGD )
  36. einsteinium: Vera Tham, Jannatara Jannat Rokan (2 × Singapore Chinese Girls’ School )
  37. Elita GJP: Kristýna Bělušová, Jakub Červeňan, Bronislava Bencková, Veronika Bělušová, Michal Kailer (5 × G J. Pivečky, Slavičín )
  38. Epický Zeuxis: Klára Kozáková, Jan Svoboda, Klaudie Hanušová, Kristýna Hyklová, Jakub Ďurčo (5 × G Opatov, Praha )
  39. Error001: Tomáš Řezníček, Daniel Rýpar, Tomáš Pisarský (3 × SPŠ chemická, Ostrava )
  40. Ešte sa zamyslím: Vladimír Slanina, Tomáš Kubrický, Lukáš Jacko, Natália Poliačiková, Lucia Kleščová (5 × G Poštová, Košice )
  41. Faker: Aryan Prasad (Delhi Public Sch., India )
  42. fanoušci Boltzmanna: Aleksander Załęski, Krystian Wiśniewski, Hubert Zientara, Tadeusz Zaremba, Marek Malicki (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  43. Fantastic 5 :(: Adam Follrich, Linda Komanderová, Tomáš Mišura, Alex Čabala, Jakub Galbavý (5 × GJP, BA )
  44. Feynman's Army: Thrayambhakesh H, Thanish Vardhan, Nideesh Ganta, Sreeja Srinivasan (4 × ALLEN Career Institute, India )
  45. FI.AT: Mária Mederlyová, Veronika Duchajová, Patrik Prítrský, Jakub Kvačka, Samuel Kvačka (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  46. file"Physics"not found retry..: Jiří Hrešan, Vladimír Sklenár, Matej Janoško, Dávid Hajduk, Sebastián Olšavský (5 × G T. Vansovej, Stará Ľubovňa )
  47. Fine man: Filip Rásó (Súkromné Bilingválne G., Galanta )
  48. FIZIklauni: Tomáš Bottlík, René Dzurilla, Viktor Blaščák, Matej Firta, Martin Cingel (5 × G Antona Bernoláka, SK )
  49. FizX: János Márk Bokor, Dániel Kovács, András Vashegyi, Balázs Borsodi, Tamara Nagy-Nyika (5 × Illyés Gyula G., Szakg. és Tech. )
  50. Fizyczne ptaki: Norbert Dąbrowski, Paweł Chruściński, Mateusz Brauckhoff, Jakub Balewicz, Grzegorz Pełech (5 × XIII LO w Szczecinie, Poland )
  51. FizykaBetter: Max Leśniewski, Mateusz Kwietniewski, Roch Dmuchowski, Mateusz Fartz, Amelia Ciecierska (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  52. Fruit Basket: Salma Tarek Mansour Qorany, Asmaa Fathi Saber Soliman Abd El Gany, Menna Allah Walid Rizk Abd El Magid Rashed, Ola Ghoneim Hammad Ahmed (4 × Obour STEM School )
  53. Fünf Tassen im Schrank: Michaela Tománková, Markéta Burdová, Natalie Morávková, Pavla Bártová, Nina Staníková (5 × Biskupské G, Brno )
  54. Fyzíci: Adriana Škvrnová, Mikuláš Kuchař, Ondřej Wojtovič, Eva Bijoková, Melánie Gráfová (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  55. FyziKÁROVIA: Matej Miša, Matej Repka, Damián Kozma, Michaela Minkaničová, Denisa Sabolová (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  56. FyZYkári: Andrej Škoviera, Adam Kudláček, Michal Hrotko, Peter Holý, Viktor Purnoch (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  57. GAS mladé pušky: Martin Konôpka, Sara Brinzová, Tobias Kálus, Nina Šaškievičová (4 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
  58. GASium: Martin Škamla, Patrik Tóth, Miroslav Pisch, Michal Bystriansky (4 × Gymnázium Andreja Sládkoviča )
  59. GB kvarteto: Kateřina Trojtlová, Jana Bartoňová, Jaroslav Kubiš, Šimon Šrůtek (4 × G, Broumov )
  60. ggg = 945,153 m^3 * s^-6: Ivan Žemlička, Aleš Bláha, Michal Martínek, Adam Černý (4 × G Ústavní, Praha )
  61. Godhaj: Adéla Petrnoušková, Vojtěch Bogar, Matyáš Hřebík, Adam Špindler, Adam Filip (5 × G, Česká Lípa )
  62. GPH RX8: Gabriel Kuriľak, Damián Bigaň, Jakub Šarik, Branislav Parchovjansky, Frederik Csery (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  63. Gymtri: Šimon Lipus, Martin Urban, Zuzana Bojková, Lenka Ostruszková, Karolína Graniová (5 × G, Třinec )
  64. Helikopter: Matúš Jonaštík, Peter Bachorík, Jakub Martinček, Tomáš Čahoj, Oliver Kugler (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  65. Hoodciho svěřenci: Michaela Kočová, Jakub Novák, Matěj Hušek, Yahor Herashchanka, Michal Kosař (5 × G, Turnov )
  66. Hovězí Křidélka: Albert Bakoč, Mikuláš Jandík, Jakub Salinger, Filip Toman, Matyš Hendrich (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  67. husein kapetan gradascevic: Emina Hasanbegovic (Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  68. Chalupáři z Českého Krasu: Eliška Pastieriková, Daniel Mišoň, Petr Skalický (3 × G, Písnická, Praha )
