Pořadí

A

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
The HeisenBugs
210
8.
Chahel Singh (Disha Delphi Public Sch., India ) , Mridul Agarwal (St Xavier's School, India ) , Ameya Deshmukh (St. Joseph's Convent HS, India ) , Tejas Kumar (Jayshree Periwal HS, India ) , Arnav Aditya Singh (MB International School, India )
2.
Blairlake
200
10.
Daniel Sun (Interlake HS, USA ) , Chris Tong (Montgomery Blair HS, USA )
3.
Nerd_Sniped
196
11.
Salil Gokhale, Rajiv Chitale, Heet Patel (3 × Dixit Rd. Jr. Col. of Sci, India ) , Ishaan Kothari (Poddar Brio Int. Sch., India ) , Kartik Nair (Ryan International Sch., India )
4.
Black Transistor
188
13.
Viktor Fukala, Matěj Dvořák, Jan Růžička, Filip Oliver Klimoszek, Jan Adámek (5 × G Jana Keplera, Praha )
5.
NaruTobacco
187
14.
mvtd Mai Vu Tue Danh (Le Quy Don Gifted HS, Vietnam ) , Nam Nguyen Hoang, khanhnghien Nguyen Gia Khanh, Goldenrose Tran Khanh Nguyen, hoangdau Nguyen Le Duc Hoang (4 × Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam )
6.
Physics Geniuses
185
16.
Parth Patel, Arnav Goel, Dheer Banker, Ananthkrishna Kidambi (4 × ALLEN Career Institute, India ) , Pritesh Mehta (Aradhana Vidya Vihar, India )
7.
jared
185
17.
Jared Machtinger, Richard Bi, Lillian You, Andrew Liu, Brandon Lu (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
8.
ijk=-1
181
18.
Thomas Masding, Sherman Yip, Ben Gardner, Kiefer Chow, Benson Kwok (5 × Tonbridge School, England )
9.
Under Force Over Area
177
21.
Razvan Andrei Pretorian (Liceul Teoretic GM, Romania ) , Alexandru Slavoia (CN Emanuil Gojdu, Romania ) , Ciprian Mihai Costea (CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO ) , Adelina Avram (CN Liviu Rebreanu, Romania ) , David Corneliu Turturean (CN Ștefan cel Mare, Romania )
10.
5 dudes, 6 Ds
176
23.
Gia Hien Nguyen, Cong Minh Trang Dao, Thanh Long Tran, Huy Phuong Dang, Minh Quan Nguyen (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
11.
Knights A
175
25.
Eddie Chen, Leo Yao, Akhil Paulraj, Parth Shastri, Eric Wang (5 × WWP High School North, USA )
12.
Bakini Unuci
172
26.
Dobrica Jovanović, Dušan Beguš, Petar Samardžić, Pavle Pakalović, Aleksandar Cucić (5 × Mathematical GS )
13.
Rtvshchlavo
166
28.
Artur Zhdan, Makar Kuznietsov, Vitaly Golopolosov, Volodymyr Kuzma, Oleksandr Kozak (5 × Lviv Lyceum )
14.
Thonkers
160
31.
Arhaan Ahmad (Krishna Public School, India ) , Barun Parua (Disha Delphi Public Sch., India ) , Anant Lunia, Varun Tokas (2 × Delhi Public S RK Puram, India ) , Kushal Thaman (Eicher School, India )
15.
TrmuaHme
155
32.
Hai Lam Cao, Hoang Duong Vu Ngo, Thành Long Nguyễn, Van An Nguyen, Tiến Thành Nguyễn (5 × HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN )
16.
Emilia - Puck 2077
153
35.
Antoni Grabowski, Adam Kubiak (2 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL ) , Marcin Welter, Miłosz Kurtysiak, Paweł Czarkowski (3 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
17.
prehľad
146
42.
Matej Urban, Matúš Zelko, Jozef Mičáň, Viktor Balan, Pavol Pivko (5 × G Grösslingová, Bratislava )
18.
FIITJEE BANGALORE
140
44.
Udhav Varma, Pratham Sahu, Mihir Deshpande, Vinayaka Manjunath, Rahul R (5 × St. Jerome's P.U. & Col., India )
19.
Galen-Shermion
140
46.
Christopher Ong, Brian Siew, Zeyuan Luo, Shaun Quek, Galen Lee (5 × Hwa Chong Institution, Singapore )
20.
Bioložka a čtyři programátoři
139
50.
Adam Blažek, Ondřej Sladký, Ondřej Baštař, Dominik Farhan, Eliška Pirnosová (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
21.
Glančené Jagavé Halapartne
128
59.
Maroš Studenič, Erik Tóth, Matej Haverlík, Jakub Šťavina, Patrik Fabrik (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
22.
Kozerianie
126
60.
Kamil Abendroth, Dominika Radaszewska, Jakub Lewandowski, Hubert Baraniak, Witold Formański (5 × Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL )
23.
Matici čo idú vyhrať Fyziklání
125
61.
Jakub Kliment, Peter Kochelka, Lukáš Gáborik, Richard Schwarz, Aleš Sršeň (5 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
24.
Team Jagodka
123
64.
Vito Levstik, Gregor Boc, Lan Sevčnikar, Matija Likar, Juš Kocutar (5 × II. gimnazija Maribor, Slovenia )
25.
Retek
122
66.
Dominik Szabó, Bendegúz Vágó, Lehel Molnár, Dominik Für, Richárd Fekete (5 × M. Fazekas HS, Budapest, Hungary )
26.
*Sad Neutrino Noises*
119
67.
Meshkat KM, Absur Khan Siam, Rashedul Islam, Tasnimul Jishan (4 × Notre Dame College, Dhaka ) , Golam Ishtiak (Kushtia Gov. Col., Bangla )
27.
IdemoNis
118
68.
Momcilo Tosic, Jovan Arizanovic, Viktor Micic, Nikolija Cuckic, Aleksa Djordjevic (5 × G. Svetozar Markovic )
28.
Holub Pitomý
117
71.
Patrik Kašpárek (Katolické gymnázium Třebíč ) , Aleš Opl (G a Hudební škola, Praha 3 ) , Marco Souza de Joode (G Nad Štolou, Praha ) , Lubor Čech (G Brno, tř. Kpt. Jaroše ) , Robert Gemrot (G Komenského, Havířov )
29.
Gamčáci a Škôlkar
117
72.
Martin Bucko, Radka Bírová, Matúš Papšo, Jozef Csipes, Adrián Šegeda (5 × G Grösslingová, Bratislava )
30.
Error 404 name not found
117
75.
Martin Rahe, Kaur Reidma (2 × Tallinn SS of Science, Estonia ) , Henriete Toomlaid, Andres Alumets (2 × Pärnu Koidula HS, Estonia ) , Kristjan Tropp (Rakvere HS, Estonia )
31.
Purplesockers
116
76.
Katarína Vosovičová, Štefan Slavkovský, Pavol Šimkovič, Marek Tkáč, Samuel Zaťura (5 × G, Kukučínova, Poprad )
32.
Florea the Hawk
115
78.
Radu Herzal (CN Gheorghe Șincai, Romania ) , Rares-Ioan Iles (CN Ioan Slavici, Romania ) , Octavian Ianc (CN Gheorghe Lazăr, Romania ) , Matei-Bogdan Plescan (CN Iași, Iași, Romania ) , Marc-Eduard Smausz (CN Emanuil Gojdu, Romania )
33.
Doppleráci
111
85.
Marek Fürst, Vojtěch Větrovec, Ondřej Marek, Kryštof Matějka, Karel Stehlík (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
34.
MasterBrawlers of the Universe
110
89.
Lucas Shoji, João Pedro Daltro Santos, Lucas Takayasu, Bruno Makoto Tanabe de Lima, Ian Seo Takose (5 × Colégio Etapa, São Paulo, Brazil )
35.
PhysicNeophyte
109
91.
Pratham Kheskwani, Nihar Patel, Lisan Kadivar, Azeem Motiwala, Nisarg Patel (5 × ALLEN Career Institute, India )
36.
Schrödingerova koťátka
105
96.
Ondřej Chwiedziuk, Ondřej Čejka, Martin Pacák, Matěj Ptáček, Adam Švestka (5 × G F. X. Šaldy, Liberec )
37.
Idempotentní matice
105
97.
Marek Večeřa, Vojtěch Kuchař, Pavel Junker, Oskar Martiňák, Lukáš Výtisk (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
38.
Kult Innosa
103
104.
Wojciech Kaliciński, Maciej Lisak, Krzysztof Nawrocki, Kacper Paszek, Maciej Uliasz (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
39.
Joonatan ja teised
102
105.
Joonatan Ristmäe, Robert Kurvits, Andres Sõmer (3 × HTG, Estonia ) , Liis Siigur, Mikk Rooden (2 × MHG, Estonia )
40.
rise and sinh
102
107.
Evgeny Tumarkin, Harry Cookson, Kirill Kaliteevskiy, Gabriel McCall, Joshua Darne (5 × Durham Johnston S. )
41.
LGB Laplace's demons
100
108.
Qingyang Zhang, Bubi Zhou, Kevin Tian, James Forsyth, Akemi Sabatier (5 × Int'l S. of Geneva )
42.
Poolesville Seniors
100
110.
Abrar Sheikh, Robert Bao, Alex Yang, Christopher Stallard, Rithvik Bhogavilli (5 × Poolesville HS, USA )
43.
The Nuclear Waste
99
111.
Tomáš Tuleja, Elena Chochoľaková, , Samuel Koribanič, Dávid Benko (5 × G L. Svobodu, Humenné )
44.
Fanklub Jaromíra Soukupa
98
118.
Radomír Mielec, Zdeněk Legerský, Josef Knápek, Matyáš Poledník, Eliška Malcharcziková (5 × G Volgogradská 6a, Ostrava )
45.
kot_sylwester
95
124.
Natalia Wajda, Michał Łukasik, Miłosz Michno, Tomasz Słoma, Radosław Malec (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
46.
Cinghial hunters remastered
93
125.
Alfredo Izzo, Irene Maria Izzo (2 × Liceo Salvatore Pizzi, Italy ) , Dariel Vllamasi (L Sci. Donatelli-Pascal,Italy ) , Luca Milanese (Liceo Leonardo da Vinci, Italy ) , Shiheng Zheng (Liceo Alessandro Volta, Italy )
47.
Marlborough U6 - 1
91
130.
Jonte Catton, Charles Wright, James Brooks, Rupert Plaistowe, Oliver Light (5 × Marlborough College, England )
48.
Střed křivosti
91
131.
Vojtěch David, Jan Lukovský, Ondřej Szymik, Vojtěch Mohelník, Eliáš Bencúr (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
49.
Quantum Plators (PhODS)
89
136.
Sayan Somya (Delhi Pub. S, R.K. Puram ) , Md. Jahirul Islam (Notre Dame College, Dhaka ) , Siddhartha Kumar (Hope Hall Foundation sch., India ) , Samyak Jha (Ramsheth Thakur PS ) , Rafiq Abbasov (Natural Sciences G, Az )
50.
Phyπrates
87
141.
Anisur Rahman Anisur, Anik Saha Anik, Samin Salek Salek (3 × Notre Dame College, Bangladesh ) , Muhtasim Dan Muhtasim (Gaibandha Govt. Col., Bangladesh ) , Tanjimul Astak Siam Siam (Nawab Habibullah Col, Bangladesh )
51.
Bam bam bus
87
143.
Alex Blandón, Martin Kánássy, Martin Andričík, Jakub Mandzák, Maroš Mešter (5 × G Poštová, Košice )
52.
Action at a social distance
86
145.
Joel Robb, Oliver Herskovits, Bruno Rosenthal, Bryn McBurney, James Rawlings (5 × Highgate School, London, UK )
53.
calcium
85
148.
Olgierd Skromak, Ilona Kondratowicz, Marcin Król, Michał Mitura, Lena Matczuk (5 × XX LO im. Z. Herberta, PL )
54.
Mozkové Obry
83
150.
Stanisław Władyka, Filip Misiak, Dominik Waliszewski, Aleksandra Zając, Karol Jurasz (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
55.
calories
81
155.
Stanley Liu, Jason Wan (2 × St. Theresa of Lisieux CHS ) , Jason Yuan, Andy Gong (2 × Alexander Mackenzie HS ) , Simon Wu (The Woodlands SS )
56.
Fizykalni
80
159.
Maciej Szyszko, Igor Grybek, Patrycja Zych, Mateusz Mroczka, Tomasz Szcząchor (5 × II Liceum Gdańsk, Poland )
57.
Chua he
79
162.
Anh Hung Hoang, Quoc Binh Ngo, Thanh Dat Nguyen, Minh Hung Ngo, Gia Khang Nghiem (5 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
58.
Abingdon School Team 1
76
170.
Alex Oldham, James Gibson, Jayden Zamler, Freddy Martin, Dashiell Hathaway (5 × Abingdon School, England )
59.
JETAB
76
173.
Ernest Ng, James Goh, Ted Kim, Adrian Choi, Brian Li (5 × Tonbridge School, England )
60.
PentaquarkOG
75
175.
Javier Sanchez Bonilla, Juan Alvarez Ordinas, Alvaro Valderrabano Megias, Juan Conde Cortizas, Juan Lopez San Roman (5 × Col. Retamar, Spain )
61.
Borci j.k.j
75
176.
Martin Černík, Klára Anna Šindlerová, Patrik Zavoral, Adam Dvořák, Václav Stupka (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
62.
Abingdon School Team 2
74
177.
Ian Ip, Scott Yap, Roy Schumacher, Ashwin Tennant, Euan Baldwin (5 × Abingdon School, England )
63.
Physics junkies
72
179.
parthiv anuguru, anudeep Perala, Sahishnu Bhogalapalli, ganesh bhalla, pramod mukkoti (5 × Narayana EI )
64.
String existence = "pain";
70
187.
Josef Trojan, Dmitrij Ševaev, Jakub Jan Barda, Dejan Ribarovski, Jakub Štulík (5 × G Botičská, Praha )
65.
Elita Národa
69
191.
Jakub Charvot, Jiří Szotkowski, Adam Gabzdyl, Denis Ston (4 × G, Karviná )
66.
щ+щ
68
193.
Russie Shishmanov, Trifon Eftov, Vihren Mironov, Vladimir Milanov, Christopher Kirilov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
67.
Lambert Team A
67
195.
Noah Kim, John Zhang, Liam Weng, Daniel Kim, Charles Gong (5 × Lambert High School, USA )
68.
NERDI 1
67
196.
Jan Antonín Musil, Tadeáš Vachek, Denis Záhorovský, Daniel Novotný, Petr Khartskhaev (5 × PORG, Praha )
69.
Hydrosteel
67
197.
M Subhi Abordan, Abdalazeez Jerby, Hadi Salloum (3 × Al-Bassel HS, Syria ) , Omar Bourhani, Abdullah Alhussni (2 × AL Saade HS, Syria )
70.
Zbyněk λ
66
199.
Tomás Bui Pham, Libor Šabaka, Jan Rychtera, Matěj Lang, Richard Šulc (5 × G, Česká Lípa )
71.
Schrodinger's Bats
65
204.
Sydney Yan, Zhixian Liding, Navya Malholtra, Zain Salloum (4 × Biotechnology High School, USA )
72.
Předražené tenisky
64
205.
Martin Cmiel, David Baďura, Robert Juráček, Tomáš Kolibáč, Ondřej Hráček (5 × G O. Havlové, Ostrava )
73.
Hoekebe
64
207.
