Přihlášené týmy

Kategorie A Kategorie B Kategorie C Kategorie Open
Kategorie

A

  1. *Sad Neutrino Noises*: Absur Khan Siam, Rashedul Islam, Tasnimul Jishan, Meshkat KM (4 × Notre Dame College, Dhaka ) , Golam Ishtiak (Kushtia Gov. Col., Bangla )
  2. 12346: Tomáš Veselý, Anna Suchomelová, Katka Morovicsová, Alexandra Gylden, Marika Julie Gregorová (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  3. 4M quarantine: Michael Jurča, Matěj Čech, Jakub Veselý, Tomáš Javorský, Michal Bělohlávek (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  4. 5 dudes, 6 Ds: Gia Hien Nguyen, Cong Minh Trang Dao, Thanh Long Tran, Huy Phuong Dang, Minh Quan Nguyen (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  5. A armada de JUBILOIDE: Leonardo Soares Aguilar, Lucas Gabriel Soares, Gabriel Luiggi Camargo Barbosa (3 × Colégio Anglo Jacareí )
  6. a name isnt needed: Akshit Kumar (Delhi Pub. S, R.K. Puram ) , Rashad Rahimzade (N. Nerimanov 212 School ) , Yogendra Mishra (BMVB ASMA ) , Vansh Gupta (FIITJEE East Delhi ) , Himanshu Paudel (Trinity Int'l Col., Nepal )
  7. Abingdon School Team 1: Alex Oldham, James Gibson, Jayden Zamler, Freddy Martin, Dashiell Hathaway (5 × Abingdon School, England )
  8. Abingdon School Team 2: Ian Ip, Scott Yap, Roy Schumacher, Ashwin Tennant, Euan Baldwin (5 × Abingdon School, England )
  9. Abingdon School Team 3: Ben Broadbent, Rohan Gathani, Freddie Nicholson, Tom Owen, Edward Spackman (5 × Abingdon School, England )
  10. Action at a social distance: Oliver Herskovits, Joel Robb, Bruno Rosenthal, Bryn McBurney, James Rawlings (5 × Highgate School, London, UK )
  11. Annihilators: Serat Mahmud Saad, Fardin Rezwan Khan, Tafsir Mahmud, H. A. M. Fahim Sarker, Mashrafi Mohammad Monon (5 × Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
  12. Bakini Unuci: Dobrica Jovanović, Dušan Beguš, Petar Samardžić, Pavle Pakalović, Aleksandar Cucić (5 × Mathematical GS )
  13. Bam bam bus: Maroš Mešter, Martin Kánássy, Alex Blandón, Martin Andričík, Jakub Mandzák (5 × G Poštová, Košice )
  14. Behram-begova medresa, Tuzla: Ismail Brkic, Muhammed Ahmetović, Lejla Doric, Ajla Baturić, Tarik Sinanović (5 × Behram-Begova Medresa, B&H )
  15. Best of JGN: Tomáš Heger, Lukáš Fidler, Jaroslav Grulich, Matyáš Háze, Martin Uždil (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  16. Bioložka a čtyři programátoři: Ondřej Baštař, Adam Blažek, Dominik Farhan, Eliška Pirnosová, Ondřej Sladký (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  17. Black Transistor: Jan Adámek, Viktor Fukala, Jan Růžička, Filip Oliver Klimoszek, Matěj Dvořák (5 × G Jana Keplera, Praha )
  18. Blairlake: Daniel Sun (Interlake HS, USA ) , Chris Tong (Montgomery Blair HS, USA )
  19. Bleep Blop: Loc Phan (Cumberland Valley HS, USA )
  20. Bonkk: Josef Ander, Jan Modrianský, Ondřej Skvrna (3 × G, Olomouc-Hejčín )
  21. Borci j.k.j: Martin Černík, Klára Anna Šindlerová, Patrik Zavoral, Adam Dvořák, Václav Stupka (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  22. Bruh: Imran Adham bin Azmin (GENIUS@Pintar Col., Malaysia )
  23. calcium: Olgierd Skromak, Ilona Kondratowicz, Marcin Król, Michał Mitura, Lena Matczuk (5 × XX LO im. Z. Herberta, PL )
  24. calories: Stanley Liu, Jason Wan (2 × St. Theresa of Lisieux CHS ) , Jason Yuan, Andy Gong (2 × Alexander Mackenzie HS ) , Simon Wu (The Woodlands SS )
  25. Cinghial hunters remastered: Alfredo Izzo, Irene Maria Izzo (2 × Liceo Salvatore Pizzi, Italy ) , Dariel Vllamasi (L Sci. Donatelli-Pascal,Italy ) , Luca Milanese (Liceo Leonardo da Vinci, Italy ) , Shiheng Zheng (Liceo Alessandro Volta, Italy )
  26. Cosmic Entropy: Venkat Bandarupally, Tycjan Jedlinski, Antonio Seminara, Zack Farley, Thomas Dodds (5 × St. Mary's Col. )
  27. Čtyři a půl fyzikáře: Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda, Filip Bartoš, Richard Česnek, Jakub Herec (5 × G, Brandýs n. L. )
  28. DaMaZuJaKr: Kristýna Saforková, Jakub Ševčík, Zuzana Gřesová, Marie Cmíralová, Dan Vilimovský (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  29. Dark warriors: Reem Kamel, Haidy Yasser, Sara Ahmed (3 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  30. Doppleráci: Marek Fürst, Vojtěch Větrovec, Ondřej Marek, Kryštof Matějka, Karel Stehlík (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  31. Drahouš: Tomáš Formánek, Štěpán Müller, Štěpán Matoušek (3 × Arcibiskupské G, Praha )
  32. Elita Národa: Jakub Charvot, Jiří Szotkowski, Denis Ston, Adam Gabzdyl (4 × G, Karviná )
  33. Emilia - Puck 2077: Adam Kubiak, Antoni Grabowski (2 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ) , Miłosz Kurtysiak, Marcin Welter, Paweł Czarkowski (3 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  34. Error 404 name not found: Martin Rahe, Kaur Reidma (2 × Tallinn SS of Science, Estonia ) , Andres Alumets, Henriete Toomlaid (2 × Pärnu Koidula HS, Estonia ) , Kristjan Tropp (Rakvere HS, Estonia )
  35. Eyenstein: Mohamed Abdelsattar, Ahmed Waleed, Antwan Abdelmaqsoud, Mina yasser nesim abdelazia, Muhammad Amr (5 × Dakahlia STEM HS )
  36. Fanklub Jaromíra Soukupa: Radomír Mielec, Josef Knápek, Matyáš Poledník, Zdeněk Legerský, Eliška Malcharcziková (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
  37. FIITJEE BANGALORE: Pratham Sahu, Rahul R, Udhav Varma, Vinayaka Manjunath, Mihir Deshpande (5 × St. Jerome's P.U. & Col., India )
  38. Fizykalni: Tomasz Szcząchor, Patrycja Zych, Maciej Szyszko, Igor Grybek, Mateusz Mroczka (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
  39. Florea the Hawk: Radu Herzal (CN Gheorghe Șincai, Romania ) , Rares-Ioan Iles (CN Ioan Slavici, Romania ) , Octavian Ianc (CN Gheorghe Lazăr, Romania ) , Matei-Bogdan Plescan (CN Iași, Iași, Romania ) , Marc-Eduard Smausz (CN Emanuil Gojdu, Romania )
  40. Frogwill 5: Neven Ilincic, Luka Vuković, Mihajlo Bogdanovic, Goran Sokic, Mladen Petric (5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  41. FyzGO: Le Vu Neumann, Michal Smieško, Jan Mareš, David Šimůnek, Ondřej Kodejš (5 × G Opatov, Praha )
  42. G-361: Tariq Selemani, James Msasi, Phill Mwaipopo (3 × Mzumbe Secondary Sch., Tanzania )
  43. G.O.A.T: Abdelazeem Hussein Elshaikh (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Azza Abdelmegid Muhammad (Shatanouf Secondary Schl., Egypt ) , Arwa Abdelhameed Khairy, Asmaa Abdelhameed Khairy, Alaa Mustafa Noureldeen (3 × Nag Hammadi HS for girls, Egypt )
  44. Galen-Shermion: Christopher Ong, Brian Siew, Zeyuan Luo, Shaun Quek, Galen Lee (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
  45. Gamčáci a Škôlkar: Radka Bírová, Martin Bucko, Jozef Csipes, Matúš Papšo, Adrián Šegeda (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  46. gjarko: Matej Korž, Dávid Brodňanský (2 × G J. A. Raymana, Prešov )
  47. Glančené Jagavé Halapartne: Erik Tóth, Matej Haverlík, Jakub Šťavina, Maroš Studenič, Patrik Fabrik (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  48. GNSHS A: Jansen Wong, Anthony Zhan, Bradley He (3 × GNSHS, USA )
  49. GOpatov: Michal Kraus, Jan Potůček, Zdeněk Du, Viktorie Hanušová (4 × G Opatov, Praha )
  50. Greatness team: Hamza Elgarhy, Ahmed Abdul-Majeed, Mostafa Adel (3 × STEM High School, Egypt ) , Tony Elia (Red Sea STEM Sch., Egypt ) , Ahmed Elsisy (Awsim Secondary School, Egypt )
  51. GSSV: Ján Trebuňa, Samuel Budziňák, Timea Regecová, Sophia Petra Krišáková, Peter Labovský (5 × Gymnázium Spišská Stará Ves )
  52. Hathazari College Physics Club: Jubayer Ahmed, Afrah Aanan (2 × Hathazari G C, Bangladesh )
  53. Hattala union: Patrik Kočan, Matúš Kocúr, Juliús Staš (3 × G M. Hattalu, Trstená )
  54. HnM: MH Le, Thanh-Minh Le (2 × Le Quy Don Gifted HS, Vietnam )
  55. Hoekebe: Ondřej Štorek, Štěpán Hortlík, Ondřej Herink, Alan Matějka, Karel Mudruňka (5 × G Dašická, Pardubice )
  56. Holub Pitomý: Patrik Kašpárek (Katolické gymnázium Třebíč ) , Aleš Opl (G a Hudební škola, Praha 3 ) , Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ) , Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše ) , Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
  57. Housenky ve Spacáku: Filip Jagos, Lubomír Pár (2 × Biskupské G, Brno )
  58. Hranatý strejda: Ondřej Vitula, Martin Novotný, Tomáš Kříž, Vojtěch Vařecha, Josef Macků (5 × G Tišnov )
  59. HSCTeam1: Mitchell Dolny, Vikram Arora, Davis Parsons, Darian Ellis (4 × Hillfield Strathallan C, Canada )
  60. HSCTeam2: Hamilton Sun, Henry Sun, Zuoxi Luo, Spring Fu (4 × Hillfield Strathallan C, Canada )
  61. Huhuhahi: Zi Qi Wong, She Jia Chua, Jue Ming Tan, Zi Yu Soong (4 × Paya Lebar Met. GS, Singapore )
  62. Hydrosteel: M Subhi Abordan, Abdalazeez Jerby, Hadi Salloum (3 × Al-Bassel HS, Syria ) , Omar Bourhani, Abdullah Alhussni (2 × AL Saade HS, Syria )
  63. Cheltenham College 13D3: Abdulsalam Ibrahim, Thomas Buxton, Edward Filmer, Tom Morris, Joe Murphy (5 × Cheltenham College, England )
  64. Cheltenham College U6th: Denis Solovyev, Bekzat Amirbay, George Hardy, Seb Cornwell, Thomas Baughan (5 × Cheltenham College, England )
  65. Chua he: Quoc Binh Ngo, Anh Hung Hoang, Thanh Dat Nguyen, Minh Hung Ngo, Gia Khang Nghiem (5 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  66. IdemoNis: Momcilo Tosic, Jovan Arizanovic, Viktor Micic, Nikolija Cuckic, Aleksa Djordjevic (5 × G. Svetozar Markovic )
  67. Idempotentní matice: Vojtěch Kuchař, Pavel Junker, Oskar Martiňák, Lukáš Výtisk, Marek Večeřa (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  68. ijk=-1: Thomas Masding, Ben Gardner, Kiefer Chow, Benson Kwok, Sherman Yip (5 × Tonbridge School, England )
  69. Intergalactic: Gadha Prasad (Hope Hall Foundation sch., India )
  70. jared: Jared Machtinger, Richard Bi, Brandon Lu, Andrew Liu, Lillian You (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  71. JETAB: Ernest Ng, James Goh, Ted Kim, Adrian Choi, Brian Li (5 × Tonbridge School, England )
  72. Jonka's sisters: Viktória Pravdová, Mária Mičeková (2 × G Jura Hronca, Bratislava ) , Marianna Hronská, Timea Jakubócyová (2 × Bilingválne G, Sučany ) , Paulína Dujavová (G J. A. Raymana, Prešov )
  73. Joonatan ja teised: Joonatan Ristmäe, Robert Kurvits, Andres Sõmer (3 × HTG, Estonia ) , Liis Siigur, Mikk Rooden (2 × MHG, Estonia )
  74. Jouleanos: Lucas Saorin, Nathan Kaufmann Fonseca, Eric Ferreira Pinheiro do Prado, Matheus Araujo Teixeira, Milena Kaufmann Fonseca (5 × Colégio Anglo Jacareí )
  75. Knights A: Eddie Chen, Leo Yao, Akhil Paulraj, Parth Shastri, Eric Wang (5 × WWP High School North, USA )
  76. kot_sylwester: Natalia Wajda, Tomasz Słoma, Michał Łukasik, Miłosz Michno, Radosław Malec (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
  77. Kozerianie: Kamil Abendroth, Dominika Radaszewska, Witold Formański, Jakub Lewandowski, Hubert Baraniak (5 × Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL )
  78. Kristin: Sam Zhuang (Kristin School, New Zealand )
  79. Kult Innosa: Krzysztof Nawrocki, Maciej Uliasz, Maciej Lisak, Kacper Paszek, Wojciech Kaliciński (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  80. Lambert Team A: Noah Kim, John Zhang, Liam Weng, Daniel Kim, Charles Gong (5 × Lambert High School, USA )
  81. Lambert Team B: Pranav Madadi, Stan Lee, Dean Kim, Monica Cho, Andrew Kim (5 × Lambert High School, USA )
  82. Leduc Fan Club: Eric Hu, Mason Ma, Stephen Lee, Raymond Li, Timothy Zheng (5 × St. Robert Catholic HS, Canada )
  83. LEGENDY: Petr Herold, Matěj Douša, Kryštof Volf, Jan Tretera, Vojtěch Kos (5 × G, Benešov )
  84. LGB Laplace's demons: Qingyang Zhang, Bubi Zhou, Kevin Tian, James Forsyth, Akemi Sabatier (5 × Int'l S. of Geneva )
  85. MANUS 5: Nikhil Anand, Arunaava Ghosh, Naj Kashyap, Madhulika Roy, Sachindra Kumar (5 × BIT Mesra, India )
  86. Marlborough U6 - 1: Jonte Catton, Rupert Plaistowe, Oliver Light, Charles Wright, James Brooks (5 × Marlborough College, England )
  87. Marlborough U6 - 2: Charlie Hutchinson, Ollie Chessher, Guy Mitchell, Sophia Hamilton, Madeline Tanner (5 × Marlborough College, England )
  88. MasterBrawlers of the Universe: Lucas Shoji, João Pedro Daltro Santos, Lucas Takayasu, Bruno Makoto Tanabe de Lima, Ian Seo Takose (5 × Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