  69. In love physics: Youstina Eied Melad, Mariam bahgat Younan, Haneen mohamed Ibrahim, Rovana magdy Makram, Mariam samh Farh (5 × STEM High School, Egypt )
  70. Inferno_insp: Chehak Pruthi, Sreya Sudheern (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Girdhan Singh, Mansi Ranjan, Sejal Mandwe (3 × FIITJEE )
  71. INSP_Tigers: Sriharisesh Jidugu (ALLEN Career Institute, India ) , Aravind Ramana (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Mohanananda Chakraborty, Debranjan Pramanick, Atanu Roy (3 × Delhi Public Sch., India )
  72. IPHT: shahd ayman gomaa elsonosy (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Khaled Khamees Abdelaleem, abdelrahman ali abdelaziz, Abd Elrahman Gomaa Aadly Amin (3 × EL-Fayoum STEM School )
  73. jesiotry: Klara Bukrewicz, Mateusz Wdowiak, Jacek Obiała, Jakub Mendel, Jan Lis (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  74. K. V team: Kirolos Zekry (Assiut STEM School )
  75. K.M. Raihan - Ul - Afnan: K.M. Raihan - Ul - Afnan Afnan (Adamjee Cantonment Col., BGD )
  76. KAFKY: Zdeněk Báča, Dominik Rouchal, Natalie Kafková, Magdalena Říhová, Julie Emma Poláková (5 × PSG jazykové, HK )
  77. Kaiserovci: David Novák, Roman Němec, Marek Pučejdl, Jiří Tušek, Ondřej Kočka (5 × G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice )
  78. Kavik: Karel Kubeš, Klára Nováková, Veronika Jirčíková, Nikola Valvodová, Anna Zapletalová (5 × G, Písek )
  79. Kdo maže, ten jede: Jakub Korec, Petr Pliska, Jakub Škaloud, David Košata, Minh Duc Pham (5 × G Opatov, Praha )
  80. Kepler's Comet: Prakhar Raj Bhushan Prakhar Raj Bhushan, Chinmay Bharadwaj Chinmay Bharadwaj, Anushka Bhargav Anushka Bhargav, Shalini Kashyap Shalini Kashyap, Chaitanya Suryan Chaitanya Suryan (5 × Unacademy )
  81. Klub přátel inženýra Zachrdly: Daniel Sváček, Tobiáš Pupík, Nikolas Kubín, Pavel Kučera, Barbora Machová (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  82. Krūmiņas Muižnieki: Chuhan Li, Andrejs Freibergs, Olivers Ligers (3 × Riga State Gym. No.1, Latvia ) , Braiens Martinsons, Jānis Stendzenieks (2 × Riga State Gymnasium No.2 )
  83. KvaTerniony: Jakub Učík, Metoděj Svoboda, Aneta Matoušková, Vít Lochovský (4 × G Z. Wintra, Rakovník )
  84. Kvinta - Jatečka: Magdalena Hybnerová, Pavla Kastnerová, Michal Polák, Daniela Strnadová (4 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  85. L2124: Phu Hoang Ngoc, Phạm Khôi Nguyên, Duke Dao Long Duc, Kien Ho Phuc, Paul Trần Phước Minh Khôi (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  86. Lazy Souls: Aditya Singh Sisodia, Parth Gupta, Jitesh Gupta (3 × ALLEN Career Institute, India )
  87. LEDINHCHÁY: Trần Tuấn Kiệt kietkhtn, Phan Thái An annghean, Phạm Hồng Phúc pkhtnhn (3 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN ) , Dương Phạm Minh Dũng dunghn, Đỗ Quỳnh Anh qa (2 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  88. les misérables de physique: Václav Vinkler, Václav Skalský, Matěj Bubeník, Alžběta Uvírová, Julie Válková (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  89. Little warriors: Ranvijay Singh Tomar RVS (FIITJEE ) , Prateek Dixit PD, Piyush Kumar Jha PKJ, Keshav Kumar KK, Nakul Bansal NB (4 × Unacademy )
  90. Lolysova četa: Jan Martin Macháček, Jakub Mršťák, Jan Gregor Brückmann, Matěj Bartek, Jan Foltýn (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  91. MaFyN s Květákem: Jan Vacek, Antonín Vinkler, Michael Blažek, Matěj Šedý, Jonáš Poustka (5 × G, Havlíčkův Brod )
  92. Maruška: Marie Steinhauserová (ZŠ Strmilov ) , Rebeka Mayerová (PORG, Praha ) , Bartoloměj Vaníček (ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja ) , Martin Hajkl (G Týn nad Vltavou ) , Daniel Kašpárek (G Nad Štolou, Praha )
  93. Máte tam nejednu chybu: Helena Boušová, Tadeáš Jirák, Lenka Weisová, Klára Válková, Anežka Hozáková (5 × G Teplice )
