Pořadí

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
e = pi = sqrt(g) = 3
195
3.
Richard Luhtaru (Hugo Treffner Gymnasium, Estonia ), Konstantin Dukatš (Narva Language Lyceum, Estonia ), Kaarel Kivisalu , Robin Haljak (2 × Tallinn Secondary School of Science, Estonia ), Karl Paul Parmakson (Miina Härma Gymnasium, Estonia )
2.
Senioritis
179
7.
Devin Hoover , Bryan Foo , Grace Tang , Dhruv Maniktala , Vincent Bian (5 × Poolesville High School )
3.
WWP South
166
10.
Daniel Cheng , David Xiong , David Liu , Vishal Raman , Aditya Rao (5 × West Windsor-Plainsboro High School South, Windsor, USA )
4.
SCI-TECH
159
14.
Alkin Kaz , Yunus Emre Parmaksız , MERT UNSAL , Berkin Binbas , Mahmut Mustafa Tugtekin (5 × Bahcesehir High School for Science and Technology, Turkey )
5.
Fanatická pětka
151
19.
Jakub Rajnštajn , Jan Vaník , Vojtěch Netík , Michal Jireš , Jiří Kukla (5 × G F. M. Pelcla )
6.
Lineárně Nezávislí
147
20.
Klára Grohmannová , Jindřich Jelínek , Jiří Loun , Tereza Pavlišová (4 × Gymnázium )
7.
ynzcyzifsruknokiksezc
145
21.
Wojciech Kolesiński , Piotr Sawicki , Krzysztof Druciarek , Natalia Dziadosz , Piotr Filipiak (5 × XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie )
8.
Carmel Cornstars A
144
23.
Anthony Ou , Rithwik Palivela , Parker Jou , Colin Zou , Jimmy Liu (5 × Carmel High School )
9.
Magdolna Paaaie Awiti Rusudani
140
24.
Xuan Tan Nguyen , Xuan Ung Nguyen , Thi Phuong Thao Nguyen , Van Tam Duong , Huu Hoang Nguyen (5 × High School for the Gifted - Vietnam National University )
10.
Best of 5BD1
137
27.
Andrew Ng , Matthew Barker , Max Lambert , Tim Hoving , Tom Andrews (5 × Tonbridge School, England )
11.
Väliaikainen
131
31.
Miroslava Novoveská (Masarykovo gymnázium ), Karel Balej (Gymnázium a SOŠ ), Jakub Růžička (Gymnázium ), Šárka Štěpánková (Gymnázium J. Ressela ), Kateřina Rosická (Gymnázium J. Ortena )
12.
ItaliansDoItBetter
128
33.
Andrea Lanza , Mattia Varrone , Luca Muscarella , Nicolò Fadabini , Pietro Benotto (5 × Liceo Scientifico Statale Plinio Seniore, Italy )
13.
The Aliens
127
34.
Ivo Petrov , Boris Panayotov , Nina Dimova (3 × Sofia High School of Mathematics "Paisiy Hilendarski", Bulgaria ), Kalina Georgieva , Silvi Koycheva (2 × High School of Mathematics "Dr Petar Beron" )
14.
XỬU-s
126
36.
Dao Le Tran , Dung Ho Phi , Thanh Nguyen Duc , Huy Nguyen To Vinh , Tung Tran (5 × Hanoi - Amsterdam High School for the Gifted, Vietnam )
15.
Šikk Looge
122
38.
Hannes Kuslap , Leonid Zinatullin (2 × Hugo Treffner Gymnasium, Estonia ), Hendrik Vija , Juhan Oskar Hennoste (2 × Miina Härma Gymnasium, Estonia ), Urmas Luhaäär (Nõo Gymnasium, Estonia )
16.
Fig Newts und Holy Sch********
117
41.
Vid Homšak , Teodor Ilićin , Luka Korotaj , Sašo Domadenik , Vito Levstik (5 × II. gimnazija Maribor, Slovenia )
17.
Gáďa a Alfa Samci
112
43.
Matěj Krátký , Jakub Čurda , Vít Gaďurek , Albert Polák , Jaromír Sladkovský (5 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
18.
Calcium
104
51.
Mikołaj Flis , Miłosz Kasak , Marek Zalewski , Michel Nabayaogo , Tymoteusz Niesłuchowski (5 × XX LO im. Zbigniewa Herberta, Dobrowolskiego 6, 80-287, Gdańsk )
19.
DANIELQ CHENG
104
52.
Richard Chai , Peter Wu , Samuel Chai , Ronak Ramachandran , David Lang (5 × West Windsor-Plainsboro High School South, Windsor, USA )
20.
Terezkini chlapci
100
55.
Jakub Pravda (ŠpMNDaG ), Jonáš Dujava (SPŠ elektrotechnická ), Matej Moško (Gymnázium ), Tereza Prokopová , Bohdan Jóža (2 × Gymnázium )
21.
Šamani
98
57.
Filip Novotný (Gymnázium ), Richard Ciglanský , Samuel Amrich , Samuel Novák , Branislav Pastula (4 × Gymnázium )
22.
BrainPower
97
59.
Michal Jůza , Kristián Matuštík , Vojtěch Pokorný , Jan Cháb , Jan Vaněček (5 × Gymnázium )
23.
Highgate
95
60.
Austin Harris , Ruby Gray , Jesse Parnes , Finlay A'Court , Shrey Shah (5 × Highgate School )
24.
Physics Saint-Germain F.C.
94
62.
Markuss Dzintars , Rojs Aktumanis , Marta Bažējeva , Lūkass Teofils Valcis , Eduards Spāģis (5 × Liepājas valsts 1.ģimnāzija, Latvia )
25.
Radley 6.2 A
92
65.
James O'Leary , Sheppard Li , Dominic Woolf , Ollie Brown , Christoph Wallendahl (5 × Radley College )
26.
Ligma
91
67.
Anna Cihlářová , Martin Hubal , Lukáš Málek , Šimon Zvára , Dominika Hájková (5 × Gymnázium )
27.
Ranit and the Bose
88
70.
Netanya Robinson , Ranit Bose , Zaran Zahid , Joanne Ng , Eric Han (5 × Narrabundah College )
28.
LeagueOfJustice
87
73.
Jiří Blaha , Jakub Komárek , Jan Šabata , Simona Hlůšková , Anna Kremplová (5 × Gymnázium )
29.
KelvinKeplerKurchatov
83
78.
Vladimirs Scigolevs , Roberts Gordins , Arturs Maslenkovs , Margarita Pashnina , Nika Kutuzova (5 × Riga Classical Gymnasium )
30.
BrKo
83
80.
Vojtěch Breník , Erik Kočandrle , Adam Hlas , Ondřej Komora , Josef Hladil (5 × Gymnázium )
31.
Gualphamole
82
83.
Joakim Dworak , Linn Enroth , Cedrik Vendel , Victor Sundahl , Eric Kull (5 × Polhemskolan, Sweden )
32.
Whynot
81
84.
Ivan Hudák (Evanjelická spojená škola )
33.
AX
80
86.
YUQING XU ARIA (Dulles High School, USA )
34.
Makosie
79
87.
Dawid Zapolski , Marcin Makowski , Michał Adamczak , Zbigniew Januszewski , Jakub Warcaba (5 × Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Poland )
35.
HARAMBE did nothing wrong!
78
91.
Filip Kukla , Šimon Tesař , Vojtěch Velínský , Adam Kraj , Vojtěch Šolc (5 × Gymnázium )
36.