  89. Matici čo idú vyhrať Fyziklání: Jakub Kliment, Lukáš Gáborik, Peter Kochelka, Richard Schwarz, Aleš Sršeň (5 × G Tajovského, B. Bystrica )
  90. Mozkové Obry: Filip Misiak, Stanisław Władyka, Karol Jurasz, Aleksandra Zając, Dominik Waliszewski (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  91. Mutantes: Maria Eduarda de Carvalho Belló, João Roberto Tápias Oliveira, Lívia Lobato de Araújo, Enzo Medina Pugliese, Isabella Toledo Campos (5 × C A Cas Ricardo - Taubaté,Brazil )
  92. NaruTobacco: mvtd Mai Vu Tue Danh (Le Quy Don Gifted HS, Vietnam ) , Nam Nguyen Hoang, khanhnghien Nguyen Gia Khanh, Goldenrose Tran Khanh Nguyen, hoangdau Nguyen Le Duc Hoang (4 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
  93. Nerd_Sniped: Salil Gokhale, Rajiv Chitale, Heet Patel (3 × Dixit Rd. Jr. Col. of Sci, India ) , Ishaan Kothari (Poddar Brio Int. Sch., India ) , Kartik Nair (Ryan International Sch., India )
  94. NERDI 1: Tadeáš Vachek, Denis Záhorovský, Jan Antonín Musil, Daniel Novotný, Petr Khartskhaev (5 × PORG, Praha )
  95. Neutron: Sadaf Rafique (Aligarh Muslim University, India )
  96. Ohana: Alia Ashraf Elkhateb (El-helmia s. sch. for g., Egypt ) , Mariam Mohamed Abdelhady (El-Abtal Ofc. Lang. sch., Egypt ) , Mohamed Abdelaal Mohamed (El Nasr Boys' School ) , Nehal Nady Abelhamed (El-Shaheed Mostafa Yousry S. ) , Menna Safwat Elkholy (El-Salam El-Haditha S. )
  97. Özüm: Şüeyib Aslan (Ilgar Aliyev SS n.96, Azerbaijan )
  98. Park Lane 1: Rebecca Szabo, Oliver Pfannenstiel, Nicolas Mlynek, Jakub Surga (4 × Park Lane International Sch., CZ )
  99. Parstieverance: Sandeep Kandi (IMSA, Aurora, USA )
  100. PentaquarkOG: Javier Sanchez Bonilla, Juan Alvarez Ordinas, Juan Conde Cortizas, Alvaro Valderrabano Megias, Juan Lopez San Roman (5 × Col. Retamar, Spain )
  101. Perpetuum Mobile: Mirko Kuburović (G Panto Mališić, Montenegro ) , Nevena Bojović, Stefan Bojović, Teodora Jelovac (3 × G Tanasije Pejatović, Montenegro ) , Aleksandar Krivokapić (G Stojan Cerović, Montenegro )
  102. Pharaohs: Ahmed Jaheen, Hussein Hassan, Omar Khattab, Saif El-said, Islam Hassan (5 × STEM High School, Egypt )
  103. Phy: Abdallah Adel Abdulla, Mohammed Elbery, Abdelhamid eslam, Abdelrahman Esmail (4 × Menofia STEM Sch., Egypt ) , Yahya Zhran (Elshaheed Abdelmineam R E, Egypt )
  104. Physicdestiny: Mayank Singh (ZTyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinon )
  105. PhysicNeophyte: Pratham Kheskwani, Nihar Patel, Lisan Kadivar, Azeem Motiwala, Nisarg Patel (5 × ALLEN Career Institute, India )
  106. Physics Geniuses: Parth Patel, Arnav Goel, Dheer Banker, Ananthkrishna Kidambi (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Pritesh Mehta (Aradhana Vidya Vihar, India )
  107. Physics junkies: parthiv anuguru, anudeep Perala, Sahishnu Bhogalapalli, ganesh bhalla, pramod mukkoti (5 × Narayana EI )
  108. Phyπrates: Anisur Rahman Anisur, Anik Saha Anik, Samin Salek Salek (3 × Notre Dame College, Bangladesh ) , Muhtasim Dan Muhtasim (Gaibandha Govt. Col., Bangladesh ) , Tanjimul Astak Siam Siam (Nawab Habibullah Col, Bangladesh )
  109. Poolesville Seniors: Abrar Sheikh, Alex Yang, Robert Bao, Christopher Stallard, Rithvik Bhogavilli (5 × Poolesville HS, USA )
  110. prehľad: Pavol Pivko, Matúš Zelko, Viktor Balan, Matej Urban, Jozef Mičáň (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  111. přátelstvíněkdyvícnežpastelka: Vojtěch Gaďurek, František Novak, Klara Zemanova, Jura Patek, Martin Melišík (5 × PORG, Praha )
  112. Předražené tenisky: David Baďura, Robert Juráček, Tomáš Kolibáč, Martin Cmiel, Ondřej Hráček (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  113. Pulp Friction: Michael Johnston, Irene Meletopoulou, Charlie Gundy, Emilie Emilie Pettitt, Christian Tonucci (5 × Highgate School, London, UK )
  114. Purplesockers: Katarína Vosovičová, Pavol Šimkovič, Štefan Slavkovský, Samuel Zaťura, Marek Tkáč (5 × G, Kukučínova, Poprad )
  115. Quantum Plators (PhODS): Sayan Somya (Delhi Pub. S, R.K. Puram ) , Md. Jahirul Islam (Notre Dame College, Dhaka ) , Siddhartha Kumar (Hope Hall Foundation sch., India ) , Samyak Jha (Ramsheth Thakur PS ) , Rafiq Abbasov (Natural Sciences G, Az )
  116. Retek: Dominik Für, Richárd Fekete, Bendegúz Vágó, Lehel Molnár, Dominik Szabó (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
  117. rise and sinh: Evgeny Tumarkin, Harry Cookson, Kirill Kaliteevskiy, Gabriel McCall, Joshua Darne (5 × Durham Johnston S. )
  118. RNVR: Jamil Jamaladdin (ZŠ Ostrava-Nová Bělá ) , Nihad Mammad, Rufat Mammad (2 × Amity International School ) , Rafsan Habibulla (Colegiul Agricol "D. C.", RO ) , Ramin Gasimli (220. lyceum )
  119. Rtvshchlavo: Artur Zhdan, Makar Kuznietsov, Vitaly Golopolosov, Volodymyr Kuzma, Oleksandr Kozak (5 × Lviv Lyceum )
  120. Schrodinger's Bats: Sydney Yan, Zhixian Liding, Navya Malholtra, Zain Salloum (4 × Biotechnology High School, USA )
  121. Schrodinger's cats: Vishal Sani (Kendriya Vidyalaya, Ernakulam,IN ) , Joshua Scripcaru (Earl Haig Secondary School, CA ) , Amandeep Khajan (ALLEN Career Institute, India ) , Brijesh Molala (Van Nuys High School, CA, USA ) , Asutosh Rath (Avanti Learning C G C, India )
  122. Schrödingerova koťátka: Ondřej Chwiedziuk, Ondřej Čejka, Martin Pacák, Matěj Ptáček, Adam Švestka (5 × G F. X. Šaldy, Liberec )
  123. Schwarzchildren: Tarun Agarwal (ALLEN Career Institute, India )
  124. Silent killers: Eman Ibrahem (KFS STEM School ) , Ahmed Mohamed, Shahd Alaa, Manar Sabry, Maryam Osama (4 × Sharkya STEM School, Egypt )
  125. SpaghettiMaker: Liz Pao (Cherry Hill HS East, USA )
  126. Společenstvo přátel košíkové: Jakub Waclawek (G, Olomouc-Hejčín ) , Jiří Sedláček, Mikuláš Kučera (2 × Slovanské G, Olomouc )
  127. Sportgymke: Matúš Zelinka, Jerguš Bača (2 × Stredná Športová Škola, Košice )
  128. STEDSStatsGirls: sijia Wen (Saint Edward’s School, FL, USA )
  129. String existence = "pain";: Josef Trojan, Dmitrij Ševaev, Dejan Ribarovski, Jakub Štulík, Jakub Jan Barda (5 × G Botičská, Praha )
  130. Střed křivosti: Vojtěch David, Vojtěch Mohelník, Jan Lukovský, Ondřej Szymik, Eliáš Bencúr (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  131. Šestari: Teodora Trmčić, Lena Basić, Mladen Golubović, Anđela Ninković, Iva Pesić (5 × Sixth Belgrade GS )
  132. Team Entropy: Sagnik Mukherjee (Scottish Church Col., India )
  133. Team Jagodka: Vito Levstik, Lan Sevčnikar, Gregor Boc, Matija Likar, Juš Kocutar (5 × II. gimnazija Maribor, Slovenia )
  134. Team Plack: Aditya Iyer, Kazi Sahakwat Islam (2 × Indus International School )
  135. the dot product: Pei Ting Jason Zeng, Q Sun, Krish Nigma, Simon Luo, James Yuen (5 × Harrow School, UK )
  136. The HeisenBugs: Chahel Singh (Disha Delphi Public Sch., India ) , Mridul Agarwal (St Xavier's School, India ) , Ameya Deshmukh (St. Joseph's Convent HS, India ) , Tejas Kumar (Jayshree Periwal HS, India ) , Arnav Aditya Singh (MB International School, India )
  137. The Millisecond Pulsar: Azmain Raiyan Rashid (Notre Dame College, Dhaka )
  138. The Nuclear Waste: Elena Chochoľaková, Tomáš Tuleja, , Samuel Koribanič, Dávid Benko (5 × G L. Svobodu, Humenné )
  139. Thonkers: Arhaan Ahmad (Krishna Public School, India ) , Barun Parua (Disha Delphi Public Sch., India ) , Anant Lunia, Varun Tokas (2 × Delhi Public S RK Puram, India ) , Kushal Thaman (Eicher School, India )
  140. Thufir Hawat: Andrew Henin, Philopater Gabra, Youssef Abdelmoniem, Fady Adal (4 × STEM High School, Egypt )
  141. Toghrul: Toghrul Mammadov (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
  142. TrmuaHme: Hai Lam Cao, Hoang Duong Vu Ngo, Thành Long Nguyễn, Van An Nguyen, Tiến Thành Nguyễn (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
  143. Turn Down for Watt: Tam An (St. Peter Catholic HS, Canada ) , Megan Mkrtchyan (La Canada High School, CA, USA ) , Caitlyn Coloma, Sahi Chundu (2 × Ed W. Clark High School, USA ) , Byeongjun Moon (Walnut Grove SS, Canada )
  144. Under Force Over Area: Razvan Andrei Pretorian (Liceul Teoretic GM, Romania ) , Alexandru Slavoia (CN Emanuil Gojdu, Romania ) , Ciprian Mihai Costea (CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO ) , Adelina Avram (CN Liviu Rebreanu, Romania ) , David Corneliu Turturean (CN Ștefan cel Mare, Romania )
  145. VIBGDGIMNAZIJA: Milan Mančić, Sara Mostarac, Dušan Jovanović, Teodora Dinov, Andrea Predragović (5 × Sixth Belgrade GS )
  146. Vítězný tým: Anna Bednářová, Tomáš Mejsnar, Adam Hruška, Jakub Fiala, Jakub Zbudil (5 × G, Česká Lípa )
  147. We call it LaTeX: Jin-Ting Chang, Chester Chung, Martin Tang (3 × Seaquam Secondary )
  148. We killed the Cat: Ahmed Yasser, Hesham Abdelgawad, Abdelrahman Badawy, Ahmed Saber, Ahmed Raafat (5 × KFS STEM School )
  149. We killed the CaT299: ahmed hafez (KFS STEM School )
  150. Wokemos: Abhi Shukul, Jayden Elliot, Eric Yun, Kemal Demirer, Pranav Srinivas (5 × Okemos High School, Michigan )
  151. Worldisone: Maddy(Mayank) Singh (Hope Hall Foundation sch., India )
  152. Zbyněk λ: Libor Šabaka, Tomás Bui Pham, Jan Rychtera, Matěj Lang, Richard Šulc (5 × G, Česká Lípa )
  153. Želvičky a sloni: Jan Podlešák, Šimon Kučera, Eliška Kahudová, Pavel Brázda, Prokop Líbal (5 × G, Strakonice )
  154. щ+щ: Russie Shishmanov, Trifon Eftov, Vihren Mironov, Vladimir Milanov, Christopher Kirilov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
Kategorie

B

  1. .../-.-/..-/.--./../-./-.-/.-: Matěj Mocek, Adam Novák, Ondřej Pipek, Jakub Ramašeuski, Daniela Trojanová (5 × G Dašická, Pardubice )
  2. (J)elita z Dašáku: Jakub Ferenčík, Antonín Rousek, Kateřina Koberová, Petra Sankotová, Vojtěch Váňa (5 × G Dašická, Pardubice )
  3. \nabla taco (PhODS): Kim Evan (Tesla STEM HS, USA ) , Dutta Ashmit (Wayzata High School ) , Oomen Benjamin (Prestonwood CA ) , Shankar Balajee (Chettinad Vidyashram ) , Bashirov Murad (Natural Sciences G, Az )
  4. 1/(fine structure constant) a: Marko Tsengov, Ralf Joosep Kask, Peeter Aleksander Randla, Mihkel Jakobson, Siim Tiivel (5 × Tallinn SS of Science, Estonia )
  5. 8>=4: Daniel Locker, Vincent Drtík, Ondřej Matějíček, Jiří Netík, Jakub Dodek (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
  6. Akatsuki: Arin Dhariwal, Divyam Agarwal, Samar Agarwal, Parth Bhardwaj, ishan avasthi (5 × Cambridge Court HS, India )
  7. ALBERTs: Mo'men Epeid, Omar Elzahar, Amr Nabil, Mohamed Alfar, Hossam Saber (5 × Dakahlia STEM HS )
  8. Alex team: Mostafa Sabry, Mariam Mohamed, Yassmin Sameh, Radwa Aboelftouh, Alshimaa Sabry (5 × Assiut STEM School )
  9. Alpha green: Abdelrahman Ahmed, Ahmed Ali, Mohamed Mansour, Moaz Ahmed, Ahmed Abdel Maksoud (5 × STEM High School, Egypt )
  10. Amperoes: Adéla Pohanková, Hana Koloničná, Adela Kamradková, Valerie Sečkařová, Anna Psennerová (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  11. Anti-physicists: hadeer eldosoky, noorhan abdulbaki, rokia shalapy, malak sallam, yasmine sameh (5 × STEM Gharbiya, Egypt )
  12. atomers: hend emad, rawan ahmed (2 × STEM High School, Egypt ) , tawfiq bhyry, omar ismael, ibrahim aness (3 × Dakahlia STEM HS )
  13. Avengers: Manar Elsaidy, Marwa Rafeek Eldakar (2 × KFS STEM School ) , Fatma Abd elnaby, shahd mountaser, alaa Zakria (3 × STEM Qena HS, Egypt )
  14. Bavlněné ponožky: Eva Michálková, Nikolas Pupakis, Adleta Nerudová, Karolína Mihulová, Daniel Kohut (5 × G O. Havlové, Ostrava )
  15. Bedny SGO: Dominik Bednář, Matyáš Svrček, Matěj Kubesa (3 × Slezské G, Opava ) , Vít Švec (G, Slezská Ostrava )
  16. Behaikatam: Phuc Huy Tran Van, An Dien Truong, Luong Vy Le, Nguyen Nhat Le Nho, Tan Sang Hua (5 × Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  17. Bellatrix: Hadeer Abdelkhalek (Red Sea STEM Sch., Egypt ) , Ganna Mohamed, Menar Eleya, Hams Ahmed (3 × Sharkya STEM School, Egypt ) , Ayman Ahmed (Bani Sweif STEM School, Egypt )
  18. Big Bad Wolves: Delta Star (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
  19. birju: prakhar Khurana, Aniket Gupta, krishnkant tiwari, aarush pruthi (4 × Delhi Public Sch., India ) , Pratyush Singh (Delhi Public S RK Puram, India )