Ondřej Štorek, Štěpán Hortlík, Karel Mudruňka, Alan Matějka, Ondřej Herink (5 × G Dašická, Pardubice )
74.
Best of JGN
61
211.
Matyáš Háze, Martin Uždil, Tomáš Heger, Lukáš Fidler, Jaroslav Grulich (5 × Jiráskovo G, Náchod )
75.
Společenstvo přátel košíkové
55
228.
Jakub Waclawek (G, Olomouc-Hejčín ) , Jiří Sedláček, Mikuláš Kučera (2 × Slovanské G, Olomouc )
76.
Pulp Friction
54
232.
Michael Johnston, Irene Meletopoulou, Charlie Gundy, Emilie Emilie Pettitt, Christian Tonucci (5 × Highgate School, London, UK )
77.
FyzGO
54
236.
Le Vu Neumann, Michal Smieško, David Šimůnek, Ondřej Kodejš, Jan Mareš (5 × G Opatov, Praha )
78.
Jouleanos
54
237.
Lucas Saorin, Eric Ferreira Pinheiro do Prado, Matheus Araujo Teixeira, Nathan Kaufmann Fonseca, Milena Kaufmann Fonseca (5 × Colégio Anglo Jacareí )
79.
Želvičky a sloni
51
248.
Prokop Líbal, Jan Podlešák, Šimon Kučera, Pavel Brázda, Eliška Kahudová (5 × G, Strakonice )
80.
Čtyři a půl fyzikáře
49
256.
Vojtěch Kinda, Ditmar Hadera, Jakub Herec, Richard Česnek, Filip Bartoš (5 × G, Brandýs n. L. )
81.
Jonka's sisters
49
258.
Viktória Pravdová, Mária Mičeková (2 × G Jura Hronca, Bratislava ) , Marianna Hronská, Timea Jakubócyová (2 × Bilingválne G, Sučany ) , Paulína Dujavová (G J. A. Raymana, Prešov )
82.
the dot product
49
260.
Pei Ting Jason Zeng, Q Sun, Krish Nigma, Simon Luo, James Yuen (5 × Harrow School, UK )
83.
GSSV
48
262.
Ján Trebuňa, Samuel Budziňák, Timea Regecová, Sophia Petra Krišáková, Peter Labovský (5 × Gymnázium Spišská Stará Ves )
84.
LEGENDY
48
264.
Kryštof Volf, Petr Herold, Jan Tretera, Matěj Douša, Vojtěch Kos (5 × G, Benešov )
85.
Pharaohs
48
265.
Omar Khattab, Saif El-said, Islam Hassan, Ahmed Jaheen, Hussein Hassan (5 × STEM High School, Egypt )
86.
DaMaZuJaKr
47
266.
Zuzana Gřesová, Kristýna Saforková, Dan Vilimovský, Marie Cmíralová, Jakub Ševčík (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
87.
GOpatov
47
268.
Viktorie Hanušová, Michal Kraus, Jan Potůček, Zdeněk Du (4 × G Opatov, Praha )
88.
Drahouš
47
272.
Tomáš Formánek, Štěpán Müller, Štěpán Matoušek (3 × Arcibiskupské G, Praha )
89.
Lambert Team B
46
276.
Pranav Madadi, Stan Lee, Dean Kim, Monica Cho, Andrew Kim (5 × Lambert High School, USA )
90.
přátelstvíněkdyvícnežpastelka
44
284.
Vojtěch Gaďurek, František Novak, Klara Zemanova, Jura Patek, Martin Melišík (5 × PORG, Praha )
91.
Marlborough U6 - 2
42
290.
Charlie Hutchinson, Guy Mitchell, Madeline Tanner, Ollie Chessher, Sophia Hamilton (5 × Marlborough College, England )
92.
Park Lane 1
41
293.
Rebecca Szabo, Oliver Pfannenstiel, Nicolas Mlynek, Jakub Surga (4 × Park Lane International Sch., CZ )
93.
Housenky ve Spacáku
40
295.
Filip Jagos, Lubomír Pár (2 × Biskupské G, Brno )
94.
Hranatý strejda
40
297.
Ondřej Vitula, Martin Novotný, Tomáš Kříž, Vojtěch Vařecha, Josef Macků (5 × G Tišnov )
95.
Wokemos
39
301.
Abhi Shukul, Jayden Elliot, Eric Yun, Kemal Demirer, Pranav Srinivas (5 × Okemos High School, Michigan )
96.
HSCTeam1
38
304.
Mitchell Dolny, Vikram Arora, Davis Parsons, Darian Ellis (4 × Hillfield Strathallan C, Canada )
97.
a name isnt needed
38
305.
Akshit Kumar (Delhi Pub. S, R.K. Puram ) , Rashad Rahimzade (N. Nerimanov 212 School ) , Yogendra Mishra (BMVB ASMA ) , Vansh Gupta (FIITJEE East Delhi ) , Himanshu Paudel (Trinity Int'l Col., Nepal )
98.
Abingdon School Team 3
38
306.
Ben Broadbent, Rohan Gathani, Freddie Nicholson, Tom Owen, Edward Spackman (5 × Abingdon School, England )
99.
Leduc Fan Club
36
314.
Eric Hu, Mason Ma, Stephen Lee, Raymond Li, Timothy Zheng (5 × St. Robert Catholic HS, Canada )
100.
4M quarantine
35
318.
Michal Bělohlávek, Matěj Čech, Michael Jurča, Jakub Veselý, Tomáš Javorský (5 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
101.
VIBGDGIMNAZIJA
35
319.
Milan Mančić, Sara Mostarac, Dušan Jovanović, Teodora Dinov, Andrea Predragović (5 × Sixth Belgrade GS )
102.
Schrodinger's cats
35
321.
Vishal Sani (Kendriya Vidyalaya, Ernakulam,IN ) , Joshua Scripcaru (Earl Haig Secondary School, CA ) , Amandeep Khajan (ALLEN Career Institute, India ) , Brijesh Molala (Van Nuys High School, CA, USA ) , Asutosh Rath (Avanti Learning C G C, India )
103.
Bruh
34
331.
Imran Adham bin Azmin (GENIUS@Pintar Col., Malaysia )
104.
Bonkk
33
335.
Josef Ander, Jan Modrianský, Ondřej Skvrna (3 × G, Olomouc-Hejčín )
105.
Behram-begova medresa, Tuzla
33
338.
Ismail Brkic, Lejla Doric, Muhammed Ahmetović, Ajla Baturić, Tarik Sinanović (5 × Behram-Begova Medresa, B&H )
106.
Vítězný tým
32
341.
Anna Bednářová, Adam Hruška, Jakub Fiala, Jakub Zbudil, Tomáš Mejsnar (5 × G, Česká Lípa )
107.
12346
31
343.
Katka Morovicsová, Tomáš Veselý, Anna Suchomelová, Alexandra Gylden, Marika Julie Gregorová (5 × G J. Heyrovského, Praha )
108.
Frogwill 5
31
345.
Mihajlo Bogdanovic, Luka Vuković, Neven Ilincic, Mladen Petric, Goran Sokic (5 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
109.
Huhuhahi
29
350.
Zi Qi Wong, She Jia Chua, Jue Ming Tan, Zi Yu Soong (4 × Paya Lebar Met. GS, Singapore )
110.
HSCTeam2
29
353.
Hamilton Sun, Henry Sun, Zuoxi Luo, Spring Fu (4 × Hillfield Strathallan C, Canada )
111.
A armada de JUBILOIDE
27
359.
Leonardo Soares Aguilar, Gabriel Luiggi Camargo Barbosa, Lucas Gabriel Soares (3 × Colégio Anglo Jacareí )
112.
Šestari
27
360.
Teodora Trmčić, Lena Basić, Mladen Golubović, Anđela Ninković, Iva Pesić (5 × Sixth Belgrade GS )
113.
Parstieverance
27
362.
Sandeep Kandi (IMSA, Aurora, USA )
114.
We call it LaTeX
27
363.
Jin-Ting Chang, Chester Chung, Martin Tang (3 × Seaquam Secondary )
115.
Turn Down for Watt
24
372.
Tam An (St. Peter Catholic HS, Canada ) , Megan Mkrtchyan (La Canada High School, CA, USA ) , Caitlyn Coloma, Sahi Chundu (2 × Ed W. Clark High School, USA ) , Byeongjun Moon (Walnut Grove SS, Canada )
116.
Annihilators
22
381.
Serat Mahmud Saad, Fardin Rezwan Khan, H. A. M. Fahim Sarker, Mashrafi Mohammad Monon, Tafsir Mahmud (5 × Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
117.
Hattala union
20
401.
Patrik Kočan, Matúš Kocúr, Juliús Staš (3 × G M. Hattalu, Trstená )
118.
Mutantes
19
407.
Maria Eduarda de Carvalho Belló, João Roberto Tápias Oliveira, Lívia Lobato de Araújo, Enzo Medina Pugliese, Isabella Toledo Campos (5 × C A Cas Ricardo - Taubaté,Brazil )
119.
Cheltenham College 13D3
19
410.
Abdulsalam Ibrahim, Thomas Buxton, Edward Filmer, Tom Morris, Joe Murphy (5 × Cheltenham College, England )
120.
Cheltenham College U6th
18
415.
Seb Cornwell, Bekzat Amirbay, Denis Solovyev, George Hardy, Thomas Baughan (5 × Cheltenham College, England )
121.
The Millisecond Pulsar
18
417.
Azmain Raiyan Rashid (Notre Dame College, Dhaka )
122.
Perpetuum Mobile
18
418.
Mirko Kuburović (G Panto Mališić, Montenegro ) , Nevena Bojović, Stefan Bojović, Teodora Jelovac (3 × G Tanasije Pejatović, Montenegro ) , Aleksandar Krivokapić (G Stojan Cerović, Montenegro )
123.
RNVR
17
430.
Jamil Jamaladdin (ZŠ Ostrava-Nová Bělá ) , Nihad Mammad, Rufat Mammad (2 × Amity International School ) , Rafsan Habibulla (Colegiul Agricol "D. C.", RO ) , Ramin Gasimli (220. lyceum )
124.
Physicdestiny
17
435.
Mayank Singh (ZTyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinon )
125.
Bleep Blop
16
442.
Loc Phan (Cumberland Valley HS, USA )
126.
Eyenstein
16
443.
Mohamed Abdelsattar, Ahmed Waleed, Antwan Abdelmaqsoud, Mina yasser nesim abdelazia, Muhammad Amr (5 × Dakahlia STEM HS )
127.
Toghrul
15
450.
Toghrul Mammadov (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
128.
gjarko
14
472.
Dávid Brodňanský, Matej Korž (2 × G J. A. Raymana, Prešov )
129.
G.O.A.T
14
476.
Abdelazeem Hussein Elshaikh (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Azza Abdelmegid Muhammad (Shatanouf Secondary Schl., Egypt ) , Arwa Abdelhameed Khairy, Asmaa Abdelhameed Khairy, Alaa Mustafa Noureldeen (3 × Nag Hammadi HS for girls, Egypt )
130.
G-361
13
483.
Tariq Selemani, James Msasi, Phill Mwaipopo (3 × Mzumbe Secondary Sch., Tanzania )
131.
Phy
12
503.
Abdallah Adel Abdulla, Mohammed Elbery, Abdelhamid eslam, Abdelrahman Esmail (4 × Menofia STEM Sch., Egypt ) , Yahya Zhran (Elshaheed Abdelmineam R E, Egypt )
132.
Ohana
11
507.
Alia Ashraf Elkhateb (El-helmia s. sch. for g., Egypt ) , Mariam Mohamed Abdelhady (El-Abtal Ofc. Lang. sch., Egypt ) , Mohamed Abdelaal Mohamed (El Nasr Boys' School ) , Nehal Nady Abelhamed (El-Shaheed Mostafa Yousry S. ) , Menna Safwat Elkholy (El-Salam El-Haditha S. )
133.
Cosmic Entropy
6
564.
Venkat Bandarupally, Tycjan Jedlinski, Antonio Seminara, Zack Farley, Thomas Dodds (5 × St. Mary's Col. )
134.
Neutron
3
592.
Sadaf Rafique (Aligarh Muslim University, India )

B

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
One-Diraction
229
6.
Rishab Parthasarathy, David Dai, Harsh Deep, Kailash Ranganathan, William Zhao (5 × The Harker School, USA )
2.
Error 404
171
27.
Omar Islam Laskar (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. ) , Anilesh Bansal (Delhi Public Sch., India ) , Satyankar Chandra (DPS Faridabad, India ) , Arnav Garg (MVN Sch., Aravali Hills, India ) , Humayun Mughal (Jamia Senior SS, India )
3.
SCI-TECH
165
30.
Alper Tezcan, Yaman Bora Otuzbir, Tolga Avkan, Abdullah Alperen Sen, Emir Akdag (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
4.
\nabla taco (PhODS)
143
43.
Kim Evan (Tesla STEM HS, USA ) , Dutta Ashmit (Wayzata High School ) , Oomen Benjamin (Prestonwood CA ) , Shankar Balajee (Chettinad Vidyashram ) , Bashirov Murad (Natural Sciences G, Az )
5.
TRADITIONAL IDIOTS
140
47.
Sanskar Shaurya, Abhishek Kumar, Abhijeet Anand (3 × Disha Delphi Public School ) , Atharv Mahajan (ALLEN Career Institute, India ) , Gourish Garg (Sri Chaitanya Institute, India )
6.
Team Name
139
49.
Alex Gu, Roshan Bellary, Jennifer Song (3 × Valley Christian HS, USA ) , Anders Arnold Ilango (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Ayhan Suleymanzade (TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan )
7.
tým se odhlásil
136
51.
Matěj Volf, Adam Mendl, Václav Maštera, David Mendl, Šimon Basík (5 × G P. de Coubertina, Tábor )
8.
Bohr-Procopiu
132
56.
Miruna Neacsu, Cayuss Mihaitoaia, Razvan Ciurescu, Andreea Goia, Cristian Ardeleanu (5 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
9.
Moldova
123
62.
Frija Marius, Telescu Marcel, Patrick Caruntu, Victor Sotropa, Ștefan Nicov (5 × Liceul Teor. ”Orizont”, Moldova )
10.
e=pi=sqrt(g)=3
123
63.
Henry Ding, Yuchan Yang, Rishauv Karroy, Neel Basu (4 × University Highschool, CA, USA ) , Andrew Gu (Tesoro Highschool, CA, USA )
11.
Nějaký název vymyslíme
122
65.
František Fröde, Benedikt Bareš, Štěpán Fröde, Tereza Slavíková, Petr Kocour (5 × G Dobruška )
12.
Pozitróny
116
77.
Martin Opat, Michal Krulich, Patrik Bašo, Michal Kišš, Samuel Petrov (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
13.
wm x hsn
113
80.
Allen Chang, Arvyn De (2 × WWP High School North, USA ) , Ivan Ge, Neal Carpino, Matthew Chen (3 × Ward Melville High School, USA )
14.
Pinkus Junk
112
81.
Ștefan-Alexandru Ișfan (Tudor Vladimirescu N Col,Romania ) , Victor-Ioan Dumbravă, Ana-Maria Ailiesei, Alexandra-Georgiana Coadă, Ioan Leolea (4 × Mircea cel Batran N Col, Romania )
15.
1/(fine structure constant) a
109
90.
Mihkel Jakobson, Ralf Joosep Kask, Peeter Aleksander Randla, Marko Tsengov, Siim Tiivel (5 × Tallinn SS of Science, Estonia )
16.
TMA
107
93.