Via noctis
77
92.
František Dostál , Kateřina Charvátová , Kristýna Kratochvílová , Helena Nováková , Matyáš Kroupa (5 × Gymnázium Boženy Němcové )
37.
Trzyniec
76
93.
Martin Dinh , Daniel Martynek , Štěpán Stryja , Martin Novotný , Terezie Czepczorová (5 × Gymnázium )
38.
Temná složka síly
76
94.
Ladislav Trnka , Josef Kutlvašr , Ivana Horáčková , Tomáš Růžek , Adam Pipek (5 × Gymnázium )
39.
Pentagon
74
96.
Jiří Hlaváček , Jakub Ponka , Patrik Novák , Petra Krsková , Vít Polnický (5 × G F. M. Pelcla )
40.
Poutníci
73
97.
Kryštof Veřtát , Jakub Veřtát , Jáchym Lis , Marek Bedřich , Jakub Malínek (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
41.
siok
72
99.
Jose Antonio Guzman Funck , Alejandro Zapata , Jaime de la Peña , Miguel María Jiménez Sánchez , Javier Gómez Llano (5 × Colegio Retamar )
42.
Bohr's Apostles
70
103.
Linnéa Mörk , Martin Löfström , Emelie Sandved , Måns Hemberg , Simon Ljungbeck (5 × Polhemskolan, Sweden )
43.
Schrodinger's mice
70
105.
Jānis Hūns (Riga State Gymnasium No.1, Latvia ), Reinis Birznieks , Kristers Melnis , Toms Ekmanis , Andris Šenbergs (4 × Āgenskalns State Gymnasium, Latvia )
44.
%teamname%
67
110.
Igor Litvinenko , Andrey Demkin , Ivan Sudarick , Artom Ejikeev , Misha Rukovishnikow (5 × Liceum N1, Irkutsk city, Russia )
45.
Team Subatomic Paradox
67
111.
Saadman Sakib (Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh ), Md. Ijtihad Abtahi , Abrar Al Shadid Abir (2 × Chittagong College, Bangladesh )
46.
5ticky 5qu4d
67
113.
Raymond Li , Adam Zheng , Andrew Zhang , Alan Zhu , Andy Zhu (5 × Canyon Crest Academy, USA )
47.
Resonance
65
117.
Martin Ristovski , Angela Tosheska , Trajce Bojadziev , Stefani Petrova , Ivan Jovanovski (5 × Yahya Kemal College )
48.
Tÿpëčci
65
118.
Tomáš Mašek , Natálie Koscelanská , Čeněk David , Michal Jelínek , Jan Gara (5 × Gymnázium E. Krásnohorské )
49.
leodav3
65
119.
Giovanni Taffarello , Beatrice Locatelli , Riccardo Conte , Riccardo Brunello , Antonio Napolitano (5 × Liceo Scientifico Leonardo Da Vinci, Italia )
50.
Canés Vénantés
64
120.
Michael Foltýn , Jakub Urban , Štěpán Pikna , Václav Škarda , Vít Pokorný (5 × Biskupské G )
51.
Depresspacheeto
63
124.
Katherine Lang , Eric Ahn , Anna Zhao , Noel Bosco , Jin Na (5 × Lambert High School, Georgia, USA )
52.
Tonbridge 1
63
125.
Magnus Sesodia , Kin Sing Lau , Jack Dalton , Duncan Law , Fernando Almansa (5 × Tonbridge School, England )
53.
Team TARDIS: Timeless Classic
63
126.
Matej Berešík , Alexandra Behunčíková , Juliána Javorská , Jana Tutková , Samuel Kincel (5 × G P. Horova )
54.
Waffen FY
62
127.
Jan Licek , Hynek Steinmetz , Petr Linhart , Veronika Nováková , Karel Lysý (5 × Gymnázium J. Ressela )
55.
Povratak autsajdera
62
128.
Amer Bešo , Nedim Balihodžić , Imran Adilovic , Maida Štulanović , Sara-Medina Šehović (5 × Sarajevo koledž - Ilidža kampus, Sarajevo, Bosna i Hercegovina )
56.
(Š)kvarky
60
130.
Matúš Semančík , Ivona Irhová , Denis Želonka , Darina Čupková , Veronika Ziburová (5 × Gymnázium )
57.
PhenSciFET
59
132.
Renan Almeida Ferreira , Francisco Nazário Pereira Júnior (2 × Colégio Pensi, Brazil ), Leonardo Wimmer , Luiz Vasconcelos Júnior (2 × Colégio pH e Curso pH )
58.
Pomeranč
59
134.
Filip Koňařík , Leona Tomšíková , Jan Těžký , Ondřej Daniš (4 × Gymnázium F. Palackého )
59.
1337
58
136.
Přemysl Pilař , Jakub Rychlík , Vojtěch Vilhum , Adam Filla , Anna Jandová (5 × Gymnázium )
60.
Prvogimnazijalci
57
138.
Muamer Klico , Selma Harba , Lea Jesenković , Vedad Grbo , Lamija Katana (5 × Prva gimnazija Sarajevo, Bosnia and Herzegovina )
61.
Züoo
57
142.
Petr Lisník , Daniel Fišer , Gabriela Diasová , Rostislav Berezjuk , Daniel Pindur (5 × G P. Bezruče )
62.
Pantarei
57
143.
Patricio Arana , José Gefaell , Juan Álvarez , Javier Sanchez Bonilla , Jacobo Vila (5 × Colegio Retamar )
63.
Wigymáci
55
147.
Lucie Peterková , Mariana Ochodková , Hynek Volejníček , Tomáš Deingruber , Lukáš Jarolím (5 × Wichterlovo G )
64.
Supernova
52
154.
Arash Motazedian , Parsa Moghaddam , Sepehr Seyed Ghasemipour , Parsa Jadda , Isaac Liao (5 × Earl Haig Secondary School )
65.
Gymnázium Liptovský Hrádok
52
155.
Emanuel Dopater , Samuel Dopater , Adam Adam Kollárik , Boris Vrbičan , Adam Kaščák (5 × Gymnázium )
66.
EROPA
51
157.
Elvira Moberg , Raffay Abrar , Paulina Ibek , Oskar Bolinder , Adam Anderholm Hansson (5 × Polhemskolan, Sweden )
67.
Meü the force be with you
51
159.
Akshat Gautam , Annie Pei , Nithik Bala , Max Zhao , Jorge Aquino (5 × Lambert High School, Georgia, USA )
68.
leodav1
50
161.
Giosué Sardo Infirri , Riccardo Favaro , Anita Buso , Lorenzo Benetti (4 × Liceo Scientifico Leonardo Da Vinci, Italia )
69.
TOMAKAK
46
172.
Marie Princová , Jana Kvapilová , Martin Kolář , Vratislav Besta , Josef Kořenek (5 × Gymnázium )
70.
Želvy
45
173.
Daniel Morawiec , Kristián Kalianko , Tomáš Vitámvás , Jan Urner , Adam Siuda (5 × Gymnázium )
71.
Guido
45
175.
Matt Shmukler , Liam Chen , Nitish Dashora , Joey Canfield (4 × Brighton High School (Rochester, New York) )
72.
sggoo
45
176.
Lenka Hájková , Jakub Smolka , Milan Tichavský , Dominik Bednář (4 × Slezské gymnázium )
73.
MI6
45
177.
Petr Stádník (Gymnázium ), Michal Mikeska , Daniela Priesolová , Kristýna Sýkorová , Jana Pekařová (4 × Gymnázium )
74.