  20. Black stars: Youssef Shaat, Ezz eldeen Keleg, Momen Abdelrahman, Mohammed Osama (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
  21. Blufius: Dylan Epstein-Gross, Farzan Shiju (2 × Rickards HS, FL USA )
  22. Bohr-Procopiu: Miruna Neacsu, Cayuss Mihaitoaia, Razvan Ciurescu, Andreea Goia, Cristian Ardeleanu (5 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  23. Bohring: Suchet Gopal (PSBB Nungambakkam, India ) , Adam Mihir Libby, Ishaan Satish (2 × Sishya School, India ) , Aron Koshy Cherian (Bala Vidya Mandir, India ) , Arun Mathew Viji (UWCSEA, Singapore )
  24. Božkovská flotila: Klára Hubínková, Šimon Pekár, Jan Kotrlík, Jiří Jirásek, Ondřej Suchý (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
  25. Brilliants Of Physics: Abd-Allah Yaser Mohamed Hamdy, Abdelrhman Waled Ali, Moustafa Elemam, Mostafa Medhat Mohammed Mesallam, Ahmed Ali Raya Raya (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  26. BULDA: Yelyzaveta Horokh, Oleksandr Lazorenko (2 × KNSL 145, Ukraine ) , Borys Tregubenko (Liceum 171 Lider, Ukraine ) , Uliana Уляна, Demian Zhelyabovskyy (2 × PI Research S Basis, Ukraine )
  27. CAP: Omar Abdelnaser, Hager Omara, Fares Khaled, Alaa Sabri, Sameh Wahed (5 × KFS STEM School )
  28. Certified Team: Abdelaziz Hamada Elkholy (Brilliant Minds School, Egypt )
  29. civita: Ahmed Saad Sabit (Notre Dame College, Bangladesh )
  30. classPrazdneNadoby: Student Pilný (PORG, Praha )
  31. Coolombové: Filip Vrťo, Vendula Onderková, Ondrej Dulanský, Sedrik Školoudík (4 × G J. Škody, Přerov )
  32. Cos(0): Dimitar Dimitrov, Konstantin Bogdanov, Yavor Kotsev, Krasimir Ronkov, Martin Tendjov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  33. croissant: Joaquin Butial, Gerard Ilagan, Enrico Martinez, Darwin Tangonan, Malks Mogen David (5 × Philippine Sci.HS MC,Philippines )
  34. Dark shadows: Wesal Ayman, Ahmed Salah (2 × Bani Sweif STEM School, Egypt )
  35. Depflix: Adam Socha, Monika Bysiewicz, Magdalena Pabisz, Oliwia Głowińska, Kacper Pelczarski (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  36. Diamonds: Yehia Mohamed, Malak Mohamed, Nada Mohamed, Amal Mohammed, Fawzy Fekry (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  37. Dichter und Denker: Rodi Mehi, Nassim Bali, Henri Hönemann, Aniket Ahuja (4 × Goethe G Dortmund, Germany )
  38. duru the god of physics: Muhtar Shakespeare (The Koç School, Turkey )
  39. E=mc^2: mohamed hosny (Amr Moussa SS, Egypt )
  40. e=pi=sqrt(g)=3: Henry Ding, Yuchan Yang, Rishauv Karroy, Neel Basu (4 × University Highschool, CA, USA ) , Andrew Gu (Tesoro Highschool, CA, USA )
  41. Einsteinova noční můra: Matěj Machart, Petra Mrázková, František Procházka, Vojtěch Kašpar, Nicole Koloušková (5 × G, Omská, Praha )
  42. Einsteins: Basmala Eid Ahmed Hemaya (Ismailia STEM HS, Egypt ) , Zainab Mahmoud Ali Mohamed Badawy, Sama Eyad Moawya Kelany (2 × Maadi STEM HS ) , Shimaa Ibrahim Mohammed, Sarah Ahmed Abdelhamid (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
  43. Equation hunters: Samar Emad, Ahmed Mohamed, Safa Farag Allah, Marwan Mohamed, Yousef Sobhi (5 × Dakahlia STEM HS )
  44. Error 404: Omar Islam Laskar (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. ) , Anilesh Bansal (Delhi Public Sch., India ) , Satyankar Chandra (DPS Faridabad, India ) , Arnav Garg (MVN Sch., Aravali Hills, India ) , Humayun Mughal (Jamia Senior SS, India )
  45. Esquadrão Fibonacci: Lucas Borges Ferreira da Rocha, Victor Aragon Gonçalves da Silva, Luiza Araujo de Oliveira Caram Saliba, João Vitor da Silva Lino, Luca Ryuichi Kasai Watanabe (5 × Col. A Cas Ricardo - SJC, Brazil )
  46. Ešte raz: Maximilián Pándy, Oszkár Urbán, Ján Plavnický, Matúš Bucher, Matúš Masrna (5 × G Poštová, Košice )
  47. Ešte to stíhame: Ondrej Belej, Natália Kalinová, Michal Synčak, Edita Dolobačová, Jakub Danko (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  48. Euler's Rulers: Freddie Lacey, Ryan Cheung, Dan Cassidy, Reece Impey, Dom Leo (5 × Tonbridge School, England )
  49. Eureka: Shrouk Swied, Demyana Waheeb, Manar Marwan, Nadine El Framway, Rawan Walid (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  50. Everything is relative: Noran alil khalil, Shahd Yasser Mohamed, Rana Ameer Ali, Hagar Hassan Abdelfatah, Shahd Ahmed abdelsabor (5 × STEM High School, Egypt )
  51. Expired Atom Bombs: Tanjim Akter (Holy Cross Girl's S&Col. ) , Faria Islam Lubna (BCIC Col., BGD ) , Tasmia Tabassum Shreoshi, Umme Hafsa Samia (2 × Adamjee Cantonment Col., BGD )
  52. Family Joules: ola Ali, Mennatollah Mohamed (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Esraa Bakkar (Gharbiya STEM HS ) , Basant Al-Shayeb, Nouran Rayan (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
  53. Fermions: Shashwat Kasliwal, Kabir Bajaj, Ayush kumar Ayush kumar, Trijal Srivastava (4 × DPS Faridabad, India ) , Aditya Mishra (FIITJEE )
  54. Feynmans: Mohamed Abohatab, Seif Eldeen Sameh, Mohamed Bkr, Ali Khalifa, Abdelrahman Hassan (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  55. Five Guys Getting Physical: James Hii, Charlie Guano, Jacques Bowkley, Chris Halford, Ben Moore (5 × Tonbridge School, England )
  56. Five saviors: Menna Nabil, Mariam Amgad, Aya Hamdi, Hla Othman, Mona Khaled (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  57. Flying Dutchman: Jan Pieczywok, Wit Fornalik, Aleksander Barański, Bachir Nasser (4 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  58. FM#: Isak Kallini, Joel Bergstrand, Hugo Wall, Johan Alm, Oskar Paulsson (5 × Polhemskolan, Sweden )
  59. Francovky: Hana Fatorová, Michael Ryšavý, Marie Chlupáčová, Lukáš Pudil, Marek Pospíšil (5 × G, Litoměřická, Praha )
  60. FT Zoufalci: Jan Ptáček, Tadeáš Tkadlec, Martin Mlejnecký, Jiří Antoňů, Adam Šulc (5 × G, Špitálská, Praha )
  61. Fyziklátiči: Jakub Pelc, Stanislav Sadílek, Ondřej Dolejš, Lukáš Jůza, Jonáš Vacek (5 × G, Benešov )
  62. GAB: Kamila Kováčová, Adam Svitek, Jakub Bittara, Michaela Biskupičová, Dominika Frčová (5 × G A. Bernoláka, Senec )
  63. Gangians: saad elsayed (Obour STEM School ) , Ahmed Ammar, Marwan Mostafa Esmail, mohamed waled, Kareem Elnagar (4 × Sharkya STEM School, Egypt )
  64. Gemüsesalat: Lukáš Tomoszek, Marek Bialožyt, Samuel Swienczyk, Anna Kantorová, Jiří Marosz (5 × G, Třinec )
  65. Geniuses of Physics: Ammar Ali, Yehya Ibrahim, Hatem Ibrahim, Yazan Khela, Ammar Rajab (5 × Al-Bassel HS, Syria )
  66. Gimnazija Bosanska Krupa: Sajra Fajić, Elma Ramić, Belma Tulić, Belma Halkić (4 × Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
  67. gimpel: Vojtěch Lisztwan, Filip Böhm (2 × ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město ) , Wiktor Macura, Zuzana Lisztwanová, Jakub Słowiaczek (3 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
  68. GNSHS A Team: Daniel Pun, Jeremy Kotlyar, Eric Pei, Jack Lenga, Brian Liu (5 × GNSHS, USA )
  69. Gravity Gang: Mona Gomaa, Ganna Mohamed, Salma Shawqy (3 × Dakahlia STEM HS ) , Sama Sameh, Shahd Ashraf (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
  70. Groteskný jasnozrivý holub: Peter Rajský, Eva Dingová, Karolína Jediná, Matej Gurňák, Jakub Čupka (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
  71. Gvarza-masters: Ondrej Korbel (G Varšavská, Žilina )
  72. GYMKOM UNLEASHED: Martin Beckovský, Vojtěch Smola, Rostislav Vrána, Hana Rusinová, Jan Holuša (5 × G Komenského, Havířov )
  73. Hadron ULO Team: Nikodem Gapski, Igor Rybka, Marek Rauchfleisz, Wojciech Malecha, Igor Piotrowiak (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  74. HemmaBaguetten: Tea Hansson, Nina Eklund, Erik Bryland, Elsa Qvennerberg, Alva Strand (5 × Polhemskolan, Sweden )
  75. Higgsbosons: Muhammad Junaid Ihsan (Inst. of Space Tech., Islamabad )
  76. High voltage: Ali Hesham Mohamed Mokhtar, Ahmed Abbas Bakhit Alorabe, Mohamed Ayman Mossa Abdelazeem, Youssef Fathy Saad Abd-Elhafiz, Mohamed Ali Abdelghany Hemida (5 × Dakahlia STEM HS )
  77. Humanitne vedy nie su vedy: Martin Kliment, Adam Džavoronok, Matúš Vysoký, Filip Brutovský, Adam Garafa (5 × G Poštová, Košice )
  78. Charlotte: Koki Kusumoto, Taiki Itonaga (2 × Fusetsu High School, Japan )
  79. Choboti: Samuel Stanek, Branislav Bubán, Filip Makara, Kristián Andraščík, Tadeáš Jakuš (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  80. Ice and fire: Ognjen Tešić (G. Svetozar Markovic ) , Dimitrije Pešić (First Kragujevac G. ) , Ranko Matejić (XIII Belgrade G. ) , Tara Biskupović (Mathematical GS ) , Stefan Bošković (G. Panto Malisic )
  81. Idunno: Anh Thach Nguyen, Minh Dang Tran, Bao Duy Nguyen Tran (3 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  82. Imgo a jeho fyzikální kroužek: Tomáš Cverna, Martin Holčák, Jakub Doruška, Štěpán Fárek, Vít Kejhar (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
  83. Impastors: Manar Othman Mahmoud (El Khalifa El Maamoun SS ) , Roqaya Mahmoud (Mansoura SS for Girls ) , Raneem Khair eldein (Damitta Secondary Official LS ) , Rahma Mohamed maaty (Khalid Ben El-Walid LS ) , Basmala Nasser Elngar (Ezzat el Shafey SS )
  84. INDIANA CORNSTARS: Kevin Wang, Jack Liu, Aneesh Dasgupta, Akash Bhowmik, Colin Zou (5 × Carmel HS, USA )
  85. Infinity: Alaa Eldin Manaa, Omar taha, Mazen Emam, Ahmed Elattar, Ahmed Ageez (5 × Gharbiya STEM HS )
  86. Jokiest Radio: Tomáš Žalobín, Hugo Halasz, Ondrej Juhás, Viliam Geffert, Dávid Jopek (5 × G Poštová, Košice )
  87. K/DA: Osman Udvincic, Amir Imsirovic (2 × G M. Novalić, Bosna i Herceg. ) , Elmir Kujrakovic (JU MSŠ "Hasan Kikić", BH )
  88. Kaňky: Petr Kalina, Zuzana Čebišová, Dominik Kvasnička (3 × Sportovní G, Plzeňská, Kladno )
  89. Kids Physics (Infoset): Hossein Davari, Amirhossein Rafiei Majid, Ali Heidarian, Mohammadreza Amoo Shahi, Amirmohammad Fattahi (5 × Imam Sajad High School, Iran )
  90. Kučkovci: Jan Pchálek, Daniel Myšák, František Bujnovský (3 × Mendelovo G, Opava )
  91. Kyselý žížalky: Matěj Gajdoš, Veronika Heide, Zuzana Hudská, Zuzana Hybnerová, Samuel Kubec (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
  92. Legacy Of Newton: Işın Beyza Demir, Tuğberk Emre Demirezer, Aybüke Bağcı, Duru Aktürk, Umut Bostancıoğlu (5 × Beştepe Koleji İncek Kamp,Turkey )
  93. LEGENDS: Ahmed Moussa, Mahmoud Abdulmonem, Youssab Ibrahim, Nabil Youssef, Ahmed Nassar (5 × STEM High School, Egypt )
  94. Lenochodi: Martin Sudimac, Tomáš Zikmund, Alfred Khynych, Phuong Uyen Le, Aleš Kirsch (5 × G, Cheb )
  95. Lingvisti GPH MI: Lukáš Doležal, Oto Ulbricht, Daniel Dzurjo, Michal Tarbaj (4 × G, P. Horova, Michalovce )
  96. Mančaft: Adam Čabrák, Simona Dučaiová, Klára Paľuvová, Lilla Maheľová, Simona Jacková (5 × G Poštová, Košice )
  97. MARFY Team: Alyaa Mamoun Ibrahem, Reem Mohamed Ali, Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed, Farah Ali Mohammed Mohammed, Mennat Allah Khalifa Hasab ElNabi (5 × Assiut STEM School )
  98. Marlborough L6 - 1: Joey Kennedy, Rafe Stratton, Romy Katkhuda, Luke Wimbush (4 × Marlborough College, England )
  99. Marlborough L6 - 2: Zara Blakey, Natasha Newington, Willow Smiley, Lissy Tomacelli Filomarino (4 × Marlborough College, England )
  100. Marlborough L6 - 3: Archie Leask, Dom Threlfall, Zayaan Malik, Ted Campbell, Josh Hatrick (5 × Marlborough College, England )
  101. MARVEL: Bekali Gartman, Niyaz Zhusupbekov (2 × Zhayil Batyr Sapat HS,Kyrgyzstan )
  102. Matchmakeri: Lejla Nuhić, Ena Razić, Amina Kuko, Merjem Husić, Amila Tucović (5 × Druga G Mostar, BH )
  103. Miracles team: Mahmoud EL-sherbiny, Omar Mokhtar, Omar El-Gendy, Yousef El-Denary, Mohamed Sharaf (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  104. Mohamed Ebrahem Abdelmigid: Mohamed Abdelmigid (STEM High School, Egypt )
  105. Moldova: Frija Marius, Victor Sotropa, Ștefan Nicov, Patrick Caruntu, Telescu Marcel (5 × Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova )
  106. Mount Down: Otakar Kořínek, Vojtěch Jandl, Matěj Macek, Oliver Janoušek, Julius Tomsa (5 × Nový PORG, Praha )
  107. Mount_Down: Petr Olšan, Lukáš Vacek (2 × Nový PORG, Praha )