  94. Matejova mamka: Viktória Krettová, Lucia Chladná, Matej Škubla, Michal Semko, Simon Omaník (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  95. Matfyzáci: Karolína Vyskočová, Alexandra Zoja Paulovská, Simona Gajdosikova, Nina Žovincová, Hana Kyselovičová (5 × G Vazovova, Bratislava )
  96. Maxwell's Demon: Hasnat Mohammad Nayeem (IUT, Bangladesh ) , Nian Ibne Nazrul (BRAC Univerzity, Bangladesh )
  97. MHB: hendawy darwish, mazen Ayman, bishoy adel, beshoy arian, mostafa Elsaket (5 × El-Sadat STEM school )
  98. micv: Patrik Stercz, Matej Kundrík, Adam Harmanský, Pavol Alexander Komloš, Peter Veľas (5 × G Poštová, Košice )
  99. Michal Fyzikláňoš: Jakub Šafařík, Adam Zezulka, Miroslav Slezák, Matěj Kolář, David Havrlant (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  100. Minh và Hoa: Hoa Lưu (HNUE High School, Vietnam ) , Minh Hoàng (Chu Van An Ha Noi highschool )
  101. mission: Archit Patil (ALLEN Career Institute, India )
  102. Míšův fan club Digestoře: Jan Holuša, Adam Walder, Filip Rada, Julie Skleničková, Dominik Ritz (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  103. mk-234: Jakub Večeřa, Lukáš Anderle, Matej Pučko, Tomáš Otrubčák, Martin Šamaj (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  104. MN4U: Adam Zich, Šimon Kováčik, Martin Bekeč, Jakub Nagy, Jozef Bachniček (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  105. Mr. Spock: Radim Gabriel (G Volgogradská 6a, Ostrava )
  106. Neki novi klinci: Andrija Raletić, Andrija Tomić, Teodora Njegovan, Mladen Milankov, Đorđe Jurišin (5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  107. NEVGGUP: Yash Bughani, Prabhnoor Singh, Tanay Kakliya (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Misal Kumar, Mayank Anand (2 × FIITJEE )
  108. Newtonium (PSDNJ): Mobina Karimi Bistgani, Paria Falahian, Fatemeh Eskandari, Anahita Salehi, Mahdia Fazel (5 × Shahid Hojjati Student Res. Cen. )
  109. NJF Girls (PSDNJ): Hadiseh Sadat Hosseini, Nazanin Shahpouri, Haniyeh Ghooghei, Narges Safaei, Najmeh Shamsi Kahrizsangi (5 × Shahid Hojjati Student Res. Cen. )
  110. NL89: Vidhi Patidar, Nitya Tyagi, Akash Singh Yadav, Arutkeerthi N, Sherry Raj (5 × IIT Roorkee, India )
  111. NOT_A_LOSER: Khush Maheshwari Khush (ALLEN Career Institute, India )
  112. Ohmodporní relativisti: Peter Siebert, Timotej Bezák, Adam Kišac, Martin Lipka, Eliáš Môcik (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  113. OPhyzia: Abdulrahman Mahmoud, Ahmed Ezzat Ebrahim (2 × Obour STEM School )
  114. Ovsené Vločky: Boris Sninský, Kristína Valkovičová, Ľudovít Veľas, Lara Puzderová, Jakub Vinc (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  115. Pascalovy pravnučky: Markéta Vokáčová, Marie Holečková, Veronika Těhlová, Marie Kuthanová (4 × G, Sušice )
  116. Perseus Arm: Rafael Beldarrain, Juan Zenón Brenes, Juan Alvarez Harguindey, Guillermo Barquín, Alfredo Martínez Bargueño (5 × Col. Retamar, Spain )
  117. Pětiúhelník: Petr Mádlík, Tomáš Janda, Eliška Poláková, Tereza Kyselová, Jiří Matouš (5 × G, Nová Paka )
  118. PetrGlozar: Richard Materna, Adam Slavata, Michal Dvořáček, Vilém Faja, Petr Glozar (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  119. Pheniox: Arwa Sayed, Shimaa Fath albab, Shorouk Mohamed Abdellah, Ali Mohamed, Shimaa Hamza (5 × Assiut STEM School )
  120. Physics Eagles: Renad Anwr, Malak Wahid, Yousouf Walid, Taha Adel, Mohamed Ayman (5 × Obour STEM School )
  121. Physics Jedi: Manas Anmol, SK Zaheen (2 × ALLEN Career Institute, India ) , Arunava Kundu (FIITJEE ) , Dhruv Gupta (MGN Public School, India ) , Mukul Goyal (RPS Public School, Rewari, India )
  122. Physics VAN: Mosaab Gamal Kamel Abdelaleem, Rawan Mahmoud, Aya Rayan, Nour Khalil, Yousef El-fouly (5 × Assiut STEM School )
  123. Pipi třebovští jednorožci: Viktor Adámek, Kateřina Krajová, Bartoloměj Osoha, Josef Blažek, Václav Novotný (5 × G, Ústí nad Orlicí )
  124. pistol a naboj: Michal Varšányi, Filip Bubák, Lucie Guštafíková, Katarína Gersová, Dominik Rigász (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  125. Polygon: Sreetoma Nath, Shukanya Nath (2 × Cantonment English Sch. & Col. )