LMPML
45
180.
Michael Kimmer , Lukáš Javanský , Josef Hajný , Lucie Hrabáčová , Michal Žáček (5 × Gymnázium )
75.
Deficere
45
181.
Vojtěch Drábek , Luboš Bartík , Pavel Kinc , Pavel Oujeský , Jan Zmrzlý (5 × Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická )
76.
Mickeyho klubík
43
183.
Vojtěch Cuberek , Vojtěch Molin , Pavel Kraus , Jindřich Bělka , Jan Vysloužil (5 × Gymnázium )
77.
Gympláci Vsetíňáci
38
195.
Jiří Adámek , Alžběta Fiľová , Petr Macháček , Matyáš Zbranek , Mikuláš Mynář (5 × Masarykovo gymnázium a Jazyková škola )
78.
JGN
37
200.
Michal Matoulek , Tomáš Kubíček , Jana Možíšová , Vojtěch Brejtr , David Lukášek (5 × Gymnázium )
79.
GVY
36
201.
Tien Nhu (High School for Gifted Students, Hanoi National University of Education, Vietnam )
80.
JMDGV
32
212.
Maksim Matulenko , Julia Barisheva , Danila Vorniku , Gleb Panfilov , Victoria Krasnova (5 × Riga Classical Gymnasium )
81.
škrrrraketa
31
214.
Ondřej Daněk , Jan Minařík , Jan Uhlík , David Šebek , Hana Poledníčková (5 × Gymnázium )
82.
Canarinhos
27
226.
João Pedro de Moraes Novaes , João Augusto de Souza Santos , Luísa Trindade Faria , Matheus Mendes de Oliveira , Vanessa Morais Oliveira (5 × Colégio Anglo Jacareí, Brazil )
83.
Mrówka Z
26
229.
Bartosz Tomala , Jakub Jasiński , Grzegorz Maciejewski , Filip Gonczewski , Adam Rogowski (5 × II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie, Poland )
84.
Caput cavas
25
232.
Ondřej Bašanda , David Šilhán , Adéla Šichnárková , Vojtěch Honěk , Radek Trchalík (5 × G O. Havlové )
85.
9gaggers
25
233.
Tomáš Drobil , Viktor Soukup , Jan Klivan , Lukáš Sivák (4 × Gymnázium )
86.
Abakus
24
235.
Pavlína Marková , Klára Kotyková , Monika Kotyková (3 × G a SOŠP )
87.
Došla elektřina
23
239.
Jirka Ferenczei , Barbora Zápská , Linda Roncová (3 × Gymnázium )
88.
Gymnagang
22
241.
Filip Drábek , Jan Havel , Petr Jahoda (3 × Gymnázium )
89.
Růžoví jednorožci
20
248.
Andrea Krouparova , Anežka Písaříková , Vojtěch Čapoun , Leontina Křikavová , Kryštof Velc (5 × Gymnázium )
90.
Růžoví poníci 1
20
249.
Marek Běloušek , Vít Horák , Lukáš Havlíček (3 × Gymnázium )
91.
Štiepiči
19
252.
Martin Hostačný , Dávid Oravec , Andrej Rendek , Michal Klinka , Filip Ondráš (5 × Gymnázium, Školská, Dubnica nad Váhom )
92.
SAVOMITOVA
18
260.
Alexandra Planetová , Vojtěch Špilař , Michal Klokočník , Tomáš Pekárek , Václav Kraidl (5 × Gymnázium a SOŠ )
93.
Armada de Clayton
13
273.
Joao Pedro de Azevedo Zonzini , Maria Eduarda Machado Cardoso , Ana Caroline Oliveira Sousa (3 × Colégio Anglo Jacareí, Brazil )
94.
Sheldon's Team
12
276.
Matúš Škvarla , Monika Golianová , Libor Mladší , Dávid Filipiak , Denisa Krštieňová (5 × Gymnázium Martina Kukučína )
95.
ešte neviem
9
280.
Marek Jankola (Gymnázium )
96.
Positrones
7
283.
Ilze Baumgarte , Roberts Strēlis , Miks Priedols , Kristers Straupenieks , Ralfs Putenis (5 × Liepaja Rainis 6th Secondary School )
DNQ
bezpečnostiní gramotnosti
Chen Jiakai , Yujing Wang , Jovyn Tan , Rizqullah Rasyiddin (4 × Hwa Chong Institution, Singapore )
DNQ
ST Space Station-01
Phong Dang Quoc , Thi Linh Ngan Phan , Tuan Anh Nguyen (3 × Son Tay High School, Vietnam )
DNQ
GČL1
Anna Kučerová , Eliška Povolná , Dominik Izák Exner , Petr Kaiser , Pavel Šorf (5 × Gymnázium )
DNQ
GČL2
Andrea Bínová , Jan Plíhal , Petra Zapalačová , Jan Kováč , Radek Málek (5 × Gymnázium )
DNQ
Miluju projektovou práci
Lucas Ng , Tingkai Xue , Wee Jern Wong , Amanda Auyong (4 × Hwa Chong Institution, Singapore )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Stevenson
159
15.
Jared Machtinger , Emily Lu , Dylan Hu , Joshua Tsai , Tony Tan (5 × Adlai E. Stevenson High School, USA )
2.
Teorie všeho
144
22.
Viktor Materna , Václav Zvoníček , Josef Minařík , Jaroslav Herman , Lubor Čech (5 × Gymnázium )
3.
Monta Vista High School
140
25.
Aditya Bhardwaj , Jacob Nie , Brandon Guo (3 × Monta Vista High School, USA )
4.
Suncoast Community
136
28.
Yuru Niu , Jonathan Hung , Subhash Kantemneni , Anthony Li , Michael Cevallos (5 × Suncoast Community High School, Florida, USA )
5.
Reaalkool
129
32.
Jarl Patrick Paide , Martin Rahe , Kaarel Paal , Sofia Marlene Haug , Mihkel Jakobson (5 × Tallinn Secondary School of Science, Estonia )
6.
Asymptotische Freiheit
127
35.
Viktor Fukala , Matěj Dvořák , Jan Kaifer , Jan Růžička , Štěpán Svatý (5 × Gymnázium J. Keplera )
7.
Špit
117
40.
Lucie Vomelová , Vojtěch Žák , Jan Piroutek , David Kománek , Klára Kulhavá (5 × Gymnázium )
8.
nAaNi!?!
109
46.
Bobba Tea , Arya Sasne , Sushanth Malipati (3 × West Windsor-Plainsboro High School South, Windsor, USA ), Eddie Chen , Haveesh Viswanatha (2 × West Windsor-Plainsboro High School North, New Jersey, USA )
9.
Ajbíci a Rišo
105
48.
Richard Rippel , Viktória Ralbovská , Alexandra Géciová , Adrian Beňo , Michal Palič (5 × Gymnázium )
10.
Dovolená na Krymu
105
50.
Martin Bican , Vít Neužil , Kateřina Karbusová , Anna Švarcová , Jan Binka (5 × Gymnázium )
11.
Já bytí absolutno
97
58.
Adam Karas , Jakub Dřevo , Vít Gardoň , Vojtěch Ježek , Karel Kraus (5 × Gymnázium )
12.
Dašák
93
64.
Lukáš Nejezchleb , Matěj Prokop , Matěj Formánek , Petr Král , Petr Filip (5 × Gymnázium )
13.