  108. MRSSA: Rahma Mohamed Abdel gawad (Alexandria STEM School, Egypt ) , Ahmed hesham Elwany (6 October SS ) , Shahd gamal Saber (El Sadat SS for Girls ) , Mohamed elsayed Mohamed (El Shaheed Military HS, Egypt ) , Sherif ibrahim zaki Alawadi (Egyptian English S. )
  109. Nějaký název vymyslíme: František Fröde, Benedikt Bareš, Štěpán Fröde, Tereza Slavíková, Petr Kocour (5 × G Dobruška )
  110. Neon-RubiDium team(NE-RD): Ojas Sharma, Mudit Mangal, Raghav Govind, Divyavardhan Singh, Lovesh Mahar (5 × ALLEN Career Institute, India )
  111. Neutralino: Gonzalo Sastre Marcos, Ignacio Mestre García, Enrique Mestre García, Diego Pemán Sanchiz, Ignacio Gómez Manglano (5 × Col. Retamar, Spain )
  112. Neutrína: Tomáš Lendvay, Roman Magula, Adam Babača, Bruno Hubínsky, Matúš Čarnogurský (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  113. Newton and his associates: Moemen Ibrahim, Bishoy Roushdy, Fady John, Akmal Hashad, Abanoub Osama (5 × STEM High School, Egypt )
  114. Newton's Pear: Pragun Pudukoli (Sishu Griha HS, India ) , Aditya Shankar (TLC PU Col., India )
  115. Newtons: رؤى الرفاعي, زهراء ببيلي, الحسن ميهوب, محمد عاصم حكيم (4 × Al-Bassel HS, Syria )
  116. NFS: Abdalla Ibrahim, Omar El-Zahar, Mohamed Abdel-Hakim, Ahmed Abdel-Naser, El_Farouk Omar (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  117. NHSMS11: Yavor Yordanov, Mina Yordanova, Teodora Dimitrova, Martina Docheva, Ivo Lozanov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
  118. Nick Lord's Happuai army: James Zhong, Giordano Avondo, Zachary Nwogwugwu, Harris Yu, Duncan Randall (5 × Tonbridge School, England )
  119. NonNewtonians: Mrigank Pawagi (Vishwa Bharati Sch., India ) , Suhani Chaturvedi (Ahlcon Public School, India ) , Amritraj Dash (The Heathland Sch., UK )
  120. Noobest of the Noob: Batana nhi Chahta (KV Sangathan, India )
  121. OCD: Shahd Ayman, Ahmed Abdelnaser (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Nour EL-Deen Newer, Mohamed Shawky, Eyad Hafez (3 × Dakahlia STEM HS )
  122. One-Diraction: Rishab Parthasarathy, David Dai, Harsh Deep, Kailash Ranganathan, William Zhao (5 × The Harker School, USA )
  123. Ostrouhaná pastelka: Jevhenij Vorochta, Dominik Rufer, Jan Chrastina, Kryštof Veverka, Adam Roštejnský (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  124. Panem et Circenses: Karol Zwierz, Tymoteusz Kompanowski, Franciszek Białkowski, Michał Wojtkowiak, Mikołaj Koziełł (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  125. Park Lane 2: Deniz Hykel, Jachym Setka, Lukas Chladek, Samuel Silverio, Oliver Balaz (5 × Park Lane International Sch., CZ )
  126. Perkelt: Filip Frgelec, Martin Kmeť, Ľuboš Bariak (3 × G Tajovského, B. Bystrica ) , Šimon Kapusta (Gymnázium JGT )
  127. PH 5: Aml ElMoghazy (KFS STEM School ) , Alaa Gamal, Alaa Khaled, mennatoallah Suleiman (3 × Dakahlia STEM HS ) , Hager Khaled (Assiut STEM School )
  128. Physic fig: Simeon Wong (Princeton HS, USA ) , Hoi Hin Leung (Dulwich College, England )
  129. Physicists: Reham Elhelbawy, Mariam Mohamed, Rowan Mokhtar (3 × STEM High School, Egypt ) , Rofaida Mahmoud, Aya Ahmed (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
  130. physics hackers: Donia kamal Fathi, Sohila Adel Salama, Sama Adel Hussien, Reem wael ramadan, Nour Fathy tawfik (5 × Gharbiya STEM HS )
  131. Physics lightning: Morhaf Ali, Hani Al_merwed, Ahmad Shawki Al_haddad, Mothana Al_sayegh (4 × Al-Bassel HS, Syria )
  132. Physics seekers: Malak Mo'men, Nooran Hamdy, Asmaa Abdelkareem, Menna Amin, Rahma Mohammed (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  133. Physics Solvers: Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid, Roshdy Khalifah El Sayed, Abdalla Mohsen (3 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Mohamed Abu Bakr Younes (Menofia STEM Sch., Egypt )
  134. Physics Sorcerers: Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH ) , Nikola Lakic (JU Srednja tehnička škola ) , Marko Vucic, Sergej Krcmar, Marko Ninkovic (3 × Gimnazija Banja Luka, B&H )
  135. Physics Star: Shrey Shah, Nilav Prajapati, Vashit Vaishnav (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Aditya Gupta (Puna International School, India ) , Manav Agrawal (Aradhana Vidya Vihar, India )
  136. Physics_Enthusiasts [PHODs]: Rohan Sachdeva, Joseph Zhang (2 × Valley Christian HS, USA ) , Jeffrey Wei (Acton Boxborough RHS, USA ) , Alissa Sherbatov (Bergen County Academies, NJ, USA ) , Stanisław Kowalski (Regis High School, USA )
  137. Physicshub: Salim Elkatatny, Kareem Tamer (2 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  138. Physicshub5: Salim Elkatatny, Omar Ebrahim Hemeda, Kareem Tamer, Omnya Ahmed Gouda, Omar Tolba (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  139. Physikproblemlösungsgruppe: Simon Focke, Sophie Zeising, Lennart Langenbeck, Lara Arnold (4 × Goethe G Dortmund, Germany )
  140. PhysX: Mahmoud El-Nezely, Zyad Ekramy, ِAhmed Shora, Mahmoud Kassem, Omar Sharaf (5 × STEM High School, Egypt )
  141. PhyX: Denisa Zdvořilá, Martin Kolář, Nikola Sedláčková, Tomáš Zatloukal, Zuzana Daňková (5 × G, Boskovice )
  142. pi=e=sqrt(g)=3: Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha ) , Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín ) , Adam Krška (G, Mikulov ) , Jiří Kohl (Biskupské G, Brno ) , Anežka Čechová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  143. Pinkus Junk: Ștefan-Alexandru Ișfan (Tudor Vladimirescu N Col,Romania ) , Victor-Ioan Dumbravă, Ana-Maria Ailiesei, Alexandra-Georgiana Coadă, Ioan Leolea (4 × Mircea cel Batran N Col, Romania )
  144. Pixies: Aia Harby, Asmaa Abdelgawad, Asmaa Mesbah, Eman Abodaher, Sara Gamal El-Den (5 × Gharbiya STEM HS )
  145. Plus Ultra: Alaa Essa, Alaa Abdelhamid, Ahmed Elbadrawy, Abdelmoneim Hassan, Ebrahim Abdel-Wahaab (5 × Dakahlia STEM HS )
  146. Pozitróny: Martin Opat, Samuel Petrov, Patrik Bašo, Michal Kišš, Michal Krulich (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  147. Psycho: Manar Mostafa, Menna Essam, Dalia Tamer, Tasbeeh Osman, Malak Ahmed (5 × Maadi STEM HS )
  148. Pulzary: Alžbeta Hrubjaková, Dávid Snovák, Radovan Stopjak, Nina Miškovčíková, Radka Tomovčíková (5 × G Antona Bernoláka, SK )
  149. Quantum Limes: Štěpán Filipčík, Ondřej Grohmann, Jiří Kvapil, Jonáš Vokal, Daniel Skýpala (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  150. Quantum-Pirates: Akram Haitham (G, Frenštát pod Radhoštěm ) , Ahmed Ragab (Tesla STEM HS, USA ) , Hamdy Amen, Seif Eldein Walid, Mohamed Sayed Mostafa (3 × STEM High School, Egypt )
  151. Radley 6.1 B: Felix Cripps, March Turnbull, Adam Hilmi, Amin Tengku, Arthur Andrewes (5 × Radley College, UK )
  152. Radley College; 6.1 A team: Kit Gordon-Brown, Henry Roskill, Tiger Li, Edward Alder, Jan Tewes (5 × Radley College, UK )
  153. RandomTeam: Dominika Pik, Paweł Osmański, Michael Anderson, Michał Krajewski, Jakub Szumiński (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
  154. rdhye: edfee yfj (Al-Bassel HS, Syria )
  155. Royal Bengal Tiger: Zarzees Zarzees (BUET, Bangladesh )
  156. RPhC: Yuri Kuroda (Kitano high school, Japan )
  157. RPS ATOMS: Ismar Mahmutović, Hasib Kolaković, Amna Delić-Ibukić, Admiraal Osmančević, Arman Dervić (5 × Richmond Park Schools Bihać, BiH )
  158. S.E.A: Shahd Elsayed Ali (STEM Qena HS, Egypt )
  159. Savants: Omar Menisy, Fares Megahed, Sameh Waheed, Alaa Sabry, Hager Omara (5 × KFS STEM School )
  160. SCI-TECH: Alper Tezcan, Tolga Avkan, Yaman Bora Otuzbir, Abdullah Alperen Sen, Emir Akdag (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  161. Science Nerds: Nada Badawy, Marwa Magdy (2 × Maadi STEM HS ) , Menna Alaa, Alaa Abdallah, Aya Amman (3 × Red Sea STEM Sch., Egypt )
  162. Septimáni: Matúš Hladký, Nela Ďanovská, Tomáš Zatroch, Matúš Molčan, Matej Novosad (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  163. sharmo-w-3li: Ebrahim Ramadan, Ali Eldeen (2 × Gharbiya STEM HS )
  164. Schrödingerova štěňátka: Rudolf Svoboda, Martin Pavlovec, Patrik Kříž, Ondřej Šoura, Alisiia Bukhartseva (5 × G, Děčín )
  165. Simps for Jesus: Matěj Lev Hart, Ondřej Janeček, Robert Klaus (3 × PORG, Praha ) , Šimon Skoumal, Tomáš Bursík (2 × Nový PORG, Praha )
  166. Solo Squad: Fred Jones (G, Josefská, Praha )
  167. Spar 404: Mahmoud Alazizy, Abdelrahman Alaa, Ahmed Desouky, Omar Hamy, Ahmed Azab (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  168. Společenstvo tabulek: Antonín Kubík, Vít Salava, Tomáš Laube, Ondřej Marek, Vojtěch Kysilka (5 × G, Roudnice nad Labem )
  169. STEM physicists: Nabil Mohamed, Abdallah Mohamed (2 × Assiut STEM School ) , Mohamed Morad, Youssef Morsy, Youssef Maged (3 × Gharbiya STEM HS )
  170. STEMer: Ahmed Reda Abdelfatah Abdelrahman Elbanna (Dakahlia STEM HS )
  171. STEMER2020: ziad moamen, ahmed ayman, mohamed hassan (3 × STEM High School, Egypt ) , hossam bahaa, mohamed abdelnaser (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
  172. Suberbia: Marwan Mohamed, Khaled Elmadna, Mahmoud Mahran, yahia elwakeal, Abed Elghadban (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  173. Š-kvarci-A: Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ) , Tomáš Čajan, Markéta Mandulová, Martin Garncarz (3 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  174. TEAM BD: Md. Nafis Fuad, Talha Ibne Alam Alam, Ismail Mahmood, Raiyan Hasan, Tarik Hasan (5 × Notre Dame College, Dhaka )
  175. Team Maxwell's Demons: Kaif Mahfuz (Notre Dame College, Dhaka ) , Ahmmed Al Zuaber Anam (Notre Dame College, Bangladesh ) , Sadika Rubayet Parin, Mysunat Islam, Maliha Nilima (3 × Holy Cross Girl's S&Col. )
  176. Team Name: Alex Gu, Jennifer Song, Roshan Bellary (3 × Valley Christian HS, USA ) , Anders Arnold Ilango (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Ayhan Suleymanzade (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
  177. Team Slezský: Jaromír Koflák, David Ferenz, Benjamin Svrček, Aneta Grueberová, Ondřej Kubeša (5 × Slezské G, Opava )
  178. team terry: Zachary Friedman-Hill, Terry Pierce (2 × Poolesville HS, USA )
  179. TERGARENS: Saif Al-dean Al-Azab (STEM High School, Egypt ) , Mahmoud Nasr, Mohamed Hany, Youssef AbdElAziz, Mohamed Mokhtar (4 × Sharkya STEM School, Egypt )
  180. Tesla: Peter Talaat (Farouk Omar SS )
  181. Tesla&Arhimed: Adna Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ) , Fatima Hadžikadunić (JU Srednja tehnička škola )
  182. Tesla2020: Hana Šolbić, Elmir Kevilj, Marija Grgić, Faris Bjelopoljak, Hana Zaimović (5 × G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
  183. The Dyslexic Psychics: Kenneth Lee, Yury Balabin, Cameron Dymond, Alikhan Murat, Winner Sotthivej (5 × Tonbridge School, England )
  184. The Einstein's: Mohamed Ebrahim, Marwan boys, Omar Saleh, Mohamed Ali (4 × STEM High School, Egypt ) , Mostafa Shaaban (Ismailia STEM HS, Egypt )
  185. The Gang: Malak Osama, Aya Rizk, Alyaa Elshazly (3 × High School old girls, Egypt ) , Kerolloss Ezat (El-Masaei el-Mashkora SS, Egypt )
  186. The Hive: Basmala Mohamed Awad (Maadi STEM HS )
  187. The illuminati: Arwa Safwat, Alia Sherif, Mira Alber, Youssef Mustafa, Kareem Nabil (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  188. The Impostors: Sharup DZ (Kushtia Gov. Col., Bangla ) , Sadik Adnan (Notre Dame College, Bangladesh )
  189. The Joe's Legacy: Austin Chen, Olivia Chen, Yash Mittal, Derek Zhou, Tony Wang (5 × Lubbock High School, USA )
  190. The miracle of persistence: Rawan Nasr, Shaimaa Eldaly, Mayar Sharaf, Mariam Saleh, Donia Elbadry (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  191. The Pirate Crew: Dan Luu, Duy Dao, Duy Khuong, Binh Tran, Long Hung Tran (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  192. The Quantum-plators: Nilabh Jyoti Kalita Nilabh (Arya Vidyapeeth Col., India )
  193. The shield: Ahmed Maged Sayed, Youssif Ahmed Hafez, Moaaz Mostafa, Mohamed Mahmoud Aboeldardaa, Ahmed Mohamed Ahmed Soltan (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  194. Theoretical physicist: Abdelrahman Helal, Abdelrahman Shaheen, Seif Eldeen Adel, Youssef El-Gharably, Mohammed Awara (5 × Gharbiya STEM HS )