Hynek Jakeš, David Vraj, Šimon Bláha, Tomáš Rektořík, Tomáš Patsch (5 × Slovanské G, Olomouc )
17.
INDIANA CORNSTARS
106
94.
Colin Zou, Jack Liu, Kevin Wang, Akash Bhowmik, Aneesh Dasgupta (5 × Carmel HS, USA )
18.
Tuduydoituyen
106
95.
Thai Khoi Nguyen, Trung Kien Pham, Vinh Khang Do, Phu Vinh Vu, Quang-Minh Pham (5 × Tran Phu High School, Vietnam )
19.
Neon-RubiDium team(NE-RD)
105
98.
Ojas Sharma, Mudit Mangal, Raghav Govind, Divyavardhan Singh, Lovesh Mahar (5 × ALLEN Career Institute, India )
20.
Physics Sorcerers
105
99.
Dzenan Midzic (JU Gimnazija Bihać, BiH ) , Nikola Lakic (JU Srednja tehnička škola ) , Marko Vucic, Marko Ninkovic, Sergej Krcmar (3 × Gimnazija Banja Luka, B&H )
21.
FM#
104
101.
Isak Kallini, Johan Alm, Joel Bergstrand, Hugo Wall, Oskar Paulsson (5 × Polhemskolan, Sweden )
22.
8>=4
103
102.
Daniel Locker, Vincent Drtík, Ondřej Matějíček, Jakub Dodek, Jiří Netík (5 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. )
23.
Tvoje Máma
103
103.
Vojtěch Votruba, Nikita Ustinov, Matouš Šafránek, Petr Dosedla, Josef Vácha (5 × G Jana Keplera, Praha )
24.
pi=e=sqrt(g)=3
102
106.
Soňa Husáková (G, Českolipská, Praha ) , Jan Červeňan (G J. Pivečky, Slavičín ) , Adam Krška (G, Mikulov ) , Jiří Kohl (Biskupské G, Brno ) , Anežka Čechová (G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
25.
Blufius
98
114.
Dylan Epstein-Gross, Farzan Shiju (2 × Rickards HS, FL USA )
26.
The Joe's Legacy
98
115.
Yash Mittal, Olivia Chen, Austin Chen, Derek Zhou, Tony Wang (5 × Lubbock High School, USA )
27.
FT Zoufalci
98
116.
Jan Ptáček, Tadeáš Tkadlec, Jiří Antoňů, Martin Mlejnecký, Adam Šulc (5 × G, Špitálská, Praha )
28.
The Dyslexic Psychics
96
121.
Kenneth Lee, Yury Balabin, Cameron Dymond, Alikhan Murat, Winner Sotthivej (5 × Tonbridge School, England )
29.
Hadron ULO Team
93
127.
Igor Rybka, Nikodem Gapski, Marek Rauchfleisz, Wojciech Malecha, Igor Piotrowiak (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
30.
Big Bad Wolves
91
128.
Delta Star (Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind. )
31.
Š-kvarci-A
91
129.
Martin Švanda (Arcibiskupské G, Praha ) , Tomáš Čajan, Martin Garncarz, Markéta Mandulová (3 × G F. Palackého, Val. Mez. )
32.
Humanitne vedy nie su vedy
90
132.
Martin Kliment, Matúš Vysoký, Adam Garafa, Filip Brutovský, Adam Džavoronok (5 × G Poštová, Košice )
33.
GYMKOM UNLEASHED
89
134.
Martin Beckovský, Vojtěch Smola, Rostislav Vrána, Jan Holuša, Hana Rusinová (5 × G Komenského, Havířov )
34.
whatever
89
135.
Samyak Sheersh (Delhi Pub. S, R.K. Puram ) , Vincent Wang (Irvington HS ) , Yehyun Choi (Westlake HS ) , Monbikash Gayan (Shrimanta Shankar Acd. ) , Pablo Christofferson (Bard HS Early Col. )
35.
Fermions
88
137.
Ayush kumar Ayush kumar, Trijal Srivastava, Kabir Bajaj, Shashwat Kasliwal (4 × DPS Faridabad, India ) , Aditya Mishra (FIITJEE )
36.
Physics Star
88
139.
Shrey Shah, Nilav Prajapati, Vashit Vaishnav (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Aditya Gupta (Puna International School, India ) , Manav Agrawal (Aradhana Vidya Vihar, India )
37.
there is 1 beacon among us
87
140.
Orion Foo, Maxwell Chen, Satvik Lolla, Leonard Bian, Andrew Yuan (5 × Poolesville HS, USA )
38.
NHSMS11
82
152.
Yavor Yordanov, Mina Yordanova, Teodora Dimitrova, Martina Docheva, Ivo Lozanov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
39.
Choboti
81
154.
Samuel Stanek, Tadeáš Jakuš, Branislav Bubán, Kristián Andraščík, Filip Makara (5 × G Grösslingová, Bratislava )
40.
Božkovská flotila
80
157.
Klára Hubínková, Šimon Pekár, Jan Kotrlík, Jiří Jirásek, Ondřej Suchý (5 × G Mikulášské n. 23, Plzeň )
41.
Depflix
80
158.
Adam Socha, Kacper Pelczarski, Monika Bysiewicz, Oliwia Głowińska, Magdalena Pabisz (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
42.
Physics_Enthusiasts [PHODs]
77
166.
Rohan Sachdeva, Joseph Zhang (2 × Valley Christian HS, USA ) , Jeffrey Wei (Acton Boxborough RHS, USA ) , Alissa Sherbatov (Bergen County Academies, NJ, USA ) , Stanisław Kowalski (Regis High School, USA )
43.
Fyziklátiči
76
172.
Jakub Pelc, Stanislav Sadílek, Ondřej Dolejš, Jonáš Vacek, Lukáš Jůza (5 × G, Benešov )
44.
Septimáni
72
178.
Matúš Hladký, Tomáš Zatroch, Matúš Molčan, Nela Ďanovská, Matej Novosad (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
45.
Gemüsesalat
72
180.
Lukáš Tomoszek, Anna Kantorová, Marek Bialožyt, Jiří Marosz, Samuel Swienczyk (5 × G, Třinec )
46.
Akatsuki
72
181.
Arin Dhariwal, Divyam Agarwal, Samar Agarwal, Parth Bhardwaj, ishan avasthi (5 × Cambridge Court HS, India )
47.
Umíme kladky
69
189.
Tomáš Brablec, Jakub Kratochvíl, Dominik Havelka (3 × G, Boskovice )
48.
The Pirate Crew
69
190.
Dan Luu, Duy Dao, Duy Khuong, Binh Tran, Long Hung Tran (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
49.
Five Guys Getting Physical
68
194.
Charlie Guano, Jacques Bowkley, Chris Halford, Ben Moore, James Hii (5 × Tonbridge School, England )
50.
BULDA
66
202.
Yelyzaveta Horokh, Oleksandr Lazorenko (2 × KNSL 145, Ukraine ) , Borys Tregubenko (Liceum 171 Lider, Ukraine ) , Uliana Уляна, Demian Zhelyabovskyy (2 × PI Research S Basis, Ukraine )
51.
Θ Violeta | PBG Sarajevo
65
203.
Fatih Žgalj, Adin Frljak, Bakir Ganić, Esma Jakupović, Tarik Agić (5 × Prva bošnjačka gimnazija, B&H )
52.
RPhC
64
208.
Yuri Kuroda (Kitano high school, Japan )
53.
Radley College; 6.1 A team
63
209.
Kit Gordon-Brown, Henry Roskill, Tiger Li, Edward Alder, Jan Tewes (5 × Radley College, UK )
54.
Výběrová jelita národa českého
63
210.
Matouš Fiala, Jiří Kruchina, Ondřej Piroutek, Jia Xiang Ji, Jakub Beneš (5 × G, Českolipská, Praha )
55.
croissant
61
213.
Joaquin Butial, Gerard Ilagan, Enrico Martinez, Darwin Tangonan, Malks Mogen David (5 × Philippine Sci.HS MC,Philippines )
56.
Quantum Limes
60
214.
Ondřej Grohmann, Daniel Skýpala, Jiří Kvapil, Jonáš Vokal, Štěpán Filipčík (5 × G, Olomouc-Hejčín )
57.
Panem et Circenses
58
221.
Michał Wojtkowiak, Karol Zwierz, Tymoteusz Kompanowski, Franciszek Białkowski, Mikołaj Koziełł (5 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
58.
PhysX
57
224.
Mahmoud El-Nezely, ِAhmed Shora, Zyad Ekramy, Mahmoud Kassem, Omar Sharaf (5 × STEM High School, Egypt )
59.
γ-butyrolakton ruining my life
56
225.
Adam Jahoda, Šimon Šustek, Soňa Černá, Ondřej Machota (4 × G, Brandýs n. L. )
60.
Mount Down
56
227.
Vojtěch Jandl, Otakar Kořínek, Matěj Macek, Oliver Janoušek, Julius Tomsa (5 × Nový PORG, Praha )
61.
Groteskný jasnozrivý holub
55
230.
Karolína Jediná, Eva Dingová, Peter Rajský, Matej Gurňák, Jakub Čupka (5 × G Jura Hronca, Bratislava )
62.
Mančaft
54
233.
Lilla Maheľová, Klára Paľuvová, Simona Dučaiová, Adam Čabrák, Simona Jacková (5 × G Poštová, Košice )
63.
The Impostors
54
234.
Sharup DZ (Kushtia Gov. Col., Bangla ) , Sadik Adnan (Notre Dame College, Bangladesh )
64.
Newton and his associates
53
240.
Fady John, Abanoub Osama, Bishoy Roushdy, Moemen Ibrahim, Akmal Hashad (5 × STEM High School, Egypt )
65.
Royal Bengal Tiger
53
241.
Zarzees Zarzees (BUET, Bangladesh )
66.
(J)elita z Dašáku
53
242.
Jakub Ferenčík, Kateřina Koberová, Petra Sankotová, Antonín Rousek, Vojtěch Váňa (5 × G Dašická, Pardubice )
67.
Alpha green
52
243.
Abdelrahman Ahmed, Ahmed Abdel Maksoud, Moaz Ahmed, Ahmed Ali, Mohamed Mansour (5 × STEM High School, Egypt )
68.
Geniuses of Physics
52
244.
Ammar Ali, Yehya Ibrahim, Hatem Ibrahim, Yazan Khela, Ammar Rajab (5 × Al-Bassel HS, Syria )
69.
PhyX
52
245.
Tomáš Zatloukal, Denisa Zdvořilá, Martin Kolář, Zuzana Daňková, Nikola Sedláčková (5 × G, Boskovice )
70.
Flying Dutchman
51
246.
Jan Pieczywok, Wit Fornalik, Aleksander Barański, Bachir Nasser (4 × Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL )
71.
HemmaBaguetten
51
247.
Tea Hansson, Nina Eklund, Erik Bryland, Elsa Qvennerberg, Alva Strand (5 × Polhemskolan, Sweden )
72.
Legacy Of Newton
50
250.
Işın Beyza Demir, Tuğberk Emre Demirezer, Aybüke Bağcı, Duru Aktürk, Umut Bostancıoğlu (5 × Beştepe Koleji İncek Kamp,Turkey )
73.
Team Slezský
50
251.
Jaromír Koflák, David Ferenz, Benjamin Svrček, Aneta Grueberová, Ondřej Kubeša (5 × Slezské G, Opava )
74.
Jokiest Radio
50
252.
Hugo Halasz, Tomáš Žalobín, Dávid Jopek, Ondrej Juhás, Viliam Geffert (5 × G Poštová, Košice )
75.
Ostrouhaná pastelka
49
255.
Kryštof Veverka, Adam Roštejnský, Jevhenij Vorochta, Dominik Rufer, Jan Chrastina (5 × Jiráskovo G, Náchod )
76.
Park Lane 2
49
259.
Deniz Hykel, Jachym Setka, Lukas Chladek, Samuel Silverio, Oliver Balaz (5 × Park Lane International Sch., CZ )
77.
Bohring
48
261.
Suchet Gopal (PSBB Nungambakkam, India ) , Adam Mihir Libby, Ishaan Satish (2 × Sishya School, India ) , Aron Koshy Cherian (Bala Vidya Mandir, India ) , Arun Mathew Viji (UWCSEA, Singapore )
78.
Kyselý žížalky
48
263.
Matěj Gajdoš, Veronika Heide, Zuzana Hudská, Zuzana Hybnerová, Samuel Kubec (5 × G, Jateční, Ústí nad Labem )
79.
TEAM BD
47
267.
Md. Nafis Fuad, Talha Ibne Alam Alam, Ismail Mahmood, Raiyan Hasan, Tarik Hasan (5 × Notre Dame College, Dhaka )
80.
Behaikatam
47
269.
Phuc Huy Tran Van, Tan Sang Hua, An Dien Truong, Luong Vy Le, Nguyen Nhat Le Nho (5 × Le Thanh Tong HS, Vietnam )
81.
Společenstvo tabulek
47
273.
Tomáš Laube, Vít Salava, Antonín Kubík, Vojtěch Kysilka, Ondřej Marek (5 × G, Roudnice nad Labem )
82.
LEGENDS
46
274.
Ahmed Moussa, Mahmoud Abdulmonem, Youssab Ibrahim, Nabil Youssef, Ahmed Nassar (5 × STEM High School, Egypt )
83.
RandomTeam
46
275.
Dominika Pik, Paweł Osmański, Michael Anderson, Michał Krajewski, Jakub Szumiński (5 × IV LO im. T. Kościuszki, Poland )
84.
Neutrína
45
281.
Roman Magula, Tomáš Lendvay, Adam Babača, Bruno Hubínsky, Matúš Čarnogurský (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
85.
Ešte raz
43
285.
Oszkár Urbán, Maximilián Pándy, Ján Plavnický, Matúš Bucher, Matúš Masrna (5 × G Poštová, Košice )
86.
NonNewtonians
43
287.
Mrigank Pawagi (Vishwa Bharati Sch., India ) , Suhani Chaturvedi (Ahlcon Public School, India ) , Amritraj Dash (The Heathland Sch., UK )
87.
Za Jeruzalém!!!!!!!!!!
43
288.
Martin Kysela, Vojtěch Pils, Matěj Sobotka, Pavel Koláček, Kirril Stěpanov (5 × G, Český Krumlov )
88.
Wincest
40
300.
Duy Le, Pavel Dvořák, Filip Havelka, Matěj Slavětínský, Tomáš Jaroš (5 × G, Pelhřimov )
89.
Einsteinova noční můra
38
302.
Matěj Machart, František Procházka, Petra Mrázková, Vojtěch Kašpar, Nicole Koloušková (5 × G, Omská, Praha )
90.
Physics lightning
37
310.
Morhaf Ali, Hani Al_merwed, Ahmad Shawki Al_haddad, Mothana Al_sayegh (4 × Al-Bassel HS, Syria )
91.
Tesla2020
37
311.
Hana Šolbić, Elmir Kevilj, Marija Grgić, Faris Bjelopoljak, Hana Zaimović (5 × G Muhsin Rizvić Kakanj, BH )
92.
Simps for Jesus
37
312.
Matěj Lev Hart, Ondřej Janeček, Robert Klaus (3 × PORG, Praha ) , Šimon Skoumal, Tomáš Bursík (2 × Nový PORG, Praha )
93.
Quantum-Pirates
36
315.
Akram Haitham (G, Frenštát pod Radhoštěm ) , Ahmed Ragab (Tesla STEM HS, USA ) , Seif Eldein Walid, Hamdy Amen, Mohamed Sayed Mostafa (3 × STEM High School, Egypt )
94.