SCI-TECH Team B
86
75.
Alper Tezcan , Eser Ilke Genc , Sinan Ulas Ozturk , Haluk Benna Gunduz , Doga Baskan (5 × Bahcesehir High School for Science and Technology, Turkey )
14.
Dye Hard
86
76.
Oliver Poole , Chris Leigh , Ben Burgess , Barney Todd , Colin Chow (5 × Tonbridge School, England )
15.
Havelkovo učni
83
79.
Jonáš Havelka , Jakub Ambroz , Matouš Vondrášek , Adam Jirák , Vojtěch Bauer (5 × Gymnázium )
16.
The "hottest" matter
78
89.
William Cai , Jansen Wong , Anthony Zhan , Summer Wang , Samuel Katzman (5 × William A. Shine Great Neck South High School, USA )
17.
Pozitróny
78
90.
Róbert Jurčo , Martin Babača , Robert Jurenka , Martin Opat , Adam Húserka (5 × G Ľ Š )
18.
nuovoton
71
101.
Alessio Vorona , Filippo Olivetti , Nicole Facchetti , Gabriele Ferrari , Arianna Castellini (5 × I.I.S. 'Don Milani' Montichiari (BS), Italy )
19.
Asian Annihilation
71
102.
Peter Zeng , Godwyn Lai , Kevin Lee , Ricci Chung , Justin Lau (5 × Tonbridge School, England )
20.
leodav2
68
109.
Daniele Furlanetto , Teresa Tiveron , Nicola Steffenato , Alessandro Tognetti , Luca La Forgia (5 × Liceo Scientifico Leonardo Da Vinci, Italia )
21.
Parabola neexistuje
67
112.
Peter Ridilla , Radovan Lascsák , Hugo Halasz , Maroš Mešter , Norbert Micheľ (5 × Gymnázium )
22.
FelLaZ
66
115.
Štěpán Hartman , Jan Divila , Kryštof Jasenský , Vojtěch Gajzler , Kryštof Suchánek (5 × Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť )
23.
Na jar sa cintorín prebúdza
63
121.
Jakub Hluško , Adrianka Janáčková , Viktória Mária Bánovská , Lukáš Obermajer , Tomáš Šimek (5 × ŠpMNDaG )
24.
π=3
60
129.
Jiří Zelenka , Radek Jirásek , Vilda Gutvald (3 × G Z. Wintra )
25.
Don't give a flux
59
131.
Olly Gedney , Alex Lawrence , Max Lawrence , Tou Jing Tsang (4 × Tonbridge School, England )
26.
Slniečkari
58
137.
Marcel Polák , Martin Murga , Adam Kostovčík , Róbert Pirč , Samuel Kozák (5 × G P. Horova )
27.
...
57
139.
Eva Vochozková , Marek Duchaň , Ondřej Brdečko , Adam Janík (4 × Biskupské G )
28.
Gymrožnováci
57
141.
Filip Hurta , Tobiáš Krupa , Jan Václavík , Prokop Divín (4 × Gymnázium )
29.
Prva bosnjacka gimnazija
57
144.
Fahrudin Delic , Lamija Grabus , Bakir Corbo , Fatih Žgalj , Asmir Sikira (5 × Prva bošnjačka gimnazija )
30.
Seriozní zkrat
55
145.
Filip Zeman , Přemysl Pachl , Ondřej Batůšek , Matyáš Brandstetter , Dominik Brázdil (5 × Biskupské G )
31.
Cheltenham College A1
55
146.
Will Gibson , Alex Chow , Charlotte Maddinson , Gaurav Mediratta , Boudica Yi (5 × Cheltenham College, England )
32.
Gluten Free
55
148.
Jacob Kiviat , Avi Trost , Andrew Zhong , Hannah Kim , Tejas Guha (5 × Poolesville High School )
33.
NA17Lurv
54
150.
Gustav Sjövall , Haldo Ryberg , Hilding Frännhag , Adriel Kajic , Joel Wall (5 × Polhemskolan, Sweden )
34.
Commentors
53
151.
Štěpán Filip , Jan Pikman , Matyáš Háze , Šimon Prudil , Radek Jansa (5 × Gymnázium )
35.
KOLOUŠCI
52
152.
Martin Hubata , Petra Plachá , Vít Vokroj , Jakub Bešta (4 × Gymnázium )
36.
The Nuclear waste
52
153.
Samuel Krempaský , Elena Chochoľaková , Tomáš Tuleja , Jarmila Terpáková , Samuel Kolesár (5 × G L. Svobodu )
37.
Fyzikální poutníci
51
156.
Jan Matouš , Rocco Signorelli , Vít Franěk , Pavel Hájek , Petr Laštovička (5 × Gymnázium a Obchodní akademie )
38.
Limitne k úspechu
51
158.
Dominika Jusková , Marián Kravec , Matúš Jurko , Marek Ihnát , Tomáš Ondo (5 × G P. Horova )
39.
<3
50
160.
Marko Čechovič , Adam Chalúpek , Rebeka Viznerová , Krisztián Gogora , Oliver Sihlovec (5 × Gymnázium )
40.
Zpátky ni krok!
50
162.
Martina Lehká , Klára Hortlíková , Vojtěch Holásek , Damián Přibyl , Karolína Dalecká (5 × Gymnázium )
41.
RodoTeam
48
166.
Jan Górski , Justyna Dąbrowska , Krystian Jandy , Jakub Myrcik , Jakub Paszkiewicz (5 × XX LO im. Zbigniewa Herberta, Dobrowolskiego 6, 80-287, Gdańsk )
42.
CherryRajčinky
45
178.
Katarína Hudcovicová , Rastislav Budinský , Filip Bugoš , Michal Masaryk , Denis Pojezdal (5 × G Ľ Š )
43.
P=O*R^G
43
184.
David Rudolf , Alexandr Průcha , Jakub Smékal , Iskander Shangareev , Tomáš Homolka (5 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
44.
TNT
40
189.
David Sanetrník , Adam Weinlich , Monika Nadymáčková , Tomáš Turek , Martin Skoupil (5 × Gymnázium )
45.
Radley 6.1 A Team
39
192.
Kevin Zhang , Alec Cooke , Ben Hoddinott , Toby Melvin , Bertie Tufnell (5 × Radley College )
46.
233IQ, 23cm, 2,3promile
38
197.
Václav Valenta , Vojtěch Žíla , Adam Škvrna , Vojtěch Špaček , Filip Tedenac (5 × Biskupské G )
47.
Cheltenham College B1
37
198.
Tom Kinsella , Rachel Zhang , Dominic Kelly , Nicolas Mediato Diaz , PK Somwong (5 × Cheltenham College, England )
48.
boi
36
202.
František Kmječ , Even Petersen , Maria Paola Mora Cely , Katla Gudmundsdottir , Natalie Adriazola Johannessen (5 × St. Olav VGS, Norway )
49.
Bigman
35
206.
Giorgio Cerutti , Francesco Morandi , Andrea Rocca , Alessandro Giuradeo , Simone Pigoli (5 × I.I.S. 'Don Milani' Montichiari (BS), Italy )
50.
Physics Weapons
34
207.
Tom Evans , Thomas Astley , Oliver Baylay , Max Beverley , michel shen (5 × Tonbridge School, England )
51.
Fyziklání Plasy
31
215.
Adam Schuppler , Ondřej Taut , Tomáš Taut , František Peterka , Ladislav Peterka (5 × Gymnázium a SOŠ )
52.