  195. there is 1 beacon among us: Orion Foo, Leonard Bian, Maxwell Chen, Satvik Lolla, Andrew Yuan (5 × Poolesville HS, USA )
  196. TMA: Šimon Bláha, David Vraj, Tomáš Rektořík, Tomáš Patsch, Hynek Jakeš (5 × Slovanské G, Olomouc )
  197. TRADITIONAL IDIOTS: Sanskar Shaurya, Abhishek Kumar, Abhijeet Anand (3 × Disha Delphi Public School ) , Atharv Mahajan (ALLEN Career Institute, India ) , Gourish Garg (Sri Chaitanya Institute, India )
  198. Tuduydoituyen: Thai Khoi Nguyen, Trung Kien Pham, Vinh Khang Do, Phu Vinh Vu, Quang-Minh Pham (5 × Tran Phu High School, Vietnam )
  199. TurrboJet3.14: Diana Catana (Fratii Buzesti NC )
  200. Tvoje Máma: Matouš Šafránek, Nikita Ustinov, Petr Dosedla, Vojtěch Votruba, Josef Vácha (5 × G Jana Keplera, Praha )
  201. tým se odhlásil: Václav Maštera, Matěj Volf, Adam Mendl, Šimon Basík, David Mendl (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
  202. Umíme kladky: Tomáš Brablec, Jakub Kratochvíl, Dominik Havelka (3 × G, Boskovice )
  203. Velkoborci: Adéla Popelková, Gabriela Trojková, Ondřej Pěchula, Jindřich Szurman (4 × G O. Havlové, Ostrava )
  204. Výběrová jelita národa českého: Ondřej Piroutek, Matouš Fiala, Jiří Kruchina, Jia Xiang Ji, Jakub Beneš (5 × G, Českolipská, Praha )
  205. W: Nina Wang, Vincent Wang (2 × GNSHS, USA )
  206. Warriors: Rokia Nofal, Arwa Ahmed, Norhan Mohamed, Aliaa Elsawy, Aml Sabry (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  207. Wermions: Gadha Ghochu (Amity International School )
  208. whatever: Samyak Sheersh (Delhi Pub. S, R.K. Puram ) , Vincent Wang (Irvington HS ) , Yehyun Choi (Westlake HS ) , Monbikash Gayan (Shrimanta Shankar Acd. ) , Pablo Christofferson (Bard HS Early Col. )
  209. Wincest: Duy Le, Tomáš Jaroš, Filip Havelka, Pavel Dvořák, Matěj Slavětínský (5 × G, Pelhřimov )
  210. wm x hsn: Allen Chang, Arvyn De (2 × WWP High School North, USA ) , Ivan Ge, Neal Carpino, Matthew Chen (3 × Ward Melville High School, USA )
  211. X team: Fatma hany (Ismailia STEM HS, Egypt ) , Leqaa Atef, rahma mahmoud, Kholoud khaled, Amal Hisham (4 × Sharkya STEM School, Egypt )
  212. your worst nightmare: Mennatallah Ibrahim (Dakahlia STEM HS )
  213. Za Jeruzalém!!!!!!!!!!: Vojtěch Pils, Matěj Sobotka, Pavel Koláček, Martin Kysela, Kirril Stěpanov (5 × G, Český Krumlov )
  214. Zobremos: Osama Maharem, Abdelrahman Omar, Mazen Osman, Hatem feckry, Ahmed Abdelwahab (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  215. γ-butyrolakton ruining my life: Šimon Šustek, Soňa Černá, Ondřej Machota, Adam Jahoda (4 × G, Brandýs n. L. )
  216. Θ Violeta | PBG Sarajevo: Tarik Agić, Adin Frljak, Bakir Ganić, Esma Jakupović, Fatih Žgalj (5 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
Kategorie

C

  1. #Physics Lovers Bros: Joshua Jaison, James Jaison, Jaison J (3 × St. Peters Sch., India )
  2. <script>alert("bug")</script>: Filip Taschner, Tobiáš Růžička, Johanka Rédlová, Vítek Mach, Jan Telinger (5 × G J. Heyrovského, Praha )
  3. 10 Secs finished: Hải Nguyễn Khắc Hồng, Duy Nguyễn Thế, Minh Hoàng Đức, Quang Đỗ Hoàng Phương, Quân Trương Hoàng (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
  4. 123 ...... eyes on me: Mohamed Esmail, Kareem Wael Elsisy, Ibrahim mohamed Ibrahim, peter Rashad Eskander, mohamed fahmy abd el-azzem (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  5. 4 equations of motion: Luv Luv Meena, Priyanshu Priyanshu Garg, Chaitanya Chaitanya pant, Duke Duke Jain (4 × Dolphins HS, India )
  6. 404: Eman Yasser, Mira Maher, Arwa Elghobashy, Nada Dardeer, Sara Mahmoud (5 × Dakahlia STEM HS )
  7. Áčkarský POWER: Miroslava Pokorná, Dávid Drobný, Matúš Jonaštík, Karin Jakubcová, Mária Ostertágová (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  8. Ajey: Himadri Mandal (KV IISc, India ) , S.Sahithyaa Raman Raman (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Soumendu Jana Soumendu Jana (Lakshmikundu R.N.R. HS, India ) , Muhammed Yaseen Nivas (GEMS OO Indian Sch., Emirates ) , Rohit Ranjan (ST Thomas School, Ranchi, India )
  9. Al- Khwarazmi: Bouston Toshpulatov, Ozod Norbekov, Doniyor Namozov, Ismoiljon Nasiraliyev, Asadbek Adashaliyev (5 × TUIT, Uzbekistan )
  10. albert's twins: peter R. Fekry, Abdelrahman Ehab (2 × Alexandria STEM School, Egypt )
  11. Almaty's Physicists: Selin Chetinelli, Amir Mirzaei Kahagha, Alikseniia Martysheva, Anuar Kul-Muhammed, Alinur Sayat (5 × Haileybury Almaty )
  12. Ambitious Students: Hazem Elrefaie (Zoser Princess LS ) , Nouran Haitham (Al Masaken HS ) , Everonia Ashraf (El Orman LS ) , Rofidaa Haggag (Arment SS For Girls ) , Mahitab Alatar (El Giza STI S. For Girls )
  13. Anti Attack: Mostafa Kashef, Metwali Yousri, Rahma Fashkel, Rokia Zaky, Basmala Taha (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  14. Antigravity Pomelos: Alex Doležal, Patrik Herman, Vojtěch Pluskal, Milan Steklý, Jan Flajšar (5 × G, Olomouc-Hejčín )
  15. Aphelion: Daniel Mathew Daniel Mathew, Jay Wankhede Jay Wankhede, Nikhil Kakani Nikhil Kakani, Neel Bhattacharyya Neel Bhattacharyya (4 × Poolesville HS, USA )
  16. Arab geniuses in physics.: Eman IBRAHIM (Tagore Int. Sch., New Delhi ) , Rawan Ehap, Donia ayman Ghaly (2 × New Bella HS for Girls, Egypt )
  17. Archimedova Vaňa: Viktor Imrišek, Matej Repa, Martin Belluš, Ivo Novysedlák, Timotej Šinkovic (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  18. ASHFEZ: Ahmed Abdelhafez, Abdelrahman Ashour, Ahmed Abdelwakeel, Mohammed Salah Said, Mostafa Qenawy (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  19. Astrox: Mushfiqur Mahin Mushfiqur rahman (St. Joseph's Convent HS, India ) , Badhon Datta Prottoy, Nafiz Imtias Imtias, Kayum Kayum (3 × St. Joseph Higher SS, Bangladesh )
  20. Atomoví jezdci tým 3: Vojtěch Kašpar, Matyáš Kecek, Rudolf Mahdal, Ondřej Cmunt, Marie Šolínová (5 × G, Česká Lípa )
  21. Banana LHP CL: Jim Phan Nhat Nam, Nguyen Le Phuoc An (2 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
  22. Bare Minimum: Milo Stammers, Sumedh Vangara (2 × Poolesville HS, USA )
  23. BRAZIL: Jan Pieczywok, Wit Fornalik, Aleksander Barański (3 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
  24. Bylo nás pět: Jiří Žáček (ZŠ Klatovy 1 ) , Jan Kroupa, Matyáš Malát, Michaela Geigerová (3 × ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV ) , Tereza Herlíková (G J. Š. Baara, Domažlice )
  25. CaminBaieti: Razvan-Gabriel Marcu, Alexandru Iorga, Mihnea Butiurca (3 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
  26. Catquid: Ondřej Holčák, Adam Studený, Václav Klement, Adam Dobrovolný, Markéta Velková (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
  27. Ceresané: Jakub Svobodník, Vít Říha, Filip Neumann, Hana Brožková (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , Václav Grygar (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
  28. co-physics: Naden Mohamed, Bassant Elbatrawy, Rawan Abo elmagd, Reem Abdellatif, Ranem Hussein (5 × Dakahlia STEM HS )
  29. Conquerors: Dhanush Salunke, Jay Gaikwad (2 × Champavati HS, Beed , India ) , Parth Jadhav (Shree Bhagwan English Sch. India ) , Vaibhav Sangale, Niket Tandale (2 × Pragati HS, Beed, India )
  30. Cønúdrùm Cûlmīnãtörz: Ayush Kumar Ayush, Sabyasachi Kundu Sabyasachi, Soukarya Bhattacharya Soukarya, Yajat Mishra (4 × Delhi Public Sch., India ) , Rounak Mondal Rounak (Ghatal Vidyasagar HS, India )
  31. Dedicated Shaheen: Arif Baloch Muhammad Arif, Uzair Majeed Uzair Majeed (2 × UMT, Pakistan )
  32. dr.PH: Reem Bakro, Dalaa Shahhoud (2 × Al-Bassel HS, Syria )
  33. DSS Agontuk: Hamid Abrar Khan Romim (Notre Dame College, Dhaka ) , Tasin Anan, Ashfaqul Hasan, Md. Arif Hasan, Darun Nayeem (4 × Monipur HS & Col. )
  34. DSS Short Circuit: Ragib Ishraq, Mushfiqur Rahman Chowdhury, Enamul Karim Dipto Karim, Md Emon Emon, M. M. Tashin Jami (5 × Notre Dame College, Bangladesh )
  35. DSS Super Nova: Junaed Labeeb Al Waasi, Shafiee Al Ehtesham, Md. Tahashan Hossain Hossain, Junaid Jain Jain, Md. Ahnaf Intisar (5 × Notre Dame College, Bangladesh )
  36. Egypt egales: Abdelrahman Ahmed, Samir Shalaby, Aly Sanad, Abdallah Elomary (4 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  37. Echo: Yomna Sabry (Zayed SS For Girls ) , Habiba Elgammal (El Kenana LS ) , Zaynab Mohammed (El Hadid & El Solb SS for Girls ) , Malak Abd alhalim (Al Sayeda Khadija Girls School ) , Abderhman Reda (El Saidia Military SS For Boys )
  38. Elektróny: Samuel Bariak (G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  39. elminya men: Abdelhady Ebrahim Mahrous (Assiut STEM School )
  40. EntropyGods: Mohammed Rayyan Uddin Ahmed, Adnaan Mansoor, Mohammed Fauzanuddin Ammaar, Ayan Ahmed, Abdul Hannan (5 × MS Education Academy )
  41. Exupery Antimatter Squad: Lev Erlikh, Vladislav Smirnov, Mikhail Kocherzhenko, Karina Popova, Marina Gorlanova (5 × Exupéry Int. Sch., Latvia )
  42. Family Reunion: Pavel Provazník, Vít Brázda, Tomáš Nejezchleb, Šimon Slásnký, Josef Lustig (5 × G Dašická, Pardubice )
  43. Fizycy z piwnicy: Franek Ungeheuer, Aleksandra Nycz, Karolina Bysiewicz, Daria Zabawa, Olga Janocha (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  44. Fizycy z piwnicy v2: Olga Janocha (Liceum Mikołaja Kopernika )
  45. Fizycy.z.piwnicy: Olga Janocha (Liceum Mikołaja Kopernika )
  46. Full Bridge RECTIFIER: Tsvetoslav Mavrodiev, Tervel Stoyanov, Alexander Yanev, Deyan Hadzhi-Manich, Margulan Ismoldayev (5 × HS of Math., Varna, Bulgaria )
  47. Future phesicts: Eman Ibrahim elbedaly (New Bella HS for Girls, Egypt ) , Raghd Metwally Mohammed (Abou Tesht SS for Girls ) , Amna Shaker hamed (Tahta SS for Girls ) , Nourhan Nageh elshamly (Martyr Abdel Moneim Riad S. ) , Shorouk Mostafa Mohammed (Wajih Baghdad SS for Girls )
  48. Future scientists: Aya Yasser (Assiut STEM School ) , Eman Mohamed, Salsabil Emad, Amina Reda, Kholod Basher (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
  49. Fy: ةر هت (Al-Bassel HS, Syria )
  50. Fyzikální filutové: Jakub Vyškovský, Jan Tuhovčák, Terezie Palová, Zuzana Houdková, Eliška Vítková (5 × Masarykovo G, Vsetín )
  51. FyZYkári: Andrej Škoviera, Adam Kudláček, Michal Hrotko, Alexandra Kudláčová, Igor Vargovič (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
  52. GAB1: Lucia Malíková, Jakub Englárt, Filip Szikhart, Barbora Moncoľová, Lukáš Bolek (5 × G A. Bernoláka, Senec )
  53. Galeje: Ladislav Antoži, Adrián Mikolaj, Jakub Blišťan, Jakub Müller, Dávid Kepič (5 × G Alejová, Košice )
  54. GGGama tým: Adam Štyler, Johanka Vejnarová, Michaela Dvořáková, Kateřina Vomelová, Aneta Marie Svobodová (5 × G Ústavní, Praha )
  55. GNSHS C: Tiffany Zhang, Ashley Hui (2 × GNSHS, USA )
  56. Goat in physics: Hosam Mohamed Ibrahim (Sharkya STEM School, Egypt )
  57. Gumkáči: Jozef Kyčina, Eduard Mrug, Martin Babala, Tomáš Chrenko, Vladimír Drobný (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  58. GVATOM: Denisa Michnáčová, Matúš Mikolaj (2 × G Varšavská, Žilina )
  59. Hero: Rawan Ehap (New Bella HS for Girls, Egypt )
  60. Hloupí bagři: Samuel Neděla, Vojtěch Ožana, Ondřej Šelong, Tobiáš Tichý (4 × Wichterlovo G, Ostrava )
  61. Charter Physics Team: Heran Yang, Nathan Zhao, Shravan Balaji, Sasan Sedighi-mournani, Shiv Gour (5 × Charter Sch. of Wilmington, USA )
  62. I hopeIcan change the name lol: Ander Pavlov, Mattias Timm Rast, Rainis Puusepp (3 × HTG, Estonia ) , Saskia Põldmaa (Tallinn SS of Science, Estonia ) , Arthur Harri Jaakko Antila (Audentes School, Estonia )
  63. Illuminati: Kam Kamakshi Bali, Adi Aditya Mathur (2 × Presidium S. Raj Nagar )
  64. intelligents of physics: keroles talat, youssef gmal, mohamed emad, abdelrahman mohamed, Ziad Elsayed (5 × Assiut STEM School )
  65. IRAN ALFA: KIMIA EGHBAL, ASAL ALVANDIPOUR, ANAHITA ZIYAEI, TAHA AZIMZADEH (4 × Andishmand Farda High School )
  66. IRAN BETA: TIVA DEZH, SETAYESH AHMADI, DORSA KHOSRONEJAD (3 × Andishmand Farda High School )
  67. Iranium (Infoset): Amirhossein Lotfi, Mohammadamin Mohebi, Amirali Nasrollahi, Ali Fazel Najafabadi, Amirhossein Ayoobian (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  68. J + 4M = 1A: Jana Fľaková, Michal Sobek, Marek Majerik, Michal Bachratý, Matúš Bagin (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  69. King of physics: Moaaz Mohamed, Mahmoud Ahmed, Ahmed Radwan, Mohamed Emad, Amr Mohamed (5 × Assiut STEM School )