  126. Používejte desetinná čísla: Barbora Klusáková, Kateřina Dohnalová, Štěpán Frydrych, Jáchym Horký, Vojtěch Kopecký (5 × BG B. Balbína, Hradec Králové )
  127. Power of A4P: Abhyudita Tripathi, Aryan Prakash, Atharva Kambale, Parth Vartak, Arnav Nigam (5 × ALLEN Career Institute, India )
  128. Power Rangers: Zuzana Kallová, Pavol Mihál, Lenka Mlynská, Martin Lazarák, Sára Pajerová (5 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  129. Princezny na ciderech: Eliška Brázdová, Karolína Košická, Ema Juřicová, Ela Jílková (4 × Biskupské G, Brno )
  130. Progenitors of the Divine Dao: Ladislav Antoži, Jakub Blišťan, Adrián Mikolaj, Jakub Müller, Dávid Kepič (5 × G Alejová, Košice )
  131. Přátelé, fantastická věc: Jakub Švarc, Vojtěch Vacek, Jiří Skála, Vojtěch Ponrt, Jan Čáp (5 × G, Benešov )
  132. Quanta del: Quantum Quasar (MVN Sch., Aravali Hills, India )
  133. Quantum Potato: Shaurya Agrawal, Kevin Shen, Aaroh Tak, Tyler Li, Ethan Zhang (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  134. QUEEN: Sree Anuj Nimmala (Narayana EI )
  135. Random_Guys: S. M. SABIQUN MEEM (Govt. M. C. Academy, Bangladesh ) , MUHAMMAD SARWAR ALAM (Chattogram Collegiate School )
  136. Rebarbora: Mia Armitage, Laura Skalošová, Peter Ďuriš, Filip Koiš, Alex Janč (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  137. Research: Rajkumar Verma Verma (IIEST, Shibpur )
  138. Rick Astley: Darsh Kedia, Sainavaneet Mukund, Chinmayi Ramasubramanian (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Aaditya Kumar, Krishnan R (2 × FIITJEE )
  139. Science Nerds: Aya Fathi, Hassnaa Samer, Alaa Ahmed (3 × Assiut STEM School )
  140. Schrodinger: Sruti Saurabh Mohanty IOQJS, Ashish Gupta IPhO, Aryaman Kumar INJSO (3 × VOS, India ) , Swayam Sankalp Behera INJSO (Unacademy )
  141. Schrödinger's Army: Pradish Gandhi, Md.Arman Hussain, Anikait Singh, Yashaswi Kumar, Kanishk Jain (5 × VOS, India )
  142. Schroedingerove kočky: Nikola Dluhá, Júlia Cehuľová, Mária Klingová, Katarína Naháková, Linda Kašická (5 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  143. SOH: Mary Koleganova, Yulia Proskryakova, Polina Petukhova, Valery Shilenko, Ilya Lisitsyn (5 × State Budgetary Edu. Inst. 2001 )
  144. Space Is Isotropic: Shivanshu Kumar Yadav (ALLEN Career Institute, India ) , Drish Menghani, Vaibhav Singh (2 × FIITJEE )
  145. Spidey: Aritra Sarkar Aritra Sarkar (FIITJEE ) , Aritra Sarkar (Calcutta Boys' School, India )
  146. sqrt(-1): Lukáš Linhart, Martin Habrnál, Vojtěch Dvořák, Adam Lorenc, Magdaléna Jursová (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  147. SUPER MAX: Matěj Choutka, Tomáš Typlt, Adéla Tauchmanová, Tobias Škvor, František Nosek (5 × G, Nová Paka )
  148. Super unique smurfs: Vojtěch Belada, Jakub Zimmer, Jakub Podzimek, Štěpán Boudyš, Agáta Trlidová (5 × PSG jazykové, HK )
  149. Syntax error: Matej Bachniček, Martin Zich, Pavol Pajtík, Andrej Kristián Šimo, Marek Hanula (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  150. ŠiBaJaVaKr: Šimon Brožek, Valérie Ministrová, Barbora Blahutová, Jan Kuřil, Kryštof Grygar (5 × G Komenského, Havířov )
  151. Šutráci: Jakub Šnajdr, Daniel Záslav, Lucie Vávrová, Jan Svozil, Radovan Lev (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  152. TEAM THANOS: Prince Raaz (St Paul’s GS )
  153. Teresa's Secret: Kryštof Kuča, Kateřina Stefanová (2 × BG B. Balbína, Hradec Králové )
  154. The Blithering Idiots: Ayush Kumar Ayush, Soukarya Bhattacharya Soukarya, Sabyasachi Kundu Sabyasachi, Sounika Mandal Sounika, Kaustav Kaustav (5 × Delhi Public Sch., India )
  155. The Fellowship of Intelligence: Patrik Kadlec, Václav Peleška, Martin Coubal (3 × První české G, Karlovy Vary )
  156. The Ideal Fluid: Veronika Hlomová, Anna Dvořáková, Jakub Koutenský, Kristýna Brožová, Jan Lis (5 × G, Pelhřimov )
  157. The legends: mohamed hesham mohamed abdelrahman, Yousef Ayman mohamed, Yousef Ayman Atia Mahmoud, Mohammed walid Mohammed Abdullah, Anas Mohammed Mohammed Ali (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  158. The Power of Phi: Tarpan Ghosh (ALLEN Career Institute, India ) , Archit Hari, Aditya . (2 × FIITJEE ) , Shaurya Agrawal, Varun Rajeev Marar (2 × Elpro International Sch., India )