Perkelt
35
323.
Martin Kmeť, Ľuboš Bariak, Filip Frgelec, Šimon Kapusta (4 × G J. Tajovského, B. Bystrica )
95.
Gvarza-masters
34
328.
Ondrej Korbel (G Varšavská, Žilina )
96.
Charlotte
34
329.
Koki Kusumoto, Taiki Itonaga (2 × Fusetsu High School, Japan )
97.
Nick Lord's Happuai army
34
332.
James Zhong, Giordano Avondo, Zachary Nwogwugwu, Harris Yu, Duncan Randall (5 × Tonbridge School, England )
98.
Schrödingerova štěňátka
33
337.
Rudolf Svoboda, Martin Pavlovec, Patrik Kříž, Ondřej Šoura, Alisiia Bukhartseva (5 × G, Děčín )
99.
Lenochodi
33
340.
Aleš Kirsch, Phuong Uyen Le, Martin Sudimac, Tomáš Zikmund, Alfred Khynych (5 × G, Cheb )
100.
Coolombové
31
344.
Vendula Onderková, Ondrej Dulanský, Filip Vrťo, Sedrik Školoudík (4 × G J. Škody, Přerov )
101.
Idunno
29
351.
Anh Thach Nguyen, Minh Dang Tran, Bao Duy Nguyen Tran (3 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
102.
Radley 6.1 B
28
355.
Felix Cripps, March Turnbull, Adam Hilmi, Amin Tengku, Arthur Andrewes (5 × Radley College, UK )
103.
duru the god of physics
27
357.
Muhtar Shakespeare (The Koç School, Turkey )
104.
Newton's Pear
27
358.
Pragun Pudukoli (Sishu Griha HS, India ) , Aditya Shankar (TLC PU Col., India )
105.
gimpel
27
361.
Vojtěch Lisztwan, Filip Böhm (2 × ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město ) , Zuzana Lisztwanová, Wiktor Macura, Jakub Słowiaczek (3 × G J. Słowackiego, Český Těšín )
106.
Pulzary
25
368.
Alžbeta Hrubjaková, Dávid Snovák, Radovan Stopjak, Nina Miškovčíková, Radka Tomovčíková (5 × G Antona Bernoláka, SK )
107.
.../-.-/..-/.--./../-./-.-/.-
24
373.
Matěj Mocek, Jakub Ramašeuski, Daniela Trojanová, Ondřej Pipek, Adam Novák (5 × G Dašická, Pardubice )
108.
Bavlněné ponožky
24
375.
Eva Michálková, Nikolas Pupakis, Adleta Nerudová, Karolína Mihulová, Daniel Kohut (5 × G O. Havlové, Ostrava )
109.
team terry
22
382.
Zachary Friedman-Hill, Terry Pierce (2 × Poolesville HS, USA )
110.
K/DA
21
384.
Osman Udvincic, Amir Imsirovic (2 × G M. Novalić, Bosna i Herceg. ) , Elmir Kujrakovic (JU MSŠ "Hasan Kikić", BH )
111.
Kučkovci
21
386.
Daniel Myšák, Jan Pchálek, František Bujnovský (3 × Mendelovo G, Opava )
112.
Francovky
21
390.
Lukáš Pudil, Hana Fatorová, Michael Ryšavý, Marie Chlupáčová, Marek Pospíšil (5 × G, Litoměřická, Praha )
113.
E=mc^2
21
392.
mohamed hosny (Amr Moussa SS, Egypt )
114.
Physic fig
20
396.
Simeon Wong (Princeton HS, USA ) , Hoi Hin Leung (Dulwich College, England )
115.
birju
20
397.
prakhar Khurana, Aniket Gupta, krishnkant tiwari, aarush pruthi (4 × Delhi Public Sch., India ) , Pratyush Singh (Delhi Public S RK Puram, India )
116.
Neutralino
20
399.
Gonzalo Sastre Marcos, Diego Pemán Sanchiz, Ignacio Mestre García, Enrique Mestre García, Ignacio Gómez Manglano (5 × Col. Retamar, Spain )
117.
Amperoes
19
404.
Adéla Pohanková, Hana Koloničná, Adela Kamradková, Valerie Sečkařová, Anna Psennerová (5 × G O. Havlové, Ostrava )
118.
ALBERTs
19
408.
Mo'men Epeid, Omar Elzahar, Amr Nabil, Mohamed Alfar, Hossam Saber (5 × Dakahlia STEM HS )
119.
Pixies
19
414.
Aia Harby, Asmaa Abdelgawad, Asmaa Mesbah, Eman Abodaher, Sara Gamal El-Den (5 × Gharbiya STEM HS )
120.
Imgo a jeho fyzikální kroužek
18
416.
Martin Holčák, Tomáš Cverna, Štěpán Fárek, Jakub Doruška, Vít Kejhar (5 × G, Rožnov pod Radhoštěm )
121.
Suberbia
18
419.
Abed Elghadban, Mahmoud Mahran, yahia elwakeal, Khaled Elmadna, Marwan Mohamed (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
122.
Velkoborci
18
421.
Adéla Popelková, Ondřej Pěchula, Jindřich Szurman, Gabriela Trojková (4 × G O. Havlové, Ostrava )
123.
GAB
18
422.
Kamila Kováčová, Adam Svitek, Jakub Bittara, Michaela Biskupičová, Dominika Frčová (5 × G A. Bernoláka, Senec )
124.
Tesla&Arhimed
18
423.
Adna Mujkanović (Gimnazija Musa Ćazim Ćatic ) , Fatima Hadžikadunić (JU Srednja tehnička škola )
125.
Esquadrão Fibonacci
17
432.
Lucas Borges Ferreira da Rocha, Victor Aragon Gonçalves da Silva, Luiza Araujo de Oliveira Caram Saliba, João Vitor da Silva Lino, Luca Ryuichi Kasai Watanabe (5 × Col. A Cas Ricardo - SJC, Brazil )
126.
Avengers
17
440.
Manar Elsaidy, Marwa Rafeek Eldakar (2 × KFS STEM School ) , Fatma Abd elnaby, shahd mountaser, alaa Zakria (3 × STEM Qena HS, Egypt )
127.
Ice and fire
16
446.
Ognjen Tešić (G. Svetozar Markovic ) , Dimitrije Pešić (First Kragujevac G. ) , Ranko Matejić (XIII Belgrade G. ) , Tara Biskupović (Mathematical GS ) , Stefan Bošković (G. Panto Malisic )
128.
Marlborough L6 - 2
16
448.
Zara Blakey, Natasha Newington, Willow Smiley, Lissy Tomacelli Filomarino (4 × Marlborough College, England )
129.
Warriors
16
449.
Rokia Nofal, Arwa Ahmed, Norhan Mohamed, Aliaa Elsawy, Aml Sabry (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
130.
Ešte to stíhame
15
451.
Natália Kalinová, Ondrej Belej, Michal Synčak, Edita Dolobačová, Jakub Danko (5 × G, P. Horova, Michalovce )
131.
Black stars
15
452.
Youssef Shaat, Ezz eldeen Keleg, Momen Abdelrahman, Mohammed Osama (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
132.
Euler's Rulers
15
453.
Freddie Lacey, Ryan Cheung, Dan Cassidy, Reece Impey, Dom Leo (5 × Tonbridge School, England )
133.
OCD
15
456.
Shahd Ayman, Ahmed Abdelnaser (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Nour EL-Deen Newer, Eyad Hafez, Mohamed Shawky (3 × Dakahlia STEM HS )
134.
Diamonds
15
458.
Yehia Mohamed, Malak Mohamed, Nada Mohamed, Amal Mohammed, Fawzy Fekry (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
135.
physics hackers
15
459.
Sohila Adel Salama, Sama Adel Hussien, Reem wael ramadan, Nour Fathy tawfik, Donia kamal Fathi (5 × Gharbiya STEM HS )
136.
Brilliants Of Physics
15
460.
Abd-Allah Yaser Mohamed Hamdy, Ahmed Ali Raya Raya, Abdelrhman Waled Ali, Moustafa Elemam, Mostafa Medhat Mohammed Mesallam (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
137.
Cos(0)
15
461.
Dimitar Dimitrov, Konstantin Bogdanov, Yavor Kotsev, Krasimir Ronkov, Martin Tendjov (5 × H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG )
138.
The Gang
14
463.
Malak Osama, Aya Rizk, Alyaa Elshazly (3 × High School old girls, Egypt ) , Kerolloss Ezat (El-Masaei el-Mashkora SS, Egypt )
139.
Zobremos
14
464.
Mazen Osman, Abdelrahman Omar, Osama Maharem, Ahmed Abdelwahab, Hatem feckry (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
140.
GNSHS A Team
14
466.
Daniel Pun, Eric Pei, Jack Lenga, Brian Liu, Jeremy Kotlyar (5 × GNSHS, USA )
141.
High voltage
14
469.
Ali Hesham Mohamed Mokhtar, Ahmed Abbas Bakhit Alorabe, Mohamed Ayman Mossa Abdelazeem, Youssef Fathy Saad Abd-Elhafiz, Mohamed Ali Abdelghany Hemida (5 × Dakahlia STEM HS )
142.
Physicshub5
14
470.
Salim Elkatatny, Omar Ebrahim Hemeda, Omar Tolba, Omnya Ahmed Gouda, Kareem Tamer (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
143.
Everything is relative
14
474.
Noran alil khalil, Shahd Yasser Mohamed, Rana Ameer Ali, Hagar Hassan Abdelfatah, Shahd Ahmed abdelsabor (5 × STEM High School, Egypt )
144.
Lingvisti GPH MI
14
475.
Lukáš Doležal, Oto Ulbricht, Daniel Dzurjo, Michal Tarbaj (4 × G, P. Horova, Michalovce )
145.
The illuminati
13
481.
Arwa Safwat, Alia Sherif, Mira Alber, Youssef Mustafa, Kareem Nabil (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
146.
Team Maxwell's Demons
13
485.
Kaif Mahfuz (Notre Dame College, Dhaka ) , Ahmmed Al Zuaber Anam (Notre Dame College, Bangladesh ) , Sadika Rubayet Parin, Mysunat Islam, Maliha Nilima (3 × Holy Cross Girl's S&Col. )
147.
Spar 404
13
486.
Mahmoud Alazizy, Abdelrahman Alaa, Ahmed Desouky, Omar Hamy, Ahmed Azab (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
148.
TERGARENS
13
487.
Saif Al-dean Al-Azab (STEM High School, Egypt ) , Mahmoud Nasr, Mohamed Hany, Youssef AbdElAziz, Mohamed Mokhtar (4 × Sharkya STEM School, Egypt )
149.
Kaňky
12
492.
Petr Kalina, Zuzana Čebišová, Dominik Kvasnička (3 × Sportovní G, Plzeňská, Kladno )
150.
RPS ATOMS
12
493.
Ismar Mahmutović, Hasib Kolaković, Amna Delić-Ibukić, Admiraal Osmančević, Arman Dervić (5 × Richmond Park Schools Bihać, BiH )
151.
Gimnazija Bosanska Krupa
12
496.
Sajra Fajić, Elma Ramić, Belma Tulić, Belma Halkić (4 × Gimnazija Bosanska Krupa, BH )
152.
Mount_Down
12
500.
Petr Olšan, Lukáš Vacek (2 × Nový PORG, Praha )
153.
Plus Ultra
12
501.
Alaa Essa, Alaa Abdelhamid, Ahmed Elbadrawy, Abdelmoneim Hassan, Ebrahim Abdel-Wahaab (5 × Dakahlia STEM HS )
154.
Physics seekers
12
502.
Malak Mo'men, Nooran Hamdy, Asmaa Abdelkareem, Menna Amin, Rahma Mohammed (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
155.
Einsteins
12
504.
Basmala Eid Ahmed Hemaya (Ismailia STEM HS, Egypt ) , Zainab Mahmoud Ali Mohamed Badawy, Sama Eyad Moawya Kelany (2 × Maadi STEM HS ) , Shimaa Ibrahim Mohammed, Sarah Ahmed Abdelhamid (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
156.
X team
12
505.
Fatma hany (Ismailia STEM HS, Egypt ) , Leqaa Atef, rahma mahmoud, Kholoud khaled, Amal Hisham (4 × Sharkya STEM School, Egypt )
157.
Noobest of the Noob
11
506.
Batana nhi Chahta (KV Sangathan, India )
158.
Anti-physicists
11
508.
hadeer eldosoky, noorhan abdulbaki, rokia shalapy, malak sallam, yasmine sameh (5 × STEM Gharbiya, Egypt )
159.
W
11
517.
Nina Wang, Vincent Wang (2 × GNSHS, USA )
160.
Feynmans
10
521.
Mohamed Abohatab, Seif Eldeen Sameh, Mohamed Bkr, Ali Khalifa, Abdelrahman Hassan (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
161.
Marlborough L6 - 3
10
524.
Archie Leask, Dom Threlfall, Zayaan Malik, Ted Campbell, Josh Hatrick (5 × Marlborough College, England )
162.
STEMer
9
527.
Ahmed Reda Abdelfatah Abdelrahman Elbanna (Dakahlia STEM HS )
163.
The shield
9
532.
Ahmed Mohamed Ahmed Soltan, Ahmed Maged Sayed, Moaaz Mostafa, Mohamed Mahmoud Aboeldardaa, Youssif Ahmed Hafez (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
164.
Psycho
9
534.
Manar Mostafa, Menna Essam, Dalia Tamer, Tasbeeh Osman, Malak Ahmed (5 × Maadi STEM HS )
165.
PH 5
9
538.
Aml ElMoghazy (KFS STEM School ) , Alaa Gamal, Alaa Khaled, mennatoallah Suleiman (3 × Dakahlia STEM HS ) , Hager Khaled (Assiut STEM School )
166.
Physics Solvers
8
540.
Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid, Roshdy Khalifah El Sayed, Abdalla Mohsen (3 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Mohamed Abu Bakr Younes (Menofia STEM Sch., Egypt )
167.
Kids Physics (Infoset)
8
541.
Hossein Davari, Amirhossein Rafiei Majid, Ali Heidarian, Mohammadreza Amoo Shahi, Amirmohammad Fattahi (5 × Imam Sajad High School, Iran )
168.
sharmo-w-3li
8
542.
Ebrahim Ramadan, Ali Eldeen (2 × Gharbiya STEM HS )
169.
Infinity
8
544.
Alaa Eldin Manaa, Omar taha, Mazen Emam, Ahmed Elattar, Ahmed Ageez (5 × Gharbiya STEM HS )
170.
Bellatrix
8
545.
Hadeer Abdelkhalek (Red Sea STEM Sch., Egypt ) , Ganna Mohamed, Menar Eleya, Hams Ahmed (3 × Sharkya STEM School, Egypt ) , Ayman Ahmed (Bani Sweif STEM School, Egypt )
171.
Five saviors
8
547.
Menna Nabil, Mariam Amgad, Aya Hamdi, Hla Othman, Mona Khaled (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
172.
Physicists
7
553.
Reham Elhelbawy, Mariam Mohamed, Rowan Mokhtar (3 × STEM High School, Egypt ) , Rofaida Mahmoud, Aya Ahmed (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
173.
The Einstein's
7
556.
Mohamed Ebrahim, Marwan boys, Omar Saleh, Mohamed Ali (4 × STEM High School, Egypt ) , Mostafa Shaaban (Ismailia STEM HS, Egypt )
174.
Physicshub
6
561.
Salim Elkatatny, Kareem Tamer (2 × Menofia STEM Sch., Egypt )
175.