Schrödingerove mačky
31
216.
Paulína Paľová , Tomáš Čigáš , Kristína Coričová , Jana Mečiarová , Dominika Fejková (5 × G P. Horova )
53.
Szimere Bindis
29
219.
Hana Kluvancová , Samuel Šabík , František Stupka , Svetlana Rampašeková , Tatiana Matejková (5 × Gymnázium )
54.
F=mc²
28
222.
Amangeldi Esenov , Sanzhar Omurgaziev (2 × Chyngyz Aitmatov High School ), Sherniyaz Sovetbek uulu (Osh SEMA High School ), Sultan Sultanidinov (Muratbek Subakozhoev High School ), Manas Tagaev (Semetey High School )
55.
radley no.1
27
224.
Chenming Bao , Tobias Southwell , Fred Dreyer , John Bruce-gardner , Sam Auchterlonie (5 × Radley College )
56.
φεeτ
26
228.
Rinalds Rozenfelds , Ralfs Ozoliņš , Edvards Baranovs , Klāvs Barkovskis , Linards Mežals (5 × Āgenskalns State Gymnasium, Latvia )
57.
reliqua JGN
25
230.
Jaroslav Grulich , Kamila Šimková , Jakub Ježek , Miroslava Lorencová (4 × Gymnázium )
58.
Štěrkopísek
25
231.
Lucie Kunčarová , Ondřej Kozelský , Zdeněk Legerský , Zdeněk Záruba (4 × Gymnázium )
59.
Behram-begova medresa
23
238.
Dino Selimovic , Enida Fatic , Ismail Brkic , Tarik Britvarevic , Muhammed Ahmetovic (5 × Behram-Begova Medresa Tuzla, Bosna and Hercegovina )
60.
deglutinazione
23
240.
Eleonora Zani , Aurora Lako , Simone Tosoni , Filippo Fiaccadori , Luca Zucchini (5 × I.I.S. 'Don Milani' Montichiari (BS), Italy )
61.
DVDILCD
22
242.
Mattia Grassi , Anita Garbelli , Federico Cittadini , Anna Nicolae , Stefano Bergamini (5 × I.I.S. 'Don Milani' Montichiari (BS), Italy )
62.
Déčkoví
21
245.
Kristýna Lasotová , Jakub Lasota , Samuel Klus , Barbora Brysiová , Michal Baron (5 × Gymnázium )
63.
5 v 1
20
250.
Adéla Petrskovská , Laura Přečková , Dominika Kopčeková , Pavlína Konečná , Nikol Navrátilová (5 × Gymnázium )
64.
I FISICATI
20
251.
Andrea Romagnoli , Greta Treccani , Angelica Colombo , Mauro Murari (4 × I.I.S. 'Don Milani' Montichiari (BS), Italy )
65.
E/h
19
255.
Dominika Kodlová , Aneta Burdová (2 × PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. )
66.
GymDC
19
256.
Jakub Petrášek , Tereza Miškovská , Karel Lintimer , Lukáš Zámečník , Ondřej Haluza (5 × Gymnázium )
67.
Madame Marie
19
257.
Bruna Silva dos Reis Souza , Alicia Brenda Prado Ramos , Larissa Ying Zhao , Samyra Daher Marques , Ayra Rafaela Accessor Jardim (5 × Colégio Anglo Jacareí, Brazil )
68.
Newton's apples
18
258.
Daniela Čurillová , Natália Puškárová , Filip Džubara (3 × G L. Svobodu )
69.
Chleba s máslem
18
259.
Ota Michálek , Kateřina Kopecká , Martin Cmiel , Tomáš Kolibáč (4 × G O. Havlové )
70.
Výhra s.r.o.
14
269.
Soňa Curylová , Daniela Kramolišová , Martin Vozák , Radek Novosad (4 × Gymnázium F. Palackého )
71.
Jouleanos
14
271.
Davi Massari , Igor Lopes Nakamura , Lucas Saorin , Eric Ferreira Pinheiro do Prado , Lucas Yoiti Nomura (5 × Colégio Anglo Jacareí, Brazil )
72.
Ivo na hrad!
13
274.
Alexandr Šimon , Lukáš Míra , Eva Kajzarová , Aneta Adamusová , Tomáš Laba (5 × Gymnázium )
73.
Fyzikárky GPH
10
279.
Miriam Hoptajová , Kristína Olejníková , Sofia Hrubjaková , Natália Bodnárová (4 × G P. Horova )
74.
Tým UVD
2
290.
Miroslav Boštík , Vojtěch Brandejs , Ondřej Fiala , Štěpánka Beránková , Jan Polnický (5 × G F. M. Pelcla )
75.
hidroatomelektrostacijisti
1
294.
Anete Zulmane , Nils Tumševics , Elīna Libķena , Anete Eine , Raivis Pūķis (5 × Liepājas valsts 1.ģimnāzija, Latvia )
DNQ
ST Space Station-02
Tung Le Duong , The Thang Khuat , Van Chien Phan , Thi Minh Nguyet Bui (4 × Son Tay High School, Vietnam )
DNQ
ST Space Station-03
Anh Van Kieu , Duc Manh Ha , Minh Hoang Khuat , Van Thai Mai (4 × Son Tay High School, Vietnam )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
Holub pitomý
107
47.
Marco Souza de Joode (Gymnázium ), Martina Daňková (Gymnázium ), Robert Gemrot (Gymnázium )
2.
WIGYM
100
56.
Vojtěch David , Jan Lukovský , Jiří Močkoř , Vojtěch Mohelník , Ondřej Szymik (5 × Wichterlovo G )
3.
Neutrina
88
71.
Hana Slámová , Václav Janáček , Jiří Kalvoda , Tomáš Nevrlka , Jindřich Matuška (5 × Gymnázium )
4.
Cirque
87
74.
Mason Wang , Adam Huang , Pratyoy Biswas , Ansh Sharma , Melinda Chen (5 × West Windsor-Plainsboro High School South, Windsor, USA )
5.
Generátor náhodných čísel
82
81.
Adam Blažek , Ondřej Sladký , Eliška Pirnosová , Ondřej Baštař , Viktorie Valdmanová (5 × Gymnázium )
6.
SCI - TECH Jr.
82
82.
Yaman Bora Otuzbir , Enes Acıbal , Beyza Nur Ozaytekin , Ecem Iclal Gunduz , Utku Ergene (5 × Bahcesehir High School for Science and Technology, Turkey )
7.
Gamčácke vektory
75
95.
David Belobrad , Radka Bírová , Martin Bucko , Jozef Csipes , Matúš Papšo (5 × Gymnázium )
8.
The Falcons
70
104.
Hynek Jakeš , David Vraj , Šimon Bláha , Tomáš Patsch , Jan Benjamin Puškáš (5 × Slovanské gymnázium )
9.
GamcaA
69
107.
Jozef Mičáň , Viktor Balan , Pavol Pivko , Nicolas Husar (4 × Gymnázium ), Daniel Teplan (Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA )
10.
Electrodynamic Slayers
63
122.
Arhaan Ahmad (St. Mary's Academy, Meerut, India ), Khushvind Maurya (Dewan Public School, Meerut, India ), Sahil Tomar (Dayawati Modi International School Meerut, India )
11.
Matici čo idú vyhrať Fyziklání
63
123.
Jakub Kliment , Juraj Jánošík , Ján Plachý , Adam Benjamín Plšek , Peter Kochelka (5 × Gymnázium J. G. Tajovského )
12.