  159. The quarks: Galal Mohamed, Kareem Mahmoud, Mohamed Farghly, Sayed Kamal, Mohamed Saad (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  160. The Space Ninjas: Paulina Hajduk, Lucia Zvancigerová, Jakub Užák, Matej Hruška, Nina Olexíková (5 × GJP, BA )
  161. TheProfessor: Sergio Marquina (UPM ETSII, Madrid, Spain )
  162. ThermoGame: Mohanad Elagan, Ahmed Gadallah, Mustafa Ehab, Yassin Ehab, Yousef Karam (5 × STEM High School, Egypt )
  163. Tipování je cesta: Petr Podolský, Lukáš Poul, Dominik Šádek, Nela Marková, Lukáš Hronovský (5 × G B. Němcové, HK )
  164. Triple M: Malak Khalaf, Mariam Aldahtory, Mariam Farag, Sara Elshafey (4 × Obour STEM School )
  165. Trolo: Vojtěch Štulík, Jonas Šimek, Vojtěch HOLEČEK, Michal Houba, Matyáš Cihelka (5 × G Botičská, Praha )
  166. Tučňáci 0066+3: Tadeáš Krogman, Tobias Jurczak, Matyáš Černý, Ondřej Vočka, Tomáš Murin (5 × G Jana Nerudy, Praha )
  167. TuhanJuhanid: Siim Ilison, Karl Joosep Onoper, Arthur Harri Jaakko Antila, Kaspar Kubu, Liisa Pata (5 × Tallinna Reaalkool, Estonia )
  168. tým: Rostislav Litovkin, Filip Hájek (2 × G J. Heyrovského, Praha )
  169. University High School B: Andrew Fu, Mayukh Banerjee, Minerva You, Victor Li (4 × University Highschool, CA, USA )
  170. Uz je pozde: Laura Jakábová, Aneta Žužová, Karolína Bazsóová, Ema Neméthová, Patrik Stopiak (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  171. Viklání: Matúš Púll, Jiří Cihelka, Michal Bernat, Eliška Koudelková, Ondřej Sedláček (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  172. winnerwinner chicken dinner<3: Emka Cecetkova, Tamara Ďuričová, Martina Hrebíčiková, Dominka Maniková, Angely Mária Srebalová (5 × G Vazovova, Bratislava )
  173. X: Filip Valenta, Soňa Pižlová, Jonáš Kurus, Filip Zajíček (4 × G, Děčín )
  174. Zákon Zachování Omské: Petra Mrázková, Thao Anh Phuong Tran, Adam Voženílek (3 × G, Omská, Praha )
  175. Zbytek a Vašek: Václav Verner, Rebeka Zábranská, Patrik Jásek, Josef Bednář, Jan Vabroušek (5 × PORG, Praha )
Kategorie

Open

  1. #JakožeTalnet: Patrik Štencel (Mendelovo G, Opava ) , Maksymilian Yurchenko (G Jana Nerudy, Praha ) , Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ) , Barbora Růžičková (G, Moravská Třebová ) , Ngoc Hung Hoang (3. LF UK )
  2. Andre Lukas' teens: Tymoteusz Domeradzki, Alexandru Dobra, Jan Apolín, Matěj Krátký, Sidhaarth Kumar (5 × U of Oxford )
  3. aquinas physics gurus: jerry popoola, oluwadarasimi ibukun, gideon oluwaokere, kelvin olofinbinu, desmond yemi rasco (5 × not a student)
  4. ASRSG: Swarnendu Ghosh, Arnab Singha Roy (2 × not a student)
  5. Bait Parivaar: Antique Sharma, YVM Mishra, JAiZ . (3 × Unacademy )
  6. BD_Inertia71: Md. Istiaque Masud, Shekh Sadi, Md. Tamim Jabed Khan, Md. Mirajul Islam, Arnab Chakraborty (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  7. Bhaskara: Mrigank Pawagi (Vishwa Bharati Sch., India ) , Makrawat Singh (Kendriya Vidyalaya, Kharagpur ) , Madhav Lata (Vivekanand senior secondary sch. ) , Arpan Jain (Vivekananda Academy, Serampore ) , Gautam Kumar (New Horizon School Muzaffarnagar )
  8. bitOverload: Jakub Mandzák (MFF UK )
  9. bobbins: Chow Chee Bai, Shermaine Ang, Pablo Buendía, Ke Sun Quah, Tiansahuv Phobohavlov (5 × not a student)
  10. Bustling Bosons: Hritam Mitra, Kazi Sahakwat Islam (2 × Uni. of Calcutta, India )
  11. cerebrum vacuum: Marek Scholz (not a student)
  12. Counter Enemies' Logic: Khang Ngo (École Polytechnique (FR) ) , Anh Thach Nguyen, Minh Dang Tran, Thien Phat Phan, Minh Nghia Dong (4 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  13. Dream big <3: Sabina Čoloman, Sanja Ćosić, Abdulah Jašarević (3 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Kristijan Kavazović (KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH ) , Muhamed Duhandžić (Medicinska škola Zenica, BH )
  14. e = pi = sqrt(g) = 3: Martin Rahe (U of Cambridge ) , Taavet Kalda (not a student) , Konstantin Dukatš (U of Oxford ) , Kaarel Kivisalu, Jarl Patrick Paide (2 × U of Manchester, UK )