Family Joules
6
567.
ola Ali, Mennatollah Mohamed (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Esraa Bakkar (Gharbiya STEM HS ) , Basant Al-Shayeb, Nouran Rayan (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
176.
Equation hunters
6
570.
Samar Emad, Ahmed Mohamed, Safa Farag Allah, Marwan Mohamed, Yousef Sobhi (5 × Dakahlia STEM HS )
177.
Impastors
5
572.
Manar Othman Mahmoud (El Khalifa El Maamoun SS ) , Roqaya Mahmoud (Mansoura SS for Girls ) , Raneem Khair eldein (Damitta Secondary Official LS ) , Rahma Mohamed maaty (Khalid Ben El-Walid LS ) , Basmala Nasser Elngar (Ezzat el Shafey SS )
178.
Expired Atom Bombs
4
573.
Tanjim Akter (Holy Cross Girl's S&Col. ) , Faria Islam Lubna (BCIC Col., BGD ) , Tasmia Tabassum Shreoshi, Umme Hafsa Samia (2 × Adamjee Cantonment Col., BGD )
179.
Theoretical physicist
4
574.
Abdelrahman Helal, Abdelrahman Shaheen, Seif Eldeen Adel, Youssef El-Gharably, Mohammed Awara (5 × Gharbiya STEM HS )
180.
Higgsbosons
4
575.
Muhammad Junaid Ihsan (Inst. of Space Tech., Islamabad )
181.
Science Nerds
3
578.
Nada Badawy, Marwa Magdy (2 × Maadi STEM HS ) , Menna Alaa, Alaa Abdallah, Aya Amman (3 × Red Sea STEM Sch., Egypt )
182.
The miracle of persistence
3
579.
Rawan Nasr, Shaimaa Eldaly, Mayar Sharaf, Mariam Saleh, Donia Elbadry (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
183.
MRSSA
3
591.
Rahma Mohamed Abdel gawad (Alexandria STEM School, Egypt ) , Ahmed hesham Elwany (6 October SS ) , Shahd gamal Saber (El Sadat SS for Girls ) , Mohamed elsayed Mohamed (El Shaheed Military HS, Egypt ) , Sherif ibrahim zaki Alawadi (Egyptian English S. )
184.
Marlborough L6 - 1
1
596.
Joey Kennedy, Rafe Stratton, Romy Katkhuda, Luke Wimbush (4 × Marlborough College, England )
185.
STEMER2020
1
597.
ziad moamen, ahmed ayman, mohamed hassan (3 × STEM High School, Egypt ) , hossam bahaa, mohamed abdelnaser (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
186.
Gravity Gang
0
599.
Mona Gomaa, Ganna Mohamed, Salma Shawqy (3 × Dakahlia STEM HS ) , Sama Sameh, Shahd Ashraf (2 × Sharkya STEM School, Egypt )
187.
Matchmakeri
-6
605.
Lejla Nuhić, Ena Razić, Amina Kuko, Merjem Husić, Amila Tucović (5 × Druga G Mostar, BH )
188.
Eureka
0
606.
Shrouk Swied, Demyana Waheeb, Manar Marwan, Nadine El Framway, Rawan Walid (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
189.
Dichter und Denker
0
611.
Rodi Mehi, Nassim Bali, Henri Hönemann, Aniket Ahuja (4 × Goethe G Dortmund, Germany )
190.
atomers
0
614.
hend emad, rawan ahmed (2 × STEM High School, Egypt ) , tawfiq bhyry, omar ismael, ibrahim aness (3 × Dakahlia STEM HS )
191.
Tesla
0
617.
Peter Talaat (Farouk Omar SS )
192.
Alex team
0
618.
Mostafa Sabry, Mariam Mohamed, Yassmin Sameh, Radwa Aboelftouh, Alshimaa Sabry (5 × Assiut STEM School )
193.
Bedny SGO
0
619.
Dominik Bednář, Matyáš Svrček, Matěj Kubesa (3 × Slezské G, Opava ) , Vít Švec (G, Slezská Ostrava )

C

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
OCVA
154
33.
David Constantinescu, Vladimir George Necula, Robert Stănescu (3 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO ) , Vlad-Ștefan Oros (Liceul Teoretic GM, Romania )
2.
Physics ADI
150
38.
Aminesh Gogia, Aditi Singh, Hitarth Baldha (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Poojan Shah, Samarth Patel (2 × Aradhana Vidya Vihar, India )
3.
CaminBaieti
147
40.
Razvan-Gabriel Marcu, Alexandru Iorga, Mihnea Buțiurcă (3 × Inter. Computer HS, Bucharest,RO )
4.
Archimedova Vaňa
147
41.
Martin Belluš, Viktor Imrišek, Matej Repa, Ivo Novysedlák, Timotej Šinkovic (5 × G Grösslingová, Bratislava )
5.
Stevey Sun
135
54.
Greycen Ren, Jack Chen, Angela Guo, Collin Fan, Ethan Zhang (5 × Adlai E. Stevenson HS, USA )
6.
Full Bridge RECTIFIER
98
113.
Tsvetoslav Mavrodiev, Tervel Stoyanov, Alexander Yanev, Deyan Hadzhi-Manich, Margulan Ismoldayev (5 × HS of Math., Varna, Bulgaria )
7.
Lost Photons
97
119.
Hrishabh Ayush, Aadit Kumar Sahoo, Gautam Singhvi (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Vivek Sandrapaty (West Port HS ) , Faraz Ahmed Siddiqui (IITian's PACE )
8.
Moisil Gang
95
122.
Razvan Gabriel Agafitei, Cosmin Rusalin Murariu, Alexandru Iulian Dragan (3 × Liceul Teoretic GM, Romania ) , Maria Daria Balauca, Daniel Malanca (2 × Mihai Eminescu Th. HS, Romania )
9.
Mutant Squad
89
133.
Tattwa Shiwani, Aaryan Maheshwari, (3 × ALLEN Career Institute, India ) , Simar Narula (St Xavier's School, India ) , Sidharth Singh (Cambridge Court HS, India )
10.
TeamNotFound
87
142.
Andrej Bružeňák, Jakub Koňárek, Lukáš Kycl, Petr Slonek, Michael Švehla (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
11.
Gumkáči
82
153.
Eduard Mrug, Jozef Kyčina, Martin Babala, Tomáš Chrenko, Vladimír Drobný (5 × G Grösslingová, Bratislava )
12.
Quvia
77
165.
Jiří Cihelka, Ondřej Sedláček, Matúš Púll, Eliška Koudelková, Michal Bernat (5 × G Christiana Dopplera, Praha )
13.
Název týmu is required.
76
171.
Ondřej Jamelský, Veronika Plevná, Miroslava Plevná, Radek Truhlář, Martin Skalický (5 × G, Cheb )
14.
Family Reunion
71
184.
Pavel Provazník, Vít Brázda, Tomáš Nejezchleb, Šimon Slánský, Josef Lustig (5 × G Dašická, Pardubice )
15.
Vikram
70
185.
Badal Patel (Sorath Public School, India ) , Aravind Ramana (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Samyak Mahapatra (Delhi Public Sch., India ) , Aayush Anand (Indus Valley Sch., India ) , Naman Goyal (MVN Sch., Aravali Hills, India )
16.
MimoAriadne
70
186.
Alexandra Barančíková, Matej Zigo, Anamária Šutková, Stanislav Bezák, Matej Donoval (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
17.
Charter Physics Team
69
188.
Heran Yang, Nathan Zhao, Shravan Balaji, Sasan Sedighi-mournani, Shiv Gour (5 × Charter Sch. of Wilmington, USA )
18.
sqrt(-1)
66
201.
Lukáš Linhart, Magdaléna Jursová, Vojtěch Dvořák, Martin Habrnál, Adam Lorenc (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
19.
The Indiana Womacks
61
212.
Ishaan Singh, Canaan He, Lucca Mo, Archit Kalra, Lily Shukla (5 × Carmel HS, USA )
20.
Radim XD
60
215.
Tomáš Janoušek, Jonáš Dej, Mikuláš Novotný, Tomáš Hrbáč, Anička Hýžová (5 × Wichterlovo G, Ostrava )
21.
MAMBO
59
217.
Oliwier Strzępek, Maciej Kmąk, Mikołaj Kusiak, Adaś Głowacki, Bartosz Kaszubski (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
22.
I hopeIcan change the name lol
58
222.
Ander Pavlov, Mattias Timm Rast, Rainis Puusepp (3 × HTG, Estonia ) , Saskia Põldmaa (Tallinn SS of Science, Estonia ) , Arthur Harri Jaakko Antila (Audentes School, Estonia )
23.
Skočila žabička ze skály
55
229.
Marek Chmela, Tomáš Kocián, Lukáš Javora, Matyas Výhonský, Eliška Křeménková (5 × G, Lesní čtvrť, Zlín )
24.
Antigravity Pomelos
55
231.
Patrik Herman, Vojtěch Pluskal, Alex Doležal, Milan Steklý, Jan Flajšar (5 × G, Olomouc-Hejčín )
25.
<script>alert("bug")</script>
54
238.
Johanka Rédlová, Jan Telinger, Tobiáš Růžička, Filip Taschner, Vít Mach (5 × G J. Heyrovského, Praha )
26.
Osmičky
50
253.
Rudolf Kubik, Petr Martynek, Ondřej Hykl, Michaela Holotňáková, Vladimír Šnajdr (5 × G, Třinec )
27.
picoballoon
46
277.
Jakub Nagy, Adam Zich, Jozef Bachniček, Šimon Kováčik, Matrin Bekeč (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
28.
FyZYkári
46
278.
Andrej Škoviera, Adam Kudláček, Michal Hrotko, Alexandra Kudláčová, Igor Vargovič (5 × G Ľudovíta Štúra, Trenčín )
29.
Na mol
45
280.
Veronika Nemjová, Tomáš Proks, Adam Póša, Peter Borták (4 × G Alejová, Košice ) , Barbora Čemanová (G, Park mládeže, Košice )
30.
SULTÁNISTÁN
44
282.
Vojtěch Vašík, Vojtěch Marek, Patrik Juřica, Petr Piňos, Lukáš Lejdar (5 × Biskupské G, Brno )
31.
řešíme to jako meme
42
291.
Matěj Červenka, Jan Rohla, Jaromír Potůček, Julie Křimská, Daniela Fürstová (5 × G Jana Keplera, Praha )
32.
Galeje
42
292.
Ladislav Antoži, Adrián Mikolaj, Jakub Blišťan, Jakub Müller, Dávid Kepič (5 × G Alejová, Košice )
33.
radosť
40
296.
Filip Prutkay, Uršuľa Mária Kossaczká, Daniel Medveczky, Peter Kumančík, Alica Dományová (5 × G Grösslingová, Bratislava )
34.
the proof is by magic
40
299.
Kaan Dere, Mehmet Anıl İşkesen, Kayrahan Kaya, Zehra Alara Ürkmez, Kutay Kulbak (5 × Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR )
35.
Zvířátka a loupežníci
38
303.
Jana Kvapilová, Marta Coufalová, Agáta Coufalová, Judita Coufalová (4 × G, Olomouc-Hejčín )
36.
Perpetuálně Mobilní Skvadra
37
307.
Michael Křivan, Jakub Hadač, Jakub Udržal, Matěj Olič, Josef Kerner (5 × G V. Hlavatého, Louny )
37.
Catquid
37
309.
Adam Dobrovolný, Ondřej Holčák, Adam Studený, Václav Klement, Markéta Velková (5 × G Masarykovo nám., Třebíč )
38.
Mara je MAŠINA!
36
316.
Richard Materna, Adam Slavata, Vilém Faja, Michal Dvořáček, Petr Glozar (5 × G Brno, tř. Kpt. Jaroše )
39.
Vašek&Vašek&Honza
35
320.
Václav Skalský, Václav Vinkler, Jan Holuša (3 × Wichterlovo G, Ostrava )
40.
Zlomci inteligence
35
322.
Jan Kratochvíl, Petr Endrle, Markéta Olšovcová, Ondřej Budil (4 × SPŠ sděl. tech., Panská, Praha )
41.
Rezistorní Kozmonauti
35
324.
Jan Moravík, Martin Kaplánek, Tomáš Vomlela, Tomáš Motlík, Lukáš Motlík (5 × G, Česká Lípa )
42.
Tučnáci s IQ
35
325.
Marek Maslowski, Viliam Horečka, Tomáš Volný, Andrea Kaňoková, Malena Odložiliková (5 × G P. Bezruče, Frýdek-Místek )
43.
Van Gogh
35
326.
Emina Hasanbegovic (Druga gimnazija Sarajevo, B&H )
44.
Fizycy z piwnicy
35
327.
Olga Janocha, Franek Ungeheuer, Daria Zabawa, Aleksandra Nycz, Karolina Bysiewicz (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
45.
Bare Minimum
34
333.
Milo Stammers, Sumedh Vangara (2 × Poolesville HS, USA )
46.
J + 4M = 1A
34
334.
Jana Fľaková, Michal Sobek, Marek Majerik, Michal Bachratý, Matúš Bagin (5 × G Grösslingová, Bratislava )
47.
Ryby Wód Batypelagialnych
33
336.
Arkadiusz Sobczak, Radosław Iskra, Jan Rozmund, Jakub Skarbek, Michał Kołodziej (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
48.
Š-kvarci-B
33
339.
Rudolf Folvarčný, Radovan Lev, Jakub Šnajdr, Jan Svozil, David Bernhard (5 × G F. Palackého, Val. Mez. )
49.
Knights B
30
346.
Diksha Batra, Aloha Das, Sri Sai Nandan Indla, Srivant Pothuraju (4 × WWP High School North, USA ) , Aldric Benalan (Community Middle School, NJ, USA )
50.
Aphelion
30
347.
Daniel Mathew Daniel Mathew, Jay Wankhede Jay Wankhede, Nikhil Kakani Nikhil Kakani, Neel Bhattacharyya Neel Bhattacharyya (4 × Poolesville HS, USA )
51.
One time next time
29
349.
Matej Kundrík, Alžbeta Klimentová, Pavol Alexander Komloš, Patrik Stercz, Adam Harmanský (5 × G Poštová, Košice )
52.
Cønúdrùm Cûlmīnãtörz
28
354.
Ayush Kumar Ayush, Sabyasachi Kundu Sabyasachi, Soukarya Bhattacharya Soukarya, Yajat Mishra (4 × Delhi Public Sch., India ) , Rounak Mondal Rounak (Ghatal Vidyasagar HS, India )
53.
Param
28
356.
Vijay Balaji N. (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Hemant Ayuj (Podar International Sch., India ) , Shrestha Saran (Bishop Scott Girl’s sch., India ) , Srijith Sivakumar (Devi Academy Sch., India )
54.
Kulíšci
26
364.
David Halmazňa, Martin Dvořák, Magdaléna Chromčáková, Justýna Střelecká (4 × Masarykovo G, Vsetín )
55.
kvintanska patka
25
366.
Mia Armitage, Laura Skalošová, Alex Janč, Filip Koiš, Peter Ďuriš (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
56.
Ceresané
24
374.
Jakub Svobodník, Vít Říha, Filip Neumann, Hana Brožková (4 × G Volgogradská 6a, Ostrava ) , Václav Grygar (SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava )
57.
Schrödinger's Army
24
376.
Rachit Ahuja, Mudil Goel (2 × Bhavan Vidyalaya Panchkula ) , Vishwas Middha, Shatadrumi Dey, Sidharth Valsan (3 × VOS, India )
58.
The Holy Order of Reimann
23
378.