Červení trpaslíci
59
133.
Roman Magula , Veronika Vakošová , Stanislav Letaši , Tomáš Lendvay , Michal Krulich (5 × G Ľ Š )
13.
Quantum Limes
59
135.
Ondřej Grohmann , Daniel Skýpala , Jiří Kvapil , Martin Kratochvíl (4 × Gymnázium )
14.
Kuřátka
57
140.
Lukáš Tomoszek , Anna Kantorová , Marek Bialožyt , Jiří Marosz , Samuel Swienczyk (5 × Gymnázium )
15.
Selský rozum
54
149.
Eva Feldbabelová , Patrik Kašpárek (2 × Katolické gymnázium Třebíč ), Natálie Křivancová , Ladislav Nagy (2 × Gymnázium ), Adam Krška (Gymnázium, SOŠ a SOU )
16.
Elita národa
50
163.
Jakub Charvot , Adam Gabzdyl , Jiří Szotkowski , Denis Ston , Adrian Oliva (5 × Gymnázium )
17.
Frantova Sekta
50
164.
Tomáš Krsek , Veronika Šklíbová , Lucie Pánková , Michal Chlumecký , Martin Buločkin (5 × G F. M. Pelcla )
18.
Kriticky Mysliaci Slováci
47
168.
Benjamín Benčík , Viktória Pravdová , Samuel Longauer , Daniel Holek , Vladimir Vozár (5 × Gymnázium )
19.
Tvoje máma
47
169.
Vojtěch Votruba , Nikita Ustinov , Petr Dosedla , Matouš Šafránek (4 × Gymnázium J. Keplera )
20.
YNWA
46
171.
Alex Blandón , Martin Kánássy , Marek Kuruc , Martin Andričík , Jakub Mandzák (5 × Gymnázium )
21.
Neutrina v baru
45
174.
Matěj Gajdoš , Zuzana Hudská , Samuel Kubec , Jan Josef Němec , Veronika Heide (5 × Gymnázium )
22.
8>=4
45
179.
Daniel Locker , Vincent Drtík , Ondřej Matějíček , Jakub Dodek , Jiří Netík (5 × G F. M. Pelcla )
23.
Alej
42
185.
Marie Anna Coufalíková , Anežka Ficková , Lukáš Frk , Martin Hlinovský , Vojtěch Keprta (5 × Gymnázium )
24.
Čím viac, tým viac
40
186.
Alexandra Barančíková (ŠpMNDaG ), Martin Belluš , Viktor Imrišek , Jakub Šošovička (3 × Gymnázium ), Erik Tóth (Gymnázium )
25.
Lví Fyziky
40
187.
Matheus Araujo Teixeira , Leonardo Soares Aguilar , Ana Carolina Batistela Lisboa , Lavínia Alves da Cruz , Paulo Ricardo Alves da Silva (5 × Colégio Anglo Jacareí, Brazil )
26.
Kvinťania
40
188.
Matej Gurňák , Minh Dang Huy , Jana Pešková , Karolína Jediná , Matej Haverlík (5 × Gymnázium )
27.
Fyzikální smečka
39
191.
Soňa Husáková , Matouš Fiala , Jiří Kruchina , Ondřej Piroutek (4 × Gymnázium ), Jan Benda (Gymnázium )
28.
Gympos D
39
193.
Oszkár Urbán , Martin Kliment , Matúš Vysoký , Adam Garafa , Maximilián Pándy (5 × Gymnázium )
29.
SHADO
39
194.
Divine Collins , Sharafudeen Ibrahim , Abdulmalik Idris , Hadilu Abubakar , Okezie Chiedozie (5 × Nigerian Tulip International College, Abuja, Nigeria )
30.
Hoekebe
38
196.
Štěpán Hortlík , Ondřej Štorek , Petr Kavička , Alan Matějka , Karel Mudruňka (5 × Gymnázium )
31.
Derivacesoučturovnásesoučetder
37
199.
Šimon Šustek , Jan Černohorský , Jakub Došek , Vojtěch Kinda , Marie Richterová (5 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
32.
Želvičky a sloni
36
203.
Prokop Líbal , Jan Podlešák , Vojtěch Janota , Šimon Kučera , Natálie Polanková (5 × Gymnázium )
33.
Tadyjezakopanýpes
36
204.
Alexandra Rosenbergová , Vojtěch Stránský , Pavel Bína , Zdeněk Pezlar (4 × Gymnázium )
34.
Fluente em Portugues
33
208.
Orion Foo , Robert Song , Maxwell Chen , Ben Nachod , Eric Wang (5 × Poolesville High School )
35.
bröthër, mäy ï hävë sömë lööps
33
209.
Tsvetoslav Mavrodiev , Margulan Ismoldaev , Alexander Yovchev , Simeon Atanasov (4 × High School of Mathematics "Dr Petar Beron" )
36.
Skleníkový defekt
33
210.
Vít Ulehla , Darian Poljak , Amálie Dostalíková , Martin Koňařík , Tadeáš Böhm (5 × Gymnázium J. Škody )
37.
Nuloví ambyce
32
211.
Tomáš Heger , Lukáš Fidler , Tomáš Semerák , Daniel Fišer , Jan Šesták (5 × Gymnázium )
38.
Upsss
30
217.
Tereza Kašáková , Šárka Beranová , Jakub Lipka , Štěpán Lisý , Bronislav Růžička (5 × Gymnázium a SOŠ )
39.
BisfyRangers
30
218.
Filip Jagos , Josef Koupy , Dom Strobl , Lubomír Pár (4 × Biskupské G )
40.
Tenzori
29
220.
Matúš Molčan , Martin Kaláb , Tomáš Zatroch , Vanesa Virsíková , Jakub Vojtech Kmeť (5 × ŠpMNDaG )
41.
Icímul
28
221.
Vít Pavlík , Štěpán Pipek , Martin Toman (3 × Gymnázium )
42.
Newtonovy hrušky
27
223.
Magdaléna Votápková , Kateřina Horáková , Renata Zelenková , Rudolf Svoboda , Martin Pavlovec (5 × Gymnázium )
43.
GPH Engine
27
225.
Samuel Mikloš , Lukáš Lechman , Laura Jusková , Kristína Korpa-Janova , Jaroslav Poľaško (5 × G P. Horova )
44.
Chemical Raptors
27
227.
Vojtěch Kříž , Matěj Skala , Matěj Spurný , Pavel Ponek , Karolína Skořepová (5 × SPŠCh akad. Heyrovského a G )
45.
Choboti
24
234.
Samuel Stanek , Tadeáš Jakuš , Kristián Andraščík , Branislav Bubán (4 × Gymnázium )
46.
Mats Spets
24
236.
Axel Hartwig , Anton Lundqvist , Johannes Liljenström , Max Ralfsson , Ludvig Wadenbäck (5 × Polhemskolan, Sweden )
47.
KOFOLA team
24
237.
Vojtěch Káně , Ondřej Gonzor , Adam Jahoda , Adam Dvořák (4 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
48.
PROTONI (vždy pozitivní)
22
243.
Karolína Czepczorová , Marie Vrabelová , Dominik Horňák , Kateřina Balcarová , Adam Gabrys (5 × Gymnázium )
49.
Spin to win
21
244.
Anna Pecháčková , Vendula Onderková , Ondrej Dulanský , Filip Vrťo , Tomáš Galnor (5 × Gymnázium J. Škody )
50.
Mlýn2
20
246.