  70. Knights B: Diksha Batra, Aloha Das, Sri Sai Nandan Indla, Srivant Pothuraju (4 × WWP High School North, USA ) , Aldric Benalan (Community Middle School, NJ, USA )
  71. kot sylwester: Zuzanna Ciura, Joanna Niedziałek, Alan Dziobak, Jakub Wójcik, Bartłomiej Kusz (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
  72. KPALF: Karolína Bazsóová, Lara Puzderová, Filip Tomáš, Aneta Žužová, Patrik Stopiak (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  73. Krímeš: Diana Čačková, Tomáš Mihálik, Svätoslav Holonič, Peter Frena (4 × G, P. Horova, Michalovce )
  74. Kulíšci: David Halmazňa, Magdaléna Chromčáková, Justýna Střelecká, Martin Dvořák (4 × Masarykovo G, Vsetín )
  75. Kvantová gravitace: Vojtěch Janáček (G F. X. Šaldy, Liberec )
  76. kvartaC: Adam Kišac, Damián Dlhoš, Timotej Bezák, Martin Lipka, Peter Siebert (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  77. kvintanska patka: Mia Armitage, Laura Skalošová, Alex Janč, Filip Koiš, Peter Ďuriš (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  78. Lost Photons: Gautam Singhvi, Hrishabh Ayush, Aadit Kumar Sahoo (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Vivek Sandrapaty (West Port HS ) , Faraz Ahmed Siddiqui (IITian's PACE )
  79. MAMBO: Mikołaj Kusiak, Maciej Kmąk, Bartosz Kaszubski, Adaś Głowacki, Oliwier Strzępek (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  80. Mara je MAŠINA!: Richard Materna, Adam Slavata, Vilém Faja, Michal Dvořáček, Petr Glozar (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  81. Master mindes: Youssif Mohammed, Mahmoud yasser, Peter Henen, Amr Khaled, Abdullah Ahmed (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  82. Mate: Jette Straßburger, Mauritz Wilshusen (2 × Universität Bremen, DE )
  83. Maximální počet bodů, ez gg wp: Jiří Pavlíček, Eliška Slováková, Libor Matula, Štěpán Omelka (4 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
  84. Maxwell's demons: Nouran Ramadan, Menna El qurshy (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Ali Wanna, Saaeed Saber (2 × Menofia STEM Sch., Egypt ) , Shahd Ahmed (Sharkya STEM School, Egypt )
  85. men group: s v (Assiut STEM School )
  86. MimoAriadne: Anamária Šutková, Matej Zigo, Stanislav Bezák, Matej Donoval, Alexandra Barančíková (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  87. Mobbin: Michał Ginalski, Maksymilian Marek, Filip Łękawski, Patryk Michalski, Adam Przyprawa (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
  88. Moisil Gang: Razvan Gabriel Agafitei, Cosmin Rusalin Murariu, Alexandru Iulian Dragan (3 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Maria Daria Balauca, Daniel Malanca (2 × Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
  89. Mutant Squad: Tattwa Shiwani, , Aaryan Maheshwari (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Simar Narula (St Xavier's School, India ) , Sidharth Singh (Cambridge Court HS, India )
  90. myth: Shahd mahmoud (Banat SS ) , Roaa Abdelatife (Mohamed Zahran LS ) , Nadia moharem (Martyr Ahmed Salama HS, Egypt ) , Reem Zakria (El Sadat SS for Girls ) , Malak Solimaon (El Shaheed Military HS, Egypt )
  91. Na mol: Tomáš Proks, Veronika Nemjová, Adam Póša, Peter Borták (4 × G Alejová, Košice ) , Barbora Čemanová (G, Park mládeže, Košice )
  92. Název týmu is required.: Ondřej Jamelský, Veronika Plevná, Miroslava Plevná, Radek Truhlář, Martin Skalický (5 × G, Cheb )
  93. New Frogwill: Milica Vidic, Lazar Topic, Katarina Popov, Kristina Nikolic (4 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
  94. Newton fangirls: Hana Váňová, Barbora Vlčková, Jan Asszonyi, Jiří Fiedler, Ondřej Balcar (5 × Jiráskovo G, Náchod )
  95. NEWTONIANS: Abhishek R, Kabir Khanuja, Aman Disa, Soham Saraf (4 × Millennium National Sch., India )
  96. OCVA: Robert Stanescu, David Constantinescu, Vladimir George Necula (3 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO ) , Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania )
  97. one tap: yosef shata (STEM High School, Egypt ) , abdelrhaman azmi (Dakahlia STEM HS )
  98. One time next time: Matej Kundrík, Alžbeta Klimentová, Pavol Alexander Komloš, Patrik Stercz, Adam Harmanský (5 × G Poštová, Košice )
  99. Osmičky: Petr Martynek, Rudolf Kubik, Vladimír Šnajdr, Ondřej Hykl, Michaela Holotňáková (5 × G, Třinec )
  100. Param: Vijay Balaji N. (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Hemant Ayuj (Podar International Sch., India ) , Shrestha Saran (Bishop Scott Girl’s sch., India ) , Srijith Sivakumar (Devi Academy Sch., India )
  101. Park Lane 3: Stepan Novotny, David Sun, Simon Ilincev, Alexander Goossen, Sara Dejdarova (5 × Park Lane International Sch., CZ )
  102. Perpetuálně Mobilní Skvadra: Jakub Hadač, Michael Křivan, Matěj Olič, Josef Kerner, Jakub Udržal (5 × G V. Hlavatého, Louny )
  103. Petrovjanka: Kristýna Bělušová, Jakub Červeňan, Michal Kailer, Ondřej Novotný, Radim Zvonek (5 × G J. Pivečky, Slavičín )
  104. Physicians: Mohamed Abohessine, Amr Galal, Mohamed Saied, Mohamed Soliman (4 × Menofia STEM Sch., Egypt )
  105. Physics ADI: Aminesh Gogia, Aditi Singh, Hitarth Baldha (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Poojan Shah, Samarth Patel (2 × Aradhana Vidya Vihar, India )
  106. Physics Helix (Infoset): Arash Rahimi, Kiarash Sheikhi, Rouzbeh Sadeghzadeh, Ahmadreza Esmaeili, Mobin Esmaeili (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  107. physics X: xx y (Assiut STEM School )
  108. picoballoon: Jakub Nagy, Jozef Bachniček, Šimon Kováčik, Adam Zich, Matrin Bekeč (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  109. Pouya (Infoset): Mohammad Javad Tavakoli, Mohammad Pouya Mortazavifard, Mohammad Mahdi Montazeri, Omid Raeisi Filabadi, Mohsen Ahmadian (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  110. Pozitivní elektronci: Karolína Žídková, Dorota Saviola, Sára Krchňáková, Vít Štencel (4 × G O. Havlové, Ostrava )
  111. Quvia: Jiří Cihelka, Ondřej Sedláček, Matúš Púll, Eliška Koudelková, Michal Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
  112. Radim XD: Tomáš Janoušek, Jonáš Dej, Mikuláš Novotný, Tomáš Hrbáč, Anička Hýžová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
  113. radosť: Filip Prutkay, Uršuľa Mária Kossaczká, Daniel Medveczky, Peter Kumančík, Alica Dományová (5 × G Grösslingová, Bratislava )
  114. Rakeťáci: Gabriel Kuriľak, Tomáš Popjak, Ján Uchaľ, Jakub Šarik, Frederik Csery (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  115. Relatívne Dobrý Tím: Damián Tancoš (G, Kukučínova, Poprad ) , Alexandra Grivalská, Tímea Lešková, Jozef Bizoň, Timotej Marhefka (4 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
  116. Resistance: Rahil Shaikh, Ibrahim Salaria (2 × Delhi Public Sch. Budgam, India ) , Usaid Sheikh (Shemford Futuristic Sch., India ) , Suhail Sheikh, Musharaf Sheikh (2 × Govt. Degree Col., India )
  117. Rezistorní Kozmonauti: Tomáš Vomlela, Martin Kaplánek, Jan Moravík, Tomáš Motlík, Lukáš Motlík (5 × G, Česká Lípa )
  118. Ryby Wód Batypelagialnych: Jakub Skarbek, Radosław Iskra, Arkadiusz Sobczak, Jan Rozmund, Michał Kołodziej (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
  119. řešíme to jako meme: Matěj Červenka, Julie Křimská, Jan Rohla, Jaromír Potůček, Daniela Fürstová (5 × G Jana Keplera, Praha )
  120. Samil: Šimon Genčur, Filip Genčur (2 × Biskupské G, Brno ) , Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno ) , Matěj Genčur (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
  121. Sexta C: Roland Meixner, Dárius Imrich Tóth, Samuel Feješ, Adam Sopko, Maximilián Ágh (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
  122. SHERLOCK OHMS: Shardul Joshi Shardul Joshi (Sharada Vidyalaya, India ) , Vaibhav Singh Vaibhav Singh (Vishwa Bharati Sch., India ) , Hemang Bhagat Hemang Bhagat (MPS, India ) , Atulya Sharan Atulya Sharan (VIBGYOR High School, India ) , Suyash Kapoor (MSMV, India )
  123. Schrödinger's Army: Rachit Ahuja, Mudil Goel (2 × Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Vishwas Middha, Shatadrumi Dey, Sidharth Valsan (3 × VOS, India )
  124. Skočila žabička ze skály: Matyas Výhonský, Lukáš Javora, Marek Chmela, Eliška Křeménková, Tomáš Kocián (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
  125. sohaillaazame4@gmail.com: Mariam Seif eldeen ahmed Ahmed (Maadi STEM HS ) , Youssef Mohamed desoukey Atallah (Bani Sweif STEM School, Egypt ) , sohaillaazame4@gmail.com Kishk, Hager Mahmoud elmasry Elmasry (2 × STEM Gharbiya, Egypt ) , Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber (khadiga Yousef, Asyut, Egypt )
  126. sqrt(-1): Magdaléna Jursová, Vojtěch Dvořák, Martin Habrnál, Lukáš Linhart, Adam Lorenc (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  127. Stars: Jana Nour, Rawan Godah (2 × Dr. Mahmoud Omar SS )
  128. StemA: Geeta Cheeti, Tejasvi Pathipati (2 × Downingtown STEM Academy, USA )
  129. StemB: Madeleine Snyder, Priyam Chauhan, Kashti Satish-Umare, Yaduraj Choudhary, Saptak Das (5 × Downingtown STEM Academy, USA )
  130. Stemers: Marwan Mohammed, Mohammed El shabory, Hany Emad, Mohammed Mahmoud sabry, Omar Hesham (5 × Assiut STEM School )
  131. Stevey Sun: Jack Chen, Greycen Ren, Angela Guo, Collin Fan, Ethan Zhang (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
  132. SULTÁNISTÁN: Petr Piňos, Vojtěch Marek, Patrik Juřica, Vojtěch Vašík, Lukáš Lejdar (5 × Biskupské G, Brno )
  133. Š-kvarci-B: Rudolf Folvarčný, Jakub Šnajdr, Radovan Lev, Jan Svozil, David Bernhard (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  134. Šoltészteam: Jakub Petrov, David Pastor, Rostislav Sliž, Marek Serafin, Tereza Bugajová (5 × G, Třinec )
  135. Tahseen: Zulqar Nain Nain (Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
  136. TeamNotFound: Jakub Koňárek, Andrej Bružeňák, Lukáš Kycl, Petr Slonek, Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
  137. The Amateurs: Chinmaya Kallaje (Narayana e-techno school, India ) , Kishorekumar Sathishkumar (Sri Chaitanya School, India ) , Arjun Arunachalam (D.A.V. Boys Senior SS, India ) , Ananya Arunachalam (D.A.V. Girls Senior SS, India ) , Khyathi Komalan (Vaels International Sch., India )
  138. The black hole: Mariam Shady, Nagham Bedir, Nada Ramadan, Noor Nabil (4 × Gharbiya STEM HS ) , Basant Ayman (Sonbat Secondary School, Egypt )
  139. The Black Holes: saif salam (STEM High School, Egypt ) , Asmaa Mahmoud (Red Sea STEM Sch., Egypt ) , Ahmed Emad (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Shimaa Mamdouh, Bassant Elhosary (2 × Menouf High School, Egypt )
  140. The Great Alexanders: Ahmed Gomaa, Abdelrhman Elbrens, Yousef Mekky, Abdullah El Batsh, Youssef Abdelazziz (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  141. The Holy Order of Reimann: Kristjan Suuder, Karolin Laud, Patrick Mauer (3 × Tallinn SS of Science, Estonia )
  142. The Indiana Womacks: Ishaan Singh, Canaan He, Lucca Mo, Archit Kalra, Lily Shukla (5 × Carmel HS, USA )
  143. The Mechanical Gang: Marwan Mohamed Saleh, Youssef Ahmed Morsy, Ahmed Gamal Mousa, Hazem Mohamed El-Sayed, Ali Abo Bakr Hegazy (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  144. the proof is by magic: Kaan Dere, Mehmet Anıl İşkesen, Kayrahan Kaya, Zehra Alara Ürkmez, Kutay Kulbak (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
  145. The Thinkers: saad atea (Barnasht Secondary Sch., Egypt )
  146. The upcoming Storm: Amr Abdallah Ahmed, Amr Ashraf kamel, George Mourad Tawfik, Mohamed Ashraf Abd el-Wanees, Mark Wael Messak (5 × Obour STEM School )
  147. Thunder: Noureldeen Altaher, Mohammed Arfa, Hossam Abd elsalam, Mohamed Mohamed, Youssef Atia (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
  148. Titans team: Zekra Mubark (Hisham Barakat HS, Egypt ) , Arwa Mohammed, Maryam Mohamed (2 × Alshaheed mohamed rohym SS Egypt ) , Sara Ibrahim, Amal Rafik (2 × Omar bin Abdulaziz SS, Egypt )