Kristjan Suuder, Karolin Laud, Patrick Mauer (3 × Tallinn SS of Science, Estonia )
59.
Exupery Antimatter Squad
22
383.
Lev Erlikh, Karina Popova, Mikhail Kocherzhenko, Vladislav Smirnov, Marina Gorlanova (5 × Exupéry Int. Sch., Latvia )
60.
Almaty's Physicists
21
385.
Selin Chetinelli, Amir Mirzaei Kahagha, Alikseniia Martysheva, Anuar Kul-Muhammed, Alinur Sayat (5 × Haileybury Almaty )
61.
Atomoví jezdci tým 3
21
388.
Vojtěch Kašpar, Matyáš Kecek, Rudolf Mahdal, Ondřej Cmunt, Marie Šolínová (5 × G, Česká Lípa )
62.
Krímeš
21
389.
Diana Čačková, Tomáš Mihálik, Svätoslav Holonič, Peter Frena (4 × G, P. Horova, Michalovce )
63.
Relatívne Dobrý Tím
21
391.
Damián Tancoš (G, Kukučínova, Poprad ) , Timotej Marhefka, Alexandra Grivalská, Tímea Lešková, Jozef Bizoň (4 × G sv. Jána Pavla II., Poprad )
64.
Ajey
21
394.
Himadri Mandal (KV IISc, India ) , S.Sahithyaa Raman Raman (Maharishi Vidya Mandir, India ) , Soumendu Jana Soumendu Jana (Lakshmikundu R.N.R. HS, India ) , Muhammed Yaseen Nivas (GEMS OO Indian Sch., Emirates ) , Rohit Ranjan (ST Thomas School, Ranchi, India )
65.
10 Secs finished
20
395.
Hải Nguyễn Khắc Hồng, Duy Nguyễn Thế, Minh Hoàng Đức, Quang Đỗ Hoàng Phương, Quân Trương Hoàng (5 × HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. )
66.
Pozitivní elektronci
20
403.
Karolína Žídková, Dorota Saviola, Sára Krchňáková, Vít Štencel (4 × G O. Havlové, Ostrava )
67.
Petrovjanka
19
406.
Kristýna Bělušová, Jakub Červeňan, Michal Kailer, Ondřej Novotný, Radim Zvonek (5 × G J. Pivečky, Slavičín )
68.
Maxwell's demons
19
411.
Nouran Ramadan, Menna El qurshy (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Ali Wanna, Saaeed Saber (2 × Menofia STEM Sch., Egypt ) , Shahd Ahmed (Sharkya STEM School, Egypt )
69.
Šoltészteam
19
412.
Jakub Petrov, Marek Serafin, Rostislav Sliž, David Pastor, Tereza Bugajová (5 × G, Třinec )
70.
GGGama tým
19
413.
Adam Štyler, Johanka Vejnarová, Michaela Dvořáková, Kateřina Vomelová, Aneta Marie Svobodová (5 × G Ústavní, Praha )
71.
EntropyGods
18
420.
Mohammed Rayyan Uddin Ahmed, Adnaan Mansoor, Mohammed Fauzanuddin Ammaar, Ayan Ahmed, Abdul Hannan (5 × MS Education Academy )
72.
GNSHS C
18
426.
Tiffany Zhang, Ashley Hui (2 × GNSHS, USA )
73.
sohaillaazame4@gmail.com
18
428.
Mariam Seif eldeen ahmed Ahmed (Maadi STEM HS ) , Youssef Mohamed desoukey Atallah (Bani Sweif STEM School, Egypt ) , sohaillaazame4@gmail.com Kishk, Hager Mahmoud elmasry Elmasry (2 × STEM Gharbiya, Egypt ) , Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber (khadiga Yousef, Asyut, Egypt )
74.
Samil
18
429.
Šimon Genčur, Filip Genčur (2 × Biskupské G, Brno ) , Jakub Genčur (G Matyáše Lercha, Brno ) , Matěj Genčur (Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno )
75.
Rakeťáci
17
431.
Gabriel Kuriľak, Tomáš Popjak, Ján Uchaľ, Jakub Šarik, Frederik Csery (5 × G, P. Horova, Michalovce )
76.
Áčkarský POWER
17
433.
Miroslava Pokorná, Dávid Drobný, Matúš Jonaštík, Karin Jakubcová, Mária Ostertágová (5 × G Grösslingová, Bratislava )
77.
Astrox
17
436.
Mushfiqur Mahin Mushfiqur rahman (St. Joseph's Convent HS, India ) , Badhon Datta Prottoy, Nafiz Imtias Imtias, Kayum Kayum (3 × St. Joseph Higher SS, Bangladesh )
78.
Fyzikální filutové
17
437.
Jakub Vyškovský, Jan Tuhovčák, Terezie Palová, Zuzana Houdková, Eliška Vítková (5 × Masarykovo G, Vsetín )
79.
kvartaC
17
439.
Adam Kišac, Damián Dlhoš, Timotej Bezák, Martin Lipka, Peter Siebert (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
80.
Resistance
16
441.
Rahil Shaikh, Ibrahim Salaria (2 × Delhi Public Sch. Budgam, India ) , Usaid Sheikh (Shemford Futuristic Sch., India ) , Suhail Sheikh, Musharaf Sheikh (2 × Govt. Degree Col., India )
81.
Iranium (Infoset)
16
444.
Amirhossein Lotfi, Mohammadamin Mohebi, Amirali Nasrollahi, Ali Fazel Najafabadi, Amirhossein Ayoobian (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
82.
Together for the top
15
454.
Mohamed Shaban, Omar Mohamed (2 × STEM High School, Egypt ) , Shrouk Gamal, Marwa Elnaggar (2 × Ismailia STEM HS, Egypt ) , Ahd Awny (Menofia STEM Sch., Egypt )
83.
co-physics
15
455.
Naden Mohamed, Bassant Elbatrawy, Rawan Abo elmagd, Reem Abdellatif, Ranem Hussein (5 × Dakahlia STEM HS )
84.
Park Lane 3
14
465.
Stepan Novotny, David Sun, Simon Ilincev, Alexander Goossen, Sara Dejdarova (5 × Park Lane International Sch., CZ )
85.
Mobbin
14
467.
Michał Ginalski, Maksymilian Marek, Filip Łękawski, Patryk Michalski, Adam Przyprawa (5 × Liceum Mikołaja Kopernika )
86.
Sexta C
14
468.
Roland Meixner, Dárius Imrich Tóth, Samuel Feješ, Adam Sopko, Maximilián Ágh (5 × ŠpMNDaG, Bratislava )
87.
Physics Helix (Infoset)
14
473.
Arash Rahimi, Kiarash Sheikhi, Rouzbeh Sadeghzadeh, Ahmadreza Esmaeili, Mobin Esmaeili (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
88.
vV physics lovers Vv
14
478.
Ahmed Ehab, Ahmed Esmail, omar walid, abdulrahman hamido, mohamed hanafy (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
89.
Volkovci
13
479.
Michaela Bodnárová, Kristína Belejová, Dana Bobošová, Ema Bajužíková, David Pajonk (5 × G, P. Horova, Michalovce )
90.
DSS Agontuk
13
482.
Hamid Abrar Khan Romim (Notre Dame College, Dhaka ) , Tasin Anan, Ashfaqul Hasan, Md. Arif Hasan, Darun Nayeem (4 × Monipur HS & Col. )
91.
New Frogwill
13
484.
Katarina Popov, Kristina Nikolic, Milica Vidic, Lazar Topic (4 × SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia )
92.
Goat in physics
13
488.
Hosam Mohamed Ibrahim (Sharkya STEM School, Egypt )
93.
Thunder
13
489.
Noureldeen Altaher, Mohammed Arfa, Hossam Abd elsalam, Mohamed Mohamed, Youssef Atia (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
94.
The Mechanical Gang
13
490.
Marwan Mohamed Saleh, Youssef Ahmed Morsy, Ahmed Gamal Mousa, Hazem Mohamed El-Sayed, Ali Abo Bakr Hegazy (5 × Sharkya STEM School, Egypt )
95.
We Matter
12
497.
Reem Mohamed, Ayat Khaled, Omar Essam, Ahmed Haroun, Abdel-Rahim Motawea (5 × STEM High School, Egypt )
96.
StemB
12
498.
Madeleine Snyder, Priyam Chauhan, Kashti Satish-Umare, Yaduraj Choudhary, Saptak Das (5 × Downingtown STEM Academy, USA )
97.
The Great Alexanders
12
499.
Ahmed Gomaa, Abdelrhman Elbrens, Yousef Mekky, Abdullah El Batsh, Youssef Abdelazziz (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
98.
Who
11
509.
Tereza Hochmanová (G Chotěboř )
99.
Al- Khwarazmi
11
515.
Bouston Toshpulatov, Ozod Norbekov, Doniyor Namozov, Ismoiljon Nasiraliyev, Asadbek Adashaliyev (5 × TUIT, Uzbekistan )
100.
DSS Super Nova
11
516.
Junaed Labeeb Al Waasi, Shafiee Al Ehtesham, Md. Tahashan Hossain Hossain, Junaid Jain Jain, Md. Ahnaf Intisar (5 × Notre Dame College, Bangladesh )
101.
The Amateurs
11
518.
Chinmaya Kallaje (Narayana e-techno school, India ) , Kishorekumar Sathishkumar (Sri Chaitanya School, India ) , Arjun Arunachalam (D.A.V. Boys Senior SS, India ) , Ananya Arunachalam (D.A.V. Girls Senior SS, India ) , Khyathi Komalan (Vaels International Sch., India )
102.
Kvantová gravitace
10
519.
Vojtěch Janáček (G F. X. Šaldy, Liberec )
103.
The upcoming Storm
10
522.
Amr Abdallah Ahmed, Amr Ashraf kamel, George Mourad Tawfik, Mohamed Ashraf Abd el-Wanees, Mark Wael Messak (5 × Obour STEM School )
104.
Titans team
10
523.
Zekra Mubark (Hisham Barakat HS, Egypt ) , Arwa Mohammed, Maryam Mohamed (2 × Alshaheed mohamed rohym SS Egypt ) , Sara Ibrahim, Amal Rafik (2 × Omar bin Abdulaziz SS, Egypt )
105.
Pouya (Infoset)
9
528.
Mohammad Javad Tavakoli, Mohammad Pouya Mortazavifard, Mohammad Mahdi Montazeri, Omid Raeisi Filabadi, Mohsen Ahmadian (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
106.
Hloupí bagři
9
529.
Samuel Neděla, Vojtěch Ožana, Ondřej Šelong, Tobiáš Tichý (4 × Wichterlovo G, Ostrava )
107.
GVATOM
9
530.
Denisa Michnáčová, Matúš Mikolaj (2 × G Varšavská, Žilina )
108.
Maximální počet bodů, ez gg wp
9
535.
Jiří Pavlíček, Eliška Slováková, Libor Matula, Štěpán Omelka (4 × G J. A. Komenského, Uh. Brod )
109.
Anti Attack
9
536.
Mostafa Kashef, Metwali Yousri, Rahma Fashkel, Rokia Zaky, Basmala Taha (5 × Menofia STEM Sch., Egypt )
110.
SHERLOCK OHMS
9
537.
Shardul Joshi Shardul Joshi (Sharada Vidyalaya, India ) , Vaibhav Singh Vaibhav Singh (Vishwa Bharati Sch., India ) , Hemang Bhagat Hemang Bhagat (MPS, India ) , Atulya Sharan Atulya Sharan (VIBGYOR High School, India ) , Suyash Kapoor (MSMV, India )
111.
albert's twins
8
539.
peter R. Fekry, Abdelrahman Ehab (2 × Alexandria STEM School, Egypt )
112.
The Black Holes
8
543.
saif salam (STEM High School, Egypt ) , Asmaa Mahmoud (Red Sea STEM Sch., Egypt ) , Ahmed Emad (Menofia STEM Sch., Egypt ) , Bassant Elhosary, Shimaa Mamdouh (2 × Menouf High School, Egypt )
113.
Ambitious Students
8
546.
Hazem Elrefaie (Zoser Princess LS ) , Nouran Haitham (Al Masaken HS ) , Everonia Ashraf (El Orman LS ) , Rofidaa Haggag (Arment SS For Girls ) , Mahitab Alatar (El Giza STI S. For Girls )
114.
Vidčanky a Střítežan
8
548.
Renáta Jaskulová, Nikol Farmačková, Magdaléna Mandulová, Filip Dobeš (4 × G F. Palackého, Val. Mez. )
115.
dr.PH
8
549.
Reem Bakro, Dalaa Shahhoud (2 × Al-Bassel HS, Syria )
116.
ASHFEZ
8
550.
Ahmed Abdelhafez, Abdelrahman Ashour, Ahmed Abdelwakeel, Mohammed Salah Said, Mostafa Qenawy (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
117.
Master mindes
8
551.
Youssif Mohammed, Mahmoud yasser, Peter Henen, Amr Khaled, Abdullah Ahmed (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
118.
Newton fangirls
7
554.
Hana Váňová, Barbora Vlčková, Jan Asszonyi, Jiří Fiedler, Ondřej Balcar (5 × Jiráskovo G, Náchod )
119.
NEWTONIANS
7
555.
Abhishek R, Kabir Khanuja, Aman Disa, Soham Saraf (4 × Millennium National Sch., India )
120.
The black hole
7
558.
Mariam Shady, Nagham Bedir, Nada Ramadan, Noor Nabil (4 × Gharbiya STEM HS ) , Basant Ayman (Sonbat Secondary School, Egypt )
121.
zlatí bludištáci
7
559.
Skřivan Matyáš, Denis Krasniqi, Jiří Dlouhý, Adam Mareš, Barbora Lazorová (5 × G, Česká Lípa )
122.
IRAN ALFA
7
560.
KIMIA EGHBAL, ASAL ALVANDIPOUR, ANAHITA ZIYAEI, TAHA AZIMZADEH (4 × Andishmand Farda High School )
123.
Tým
6
562.
Aneta Jandíková, Josefa Nerudová (2 × G O. Havlové, Ostrava )
124.
men group
6
563.
s v (Assiut STEM School )
125.
Undertaker
6
565.
Md.Tauhidul Islam Tauhid (Ideal Sch. and Col., Bangladesh )
126.
IRAN BETA
6
566.
TIVA DEZH, SETAYESH AHMADI, DORSA KHOSRONEJAD (3 × Andishmand Farda High School )
127.
TSF
6
568.
Salma Nabil (Talaea Modern School, Egypt ) , Joseph Gamil (Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt ) , Maryam El Sayed (Al-zohor Girls SS, Egypt ) , Shahd Mohamed (Brigade Abd E.K. Girls HS, Egypt ) , Mohamed Ayman (Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
128.
Mate
6
569.
Jette Straßburger, Mauritz Wilshusen (2 × Universität Bremen, DE )
129.
Banana LHP CL
5
571.
Jim Phan Nhat Nam, Nguyen Le Phuoc An (2 × Lê Hồng Phong HS, Vietnam )
130.
KPALF
4
577.
Karolína Bazsóová, Lara Puzderová, Filip Tomáš, Aneta Žužová, Patrik Stopiak (5 × G, P. Horova, Michalovce )
131.
Tahseen
3
580.
Zulqar Nain Nain (Mirzapur Cadet Col., Bangladesh )
132.
Stemers
3
581.
Marwan Mohammed, Hany Emad, Mohammed Mahmoud sabry, Omar Hesham, Mohammed El shabory (5 × Assiut STEM School )
133.
Bylo nás pět
3
583.