  15. Eureka INDIA π: Alok Ranjan Dash (IISER Berhampur ) , Sanjai Balaji Dupagunta Sriram, Mohammed Azam (2 × SRM Inst. of Science and Techn. ) , Prakant Singh Sisodiya (Rajdhani College, New Delhi, In. ) , Ajay Yadav (Hansraj college )
  16. Everything is Relative: Arhaan Ahmad (IIT Bombay ) , Chahel Singh (IIT Madras, India ) , Anilesh Bansal (DPS Faridabad, India ) , Suren ., Dhruv Ahlawat (2 × IIT Delhi, India )
  17. Example: Ramazan Amanzhol, Sultanbek Mukashev, Nursultan Iskaliev (3 × Nazarbayev Int. (KZ) )
  18. ExPost: Matej Hanus (G Poštová, Košice ) , Peter Ridilla (TU Munich ) , Martin Albert Gbúr (U of Warwick ) , Samuel Novák (FCHI VŠCHT ) , Branislav Pastula (UPJŠ Košice )
  19. Five Ugly Faces: Ziyou Lu, Joshua Teo, Dylan Toh (3 × U of Cambridge ) , Russell Yang (U of Oxford ) , Markus Lendermann (Caltech, USA )
  20. Fizika: Anshuman Mahapatra (not a student) , Spandan Ghatak, Arya Sen (2 × Jadavpur University ) , Debdatta Dey (Birla Inst. of Tech. and Science )
  21. Free Radicalism: Michal Koutný (not a student)
  22. Frogwill: Vasa Vucurevic, Snežana Kozarev, Anita Barna, Srdjan Stankovic (4 × not a student) , Tamara Ranisovic (SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  23. Gaussians: Kumar Satyadarshi, Panchajanya Dey, Adithya Ponnuraj, Vinayaka M (4 × not a student) , Snehasish Ghosh (Indian Institute of Sci., India )
  24. Goal Diggers: Pankaj Pawar, Kshitij Dave, Bhupendra Gupta (3 × not a student)
  25. Golden team: Ahmed Magdy Mahmoud Elsadany, Ahmed Essmat, Mazen Ahmed, Mohamed Ahmed Allam, Pola Malak (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  26. Hadrian's brawl rebooted: Benjamin Kettleborough, Angus Macdonald, Josh Nicholas (3 × not a student)
  27. High Energy School Team: Robert Kasprowski, Wojciech Grzywocz, Iga Szaflik, Julia Kochelska, Artur Folwarczny (5 × Juliusz Slowacki High School )
  28. Hlboko v čučoriedí: Juraj Feilhauer (FMFI UK Bratislava ) , Michal Takács, Jana Klaudíniová, Beáta Feilhauerová, Ondrej Budáč (4 × not a student)
  29. Hoekebe: Štěpán Hortlík, Tomáš Plecháček (2 × FJFI ČVUT ) , Alan Matějka (FSv ČVUT ) , Karel Mudruňka (FEL ČVUT ) , Ondřej Štorek (FS ČVUT )
  30. Chemistry>>Physics: Heramb Podar (IIT Roorkee, India ) , Aniruddh Patil (IIT (BHU), India )
  31. I_nterstella_R: Hamidreza Katani, Mohammad Izadi, Sajad mohammadi, Abolfazl Nateqi, Reza Khalili (5 × not a student)
  32. IIThugs: Ameya Deshmukh, Dhananjay Raman, Mridul Agarwal, Govind Kumar (4 × IIT Bombay ) , Barun Parua (IIT Kharagpur, India )
  33. ijk=-1: Thomas Masding, Benson Kwok, Sherman Yip (3 × U of Cambridge ) , Keifer Chow, Benjamin Gardner (2 × U of Oxford )
  34. ItaliansDoItBetter: Marco Catapano, Alfredo Izzo, Dariel Vllamasi (3 × U of Pisa, Italy ) , Luca Milanese (Liceo Leonardo da Vinci, Italy ) , Martino Barbieri (Scuola Normale Superiore )
  35. Jen se podívám...: Kateřina Koubková (not a student)
  36. JGN Supernovy: Tomáš Heger, Lukáš Fidler, Jan Šesták, Michal Štěpán, Jevhenij Vorochta (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  37. Kevin and the Osculators: Vishal Setty, Rohan Das, Kevin Song, Andrew Xie, Abram Chen (5 × WW-P HS South, Windsor )
  38. Laplace's Demons: Tarun Agarwal, Shankar Balajee, Ameya Vikrama Singh, Rakshit Rakshit, Rishi Nandha Vanchi (5 × not a student)
  39. Lost Photons: Sanjay Lakshmanan, Abhinav Raja, Kishore Kannan, Aniruddha Sharma, Yash Joshi (5 × not a student)
  40. Marlborough Beaks: Chris Wheatland, Simon Flatres, Ian Thorp (3 × Marlborough College, England )
  41. Metaphysical Brawlers: Đức Huy Trần, Nam Nguyen Hoang, Mạnh Quân Nguyễn (3 × not a student) , Tung Tran (MIT, USA ) , Ung Nguyen (Kyoto University, Japan )
  42. Modus Tollens: Gustav Klotz, Johanna Lidholm, Arvid Steen, Axel Lokrantz (4 × not a student)
  43. Nandesska: Adil Adil Ravi, Zijian Will Niu, Jason Jason Wang (3 × not a student)
  44. OG Jagodka: Vito Levstik, Lan Sevčnikar, Gregor Boc, Luka Korotaj (4 × U of Ljubljana, Slovenia )