  149. Together for the top: Mohamed Shaban, Omer Mohamed (2 × STEM High School, Egypt ) , Shrouk Gamal, Marwa Elnaggar (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Ahd Awny (Menofia STEM Sch., Egypt )
  150. TSF: Salma Nabil (Talaea Modern School, Egypt ) , Joseph Gamil (Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt ) , Maryam El Sayed (Al-zohor Girls SS, Egypt ) , Shahd Mohamed (Brigade Abd E.K. Girls HS, Egypt ) , Mohamed Ayman (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  151. Tučnáci s IQ: Marek Maslowski, Viliam Horečka, Tomáš Volný, Andrea Kaňoková, Malena Odložiliková (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
  152. Tým: Aneta Jandíková, Josefa Nerudová (2 × G O. Havlové, Ostrava )
  153. Undertaker: Md.Tauhidul Islam Tauhid (Ideal Sch. and Col., Bangladesh )
  154. Van Gogh: Emina Hasanbegovic (Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
  155. Vašek&Vašek&Honza: Václav Skalský, Václav Vinkler, Jan Holuša (3 × Wichterlovo G, Ostrava )
  156. Veraval: MoAsfak Bhadarka (Eklavya HS, India )
  157. Vidčanky a Střítežan: Renáta Jaskulová, Nikol Farmačková, Magdaléna Mandulová, Filip Dobeš (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
  158. Vikram: Badal Patel (Sorath Public School, India ) , Aravind Ramana (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Samyak Mahapatra (Delhi Public Sch., India ) , Aayush Anand (Indus Valley Sch., India ) , Naman Goyal (MVN Sch., Aravali Hills, India )
  159. Volkovci: Dana Bobošová, Kristína Belejová, Michaela Bodnárová, David Pajonk, Ema Bajužíková (5 × G, P. Horova, Michalovce )
  160. VT: Vinayak Tripathi Vinayak Tripathi (Cambridge Court HS, India )
  161. vV physics lovers Vv: Ahmed Ehab, Ahmed Esmail, omar walid, abdulrahman hamido, mohamed hanafy (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  162. We Matter: Reem Mohamed, Ayat Khaled, Omar Essam, Ahmed Haroun, Abdel-Rahim Motawea (5 × STEM High School, Egypt )
  163. Who: Tereza Hochmanová (G Chotěboř )
  164. Young Physicists: Beshoy Bassem, Youssef Abd elaziz, Belal Salah, Mohamed Ahmed, mohamed el.harery (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
  165. zlatí bludištáci: Skřivan Matyáš, Denis Krasniqi, Jiří Dlouhý, Adam Mareš, Barbora Lazorová (5 × G, Česká Lípa )
  166. Zlomci inteligence: Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, Ondřej Budil (4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
  167. Zvířátka a loupežníci: Jana Kvapilová, Marta Coufalová, Agáta Coufalová, Judita Coufalová (4 × G, Olomouc-Hejčín )
Kategorie

Open

  1. (-_(-_(-_-)_-)_-): Rolands Lopatko, Viesturs Spūlis, Ričards Kristers Knipšis, Edgars Rūdolfs Vītiņš, Jānis Pudāns (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
  2. \mathcal Nonlinear Perturbator: Ronald Dobos, Teddy Ong, Somsubhro Bagchi, Bogdan Rajkov, Darren Wayne Lim (5 × U of Cambridge )
  3. $\mu$: dan cai (not a student)
  4. AA: Mainak Roy, Kwanit Gangopadhyay, Kaustubh Gupta, Amogh Rakesh, Parijat Banerjee (5 × not a student)
  5. Adi-Nidi: Nishat Parveen, Avinanda Chakraborty (2 × not a student)
  6. Alpha: informace o členech týmu nejsou dostupné
  7. AMAIRA ALHEJRA: Shan Shan (not a student)
  8. Amateur Physicist: Xuan-Yan Tan, Samuel Lee (2 × not a student)
  9. Anant: Jeet Yadav (not a student)
  10. Antiveterani: Emir Karadza (TU Munich ) , Senad Isakovic, Arman Korajac (2 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Dinno Koluh (ETF UNSA, Sarajevo ) , Dženan Devedžić (International Burch Uni, BiH )
  11. Archimedes: ERIC MUJJONA (not a student)
  12. Azis - MMA: Georgi Aleksandrov, Ivo Petrov, Boris Panayotov (3 × not a student) , Aleksandar Iliev (Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Vasil Nikolov (1st Private Math. HS, Bulgaria )
  13. Bad physicists..: Nishan Nishan das, Tareq Md.Tareq aziz, Rafsun Md.rafsunzani riaz, Zahid Md.zahid hasan, Habib Md.habibur rahman (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  14. bagocypher: Aszadur Rahman Rakin Rakin (BUET, Bangladesh )
  15. Bazinga: Kaustav Bhattacharjee, Jinal Shah, Krish Shah, Vidhi Patidar, Sudharshan Kannan (5 × not a student)
  16. BD Hustlers: Waly Zaoad, Waliza Waliza, Abdullah Salafi Salafi (3 × Notre Dame College, Dhaka )
  17. Be Stoned and Think: Jahirul Islam auyon, Muheb Bullah, Fahim Sikder, Al Mahafuj, Zamiul Islam (5 × Jahangirnagar University )
  18. Behaikatamltt: Duc Nhan Nguyen, Cong Minh Nguyen, Si Mirinda Nguyen, Khai Nguyen Phan, Anh Toan Tran (5 × Le Thanh Tong HS, Vietnam )
  19. Betelgeuse: Zillur Rahaman Zillur Rahaman, Aj Waj Uddin Setu Aj Waj Uddin Setu, Mohammad Mezbaul Alam Mohammad Mezbaul Alam, Mohammad Sayef Ullah Sayem Mohammad Sayef Ullah Sayem, Yeasin Molla Yeasin Molla (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  20. Biologist: QiLin Xue (University of Toronto )
  21. BMPSS: Farhana Parvin Bristy, Farjana Mahajabin, Farah Binta Habib Pritu, Sumiya khan Sujana, Shaswati Majumder (5 × Jahangirnagar University )
  22. Bohring Plancktons: Kumar Satyam, Sai Teja Varanasi (2 × IIT Bombay ) , Chirag Falor (MIT, USA ) , Krishna Sharma (Disha Delphi Public Sch., India ) , Hemansh Shah (Indian Institute of Sci., India )
  23. boron: yadav pappu (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
  24. BrainPower: Michal Jůza (FJFI ČVUT )
  25. Broučci: Zuzana Drázdová (MFF UK ) , Filip Vaněk, Jan Horák, Ondřej Gazda, Zdeněk Kuchař (4 × not a student)
  26. Bruh Moment: Vincent Bian, Albert Qin, Edward Lu, Sean Chen, Sanjay Raman (5 × MIT, USA )
  27. Camfizz: Aranka Hrušková (G Christiana Dopplera, Praha ) , Michal Buran, Adam Přáda, Jiří Etrych (3 × U of Cambridge ) , Stanislav Fořt (Stanford University, USA )
  28. Cepachi: Vuk Hip, Đorđe Parojčić, Anja Šušnjar (3 × Mat. gymnázium, Bělehrad ) , Marko Sladojević, Vukašin Đinović (2 × Jovan Jovanovic Zmaj GS )
  29. cerebrum vacuum: Marek Scholz (not a student)
  30. Colossus: Caio Colosso (not a student)
  31. ConfederaciónPeruanaArequipeña: Jorge Mauricio, Julio Tapara, Gabriel Patiño, Diego Uchasara, Renzo Mattos (5 × not a student)
  32. Corpus Physti: Ollie Breach, Issac Jacob, James Walkling, Calvin Hooper, Aya Husseini (5 × U of Cambridge )
  33. CrazyQuarks: Tanmay Dokania, Ojaswi Jain, Sarthak Raaj, Vaibhav Raj, Aaryan Kumar Gupta (5 × not a student)
  34. CRI: Ilona Charvotová, Roman Charvot (2 × not a student)
  35. čćđšž: Mustafa Bevrnja, Alija Bevrnja (2 × not a student) , Edvin Dapo (PMF UNSA, Sarajevo ) , Sanel Avdic, Tarik Čorbo (2 × MEF UNSA, Sarajevo )
  36. Die Physikanten: Thomas Kornalik, Victor Reisenauer, Fabian Henn (3 × not a student)
  37. Die Physiker: Thomas Kornalik (not a student) , Theo Lequy (Werner-von-Siemens-G Germany ) , Sebastian Hilscher (G Reutershagen, Germany ) , Constantin Pfannschmidt (G Penzberg, Germany ) , Jessica Ploner (G bei St. Anna, Augsburg Germany )
  38. e = pi = sqrt(g) = 3: Konstantin Dukatš (U of Oxford ) , Kaarel Kivisalu, Jarl Patrick Paide (2 × U of Manchester, UK ) , Kristjan-Erik Kahu (MHG, Estonia ) , Hendrik Vija (University of Tartu, EE )
  39. E = yumm_c: Prashant Gokhale, Sarvagya Jain, Harshit Khandelwal, Suhas Sheikh, Kartik Sharma (5 × Indian Institute of Sci., India )
  40. E=m(a²+b²): Tomáš Drobil, Alexander Velič, Martin Ošmera, Jakub Urban, Jiří Spousta (5 × FSI VUT )
  41. ECO-PHYSICISTS: Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien, Amr Abdelomoez Abd Elfattah, Ahmed Muhammed Gamal El Dien, Youssef Ahmed Ismail, Mohamed Hassan El-Sayed (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  42. Einstein's Paradox: Rohan Gaya, Gregory Christian, Altay Etkin, Lorenzo Pica-Ciamarra, Eli Louise (5 × University College London )
  43. El shyokh: Youseef Ali. Mohamed, Shehab Mohamed, ahmed.2419005stembsweif.moe.edu.eg Harb, Mohamed Saad, Ahmed Saudi (5 × STEM High School, Egypt )
  44. ExGChD: Rudolf Líbal, Jan Hřebec (2 × FEL ČVUT )
  45. Exotic: Sabina Čoloman, Sanja Ćosić, Abdulah Jašarević (3 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Kristijan Kavazović (KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH ) , Muhamed Duhandžić (Osnovna škola "Hašim Spahić", BH )
  46. Experimentalci: Majra Sisic, Nola Šegalo, Davor Bokan, Admir Papic, Muhamed Sokolović (5 × not a student)
  47. F_{ail}=ma: Cindy Hu, Gary Hu, Adam Florkiewicz (3 × not a student)
  48. Fanatická Pětka: Michal Jireš (MFF UK ) , Jakub Rajnštajn (FSI VUT ) , Jiří Kukla (FJFI ČVUT ) , Jan Vaník (FEL ČVUT )
  49. Fearless: Vyacheslav Cherepnin (Moscow State U of Civil Eng., RU )
  50. Fiends: Gaurav Bruh (Delhi Pub. S, R.K. Puram )
  51. Five Ugly Faces: Ziyou Lu, Markus Lendermann, Russell Yang, Joshua Teo, Kang Chen Li (5 × not a student)
  52. forth dimension: Ayman Abd alhay, Ellen Barakat, Madeh Maad, Abdul Rahman Zlhuf (4 × not a student)
  53. Frankovia: Peter Ridilla (TU Munich ) , Martin Albert Gbúr (U of Warwick ) , Samuel Novák (FCHI VŠCHT ) , Branislav Pastula (UPJŠ Košice ) , Simona Havrilová (FCHT VŠCHT )
  54. Free radical: Michal Koutný (not a student)
  55. Frogwill: Vasa Vucurevic, Anita Barna, Srdjan Stankovic, Snežana Kozarev, Radoslav Bojanić (5 × not a student)
  56. FtáKopySk: Dušan Kavický, Matej Badin, Adam Škrlec (3 × FMFI UK Bratislava ) , Filip Kubina (not a student) , Jakub Cimerman (FJFI ČVUT )
  57. Funysics: Archit Bhatnagar, Manan Lalit, Aryaman Gupta, Abhijeet Krishna (4 × not a student)
  58. Future stars: Basmala Adel, Habiba Mohamed, Menna Ahmed Ramadan Awad (3 × Schola Humanitas, Litvínov ) , Mayar Rabea, Shahd Ahmed mabahs (2 × Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
  59. Gáďa a alfa samci: Vít Gaďurek (MFF UK ) , Matěj Krátký, Jaromír Sladkovský, Jakub Čurda (3 × U of Oxford ) , Albert Polák (Imperial College London )
  60. Ganadores: Eva Kospachová, Eva Kospachová (2 × G, Brandýs n. L. ) , Petr Kospach (not a student)
  61. GBS (Geek Brilliant Students): Kareem Khaled, AbdulRahman Tarek Azhary, Muhammad Khaled, Mostafa Mohamed, Abdallah Nabil (5 × not a student)
  62. Generation Z Physics Nerds: informace o členech týmu nejsou dostupné
  63. Giangkhaisama: Mien Khai Giang, Khai Giang (2 × HCMUT, Vietnam )
  64. Gphy: Mansi Patel (not a student)
  65. Hadrian's Brawl: Benjamin Kettleborough, Josh Nicholas, Angus Macdonald (3 × not a student)
  66. HAITHAM Society: Umayya Afrin, Ayesha Siddika, Monju Akter Mou, Debosre Roy Dristy, Nurjahan Akter (5 × Jahangirnagar University )
  67. Halusky a zincica: Martin Gažo (U of Cambridge ) , Samuel Plesnik (not a student) , Jerguš Stručka (Imperial College London )
  68. hatodogmen: David Chi, Kunaal Jha, Jack Qiao, Antoine Wiley, Lance Lui (5 × not a student)
  69. heroescharge: Ishir Garg (not a student)
  70. Hodgepodge 2.0: Fahrudin Delic, Bibek Bhujel, Tristan Mauck, Cristian Emiliano, Sivanessha Kalithasan (5 × Jacobs University Bremen )
  71. Hunters: Bristy Mst.Bristy Khatun, Mahim S.M Sadat tanvir, Ifty Mohaiminur Rahman (3 × KUET, Bangladesh )
  72. Hyperon: Md Ismail Shah Md Ismail Shah, Md. Ashiqur Rahman Bayezid Md. Ashiqur Rahman Bayezid, Asif Ahmed Asif Ahmed, MD Noor Islam MD Noor Islam, Abu Bakar Seddik Abu Bakar Seddik (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  73. Chainsmokers: Armanul Islam, Jahidul Islam Jehan (2 × Jahangirnagar University )
  74. Chembala: Måns Hemberg, Paulina Ibek (2 × not a student)
  75. I wish we chose chem: Skanda Sai, Rohan Wadhwa, Jeremy Lesser, Aarush Sahni (4 × Biotechnology High School, USA )
  76. I_nterstella_R (Infoset): Hamidreza Katani, Ahmad Izadi, Mohammad Izadi, Sajad mohammadi, Abolfazl nateghi (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  77. IFO: Lyubov’ Chechulina, Liliya Papikyan, Artem Pesterev, Bakhodir Abdullaev, Victor Levin (5 × Moscow State U of Civil Eng., RU )
  78. Insane 4: Upama Lutfa Rahman, Raisa Raisa Nehal, Lira Nafia Nishat, Tanvir Md Tanvir Zaman (4 × Jahangirnagar University )
  79. Ionizers: Hassan Mahmoud (not a student) , Rawan Abdallah, Somia Gamal, Fatma Mahmoud, Sara Mohsen (4 × Ismailia STEM HS, Egypt )