Tereza Švigostová , Julie Priesolová , Karolína Bartošová (3 × Gymnázium )
51.
Mlýn1
20
247.
Kateřina Procházková , Vít Šebestík , Iveta Turečková , Jana Menšíková (4 × Gymnázium )
52.
(J)elita z Dašáku
19
253.
Jakub Ferenčík , Kateřina Koberová , Petra Sankotová , Matěj Mocek , Antonín Rousek (5 × Gymnázium )
53.
Jednočlenný
19
254.
Tomáš Čajan (Gymnázium F. Palackého )
54.
DaKaKaZ
17
261.
Kristýna Saforková , Dan Vilimovský , Kryštof Mec , Marie Cmíralová (4 × G P. Bezruče )
55.
Gvarzáci
16
263.
Ondrej Korbel , Alica Vdovičíková , Matúš Belan , Lukáš Vislocký , Jakub Mihálik (5 × Gymnázium )
56.
Ježci
16
264.
Jan Ježek , Jan Szarzec , Jan Zaremba , Markéta Lipowská , Tereza Kunzová (5 × Gymnázium )
57.
Hans & Co
15
265.
Joel Abrahamsson , Signe Johansson , Evelina Johnsson , Hillevi Uhrberg , Sebastian Nordborg (5 × Polhemskolan, Sweden )
58.
gimpel
15
266.
Zuzana Lisztwanová , Natalia Niemczyk , Karolina Konstankiewicz , Michal Staś , Jakub Słowiaczek (5 × Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego )
59.
něco
15
267.
Tomáš Kysela , Tomáš Tollinger , Vanda Kšánová , Aneta Sekaninová (4 × Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem )
60.
GJP boiz
14
268.
Jan Švach , Martin Černý , Šimon Hrnčiřík , Ondřej Hnilo , Jan Červeňan (5 × Gymnázium J. Pivečky a SOŠ )
61.
Lumíci
14
270.
Šimon Heicl , Tereza Tocháčková , Pavel Toman , Jiří Cellárik , Alena Prantnerová (5 × Gymnázium )
62.
Super-Nova
14
272.
Anton Nilsson , Lucas Ulvinius , Martin Persson , Ludwig Sikstrom , Joaquin Velozo (5 × Polhemskolan, Sweden )
63.
Mazlíci Z Frýdku-Místku
10
277.
Adam Smelik , Alena Kročková , Jakub Šotkovský , Martina Kaňoková , Kryštof Řeha (5 × G P. Bezruče )
64.
Radioaktivita
10
278.
Oliver Prokop , Marek Čepec , Kateřina Fizková , Daniel Romanowski (4 × Gymnázium )
65.
Gymiksteini 2.B
9
281.
Lucie Vališová , Jana Polívková , Květa Marešová , Karolína Babková , Julie Pöndlová (5 × Gymnázium )
66.
Matěj a ten zbytek
9
282.
Petr Kameník , David Vodrážka , Jan Zítek , Matěj Vnenčák (4 × G a SOŠE )
67.
Fyzika je život
7
284.
Peter Petráš , Peter Šalata , Mário Matušinský , Ladislav Pittner , Martin Hajnik (5 × G P. Horova )
68.
JOP
6
285.
Josef Ander , Jan Modrianský , Ondřej Skvrna (3 × Gymnázium )
69.
Buřinkáci
5
286.
Pavla Bělohlávková , Miroslav Rucker , Nikola Macněva , Darina Gärtnerová , Jan Škop (5 × G F. M. Pelcla )
70.
Velkoborci
4
287.
Adéla Popelková , Ondřej Pěchula , Jindřich Szurman , Gabriela Trojková (4 × G O. Havlové )
71.
GČL3
3
288.
Libor Šabaka , Jan Rychtera , Tomás Bui Pham (3 × Gymnázium )
72.
Smrekáči
3
289.
Natália Kalinová , Nina Semjanová , Edita Dolobáčová , Ondrej Belej , Matúš Novák (5 × G P. Horova )
73.
CADC 2018
2
291.
Anitoae Andrei , Caciula Roxana , Buhaescu Cristina , Moldovanu Denis , Bordea Ciprian (5 × Colegiul Agricol "Dimitrie Cantemir" )
74.
Čmelaři
2
292.
Jiří Antoňů , Kryštof Chajda , Lukáš Ludvík , Karolína Bejšáková (4 × Gymnázium )
75.
tacosLAgvoz
2
293.
Lucie Smyčková , Alice Mrázková (2 × Gymnázium )
76.
Duel
0
295.
Eliška Durstová (Gymnázium )
77.
Gdanyx
0
296.
Daniel Cyrus (ZŠ )
78.
PhysicsBorne
0
297.
ATIN MEHRA (Gwalior Glory High School, India ), DIVYANSHU PACHOURI (Little Angels High School, India )
DNQ
GČL4
David Mareš , Lukáš Pavljuk , Jiří Novotný , Dominika Koppová , Vilém Hron (5 × Gymnázium )
DNQ
GČL5
Anna Salavcová , Hana Salavcová , Jana Bartáková , Jan Šrajbr , Jana Simulíková (5 × Gymnázium )
DNQ
GČL6
Matěj Lang , Kateřina Bradáčová , Markéta Bulířová , Rostyslav Rymarchuk , Richard Šulc (5 × Gymnázium )
#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
NOFY066
212
1.
Patrik Švančara , Jan Brandejs (2 × Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Jakub Kocák (ETH Zürich ), Jan Sopoušek (not a student), Ján Pulmann (University of Geneva )
2.
FtáKopySk-fks.sk
198
2.
Dušan Kavický , Matej Badin , Filip Kubina , Adam Škrlec (4 × FMFI UK ), Jakub Cimerman (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská )
3.
Challenge accepted
194
4.
Lukáš Konečný , Márius Kádek , Juraj Tekel , Fridrich Valach (4 × FMFI UK ), Tomáš Bzdušek (Stanford University )
4.
Veterani
183
5.
Selver Pepić , Nudžeim Selimović (2 × ETH Zürich ), Maximilian Jelačić (Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu ), Alija Bevrnja (TU Darmstadt ), Bahrudin Trbalić (Massachusetts Institute of Technology )
5.
Five Ugly Faces
181
6.
Ziyou Lu , Kangchen Li , Russell Yang , Po Hsien Li , Joshua Teo (5 × NUS High School of Math and Science )
6.
Life is Stern and Earnest
175
8.
Kai Yen Jee , Andrija Rasovic , Yijie Zhu , Junkai Dong , Nathaniel Bannister (5 × Cornell University, USA )
7.
La Casta
169
9.
Flavio Salvati (University of Cambridge ), Filippo Bigi (University of Oxford ), Marco Ambrosini , Matteo Dell'Acqua , Alessandro Seccarelli (3 × University of Pisa, Italy )
8.
SILVER CATALYST
166
11.
Yulong Guo , Jun Hui Ryan Wong , Hexiang Chang , Tran Nguyen Manh Thien (4 × Hwa Chong Institution, Singapore )
9.
Smokin some meats
161
12.
Filip Bialas , Miroslav Burýšek , Martin Štyks , David Vokrouhlický (4 × Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Daniel Pajer (Imperial College London )
10.
ASGAP vs the Forces of SI
160
13.
Nikolay Kalinin , Sergey Ilichev , Arseny Sorokin , Dmitry Yasnov , Ivan Ryabinin (5 × Университет Лобачевского )
11.
Komutativní grupa
156
16.