Jiří Žáček (ZŠ Klatovy 1 ) , Jan Kroupa, Matyáš Malát, Michaela Geigerová (3 × ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV ) , Tereza Herlíková (G J. Š. Baara, Domažlice )
134.
intelligents of physics
3
585.
keroles talat, youssef gmal, mohamed emad, abdelrahman mohamed, Ziad Elsayed (5 × Assiut STEM School )
135.
Conquerors
3
586.
Dhanush Salunke, Jay Gaikwad (2 × Champavati HS, Beed , India ) , Parth Jadhav (Shree Bhagwan English Sch. India ) , Vaibhav Sangale, Niket Tandale (2 × Pragati HS, Beed, India )
136.
Physicians
3
588.
Mohamed Abohessine, Amr Galal, Mohamed Saied, Mohamed Soliman (4 × Menofia STEM Sch., Egypt )
137.
Echo
3
589.
Yomna Sabry (Zayed SS For Girls ) , Habiba Elgammal (El Kenana LS ) , Zaynab Mohammed (El Hadid & El Solb SS for Girls ) , Malak Abd alhalim (Al Sayeda Khadija Girls School ) , Abderhman Reda (El Saidia Military SS For Boys )
138.
#Physics Lovers Bros
2
593.
Joshua Jaison, James Jaison, Jaison J (3 × St. Peters Sch., India )
139.
123 ...... eyes on me
2
594.
Mohamed Esmail, Kareem Wael Elsisy, Ibrahim mohamed Ibrahim, peter Rashad Eskander, mohamed fahmy abd el-azzem (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
140.
kot sylwester
1
595.
Zuzanna Ciura, Joanna Niedziałek, Alan Dziobak, Jakub Wójcik, Bartłomiej Kusz (5 × IX HS in Rzeszów, Poland )
141.
Young Physicists
1
598.
Beshoy Bassem, Youssef Abd elaziz, Belal Salah, Mohamed Ahmed, mohamed el.harery (5 × Alexandria STEM School, Egypt )
142.
GAB1
-3
603.
Lucia Malíková, Jakub Englárt, Filip Szikhart, Barbora Moncoľová, Lukáš Bolek (5 × G A. Bernoláka, Senec )
143.
one tap
-3
604.
yosef shata (STEM High School, Egypt ) , abdelrhaman azmi (Dakahlia STEM HS )
144.
Illuminati
0
608.
Kam Kamakshi Bali, Adi Aditya Mathur (2 × Presidium S. Raj Nagar )
145.
Future scientists
0
612.
Aya Yasser (Assiut STEM School ) , Eman Mohamed, Salsabil Emad, Amina Reda, Kholod Basher (4 × Alexandria STEM School, Egypt )
146.
StemA
0
615.
Geeta Cheeti, Tejasvi Pathipati (2 × Downingtown STEM Academy, USA )
147.
King of physics
0
616.
Moaaz Mohamed, Mahmoud Ahmed, Ahmed Radwan, Mohamed Emad, Amr Mohamed (5 × Assiut STEM School )

O

#
Tým
Body
Celkové pořadí
1.
The Large Noobs Collider
275
1.
Tung Tran (MIT, USA ) , Mạnh Quân Nguyễn (Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam ) , Đức Huy Trần, Tan Nguyen (2 × Hong Kong University of S&T ) , Ung Nguyen (Kyoto University, Japan )
2.
Bruh Moment
264
2.
Vincent Bian, Sean Chen, Sanjay Raman, Albert Qin, Edward Lu (5 × MIT, USA )
3.
\mathcal Nonlinear Perturbator
252
3.
Ronald Dobos, Teddy Ong, Somsubhro Bagchi, Bogdan Rajkov, Darren Wayne Lim (5 × U of Cambridge )
4.
e = pi = sqrt(g) = 3
247
4.
Konstantin Dukatš (U of Oxford ) , Kaarel Kivisalu, Jarl Patrick Paide (2 × U of Manchester, UK ) , Kristjan-Erik Kahu (MHG, Estonia ) , Hendrik Vija (University of Tartu, EE )
5.
Bohring Plancktons
238
5.
Kumar Satyam, Sai Teja Varanasi (2 × IIT Bombay ) , Chirag Falor (MIT, USA ) , Krishna Sharma (Disha Delphi Public Sch., India ) , Hemansh Shah (Indian Institute of Sci., India )
6.
Logarithmic lures
221
7.
Lukáš Konečný, Márius Kádek (2 × FMFI UK Bratislava ) , Fridrich Valach (Imperial College London ) , Tomáš Bzdušek (U of Zürich, Switzerland ) , Ján Pulmann (University of Geneva )
7.
FtáKopySk
204
9.
Dušan Kavický, Adam Škrlec, Matej Badin (3 × FMFI UK Bratislava ) , Filip Kubina (not a student) , Jakub Cimerman (FJFI ČVUT )
8.
(-_(-_(-_-)_-)_-)
193
12.
Rolands Lopatko, Ričards Kristers Knipšis, Viesturs Spūlis, Edgars Rūdolfs Vītiņš, Jānis Pudāns (5 × Riga State Gym. No.1, Latvia )
9.
Azis - MMA
187
15.
Ivo Petrov, Boris Panayotov, Georgi Aleksandrov (3 × not a student) , Aleksandar Iliev (Sofia H. S. of Mathematics, BG ) , Vasil Nikolov (1st Private Math. HS, Bulgaria )
10.
Vectorious
181
19.
Sudharshan K V, Waqar Mirza, Vibhu Ravindran, Harihar Swaminathan (4 × not a student) , Yeswa Preetam Reddy (Chettinad Vidyashram )
11.
CrazyQuarks
180
20.
Tanmay Dokania, Ojaswi Jain, Sarthak Raaj, Vaibhav Raj, Aaryan Kumar Gupta (5 × not a student)
12.
Veterani
177
22.
Nermedin Džeković (PMF UNSA, Sarajevo ) , Nudžeim Selimović (U of Zürich, Switzerland ) , Bahrudin Trbalić (Stanford University, USA ) , Selver Pepić (IST, Austria ) , Suad Krilašević (TU Delft, Netherlands )
13.
Camfizz
175
24.
Aranka Hrušková (G Christiana Dopplera, Praha ) , Adam Přáda, Michal Buran, Jiří Etrych (3 × U of Cambridge ) , Stanislav Fořt (Stanford University, USA )
14.
Zamo
165
29.
Lukáš Honsa, Juraj Májek, Jakub Cehula, Pavel Kůs (4 × MFF UK ) , Lukáš Supik (FSV UK )
15.
E = yumm_c
153
34.
Prashant Gokhale, Sarvagya Jain, Harshit Khandelwal, Kartik Sharma, Suhas Sheikh (5 × Indian Institute of Sci., India )
16.
SILVER CATALYST
153
36.
Thien Tran (Nanyang Techn. Uni. (SG) ) , Jun Hui, Ryan Wong, Yulong Guo, Hexiang Chang (3 × not a student) , Zizai Cui (Duke University, USA )
17.
Corpus Physti
153
37.
Ollie Breach, Issac Jacob, James Walkling, Calvin Hooper, Aya Husseini (5 × U of Cambridge )
18.
важното е да сме живи и здрави
148
39.
Stefan Ivanov, Nikola Yanakiev (2 × U of Cambridge ) , Ivan Dimitrov, Lyubomir Shoylev (2 × U of Oxford ) , Atanas Stefanov (University College London )
19.
ExGChD
140
45.
Rudolf Líbal, Jan Hřebec (2 × FEL ČVUT )
20.
AA
140
48.
Mainak Roy, Kwanit Gangopadhyay, Kaustubh Gupta, Amogh Rakesh, Parijat Banerjee (5 × not a student)
21.
U*I-Rangers
136
52.
Max Mittl, Jonas Nebl, Maximilian Danner, Alina Scheuermann, Markus Fuhrmann (5 × not a student)
22.
Noob
136
53.
Rakshit Rakshit (not a student)
23.
Fanatická Pětka
133
55.
Michal Jireš (MFF UK ) , Jakub Rajnštajn (FSI VUT ) , Jiří Kukla (FJFI ČVUT ) , Jan Vaník (FEL ČVUT )
24.
Vyzývací tým GFMP
131
57.
František Štěpánek, Pavla Šmídová (2 × G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. ) , Martin Locker (VOŠ a SPŠ Rychnov nad Kněžnou ) , Tomáš Locker (FSI VUT ) , Jan Fátor (not a student)
25.
Trojkolka
131
58.
Marek Murin, Matej Hanus, Peter Súkeník, Patrik Rusnák (4 × FMFI UK Bratislava )
26.
Cepachi
118
69.
Vuk Hip, Đorđe Parojčić, Anja Šušnjar (3 × Mat. gymnázium, Bělehrad ) , Marko Sladojević, Vukašin Đinović (2 × Jovan Jovanovic Zmaj GS )
27.
Gáďa a alfa samci
117
70.
Vít Gaďurek (MFF UK ) , Matěj Krátký, Jaromír Sladkovský, Jakub Čurda (3 × U of Oxford ) , Albert Polák (Imperial College London )
28.
Magic
117
73.
Anežka Doležalová (MFF UK ) , Jana Herudková, Vladimír Vícha, Pavel Kycl, Jan Koupil (4 × not a student)
29.
Exotic
117
74.
Abdulah Jašarević, Sabina Čoloman, Sanja Ćosić (3 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Kristijan Kavazović (KŠC Sv. Josip Sarajevo, BiH ) , Muhamed Duhandžić (Osnovna škola "Hašim Spahić", BH )
30.
Modus Tollens
114
79.
Arvid Steen, Gustav Klotz, Axel Lokrantz, Arvid Steen (4 × not a student) , Johanna Lidholm (Polhemskolan, Sweden )
31.
JakVíRaOnrFra - BožíLes S.R.O.
112
82.
Štěpán Ondřej, Vít Železný, Jakub Jandus (3 × G, Špitálská, Praha ) , František Čížek, Radek Folprecht (2 × MFF UK )
32.
ŘáɱaŊ's ʃɧãdØŵ
112
83.
muhammed fawzan, Avani Pawar, prakhar maheshwari, Suman Cool, abdullah mohammed (5 × not a student)
33.
Sailboat one oar short
112
84.
Juraj Feilhauer (FMFI UK Bratislava ) , Peter Perešíni, Jana Klaudíniová, Michal Takács, Beáta Feilhauerová (4 × not a student)
34.
TRIPHO
111
86.
Marinus Lehmann, Lukas Schicht, Janek Darowski (3 × not a student)
35.
Biologist
111
87.
QiLin Xue (University of Toronto )
36.
ConfederaciónPeruanaArequipeña
110
88.
Jorge Mauricio, Julio Tapara, Gabriel Patiño, Diego Uchasara, Renzo Mattos (5 × not a student)
37.
JeeLevelPhysics
109
92.
Manas Bhargava, Nakul Ghate, Lohith Kumar, Aakash Agrawal, Krishna Subramani (5 × IST, Austria )
38.
Die Physiker
104
100.
Thomas Kornalik (not a student) , Theo Lequy (Werner-von-Siemens-G Germany ) , Sebastian Hilscher (G Reutershagen, Germany ) , Constantin Pfannschmidt (G Penzberg, Germany ) , Jessica Ploner (G bei St. Anna, Augsburg Germany )
39.
Trzyniec revival
100
109.
Štěpán Stryja (FSI VUT ) , Martin Novotný (FS ČVUT ) , Daniel Martynek, Martin Dinh, Simona Dubcová (3 × FCHI VŠCHT )
40.
ὅπερ ἔδει δεῖξαι
99
112.
Lukáš Folwarczný, Ondřej Bouchala (2 × MFF UK )
41.
Frankovia
98
117.
Peter Ridilla (TU Munich ) , Martin Albert Gbúr (U of Warwick ) , Samuel Novák (FCHI VŠCHT ) , Branislav Pastula (UPJŠ Košice ) , Simona Havrilová (FCHT VŠCHT )
42.
TURBULENT LAVA
96
120.
Anubhav Prakash Anubhav, Rohan Yadav Rohan, Amrit Putcha Amrit, Avinandan Mondal Avinandan, NIDHI BISWAS NIDHI (5 × IIT Madras, India )
43.
Hodgepodge 2.0
95
123.
Fahrudin Delic, Cristian Emiliano, Bibek Bhujel, Sivanessha Kalithasan, Tristan Mauck (5 × Jacobs University Bremen )
44.
Antiveterani
93
126.
Emir Karadza (TU Munich ) , Senad Isakovic, Arman Korajac (2 × PMF UNSA, Sarajevo ) , Dinno Koluh (ETF UNSA, Sarajevo ) , Dženan Devedžić (International Burch Uni, BiH )
45.
Vypínači comeback
88
138.
Miroslav Hrabal, Jáchym Bareš (2 × MFF UK ) , Michal Koutný (Univerzita Palackého ) , Martin Repčík (CESA VUT )
46.
BrainPower
87
144.
Michal Jůza (FJFI ČVUT )
47.
Singletón
86
146.
Jan Mocek (not a student)
48.
Ohms and Wattson
86
147.
Alex Johnson, Tommy Walker, Innes Woodhouse (3 × Tonbridge School, England )
49.
cerebrum vacuum
85
149.
Marek Scholz (not a student)
50.
UPC+2
83
151.
Mateusz Stępniak, Konrad Pawlik, Radosław Nowak, Szymon Gamrat, Jan Ferdyan (5 × Jagiellonian University )
51.
čćđšž
81
156.
Alija Bevrnja, Mustafa Bevrnja (2 × not a student) , Edvin Dapo (PMF UNSA, Sarajevo ) , Tarik Čorbo, Sanel Avdic (2 × MEF UNSA, Sarajevo )
52.
ParaLeL
79
160.
Md. Ijtihad Abtahi, Arnab Chowdhury (2 × BUET, Bangladesh ) , Abdullah Al Rafi Mahmud (Notre Dame College, Bangladesh ) , Abdullah Abrar (IUT, Bangladesh ) , Ahmed Nafis Farhan (BRAC Univerzity, Bangladesh )
53.
Experimentalci
79
161.
Admir Papic, Nola Šegalo, Davor Bokan, Muhamed Sokolović, Majra Sisic (5 × not a student)
54.
PFIEV
78
163.
Minh Quan Do, Thi Ngoc Trinh Nguyen, Tran Hung Do, Phuoc Thinh Nguyen, Tien Trong Nguyen (5 × HCMUT, Vietnam )
55.
Broučci
78
164.
Zuzana Drázdová (MFF UK ) , Filip Vaněk, Jan Horák, Ondřej Gazda, Zdeněk Kuchař (4 × not a student)
56.
Stará garda
77
167.
Jitka Piskačová, Martina Obdržálková, Marek Henc, Vojtěch Chalupa, Jiří Vondra (5 × not a student)
57.
Stardust Crusaders
77
168.
Nikita Sinelnikov, Danil Domanevskiy, Roman Nikolaev, Danil Perevozchikov, Eldar Khamatdinov (5 × not a student)
58.
Hadrian's Brawl
76
169.
Benjamin Kettleborough, Josh Nicholas, Angus Macdonald (3 × not a student)
59.
Free radical
76
174.
Michal Koutný (not a student)
60.
KugelBlitzSchwarzchildren
72
182.
Heramb Podar, Anson Physics (2 × IIT Roorkee, India )
61.
NA17LURV
71
183.
Haldo Ryberg, Gustav Sjövall, Hilding Frännhag, Joel Wall (4 × Polhemskolan, Sweden )
62.