  45. Onko Para Na: Omar Sayeed Saimum (KAIST, South Korea ) , Masuk Ridwan Saumo, Saad Bin Quddus (2 × BUET, Bangladesh ) , Raihan Amin Rana (BUET )
  46. Owadio: Jiakai Chen, Lucas Ng, Tingkai Xue, Joash Poh (4 × not a student) , Rizqullah Rasyiddin (Hwa Chong Institution, Singapore )
  47. Parkinson2000: Ondrej Kapusta (not a student)
  48. Pentagonal Supersymmetry: Nishant Abhangi, Vincent Bian, Chirag Falor, Sanjay Raman, Leo Yao (5 × MIT, USA )
  49. Péťové: Petr Kolovrátník, Jiří Zubr, Matěj Crhán, Ondřej Velínský, Lukáš Kolbaba (5 × FS ČVUT )
  50. PFIEV18: Minh Quan Do, Thi Ngoc Trinh Nguyen, Tran Hung Do, Tien Trong Nguyen, Phuoc Thinh Nguyen (5 × HCMUT, Vietnam )
  51. Phoenix: Roshana R, Sumeeth C Muchandimath, Vamsi Krishna Chilakamarri, Prajwal Muralidharan, Sreejaa Kumar (5 × IIT Madras, India )
  52. Physica Ad Infinitum: Sara Ali Mahmoud Ibrahim, Sridhar Hariharakrishnan, Aum Rakeshbhai Rawal (3 × University of Debrecen, Hungary )
  53. Physical Ghouls: Amish Sinha (VOS, India ) , Kushagra Sharma (OLF, India )
  54. Physicist from the East: Swastik Majumder (IISER Kolkata )
  55. Physicist PSDNJ: Farshad Khalili Najafabadi (not a student) , Amirhossein Payandeh, Sayed Mohammadali Najafi, Amirhossein Lotfi, Arash Montazeri (4 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  56. Physics Hustlers: Nityananda Padhi (Rajdhani College, Odisha, India ) , Pragnya Kumari (Christ College, Odisha, India ) , Triveni Bane, Sanika Kadam (2 × Yashawantrao Chavan I.of Science )
  57. physics is physics: kareem galal, Ahmed El Taher, zyad adel, yahya eid, tarek mahmoud (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  58. PHYSICUS: Sayantan Nandi, Shihabul Haque, Pratyay Chowdhury, Subham Chakraborty, Surajit Ghosh (5 × IACS, India )
  59. Pramile: David Hruška, Michal Nožička, Jakub Svoboda, Ondřej Denk, Michal Buran (5 × not a student)
  60. Project D: Hrishikesh Sonawane, Yash chopra Chopra, Mukesh Jha, Aravinda De Silva, Kavish Raj Singh (5 × not a student)
  61. Proxima C: Md Mustakim Bin Alam, Mahia Ribahna, Tanim Ahmmod, Fariha Tanzim Arthy (4 × not a student)
  62. Quantumplators: Rijuta Jeswani, Will Pizii, Pawel Lisowski, Iga Ratajczak, Kiran Amin (5 × U of Cambridge )
  63. RCPD dons: Andrew Norman, Pete Summers, Kevin Mosedale, Dan Pullen (4 × Radley College, UK )
  64. RKM PHYSICISTS: Saptarshi Saptarshi, Donal Loitam, Diptanshu Chakraborty, Soudha Hazra (4 × not a student)
  65. Rtvshchlavo: Makar Kuznietsov, Oleksandr Kozak (2 × Taras Shevchenko U., Kyiv, UKR ) , Volodymyr Kuzma (Ukrainian Catholic University ) , Artur Zhdan (Keystone Academy, China ) , Vitaly Golopolosov (University of Vienna, Austria )
  66. rusty-physics-nerds: Krishna Subramani (U of Illinois, USA ) , Manas Bhargava, Barbara Roos, Asbjorn Baekgaard Lauritsen (3 × IST, Austria ) , Sebastian Stengele (University of Innsbruck, Austria )
  67. Seriózní zkrat: Přemysl Pachl, Filip Zeman, Martin Hájek, Vojtěch Šrámek, Vladislav Dvořák (5 × FSI VUT )
  68. Sheldon's AA: Jyotiraditya Singh, TARANG VASHIST (2 × Indian Institute of Sci., India ) , Gautam Gopal (IISER Pune, India ) , Suhas Adiga, Samarth Jain (2 × Sri Guru Teg Bahadur Khalsa Col. )
  69. Shrutdevi: Mona Purohit, Rashmin Purohit (2 × not a student) , Khushi Purohit (Kendriya Vidyalaya Porbandar )
  70. SILVER CATALYST: Jun Hui, Ryan Wong (U of Cambridge ) , Thien Tran (Nanyang Techn. Uni. (SG) ) , Zizai Cui (University of Chicago, USA ) , Yulong Guo, Hexiang Chang (2 × National University of Singapore )
  71. Singletón: Jan Mocek (not a student)
  72. Singularity: Chandramouli Santra, Deeksha Asthana, Bishnu Prasad Tripathy, Sakshi Maurya, Sayan Hati (5 × Banaras Hindu University )
  73. Snow: Mohamed Hisham Aref Aref (STEM High School, Egypt ) , Mohraeel Saleh Anwar Anwar, Nedaa nader Abdallah Abdallah, Basant Yasser Mahmood Mahmood (3 × Nag Hammadi HS for girls, Egypt ) , Menna Tallah Yasser Yasser (Mahalla Abu Ali Joint SS, Egypt )
  74. Stará garda: Jitka Piskačová, Martina Obdrzalkova, Marek Henc (3 × not a student) , Vojtěch Chalupa (PřF MU Brno )