Martin Orság , Václav Kubíček , Radek Zajíček , Jana Švrčková (4 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
12.
Stirlingův motor typu Beta
153
17.
Pavel Kůs , Jakub Cehula , Juraj Májek , Lukáš Honsa (4 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
13.
GYMIK+KA
152
18.
David Hruška , Alexander Slávik , Jakub Krásenský (3 × Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Michal Nožička , Ondřej Denk (2 × not a student)
14.
Kladiem Odpor
139
26.
Juraj Surovčík , Martin Chudjak (2 × FMFI UK ), Ladislav Bačo , Andrej Vlček , Ján Bogár (3 × not a student)
15.
noncompact sailing vessel
131
29.
Juraj Feilhauer (FMFI UK ), Beáta Feilhauerová , Jana Klaudíniová , Michal Takács , Ondrej Budáč (4 × not a student)
16.
Aparatura na zisk cokolady
131
30.
Filip Čermák (Gymnázium ), Martin Gažo , Peter Onduš , Martin Okánik (3 × University of Cambridge ), Jerguš Stručka (Imperial College London )
17.
Magic
124
37.
Vladimír Vícha , Pavel Kycl , Jana Herudková , Jan Koupil (4 × Gymnázium ), Anežka Doležalová (Matematicko-fyzikální fakulta UK )
18.
Next Top Theoretical Models
120
39.
Ioannis Koutalios , Antonios Valmas , Ioannis Vogiatzis , Ioannis Kallimanis (4 × Aristotle University of Thessaloniki ), Georgios Papachatzakis (University of Manchester )
19.
GaliExpress
114
42.
Alberto Bassi , Federico Cima , Gabriele Manganelli , Cesare Mattiroli , Matteo Zappia (5 × University of Padova, Italy )
20.
Achtung Wurmloch!
112
44.
Pavel Hudec (Matematicko-fyzikální fakulta UK ), Adam Dejl (Imperial College London ), Ondřej Dvořák (Delft University of Technology )
21.
Vyzývací tým GFMP
109
45.
Jan Fátor , František Štěpánek , Pavla Šmídová (3 × G F. M. Pelcla ), Martin Locker (VOŠ a SPŠ ), Karolína Štěpánková (Univerzita Hradec Králové )
22.
RCPD Dons
105
49.
Andrew Norman , Benedict Yorston , Ian Yorston (3 × Radley College )
23.
BFF
102
53.
Nermedin Džeković , Amina Shabar , Benjamin Dedić , Mustafa Grabus , Afan Terko (5 × Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu )
24.
Old Physicist
102
54.
Štěpán Marek (University of Warwick )
25.
CCA Juniors
95
61.
Sean Chen , Jonathan Hsieh , Shreyank Kadadi , Jasper Chen , Jangwoo Lee (5 × Canyon Crest Academy, USA )
26.
Maniac Fighter
94
63.
Nur Mohammad Imran (University of Chittagong, Bangladesh ), Rafid Bin Azad , Sohaib Bin Musa , Jaiyan Sadid Ifty (3 × Bangladesh University of Engineering and Technology, Bangladesh )
27.
Banáni
92
66.
Dominik Starý , Adéla Hanková , Michal Košek , Veronika Roubínová , František Helebrand (5 × Matematicko-fyzikální fakulta UK )
28.
MGSUmain
89
68.
Aleksandr Gulkanov , Yevgeniy Diomidov , Lyubov’ Chechulina , Bakhodir Abdullaev , Ivan Smirnov (5 × Moscow State University of Civil Engineering )
29.
Modus Tollens
89
69.
Johanna Lidholm , Gustav Klotz , Axel Lokrantz , Arvid Steen (4 × Polhemskolan, Sweden )
30.
Singletón
88
72.
Jan Mocek (not a student)
31.
ETF Sarajevo
84
77.
Dženan Devedžić , Dinno Koluh , Suad Krilašević , Davor Bokan , Emir Baručija (5 × Elektrotehnički fakultet Sarajevo )
32.
PFIEV2018
81
85.
Minh Quan Do , Thi Ngoc Trinh Nguyen , Tran Hung Do , Tan Sy Huynh , Phuoc Thinh Nguyen (5 × University of Technology )
33.
Royal Bengal Tiger
79
88.
Zarzees Zarzees (Notre Dame College, Dhaka, Bangladesh )
34.
Carmel Cornstars B
72
98.
Jeffery Tan , Gary Zhang , Noah Tan , Nathan Huang , Jacob Zhang (5 × Carmel High School )
35.
Vípáček
71
100.
Jan Popelek , Josef Cigánek (2 × not a student)
36.
Frogwill 5
70
106.
Bojana Popov , Tamara Ranisovic , Tamara Komlenski (3 × Srednja škola "22. oktobar" Žabalj, Serbia ), Snežana Kozarev , Anita Barna (2 × Faculty of Sciences University of Novi Sad, Serbia )
37.
Mickiewiczanie
69
108.
Mateusz Kapusta , Adam Wesołowski , Julia Wiszniowska , Łukasz Majsiak , Marcel Mordarski (5 × not a student)
38.
Exp626
67
114.
Muhamed Sokolović (International School of Sarajevo ), Admir Papic , Majra Sisic , Medina Dugonjic (3 × Prirodno-matematički fakultet u Sarajevu ), Edo Fejzic (Elektrotehnički fakultet Sarajevo )
39.
Gopalmath
65
116.
Yash Shah , Subhradeep Saha , Akshat Khandelwal , Anuj Dasgupta , Saket Misal (5 × National Institute of Technology, Tiruchirappalli, India )
40.
Axion
49
165.
Hansana Madushan Jayasooriya Kankanamge , Saumya Chathuranaga Hettiarachchige , Thisal Aswinda Sinida Hewa , Dilanjan Kaviraj Diyabalanage , Promod Ayomal Siriwardhana Samarasinghe Siriwardhanalage (5 × University of Colombo, Sri Lanka )
41.
Bořiči času
48
167.
Eva Kospachová , Filip Hruška , Jan Došek (3 × not a student)
42.
Silvia Latseva
46
170.
Silvia Latseva (not a student)
43.
Fine Men Crew
44
182.
Abrar Faiyaz Chowdhury , Al Sadab Fatin , Redwan Islam , Md. Sayed Rahman , Rakibul Alam Shamim (5 × Shahjalal University of Science and Technology, Bangladesh )
44.
Innova
39
190.
Eraz Ahmed , Humaira Jahan (2 × Chittagong University of Engineering and Technology, Bangladesh )
45.
JOJO
35
205.
Ján Ondráš , Jozef Ondráš (2 × not a student)
46.
MGSU2
31
213.
Ilya Shamray , Victor Levin , Grigory Tochilin , Kirill Skurlygin , Alexey Kholodov (5 × Moscow State University of Civil Engineering )
47.
SPIRIT
16
262.
Sruthi Shanker (Bhavan's Sri RamaKrishna Vidyalaya, India )
48.
13A1
12
275.
Thắm Bùi Thị , Long Nguyễn Ngọc , Đức Phạm Anh , Huy Lò Tuấn , Quý Võ Minh (5 × Lam Ha High School, Vietnam )
DNQ
LSTS
Quang Nguyen , Long Doan , Qui Cau , Khoi Nguyen (4 × Lawrence S. Ting Memorial School, Vietnam )
DNQ
LSTS2
Hoa Nguyen , Thuan Than , Hieu Le , An Tran (4 × Lawrence S. Ting Memorial School, Vietnam )