  80. JakVíRaOnrFra - BožíLes S.R.O.: Štěpán Ondřej, Jakub Jandus, Vít Železný (3 × G, Špitálská, Praha ) , Radek Folprecht, František Čížek (2 × MFF UK )
  81. Jan: Ezzeldin Abdelsadek (not a student)
  82. JeeLevelPhysics: Manas Bhargava, Nakul Ghate, Lohith Kumar, Aakash Agrawal, Krishna Subramani (5 × IST, Austria )
  83. JJ: Joshua Joshua (Delhi Pub. S, R.K. Puram )
  84. KelvinKeplerKurchatov: Robert Gordin, Arturs Maslenkovs, Nika Kutuzova, Margarita Pashnina, Vladimirs Scigolevs (5 × Riga Classical Gymnasium )
  85. KROTOV WARRIOR: informace o členech týmu nejsou dostupné
  86. KugelBlitzSchwarzchildren: Anson Physics, Heramb Podar (2 × IIT Roorkee, India )
  87. Künstliche Intelligenz: Christoph Schuck (not a student)
  88. Leland Physics Club: Leland Physics LHS (not a student)
  89. Lo: Fouzi Ara Mithila, Tahmina Fariha Reza, Faozia Silvee (3 × Jahangirnagar University )
  90. Logarithmic lures: Lukáš Konečný, Márius Kádek (2 × FMFI UK Bratislava ) , Fridrich Valach (Imperial College London ) , Tomáš Bzdušek (U of Zürich, Switzerland ) , Ján Pulmann (University of Geneva )
  91. M87 Science Club, KNGC: Moreom Akter, Sudipto Raj Dipto, Musfiq Imtiaz Nabil, Mohiuddin Shimul, Bipul Mondal (5 × University of Dhaka )
  92. Magic: Anežka Doležalová (MFF UK ) , Jan Koupil, Vladimír Vícha, Pavel Kycl, Jana Herudková (4 × not a student)
  93. Malíček: Jan Popelek, Josef Cigánek (2 × not a student)
  94. Mexican hat: Vladislav Ryakin, Boris Elfimov, Ivan Retuntsev, Anastasiia Kulikova, Petr Korolev (5 × not a student)
  95. Modus Tollens: Arvid Steen, Gustav Klotz, Axel Lokrantz, Arvid Steen (4 × not a student) , Johanna Lidholm (Polhemskolan, Sweden )
  96. Mytischi: Oleg Brygar, Sergey Shishov, Artem Erokhin, Alexey Bodrov, Valeriya Kosheleva (5 × Moscow State U of Civil Eng., RU )
  97. NA17LURV: Haldo Ryberg, Hilding Frännhag, Gustav Sjövall, Joel Wall (4 × Polhemskolan, Sweden )
  98. Ncd_team: Mohammed Saood, Salman Aje, Alaa Hussein, rasen Shbeb (4 × HIAST, Syria )
  99. NEon-RubiDium: Davide Radaelli, Devinder Sarai (2 × not a student) , Dickson Wu (St. Peter Catholic HS, Canada ) , Robert Macwha (Colonel By SS, Canada ) , Thomas Lawrence (St. Mark High School, Canada )
  100. Newton's Apples: Aditya Mittal, Karthik Mittal, Ariv Gupta, Daniel Liu (4 × not a student)
  101. Nishuvo: Shuvo Deb Nath (Univ. of Chittagong, Bangladesh ) , Supriya Deby Nishu (Sabuj Shikshayatan HS )
  102. NITK: Soumya Sarkar, Rakshit M. Gharat, Anurag Badetiya, Anand Menon (4 × NIT Karnataka, India )
  103. Noob: Rakshit Rakshit (not a student)
  104. Ohms and Wattson: Alex Johnson, Tommy Walker, Innes Woodhouse (3 × Tonbridge School, England )
  105. OLEG: Andrejs Zaharenkovs, Olita Zadarozhnaja, Daniil Leontiev, Alexander Kornienko, Anton Minaev (5 × Riga Classical Gymnasium )
  106. one for all: Pankaj Pawar, Bhupendra Gupta, Kshitij Dave (3 × not a student)
  107. One hand: Maiar Mohammed (Abshadat SS )
  108. PapaEuler: jay khandkar, chaitanya kapoor (2 × not a student)
  109. ParaLeL: Arnab Chowdhury, Md. Ijtihad Abtahi (2 × BUET, Bangladesh ) , Abdullah Al Rafi Mahmud (Notre Dame College, Bangladesh ) , Abdullah Abrar (IUT, Bangladesh ) , Ahmed Nafis Farhan (BRAC Univerzity, Bangladesh )
  110. PARMANU: Starock20 Kamal Utla, HUNT Pratyush Kumar, Starboy Aman Pandey (3 × IIT Roorkee, India ) , Archaic_Mage Soham Tripathy (IIT Madras, India ) , Akshay_raider Chintala Akshay (IIT Guwahati, India )
  111. Pat & Mat: Tomáš Růžek (FJFI ČVUT ) , Petr Tomášek (FS ČVUT )
  112. pavlo: Tomas Pavlovic (not a student)
  113. Peerless: Kanishk Devgan, Michael Hui (2 × University of Toronto )
  114. Pentaquark: Raihan Amin Rana, Saad Bin Quddus, Masuk Ridwan Saumo (3 × BUET, Bangladesh ) , Omar Sayeed Saimum (University of Dhaka ) , AKM Sadman Mahmud Abir (Bucknell Uni., Pennsylvania )
  115. PFIEV: Minh Quan Do, Thi Ngoc Trinh Nguyen, Phuoc Thinh Nguyen, Tran Hung Do, Tien Trong Nguyen (5 × HCMUT, Vietnam )
  116. Phenomenal: Teboho Alfred Moerane (not a student)
  117. Phys med school: Kareem Test, Kareem UK, Kareem Japanese, Kareem Testaaano, Kimo Khokh (5 × not a student)
  118. Physics for life: Sahil Sahil (KV Sangathan, India )
  119. Physics leaders: Marwa Osman, Mohraeil Samer, Rawan Tamer, Mai Mostafa, Rawda Mohamed (5 × not a student)
  120. Physics Lovers: Nour Alyakine Ben Hachani (not a student) , Layla Zayed, Haya Zayed (2 × Algarayda Secondary S, Egypt ) , Khaled Magdy (ElMalek ElKamel HS, Egypt ) , Noura Bahaa (Shobrawish Secondary S , Egypt )
  121. Physics lovers (Infoset): Amirhossein Payandeh, Sayed Mohammadali Najafi, Alireza Amini, Reza Raeisi, Farshad Khalili Najafabadi (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
  122. Physics minds: Saif Helal (not a student) , Hossam mahmoud Elmasry, Ismail Sultan, Hassan Badr, Gamal Ahmed (4 × Alqubabat secondary S, Egypt )
  123. Physics nerds: Tasneem said, fawzia ahmed, Jumana Khamis, salma abdelftah, hadeer saad (5 × not a student)
  124. PHYSICS PHILE: AAKASH KUMAR SRIVASTAVA, RISHITH SINGH, AYUSHMAN PANDEY (3 × not a student)
  125. physics team: malak adel, omnia hemdan, mariam hany, ندي عرفات, آيه محمد (5 × not a student)
  126. physicsteam: ندي عرفات, omnia hemdan, مريم هاني, aya mohammed, ملك عادل (5 × not a student)
  127. Planckton: Bishwajit Karmakar Bishwajit Karmakar, Israt Sultana Eithu Israt Sultana Eithu, Sushmita Alam Reya Sushmita Alam Reya, Pretam Das Pretam Das, Mahfuj Alam Shishir Mahfuj Alam Shishir (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  128. Popov's Ghosts: Abrar Mahmud Abir Mahmud (not a student) , A.M.Ahnaf Anwar Nafi Anwar, Ankon Dey Animesh Dey (2 × Chittagong College, Bangladesh ) , Sultan Mahir Muhtasim Ariyan Sultan (Notre Dame College, Bangladesh )
  129. pretposlednja volja: miodrag petrovic (not a student)
  130. Quaerere quia Illustratio: Nosaze Ighodaro, Jonathan Ngoy, Shannon Patel (3 × not a student)
  131. Quantum: Kareem El-Torky, Fatma Magdy, Taha Ottief, SalahDin Rezk (4 × STEM High School, Egypt )
  132. Quantum cognition: Eyad Alaa-eldin Abdelaziz, Fares Fathy Turky, Mohammed Ali Mohammed, Ahmed Osama Massoud, Abdelrahman Salah Hamed (5 × KFS STEM School )
  133. QuantuMly Indori: Danish Juneja, Atharva Dehadraya, Rudraksh Kuchiya, Rishabh Sinvhal, Ketan Gupta (5 × not a student)
  134. Quantumplate: Utkarsh Shukla, Suyash Verma, Anivesh aghinotri, Kushagra Sharma (4 × not a student)
  135. quantumworldavengers: YASH ARYA, ABHISHEK SINGH, HIMANSHU YADAV, SAKSHI ARORA, MANJULA PRAKASH (5 × not a student)
  136. RCPD dons: Andrew Norman, Pete Summers, Kevin Mosedale, Ali Hakimi (4 × Radley College, UK )
  137. ReverseEnTropY: Aritra Das, Chinmay Jadhav, Yuvraj Singh, Gaurav Shukla, Satyam Roy (5 × not a student)
  138. ŘáɱaŊ's ʃɧãdØŵ: muhammed fawzan, Avani Pawar, prakhar maheshwari, Suman Cool, abdullah mohammed (5 × not a student)
  139. Sailboat one oar short: Juraj Feilhauer (FMFI UK Bratislava ) , Michal Takács, Jana Klaudíniová, Beáta Feilhauerová, Peter Perešíni (4 × not a student)
  140. SCC Physicists: Sohan Roy, Arpita Ganguly, Debankur Basak, Anand Sharma, Sudipto Sinha (5 × Scottish Church Col., India )
  141. Scientia: Sarvesh Gharat, Nishant Pawar, Anand Zunja, Aniket Rane (4 × not a student)
  142. Seriózní zkrat: Přemysl Pachl (Biskupské G, Brno ) , Filip Zeman, Matyáš Brandstetter (2 × FSI VUT ) , Ondřej Batůšek (not a student)
  143. Siberian Athens: Alexei Sokolov, David Scherbatov, Dmitriy Strona, Oleg Mutylin, Natalia Zhludko (5 × not a student)
  144. SILVER CATALYST: Thien Tran (Nanyang Techn. Uni. (SG) ) , Jun Hui, Ryan Wong, Hexiang Chang, Yulong Guo (3 × not a student) , Zizai Cui (Duke University, USA )
  145. Singh Lions: Mayank Singh (not a student)
  146. Singletón: Jan Mocek (not a student)
  147. SloBiH: Vedad Grbo (ETF UNSA, Sarajevo ) , Sara-Medina Šehović, Mihret Zukić (2 × MEF UNSA, Sarajevo ) , Enida Fatic, Dino Selimovic (2 × U of Ljubljana, Slovenia )
  148. Sonali: informace o členech týmu nejsou dostupné
  149. Stará garda: Jitka Piskačová, Martina Obdržálková, Marek Henc, Vojtěch Chalupa, Jiří Vondra (5 × not a student)
  150. Stardust Crusaders: Nikita Sinelnikov, Danil Domanevskiy, Roman Nikolaev, Danil Perevozchikov, Eldar Khamatdinov (5 × not a student)
  151. sudbel: Suhrith Bellamkonda (not a student)
  152. Super kings: Karthik S Chandran (not a student)
  153. Tachyon: Ishtiaque Ahmed Sayef, Md Mahmud, Attaye Rabbi Khan, Fahim Faisal Ayon, Md. Mubtasim Fuad (5 × Jahangirnagar University )
  154. Team Sheldon: Bhavya Pandey, Sagar Gaur, Joginder Jogi, Jitender Koshyari (4 × not a student)
  155. team_intersting_dark: saurabh powar (not a student)
  156. TeRmiNator: Nabil Nabiul Hasan, Firoz Md.Raiyan Firoz, Auronee Tasneea Zahra (3 × KUET, Bangladesh )
  157. Tetra sisyphean: Jannatul Ferdous Jina, Farzana Haque Koli, Ishrat Jahan Nirjona, Maknun Mariam Habib, Ashraful Nushrat Banna (5 × Jahangirnagar University )
  158. The Large Noobs Collider: Tung Tran (MIT, USA ) , Mạnh Quân Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ) , Đức Huy Trần, Tan Nguyen (2 × Hong Kong University of S&T ) , Ung Nguyen (Kyoto University, Japan )
  159. The Laureates: Malik Halilovic, Tarik Becic, Adna Talundjic, Tajra Begagic (4 × Medicinska škola Zenica, BH )
  160. The Loopholes: Gauri Shankar H, Avinash C.K., Jahang Prathap P.K., Athul Krishna P.V., Abhinav P.V. (5 × Pondicherry University )
  161. The Newton Bros: AlHaitahm Salloum, laith ahmad (2 × not a student)
  162. THH 03: Tanvir Mahtab Tanvir, Ameer Hamja Sifat Hamja (2 × BUET, Bangladesh ) , Hasib Rahman Hasib (KUET, Bangladesh )
  163. Thorne Zytkow: informace o členech týmu nejsou dostupné
  164. Trans-4: Sumaya Sarah, NabLiha Zarin, Rokon Rokon, Muniza Manobi (4 × BUET, Bangladesh )
  165. TRIPHO: Marinus Lehmann, Lukas Schicht, Janek Darowski (3 × not a student)
  166. Trojkolka: Marek Murin, Matej Hanus, Peter Súkeník, Patrik Rusnák (4 × FMFI UK Bratislava )
  167. Trzyniec revival: Štěpán Stryja (FSI VUT ) , Martin Novotný (FS ČVUT ) , Daniel Martynek, Martin Dinh, Simona Dubcová (3 × FCHI VŠCHT )
  168. TURBULENT LAVA: Anubhav Prakash Anubhav, Rohan Yadav Rohan, Amrit Putcha Amrit, Avinandan Mondal Avinandan, NIDHI BISWAS NIDHI (5 × IIT Madras, India )
  169. U*I-Rangers: Max Mittl, Jonas Nebl, Maximilian Danner, Alina Scheuermann, Markus Fuhrmann (5 × not a student)
  170. UPC+2: Mateusz Stępniak, Konrad Pawlik, Radosław Nowak, Szymon Gamrat, Jan Ferdyan (5 × Jagiellonian University )
  171. Vectorious: Sudharshan K V, Waqar Mirza, Vibhu Ravindran, Harihar Swaminathan (4 × not a student) , Yeswa Preetam Reddy (Chettinad Vidyashram )
  172. Veterani: Nermedin Džeković (PMF UNSA, Sarajevo ) , Nudžeim Selimović (U of Zürich, Switzerland ) , Bahrudin Trbalić (Stanford University, USA ) , Selver Pepić (IST, Austria ) , Suad Krilašević (TU Delft, Netherlands )
  173. VINTAGE: Nur Mohammad Imran, Mohtad Ahmed, Mohammad Rakibul Islam Mohammad Rakibul Islam, Mohammad Nazmus Sakib Mohammad Nazmus Sakib, Jouglul Ahmed Jouglul Ahmed (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
  174. Virus: Sujon Rana, U Thoung Yine, Adwitee Biswas, Anonya Roy Shorna, Md Rony Hossain (5 × Jahangirnagar University )
  175. Vypínači comeback: Jáchym Bareš, Miroslav Hrabal (2 × MFF UK ) , Michal Koutný (Univerzita Palackého ) , Martin Repčík (CESA VUT )
  176. Vyzývací tým GFMP: Pavla Šmídová, František Štěpánek (2 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ) , Tomáš Locker (FSI VUT ) , Jan Fátor (not a student)
  177. WebExperimenters: Jan Ondras, Ankur Sharma (2 × not a student)
  178. Zamo: Pavel Kůs, Jakub Cehula, Lukáš Honsa, Juraj Májek (4 × MFF UK ) , Lukáš Supik (FSV UK )
  179. γ-Butyrolactone ruined my life: Klára Předotová (G Botičská, Praha ) , Tomáš Tollinger (G, Brandýs n. L. ) , Vojtěch Káně, František Kmječ (2 × MFF UK ) , Tomáš Kysela (FEL ČVUT )
  180. ὅπερ ἔδει δεῖξαι: Ondřej Bouchala, Lukáš Folwarczný (2 × MFF UK )
  181. важното е да сме живи и здрави: Stefan Ivanov, Nikola Yanakiev (2 × U of Cambridge ) , Ivan Dimitrov, Lyubomir Shoylev (2 × U of Oxford ) , Atanas Stefanov (University College London )