  75. Stupids: Hussien Ahmed, Mohamed Bahaa, Felopater Edwar, Abdelrahman Mohamed (4 × Luxor STEM School, Egypt )
  76. SU(3): Leo Andersson, Lucas Igne, Vilhelm Thorsson (3 × not a student)
  77. Tachyon: Ishtiaque Ahmed Sayef, Md. Mubtasim Fuad, Fahim Faisal Ayon, Md Mahmud, Attaye Rabbi Khan (5 × Jahangirnagar University )
  78. Tak opět^2 zas jako minulý rok: Matouš Vondrášek, Jakub Ambroz (2 × G Jírovcova, České Budějovice ) , Jonáš Havelka (MFF UK )
  79. Team Momentum: Catherine Chan, Shupeng Liu (2 × not a student)
  80. Tesla: Pranjal Panwar, Bakare Shreyas, Maheshwari Pranav, Kumar Mohit, Yadav Shivang (5 × IISER Pune, India )
  81. Teslini pilići: Hana Zaimović, Marija Grgić, Hana Šolbić, Faris Bjelopoljak, Elmir Kevilj (5 × G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
  82. TestRun: Shashvat Jain, Ankur Kumar, Harsh Saxena, Prabhujyoti Singh (4 × University of Delhi, India )
  83. The Heisenbugs: Kalvala Vivek (IIT Bombay ) , Yeswanth Narayana (IIT Madras, India ) , Ayush Kumar (ALLEN Career Institute, India ) , Vikash Kumar Ojha (Delhi Public Sch., India ) , Shloak Vatsal (FIITJEE )
  84. The Illumaniti: Hagar Atallah, Nagwa Yassin, Nourhan Abdeldaim, Rahma Reda, Kaber Khafaga (5 × Gharbiya STEM HS )
  85. The Nuclear Waste: Elena Chochoľaková, Samuel Kolesar, Samuel Koribanič (3 × G L. Svobodu, Humenné ) , Dávid Benko (FIT VUT ) , Samuel Krempaský (FIIT STU )
  86. The Quantum Pentet: Ritam Kanti Roy, Arkajyoti Banerjee, Bishal Sarkar, Medha Sen, Mandas Biswas (5 × not a student)
  87. The quanTUMs: Daniel Molpeceres, Ariane Teymouri, Pere Munar, Emiliano Godinez, Chiun Fu (5 × TU Munich )
  88. the_north_horizon: vivek kumar vivek kumar, rishu kumar rishu kumar (2 × DAV Public Sch., India )
  89. TITAN: BEAR NGUYEN (not a student)
  90. tojapapo: Tomas Pavlovic, Ján Potančok (2 × not a student)
  91. TopTEK: Vojtěch Káně, František Kmječ (2 × MFF UK ) , Tomáš Kysela (FEL ČVUT )
  92. Trzyniec: Martin Dinh (FCHI VŠCHT )
  93. U*I-Rangers: Max Mittl, Alina Scheuermann, Maximilian Danner, Jonas Nebl (4 × TU Munich ) , Markus Fuhrmann (not a student)
  94. Unbounded: E A (not a student)
  95. Veterani: Nermedin Džeković (PMF UNSA, Sarajevo ) , Nudžeim Selimović (U of Zürich, Switzerland ) , Bahrudin Trbalic (Stanford University, USA ) , Selver Pepić (IST, Austria ) , Suad Krilašević (TU Delft, Netherlands )
  96. vieme počítať... dobre? :D: Peter Deván (ŠpMNDaG, Bratislava ) , Barbora Čemanová (G Poštová, Košice ) , Miroslav Pajger (Bilingválne G, Sučany ) , Hana Mertanová (not a student) , Václav Voráček (University of Tubingen, Germany )
  97. Vypínači Hejčín: Jáchym Bareš, Miroslav Hrabal (2 × MFF UK ) , Michal Koutný (Univerzita Palackého ) , Martin Repčík (CESA VUT )
  98. Vyzývací tým GFMP: Pavla Šmídová (G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ) , Tomáš Locker (FSI VUT ) , Jan Fátor, Jan Horníček (2 × not a student)
  99. Wannabe Physicists: Prerak Contractor (IIT Bombay ) , Karan Gupta (not a student) , Shrey Bansal (IIT Kanpur, India ) , Anuraag Robin (IISER Pune, India ) , Furquan Mohammed (IIT Delhi, India )
  100. What's the opposite of Eureka?: Lukáš Konečný, Juraj Tekel (2 × FMFI UK Bratislava ) , Fridrich Valach (Imperial College London ) , Samuel Valach (PřF MU Brno ) , Ján Pulmann (University of Geneva )
  101. Who we are: Piyush Chandra Chandra (not a student)
  102. YouDecide: Udhav Varma (IIT Kanpur, India )
  103. yymaa: morsy Drar, hany Elshora, Wageeh Zalla, Tamer El ashhap, mohamed Elshaheer (5 × Luxor STEM School, Egypt )
  104. ZAMO: Pavel Kůs, Jakub Cehula, Juraj Májek, David Vokrouhlický (4 × MFF UK ) , Lukáš Supik (FSV UK )
  105. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný (2 × MFF UK )
  106. Бродоломници: miodrag petrovic (PMF UNNS, Serbia )
  107. Важното е да сме живи и здрави: Stefan Ivanov, Nikola Yanakiev (2 × U of Cambridge ) , Aleksandar Iliev (TU Munich ) , Georgi Aleksandrov (not a student) , Lyubomir Shoylev (U of Oxford )
  108. ѕcσяριση ѕтαяѕ: Antonín Moravec, Janet W Scott, Milan Zavřel, Rodna Žlahta, Miroslav Koráb (5 × not a student)