Siberian Athens
69
192.
Alexei Sokolov, David Scherbatov, Dmitriy Strona, Oleg Mutylin, Natalia Zhludko (5 × not a student)
63.
RCPD dons
66
198.
Andrew Norman, Ali Hakimi, Pete Summers, Kevin Mosedale (4 × Radley College, UK )
64.
Mexican hat
66
200.
Vladislav Ryakin, Boris Elfimov, Ivan Retuntsev, Anastasiia Kulikova, Petr Korolev (5 × not a student)
65.
QuantuMly Indori
64
206.
Danish Juneja, Atharva Dehadraya, Rudraksh Kuchiya, Rishabh Sinvhal, Ketan Gupta (5 × not a student)
66.
E=m(a²+b²)
59
216.
Tomáš Drobil, Alexander Velič, Martin Ošmera, Jakub Urban, Jiří Spousta (5 × FSI VUT )
67.
Einstein's Paradox
58
218.
Rohan Gaya, Gregory Christian, Altay Etkin, Lorenzo Pica-Ciamarra, Eli Louise (5 × University College London )
68.
I wish we chose chem
58
219.
Skanda Sai, Rohan Wadhwa, Jeremy Lesser, Aarush Sahni (4 × Biotechnology High School, USA )
69.
hatodogmen
58
220.
David Chi, Kunaal Jha, Jack Qiao, Antoine Wiley, Lance Lui (5 × not a student)
70.
KelvinKeplerKurchatov
57
223.
Vladimirs Scigolevs, Robert Gordin, Margarita Pashnina, Arturs Maslenkovs, Nika Kutuzova (5 × Riga Classical Gymnasium )
71.
IFO
56
226.
Lyubov’ Chechulina, Bakhodir Abdullaev, Victor Levin, Liliya Papikyan, Artem Pesterev (5 × Moscow State U of Civil Eng., RU )
72.
ReverseEnTropY
54
235.
Aritra Das, Chinmay Jadhav, Yuvraj Singh, Gaurav Shukla, Satyam Roy (5 × not a student)
73.
Seriózní zkrat
53
239.
Přemysl Pachl (Biskupské G, Brno ) , Filip Zeman, Matyáš Brandstetter (2 × FSI VUT ) , Ondřej Batůšek (not a student)
74.
Bazinga
51
249.
Kaustav Bhattacharjee, Jinal Shah, Krish Shah, Vidhi Patidar, Sudharshan Kannan (5 × not a student)
75.
γ-Butyrolactone ruined my life
50
254.
Klára Předotová (G Botičská, Praha ) , Tomáš Tollinger (G, Brandýs n. L. ) , Vojtěch Káně, František Kmječ (2 × MFF UK ) , Tomáš Kysela (FEL ČVUT )
76.
Pentaquark
49
257.
Raihan Amin Rana, Masuk Ridwan Saumo, Saad Bin Quddus (3 × BUET, Bangladesh ) , Omar Sayeed Saimum (University of Dhaka ) , AKM Sadman Mahmud Abir (Bucknell Uni., Pennsylvania )
77.
Behaikatamltt
47
270.
Duc Nhan Nguyen, Cong Minh Nguyen, Si Mirinda Nguyen, Khai Nguyen Phan, Anh Toan Tran (5 × Le Thanh Tong HS, Vietnam )
78.
I_nterstella_R (Infoset)
47
271.
Hamidreza Katani, Ahmad Izadi, Mohammad Izadi, Sajad mohammadi, Abolfazl nateghi (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
79.
OLEG
45
279.
Andrejs Zaharenkovs, Olita Zadarozhnaja, Daniil Leontiev, Alexander Kornienko, Anton Minaev (5 × Riga Classical Gymnasium )
80.
THH 03
44
283.
Tanvir Mahtab Tanvir, Ameer Hamja Sifat Hamja (2 × BUET, Bangladesh ) , Hasib Rahman Hasib (KUET, Bangladesh )
81.
$\mu$
43
286.
dan cai (not a student)
82.
Newton's Apples
43
289.
Aditya Mittal, Karthik Mittal, Ariv Gupta, Daniel Liu (4 × not a student)
83.
WebExperimenters
41
294.
Jan Ondras, Ankur Sharma (2 × not a student)
84.
SloBiH
40
298.
Vedad Grbo (ETF UNSA, Sarajevo ) , Sara-Medina Šehović, Mihret Zukić (2 × MEF UNSA, Sarajevo ) , Dino Selimovic, Enida Fatic (2 × U of Ljubljana, Slovenia )
85.
NEon-RubiDium
37
308.
Davide Radaelli, Devinder Sarai (2 × not a student) , Dickson Wu (St. Peter Catholic HS, Canada ) , Robert Macwha (Colonel By SS, Canada ) , Thomas Lawrence (St. Mark High School, Canada )
86.
Frogwill
36
313.
Snežana Kozarev, Anita Barna, Vasa Vucurevic, Srdjan Stankovic, Radoslav Bojanić (5 × not a student)
87.
Malíček
36
317.
Jan Popelek, Josef Cigánek (2 × not a student)
88.
Tachyon
34
330.
Md. Mubtasim Fuad, Ishtiaque Ahmed Sayef, Md Mahmud, Attaye Rabbi Khan, Fahim Faisal Ayon (5 × Jahangirnagar University )
89.
Pat & Mat
31
342.
Tomáš Růžek (FJFI ČVUT ) , Petr Tomášek (FS ČVUT )
90.
The Newton Bros
29
348.
AlHaitahm Salloum, laith ahmad (2 × not a student)
91.
pavlo
29
352.
Tomas Pavlovic (not a student)
92.
Ganadores
26
365.
Eva Kospachová, Eva Kospachová (2 × G, Brandýs n. L. ) , Petr Kospach (not a student)
93.
Peerless
25
367.
Kanishk Devgan, Michael Hui (2 × University of Toronto )
94.
Hyperon
25
369.
Md Ismail Shah Md Ismail Shah, Md. Ashiqur Rahman Bayezid Md. Ashiqur Rahman Bayezid, Asif Ahmed Asif Ahmed, MD Noor Islam MD Noor Islam, Abu Bakar Seddik Abu Bakar Seddik (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
95.
Betelgeuse
25
370.
Zillur Rahaman Zillur Rahaman, Aj Waj Uddin Setu Aj Waj Uddin Setu, Mohammad Mezbaul Alam Mohammad Mezbaul Alam, Mohammad Sayef Ullah Sayem Mohammad Sayef Ullah Sayem, Yeasin Molla Yeasin Molla (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
96.
F_{ail}=ma
24
371.
Cindy Hu, Gary Hu, Adam Florkiewicz (3 × not a student)
97.
Mytischi
24
377.
Sergey Shishov, Artem Erokhin, Oleg Brygar, Alexey Bodrov, Valeriya Kosheleva (5 × Moscow State U of Civil Eng., RU )
98.
Scientia
23
379.
Sarvesh Gharat, Nishant Pawar, Anand Zunja, Aniket Rane (4 × not a student)
99.
CRI
23
380.
Ilona Charvotová, Roman Charvot (2 × not a student)
100.
Ncd_team
21
387.
Mohammed Saood, Salman Aje, Alaa Hussein, rasen Shbeb (4 × HIAST, Syria )
101.
Quantum
21
393.
Kareem El-Torky, Fatma Magdy, Taha Ottief, SalahDin Rezk (4 × STEM High School, Egypt )
102.
Adi-Nidi
20
398.
Nishat Parveen, Avinanda Chakraborty (2 × not a student)
103.
Quantumplate
20
400.
Utkarsh Shukla, Suyash Verma, Anivesh aghinotri, Kushagra Sharma (4 × not a student)
104.
The Laureates
20
402.
Malik Halilovic, Tarik Becic, Adna Talundjic, Tajra Begagic (4 × Medicinska škola Zenica, BH )
105.
NITK
19
405.
Soumya Sarkar, Rakshit M. Gharat, Anurag Badetiya, Anand Menon (4 × NIT Karnataka, India )
106.
quantumworldavengers
19
409.
YASH ARYA, ABHISHEK SINGH, HIMANSHU YADAV, SAKSHI ARORA, MANJULA PRAKASH (5 × not a student)
107.
SCC Physicists
18
424.
Sohan Roy, Arpita Ganguly, Debankur Basak, Anand Sharma, Sudipto Sinha (5 × Scottish Church Col., India )
108.
Team Sheldon
18
425.
Bhavya Pandey, Sagar Gaur, Joginder Jogi, Jitender Koshyari (4 × not a student)
109.
Popov's Ghosts
18
427.
Abrar Mahmud Abir Mahmud (not a student) , A.M.Ahnaf Anwar Nafi Anwar, Ankon Dey Animesh Dey (2 × Chittagong College, Bangladesh ) , Sultan Mahir Muhtasim Ariyan Sultan (Notre Dame College, Bangladesh )
110.
forth dimension
17
434.
Ayman Abd alhay, Ellen Barakat, Madeh Maad, Abdul Rahman Zlhuf (4 × not a student)
111.
Chembala
17
438.
Måns Hemberg, Paulina Ibek (2 × not a student)
112.
Tetra sisyphean
16
445.
Jannatul Ferdous Jina, Farzana Haque Koli, Ishrat Jahan Nirjona, Maknun Mariam Habib, Ashraful Nushrat Banna (5 × Jahangirnagar University )
113.
Planckton
16
447.
Bishwajit Karmakar Bishwajit Karmakar, Israt Sultana Eithu Israt Sultana Eithu, Sushmita Alam Reya Sushmita Alam Reya, Pretam Das Pretam Das, Mahfuj Alam Shishir Mahfuj Alam Shishir (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
114.
Chainsmokers
15
457.
Armanul Islam, Jahidul Islam Jehan (2 × Jahangirnagar University )
115.
The Loopholes
15
462.
Gauri Shankar H, Avinash C.K., Jahang Prathap P.K., Athul Krishna P.V., Abhinav P.V. (5 × Pondicherry University )
116.
Physics lovers (Infoset)
14
471.
Amirhossein Payandeh, Sayed Mohammadali Najafi, Alireza Amini, Reza Raeisi, Farshad Khalili Najafabadi (5 × Ejei High School, Isfahan, Iran )
117.
one for all
14
477.
Pankaj Pawar, Bhupendra Gupta, Kshitij Dave (3 × not a student)
118.
VINTAGE
13
480.
Nur Mohammad Imran, Mohtad Ahmed, Mohammad Rakibul Islam Mohammad Rakibul Islam, Mohammad Nazmus Sakib Mohammad Nazmus Sakib, Jouglul Ahmed Jouglul Ahmed (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
119.
AMAIRA ALHEJRA
12
491.
Shan Shan (not a student)
120.
Nishuvo
12
494.
Shuvo Deb Nath (Univ. of Chittagong, Bangladesh ) , Supriya Deby Nishu (Sabuj Shikshayatan HS )
121.
HAITHAM Society
12
495.
Umayya Afrin, Ayesha Siddika, Monju Akter Mou, Debosre Roy Dristy, Nurjahan Akter (5 × Jahangirnagar University )
122.
Quantum cognition
11
510.
Eyad Alaa-eldin Abdelaziz, Fares Fathy Turky, Mohammed Ali Mohammed, Ahmed Osama Massoud, Abdelrahman Salah Hamed (5 × KFS STEM School )
123.
PHYSICS PHILE
11
511.
AAKASH KUMAR SRIVASTAVA, RISHITH SINGH, AYUSHMAN PANDEY (3 × not a student)
124.
Virus
11
512.
Sujon Rana, U Thoung Yine, Adwitee Biswas, Anonya Roy Shorna, Md Rony Hossain (5 × Jahangirnagar University )
125.
TeRmiNator
11
513.
Nabil Nabiul Hasan, Firoz Md.Raiyan Firoz, Auronee Tasneea Zahra (3 × KUET, Bangladesh )
126.
Hunters
11
514.
Bristy Mst.Bristy Khatun, Mahim S.M Sadat tanvir, Ifty Mohaiminur Rahman (3 × KUET, Bangladesh )
127.
Insane 4
10
520.
Upama Lutfa Rahman, Raisa Raisa Nehal, Lira Nafia Nishat, Tanvir Md Tanvir Zaman (4 × Jahangirnagar University )
128.
M87 Science Club, KNGC
10
525.
Moreom Akter, Sudipto Raj Dipto, Musfiq Imtiaz Nabil, Mohiuddin Shimul, Bipul Mondal (5 × University of Dhaka )
129.
Quaerere quia Illustratio
10
526.
Nosaze Ighodaro, Jonathan Ngoy, Shannon Patel (3 × not a student)
130.
heroescharge
9
531.
Ishir Garg (not a student)
131.
pretposlednja volja
9
533.
miodrag petrovic (not a student)
132.
Lo
7
552.
Fouzi Ara Mithila, Tahmina Fariha Reza, Faozia Silvee (3 × Jahangirnagar University )
133.
Physics minds
7
557.
Saif Helal (not a student) , Hossam mahmoud Elmasry, Ismail Sultan, Hassan Badr, Gamal Ahmed (4 × Alqubabat secondary S, Egypt )
134.
BMPSS
4
576.
Farhana Parvin Bristy, Farjana Mahajabin, Farah Binta Habib Pritu, Shaswati Majumder, Sumiya khan Sujana (5 × Jahangirnagar University )
135.
Physics Lovers
3
582.
Nour Alyakine Ben Hachani (not a student) , Layla Zayed, Haya Zayed (2 × Algarayda Secondary S, Egypt ) , Khaled Magdy (ElMalek ElKamel HS, Egypt ) , Noura Bahaa (Shobrawish Secondary S , Egypt )
136.
Physics nerds
3
584.
Tasneem said, fawzia ahmed, Jumana Khamis, salma abdelftah, hadeer saad (5 × not a student)
137.
GBS (Geek Brilliant Students)
3
587.
Kareem Khaled, AbdulRahman Tarek Azhary, Muhammad Khaled, Mostafa Mohamed, Abdallah Nabil (5 × not a student)
138.
El shyokh
3
590.
Youseef Ali. Mohamed, Shehab Mohamed, ahmed.2419005stembsweif.moe.edu.eg Harb, Mohamed Saad, Ahmed Saudi (5 × STEM High School, Egypt )
139.
Leland Physics Club
-1
600.
Leland Physics LHS (not a student)
140.
Bad physicists..
-1
601.
Nishan Nishan das, Tareq Md.Tareq aziz, Rafsun Md.rafsunzani riaz, Zahid Md.zahid hasan, Habib Md.habibur rahman (5 × Univ. of Chittagong, Bangladesh )
141.
ECO-PHYSICISTS
-1
602.
Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien, Amr Abdelomoez Abd Elfattah, Ahmed Muhammed Gamal El Dien, Youssef Ahmed Ismail, Mohamed Hassan El-Sayed (5 × Ismailia STEM HS, Egypt )
142.
Phenomenal
0
607.
Teboho Alfred Moerane (not a student)
143.
Future stars
0
609.
Basmala Adel, Habiba Mohamed, Menna Ahmed Ramadan Awad (3 × Schola Humanitas, Litvínov ) , Mayar Rabea, Shahd Ahmed mabahs (2 × Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt )
144.
Physics leaders
0
610.
Marwa Osman, Mohraeil Samer, Rawan Tamer, Mai Mostafa, Rawda Mohamed (5 × not a student)
145.
Ionizers
0
613.
Hassan Mahmoud (not a student) , Rawan Abdallah, Somia Gamal, Fatma Mahmoud, Sara Mohsen (4 × Ismailia STEM HS, Egypt )